15 ir daugiau geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų

Bėgant metams, „WordPress“ perėjo nuo paprastos internetinių dienoraščių platformos iki visos turinio valdymo sistemos (CMS), galinčios paleisti net keletą sudėtingiausių svetainių. Daugybė svetainių naudoja „WordPress“ dėl savo sugebėjimo lengvai valdyti turinį, SEO pranašumų ir dėl galimybės, kad praktiškai bet kas gali sukurti stebinančią svetainę nemokėdamas tonų pinigų interneto kūrėjui..

Viena iš tendencijų, kurias pastebėjau pastaruoju metu, yra žmonės, kurie naudojasi „WordPress“ kurdami nekilnojamojo turto svetainę, kurioje gali parodyti turto sąrašus. Nekilnojamojo turto pramonė klesti ir daugelis naudojasi tam, kad užsidirbtų papildomų pinigų reklamuodami nekilnojamojo turto sąrašus. O nekilnojamojo turto agentai dabar kuria savo internetines svetaines, kad galėtų parodyti savo turtą savo klientams daug profesionaliau.

Agentams, kurie sukuria svetainę, tikrai galėtų padėti plėsti jūsų verslą ir pasiekti didesnę auditoriją, internete parodydami savybes, kurias žmonės gali peržiūrėti / rasti visame pasaulyje. O koks būtų geresnis būdas sukurti svetainę nei naudojant „WordPress“.

Žemiau rasite keletą geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų, kad lengvai ir greitai nustatytumėte savo nekilnojamojo turto svetainę. Atminkite, kad dauguma jų yra „premium“ „WordPress“ temos, todėl turėsite už jas mokėti, tačiau „premium“ temos kaina, palyginti su 1 000 USD sumokėjimu žiniatinklio kūrėjui, yra tikras sandėris!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „HomePress“

„HomePress“ „WordPress“ tema

„HomePress WordPress“ tema yra puiki galimybė sukurti savo nekilnojamojo turto svetainę. Puikiai tinkantis įmonėms ir solo agentams, „HomePress“ siūlo pažangias funkcijas, kurios padės išplėsti jūsų verslą. Potencialiems namų pirkėjams naudinga įmontuota hipotekos skaičiuoklė, išplėstinė paieška (su automatinio pildymo ir neribotais paieškos laukais), galimybė išsaugoti ir palyginti įrašus bei 360 virtualios apžvalgos parinktis. O puslapio statistika parodo, kurios ypatybės sulaukia daugiausia srauto.

Be to, pradėti naudotis „HomePress“ yra paprasta. Pasirinkite iš 10 ar daugiau iš anksto parengtų demonstracinių versijų, tada tinkinkite savo svetainės išvaizdą naudodami temos nustatymą. „HomePress“ naudoja „Elementor“ puslapių kūrimo priemonę, todėl taip pat labai lengva tinkinti bet kuriuos savo pagrindinius puslapius naudojant pagrindinio puslapio kūrimo įrankį. „HomePress“ netgi apima „uListing“ šablonų kūrimo įrankį, norėdami sukurti pasirinktinių nuosavybės puslapių. Pridėkite funkcijų, vietą, kainą, virtualias keliones ir dar daugiau. Naudodami „uListing“ taip pat galite priimti mokėjimus (per „PayPal“ ar „Stripe“) už pateiktų įrašų sąrašą, leisdami kitiems agentams reklamuoti savo nuosavybes jūsų svetainėje. Bet tai dar ne viskas – kitos svarbios temos funkcijos apima palaikymą keliomis kalbomis, geografinę vietą, išsaugotas paieškas, galimybę piešti žemėlapiuose, IDX integraciją ir dar daugiau.

2. „WP Pro Real Estate 7“

„WP Pro Real Estate 7“

„Real Estate 7“ yra reaguojanti tema, kuri puikiai tinka demonstruoti savo aukcionus ir pardavinėti! Pridėkite savo sąrašus su visa reikalinga informacija ir leiskite vartotojams naršyti naudodami galingą išplėstinių sąrašų paiešką. Taip pat jūs taip pat galite išsinuomoti nekilnojamąjį turtą (kaip ir „AirBnB“), nes tema pateikiama kartu su rezervavimo kalendoriumi, kad šie vienetai būtų užpildyti, norint gauti maksimalias pajamas. Kitos nuostabios funkcijos yra „Visual Composer“, skirtas kurti ir nuleisti puslapį, „dsIDXpress“ įskiepių palaikymas, palengvinantis IDX sąrašus, paantraščių palaikymas (butams ar pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe) ir daugybė kitų. Mes išvardijome daugiau pagrindinių funkcijų, tačiau patikrinkite „Real Estate 7“ demonstracinę versiją, kad galėtumėte patys pamatyti.

3. „AgentPress“

„AgentPress WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„AgentPress“ yra puiki ir minimali „WordPress“ nekilnojamojo turto premija iš „StudioPress“. Ši tema yra „Genesis Framework“ vaikų tema, o tai reiškia, kad norėdami naudotis „AgentPress“ turėsite nusipirkti „Genesis“. Tačiau su visomis lengvai naudojamomis funkcijomis tai puiki investicija į jūsų nekilnojamojo turto verslą! Temą sudaro intelektualūs sąrašai, todėl paprasta pridėti nuosavybės atvaizdus, ​​žemėlapius, aprašymus, funkcijas ir kainodarą. Be to, išplėstinė paieška leidžia klientams greitai ir lengvai naršyti jūsų sąrašus ir rasti namus, kurių jie ieškojo.

Be to, kaip minėta anksčiau, „AgentPress“ yra „Genesis“ vaiko tema. Tai reiškia, kad gausite visas nuostabias savybes, integruotas į „Genesis“ sistemą. Tai apima valdikliui paruoštas šonines juostas ir poraštes, spalvų parinktis, komentarų palaikymą, įmontuotos reklamos palaikymą ir automatinį vaizdo dydžio keitimą. Šią nuostabią nekilnojamojo turto temą taip pat sudaro tinkinti valdikliai, 4 puikios spalvų odos (mėlyna, žalia, auksinė ir raudona), kad būtų galima pradėti, paprasta naudoti puslapio šablonus, pasirinktinių antraščių vaizdus ir dar daugiau.

4. Tikri namai

nekilnojamasis turtas-nekilnojamasis turtas-WordPress tema

Jums reikalinga išversta tema klientams iš kitų šalių? Jokių problemų – „Real Homes“ yra paruoštas vertimui ir palaiko nuostabų WPML „WordPress“ papildinį. Be to, ši tema yra parengta svetainėje su patobulintomis temų skydelio galimybėmis, daugybe puslapių šablonų (sąrašai, galerijos, agentai ir dar daugiau), tinkintais valdikliais ir galimybe vartotojams prisiregistruoti bei susimokėti už jūsų turto sąrašus jūsų svetainėje (puikus būdas užsidirbti pinigų iš jūsų Interneto svetainė!).

5. „CitiLights“

„CitiLights WordPress“ tema

„CitiLights“ yra moderni „WordPress“ nekilnojamojo turto premijos tema, kuri puikiai tinka demonstruoti agentus ir jų nuostabių namų bei butų inventorių. Ši tema vienodai gerai tinka nuomojamiems objektams, jei tuo norite dalintis su pasauliu. Temoje yra išplėstinės paieškos funkcija, kad lankytojai galėtų rasti ieškomus namus, palaikyti agentų profilius, kad jie galėtų pristatyti būsimus klientus, vizualiai pritrenkiantys nuosavybės puslapiai (geriausia su vaizdų galerijų, nuosavybės funkcijų, „Google“ žemėlapių ir kitų kurso aprašymas) ir ID papildinio integracija.

Be to, galite užsidirbti pinigų iš savo nekilnojamojo turto tinklalapio, apmokestindami agento narystę ar mokesčius už aukcionus. Jei leidžiate laiką ir pinigus reklamuodami ir reklamuodami savo svetainę, tai yra puikus būdas pasidalyti išlaidas su kolegomis agentais. Kita nuostabi savybė yra „Parduota“ nuosavybės etiketė, kurią galite pridėti prie sąrašų, kai jie pašalinami iš rinkos. Kitos „CitiLights“ funkcijos yra „dsIDXpress“ papildinio integracija, WPML vertimo suderinamumas, neribotos spalvų parinktys, „WordPress Live Customizer“ palaikymas, lengvai naudojami temos trumpieji kodai ir atsakingas išdėstymas. Peržiūrėkite daugiau temos funkcijų, išvardytų žemiau.

6. Realtr

„realtr-templatic“ - nekilnojamasis turtas - „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Realtr“ yra puikus pasirinkimas, jei norite sukurti svetainę, kurioje agentai galėtų išvardyti savo ypatybes. Kurkite ir tvarkykite pateikimo paketus ir rinkite mokėjimus per savo nuostabią nekilnojamojo turto svetainę. „Plus Realtr“ apima visišką MLS / IDX palaikymą ir galimybę jums (kaip administratoriui) parodyti pasirinktas ypatybes jūsų pagrindiniame puslapyje.

7. Reaktyvus nekilnojamasis turtas

reaguoja-realiai-esate-premjerė-nekilnojamasis turtas-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„PremiumPress“ sukurta reaguojančio nekilnojamojo turto tema puikiai tinka nekilnojamojo turto agentams, nekilnojamojo turto valdymo įmonėms, nuomos agentūroms ir dar daugiau. Be to, tema visiškai reaguoja, todėl pirkėjai gali peržiūrėti jūsų sąrašus, nesvarbu, kur jie yra. Ši nekilnojamojo turto tema apima visus nuosavybės sąrašus, „Google“ žemėlapių integraciją ir net įmontuotas kontaktų formas. Pagrindinis puslapis buvo optimizuotas, kad vartotojai galėtų atkreipti dėmesį į jūsų siūlomas ypatybes, o interaktyvus slankiklis (su žemėlapiais) yra puikus būdas parodyti jūsų karščiausius sąrašus. Kitas puikus šios temos bruožas yra 15 vaikų temų, iš kurių galima rinktis. Galite pasirinkti vaiko temą, kuri tinka jūsų verslui. Tada naudodamiesi „admin“ skydeliu spustelėdami mygtuką, padarykite spalvų, pasirinktinio logotipo ir vaizdų pavyzdžius. Tai puikus būdas suasmeninti temą akimirksniu.

8. Tėvynė

Tėvynė-nekilnojamasis turtas-WordPress tema

Ši moderni ir minimali „WordPress“ tema yra puikus būdas reklamuoti savo aukcionus ar nuomą. Yra 2 temų išdėstymai ir 6 pagrindinio puslapio šablonai, kad galėtumėte jus pradėti, o iš ten galite naudoti galingą temų skydelį, kad nustatytumėte savo parinktis. Tėvynėje taip pat yra „dsIDXPress“ palaikymas, kad akimirksniu ištrauktumėte įrašus iš savo MLS paskyrų, o tinkinti trumpieji kodai leidžia lengvai suasmeninti jūsų įrašus ir puslapius..

9. „WP Estate“

„WP Estate WordPress“ tema

Sukurti pažangią reaguojančią nekilnojamojo turto svetainę negali būti lengviau. Tiesiog įdiekite „WP Estate“ ir pradėkite pridėti savo agentus ir ypatybes. Šioje temoje yra beveik viskas, ko jums reikia norint sukurti naują verslą – jums trūksta tik jūsų nekilnojamojo turto licencijos. Temą sudaro tokios savybės kaip išsamus nekilnojamojo turto sąrašas (su daugybe patogumų, vietos, kainos ir kitų variantų), agento puslapiai su kontaktine informacija ir patogus „dandy“ hipotekos skaičiuoklės valdiklis. Taip pat yra puikus „Google Map“ pagrindinis puslapis su jūsų įrašais (naudojant mielo nekilnojamojo turto žemėlapio segtukus), kuriuos pirkėjai gali naudoti norėdami susiaurinti paiešką. Turto palyginimo puslapio šablonas, kad pirkėjams būtų lengva pamatyti įrašus šalia. Visa tai plius pasirinktiniai valdikliai, trumpieji kodai, puslapių šablonai ir dar daugiau daro „WP Estate“ namų valdą jūsų nekilnojamojo turto tinklalapyje.!

10. „DreamVilla“

„DreamVilla WordPress“ tema

„DreamVilla“ yra madinga vieno turto vitrinos „WordPress“ tema, kurią galite naudoti norėdami parodyti svarbiausius jūsų sąrašus arba savo asmeninius namus, skirtus pardavimui. Šioje temoje yra funkcijų, skirtų pabrėžti geriausias jūsų nuosavybės savybes. Nesvarbu, ar parduodate salą, ar miesto miestelį, „DreamVilla“ yra tinkama parodyti, kas yra jūsų turtas. Temą sudaro 3 skirtingi pagrindinio puslapio išdėstymo variantai, iš kurių galima pasirinkti, taip pat vieno puslapio paralakso išdėstymas ir kelių puslapių išdėstymas. Be to, nesvarbu, kokį išdėstymą pasirinksite, tema yra visiškai atsakinga, todėl potencialūs pirkėjai gali peržiūrėti jūsų nuosavybę, nesvarbu, kur jie yra.

„DreamVilla“ yra daugybė kitų puikių įmontuotų funkcijų, pavyzdžiui, tinkintas „Google“ žemėlapis „Netoliese“, kuris parodo, kokie patogumai yra šalia jūsų sąrašų. Be to, išrūšiuotos galerijos suteikia galimybę lengvai pridėti nuostabių jūsų kambario kambarių, sodo, automobilio nuvažiavimo ar net sraigtasparnio padėklo nuotraukų. Mylėkite dar daug ką, pavyzdžiui, „Google“ šriftus, „Twitter“ tiesioginį sklaidos kanalą, pažangias temos parinktis, diegimą vienu spustelėjimu ir dar daugiau. Yra net PSD failų, kuriuos galite naudoti žaisdami, prieš pradėdami kurti savo svajonių svetainę su „DreamVilla“.

11. Rezidencija

gyvenamoji vieta-gorillathemes-nekilnojamasis turtas-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Bet kuriai gerai nekilnojamojo turto temai reikalinga galinga paieškos funkcija, kurią teikia „Residence“. Ieškokite sąrašų naudodami bet kurią informaciją, kurią įtraukėte į aukciono puslapius – miestas, kaimynystė, kaina, tipas, pastatymo metai, miegamieji ir vonios kambariai. Be to, tema sklandžiai integruojasi su papildiniu „dsIDXPress“, kad klientai galėtų ieškoti MLS-IDX jūsų vietinių įrašų. Prie kiekvieno įrašo taip pat galite pridėti „Google“ žemėlapius, nuotraukų galerijas ir vaizdo turus iš „YouTube“ ar „Vimeo“. Kita temos galimybė yra finansavimo puslapis. Norėdami apskaičiuoti mėnesines įmokas, vartotojai gali įvesti būsto kainą, įmoką, palūkanų normą ir paskolos terminą. Tai yra puikus būdas jūsų klientams iš karto įvertinti, ar jie gali sau leisti namus, prieš planuodami laiką su jumis pasižiūrėti ar pasiūlyti..

Rezidencija yra puiki nekilnojamojo turto tema, tačiau ją galima greitai pakeisti atsižvelgiant į bet kokio verslo (automobilių prekybos salonai, prieplaukos, naminių gyvūnėlių parduotuvės ir kt.) Poreikius. Tema leidžia pridėti savo etiketes, vertes, valiutas ir kalbas, todėl ji yra labai universali. Kitos funkcijos apima pateiktą slankiklį, filtruojamus paieškos rezultatus ir dar daugiau, išvardytus žemiau!

12. „EstateEngine“

„EstateEngine WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„EstateEngine“ yra nuostabi „WordPress“ nekilnojamojo turto katalogo tematika, kurią galite naudoti norėdami parodyti savo įrašus arba pateikti vartotojų įtrauktus sąrašus. Dėl puikių nuosavybės puslapių, tinkinamų sąrašų, paprastų puslapių kūrimo galimybių ir dar daugiau, tai tampa puikia bet kurios nekilnojamojo turto svetainės tema. Norėdami sukurti puslapį, naudokite intuityvų „Visual Composer“ redaktorių, norėdami nuvilkti įvairius puslapio elementus į vietą. Pridėkite „Google maps“ su nuosavybės patarimais, išplėstine nuosavybės paieška ir dar daugiau. Naudokite nustatymus, jei norite pridėti išsamią informaciją apie kvadratinius kadrus, kambarius, vonias, garažo vietas ar net pridėkite savo!

Tema taip pat parengta pinigais! Užuot pridėję įrašus patys, galite apmokestinti vartotojus už savo įrašų pateikimą! Taip pat galite pridėti prenumeratų, taigi svetainė uždirbs pinigus, net jei šį mėnesį neparduosite namo. Kitos temos funkcijos, kurias tikrai mėgstate, apima socialinę integraciją, kad pirkėjai galėtų patikti arba dalintis įrašais su draugais. „Ajax“ įkeliama, kad vartotojams nereikėtų laukti ar atnaujinti, kol įkeliami paieškos rezultatai, skelbti unikalų įmontuotą vertėją, kad jūs galite paruošti jūsų svetainę daugiakalbe kalba! Pažvelkite – EstateEngine tiesiog gali būti tobula jūsų nekilnojamojo turto verslo tema!

13. „HomeQuest“

homequest-themefuse-nekilnojamasis turtas-wordpress-tema

Sukurtas nekilnojamojo turto agentūroms, katalogams ir tarpininkams. „HomeQuest“ turi daugybę puikių su nekilnojamuoju turtu susijusių funkcijų, kad jūsų įrašai išsiskirtų. Grafinis paieškos dizainas, nuosavybės savybės, stilizuotos galerijos ir greitos nuorodos į „patinka“ spausdinti ar išsiųsti el. Laišką yra tik keletas nuostabių funkcijų. Be galingų išankstinių paieškos ir filtravimo parinkčių, vartotojams yra labai lengva naršyti jūsų sąrašus ir pateikti pasiūlymą.

14. Freehold

freehold-real-estate-WordPress tema

„Freehold“ lengva naudoti ir pritaikyti, o tai palieka daugiau laiko tau parduoti, parduoti, parduoti! Visiškai atsakingas išdėstymas, tinkinti „Google“ žemėlapiai, neribotos spalvos, išplėstinė paieška, įmontuotas socialinis bendrinimas, kelių agentų palaikymas ir turto rūšiavimo funkcijos yra tik keletas dalykų, į kuriuos įtraukta. „Freehold“ taip pat teikiama kartu su vaizdo įrašų dokumentais ir PSD failais, kad galėtumėte greitai nustatyti ir pritaikyti savo temą.

15. Realia

realia-nekilnojamasis turtas-WordPress tema

Ši geriausiai parduodama „Themeforest“ tema yra tobula norint parodyti jums savo turtą visame jūsų gimtajame mieste, žemyne ​​ar net pasaulyje. Sukurtas specialiai nekilnojamojo turto ir nekilnojamojo turto nuomos tinklalapiams, „Realia“ pasižymi reaguojančiu ir tinklainei paruoštu dizainu, daugybe spalvų variantų, „dsIDXPress“ palaikymu ir ypatingai lengva turto valdymo galimybėmis..

16. „HomeQuest“ (katalogo vaikas)

„HomeQuest“ nekilnojamojo turto katalogo vaiko tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„HomeQuest“ yra galinga nekilnojamojo turto tema, skirta „Templatic“ mega populiariai „Directory WordPress“ tema. Ši vaikų tema prideda puikių funkcijų, tokių kaip išplėstinė nuosavybės paieška, IDX / MLS suderinamumas, nuostabus stilius ir dar daugiau. Atkreipkite dėmesį: „HomeQuest“ yra vaikų tema, todėl, norint, kad ji veiktų, turite įsigyti „Templatic“ katalogo temą. Dėl šios temos lengva parodyti savo sąrašus ir klientams su jumis susisiekti. Be populiariosios katalogo temos, pateikiamos visos pagrindinės temos ypatybės, pavyzdžiui, visas dienoraštis, puikūs puslapių šablonai, trumpieji kodai, valdikliai ir dar daugiau. Bet pridėję „HomeQuest“ prie katalogo temos, ji gauna visas savo nekilnojamojo turto savybes.

„HomeQuest“ taip pat apima „Templatic“ sukurtą nekilnojamojo turto priedą. Šis priedas apima tokias funkcijas kaip nuosavybės pasirinktinio įrašo tipas, išplėstinė nuosavybės paieška, AJAX nuosavybės filtrai, nuosavybės paieškos valdiklis, „dsIDXpress“ papildinio suderinamumas ir dar daugiau. Tai leidžia lengvai pridėti ir tvarkyti įrašus. O kadangi katalogo tema jau yra Kontaktų puslapio šablonas, pirkėjams bus lengva su jumis susisiekti.

Kokių savybių norėsite nekilnojamojo turto tema:

Naršydami aukščiau išvardintomis temomis, galbūt norėsite ieškoti šių funkcijų, kurios būtų puikus jūsų nekilnojamojo turto svetainės pranašumas.

  • Teminės savybės: Siūlomų nekilnojamojo turto skyrius bus puikus būdas parodyti kai kuriuos geriausius objektus, nekilnojamąjį turtą, kurį jums tikrai reikia parduoti dabar, arba galite parduoti šias matomas vietas nekilnojamojo turto agentams, norintiems reklamuoti konkretų turtą / namą / nuomą.
  • Nuosavybės ieškiklis: Įsitikinkite, kad tema turi galingą nuosavybės ieškiklį, leidžiantį ieškoti pagal skirtingus kriterijus, pvz., Miegamojo numerį, vietą, kainą..etc. Tai palengvins jūsų svetainės naudojimą vartotojams ir galėtų padėti padidinti jūsų pardavimus.
  • Google žemėlapiai: „Google Maps“ integracija yra tikrai puikus būdas padėti lankytojams tiksliai žinoti, kur yra duotas turtas, ar net pamatyti įrašus gatvės vaizde..
  • Agentų profiliai: Kai kurios iš aukščiau paminėtų temų yra galimybė kurti agentų profilius. Tai yra puiki galimybė, jei norite sukurti nekilnojamojo turto svetainę, kurioje agentai gali mokėti už turto sąrašų demonstravimą..
  • Kontaktinis agentas: Galimybė susisiekti su agentu iš aukcionų puslapio leidžia žmonėms labai lengvai susisiekti su agentu, nereikia labai sunkiai ieškoti numerio ar el. Pašto adreso..
  • Keli vaizdai sąraše: Įsitikinkite, kad „WordPress“ tema palaiko kelis vaizdus viename įraše, kad galėtumėte parodyti įvairias namo dalis ar nuosavybę. Tai vartotojams leis geriau suprasti, kaip atrodo ši vieta, nereikia lankytis ar eiti į kitą svetainę.

Bet praneškite mums, ką galvojate! Jei naudojote bet kurią iš aukščiau paminėtų temų ar turite kitą, kurią norite pridėti, palikite komentarą su savo mintimis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me