15 geriausių paskyrimų rezervavimo „WordPress“ papildinių

Geriausias paskyrimas „WordPress“ papildinių planavimui ir rezervavimui

Jei jūsų verslas priklauso nuo susitikimų, turite „WordPress“ svetainę ir dar neįdiegėte rezervavimo papildinio, turite tuo naudotis. Konkrečiai vienas iš šių paskyrimų rezervavimo „WordPress“ papildinių.

Nėra priežasties, kodėl tiek daug įmonių nori vis tiek Priverskite savo klientus paskambinti jiems telefonu, susisiekti su jais el. paštu ir laukti atsakymo arba, kas blogiausia, fiziškai atvykti į savo kabinetą planuoti susitikimo. Įdiegus lengvai naudojamą rezervavimo papildinį, gali padidėti pardavimai žmonių, kurie dirba didžiąją valandos dalį arba kurie nesijaučia išgyvenantys sulaikymo laiką ir laukia, kol registratūros darbuotojas užsisakys telefoną. Tai gali paskatinti daugiau paskyrimų atlikti impulsą, juo labiau, kad galite paspausti juos pasirinkdami rezervuoti iš karto po to, kai jūsų internetinė kopija (tikiuosi) atliks savo darbą.

Laimei, „WordPress“ siūlo daugybę galimybių atlikti šią užduotį.

Anksčiau apėmėme rezervavimo papildinius, tačiau tik tiek, kiek jie yra susiję su viešbučių niša. Šiandien apžvelgiame dar 15 žmonių ir plečiame savo požiūrį į susitikimų rezervavimo „WordPress“ papildinius, skirtus beveik bet ko planavimui.!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Amelia“ įmonės lygio paskyrimo rezervavimas

„Amelia“ įmonės lygio paskyrimo užsakymas „WordPress“ papildinys

„Amelia“ yra vienas galingiausių susitikimų rezervavimo papildinių, kuriuos galite pasirinkti savo verslui. Šis automatinis užsakymo sprendimas veikia visą parą, todėl niekada nepraleisite naujo kliento. Tiesiog įdiekite, sukonfigūruokite savo nustatymus ir būsite pasiruošę nulio ritinius!

 „Amelia“ užsakymo papildinys apima lengvai naudojamas funkcijas, skirtas susikurti savo paskyrimo rezervavimo formas. Galingos parinktys apima palaikymą keliems darbuotojams (kartu su galimybe pridėti konkrečias paslaugas, įprastas darbo valandas ir poilsio laiką kiekvienam), vietine valiuta, paslaugų priedais, el. Pašto pranešimais, vaizdų galerijomis, kuponais, taip pat spalvų / šriftų parinktimis priekinėje dalyje. dizainas.

Kai jūsų forma bus paruošta, klientai galės naudoti interaktyvų susitikimų kalendorių (mėnesio, savaitės, dienos, sąrašo / laiko rodinius) ir unikalų nuoseklų užsakymo vedlį su briaunotu filtravimu, kad surastų konkrečios paslaugos paskyrimo laiką su konkretus darbuotojas (ar net tiksliai nurodytoje vietoje). Kai ateina laikas sumokėti, klientas gali naudoti „Amelia“ integruotus mokėjimo šliuzus norėdamas rezervuoti laiką arba pasirinkti mokėjimą vietoje.

„Amelia“ užsakymo papildinio paslaugų trumpasis kodas

„Amelia“ netgi apima naudingą trumpąjį kodą paslaugų puslapiui sukurti. Paprasčiausiai įklijuokite trumpąjį kodą naujame puslapyje, kad būtų rodomos dabartinės paslaugos su konkrečios vienos paslaugos, visos kategorijos ar visų kategorijų parametrais).

Vis dar neparduota? Peržiūrėkite visą „Amelia“ paskyrų rezervavimo papildinio apžvalgą, kad pamatytumėte visas veikiančias funkcijas ir parinktis!

2. Knygelė

„Booknetic“ - „WordPress“ paskyrų rezervavimo ir planavimo sistema

Naudodami „Booknetic“ galite lengvai susikurti geresnius susitikimų ir užsakymų kalendorius, kad galėtumėte plėsti savo verslą. Šiame moderniame ir reaguojančiame susitikimų kalendoriuje yra daugybė funkcijų, leidžiančių sutaupyti laiko ir pinigų, o klientams užsakymo procesas taps sklandus. Nuo formos sukūrimo iki mokėjimo apdorojimo „Booknetic“ tai gali padaryti visa. Nesvarbu, ar dirbate salone, fitneso centre, legalioje įstaigoje ar kitame profesionaliame versle, „Booknetic“ tikrai patenkins jūsų (ir jūsų klientų) poreikius.

Įdiegę galite naudoti Knygetinė sukurti savo automatizuotą susitikimų rezervavimo sistemą savo svetainei. Bet viskas prasideda nuo formos statytojo. Naudodamiesi įmontuotų formų parinktimis bendro dizaino, spalvų schemos, užsakymo žingsnių, daugiapakopių paslaugų kategorijų, personalo, vietų ir dar daugiau, galite sukurti formą, puikiai pritaikytą jūsų verslui. Be to, galite sukurti išsamų paslaugų teikimą su papildomais priedais ir personalo prieinamumu.

„Booknetic“ taip pat suteikia galimybę priimti mokėjimus ar indėlius prieš paskyrimo laiką. Leiskite klientams pasirinkti „PayPal“, „Strip“ ar „onsite“ mokėjimą. Arba pasinaudokite „WooCommerce“ norėdami sklandžiai integruoti užsakymo kalendorių su pridėtomis mokėjimo galimybėmis. Kitos svarbios savybės yra išsami informacijos suvestinė jūsų ir jūsų darbuotojams, galimybė eksportuoti savo klientus ir (arba) susitikimai, siekiant tobulėti (puikus duomenų valdymui ar personalo tvarkaraščių tvarkymui), taip pat vertimas paruoštas per WPML.

Booknetic paskyrimo rezervavimo pavyzdys

Bet tai dar ne viskas. Jūsų klientams taip pat patiks „Booknetic“. Elegantiškas ir modernus UX yra patrauklus ir intuityvus. Klientai gali užsisakyti bet kuriame įrenginyje, kad galėtų lengvai filtruoti pagal personalą, tarnybas ar vietą, kad surastų jų poreikius atitinkantį susitikimo laiką. Priklausomai nuo jūsų įgalintų parinkčių, jie taip pat gali rezervuoti vieną kartą, pasikartojančius ir net grupinius susitikimus. Integruotas SMS ir el. Pašto pranešimų palaikymas bei „Google“ kalendoriaus dvipusis sinchronizavimas reiškia, kad jie nepraleis to, ką užsakė. Jei norite, kad jūsų klientai būtų patenkinti, o verslas klesti.

3. „Vik“ paskyrimai

„Vik“ paskyrimai

Sukurkite išsamią paskyrų ir planavimo sistemą savo verslui naudodami „WordPress“ ir „Vik Appointments“. Šis galingas „WordPress“ papildinys yra pilnas funkcijų, leidžiančių greitai ir lengvai valdyti laiką.

Pirmasis iš jų yra patikimas kalendorius, užpildytas internetu. Naudodami „Vik“ turite galimybę pridėti paslaugų, laiko tarpsnių, trukmės, renginių talpos ir netgi darbuotojų prieinamumo (pagal laiką ir vietą). Ir jei jūsų verslas siūlo specialias kainas pagal dienos laiką, atostogas ar sezoną, galite pridėti ir tai! Tokiu būdu klientai gali lengvai rezervuoti susitikimus, nesvarbu, ar tai būtų susitikimas dėl nago, ar mokesčių konsultacija.

„Vik Appointments“ taip pat leidžia lengvai valdyti rezervacijas ir klientų sąskaitas. Jūs netgi galite nustatyti automatinius el. Pašto ir SMS pranešimus, kad klientai praneštų, kai jų rezervacija buvo patvirtinta, arba imsis tolesnių pranešimų. Kadangi „Vik Appointments Pro“ palaiko kelis mokėjimo šliuzus, mokėjimus internetu lengva priimti. Padaryti paskyrimo užsakymo procesą jūsų klientams nuo pradžios iki pabaigos!

4. „WooCommerce“ užsakymai ir paskyrimai

„WooCommerce“ užsakymai ir paskyrimai

Kad ir koks būtų jūsų verslas, „WooCommerce“ užsakymai ir paskyrimai, kuriuos pateikė „PluginHive“ yra dar vienas puikus pasirinkimas. Šis lankstus užsakymo papildinys leidžia lengvai nustatyti formas svetainėje, kad būtų galima užsisakyti pagal mėnesį, dieną, valandą ar net minutę. Be to, galite suteikti klientams galimybę pasirinkti kelis susitikimus per vieną užsakymą – tai puiki galimybė, jei nuomojatės vietą renginiui, kambarius nakvynei ir pusryčiams, kelių dienų konferenciją ar festivalį ir kt..

Papildinys leidžia keliems darbuotojams nustatyti individualias kainas. Tokiu būdu jūsų komanda gali imti mokesčius, atsižvelgiant į jų kompetenciją, ir, naudodamiesi papildinio dinaminių bendrųjų užsakymo išlaidų skaičiavimo klientais, užsakymo metu galite pamatyti tarifo parinktis. Taip pat galite įjungti papildomų paslaugų ar funkcijų, kurias galite pasiūlyti, rezervavimą (pvz., Aromatų terapijos priedą, kai darote masažą)..

„WooCommerce“ užsakymų ir paskyrimų pavyzdžiai

„WooCommerce Bookings and Appointments“ papildinyje taip pat yra el. Pašto pranešimų ir atšaukimų (jei leidžiate) parinktys. Naudodamiesi integruotu „Google“ kalendoriaus sinchronizavimu, jūs ir jūsų klientai gali lengvai įtraukti naujus susitikimus į savo tvarkaraštį. Kitos papildinio funkcijos apima jūsų kainos pavadinimą, failų priedus, kintamą kainą (pvz., Didesnes kainas savaitgaliais ar švenčių dienomis), WPML suderinamumą, palaikymą keliomis kalbomis, bendrą išteklių sinchronizavimą tarp jūsų rezervavimo kalendoriaus ir parduotuvės bei dar daugybę tonų. Norėdami sužinoti daugiau, patikrinkite pagrindinio papildinio svetainę.

5. Užsisakykite paskyrimą internetu PRO

Užsisakykite paskyrą internetu „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Padėkite klientams lengvai rezervuoti susitikimus naudodamiesi „Book a Appointment Online PRO“. Šis papildinys leidžia vartotojams rezervuoti pagal komandos narį (arba gali pereiti į priekį be pasirinkimo) ar paslaugą, tada pasirinkti datą ir laiką. Dėl to, kad papildinio kalendoriai ir pasirinkimai greitai reaguoja – bet kuriame įrenginyje galite greitai ir lengvai užsisakyti. Apsilankykite Užsisakykite paskyrimą internetu PRO demonstracija, kurią galite pamatyti patys!

Užsisakykite paskyrą internetu „WordPress“ papildinys

Užsisakykite paskyrimą internetu PRO ne tik paprasta klientams, bet ir palengvina jūsų „WordPress“ svetainės sąranką. Norėdami pridėti savo komandą ir pasiūlymus, naudokite greitojo įskiepio paleidimo funkcijas. Pridėkite tiek darbuotojų, kiek norėtumėte, pasirinkite iš 2 skirtingų darbo grafikų (valandomis ar pamainomis), nustatykite užsakymo laiko formatą, pridėkite „PayPal“ kasą ir dar daugiau. Be to, galite įjungti SMS priminimus – kad jūsų klientai daugiau niekada nepraleistų susitikimo! Kitos papildinio parinktys yra darbo vietos, nuotraukos, atostogų dienos, paslaugų kategorijos ir integracija su WPML, „Twilio“, „PayPal“, SMSC ir „Firebase“.

6. Paskyrimų rezervavimas ir planavimas internetu (nemokama)

Paskyrimų užsakymas ir internetinio planavimo nemokamas „WordPress“ papildinys

„VCita“ paskyrų rezervavimo ir internetinio planavimo papildinys yra puiki galimybė pridėti susitikimų formą į savo „WordPress“ svetainę. Papildinys puikiai tinka rezervuoti renginius, klases, paslaugas viena ir kita.

„vCita“ papildinys siūlo internetinio planavimo parinktis, pavyzdžiui, susitikimus su konkrečiu personalo nariu, rezervavimo patvirtinimus ir mokėjimo palaikymą. Tačiau tai, kas iš tikrųjų išskiria „vCita“, yra integruota pranešimų ir atgalinio ryšio funkcija. Papildinys sinchronizuojamas su „vCita Mobile App“, kad iškart praneštų apie naujas užsakymo užklausas arba atsiųstų susitikimo priminimus. Be to, tai leidžia siųsti pranešimus ir failus klientui prieš susitikimą. Leidžia užmegzti ryšį su klientais ir užmegzti ryšius.

„cVita“ verslo valdymo programa

Bet tai ne viskas, ką „cVita“ gali padaryti jūsų verslui. Norėdami gauti daugiau funkcijų, atnaujinkite į „vCita“ verslo vadyba priemokos planas. Priklausomai nuo pasirinkto plano, tai gali atrakinti analizės, kuponų, klientų teksto siuntimo, rinkodaros el. Paštu, personalo leidimų ir netgi prioritetinės paramos funkcijas. Planai prasideda nuo 15 USD / mėn. Pagrindiniam internetiniam planavimui arba 29 USD / mėn. Už „Essentials“ – suasmenintas klientų portalas, internetinis verslo kalendorius, taip pat atsiskaitymo ir sąskaitos faktūros palaikymas. Nors ir norite naudoti visą verslo valdymo įrankių rinkinį, jums reikės „Platinum“ plano. Bet atsižvelgiant į tai, kad „vCita“ yra kaip kelios verslo paslaugos viename, tai daugiau nei protinga investicija.

7. Tvarkingas paskyrimų užsakymas ir planavimas

„Bookly“ paskyrimo rezervavimas ir „WordPress“ papildinio planavimas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei jūs žiūrėjote į galingus susitikimų užsakymo „WordPress“ papildinius, greičiausiai anksčiau esate susidūręs su „Bookly“. Tai populiaru užsakymas internetu papildinys yra optimizuotas, kad padėtų jums užsisakyti daugiau susitikimų, nesvarbu, kada ir kaip jūsų klientai pasiekia jūsų svetainę.

„Bookly“ yra mobili ir parengta vertimui, todėl jūsų formos puikiai atrodo bet kuria kalba, bet kuriame įrenginyje. Be to, įmontuotas el. Pašto ir SMS pranešimų palaikymas bei „Google“ kalendoriaus integracija užtikrina, kad jūsų klientai niekada nepraleistų susitikimo. Norite nuskaičiuoti mokestį užsakymo metu? Jokių problemų – „Bookly“ mokėjimo portalų integracija, įskaitant „PayPal“, „Stripe“, „Authorize.net“, „Mollie“, „Payson“, „PayU Latam“, „2checkout“, „PayUbiz“ ir „WooCommerce“. Kitos funkcijos apima spalvų schemos parinktis, lankstų planavimą, atostogas, užsakymo proceso veiksmus, 50 ir daugiau valiutų ir dar daugiau.

Ar norite išbandyti „Bookly“ prieš pirkdami? Gauti nemokamas „Bookly“ papildinys svetainėje WordPress.org norėdami pamatyti, koks nuostabus gali būti susitikimų rezervavimas.

8. Paskyrimų rezervavimo kalendorius (nemokamas)

Paskyrimų užsakymo kalendorius Nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei turite paprastesnių susitikimų užsakymo poreikių (galbūt nereikia patenkinti pinigų, kad patenkintumėte pinigus), geriausias jūsų pasirinkimas yra nemokamas susitikimų rezervavimo kalendorius. Jis siūlo didesnį funkcionalumą nei daugelis nemokamų palyginamų papildinių versijų. Prie šio papildinio pridedamos funkcijos, kurias galima užsakyti, laiko tarpsniai, el. Pašto pranešimai, galimybė eksportuoti į „Google“ diską, spausdinami rezervavimo sąrašai, prieinamumo pritaikymas ir tai, kiek kartų vartotojas gali užsisakyti, „captchas“ ir dar daugiau.

Tačiau norint pasiekti daugumą geriausių funkcijų, jums reikia atsisakyti aukščiausios klasės versijos. Pvz., Jei apmokestinate klientus už susitikimą, šis papildinys nėra pati geriausia idėja, nes nemokama versija veikia tik su „PayPal“. Norėdami naudoti bet kurį kitą mokėjimo šliuzą, turėsite padirbti šiek tiek pinigų.

9. Templatic paskyrimo rezervacija

„Templatic“ paskyrimo užsakymas „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Templatic“ siūlo užsakymų pasauliui šiek tiek kitaip nei dauguma. Tai ne tik pateikia kalendorių vartotojui; tai juos paima tiesiai į formą. Kalendorius pasirodo, kai vartotojas spustelėja datos skyrių. Taigi, tai labiau panašu į nustatymus, prie kurių jūsų klientai bus įpratę, jei jie užsakys daug skrydžių ar viešbučio kambarių. Tas susipažinimas yra stiprybė.

Kaip ir dauguma susitikimų užsakymo „WordPress“ papildinių, „Templatic Booking“ „WordPress“ papildinys įgalins išplėstines jūsų temos rezervavimo funkcijas, kurios puikiai tinka nuomai. Įsigiję papildinį jis pasirūpins viskuo už jus ir jums nereikės mokėti mėnesinių ar kitų operacijų mokesčių. Tai taip pat yra vienas iš nedaugelio papildinių, kurie leis jūsų klientams atsiskaityti tiesioginiu banko pavedimu. (Tačiau, jei norite naudotis kredito kortelėmis, visada galite suaktyvinti kitus šliuzus, kaip ir bet kurį kitą papildinį.)

Kitos funkcijos apima kintamą užsakymo formą, sezonines kainas ir galimybę klientui pasiūlyti kitas paslaugas kartu su jų užsakymu. Kaip šalutinis ženklas, įskiepis puikiai veikia su daugeliu „Templatic“ „WordPress“ temų – ypač „Service Biz“, kurioje jau yra įskiepis.

10. Susitikimai (nemokama)

Paskyros Nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį sukūrė „WPMUdev“

Paskyrimai yra vienas iš išsamesnių nemokamų užsakymų papildinių, kuriuos galima rasti „WordPress“ svetainėse. Turėdamas papildinio funkcijų sąrašą neturiu pagrindo ginčyti šio reikalavimo. Viena unikali savybė: jei turite kelis darbuotojus, kurie tvarko susitikimus, galite kiekvienam iš jų duoti savo kalendorių – su pridėta biografija ir nuotrauka -, kad klientai galėtų pasirinkti, su kuriuo iš jūsų darbuotojų jie mieliau užsisakytų.

Tai taip pat veikia atvirkščiai: klientas gali pasirinkti iš jūsų įmonės siūlomų paslaugų sąrašo. Jei kiekvienas iš jų yra priskirtas kitam darbuotojui, jis automatiškai rezervuos knygas pas tą darbuotoją. Ne tik tai, kad ją lengva integruoti su „Google“ kalendoriais – tiek jums, tiek klientui – nereikia koduoti. Ir galiausiai klientui užtenka tik trijų paspaudimų, kad rezervuotų susitikimą: vieną pasirinkti laiką, kitą – pereiti į patvirtinimo ekraną ir patvirtinti. Šis patogumas gali atsispindėti jūsų pardavimuose.

Turėdamas daugiau nei 30 kitų funkcijų sąrašą, įskaitant pasirinktines spalvų etiketes, automatinį pildymą pakartotiniams klientams, „Google“ žemėlapių integraciją ir galimybę prisijungti per socialinę mediją, turiu pasakyti, kad tai atrodo geriausias ten esančių susitikimų užsakymo papildinys. šiuo metu. Negalima nugalėti ir šios kainos.

11. Rezervuotas paskyrimo užsakymas

Užsakyta - Paskyrimų užsakymas „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Booked“ yra aukščiausios klasės susitikimų vadybininkas, turintis daugybę funkcijų ir galimybių sukurti susitikimų užsakymo formą jūsų verslui. Priimkite svečių užsakymus arba reikalaukite, kad vartotojai registruotųsi paskyroje, leistų vartotojams tvarkyti laukiančius ir patvirtintus susitikimus, pridėti pasirinktinius laukus ir laiko tarpus, sukurti kelis kalendorius, priimti mokamus užsakymus naudojant „Booked“ „WooCommerce“ integraciją ir dar daugiau.

Knygą taip pat lengva pritaikyti. Pasirinkite iš neribotų spalvų pasirinktoms parinktims, interaktyviam išdėstymui, prisijungimo ir registracijos formai, tinkinamiems el. Laiškams ir tt. Be to, įmontuoti trumpi kodai palengvina kalendorių ir prisijungimo formų įdėjimą į bet kurį įrašą ar puslapį. Yra net parinktis „Pridėti prie„ Google “kalendoriaus“, kurią galite pridėti, kad klientams būtų lengviau atsiminti susitikimus.

12. Nesudėtingi susitikimai (nemokama)

Lengvas susitikimas Nemokamas „WordPress“ papildinys

„Easy Appointments“ papildinys kaip tik toks ir paprastas. Tai greitas ir paprastas būdas įtraukti susitikimų sistemą į savo „WordPress“ svetainę. Papildinys palaiko kelias paslaugas, darbuotojus, vietoves ir lankstų tvarkaraštį, kad galėtumėte sudaryti išplėstinį susitikimų parinkčių tvarkaraštį. Nustatydami „Easy Appointments“ papildinį, taip pat yra parinkčių, leidžiančių pritaikyti skelbimus el. Pašto pranešimams apie užsakymo patvirtinimą, susitikimo būseną ir patvirtinimą. / atšaukti.

Kalbant apie stiliaus formavimą, „Easy Appointments“ tai taip pat palengvina! Pasirinkite 1–2 stulpelių išdėstymą, vilkite ir upuokite formos laukus (ir netgi sukurkite savo), pridėkite kainas ar etiketes, suraskite datos rinkiklį ir dar daugiau. Be to, įmontuota ataskaita padės jums sekti formos konversijas ir statistiką.

13. Gravitacijos formų pasirinkimas

„Gravity Forms“ paskyrimas „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Iki šiol apėmėme autonominius susitikimų rezervavimo papildinius, bet kas, jei norite galingesnės formų sistemos? Kaip gravitacijos formos? Štai kur atsiranda „gAppointments“. Šis papildomas įskiepis prideda susitikimų užsakymo funkcijas prie populiaraus „Gravity Forms“ papildinio..

Kai derinsite „gAppointments“ su „Gravity Forms“, pridėsite mokamų užsakymų palaikymą, beveik neribotą mokėjimo šliuzą, kelis užsakymus vienai datai, paslaugų intervalus, pasirinktines paslaugas, pasikartojančius susitikimus, „Google“ ir „Yahoo“ kalendoriaus nuorodas, el. Pašto pranešimus, automatinį patvirtinimą / užbaigimą. ir dar. Šis plius lengvas stiliaus nustatymas, vertimo parinktys ir paprastas formos tvarkymas naudojant „front-end“ daro „GAppointments“ puikų pasirinkimą.

14. „Ultra Pro“ paskyrimų kalendoriaus užsakymas (nemokamas)

„Ultra Pro“ paskyrimų kalendoriaus užsakymas nemokamas „WordPress“ papildinys

„Booking Ultra Pro“ papildinys siūlo puikias galimybes rezervuoti kalendorių ir tvarkyti susitikimus per „WordPress“ svetainę. Lankytojai gali užsisakyti paskyrimą naudodamiesi paprastu 4 žingsnių užsakymo procesu, kad būtų užtikrintas laikas, tada įskiepis pridės rezervaciją į jūsų individualaus personalo prietaisų skydelį, kad jie galėtų valdyti savo būsimus susitikimus..

Norite daugiau funkcijų? Nemokamas „Ultra Pro“ papildinys siūlo papildomą mokėjimą mobiliesiems, grupines rezervacijas, asmeninius užrašus, „Google“ kalendoriaus integraciją, lanksčią kainodarą, kelias vietas ir dar daugiau.

15. „WooCommerce“ užsakymai

„WooCommerce“ paskyrimas „WordPress“ papildinių užsakymas

Sukurkite savo susitikimų formą naudodamiesi „WooCommerce“! Tiesiog pradėkite diegti „WooCommerce Paskyrų rezervavimo“ priedą, kad galėtumėte pradėti rezervuoti, pardavinėti bilietus, rezervuoti susitikimus ir dar daugiau. Tiesiog pridėkite savo produktus ar paslaugas ir naudokite papildinį, kad įvestumėte užsakymų laiką ir tada laukite, kol klientai užsisakys laiką.

Tai dar ne viskas. Naudodamiesi šiuo „WooCommerce“ priedu, galite surengti vieno ar kelių asmenų užsakomus renginius, pasiūlyti specialią kainą, rodyti galimybes pagal laiko juostą, nustatyti rezervacijos patvirtinimus ir priminimus, pasiūlyti atšaukimus, sinchronizuoti su „Google“ kalendoriais ir dar daugiau. Taip pat galite sukrauti papildomus oficialius „WooCommerce“ priedus, kad galėtumėte priimti indėlius, leisti trečiosios šalies pardavėjams susitikti, siūlyti rezervavimo priedus ir kt..

Geriausių paskyrimų rezervavimo „WordPress“ papildinių rinkinys

Netrūksta susitikimų rezervavimo „WordPress“ papildinių, kurie leis rezervuoti susitikimą naudojant „WordPress“. Tiesą sakant, jų yra tiek daug, kad pasirinkimas gali lengvai priblokšti. Bet tikiuosi, kad turėdamas tokį vadovą tai užkirs kelią. Bet kokius kitus papildinius, apie kuriuos turėčiau žinoti? Ką norite papasakoti apie aukščiau išvardintus, pavyzdžiui, apie savo asmeninę patirtį? Palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me