15 papildinių, kad perkrautumėte savo „WordPress“ komentarus

Perkraukite savo „WordPress“ komentarus naudodami šiuos 15 papildinių

Numatytoji „WordPress“ komentarų funkcija veikia puikiai, ypač jei tik pradedate. Tačiau komentatoriai greičiausiai yra jūsų labiausiai įsitraukę skaitytojai, todėl galbūt norėsite visapusiškai išnaudoti jiems suteiktą prieigą.

Naudodamiesi „WordPress“ įskiepiais, komentarų teikimo patirtį galite padaryti galingesnį skaitytojams – galite padaryti savo tinklaraščio komentarus greitesnius ir lengvesnius naudoti, todėl jiems dar paprasčiau bendrauti su jumis ir jūsų turiniu..

Šiame straipsnyje apžvelgsime 15 puikių komentarų papildinių, kuriuos galite naudoti, norėdami padėti perimti komentarų skyrių ir paversti jį savo tinklaraščio varikliu. Įsilaužkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Jetpack“ (nemokamas)

„Jetpack“ papildinys
Savo sąrašą pradedame nuo papildinio, kurį jau naudoja daugelis svetainių (vėliausiai – 1 000 000), net jei ne komentarų funkcijai.

Reaktyvinė skraidyklė yra nemokamas „WordPress.com“ papildinys, teikiantis naudingų paslaugų rinkinį. „Jetpack“ komentarai pakeičia numatytąją komentarų formą tokia, kuri apima integruotas socialinės medijos prisijungimo parinktis („WordPress.com“, „Twitter“, „Google+“ ar „Facebook“) ir pranešimus el. Paštu.

2. „Disqus“ (nemokamas)

„Disqus Comment“ sistemos papildinys
Su daugiau nei 200 000 įdiegimų, „Disqus“ komentarų sistema išlieka populiarus, nors jis nebuvo atnaujintas maždaug per metus. „Disqus“ išskirtinumas yra diskusijų bendruomenė, kurią ji sukuria sujungdama komentatorius įvairiose svetainėse.

Deja, dėl šio naujojo įskiepio pasitenkinimo reitingas sumažėjo iki 3,4 dėl pastarojo meto įskiepių ir temų nesuderinamumo kartu su naujinių ir palaikymo trūkumu – todėl perspėkite.

3. „Facebook“ komentarai (nemokamai)

„Facebook“ komentarų įskiepis
Jei jus domina tik „Facebook“ komentarai savo auditorijai, nemokamai „Facebook“ komentarai papildinys gali padėti. Ją įdiegė daugiau nei 100 000 svetainių, kurios padėjo joms nustatyti, pritaikyti ir administruoti „Facebook“ komentarus.

Nors šis įskiepis džiaugiasi 4,2 žvaigždutėmis, kai kurie vartotojai atkreipia dėmesį į greitį ir naršyklių suderinamumo problemas, todėl pirmiausia patikrinkite..

4. „Facebook“ komentarai „WordPress“ (nemokama)

„Facebook“ įskiepio komentarai
Kitas mūsų įskiepis taip pat yra sutelktas į „Facebook“ – „Facebook“ komentarai yra nemokamas įskiepis, naudojamas „Facebook“ komentarų laukeliui pridėti prie „WordPress“ svetainių. Pro papildinio versija prasideda nuo 10 USD vienoje svetainėje ir prideda reikšmingą pritaikymą bei aukščiausios kokybės palaikymą.

Šis papildinys, turintis daugiau nei 10 000 aktyvių diegimų, yra gana populiarus, tačiau jame pateiktos tik kelios penkių žvaigždučių apžvalgos, todėl pirmiausia išbandykite patys..

5. Komentarai + (49 USD per mėnesį už „WPMU DEV“ prenumeratą)

„Comments Plus“ papildinys

Pirmasis mūsų sąraše esantis aukščiausios kokybės papildinys „Comments +“ suteikia jūsų skaitytojams galimybę komentuoti įrašus naudojant „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ar „WordPress.com“ paskyras ir dalijasi komentarais „Facebook“ ir „Twitter“. Jame taip pat yra keliolika funkcijų, tokių kaip „MailChimp“ integracija, priedų, įskaitant „Twitter“ rankenėles automatiniuose tviteriuose ir „Facebook“ įrašų vaizdus..

„Comments +“ yra WPMU DEV narystės dalis (49 USD per mėnesį), į kurią įeina visi jų papildiniai ir temos..

6. Komentarų raida (nemokama)

Komentarai Evolved plugin
Komentarų raida (anksčiau „WordPress“ Google+ komentarai) prideda skirtukus „Google+“, „Facebook“, „Disqus“, „WordPress.com“ ir „Trackbacks“ komentarų skiltyje..

Šis papildinys gali būti geras pasirinkimas, turint daugiau nei 10 000 aktyvių diegimų ir suteikiant 4,5 žvaigždučių pasitenkinimo įvertinimus. Tačiau jis nebuvo atnaujintas per metus, jis nebuvo tinkamai išbandytas su naujausiais „WordPress“ leidimais, todėl naudokite atsargiai.

7. „wpDiscuz“ („Freemium“)

„wpDiscuz“ papildinys
Jei ieškote alternatyvos „Jetpack“ ir „Disqus“, wpDiscuz galėtų būti, su daugiau nei 10 000 įdiegimų ir 4,5 žvaigždučių įvertinimu.

Šis „Freemium“ papildinys naudoja „Ajax“, kad sukurtų komentarų sistemą realiu laiku, ir turi ilgą funkcijų sąrašą, įskaitant tiesioginius naujų komentarų atnaujinimus ir socialinės žiniasklaidos prisijungimus. Galimi keli papildomi priedai (nuo 25 USD), kad būtų dar daugiau funkcijų, pavyzdžiui, medijos įkėlimų.

8. Prenumeruokite komentarus iš naujo (nemokamai)

Prenumeruokite komentarus „Reloaded plugin“
Nemokamas Prenumeruokite komentarus iš naujo papildinys leis komentatoriams užsiprenumeruoti el. pašto pranešimus, kad galėtumėte komentuoti ateityje. Tai suteikia visaapimančią prenumeratų tvarkyklę ir leidžia komentatoriams taip pat atsisakyti tam tikrų ar visų jų pranešimų. Dvigubo pasirinkimo funkcija taip pat prieinama siekiant padėti sumažinti pranešimus apie šlamštą.

Tai daugiau nei 30 000 įdiegimų ir 4,7 žvaigždučių įvertinimas – tai tvirtas papildinys.

9. „CommentLuv“ („Freemium“)

„CommentLuv“ papildinys
KomentarasLuv yra unikali komentarų erdvėje, nes lankosi apsilankę komentaro autoriaus svetainėje ir leidžia jiems po savo komentaru pateikti nuorodą į naujausią tinklaraščio įrašą. Šis įskiepis, turintis daugiau nei 30 000 aktyvių įdiegimų ir 4,6 žvaigždės pasitenkinimo įvertinimo, daugelio svetainių savininkus labai džiugina.

Aukščiausios versijos (67 USD už vieną svetainę) pridėtos tokios funkcijos kaip „Twitter“ tvarkyti nuorodas, šlamšto prevencija ir socialinių funkcijų atrakinimas.

10. „WP Ajaxify“ komentarai (nemokamai)

„WP Ajaxify Comments“ papildinys
Jei norite tik paspartinti savo „WordPress“ komentarų formos naudojimą, WP „Ajaxify“ komentarai ar apėmė. Negalima iš naujo įkelti puslapio, kai komentarai yra patvirtinami, paskelbiami ar atnaujinami. Šis papildinys įdiegtas daugiau nei 7000 svetainių, o jo pasitenkinimo įvertinimas yra 4,7 žvaigždutės.

11. Padorūs komentarai (nemokamai)

Padorių komentarų papildinys
Padorūs komentarai leidžia parodyti valdiklį, kuriame yra ne tik pažįstami įrašai su naujausiais komentarais, bet ir komentarų autorių avatarai bei faktinių komentarų ištrauka. Taip pat galite rodyti konkretaus įrašo, konkrečių įrašų tipų ar tam tikros taksonomijos (kategorijos ar žymos) komentarus..

Dėl daugiau nei 4000 įdiegimų ir 4,5 žvaigždutės įvertinimo tai yra geras pasirinkimas, pritraukiantis jūsų komentarus.

12. „WordPress“ SEO komentarai (nemokamai)

„WordPress SEO“ komentarų papildinys
Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nieko nedaro komentarų paieškos variklio optimizavimui (SEO). „WordPress“ SEO komentarai ištaiso tai sukurdami komentarų puslapius, kuriuose yra visas kiekvieno komentaro turinys, ir visus naujausius to paties autoriaus komentarus, skirtus „Google“ indeksuoti.

Turite daugiau nei 4000 įdiegimų ir 4,3 žvaigždučių įvertinimą, todėl verta apsilankyti.

13. Postinis („Freemium“)

Postinis papildinys
Leidimas skaitytojams užsiprenumeruoti komentarus ar pranešimus el. Paštu nėra naujiena Postinis eina toliau ir suteikia galimybę komentarus prie įrašo pridėti tiesiog skaitytojams, atsakantiems į el. laišką. „Postmatic“ vis dar yra palyginti nauja, joje įdiegta daugiau nei 2000 aktyvių įdiegimų, tačiau 4,8 žvaigždutės įvertinimas rodo, kad skaitytojų įsitraukimo rezultatus verta išbandyti patiems..

Papildinys yra nemokamas, tačiau kūrėjai išleis „premium“ versiją (iš anksto paleista kaina yra 9 USD per mėnesį), kurioje bus moderavimo, tinkinimo ir pinigų gavimo parinktys..

14. „WP Advanced“ komentaras („Freemium“)

„WP Advanced Comment“ papildinys
„WP Advanced Comment“ suteikia galingą ir lengvai naudojamą komentarų sistemą, leidžiančią jums sukurti tinkintas komentarų formas žinutėse, puslapiuose ir net produktuose. Kitos funkcijos apima automatiškai atšauktų pažymėtų komentarų paskelbimą, komentarų patikimą ir nepatikimą bei komentarų pranešimus.

Aukščiausios versijos (20 USD) pridedamos tokios funkcijos kaip vaizdų ir failų įkėlimas, lipnūs komentarai ir žodžių filtrai.

15. Komentatorius (17 USD)

Komentatoriaus įskiepis
Komentatorius yra dar vienas aukščiausios kokybės pasiūlymas. „Commentator“ yra visavertė „Ajax“ įgalinta komentarų sistema, teikianti socialinį prisijungimą naudojant „LinkedIn“, „Twitter“, „Facebook“ ar „Google+“, vaizdų įkėlimą, balsavimo aukštyn ir žemyn komentarus, gijų pamėginimą ir komentarų rūšiavimą. Tai tik keli šimtai pardavimų, tačiau turint 4,49 žvaigždučių įvertinimą ir labai prieinamą 18 USD kainą, gali būti verta pasižvalgyti..

16. „Yoast Comment Hacks“

yoast-comment-hacks-plugin

„Yoast Comment Hacks“ papildinys yra nemokamas „WordPress.org“ atlaidų papildinys, pridedantis keletą „WordPress“ komentarų pataisų, kuriuos „Yoast“ komanda iš tikrųjų naudoja savo svetainėje! Kai kurie iš šių patarimų apima:

  • Švaresni pranešimų pranešimų el. Laiškai.
  • Galimybė neleisti komentuoti žemiau tam tikro ilgio.
  • Galimybė peradresuoti pirmą kartą pradedančiuosius į padėkos puslapį.
  • Įvesties laukas komentaro redagavimo ekrane, jei norite pakeisti komentaro tėvų ID.
  • Administratoriaus komentarų skiltyje pateikiamos nuorodos į atskirus komentatorius el. Paštu.
  • Mygtukas, esantis WP įrankių juostoje, visiems el. Laiško komentatoriams siųsti el. Paštu.
  • Prideda komentaro nukreipimo parinktį. Tai pridės išskleidžiamąjį pranešimą diskusijos nustatymuose, leisdami nukreipti komentarų el. Laiškus kitam vartotojui.

17. „Love It Pro“

„Love It Pro“, skirta „WordPress“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Love It Pro“ yra „Pippin“ sukurtas „WordPress“ papildinys, parduodamas „Mojo“ temose. Tai madingas papildinys, leidžiantis lankytojams „pamilti“ jūsų įrašus ir puslapius. Papildinys yra sukurtas taip, kad vartotojai galėtų pamėgti kiekvieną elementą tik vieną kartą, o lankytojai galėtų pamėgti elementus, nesvarbu, ar jie prisijungę. Šis papildinys yra puikus, kad gautų teigiamų teiginių ir atsiliepimų iš jūsų lankytojų, tačiau jis taip pat teikia vertingų duomenų apie tai, kokie yra jūsų svetainė labiausiai patinka jūsų auditorijai. „Love It Pro“ papildinį lengva nustatyti naudojant papildinio prietaisų skydelį ir redaguoti, kokie įrašai ar puslapiai yra mėgstami.


Nors pradinę numatytų „WordPress“ komentarų funkciją gali būti gerai, galite naudoti „WordPress“ įskiepių galią, kad pakeistumėte savo komentarų skyrių ir tikrai bendrautumėte su savo skaitytojais..

Iš mūsų sąrašo turėtumėte sugebėti rasti geriausią (-us) papildinį (-us), kad galėtumėte perkrauti savo tinklaraščio komentarus. Taigi perskaitykite ir išsirinkite tai, kas patenkina jūsų poreikius, ir padidinkite savo skaitytojų įsitraukimo lygį.

Kaip jūs perkraunate komentarų skyrių savo „WordPress“ svetainėse? Pasidalinkite savo patarimais ir patarimais žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me