15 geriausių viešbučių užsakymo formos „WordPress“ papildinių

Geriausios viešbučio užsakymo formos „WordPress“ papildiniai

Visada laikas atostogauti. Kas nepasiruošęs kelioms savaitėms atsipalaiduoti, aplankyti šeimą ar tiesiog leistis į nuotykius? Jūsų viešbučių ir svetingumo verslas turėtų būti pasirengęs priimti išlygas nepriklausomai nuo metų laiko. Tai reiškia, kad dabar yra geriausias laikas naujam jūsų svetainės atnaujinimui.

Viešbučio svetainėje svečiams turėtų būti lengva peržiūrėti nuosavybę, apžiūrėti kambarius, pamatyti patogumų sąrašą ir, svarbiausia, rezervuoti kambarį. Jei turite savo viešbučio ar svetingumo verslo svetainę, svarbiausia yra užtikrinti rezervacijas ir tai padaryti jums reikės lengvai naudojama užsakymo forma. Jei dar nenaudojate vienos iš geriausių „WordPress“ viešbučio temų arba jums patinka jūsų dabartinė „WordPress“ tema, galite lengvai pridėti užsakymo formą prie savo „WordPress“ svetainės naudodami užsakymo formos papildinį. Mes ieškojome žiniatinklio ir žemiau pateikiame mūsų rekomendacijas dėl geriausios „WordPress“ papildinių nemokamos ir papildomos užsakymo formos. Mėgautis!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „MotoPress“ viešbučio užsakymas ir turto nuoma

„MotoPress“ viešbučio užsakymo papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MotoPress Hotel Booking“ papildinys yra didžiausia „WordPress“ rezervavimo sistema nuomojamų nekilnojamojo turto savininkams. Jei išsinuomojate bet kurią apgyvendinimo įstaigą, esate viešbutį, nedidelę nakvynės namus ar nuomojate atostogas, naudodami papildinį galite sukurti neribotos nuosavybės sąrašą su visais patogumais, paslaugomis, nuotraukomis ir kt. Be to, galite sukurti nekilnojamojo turto laiko paieškos prieinamumo forma, kuri vykdys automatinę atsargų kontrolę. Papildinys leidžia patvirtinti jūsų užsakymus sumokant (PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora ir kt.) Arba rankiniu būdu (el. Paštu)..

Kitas puikus dalykas – galite automatiškai sinchronizuoti nuomos mokesčius, nurodytus skirtinguose OTA, su savo tiesioginėmis svetainių rezervacijomis, taigi lengvai išvengsite per didelių užsakymų. Kas yra labai svarbu norint sekti visas išlaidas, papildinyje yra visa mokesčių, rinkliavų sistema, kiekvienos rezervacijos mokėjimo istorija ir kt. Kainų nustatymo sistema taip pat yra lanksti – nuolaidos, sezoninė kainodara, įkainiai, kainų įvairovė. užsakymo užsakymo taisyklės ir kita. Taip pat galite pabandyti: nemokama versija, bet yra mažiau galimybių.

2. „VikBooking“ viešbučio užsakymo variklis ir PMS

„VikBooking“ viešbučio užsakymo variklis

Naudodami „VikBooking“ papildinį, galite bet kuriuo metu nustatyti patikimą jūsų viešbučio rezervavimo sistemą. Nemokamoje papildinio versijoje yra įmontuotos kambarių tipų parinktys, pasirinktiniai tarifai, užimtumo kalendorius, užimtumas, kalba ir vertimo funkcijos, vartotojo vaidmens leidimai (kad ne tik kas nors galėtų pasiekti jūsų rezervavimo sistemą) ir 8 lengvai naudojami trumpieji kodai. O jei atnaujintumėte į „VikBooking“ „Pro“ galėsite tvarkyti savo užsakymus su papildomais apribojimais (minimaliu buvimo laiku, atvykimo laiku ir tt), sezoniniais įkainiais, daugiau nei 60 mokėjimo šliuzo parinkčių, SMS pranešimais ir registracijos (registracijos / išėjimo) funkcijomis. „Pro“ taip pat siūlo naudingus grafikus, statistiką ir PMS ataskaitas, norėdami pamatyti, kaip sekasi jūsų verslui.

3. Užsakymo kalendorius ir forma

Užsakymo kalendoriaus papildinys

„Booking“ kalendorius yra turbūt populiariausias nemokamų kalendorių papildinys, kurį galima rasti „WordPress.com“. Jei norite gauti nemokamą papildinį, jame yra puikių funkcijų, kurias tikrai rasite naudingų. Sukurkite bet kokį skaičių kalendorių, kuriuose gali būti pasirinktinės užsakymo formos laukai. Tokiu būdu svečiai gali pasirinkti savo buvimą naudodamiesi kalendoriaus dienomis, užpildyti formos laukus ir pateikti savo rezervaciją. Pateikę formą jūsų svečias ir jūsų svetainės administratorius gaus patvirtinimo el. Laišką, tada administratorius galės priimti arba atmesti rezervaciją (ir valdyti visas kitas rezervavimo užklausas) naudodamasis lengvai naudojamu administratoriaus užsakymo skydeliu..

4. „HBook“ viešbučio užsakymas

„HBook“ viešbučio užsakymo papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„HBook“ yra puikus pasirinkimas jūsų svetingumui ar viešbučio svetainei. Šis galingas papildinys leidžia svečiams lengvai užsisakyti kambarius iš jūsų „WordPress“ svetainės. Visus reaguojančius rezervavimo kalendorius ir užsakymo formas, kuriuos kuriate naudodami „HBook“. Tiesiog įdiekite papildinį ir pradėkite kurti patobulintus kalendorius ir formas su laisvais kambariais, taisyklėmis ir nuostatomis, kainų filtrais, kambarių filtrais, patogumų priedais, kuponų kodais, minimalaus / maksimalaus buvimo reikalavimais, pasirinktiniais sąlyginiais ir sezoniniais įkainiais, rezervacijos užstatais, valymo mokesčiais , ir daug daugiau.

5. Tiksli užsakymo sistema

Tikslaus užsakymo sistemos papildinys

Jei dar nesate tikri, kad dar esate pasiruošę „Booking System PRO“, visada galite pradėti naudotis nemokama versija. Nors joje nėra tiek daug funkcijų, kaip „premium“ versijoje, „WordPress“ nemokamame „Booking System“ papildinyje yra nuo pradžios rezervavimo kalendorius, kuriame svečiai gali pasirinkti datas, pridėti kupono kodą ar nuolaidą ir atlikti mokėjimą per „PayPal“. Tai puikus būdas šiandien į savo svetainę įtraukti rezervavimo kalendorių, o vėliau atnaujinti į PRO versiją.

6. „Booki“ užsakymo forma

„booki-wordpress-plugin“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Booki“ yra puiki „premium“ užsakymo forma ir kalendoriaus „WordPress“ papildinys. Ši patobulinta rezervavimo sistema prisitaiko prie vartotojų laiko juostos, kad jie galėtų pamatyti, kas pasiekiama realiuoju laiku. Žiūrint iš svečio, „Booki“ suteikia galimybę lengvai pasirinkti kelionės datą, peržiūrėti galimus sąrašus ir atlikti mokėjimus naudojantis „PayPal“, gavus sąskaitą faktūrą. Į papildinį taip pat įeina 24 spalvų temos, išplėstinė administratoriaus statistika (visos rezervacijos, uždirbta suma, suteiktos nuolaidos ir kt.). Be to, papildinys yra paruoštas vertimui, todėl galite jį pakeisti bet kuria jums reikalinga kalba, naudodami pateiktą .po failą!

7. WP paprasto užsakymo kalendorius

WP paprastų užsakymų kalendorius

WP paprastų užsakymų kalendorius yra būtent tai, kas skamba – puikus ir paprastas „WordPress“ įdiegimo rezervavimo kalendorius. Tvarkykite kambarių nuomą ir rezervavimą sukurdami tiek rezervavimo kalendorių, kiek jums reikia. Jūs netgi galite priskirti vartotojus kiekvienam kalendoriui, taigi, jei norite, kad tik konkretus darbuotojas turėtų prieigą prie klientų užklausų, galite tai nustatyti keliais paspaudimais. Jei jums kada nors prireiks daugiau funkcijų, yra aukščiausios kokybės papildinio versija, kurią galite lengvai atnaujinti.

8. WP užsakymo kalendorius

wp-booking-calendar-wordpress-plugin

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Aukščiausios kokybės WP užsakymo kalendorius leidžia lengvai sukurti rezervavimo kalendorius kitam viešbučio svetingumo verslui. Kiekvieną dieną rodomas atidarytų kambarių skaičius arba laiko tarpsniai, kad vartotojai galėtų iš pirmo žvilgsnio pamatyti, ar yra norimos datos. Turėdami neribotų kalendorių, neribotų laiko tarpsnių, neribotų rezervacijų, rezervavimo formos „captcha“ ir daugiau variantų, WP užsakymo kalendorius yra puiki jūsų svetainės galimybė..

9. WP užsakymo sistema

WP užsakymo sistemos papildinys

WP užsakymo sistemos nemokamas „WordPress“ papildinys yra puikus būdas pridėti paprastą užsakymo kalendorių ar formą į savo svetingumo svetainę. Įskiepis leidžia svečiams rezervuoti per dieną, įskaitant lengvai suprantamą spalvų kodavimą esamomis ir užsakytomis dienomis. Kai vartotojas užpildys užsakymo užklausą, gausite pranešimą apie užsakymą tiesiai „WordPress“ prietaisų skydelyje, kur galėsite greitai organizuoti ir tvarkyti visas savo rezervacijas..

10. „Bookly WordPress“ užsakymas ir planavimas

„Bookly Pro“ užsakymo papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Bookly“ yra „viskas viename“ rezervavimo sprendimas, leidžiantis klientams atlikti visą užsakymo procesą iki mokėjimo. Užsakymo formos yra paprastos, stilingos ir lengvai suprantamos lankytojui. Galite įtraukti neribotą paslaugų ir darbuotojų, kuriuos lankytojas gali pasirinkti, skaičių, įskaitant paslaugų kategoriją, kuri padėtų jiems rasti tai, ko jie ieško. Lankytojų taip pat bus paprašyta pateikti jų prieinamumo (laikai, savaitės ir dienų sekos) apžvalgą, kurią papildinys naudos, pateikdamas tinkamų laiko tarpsnių sąrašą..

Kai lankytojas yra patenkintas laiko tarpais, jis gali palikti reikiamą informaciją ir net sumokėti naudodamasis „Bookly“ – mokėjimas yra puikus būdas sumažinti nerodymų skaičių. Galite integruoti „Bookly“ su trim mokėjimo procesoriais: „PayPal“, „Stripe“ ir „Authorize.net“. Atlikus mokėjimą, lankytojų užsakymas patvirtinamas ir jie gauna patvirtinimą el. Paštu.

Tačiau papildinys nėra naudingas tik jūsų lankytojams, jis taip pat turi daug foninės įrangos funkcijų tu gali naudoti. Pvz., Galite integruoti „Bookly“ su „Google“ kalendoriumi, kad pateiktumėte vizualų kalendoriaus vaizdą kiekvienam personalo nariui, kad pamatytumėte, kada numatomi jo susitikimai. „Bookly“ taip pat suteikia galimybę visiškai kontroliuoti, kada darbuotojai yra prieinami, kad būtų išvengta painiavos ir trikdžių: galite suplanuoti pamainas, pertraukas ir atostogas į jų kalendorių. Puikus įskiepis, galintis suteikti daug naudos paslaugų verslui.

11. Gravitacijos formos

gravitacija-formos-„WordPress“ įskiepis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Gravity Forms“ yra vienas iš labiausiai rinkoje siūlomų „WordPress“ papildinių formų, todėl nenuostabu, kodėl. Turėdami puikias pažangių formų parinktis, sąlyginę logiką, radijo mygtukus, išskleidžiamuosius pasirinkimus ir dar daugiau, pyragas būtų jūsų pačių užsakymo formos forma. Ir jei jūs gausite geriausius priedus už kuponus, „Strip“ ir (arba) „PayPal“, net galėtumėte svečiams suteikti galimybę apdoroti mokėjimus per jūsų rezervacijos formą.

12. „WooCommerce“ viešbučio užsakymas

„WooCommerce“ viešbučio užsakymo papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce“ viešbučių rezervavimo papildinys yra toks, koks atrodo – būdas panaudoti „WooCommerce“ priimant ir tvarkant užsakymus iš jūsų svetainės. Įdiegę papildinį, jūs galite naudoti „WooCommerce“ norėdami pridėti kambarių, laisvų vietų, valdyti registracijos / išsiregistravimo procesą, pridėti pardavimų (pvz., Pusryčiai, SPA procedūros ar kiti patogumai) ir priimti mokėjimus. Šis papildinys taip pat suderinamas su WPML, kad būtų galima lengvai versti, ir veikia su visais mokėjimo šliuzais, kuriuos pridėjote prie „WooCommerce“ parduotuvės..

13. Kelių pardavėjų užsakymas

Kelių pardavėjų užsakymo rezervavimo sistema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite savo internetinę užsakymo svetainę, tokią kaip „Hotels.com“ ar „Booking.com“, naudodami „Webkul Multi-Vendor Booking“ įskiepį (pastaba: šiam įskiepiui reikėjo, kad veiktų „Webkul Marketplace“ įskiepis). Įdiegę šį „WooCommerce“ plėtinio papildinį, galėsite sukurti kitų trečiųjų šalių viešbučių, „Airbnbs“, butų subnuomų, kempingų ir dar daugiau rinkos, kad galėtumėte pridėti savo kambarius. Naudodamiesi narystės įskiepiu galite šioms trečiosioms šalims imti mėnesinį mokestį arba procentą, pagrįstą jūsų svetainėje padarytomis išlygomis..

14. Forma

„quform-wordpress-plugin“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Quform“ yra populiari „premium“ formos kūrimo priemonė, į kurią įtrauktas užsakymo formos šablonas. Tai leidžia lengvai suaktyvinti papildinį, pasirinkti šabloną ir pritaikyti formą jūsų poreikiams patenkinti. Be abejo, galite nuo pat pradžių susikurti ir pasirinktinę formą, kad įtrauktumėte bet kokį informacijos lauką, kurio jums gali prireikti.

15. Susisiekite su 7 forma

Susisiekite su 7 formos papildiniu

Nors sudėtingesnis rezervavimo kalendorius gali būti naudingas kai kurioms viešbučių ir viešbučių pramonės įmonėms, kitoms gali tekti reikalauti tik užsakymo formos. Jei ieškote gražios ir paprastos laisvos formos formavimo parinkties, ji nėra geresnė nei 7 susisiekimo forma. Truputį padedant dokumentacijai, galite pridėti pasirinktinių laukų. Pridėkite parinkčių, kad svečiai galėtų pasirinkti kambario tipą, turto vietą, laikotarpį ir dar daugiau. Užpildytą formą galima nusiųsti tiesiai į gautuosius (arba kam nors kitam) peržiūrėti ir įvesti į jūsų rezervavimo sistemą.


Mes išvardinome geriausius „WordPress“ geriausios užsakymo formos papildinių pasirinkimus, tačiau norime žinoti, ką jūs manote. Ar naudojate kurį nors iš paminėtų įskiepių? Arba jūs rekomenduotumėte kitą „WordPress“ užsakymo formos papildinį? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me