13 geriausių „WooCommerce“ atsiskaitymo šliuzų papildinių

Geriausi „WooCommerce“ mokėjimų šliuzo papildiniai

Ar tikrai anksčiau esate girdėję apie „WooCommerce“? Tai yra vienas iš paprasčiausių būdų sukurti internetinę parduotuvę naudojant „WordPress“. „WooCommerce“ leidžia svetainių savininkams pridėti produktų, skaitmeninių prekių ir net prenumeratų (atsižvelgiant į jūsų įdiegtus „WooCommerce“ plėtinius). Tačiau visose nuostabiose „WooCommerce“ funkcijose yra tik kelios numatytosios mokėjimo parinktys. Jums pasisekė, kad yra daugybė nemokamų ir papildomų „WooCommerce“ mokėjimo šliuzų papildinių, kuriuos galite pridėti, kad klientams pasiūlytumėte naujas kasos parinktis..

Nesvarbu, ar norite pridėti „Stripe“, „Amazon Pay“ ar kriptovaliutų, yra jums skirtas papildinys. Nors tai jokiu būdu nėra išsamus visų „WooCommerce“ mokėjimo šliuzo variantų sąrašas, mes bandėme aprėpti daugumą pagrindinių variantų. Tikimės, kad žemiau rasite savo klientams tinkamą „WooCommerce“ mokėjimo šliuzo papildinį!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WP SmartPay“

WP „SmartPay“

Priimkite mokėjimus naudodamiesi „Paddle“ ir ypač lengva „WP SmartPay“ integracija. Naudodamiesi „WP SmartPay“, turėsite daug jėgų „Paddle“ savo „WooCommerce“ parduotuvėje. Tai reiškia, kad galite sutikti su beveik bet kokiu mokėjimo būdu – „Visa“, „Discover“, „Apple Pay“, pavedimais ir dar daugiau! Tai leidžia lengvai valdyti jūsų parduotuvės mokesčius, nes „Paddle“ surenka ir perveda pardavimo mokestį už jus. Jūs taip pat neprivalote kurti savo sąskaitų faktūrų – viską tvarko „Paddle“ ir „WP ​​SmartPay“!

„WP SmartPay“ taip pat leidžia priimti vienkartinius ir pasikartojančius mokėjimus, suprojektuoti vientisą kasos procesą, kad būtų padidintos konversijos (netgi galite sukurti išsišokimų iškylančiuosius langus), ir pridėti pasirinktinių kuponų kodus, kad padidintumėte savo parduotuvę. Be to, jis optimizuotas mobiliesiems įrenginiams, palaiko daugiau nei 20 valiutų (ir 11 ir daugiau kalbų) ir turi automatinius atnaujinimus (tol, kol aktyvi jūsų papildinio licencija).

2. Juosta „WooCommerce“

Juosta „WooCommerce“

Tai puikus mokėjimo šliuzo papildinys bet kuriam „WordPress“ svetainės savininkui, kurio verslas yra paplitęs įvairiose pasaulio šalyse. Tai padeda jums priimti mokėjimus iš klientų iš 26 šalių, naudojant „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Discover“, „JCB“, „Diners Club“, „SEPA“, „Sofort“, „iDeal“, „Giropay“, „Alipay“ ir kt. API palaikymas, o tai leidžia klientams mokėti įmonės savininkams per mobiliuosius mokėjimo kanalus.

3. FONDY mokėjimo platforma

„FONDY“ daugiafunkcinis atsiskaitymų tinklas

Nemokamas „FONDY“ šliuzo papildinys leidžia lengvai priimti mokėjimus 120 ES šalių ir už jos ribų. Tiesiog įdiekite papildinį, kad „WooCommerce“ parduotuvėje pridėtumėte „FONDY“ kaip mokėjimo parinktį (pastaba: jums reikės prisiregistruoti norint gauti „ FONDY sąskaita gauti prekybininko ID ir slaptą raktą). Tada jūsų klientai galės atsiskaityti pasirinkę „Visa“, „Mastercard“, „Maestro“, „PayPal“, „Swift“, tiesioginį debetą, pristatymo grynaisiais ir dar daugiau nei 100 valiutų. Be to, naudodamiesi „FONDY“, jūs netgi galite tinkinti ir pridėti prekės ženklą savo prekybiniame portale, kad patikros procesas vyktų sklandžiai. Ko nemylėti?

4. „PayPal“ patikra, kurią pateikė „WooCommerce“

„PayPal“ patikra, kurią pateikė „WooCommerce“

Kiekvienas verslininkas, kuris naudoja „WooCommerce“ norėdamas valdyti savo „WordPress“ parduotuvę, gali naudoti šį turtingą priedą norėdamas parduoti savo produktus ir paslaugas saugioje aplinkoje. Be to, „Paypal“ yra vienas iš plačiausiai naudojamų ir patikimiausių mokėjimo procesorių, todėl klientai jaustųsi ja patogiai. Šis priedas turi konteksto patikrą, kuri atitinka visus būtinus el. Prekybos svetainės saugumo reikalavimus. Be to, tai jokiu būdu neturėtų pakeisti jūsų svetainės temos. Tiesiog nepamirškite, kad kontekstinio patikrinimo metu naudojamas modų langas („PayPal“ serveriuose). Bet pirkėjai bus nukreipti atgal į jūsų svetainę po kasos.

5. „Amazon Pay“ pagal „WooCommerce“

„Amazon Pay“ pagal „WooCommerce“

Milijonai žmonių naudoja „Amazon“ norėdami užsisakyti bet ką (sveiki, „Prime Prime“ nemokama 2 dienų pristatymo paslauga). Bet ar žinojai, kad savo „WooCommerce“ parduotuvėje galite pridėti „Amazon Pay“ kaip patikros parinktį? Naudodamiesi šiuo „WooCommerce“ mokėjimo šliuzo papildiniu galite gauti mokėjimus iš klientų per „Amazon“. finansai. Klientai gali lengvai išsiregistruoti, prisijungę prie savo „Amazon“ paskyros. Tada papildinys klientams parodys pritaikytą „ačiū“ pranešimą, kai jie atliks operaciją.

6. „WooCommerce“ aikštė

„WooCommerce“ aikštė

Paimkite mokėjimus iš klientų lengvai ir greitai asmeniškai naudodami „Square“. Šis papildinys yra puikus pasirinkimas „WooCommerce“ parduotuvių savininkams, kurie taip pat palaiko fizinę parduotuvę. Juolab, kad papildinys leidžia sinchronizuoti atsargas tarp internetinės „WooCommerce“ parduotuvės ir „Square POS“. Dėl švarios ir patogios sąsajos diegimas ir naudojimas yra paprastas. Visi klientų mokėjimų duomenys yra tvarkomi „Square“, todėl jums nereikės jaudintis.

7. „PayPal“ už „WooCommerce“

„PayPal“ „WooCommerce“

Visi žinome, kad „PayPal“ yra populiari verslo organizacijų platforma sudaryti operacijas internetu. Naudodami šį nemokamą papildinį galėsite mėgautis „PayPal“ teikiamomis galimybėmis savo svetainėje. Šis papildinys leidžia rinkti mokėjimus iš klientų JAV ir Kanadoje netaikant mėnesinio mokesčio. Tai palengvina vientisą „PayPal“ integraciją, o įmontuoti sukčiavimo filtrai padeda apsaugoti jūsų internetinę parduotuvę nuo sukčių. Į papildinį įtraukta net įmontuota prieigos raktų sistema, kad klientai galėtų išsaugoti savo mokėjimo informaciją. Be to, papildinių kūrėjai siūlo NEMOKAMAI „PayPal Payment Pro“ sąskaitą visoms parduotuvėms, kurių mėnesinis išpardavimas yra mažiausiai 1000 USD.

8. „WorldPay“ už „WooCommerce“

„WorldPay“ už „WooCommerce“

Priimkite kreditinius mokėjimus per „WooCommerce“ parduotuvę naudodamiesi „Worldpay“. Naudodamiesi šia priemone „WooCommerce“ mokėjimo šliuzo papildinio plėtiniu, klientai gali užsisakyti bet kokią didelę kredito kortelę, įskaitant „Visa“, „Mastercard“, „Amex“, JCB ir net „Diners“ ar debeto korteles..

Norint naudoti šį papildinį, reikia mokėti „Worldpay“ paskyrai, nes visi mokėjimai yra valdomi ir apdorojami per jų serverius (dėl šios priežasties jūs norite šio priedo). Kai klientai išsiregistruoja, jie saugiai įveda mokėjimo informaciją naudodamiesi „Worldpay“, o patvirtinus jų užsakymą, jie yra nukreipiami į patvirtinimo puslapį jūsų svetainėje. Įdiegimas ir nustatymas yra paprastas ir greitas. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite lengvai parduoti aukščiausios kokybės produktus ar atsisiųsti siūlomus failus (pvz., Muziką, vaizdo įrašus, el. Knygą, PDF ar kitus skaitmeninės medijos failus) savo svetainėje..

9. „Mollie“ mokėjimai už „WooCommerce“

„Mollie“ mokėjimai už „WooCommerce“

„WooCommerce Mollie Payments“ papildinys leidžia integruoti daugelį pagrindinių mokėjimo būdų su „WooCommerce“. „Mollie“ palaiko pagrindines kreditines korteles, debeto korteles, vietinius ir tarptautinius mokėjimo metodus, taip pat „sumokėk po pristatymo“ parinktis (šiuo metu rašote 23). Tai daro jį ypač lanksčiu pasirinkimu klientams ir galingu įrankiu verslo savininkams.

„Mollie“ įskiepio naudojimas „WooCommerce“ parduotuvėje nėra nemokamas (tik pagrindiniai operacijų mokesčiai, kai klientai išsiregistruoja). Pakanka įdiegti ir sukonfigūruoti nustatymus, kad būtų galima pradėti priimti mokėjimus. Papildinys veikia net su daugybe svetainių ir yra suderinamas su WPML. Taigi, jei sukūrėte lokalizuotas „WooCommerce“ parduotuvės versijas, galėsite naudoti „Mollie“ patikros parinktis su kiekvienu vertimu.

10. „Braintree“ „WooCommerce“

„Braintree“ „WooCommerce“

Šis papildinys yra oficiali „Braintree & PayPal“ partnerystė. Įdiegę galėsite pridėti klientų mokėjimo kortelių, „PayPal“, „Google Pay“ ir net „ApplePay“ parinktis. Geriausia – tai visiškai nemokamai. Šis unikalus „WooCommerce“ mokėjimų šliuzo papildinys taip pat yra suderinamas su PCI.

11. „WooCommerce USAePay“ mokėjimų šliuzas

„WooCommerce USAePay“ mokėjimų šliuzas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce USA ePay Gateway“ plėtinys siūlo visiškai integruotą užsakymo patirtį tarp „WooCommerce“ ir JAV „EPay“. Su JAV „ePay“ galite priimti ir apdoroti operacijas bet kurioje pasaulio vietoje savo „WooCommerce“ parduotuvėje. Be to, tai yra ECI sertifikuoti realaus laiko šliuzai – kad galėtumėte apmokestinti klientus ir gauti mokėjimą iškart. Šis „premium“ papildinys apima galingas mokėjimų, prenumeratų, išsaugotų mokėjimo metodų, lėšų grąžinimo ir dar daugiau funkcijų. JAV ePay taip pat palaiko kelias valiutas, todėl klientai gali įsigyti produktus savo vietine valiuta.

12. „Cryptoniq Crypto Gateway“

„Cryptoniq Crypto Gateway“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Cryptoniq“ yra unikalus ir ypatingas „WordPress“ mokėjimų šliuzo papildinys, leidžiantis integruoti mokėjimo įrankius naudojant kriptovaliutą. Turite žinoti, kad šis „WordPress“ papildinys buvo sukurtas tam, kad mokėjimai būtų kuo patogesni klientui ir pardavėjui. Šiuo metu jis palaiko 4 kriptovaliutas – įskaitant „Bitcoin“, „Etherum“, „LiteCoin“ ir „Doge“. Geriausia, kad „Cryptoniq“ neapima trečiųjų šalių paslaugų ir operacijų mokesčių.

Šis papildinys yra labai naudingas visoms toms verslo organizacijoms, kurios sudaro didesnių sumų verslo sandorius ir vykdo operacijas kriptovaliutomis. Tiesiog atminkite, kad tai yra „WooCommerce“ plėtinys. Nesijaudinkite, jei nenorite įdiegti ir naudoti „WooCommerce“. Vis dar yra daugybė puikių būdų, kaip galite priimti „Bitcoin“ su „WordPress“ kartu su kitomis kriptovaliutomis.

13. „WooCommerce Pesapal“ atsiskaitymo šliuzas

„WooCommerce Pesapal“ atsiskaitymų šliuzas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce Pesapal“ mokėjimo šliuzai yra dar vienas „WooCommerce“ plėtinys, siūlantis keletą naujų mokėjimo galimybių. Naudodamiesi šiuo „WooCommerce“ plėtiniu, klientai gali atlikti tiesioginius mokėjimus naudodamiesi „Pesapal“. Dauguma vartotojų sako, kad tai yra paprastas „WordPress“ papildinys ir labai lengvai nustatomas. Tai suderinama su „eWallet“: „M-Pesa“, „Airtel Money“, „mVisa“. Tai daro ją prieinamą populiarioms Afrikos šalims, tokioms kaip Kenija, Uganda, Zambija, Zimbabvė, Ruanda, Tanzanija ir Malavis.

Paskutinės mintys apie „WooCommerce“ atsiskaitymų šliuzo papildinius

Skirtingi „WooCommerce“ mokėjimo šliuzo papildiniai leidžia apdoroti internetines operacijas „WordPress“ svetainėje. Tai puikus būdas kreiptis į platesnę klientų bazę ir padidinti bendras jūsų parduotuvės pajamas. Iš aukščiau paminėto sąrašo galite pasirinkti bet kurį papildinį ir pradėti priimti mokėjimus.

Ar bandėte bet kurį iš aukščiau pateiktų papildinių? Ar yra kokių nors kitų „WooCommerce“ mokėjimo šliuzų papildinių, kuriuos rekomenduotumėte? Tiesiog palikite komentarą apačioje – mes norėtume sužinoti, kaip jūs tvarkote mokėjimus savo „WooCommerce“ svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me