13 geriausių „WordPress“ pranešimų įskiepių 2020

Geriausi „WordPress“ pranešimų įskiepiai

Visi svetainių savininkai nori sukurti tokią entuziastų grupę, kuri reguliariai grįžtų skaityti turinio, bendrauti su savo bendruomene ir pirkti produktus. Yra daugybė būdų, kaip paskatinti lankytojus grįžti į jūsų svetainę. Nuo įtraukiančios el. Pašto kampanijos sukūrimo ir aktyvaus dalyvavimo socialinėje žiniasklaidoje palaikymo, iki reklaminių akcijų ir konkursų rengimo, kuriuos galima paminėti. Tačiau pastaruoju metu padaugėjo „WordPress“ pranešimų įskiepių, kad būtų galima prisijungti prie auditorijos.

Šiame straipsnyje nagrinėsime, kas tiksliai yra tiesioginiai pranešimai ir ar juos galima naudoti norint padidinti sugrįžtančių jūsų svetainės lankytojų skaičių. Taip pat pasidalinsime keliais geriausiais „WordPress“ pranešimų papildiniais ir patarimais, kurių reikia ieškoti renkantis.

Kas yra „WordPress“ pranešimų įskiepiai?

„WordPress“ pranešimų įskiepiai

Tiesioginis pranešimas yra automatinis pranešimas, siunčiamas ankstesniems svetainės lankytojams (kurie, žinoma, pasirinko), kai jie nėra jūsų svetainėje. Paprastai iššokantis langas klausia lankytojo, ar jis mielai gauna pranešimus ateityje. Jei jie sutiks, svetainė gali „nukreipti“ pranešimus į šio asmens naršyklę ar įrenginį (kompiuterį, telefoną ir kt.), Kad būtų atnaujinta svetainė, nauji straipsniai, produktai, specialūs pasiūlymai ir dar daugiau.

Yra akivaizdžių privalumų, susijusių su tiesioginių pranešimų naudojimu, tačiau gali būti ir rimtų trūkumų, jei jie netinkamai naudojami.

Argumentai už:

  • Stumiami pranešimai skatina srautą į jūsų svetainę, skatindami lankytojus sugrįžti.
  • Kadangi žmonės pasirinko juos gauti, žinote, kad jie jau domisi jūsų niša.
  • Tai savo ruožtu gali padėti jūsų svetainei atsiriboti nuo jos tikslų, nesvarbu, ar jie sukurs entuziastų bendruomenę, ar generuos pardavimus.

Minusai:

  • Žmonės turi pasirinkti priimti pranešimus.
  • Išsiunčiamų tiesioginių pranešimų skaičius gali skirtis tarp grįžtančių lankytojų ir praradimų stebėtojų. Per daug pranešimų ir rizikuojate erzinti auditoriją. Per mažai, ir jie gali pamiršti apie jūsų svetainę.

Rinkdamiesi papildymą, kad prie „WordPress“ pridėtumėte tiesioginius pranešimus, turėtumėte atsižvelgti į palaikomus įrenginius, „optin“ formos ir pranešimų tinkinimus, siunčiamų tiesioginių pranešimų kiekį, siunčiamų pranešimų kontrolę ir, jei pateikiama analizė.

Turėdami tai omenyje, pažvelkime į geriausius „WordPress“ pranešimų papildinius.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „OneSignal“

„OneSignal Free Web Push Notifications“ papildinys

„OneSignal“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, galintis pateikti neribotus darbalaukio pranešimus. Šiuo metu jis palaiko „Chrome“, „Firefox“ ir „Safari“ naršykles. Šios populiarios funkcijų turtingos papildinio pasirinktinės formos tinkinimo parinktys, taip pat laiko ir ekrano vietos nustatymai. Tai taip pat leidžia A / B patikrinti pranešimus, kad pamatytumėte, kurių pranešimų konvertavimo koeficientas yra geresnis. Kartu su automatiniais tiesioginiais pranešimais, kurie siunčiami kaskart skelbiant naują įrašą, galite siųsti priminimus žmonėms, kurie tam tikrą laiką nesilankė jūsų svetainėje. Galima numatyti, kad pranešimai bus teikiami ateityje, atsižvelgiant į ankstesnius skaitytojų apsilankymus jūsų svetainėje ar jų laiko juostą.

2. „Gravitec.net“

„Gravitec.net“ - pranešimai žiniatinklyje

Siųskite greitus ir efektyvius pranešimus žiniatinklyje, naudodami „Gravitec.net“. Šis nemokamas papildinys leidžia pranešti skaitytojams apie naują turinį ar pasiūlymus naudojant „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Opera“ ar „Yandex“. Be to, yra patobulintų prenumeratos raginimų, automatinio pranešimų, pagrįstų RSS teikimu, funkcijų, lašinimo kampanijų, skirtų pristatyti naujus prenumeratorius į jūsų svetainę, ir unikalių populiarių naujienų santraukos. Kadangi „Gravitec.net“ puikiai veikia bet kuriame darbalaukyje ar mobiliajame įrenginyje, galite būti tikri, kad skaitytojai mato jūsų tiesioginius pranešimus.

Jūs turite užsiregistruoti „Gravitec.net“ planuoja naudoti jų papildinį. Bet jums pasisekė, kad „Gravitec.net“ siūlo turtingą amžinai nemokamą planą vienam vartotojui su iki 30 000 abonentų (vau!). Tai apima neribotus pranešimus ir visą „Gravitec.net“ funkcijų ir integracijų rinkinį. Bet neribotiems abonentams ir vartotojams baltą ženklinimą, programuotojui draugišką RESTful API ir prioritetinę paramą galite atnaujinti iki verslo plano. Nuo 4 USD tai yra vertos išlaidos.

3. „WonderPush“

„WonderPush“ - pranešimai žiniatinklyje

Kitas puikus jūsų svetainės pasirinkimas yra „WonderPush“ žiniatinklio stumimo pranešimai. Įdiegę papildinį, pasirinkę abonentai sužinos, kai tik paskelbsite naują įrašą. Kadangi papildinys suderinamas su „Chrome“, „Edge“, „Opera“ ir „Firefox“, jums neturėtų kilti problemų norint pasiekti didžiąją dalį auditorijos spustelėjus mygtuką..

Šis papildinys išsiskiria nuostabiomis įmontuotomis funkcijomis. Norite susisiekti su konkrečia demografine grupe? Naudodamiesi „WonderPush“ turite galimybę apriboti skelbimą pagal kalbą, žymas ar įvykius. Taip pat galite naudoti „WonderPush“, norėdami atkurti apleistus vežimėlius. Tiesiog išsiųskite spaudimą priminti abonentams, kad jie krepšiuose paliko ką nors nuostabaus. O naudodamiesi „WonderPush“ informacijos suvestine galite valdyti visas savo kampanijas, segmentus, personalą, turėdami prieigą ir realiojo laiko analizę, skirtą jūsų pranešimams..

Ir galiausiai, svarbu pažymėti, kad „WonderPush“ yra aukščiausios kokybės paslauga (pradedant nuo 1E per mėnesį). Tačiau jie siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją ir yra suderinami su GDPR (tai reiškia, kad jūsų duomenys ir jūsų klientų informacija yra saugiai ir tinkamai tvarkomi laikantis šių taisyklių). Taigi kodėl gi neišbandžius ir stebint, kaip auga jūsų srautas (ir galbūt pajamos)!

4. Išmanieji pranešimai („Premium“)

Išmanieji pranešimai „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Išmanieji pranešimai yra tiesioginis pranešimas, informacinis biuletenis, „Facebook Messenger“ ir abonentų analizės papildinys, sujungti į vieną. Tai palengvina bendravimą su savo auditorija kaip niekad. Naudokite intelektualiuosius pranešimus visose su abonentais ir auditorijomis susijusiose srityse, įskaitant (bet tuo neapsiribojant): pranešimų paskelbimą, artėjančius įvykius, „BuddyPress“ socialines sąveikas, „bbPress“ temas, „PeepSo“ veiklą, „WooCommerce“ pardavimus ar užsakymus ir dar daugiau.

Nors daugelis papildinių siūlo tik vieną būdą bendrauti su savo auditorija, „Smart Notifications“ leidžia lengvai koordinuoti rinkodaros veiksmus. Lengvai sinchronizuokite naujienlaiškį, stumkite pranešimus ir „Facebook Messenger“ perspėjimą. Tokiu būdu galite pasiekti daug daugiau abonentų nei tuo atveju, jei naudojote vieną kanalą. Šis papildinys taip pat suderinamas su „WordPress“ svetainių, WPML vertimais, yra paruoštas RTL ir apima jaustukų palaikymą.

5. „SendPulse“

„SendPulse Free Web Push“ „WordPress“ papildinys

„SendPulse“ yra nemokamas „WordPress“ pranešimų įskiepis. Šis naudingas papildinys leidžia jūsų abonentams pateikti tiesioginius pranešimus (tiesioginius pranešimus). Praneškite savo skaitytojams, kai baigsis naujas tinklaraščio įrašas, jei jūsų parduotuvėje yra prekė ar pradedamas tiesioginis pokalbis. „SendPulse“ yra puiki galimybė padidinti įsitraukimą ir išlaikyti lankytojų sugrįžimą.

Svarbios funkcijos yra suderinamumas su naršykle, pranešimai neprisijungus, tinkinami segmentai, suasmeninti pranešimai, „WordPress“ A / B padalijimų testavimas, masiniai pranešimai ir dar daugiau. „SendPulse“ taip pat yra realaus laiko statistika. Tokiu būdu galite pamatyti, kurie jūsų tiesioginiai pranešimai konvertuojami atsižvelgiant į įvairius veiksnius. „Plus SendPulse“ yra visiškai nemokama. Tai apima iki 2500 abonentų ir 15 000 pranešimų per mėnesį. Jei norite daugiau abonentų ar neribotų el. Laiškų, turėsite atnaujinti.

6. „WordPress Lite“ tiesioginiai pranešimai

„WordPress Lite“ tiesioginiai pranešimai

„Delite Studio“ sukurti „WordPress“ (Lite) tiesioginiai pranešimai siunčia tiesioginius pranešimus „iOS“, „Android“ ir „Fire OS“ įrenginiams. Šie pranešimai siunčiami tiesiai iš jūsų svetainės realiuoju laiku, kai tik paskelbiate naują įrašą. Šis gana paprastas „WordPress“ papildinys yra puiki nemokama parinktis mažiems asmeniniams tinklaraščiams ar tiems, kurie tik pradeda veiklą tiesioginių pranešimų pasaulyje. Atminkite – šių pranešimų didžiausia riba yra 1 000 kiekvienoje platformoje už kiekvieną pranešimą.

Aukščiausios klasės „Delite“ „Push Notifications“, skirta „WordPress“, versijai siūlo neribotus pranešimus, taip pat palaiko „Safari“, „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės pranešimus. Čia pateikiama išsami analizė, kad galėtumėte pamatyti, kaip veikia jūsų svetainė ir kokie pranešimai paverčia vartotojus grįžtamaisiais lankytojais. Kita įspūdinga savybė yra tai, kad vartotojai patys gali pasirinkti, kokio tipo pranešimus gauna, pasirinkdami, kurias pranešimų kategorijas jie nori išgirsti. Tai galėtų padėti išvengti vartotojų pavargimo nuo pernelyg didelių pranešimų ir sumažintų abonentų praradimo riziką.

7. „Fire Push“ („Premium“)

Pranešimo apie gaisrą papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Aukščiausios klasės „Fire Push“ papildinys yra puikus įrankis, skirtas pridėti HTML5 žiniatinklio pranešimus į savo „WordPress“ svetainę. Paskelbkite, kai pranešimas bus paskelbtas ar atnaujintas spustelėjus mygtuką! Papildinyje yra lengvos parinktys, kaip tinkinti piktogramą, pavadinimą, svetainės nuorodą ir tekstą, kurį pridedate prie pranešimų. Be to, jūs turite galimybę siųsti tiesioginius pranešimus tiesiogiai (kai vartotojai yra jūsų svetainėje) ir fone (kai vartotojai tiesiog naršo internete). „Fire Push“ taip pat palaiko „WooCommerce“, todėl galite siųsti pranešimus, kai išleidžiami nauji produktai, sumažėja kainos ar net tada, kai prekės yra mažai.

8. „PushAssist“

„PushAssist“ pranešimų papildinys

Nemokamas „PushAssist“ papildinys yra puikus būdas įtraukti „PushAssist“ pranešimus į savo „WordPress“ palaikomą svetainę. Turite prisiregistruoti, kad gautumėte nemokamą sąskaitą, tačiau po šios sąrankos vėjas yra vėjas. „PushAssist“ taip pat apima HTTP / S, GCM klavišų, suplanuotų kampanijų, automatinių pranešimų skelbimo parinktis ir galimybę pridėti savo logotipą, pavadinimą, pranešimą ir nuorodą į pranešimus. Jūs netgi galite pridėti UTM parametrus, kad galėtumėte geriau sekti pranešimų apie „push“ rezultatus „Google Analytics“!

9. Beameris

„Beamer“ pranešimų papildinys

„Beamer“ yra nemokamas naujienų tiekimas ir tiesioginių pranešimų „WordPress“ papildinys, kurį galite naudoti tvarkydami savo svetainės pranešimus iš vienos vietos. Naudodami „Beamer“ galite koordinuoti suplanuotus pranešimus ir pranešimus, įjungti automatinius naujų pranešimų pranešimus, pridėti segmentus (atsižvelgdami į elgesį, vietą ar demografinius rodiklius) ir net sukurti „Beamer Newsfeed“ savo svetainei (su pasirinktinėmis spalvomis, vieta ir pranešimų tipais). Geriausia, kai „Beamer“ sąranka jūsų svetainėje užtrunka tik 5 minutes.

10. „LetsPush“ („Premium“)

„LetsPush“ pranešimų papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei naudojate parduotuvę ar socialinę svetainę naudodamiesi „WordPress“, tuomet norėsite pažvelgti į „LetsPush“. Šis papildinys prideda tiesioginius pranešimus ne tik apie jūsų „WordPress“ įrašus, bet ir apie jūsų „WooCommerce“ produktus ir „BuddyPress“ įspėjimus. Tokiu būdu galite išstumti pranešimus apie naujus pranešimus, sezoninius išpardavimus, apleistus vežimėlius, naujų draugų užklausas, asmenines žinutes ir dar daugiau. Geriausia, nes tai yra aukščiausios kokybės atskiras papildinys, kuriame nėra papildomos paskyros, prenumeratos, trečiųjų šalių SDK ar dar ko nors naudoti „LetsPush“. Tiesiog įdiekite papildinį ir pradėkite darbą!

11. „iZooto Web Push“ pranešimas

„iZooto Push Notification“ papildinys

Naudodami „iZooto“ galite auginti ir sudominti savo auditoriją naudodamiesi „Push Notifications“. Paprasta įdiegti papildinį ir prisijungti prie savo „iZooto“ paskyros. Tada galite pradėti kurti tiesioginius pranešimus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Kurkite automatizuotus pranešimus per „iZooto“ „Zapier“ integraciją, pridėkite piktogramas ir jaustukus, suplanuokite savo pranešimus arba išstumkite juos pagal laiko juostą, pridėkite auditorijos segmentus ir dar daugiau. Be to, „iZooto“ netgi apima galimybes nukreipti pagal vietą ar įrenginį, todėl tai labai naudinga vietinėms įmonėms.

12. Abonentai

Abonentai „Push Notification“ papildinys

Prenumeratoriai yra paprastas ir nemokamas „WordPress“ įskiepio pranešimas. Kaip ir kitos nemokamos šio sąrašo parinktys, norint naudoti papildinį, reikia nemokamos „Subscribers.com“ paskyros, tačiau įdiegę galėsite siųsti „Chrome“, „Firefox“, „Opera“, IE (tik staliniams kompiuteriams) ir „Safari“ (tik staliniams kompiuteriams) žiniatinklio tiesioginius pranešimus. savo svetainės lankytojams. Praneškite savo auditorijai, kad naujas pranešimas jau baigėsi, kai vyksta „flash“ išpardavimas, jei turite renginį ir dar daugiau. Tiesioginis stumimas palaikomas, o prenumeratoriai yra pasirengę net GDPR.

13. „Roost Web Push Free“ „WordPress“ papildinys

„Roost Web Push Free“ papildinys

„Roost“ yra aukščiausios kokybės paslauga, palaikanti „Chrome“, skirtą staliniams kompiuteriams ir „Android“, „Firefox“ ir „Safari“. Greitai ir lengvai nustatomi, tiesioginiai pranešimai gali būti išsiųsti per kelias minutes nuo įskiepio įdiegimo. Žinutės gali būti siunčiamos kiekvieną kartą, kai skelbiamas pranešimas, pasirinktoms grupėms arba „vienas su vienu“.

Pranešimus taip pat galima siųsti su straipsnio pavadinimu, pasirinktine antrašte arba kartu su paveikslėliu. Šios funkcijos suteikia jums galimybę valdyti, ką mato kiekvienas stebėtojas, ir leidžia jums pritaikyti jų patirtį. Tokiu būdu kiekvienas abonentas gauna jiems aktualias ir įdomias žinutes.

Pagrindinis „Roost“ piešinys yra Skambutis bruožas. Tai yra pranešimų centras, prieinamas kiekvienam abonentui, leidžiantis jiems peržiūrėti svarbiausius naujausius pranešimus ir svetainės turinį. Lankytojai taip pat gali dalytis pranešimais socialinėje žiniasklaidoje ir kontroliuoti gaunamų pranešimų skaičių bei tipą. Jei auditorijai suteiksite autonomiją dėl tiesioginių pranešimų, tai gali padėti padidinti svetainių ir socialinės žiniasklaidos įsitraukimą, taip pat paskatindami grįžtančius lankytojus.

Baigiamosios mintys

Kai žiūrėsite į geriausius „WordPress“ pranešimų įskiepius, tinkamas pasirinkimas priklausys nuo jūsų svetainės poreikių. Visi yra verti ir patrauklūs, tačiau jei pirmą kartą bandote pateikti tiesioginius pranešimus, gali būti protingiau pradėti nuo vieno nemokamo papildinio. Didesniam verslui, turinčiam didelę seką, turbūt nuo pat pradžių norėsite pasirinkti vieną iš „premium“ variantų. Paprastai šios parinktys siūlo daugiau funkcijų ir lankstumo, taip pat palaikymą „vienas prieš vieną“.

Nesvarbu, kurį papildinį pasirinksite, atidžiai stebėkite savo tiesioginius pranešimus ir stebėkite konversijas. Įsitikinkite, ar pranešimai daro teigiamą įtaką, o svarbiausia – nepraraskite savo pasekėjų.

Ar „WordPress“ svetainėje naudojate tiesioginius pranešimus? Kokį sprendimą naudojate ir ar pastebėjote padidėjusį grįžtamąjį srautą? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.