15 geriausių sunkumų formų priedų ir plėtinių

Geriausi sunkumų formų priedai ir plėtiniai

„Gravity Forms“ yra vardas, į kurį reikia atsižvelgti „WordPress“ formos kūrimo nišoje. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs dizaineris ar kūrėjas, „Gravity Forms“ siūlo visas priemones, kurių reikia norint sukurti galingas kontaktines formas. Be to, tai yra nepaprastai lengva naudoti ir išplėsti, todėl tai yra garsus formų kūrėjas daugeliui „WordPress“ vartotojų.

Dėl tokio galingo ir populiaraus pastato papildinio galite tikėtis daugybės nemokamų ir aukščiausios kokybės priedų. Bet kodėl priedus net būtina pamatyti, nes formos kūrėjas jau yra galingas sprendimas?

Na, pradedantiesiems, priedai suteikia gilesnę integraciją su „WordPress“, nes galite integruotis su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, pvz., El. Pašto programine įranga, CRM, pagalbos tarnybos įrankiais ir kt..

Antra, ir tai yra susiję su ankstesne priežastimi, prieduose paprastai yra papildomų funkcijų, kurios iš pradžių nėra „Gravity Forms“ dalis..

Trečia, priedai leidžia sutaupyti daug pinigų ir laiko, nes jums nereikia samdyti brangaus kūrėjo, kad pridėtumėte kiekvieną reikalingą papildomą funkciją..

Šiandienos įraše apžvelgiame keletą geriausių „Gravity Forms“ priedų, leidžiančių perkelti formas į kitą lygį. Mes raginame kreiptis tik dėl priedų, kurie atitinka jūsų biudžetą ir poreikius.

Ir jei jums įdomu, mes aprėpiame tiek oficialius, tiek trečiųjų šalių priedus. Tai reiškia, kad prieš mums einant į pabaigą, jūs turėsite visus reikalingus įrankius, kad galėtumėte perkrauti savo kontaktines formas iki kito jūsų pateikimo.

Mėgaukitės iki galo ir nepalikite be pasidalinimo savo vertingais patarimais ir mintimis!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Pagrindiniai sunkio formų priedai

Pagrindiniai sunkio formų priedai

Iš „Gravity Forms“ stabilios platformos yra nuostabus priedų paketas. Įsigiję „Basic“, „Pro“ ar „Elite“ licencijas, gausite tiesioginę prieigą prie pagrindinių priedų, kurie padės integruoti „Gravity Forms“ su keliais el. Pašto rinkodaros teikėjais..

gravitacija sudaro pagrindinius priedus

Aš kalbu apie „ActiveCampaign“, „MailChimp“, „Mad Mimi“, „AWeber“, „Pastovų kontaktą“ ir aštuonias kitas el. Pašto rinkodaros paslaugas. Išskyrus šiuos el. Pašto rinkodaros teikėjus, „Gravity Forms“ nesiūlo jokio kito pagrindinės licencijos priedo, kuris kainuoja 59 dolerius per metus vienai svetainei su automatiniais atnaujinimais ir standartiniu palaikymu..

2. „Gravity Forms Pro“ priedai

„Gravity Forms Pro“ priedai

Suprantame, kad prie savo formų norėtumėte pridėti ne tik informacinių biuletenių galimybes, taigi, „Gravity Forms“ dirbantys geri vyrukai atnešė jums „Gravity Forms Pro“ priedą, prieinamą tik su galiojančia „Pro“ ar „Elite“ licencija..

Be pagrindinių priedų, gausite dar 16 priedų, kurie neabejotinai pakeis jūsų „Gravity Forms“ patirtį..

gravitacija formuoja pro priedus

Pradedantiesiems, dabar galite integruoti „Gravity Forms“ su „Zapier“, tai reiškia, kad vienu mygtuko paspaudimu turite prieigą prie daugiau nei 1 000 kitų integracijų (arba žiniatinklio programų). Antra, jūs turite „PayPal“ mokėjimų standartą, o tai reiškia gerus dalykus, jei norėtumėte pridėti mokėjimus prie savo formų.

Kas dar? Leisk pažiūrėti. Taip, jūs gausite kitų priedų, tokių kaip „Agile CRM“, „Dropbox“, „Slack“, „Trello“, „Help Scout“, „Firefire“, „Breeze“, „Pipe Video Recording“ ir „Highrise“. „Pro“ licencija trims svetainėms su automatiniais atnaujinimais ir standartiniu palaikymu kainuoja 159 USD per metus.

3. „Gravity Forms“ elito priedai

„Gravity Forms“ elitiniai priedai

„Gravity Forms“ energijos vartotojui turite „Elite Add-Ons“, didžiausią ir stipriausią iš trijų paketų. Pradedantiesiems paketas palaiko neribotą skaičių svetainių ir yra paruoštas „WordPress“ kelioms svetainėms. Be to, jūs gaunate prioritetinę paramą ir iš viso 43 priedus.

Jei turite „Pro“ licenciją, atnaujinę „Elite“ licenciją, gausite papildomų 14 priedų, tokių kaip „2Checkout“, „Authorize.net“, „Kuponai“, „Daliniai įrašai“, „Apklausos“, „Apklausos“, „Vartotojo registracija“ ir „Webhooks“, kad galėtumėte pamatyti, ką tikėtis.

gravitacija formuoja elitinius priedus

„Elite“ licencija nustato jums 259 USD dolerių per metus. Gavę išsamią dokumentaciją turėsite visas licencijas, todėl pasirinkite, kas jums tinka, ir pradėkite.

4. „Gravity Forms Styles Pro“

„Gravity Forms Styles Pro“

Pažvelkite į tai, kad jau esame ketvirtas numeris, o „Gravity Forms“ oficialūs priedai užima pirmąsias tris pozicijas. Kas skuba? Ar norite sužinoti, kaip galite formuoti savo formas kaip profesionalas, neliesdami kodo eilutės? Jei tai akivaizdus „taip“, jūs tikrai negalite sau leisti perduoti „Gravity Forms Styles Pro“ priedo..

Kalbant apie jūsų formų formavimą, „Gravity Forms Styles Pro“ priedas veda pakuotę. Priedas leidžia kurti, tinkinti ir stilių formos maketus, laukus, mygtukus, radiją, žymimuosius laukelius ir pan..

Be to, gausite daugiau nei 2 000 piktogramų „Nuostabūs šriftas“ ir „Medžiaga“. Be to, turite iš anksto sukurtas stiliaus temas, kad galėtumėte pradėti. Turėdami daugiau parinkčių, nei jums kada nors prireiks, galite tinkinti tokius elementus kaip kraštų spalvos ir plotis, kraštinės spindulys, šrifto spalva, fonai, etiketės šriftas, dydis ir spalva, o aš galėčiau tęsti ir toliau.

Dėl intuityvios administratoriaus sąsajos jums nereikia gilintis į kodą ar kovoti su! Svarbu pridėti nuostabių stilių. Šis formos dizaino priedas suteikia neribotas galimybes kurti gražiai reaguojančias formas, kurios padidina jūsų konversijų rodiklius.

5. Net gravitacijos formų sekimas (nemokamas)

Net gravitacijos formų sekimas

Ar norite pridėti įvykių stebėjimą prie savo „Gravity Forms“ formų? Žinoma, jūs esate ir jums patiks „Gravity Forms“ įvykių stebėjimo priedas.

Dėl šio „Gravity Forms“ priedo galite lengvai pridėti įvykių stebėjimą prie „Gravity Forms“ naudodami „Google Analytics“, „Google Tag Manager“ ir „Matomo“ (anksčiau – „Piwik“)..

Be to, galite nustatyti sąlyginę kelių įvykių logiką, sekti formos puslapius, kurti pasirinktines įvykių kategorijas, veiksmus, etiketes ir reikšmes. Be to, galite nustatyti dinamines įvykių vertes mokėjimo formose ir pan.

6. „WP Contact Slider“ (nemokamas)

WP kontaktų slankiklis

Jei tikrai gerai žinai savo, žinai, kad turiu reikalą paprastiems įrankiams, kurie palengvina tavo darbą. WP Contact Slider yra viena iš tokių priemonių. Užuot skelbę formą atskirame puslapyje, naudodamiesi kontaktų mygtuku, savo kontaktų formas galite parodyti visoje svetainėje.

Kai lankytojas paspaudžia kontaktų mygtuką, jūsų forma slenka į vaizdą, o tai tiksliai daro „WP Contact Slider“ priedas.

Atsimenate, kad „WP Optin Wheel“ apžvalgą atlikome prieš porą savaičių? Kur slankusis langas padėjo laimės ratą, kad padidintumėte konversijas? Na, „WP Contact Slider“ daro kažką panašaus, tačiau vietoj likimo rato jūsų „Gravity Forms“ forma užima svarbiausią vietą.

Galite sukurti keletą skaidrių, kurios bus rodomos konkrečiuose įrašuose ar puslapiuose. Be to, galite pasirinkti skirtingas pozicijas, kad būtų rodomas kontaktų mygtukas, įskaitant kairę arba dešinę jūsų svetainės puses. Be to, galite tinkinti savo kontaktinio mygtuko ir skaidrių formos išvaizdą, kad atitiktų jūsų prekės ženklą.

„WP Contact Slider“ lengva nustatyti ir naudoti. Be to, tai yra „Ultimate Add-on“ paketas, kuriame yra dar daugiau nuostabių funkcijų.

7. Surbma Divi ir gravitacijos formos (nemokama)

Surbma Divi ir gravitacijos formos

Ar naudojate „Elegantiškų temų“ temą „Divi“? Jei taip, jūs tikriausiai jau žinote, kokie teminiai pristatymai yra su fantastiniais visų elementų stiliais, įskaitant kontaktines formas.

Jei norite suderinti savo „Gravity Forms“ stilius prie to, ką „Divi“ tema turi savo formoms, jums patiks „Surbma Divi“ ir „Gravity Forms“ priedas..

Išskyrus santuoką dėl jūsų formos stiliaus, priedas prideda reaguojančius stilius į „Gravity Forms“, kuris yra naudingas, jei turite sudėtingas formas..

Priedas yra lengvas ir neįtikėtinai paprastas naudoti, tačiau, jei norite naudoti šį „Gravity Forms“ priedą, turite turėti „Divi“ temą. Geriausia, kad priedas yra nemokamas.

8. Gravitacijos PDF (nemokamai)

Gravity PDF

Niekada nesusimąstėte, kaip galite automatiškai sugeneruoti PDF dokumentus iš pateiktų formų?

Galbūt vykdote paslaugomis pagrįstą operaciją ir norėtumėte sugeneruoti PDF užsakymo formas iš duomenų, kuriuos jūsų formos pateikia vartotojai. O gal norėtumėte sukurti susitikimų lapus spausdinti.

Nesvarbu, ko jūs norite pasiekti; jei jums reikia sugeneruoti PDF dokumentus iš pateiktų formų, norite „Gravity PDF“ priedo.

Ponios ir ponai, „Gravity PDF“ yra paprastas, bet gana naudingas „Gravity Forms“ priedas. Priedas pateikiamas su nuostabių PDF formavimo funkcijų rinkiniu, nuo kurio pradžių jums bus įdomu, kodėl jis nemokamas. Tai sukuria PDF dokumentus iš vartotojo duomenų ketvirtųjų greiderių.

Apie kokias savybes mes kalbame?

Visų pirma, jums nereikia jokių trečiųjų šalių API, tai reiškia, kad jūs visiškai kontroliuojate savo formas ir PDF dokumentus. Antra, jūs galite automatiškai siųsti el. Paštu PDF dokumentus ir naudoti sąlyginę logiką, kad turėtumėte dar daugiau galios.

Trečia, galite integruoti „Gravity PDF“ su oficialiais „Gravity Forms“ mokėjimų priedais, kad apribotumėte prieigą prie PDF dokumentų, kol mokėjimas nebus užfiksuotas..

Ketvirta, galite pažymėti ir pritaikyti PDF dokumentą pagal savo logotipą, šriftą, spalvą ir net popieriaus dydį. Atminkite, kad priedas pridedamas su keturiais iš anksto paruoštais šablonais, kad iškart pradėtumėte darbą.

Kitos funkcijos apima šriftų tvarkytuvę, kad galėtumėte įdiegti savo šriftus ir saugos parametrus, kad galėtumėte valdyti, kas turi prieigą prie jūsų sugeneruotų PDF rinkmenų. Be to, „Gravity PDF“ priedas pateikiamas su „premium“ plėtiniais, tai reiškia, kad galite sutaupyti daug daugiau laiko ir sutaupyti.

9. Gravitacijos privilegijos

gravitacijos privilegijos

Kadangi „Gravity Forms“ oficialūs priedų paketai dominuoja pirmoje šio įrašo dalyje, jūs manote, kad mums pakako paketų, tačiau jūs klystate. Mes pristatome „Gravity Perks“, galingą „Gravity Forms“ priedų rinkinį, kurį pateikė „Gravity Wiz“ komanda.

„Gravity Perks“ yra daugiau nei 30 „Gravity Forms“ priedų kolekcija. Arba kaip nurodo kūrėjas:

„Gravity Perks“ yra „privilegijų“ platforma ir pristatymo sistema. Įdiekite „Gravity Perks“ ir tada suaktyvinkite, atsižvelgiant į tai, kuri privilegija pavers „Gravity Forms“ nuostabesnes jums. Tai panašu į „Jetpack“, bet specialiai „Gravity Forms“.

Ar reikia pasakyti daugiau? O, palaukite, galite tikėtis tokių priedų, kaip:

  • Įdėtos sudėtingų formų formos
  • Priedas, skirtas automatiškai užpildyti formos laukus
  • Sąlyginė logikos kainodara
  • Peržiūrėkite pateikimą, kad vartotojai galėtų patvirtinti informaciją prieš pateikdami formą
  • Žodžių skaičius
  • Automatinis prisijungimas
  • Ir dar daugiau

„Gravity Wiz“ siūlo tris kainų planus: „Basic“ (49 USD per metus), „Advanced“ (129 USD per metus) ir „Pro“ (259 USD per metus). Pasirinkite sau tinkantį planą.

10. Gravitacijos formų įrašai „Excel“

„Gravity“ formų įrašai „Excel“

Paslėpti „Gravity Forms“ kalnuose yra perlas, kurį galbūt seniai bandėte rasti. Vaikinai, pasveikink „Gravity Forms En Excel“. Nedirbdami sunkiai, dabar galite eksportuoti visus įrašus iš „Gravity Forms“ tiesiai į „Excel“.

Priedas perkelia duomenis į .CSV failą ir sukuria unikalų ir saugų atsisiuntimo URL. Tada galite atsisiųsti duomenis arba nusiųsti URL visiems, kuriems reikia prieigos prie „Excel“ failo, nesukuriant naujų vartotojo abonementų.

Priede yra daugybė kabliukų, leidžiančių jums pritaikyti „Excel“ išvestį taip, kaip norite. Be to, yra puiki dokumentacijos svetainė, nuo kurios galite pradėti, ir daugelis vartotojų garsina kūrėją už žvaigždžių palaikymą, net jei priedas nemokamas.

11. Gravitacijos formų įvaizdžio pasirinkimas

Gravitacijos formų įvaizdžio pasirinkimas

Užuot pridėję tūkstantį žodžių prie savo radijo mygtuko ar žymės langelio etikečių, tiesiog įdėkite paveikslėlį. „Gravity Forms Image Choices“ papildinys leidžia lengvai pasirinkti atvaizdus visuose radijo, žymimojo laukelio, apklausos, apklausos, viktorinos ir produktų laukuose..

Formų etiketėse nereikia pridėti HTML. Naudodami „Gravity Forms Image Choices“, gausite pažįstamą „WordPress“ vartotojo sąsają ir naršymą laikmenų bibliotekoje, kad pasirinktumėte ir įdėtumėte savo atvaizdą. Ir jis laikomas atskirai nuo etiketės teksto.

„Gravity Forms Image Choices“ veikia tiesiogiai be esamų priedų, tokių kaip radijo mygtukai, žymės langeliai, apklausų pridėjimas, apklausos pridėjimas, viktorinos pridėjimas ir net produktų ir gaminių parinkčių laukai..

Vizualizuokite savo „Gravity“ formų laukus vaizdais ir nustokite žymėti savo formos etiketes kartą ir visiems laikams. Nors „Gravity Forms Image Choices“ yra su numatytuoju stiliumi, nesunku pritaikyti savo stilius, kad laukai atrodytų visiškai kitaip..

12. Tūriniai sunkio formų veiksmai

Tūriniai sunkio formų veiksmai

Masiniai gravitacijos formų veiksmai palengvina ilgą didelių gravitacijos formų redagavimo procesą. Tai pažodžiui gali sumažinti valandų, kurių vertė formų lauko taisymas ir bendras ilgų formų redagavimas gali būti nuo valandos iki kelių minučių. Masiniai gravitacijos formų veiksmai naudoja pažįstamą ir supaprastintą vartotojo sąsają, kad formas būtų galima greitai ir lengvai redaguoti.

Reikia greitai ištrinti daug laukų iš „Gravity Forms“? Masiniai gravitacijos formų veiksmai leidžia jums kelis kartus pasirinkti visus laukus, kuriuos norite pašalinti, ir vienu mygtuko paspaudimu ištrina visus nepageidaujamus jūsų formos laukus. Nuostabu, kai jūsų formoje yra daugiau nei 20 laukų.

Norite kopijuoti laukus? Tiesiog pasirinkite bet kokį formos laukų skaičių, spustelėkite klonavimo arba kopijavimo mygtuką ir iškart per kelias sekundes dubliuosite bet kokį formos laukų skaičių savo formoje. Kopijuoti yra taip paprasta. Norėdami klonuoti tuos laukus į kitą formą, tiesiog pasirinkite mygtuką „Kopijuoti į formą“. Puikiai tinka greitai kurti naujas formas su tais pačiais ar panašiais formos laukais.

Be to, dėl masinių gravitacijos formų pertvarkymo funkcijų vėjelis leidžia greitai nuvilkti atskirus ar kelis formos laukus. Gaukite formos laukus norima tvarka sekundėmis. Pasirinkite 1 arba visus laukus ir lengvai pertvarkykite laukus.

13. Gravitacijos formos į žodį

Gravitacijos formos į žodį

„Word“ dokumento automatinio užpildymo įskiepio sunkio formos yra pilnas dokumentų automatizavimo sprendimas „WordPress“. Nereikia švaistyti laiko rankiniu būdu siųsti el. Laiškus klientams. Naudojant „Word“ dokumento automatinio užpildymo papildinį viskas automatizuojama.

Iš formų surinkti duomenys paverčiami „Word“ dokumentais, kuriuos bet kam galima lengvai atsisiųsti arba išsiųsti el. Paštu. Fiksuoti duomenis iš formos yra taip paprasta, kaip sukurti naują „Word“ dokumentą, susieti jį su formos laukais ir sugeneruoti dokumentą. Galite įkelti bet kokį dokumentų šablonų skaičių ir susieti juos suformuodami laukus.

Į papildinį įtraukta daugybė galimybių įkelti neribotus „Word“ dokumentų šablonus, susieti savo šablonus su formomis (taigi kiekvieną kartą užpildžius „Gravity“ formą, sugeneruojami susiję dokumentai), generuoti dokumentus skrendant pateikiant „Gravitacijos formą“, o po to atsisiųsti, siųsti el. Paštu ar prireikus atnaujinkite dokumentus.

14. PDF savaiminio užpildymo sprendimo sunkio formos

PDF savaiminio užpildymo sprendimo sunkio formos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nustatykite automatinius atsakiklius naudodamiesi sunkio formomis, kad būtų automatinio PDF užpildymo sprendimas! Vienas iš geriausių būdų, kaip nutiesti tiltus su esamais ir potencialiais klientais, yra juos visą laiką laikyti informacijos grandinėje. Tačiau beveik neįmanoma nusiųsti el. Laiškų rankiniu būdu, kiekvieną kartą užpildžius formą jūsų svetainėje.

Geresnė alternatyva yra iš anksto apibrėžti automatinio atsakymo el. Laiškus, kuriuos galite išsiųsti savo abonentams, kai jie užpildys bet kokią formą. PDF savaiminio užpildymo įskiepio sunkio formos yra vienas iš tokių sprendimų, kuris sukuria jūsų vartotojų įvestos informacijos PDF failus ir automatiškai išsiunčia ją, kai forma bus pateikta..

Pirmiausia turite sukurti gravitacijos formą. Tada suprojektuokite PDF šabloną su tais pačiais formos laukais ir nustatykite „Gravitacijos formos“ lauko pavadinimą kaip savo PDF šablono pavadinimą. Tada įkelkite ir paskelbkite naudodami automatinio užpildymo nustatymus. Taip pat galite naudoti el. Pašto šabloną – tiesiog pridėkite gavėjų el. Pašto ID ir pridėkite pritaikytą pranešimą savo automatiniam atsakikliui. Kai visi šie nustatymai bus įdiegti, papildinys pradės siųsti automatinius PDF failus kaip priedus el. Laiškuose, kai tik vartotojas užpildys formą jūsų svetainėje.

Atminkite, kad papildinys prideda PDFTK failus į jūsų serverio šaknį. Taigi, jei jūsų svetainė turi bendro prieglobos planą, gali tekti kreiptis į serverio administratorių. Bet wJei yra visos išankstinės sąlygos ir nustatymai, „PDF“ automatinio užpildymo įskiepio sunkiasvorių formos leidžia automatiškai išsiųsti automatinius atsakiklius klientams.!

15. „MailPoet 3“

Papildomos sunkio formos - „MailPoet 3“

Jei jums patinka naudoti „MailPoet“ jūsų informaciniams biuleteniams ir registracijos gravitacijos formoms jums pasisekė. Šis nemokamas priedas sklandžiai integruoja vieną iš jūsų sunkio formų su jūsų „MailPoet“ sąrašu. Tokiu būdu nauji lankytojai gali lengvai užsiprenumeruoti jūsų informacinį biuletenį.

Priedas palaiko vardo (pirmojo, paskutinio) ir el. Pašto laukus, taip pat kelis sąrašus, pasirenkamų (arba atsisakančių) formas ir „MailPoet“ pasirinktinius laukus. Naudodamiesi šiuo nemokamu papildiniu, galite greitai suderinti savo „Gravity Forms“ su „MailPoet“!


Mūsų geriausi geriausios „Gravity Forms“ priedai yra keliose srityse, įskaitant mokėjimų apdorojimą, formų formavimą, ryšių su klientais valdymą, saugumą ir pan., Tai reiškia, kad dabar galite išplėsti „Gravity Forms“ galimybes, neapsiribodami savo laukiškiausiomis įsivaizdavimais..

Kurie yra jūsų mėgstamiausi „Gravity Forms“ priedai? Dalykitės su mumis komentaruose, kad toliau augtumėte šį sąrašą. Dėkoju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me