14 geriausių „WordPress“ skaidrių papildinių

Geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai

Visi mes matėme kokybės skaidrę, kai perkame internete, bet kas būtent daro skaidrę patrauklią? Visų pirma, puikus slankiklis yra reaguojantis ir puikiai tinka beveik bet kuriame planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Kitos būtinos funkcijos apima:

  • Sklandus animacinis efektas
  • Parallakso sluoksniai
  • Greitas vaizdų įkėlimas
  • Stilingi šriftai ir mygtukai

Kai kurios iš šių funkcijų padeda svetainių savininkams, o kitos sukuria patrauklų vaizdą svetainės lankytojams. Ne visos šios savybės yra būtinos kiekvienoje svetainėje, tačiau jos visos vertos dėmesio.

Ar šiuo metu naudojate slankiklį savo svetainėje? Jei ne, jums pasisekė, nes mes sudarėme geriausių „WordPress“ skaidrių papildinių sąrašą. Keli yra premium, o keli nemokami, tačiau kiekvienam iš jų reikia, kad jūsų svetainės lankytojai pasakytų „wow“. Pažiūrėkime.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Nivo“ slankiklis

„Nivo“ slankiklio pavyzdys, kuriame rodomas vienas animacinis vaizdas slenkamas į kitą.

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Nivo Slider“ yra „Freemium“ papildinys, turintis beveik visas funkcijas, kurių jums prireiks norint sukurti neįtikėtinus efektus. Tai nemokama, tačiau dėl intuityvios sąsajos lengva sukurti slankiklius ir įtraukti juos į savo svetainę naudojant trumpus kodus.

Šis įskiepis turi daugybę perėjimo efektų, kad galėtumėte parodyti savo vaizdus, ​​ir tai leis jums pateikti stulbinančius vaizdus, ​​kurie sužavės lankytojus. Be to, pasinaudoję įvairių skaidrių tipų pranašumais, galite lengvai valdyti, kuriuos vaizdus rodyti, o automatinė vaizdų apkarpymo funkcija sutaupys daug laiko skaidrių redagavimui..

Galiausiai „Nivo Slider“ yra sąmoningai lengvas, o tai daro minimalų poveikį jūsų puslapio įkėlimo laikams. Tai puiki galimybė pridėti skaidrę į savo svetainę.

2. Slankiklio revoliucija

„Revolution Slider Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Slider Revolution“ įskiepis yra vienas iš populiariausių „Slider“ įskiepių rinkoje – ir pagrįstai (jis yra net vienas iš dviejų „premium“ skaidrių papildinių, įtrauktų į „Total“). Tai suteikia stilingus, viso pločio slankiklius, kurie yra ypač jautrūs. Galite įdiegti slankiklį bet kurioje svetainėje, nes bet kuriame įrenginyje jis atrodo nepriekaištingai. Papildinys taip pat yra iš anksto supakuotas su animacinėmis kilpomis, užtikrinant, kad klientams neliktų sušaldyto slankiklio, jei jie kurį laiką ilsisi jūsų pagrindiniame puslapyje.

„Slider Revolution“ paralaksų sluoksniai yra fantastiški, o laiko juostos peržiūros skaidrių rengyklė intuityviai parodo, kaip jūsų vaizdai bus rodomi slankiklyje. Be viso to, papildinyje yra „drag-and-drop“ rengyklė, leidžianti pradedantiesiems žiniatinklio valdytojams gaminti profesionalias laikmenas. Tai slankiojantis papildinys, kuriame yra gėrybių – nuo daugiakalbės palaikymo iki viso ekrano „YouTube“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašų palaikymo.

3. Pereinamasis slankiklis

Pereinamasis slankiklis

Sukurti unikalius savo svetainės slankiklius nebūtinai turi būti sunku. Tiesą sakant, net nereikia kodavimo. Pereinamojo laikotarpio slankiklio įskiepis yra galingas papildinys, pridedantis daugybę funkcijų ir parinkčių, kad galėtumėte sukurti savo stulbinančius slankiklius. Taip pat verta paminėti, kad „Transition Slider“ yra pirmasis tokio tipo slankusis papildinys – naudojant „WebGL“ sudėtingesniems efektams neįmanoma, naudojant CSS.

Naudodamiesi „Pereinamuoju slankikliu“, galite lengvai sukurti pažangius ir visiškai reaguojančius savo svetainės slankiklius, naudodamiesi tiesioginių skaidrių išdėstymo rengyklėmis, HTML5 animacijomis (24 įskaitant ritinį, apvyniojimą, ištempimą, sukimąsi ir mastelio keitimą), automatinio paleidimo ir kilpelės sudarymo, palietimo ir vilkimo skaidrių funkciją, sluoksnių mygtukai ir dar daugiau. Taip pat yra 26 gražiai suprojektuoti paruošti šablonai, kuriuos galite naudoti slankikliams (arba tiesiog naudoti juos kaip atskaitos tašką, kad galėtumėte toliau pritaikyti). Be to, „Pereinamasis slankiklis“ yra optimizuotas jūsų svetainėje esančiam SEO, pateikdamas tik tada, kai slankiklis yra matomas, ir naudodamas tingų įkėlimą, kad būtų galima greičiau atlikti puslapių spartą..

4. „Theia Post“ slankiklis

Theia Post Slider skirtas „WordPress“

Pridėkite skaidrių demonstraciją prie savo kelių puslapių įrašų naudodami „Theia Post Slider“. Šis aukščiausios kokybės slankiklis leidžia lengvai sukurti skaidrę iš daugialapių įrašų, puslapių ir „WooCommerce“ produktų. Pasirinkite iš 200 daugiau skaidrių temų, 4 perėjimo efektus, pridėkite antraštes ir pavadinimus prie skaidrių ir net įgalinkite skelbimo atnaujinimą naršydami. Jūs netgi galite naudoti tiesioginę administratoriaus peržiūrą, kad peržiūrėtumėte skaidrę prieš paskelbdami.

Nerimaujate dėl savo SEO? „Theia“ yra optimizuotas naudojant unikalius skaidrių URL, taip pat atsižvelgiant į greitį, naudojant AJAX ir išankstinį įkėlimą, kad jūsų slankikliai būtų greiti.

Norite sukurti karuseles? Patikrinkite „Karuselės“ priedą, kuris remiasi „Theia“ funkcijomis, kad pridėtų karuselių su miniatiūromis, 35 ir daugiau vektorinių rodyklių, jutikliniu naršymu ir pritaikymu kiekvienam skelbimui..

5. Vienatvė

„Soliloquy Sliders“ „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tai tikrai yra priemoka. „Soliloquy“ slankusis įskiepis prasideda nuo 19 USD, tačiau visa kaina gali siekti iki 249 USD, atsižvelgiant į tai, kiek svetainių planuojate naudoti. Jei negalite stovėti dirbdami su kai kuriais nemokamais „WordPress“ slankiojančiaisiais papildiniais dėl jų painiavos sąsajų, ši parinktis suteikia atkirtį. Tai reaguoja ir suteikia jums galios greitai importuoti ir eksportuoti anksčiau sukurtus slankiklius, sutrumpinant laiką, praleistą perkėlimui į kitas svetaines.

Pastato sąsają taip pat labai lengva naudoti, ir atrodo, kad ji niekada nesulėtės ir neatsilieka. Viena iš išskirtiniausių savybių yra nepriklausoma slankiklio parinktis, kuria galite nuleisti atskirus slankiklius bet kurioje savo svetainės vietoje.

6. „Slider Pro“

„Slider Pro Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Slider Pro“ yra visiškai reaguojantis ir liečiamas „WordPress“ papildinys. Šis slankiklis, palaikantis vaizdus, ​​garso įrašo vaizdo įrašus ir dar daugiau, yra puikus bet kurios temos priedas.

Norite lankstaus slankiojančio papildinio, kuris turi daugybę puikių funkcijų ir yra lengvai naudojamas, tiesiai iš dėžutės? Tada jūs norite „Slider Pro“. Šis nuostabus įskiepis leidžia lengvai pridėti pasirinktinių skaidrių prie bet kurios „WordPress“ temos. Šis jutiklinis ir visiškai reaguojantis slankiklis atrodo tobulai bet kuriame įrenginyje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Be to, palaikydami galerijas, turinį, „Flickr“, gilųjį susiejimą ir dar daugiau, galite sukurti bet kokį jums reikalingą slankiklį..

„Slider Pro“ taip pat turi daugybę išdėstymo ir dizaino variantų. Į papildinį įeina sklandžių skaidrių perėjimų, animacinių sluoksnių, karuselių, begalinių slinkties skaidrių, viso ekrano slankiklių, automatinių aukščių, portreto ir kraštovaizdžio vaizdų sujungimo, tinginio įkėlimo ir daug daugiau palaikymas. Tiesiog yra tiek daug puikių variantų!

Kitos papildinio funkcijos apima tinklainės palaikymą, „lightbox“, klaviatūros naršymą, lūžio taškus ir miniatiūras. Bet tai dar ne viskas, žemiau galite pamatyti daugiau funkcijų. „Slider Pro“ yra puikus „WordPress“ papildinys, kurio nenorėsite perduoti.

7. „LayerSlider“

„Layer Slider Premium Slider“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Koks yra jūsų svetainės pirmasis įspūdis? Geras pirmasis įspūdis skatina lankytojus likti, bet blogas reiškia, kad galite prarasti lankytojus, galbūt amžiams. Štai kodėl daugelis svetainių savo pagrindiniame puslapyje pasirenka labai vizualų vaizdų slankiklį virš sulankstymo, kuris taip pat puikiai tinka nukreipti lankytojus į jūsų geriausią ar naujausią turinį – jie prideda spalvų ir vaizdų, taip pat palengvina naršymą jūsų svetainėje. Aukščiausios kokybės „LayerSlider“ papildinys (kuris yra kitas „premium“ slankiklis, į kurį įdėta „Total“) siūlo ne tik slankiklius. Taip pat galite pridėti vaizdų galerijas ir skaidrių demonstracijas, sukurdami idealų daugialypės terpės įspūdį.

„LayerSlider“ teikia daugiau nei 200 + 2D ir 3D perėjimų, o skaidrių rengyklę galite sukurti patys. Galingas vilkimo ir redagavimo redaktorius pateikiamas kartu su papildiniu, skirtu peržiūrėti peržiūras realiuoju laiku, taip pat importuoti, eksportuoti ir perkelti komponentus laiko juostoje. „LayerSlider“ leidžia kurti gražias, greitai reaguojančias vaizdų galerijas ir turinio slankiklius – taip pat galite įterpti garso ar vaizdo įrašą iš „YouTube“ ar „Vimeo“. Tai nėra nieko naujo, tačiau pagrindinis „LayerSlider“ pardavimo taškas yra didžiulis turimų pereinamųjų efektų ir apvalkalų skaičius, kuris suteikia daug lankstumo kuriant norimą slankiklį..

Jūs netgi galite generuoti dinaminius slankiklius, kurie jungiasi prie jūsų „WordPress“ įrašų ir puslapių. Tai leidžia jums nusiųsti žmonėms savo patraukliausią turinį ir nereikia daug dirbti. Turėdami daugiau nei 13 apvalkalų, jūsų prekės ženklo kūrimo galimybės ir jos išvaizda gali skirtis nuo kitų žmonių, kurie perka šį papildinį..

„LayerSlider“ taip pat palaiko tingų krovimą; vėliau skaidrės įkeliamos tik tada, kai jos reikia, o ne įkeliamos iš anksto. O, ar aš užsiminiau, kad slankiklis yra tinkamas SEO? Tai suteikia jums žingsnį į priekį prieš varžybas, nes ne per daug žmonių žino, kaip optimizuoti savo slankiklius.

8. Lygus slankiklis

Sklandus slankiojantis „WordPress“ papildinys

„Smooth Slider“ kūrėjai tvirtina, kad vos per 50 sekundžių galite įdiegti stulbinantį slankiklį su nuorodomis į naujausius ar rodomus pranešimus. Tai sunki užduotis, tačiau panašu, kad ji yra visiškai tiesa. Sąsaja yra gana paprasta naudoti, ir tikrai nėra daug mygtukų ar nustatymų, kad galėtumėte apvynioti galvą. Tai yra dar vienas iš nemokamų slankiojančių priedų pasirinkimų ir jis visiškai reaguoja.

Jūsų kuriamos skaidrių demonstracijos yra paieškos sistemos, optimizuotos norint pritraukti naujų žmonių į jūsų svetainę, ir Nustatymai skydelyje galima visiškai valdyti, kaip jūsų slankmačiai atrodo priekinėje dalyje. Man ypač patinka, kad nemokamas papildinys turi šešis pereinamuosius efektus, o tai yra daugiau nei keli mažiau patrauklūs „premium“ skaidrių papildiniai (neįtraukėme nė vieno iš šio sąrašo).

Šio papildinio esmė yra ta, kad jums nereikia jokių kodavimo žinių, kad kažkas atrodytų profesionaliai. Skaidrės gali būti dedamos arba pašalinamos vienu spustelėjimu – tiesiog eikite į Slides admin skydelis. Tai yra tvarkingas pasirinkimas, kurį verta patikrinti.

9. „Smart Slider 3“

„Smart Slider 3“

„Smart Slider 3“ yra intuityvus papildinys, leidžiantis greitai kurti reaguojančias skaidrių demonstracijas, taip pat įtraukti vaizdo įrašus iš „YouTube“ ir „Vimeo“. Paprastas naudoti redaktorius suteikia galimybę dirbti su keliais sluoksniais, kurti skaidres per vilkimo sąsają ir peržiūrėti turinį tiesiogiai prieš jį paskelbiant..

Lengvai pakeiskite visas detales, kurios tipografijoje ir stiliuje yra tikrai svarbios. Galite pasirinkti savo sluoksnių, naršymo ir kitų elementų šriftus ir stilius bei keistis keliose skaidrėse ir sluoksniuose. Pradėkite nuo tuščio „WordPress“ slankiklio arba rinkitės iš daugybės gražių pavyzdžių. 100 ir daugiau paruoštų skaidrių su ypač lengvu diegimu vienu spustelėjimu. Paprastas būdas sukurti kiekvieno tipo slankiklius. „Smart Slider 3“ naudoja galingą sluoksnių animacijos sistemą, kad sluoksniai galėtų judėti ir pereiti. Tai, ką galite sukurti, yra begalinės. Jis tiekiamas su daugiau nei 40 integruotų sluoksnių animacijų, pateiktų 3 tipų animacijose: in, out, loop.

Šis papildinys taip pat apima lietimui pritaikytą dizainą, automatinio paleidimo konfigūracijas ir kelis slankiklio valdiklius, kad būtų galima pakeisti stilių ir pozicijas. Jūs netgi galite generuoti slankiklius iš išorinių šaltinių. Į kiekvieną skaidrę pridėkite dinaminį turinį, pvz .: „WordPress“ įrašai ir straipsniai, „Flickr“, „Instagram“, „YouTube“, „Vimeo“, „WooCommerce“ ir dar 32. Neabejotinai rekomenduojame peržiūrėti kūrėjų dokumentus, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką šis papildinys gali padaryti.

10. „RoyalSlider“

„RoyalSlider Premium“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„RoyalSlider“ yra aukščiausios kokybės vaizdų galerija ir turinio skaidrių įrankis, pateikiamas keliais formatais. „WordPress“ papildinys yra greitas, reaguojantis ir liečiamas mobiliesiems įrenginiams. Galite ją naudoti norėdami greitai sukurti aukštos kokybės galerijas iš „Instagram“, „Flickr“ ar 500 pikselių paskyrų.

Šis slankiklis prideda puikų aspektą bet kuriai „WordPress“ temai. Yra tiek daug slankiklių tipų, iš kurių galite pasirinkti, ar tikrai galėsite naudoti jį įvairiuose projektuose. Ir kadangi visi slankikliai automatiškai kaupiami talpykloje jūsų naršyklėje, „Royal Slider“ nepablogins nė vienos jūsų „WordPress“ svetainės („horea!“).

Be to, „Royal Slider“ yra labai patogus naudoti ir lengvai naudojamas. Yra daugybė funkcijų, palengvinančių administratoriaus darbą. Visų pirma, jis puikiai veikia su naujausia „WordPress“ versija ir turi savo administratoriaus sritį. Be to, pasinaudoja masinio WP 3.5 įkėlimo per medijos tvarkyklę pranašumais arba galite susieti tiesiogiai su savo „Flickr“ ar 500px paskyra. Dėl to labai greitai galima sukurti gražius skaidrių vaizdelius. Tada galite pridėti pavadinimus, datas ir tt naudodami skaidrių žymėjimo rengyklę ir pridėti pasirinktinius perėjimo efektus (juos visus galite pamatyti tiesiogiai „Live Slider“ peržiūros srityje, esančioje administratoriaus skydelyje). Įterpti slankiklius yra taip paprasta, kaip naudoti trumpąjį kodą, valdiklį ar PHP funkciją (atsižvelgiant į tai, kas jums labiausiai tinka)..

11. „MotoPress“ reaktyvus slankiklis

„MotoPress“ reaguojantis slankiklis

„MotoPress“ reaguojantis slankiklis yra patogus vartotojui būdas sukurti puošnias skaidres ir įgyvendinti animacinius efektus. Jame yra „drag and drop“ sąsaja, todėl niekada nereikia liesti jokio kodo. Vietoje to galite naudoti norėdami greitai sukurti paieškos varikliams optimizuotas skaidrių demonstracijas, veikiančias bet kuriame įrenginyje.

Šis papildinys siūlo tris pagrindinius skaidrių tipus: individualizuotos skaidrės, pranešimų skaidrės ir „WooCommerce“ skaidrės (el. Prekybos svetainėms). Norėdami sužinoti daugiau apie platų funkcijų spektrą, galite peržvelgti kūrėjų dokumentus arba patys juos demonstruoti. Ir būtinai patikrinkite „MotoPress Slideshow“ papildinį, kad gautumėte daugiau funkcijų.

12. „MetaSlider“

„MetaSlider“

„MetaSlider“ siūlo paprastą sąsają, leidžiančią per kelias sekundes sukurti SEO optimizuotą skaidrių demonstraciją. Galite lengvai nuvilkti atvaizdus iš savo „WordPress“ laikmenų bibliotekos, kad sukurtumėte galeriją, tada pridėtumėte antraštes, nuorodas ir SEO duomenis – visa tai tame pačiame puslapyje.

Be to, kad „MetaSlider“ yra greitai reaguojantis ir lengvai naudojamas, jame yra ir kelios greičio ir animacijos efektų konfigūravimo parinktys. Jei esate kūrėjas, jums gali būti ypač įdomu sužinoti, kad šis papildinys suderinamas su „Multisite“, ir siūlo plačią API, su kuria galite dirbti.

13. Pagrindinis slankiklis

Pagrindinis slankiklis

„Master Slider“ nemokamame papildinyje pateikiamas platus funkcijų sąrašas. Be to, kad jis yra draugiškas SEO, jis turi lengvai naudojamą sąsają, reaguoja į bet kurį įrenginį ir suteikia galimybę kurti nuostabias skaidrių demonstracijas su savo „drag-and-drop“ skaidrių kūrėju. Tai yra vienas iš patikimiausių slankiojančių priedų, kurį galite rasti nemokamai.

Be to, „premium“ versijoje yra visos nemokamos funkcijos (jų yra daugybė) ir keli priedai, pvz., „WooCommerce“ produktų slankiklis su patobulintomis filtravimo galimybėmis, skaidrių HD vaizdo įrašų fonai ir gilus susiejimas, siekiant padėti jūsų SEO. Tai taip pat apima peržiūras realiuoju laiku, todėl prieš skelbdami iš karto žinote, ar ji veikia su jūsų turiniu.

14. „Master Slider Pro“

Pagrindinis slankiklis - „TouchPervice Slider“ „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Master Slider Pro“ yra visiškai reaguojantis „WordPress“ įskiepio jutiklinis elementas. Šiame galingame papildinyje yra naršymo jutikliais, turtingo turinio sluoksnių, naudingų taškų, daugybės efektų ir daug kitų parinkčių.

„Master Slider Pro“ yra kitas puikus „WordPress“ slankusis įskiepis, išeinantis iš „CodeCanyon“. Čia gausu visų puikių funkcijų, kurių galite tikėtis iš kokybiško „WordPress“ slankiklio, įskaitant interaktyvų palaikymą, turinio ir vaizdo sluoksnius, vaizdo įrašų palaikymą, sluoksnių animaciją, skaidrių perėjimus ir dar daugiau. Tačiau be to, yra unikalių skaidrių prieigos taškų su patarimais, greito suderinimo ir net intelektualaus išankstinio įkėlimo parinkčių parinkčių..

Šis įskiepis taip pat apima daugelio kitų rinkoje populiarių „WordPress“ papildinių palaikymą ir integraciją. „Master Slider Pro“ integruotas su „Visual Composer“ įskiepiu, „Flickr“ papildiniu, narių papildiniu ir dar daugiau. Be to, papildinys yra paruoštas daugiakalbe kalba, taigi, nesvarbu, kuria kalba naudojate savo svetainę, visi jūsų skaitytojai galės lengvai suprasti „Master Sliders“..

„Master Slider Pro“ taip pat yra su 25 pavyzdžių skaidrėmis, kurios padės greitai paruošti savo svetainę. Be to, tai buvo patikrinta naudojant įvairias naršykles, kad jūsų skaidrės atrodytų nepriekaištingai visose pagrindinėse naršyklėse.

Išvada

Idealus slankiklis parodo, ką daro jūsų įmonė, ir patraukia vartotojo dėmesį, kad nukreiptų juos į jūsų svarbiausią turinį. Galite susieti savo populiariausius tinklaraščio įrašus ar net nusiųsti žmones į savo internetinės parduotuvės sezoninius akcijas.

Nesvarbu, kam naudosite slankiklį, pažvelkite į geriausius „WordPress“ slankiklius, kuriuos mes čia paminėjome, ir apsvarstykite galimybę juos įdiegti savo svetainėje. Ar vienas iš šių papildinių yra jūsų asmeninis mėgstamiausias? Ar aš praleidau tavo mėgstamą papildinį? Noriu išgirsti iš jūsų komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me