15 geriausių jūsų svetainės mūro stiliaus „WordPress“ temų

15 geriausių mūro stiliaus „WordPress“ temų, kad pagražintų jūsų svetainę

Didėjant turinio kuravimo ir agregavimo stiliaus svetainių populiarumui, mūriniai maketai tampa populiariomis dizaino tendencijomis. Šie tinklelio išdėstymai turi privalumų, tokių kaip vienu metu rodyti daugiau turinio ir sukurti švarų, organizuotą vaizdą. Tačiau ne visos mūro temos tinka kiekvienai programai.

Laimei, yra daugybė mūrinio stiliaus „WordPress“ temų, iš kurių galima rinktis. Nesvarbu, ar kuriate internetinį portfelį, el. Prekybos svetainę ar tinklaraštį, ten yra tema, kuri atitiktų jūsų poreikius.

Šiame kūrinyje apžvelgsime penkiolika geriausių mūrinių „WordPress“ temų rinkoje ir pabaigai žinosite, kuri iš jų jums tinka. Pradėkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Fashionista“

„Fashionista WordPress“ tema

„Fashionista“ žada padėti išsiskirti iš minios švariu mūro išdėstymu. Ši patraukli minimalistinė tema idealiai tinka madai ir fotografijai, bet taip pat galėtų veikti naujienų ir žurnalų stiliaus svetainėse. Pasirinktinis svetainės plotis ir begalinis slinkimas kartu su daugybe kitų pritaikymo parinkčių daro šią temą puikiu pasirinkimu ieškantiems lankstaus išdėstymo. Arba galite naudoti „Fashionista“, jei norite užsidirbti iš savo svetainės ir sukurti savo el. Prekybos parduotuvę naudodami temos visišką „WooCommerce“ palaikymą – tai priklauso nuo jūsų!

2. PinThis

„PinThis“ tema.

„Pinterest“ įkvėptas „PinThis“ sukuria ypač stilingą spindesį įprasto plytų išdėstymo metu. Ši supaprastinta moderni tema suteikia stiliaus įspūdį kitaip. Funkcijos, tokios kaip penkios įmontuotos odos parinktys, pasirinktiniai įrašų formatai ir bendro naudojimo mygtukai, reiškia, kad šią daugiafunkcinę temą galima pritaikyti daugybei programų. Jis taip pat puikiai palaiko įterptąją laikmeną ir yra paruoštas „AdSense“.

3. Stack

„Stack“ tema.

„Stack“ įkvėpė „Windows 8“ ir lengva pastebėti panašumus. Ši tema sukurta darbui su „Plytelių“ priedu, kuris yra įtrauktas į temos paketą. Funkcijos, tokios kaip begalinis slinktis ir „WooCommerce“ palaikymas, daro tai idealia portfelių, el. Prekybos svetainių ar bendrųjų įmonių svetainių tema..

4. Baskervilis (nemokamas)

Baskervilio tema.

Pavadinta kaip skėstininkų tema, nemokama Baskervilis tema nenuvilia. Jos elegantiškas tinklelis yra populiarus žurnalų stiliaus svetainėse, aplankuose ir turinio turiniuose tinklaraščiuose. Funkcijose yra bendraautorių šablonas ir devynių įrašų formatų palaikymas. „Baskerville“ yra vidutinio lygio tinkinimo lygis, įskaitant antraštės vaizdą ir dvi valdiklio sritis.

5. Pakankamas

Paprasčiausia tema.

Pakankamas yra dar viena „Pinterest“ įkvėpta tema, pasižyminti švaria minimalistine išvaizda. Ši tema didžiuojasi tuo, kad ją labai galima pritaikyti – ir ji tikrai siūlo daugybę spalvų, išdėstymo ir spausdinimo variantų. Tai taip pat pridedama su trumpųjų kodų biblioteka, kad jūsų svetainė galėtų papildyti stilių ir funkcionalumą.

6. Mūza

„Muse“ tema.

„Muse“ yra labai minimalistinis, tačiau siūlo vaizdą, kuris yra gilesnis nei daugelis plokščių tinklelių. Vienu spustelėjimu demonstracinis diegimas leidžia greitai ir lengvai pradėti naudotis šia lengvai pritaikoma tema, o „The Muse“ taip pat turi galingą kontaktinę formą ir beveik neribotą šoninės juostos pritaikymą..

7. Ibuki

Ibuki tema.

„Ibuki“ yra graži ir lanksti įvairialypė tema, skirta kūrybingiems specialistams ir agentūroms. Nors tai daugiafunkcinė tema, ji specializuojasi tinklelių ir mūro maketuose ir kiekvienoje iš jų siūlo daugybę demonstracinių versijų. Ši tema apima 12 skirtingų antraščių variantų, taip pat pridedama su „Visual Composer“ ir „Slider Revolution“ papildiniais.

8. Tetris (nemokamas)

„Tetris“ tema.

Ši nepaprastai paprasta tema leidžia visiems greitai ir lengvai susikurti tinklaraštį ar aplanką – nors jame nėra daug varpų ir švilpukų, jis siūlo švarią šiuolaikišką išvaizdą ir pakankamai pritaikymo, kad patenkintų daugumą..

„Tetris“ galėtų būti puikus pasirinkimas pradedantiesiems, kurie jaučiasi priblokšti dėl aukšto pritaikymo lygio, randamo kitose temose.

9. Plyta + masonas

„Plyta + masonas“ tema.

„Brick + Mason“ tema prekiaujama specialiai fotografams ir dizaino studijoms, todėl aišku, kodėl. „Brick + Mason“ sugeba įnešti daug vaizdų į puslapį nepaversdamas jo perpildytu. Maži šrifto dydžiai ir minimali griozdai užtikrina, kad jūsų vaizdai yra laidos žvaigždės.

10. KON / CEPT

KON / CEPT tema.

KON / CEPT tema išsiskiria elegancija ir paprastumu. „KON / CEPT“ yra pagrįstas moduliniu dizainu ir siūlo daugybę pritaikymo galimybių, tokių kaip lankstūs kolonų tinkleliai ir keturi naršymo išdėstymai. Ši tema taip pat palaiko „WooCommerce“, todėl ją galima naudoti kuriant apsvaiginimo internetines parduotuves ir aplankus.

11. „Pinboard“

„Pinboard“ tema.

Iš visų turimų „Pinterest“ įkvėptų temų tai turbūt labiausiai pažįstama. Tai gali būti geras ar blogas dalykas, atsižvelgiant į jūsų poreikius. „Pinboard“ tema, palaikanti kelias laikmenos formas, turi automatinį krovimo išdėstymą ir slenka be galo. Jei tu daryti norite, kad jis atrodytų šiek tiek mažiau kaip „Pinterest“, yra variantų, kaip pakeisti plytelių dydį ir atitinkamą stulpelių skaičių.

12. Plutonas

Plutono tema.

Ši švarios mūro tema yra labai skirta tinklaraštininkams ir turi daug puikių savybių, leidžiančių patenkinti rašytoją tavyje. Naudojant Plutoną, antraštėje, valdiklių srityse ir tarp įrašų yra skirta vieta skelbimams.

Kita vertus, jei norite pasiūlyti skaitytojams galimybę netrukdyti dėmesio, unikalus Plutono skaitymo režimas panaikins ekraną, palikdamas tik turinio ir bendrinimo mygtukus.

13. Stilius

Stilius tema.

„Style“ siūlo ryškų modernų dizainą, puikiai tinkantį naujienų ir žurnalų tinklalapiams. Ši tema yra „Elegantiškų temų“ paketo dalis, tai reiškia, kad joje yra daugybė funkcijų ir fantastiškas palaikymas. Funkcionalumas apima lengvai kontroliuojamą temos parinkčių skydą, didelę trumpųjų kodų kolekciją ir daugybę iš anksto paruoštų maketų..

14. Notio

„Notio“ tema.

Ši sudėtinga ir elegantiška tema „Notio“ yra idealiai tinkama aplankuose ir el. Prekybos svetainėse. „Notio“ yra švarus ir minimalistinis, sukurtas stiliškai parodyti jūsų turinį.

Kartu pateikiamas „Visual Composer“ įskiepis, todėl projektavimo metu galite lengvai vilkti ir mesti elementus. Jis taip pat buvo sukurtas atsižvelgiant į „WooCommerce“ integraciją, leidžiančią lengvai sukurti internetinę parduotuvę.

15. Įkvėpkite

„Inspire“ tema.

Galiausiai „Inspire“ yra naujausia tema, iššaukianti dinamišką ir menišką asmenybę. Nesvarbu, ar norite naudoti pilkos spalvos skalę, kad patamsintumėte nuotaiką, ar išsaugotumėte spalvingus dalykus, „Inspire“ turi daugybę tinkinimo parinkčių, kad gautų reikalingą išvaizdą ir pojūtį..

Temą sudaro penki skirtingi išdėstymai ir daugybė slankiojančių variantų, kurie padės sukurti tobulą dizainą.


Mūro maketai išpopuliarėjo atsiradus turinio kuravimo ir kaupimo svetainėms. Jie gali pasiūlyti švarų ir organizuotą vaizdą, tuo pačiu metu demonstruodami daugybę vaizdų ir turinio. Tačiau atsižvelgiant į daugybę temų, išsirinkti sau tinkamiausią variantą gali būti sunku.

Šiame kūrinyje mes pateikėme penkiolika geriausių prieinamų variantų, apimančių įvairius skirtumus – jūsų ideali tema gali būti viena iš jų, todėl išsirinkite sau tinkamiausią ir pasiimkite jį išbandyti.!

Ar kuri nors iš šių mūro stiliaus temų jus jaudina? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me