15+ geriausi „WordPress“ meniu papildiniai

Geriausi „WordPress“ meniu papildiniai

Anksčiau tinklaraštyje apžvelgėme, kaip sukurti „WordPress“ meniu. Meniu yra pagrindinė bet kurios svetainės dalis, nes jis leidžia jūsų svetainės lankytojams lengvai naršyti jūsų žinutes ir puslapius. Nors numatytuosius meniu paprastai nustato „WordPress“ tema, vietoj to galite pridėti papildinį, kad būtų geresnės ir sudėtingesnės funkcijos. Šiandien apimsime keletą geriausių „WordPress“ meniu papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pagerinti savo svetainės navigaciją.

Mes padengsime ir nemokamus, ir mokamus „WordPress“ meniu papildinius, kad patenkintume jūsų biudžetą. Taigi pradėkime nuo to, kas, mūsų manymu, yra geriausi „WordPress“ meniu papildiniai!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Mega Main Menu“ „Premium WordPress“ meniu papildinys

„Mega“ pagrindinio meniu papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar jūs ieškote tobulo daugiafunkcinio „WordPress“ meniu savo „WordPress“ svetainei? Pažvelkite ne į pagrindinį „Mega“ meniu, „WordPress“ meniu papildinį, palaikantį neribotas spalvas + piktogramas, lipnias funkcijas, 10 ir daugiau išskleidžiamųjų meniu, daugiau nei 600 „Google“ šriftų, 1600 ir daugiau vektorinių piktogramų, valdiklius, trumpųjų kodų ir puikų palaikymą tarp kitų funkcijų..

Pagrindinis „Mega“ meniu yra nuostabus sprendimas, jei nenorite koduoti savo meniu (arba nežinote, kaip tai padaryti). Įskiepis leidžia lengvai įtraukti skirtingus turinio laikus į jūsų „mega“ meniu išskleidžiamuosius meniu. Kai kurie pavyzdžiai yra akcijos, reklamos, keli stulpeliai, naujausių įrašų miniatiūros, piktogramų tinkleliai ir net valdikliai. Pagrindiniame „Plus Mega“ meniu yra stiliaus parinktys, pastatytos tiesiai, kad galėtumėte pakeisti spalvą, lygiuotę, vertikalią / horizontalią orientaciją ir netgi pridėti logotipą, patys jo nekodavę. Tiesiog nustatykite parinktis ir paspauskite išsaugoti!

Pagrindinis „Mega“ meniu taip pat suderinamas su WPML, „BuddyPress“, „WooCommerce“, „Bootstrap“, dabartine „WordPress“ versija ir pagrindinėmis naršyklėmis..

Patikrinkite tiesioginę peržiūrą ir sužinokite, kokius derinius galite rasti pagrindiniame „Mega“ meniu. Yra tiek daug parinkčių, kurias tikrai galėsite sukurti norimą meniu. Be to, pagrindinis „Mega“ meniu yra visiškai atsakingas, todėl jūsų mielasis (-ieji) meniu (-ai) bus visiškai funkcionuojantis planšetiniuose kompiuteriuose, telefonuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose.

2. „Responsive Menu Free“ „WordPress“ papildinys

„WordPress“ papildinys

„Responsive Menu“ yra specialus „WordPress“ meniu papildinio tipas, padedantis sukurti 100% reaguojančius pagrindinės svetainės, planšetinio kompiuterio ir išmaniųjų telefonų meniu..

Tai atrodo neįtikėtinai puiku, o naudojant daugiau funkcijų, nei jums kada nors prireiks, nieko netrukdo sukurti „WordPress“ svetainės galutinis reaguojamasis meniu. „Responsive“ meniu yra daugiau nei 70 pritaikomų parinkčių, leidžiančių keisti meniu pavadinimus, meniu vaizdus, ​​vietas, meniu gylį, meniu šriftą ir animaciją. Be to, „Responsive Menu“ yra suderinamas su WPML, įkelia labai greitai ir palaiko trumpus kodus.

3. „UberMenu“ – „WordPress Mega Menu Premium WordPress“ papildinys

„UberMenu Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mega“ meniu yra sensacija „WordPress“ meniu rinkoje, o „UberMenu“ yra karštasis pyragas. Turėdami daugiau nei 75 tūkst. Pardavimų, jūs negalite suklysti naudodami „UberMenu“ – populiarų „WordPress“ mega meniu papildinį, kuris yra keliais laipteliais virš jūsų tipiško meniu papildinio..

Tai yra svarbiausias „Codecanyon“ meniu meniu įskiepis. Jo komplektacijoje yra lankstūs išdėstymai, reaguojantis dizainas, išplėstinis turinys (kad galėtumėte pridėti žemėlapius ir dar daugiau prie savo meniu), patobulinta vartotojo sąsaja ir dinamiška elementų generacija. Pristatoma su galingu pritaikymo parametru, palaikančiu daugiau nei 50 stiliaus kombo, skirtukų su skirtukais, kelių meniu ir puikiais perėjimais, tik paminint keletą. Visos šios (ir dar daugiau) savybės yra išspausdintos į gražų papildinį, kurį lengva įdiegti, išmokti ir naudoti.

4. „Max Mega Menu Free WordPress“ papildinys

„Max Mega“ meniu nemokamas „WordPress“ papildinys

Ar patikėtumėte manimi, jei sakyčiau, kad galite sukurti nepriekaištingą mega meniu tiesiog vilkdami ir mesti meniu elementus? Viskas dirbant pas pažįstamą „WordPress“ meniu tvarkyklę? Jūs tikriausiai manote, kad traukiu jums koją, nebent, žinoma, bandėte „Max Mega“ meniu papildinį.

Tai reaguoja ir palaiko visas tas nuostabias savybes, dėl kurių užmušėte. Pvz., Į savo meniu galite patalpinti valdiklius ir piktogramas, pridėti žymeklio užvedimą arba spustelėti įvykį ir įtraukti elegantiškų perėjimo efektų, kad paminėtumėte tik keletą.

Išskyrus tai, kad „Max Mega“ meniu yra 100 kitų tinkinimo parinkčių, galiojanti CSS3 ir švarus kodas, suteikiantys nuostabų įspūdį.

5. „QuadMenu Free WordPress Mega“ meniu papildinys

„QuadMenu“ „WordPress Mega“ meniu papildinys

(ir jie netgi siūlo paprotį Bendras „QuadMenu“ integracijos papildinio tema).

Nemokamas „QuadMenu“ papildinys yra paprastas būdas pridėti mega meniu į savo „WordPress“ svetainę. Įskiepis yra reaguojantis į mobilųjį telefoną ir jame taip pat yra vertikaliųjų, šoninių juostų arba neapsauginių meniu parinkčių. Kitos meniu parinktys apima „Googel“ šriftus, „FontAwesome“ piktogramas, paieškos ir automobilio skardos meniu, išskleidžiamuosius sąrašus ir rodyti / slėpti meniu elementus pagal ekrano dydį..

Norite pritaikyti savo meniu išvaizdą? Tiesiog norėdami pakeisti spalvas, išdėstymus, šriftus ir dar daugiau, naudokite integruoto meniu administratoriaus skydelį ir tinkinimo parametrų nustatymus.

6. „QuadMenu Premium Mega“ meniu „WordPress“ papildinys

„QuadMenu Premium WordPress Mega“ meniu papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Mėgstate nemokamą „QuadMenu“ papildinį, bet norite daugiau? Laimė jums – „QuadMenu“ siūlo aukščiausios kokybės jų mega meniu įskiepio versiją, kuri prideda dar daugiau nuostabių meniu variantų. Čia pateikiamos visos nemokamo papildinio funkcijos ir dar to, ko ieškojote.

Susikurkite savo skirtukų, karuselės, prisijungimo, registracijos ir socialinio tipo meniu. Be to, sukurkite neribotą skaičių mega meniu, sukurkite pasirinktinius meniu elementus, pasirinkite išskleidžiamąją animaciją, pridėkite lipnų meniu slinkdami ir dar daugiau. Be to, naudodamiesi aukščiausios klasės papildinio licencija, papildomą palaikymą gausite ir iš papildinių kūrėjo.

7. „WP Responsive Menu“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„WP Responsive Menu“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Sukurti reaguojančius meniu tapo paprasčiau ir smagiau naudojant „WP Responsive Menu“ – šaunų mažą įrankį, kuris „WordPress“ meniu paverčia elegantiškais slankiosiomis meniu, kurios ypač gerai veikia visuose įrenginiuose..

Jis visiškai reaguoja, pateikiamas su intuityvia administravimo sąsaja ir sklandžiai integruojamas į numatytąją „WordPress“ meniu sistemą. Į savo meniu pridėkite pasirinktinių paieškos formų, pasirinktinių spalvų ir logotipų, lengvai paslėpkite nepageidaujamus elementus mobiliuosiuose įrenginiuose. „WP Responsive“ meniu yra tiesiog gražus.

8. „Superfly Responsive Premium WordPress“ meniu papildinys

„Superfly“ - reaguojantis „WordPress“ meniu papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Superfly“ yra vertikalus stumdomas / statinis / stumiantis naršymo meniu, pridedantis naudingumo ir stiliaus jūsų svetainei. Norėdami atskleisti visą meniu mobiliuosiuose įrenginiuose ir staliniuose kompiuteriuose, jūsų interneto lankytojui tereikia perkelti pelę per ekrano kraštą.

„Superfly“ suteikia galimybę pritvirtinti statinį pagrindinį meniu kairėje arba dešinėje ekrano pusėje arba galite naudoti paslėptą įstatomas meniu, kuris rodomas lankytojui užvedus / spustelėjus meniu sritį. Vertikalūs meniu yra idealūs lankytojams mobiliesiems, atrodo gražiai ir pateikiami su daugybe animacijų ir efektų.

Meniu yra visiškai pritaikomas, su neribotu spalvų pasirinkimu, daugybe piktogramų ir pasirinkus šriftą bei dydį. Jei norite pridėti savo socialinės žiniasklaidos mygtukus į meniu, „Superfly“ palaiko „Twitter“, „Facebook“ ir „Google+“. „Superfly“ galite naudoti ir giliems, daugiapakopiams meniu kurti, kiekvienam sluoksniui slenkant toliau į ekraną. Kadangi papildinys buvo sukurtas turint omenyje mobiliųjų įrenginių vartotojus, jis nenuostabu, kad visiškai reaguoja ir naudoja gimtojo stiliaus perbraukite jutiklinio ekrano įrenginių funkcija.

Be to, iš lengvai naudojamo administratoriaus skydelio galite sukurti kelių lygių meniu, pridėti socialinių nuorodų ir dar daugiau. Norėdami įkelti, „Superfly“ gerai žaidžia su „WordPress“ meniu sistema.

9. „WP Mobile Menu Free WordPress“ papildinys

„WP Mobile Menu“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Įtraukite pasirinktinį mobiliųjų telefonų meniu į savo „WordPress“ svetainę naudodami nemokamą „WP Mobile Menu“ papildinį. Tai puikus būdas palengvinti naršymą svetainėje mažuose ekranuose. Naudodami šį papildinį galite sukurti glaustą lankytojų mobiliesiems meniu, pateikdami ne daugiau kaip 3 meniu lygio išskleidžiamuosius meniu (tikrai nereikia daugiau nei mažame įrenginyje). Be to, galite pridėti persidengiančią kaukę prie savo pagrindinės svetainės, kad mobiliųjų telefonų meniu tikrai išsiskirtų. Taip pat galite pasirinkti tinkintus „Google“ šriftus, pridėti savo logotipą ir fono meniu vaizdą.

10. „Hero Menu“ reaguojantis „Premium WordPress Mega“ meniu papildinys

„Hero Menu“ reaguojantis „Premium WordPress Mega“ meniu papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Hero Menu“ yra „WordPress“ „premium“ drag and drop mega meniu kūrimo priemonė. Naudodami šį papildinį galite greitai ir lengvai sukurti svetainės interaktyvųjį meniu. Naudokite statybiklį norėdami pridėti meniu elementus, redaguoti derinimą, įterpti krepšelio nuorodą ar paiešką ir net pridėti savo socialinius ryšius. Be to, yra 60 spalvų, piktogramų ir šriftų parinkčių, taip pat iš 60 išankstinių pasirinkimų. Be to, jis suderinamas su „WooCommerce“, todėl galite įtraukti produktus į savo meniu.

11. „Nextend“ akordeono meniu „WordPress“ papildinys

„Nextend“ akordeono meniu „WordPress“ papildinys

Jei jums patinka akordeono efektas, jums patiks „Nextend“ akordeono meniu. Net jei jūs niekada anksčiau negirdėjote apie akordeonus, turėtumėte pamėgti šį „WordPress“ meniu papildinį. Kodėl? Jūs klausiate.

Pradedantiesiems šis papildinys suteikia jums absoliučią galimybę valdyti „… meniu lygius, spalvas, animacijos efektus ir dar daugiau“. Galite lengvai tinkinti, kaip atrodo jūsų akordeono meniu, neturėdami jokių programavimo žinių. Šis meniu labiausiai tinka šoninėms juostoms, ypač jei norite sutaupyti vietos. Vis dėlto nedvejodami įdėkite savo meniu visur, kur naudojate trumpus kodus ir valdiklius.

Vienintelė nemokama („Lite“) versija yra tik viena tema. Jei norite gauti daugiau temų, turite naujovinti į „Nextend Accordion Menu PRO“ versiją.

12. „WP Floating Menu Pro Premium WordPress“ papildinys

„WP Floating Menu Pro Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naudodami „WP Floating Menu Pro“ papildinį galite sukurti stilingą slankią ar lipnią naršymą savo vieno puslapio svetainėje. Įskiepį sudaro 13 slankaus meniu šablonų, modalinis iššokantis langas ir galimybė pridėti skirtingus mobiliųjų ekranų meniu. Be to, joje yra „FontAwesome“ piktogramų palaikymas, rodymo / slėpimo slinkties metu meniu patarimai ir patarimai, kaip sukurti savo pasirinktinio meniu šabloną..

13. „WP Mega Menu Free WordPress“ papildinys

„WP Mega Menu“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„ThemeP“ pateiktas „WP Mega“ meniu yra puikus nemokamas papildinys, kurį galite naudoti kurdami mega meniu naršymą. Įskiepis naudoja nuvilkimo skydelį ir pasirinktinius valdiklius, kuriuos galite naudoti kurdami savo meniu, taip pat temas ir stiliaus apipavidalinimus. Naudodami juos galite suprojektuoti išdėstymą, spalvas, šriftus, išplėsti meniu, pridėti logotipą, įterpti socialines nuorodas ir dar daugiau.

14. „Horizon“ meniu juostos „WordPress“ papildinys

„Horizon“ meniu juostos „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Anot „Bonfire Themes“, autorės, „Horizontas“ yra būdas pridėti šiek tiek „gyvybės į savo svetainės antraštę ar poraštę“. Tai nepakeis ir nepadarys įtakos jūsų „WordPress“ meniu (-ams). Bet jis liks fiksuotas, kad visada būtų matomas. „Horizon“ yra puikus meniu papildinys, skirtas įgyvendinti tokias nuorodas kaip jūsų el. Pašto adresas, telefono numeris ar socialinės nuorodos.

Pristatoma su milijonu ir viena piktograma, leidžiančia tinkinti meniu kaip norite. Tai gražus, pastebimas puikus perėjimo poveikis ir kruopščiai stimuliuojantis. Palaikymas yra puikus, ir atrodo, kad klientai smagiai leidžia laiką.

15. „TapTap“ tinkinamas „WordPress“ mobiliojo meniu papildinys

„TapTap“: labai lengvai pritaikomas „WordPress“ mobiliųjų telefonų meniu

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„TapTap“ yra visas „WordPress“ mobiliojo meniu sprendimas. Tai daug funkcijų turintis, plačiai pritaikomas ir vartotojų giriamas kaip geriausias „mobile-first“ meniu sprendimas, kurį galima rasti „WordPress“ bet kur..

Komplektuojamas su logotipu, paieška ir net valdiklio vieta, jis gali peržengti paprastą meniu ir būti naudojamas kaip visa antraštė ir naršymo pakaitalas jūsų svetainei. „TapTap“, turinti galimybę paslėpti temos meniu, kai jis yra aktyvus, gali jį rodyti tik tam tikra skiriamąja geba ir netgi naudoti temos šriftus, „TapTap“ gali tapti vientisa jūsų „WordPress“ svetainės dalimi, matoma tik jūsų mobiliesiems. Jūs taip pat galite naudoti jį kaip išsamų darbalaukio meniu. Įtraukimas į visiškai pritaikomą stiliaus slinkties juostą (kuri, be abejo, yra visiškai neprivaloma) daro tai dar labiau kviečiančią.

Pasirinkite iš daugybės meniu mygtukų piešinių ir animacijos, pridėkite pasirinktinių etikečių prie meniu ir paieškos mygtukų, įkelkite logotipo vaizdą ir padėkite juos, kaip tik norite. Sukurkite daugiapakopį meniu (pridedama 600 ir daugiau piktogramų), įterpkite antraštės ir paantraštės tekstus, taip pat antraštę ir fono paveikslėlius, pridėkite fono spalvą ir žaiskite su neskaidrumais, derinimais, animacijos greičiu … Tai tik subraižys tai, kas gali būti padaryta naudojant „TapTap“. Apskritai, papildinys siūlo 200 individualių nustatymų ir begalines galimybes.

Integruojant realiojo laiko tinkinimo parametrus, redaguoti yra labai greita ir patogu; bet kokius jūsų padarytus pakeitimus galima nedelsiant peržiūrėti, prieš pateikiant juos tiesiogiai jūsų svetainėje, kad pasaulis galėtų juos pamatyti.

16. „Elementor Pro“ puslapio kūrimo priemonė: „Nav Menu“ valdiklis

„Elementor Pro Nav“ meniu valdiklis

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Jau naudojatės „Elementor“ puslapio kūrimo priemone? Na, ar žinojai, kad „Elementor Pro“ turi įmontuotą „Nav Menu“ valdiklį, kurį galite naudoti kurdami pasirinktinius „WordPress“ svetainės meniu?

„Nave“ meniu valdiklyje (galimas tik „Elementor Pro“ versijose) yra meniu išdėstymo (horizontalus, vertikalus ir išskleidžiamasis), animacijos (pabraukimai, rėmeliai, fonai, teksto judėjimas), pasirinktinių pagalvėlių, spalvų, tipografijos ir dar daugiau parinkčių. Taip pat galite pridėti ir stiliaus pomeniu. Nereikia jaudintis dėl to, kaip jūsų meniu veiks telefonuose – visi meniu, sukurti naudojant „Nav Menu“ valdiklį, yra jautrūs ir galite nustatyti pasirinktinius mobiliųjų telefonų / planšetinių kompiuterių dydžių taškus..

Geriausių meniu „WordPress“ papildinių supakavimas

Svarbūs naršymo meniu. Ir tikiuosi, kad vienas iš aukščiau pateiktų „Menu WordPress“ papildinių atitiks jūsų svetainės sąskaitą. Nesvarbu, ar ieškote išplėstinio mega meniu, ar paprasto slankaus meniu nukreipimo puslapiui, mes įtraukėme keletą geriausių variantų. Mes norėtume žinoti, ar pamėginsite kurį nors iš jų. Arba, jei turite pridėti papildinį, tiesiog palikite mums komentarą žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me