15+ „WordPress“ temos pažinčių svetainėms

10+ „Wordpress“ temos pažinčių svetainėms

Viskas prasideda nuo pasimatymo.

Mes, žmonės, esame socialiniai gyvūnai. Kuo mes be kitų kompanijos? Natūralios tendencijos verčia mus domėtis ne tik draugyste, bet ir draugyste. Mes einame į pasimatymus, nes norime susitikti su kuo nors, su kuo galėtume augti ir puoselėti bei tikėtis daugiau. Būdamas vienas pagrindinių žmogaus polinkių, pasimatymų procesas neprarandamas. Dabar, skaitmeniniame amžiuje, norime pastebėti tą ypatingą žmogų per daugybę kompanijos svetainių. Puikiai žinant faktą, kad svarbiausias įspūdis yra pirmasis įspūdis, pateikiamas naujausių ir populiariausių „WordPress Dating“ temų sąrašas, kuris tave parduos papildomai.!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Pasimatymai

reaguoja-pasimatymo tema

Švarus ir paprastas variantas – ši internetinių pažinčių tema yra reikalinga verslui ir pasižymi minimaliu dizainu, kuris tampa tiesmukiškas. Vartotojai gali prisijungti prie jūsų pažinčių svetainės, o naujausi nariai rodomi pagrindiniame puslapyje kartu su motyvuojančiu fono slankikliu, animuotais puslapio elementais ir dar daugiau. Be to, yra išplėstinės temos parinktys, kurios padės jums suprojektuoti temą.

2. „LoveStory“

„LoveStory“ - pasimatymų „WordPress“ tema

„LoveStory“ buvo viena iš populiariausių pasimatymų temų „Themeforest“, skirta padėti žmonėms rasti savo atitikmenis. Išplėstiniai vartotojo profiliai leidžia lengvai rasti asmenį, su kuriuo jūs suderinate, pokalbių palaikymas leidžia vartotojams lengviau susipažinti, o narystės mokesčių palaikymas reiškia, kad galite ir toliau padėti kitiems prisijungti.

Pagalvokite apie šią temą kaip apie pilną pasimatymą ar socialinę programą. „LoveStory“ buvo sukurta su visapusiškomis narėmis ir jų sąveikomis pasižyminčiomis funkcijomis. Vartotojai gali prisiregistruoti dėl narystės, sumokėti narystės mokesčius, nusipirkti ir nusiųsti virtualias dovanas kitiems vartotojams, pridėti informacijos prie savo profilio (vardas, nuotraukos, patiko ir pan.) Ir, žinoma, susitikti, pranešti ir kalbėtis su kitais vartotojais..

Ši tema yra puikus būdas pritraukti savo bendruomenės svetainę. „LoveStory“ yra reaktyvus išdėstymas, todėl jūsų nariai gali pasiekti savo puslapius bet kuriame įrenginyje, nesvarbu, ar jie naudojasi darbalaukiu, ar mobiliuoju telefonu. Taip pat yra „Facebook“ prisijungimo integracija, kad jūsų nariai galėtų dar lengviau naudotis jūsų svetaine.

3. KLEO

KLEO - kito lygio „WordPress“ tema

Visiškai palaikydamas naujausias „WordPress“ ir „BuddyPress“ versijas, „Kleo“ yra tema, kurią reikia patikrinti, kai norite sukurti socialinį tinklą internete naudodami „WordPress“. Į šią temą įeina lengvas stiliaus kūrimas naudojant tiesioginį pritaikymą, „BuddyPress“ išplėstinė paieška, paprasta kainų lentelė ir narystės valdymas, 1 paspaudimo demonstracinio puslapio diegimas ir dar daugiau.

4. Saldus pasimatymas

Saldus pasimatymas - daugiau nei „WordPress“ pasimatymų tema

„Sweet Date“ yra bendruomenės „WordPress“ tema, puikiai tinkanti internetiniams forumams, pažinčių svetainėms ir narystės pagrindu sukurtoms svetainėms. Prijunkite vartotojus ir leiskite jiems kalbėti šia tema!

„Sweet Date“ narystės pagrindu veikiančioje bendruomenėje naudoja „bbPress“ ir „BuddyPress“. Vartotojai gali kurti profilius, susisiekti vienas su kitu, kurti forumus ir dar daugiau. Tema netgi turi funkcijų, kurias galite įjungti, kad vartotojai galėtų registruotis savo „Facebook“ paskyroje. Kita įdomi savybė yra atitikimo sistema, kurią tema naudoja tam, kad padėtų vartotojams susirasti panašių pomėgių turinčius žmones.

Temoje taip pat yra daugybė puikių tinkinimo parinkčių. Galite pasirinkti iš dėžutės ar viso pločio išdėstymą, įvairias fono spalvų parinktis, pridėti pasirinktinį prisijungimo puslapį ir naudoti trumpuosius kodus, norėdami sukurti pasirinktinius puslapius..

5. skustuvas

Skustuvas: „WordPress“ naujausia tema

„Skustuvas“ yra švari ir profesionali „WordPress“ tema, kurią galite naudoti savo varžybų kūrimo svetainėje. Ši tema pasižymi puikiomis interneto svetainės kūrimo savybėmis internete, tokiomis kaip reaguojantys maketai, tinklainės atvaizdai, maketų kūrėjas, kontaktinių formų kūrėjas, „bbPress“ ir „BuddyPress“ palaikymas, iššokančios prisijungimo formos, lokalizacijos ir vertimo palaikymas bei dar daugiau.

6. Meilės širdelės

Meilės širdžių „WordPress“ tema

„Love Hearts“ tema yra miela ir graži tema, skirta reklamuoti jūsų pažinčių tarnybą. Į šią temą įtraukta rūšiuojama profilių galerija, kad vartotojai galėtų pamatyti, kas dar yra narys, ir rasti savo atitikmenis. Socialinės žiniasklaidos integracija, reaguojantis išdėstymas ir vertimo failai yra visa tai, kas daro šią temą nuostabiu pasirinkimu.

7. Meilės romanas

Meilės romano „WordPress“ tema

Meilė ir romanas yra graži ir moderni „WordPress“ pasimatymų tema. Šioje temoje yra funkcijų, padedančių padėti kitiems surasti vienintelį. Galimybės rodyti neseniai pridėtus profilius pagrindiniame puslapyje, išplėstinė pagrindinio puslapio paieška, laimingų porų atsiliepimai, visas tinklaraštis ir paslaugų puslapiai – tai tvirta jūsų pažinčių verslo tema.,

8. Mingle

„Mingle“ - daugiafunkcinė „WordPress“ tema

„Mingle“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, turinti visišką „BuddyPress“ palaikymą. Tai reiškia, kad galite naudoti visas nuostabias „BuddyPress“ socialines parinktis (pvz., Vartotojo profilius, grupes, asmeninius pranešimus ir t. T.), Norėdami sukurti vietą internete, kur žmonės galėtų prisijungti. Be to, dėl išdėstymo ir stiliaus parinkčių pritaikymas visiškai nekelia problemų.

9. „WildCommunity“

„WildCommunity“ - „BuddyPress“ tema

Susiekite vartotojus su „WildCommunity WordPress“ tema. Ši parengta „BuddyPress“ ir „bbPress“ tema suteikia jūsų draugų ar klientų grupei galimybę susikurti profilius ir susisiekti su kitais vartotojais per žinutes, forumus ir dar daugiau. Jei norite sukurti savo „yoru“ socialinį tinklą, tai yra puiki vieta pradėti.

10. Pasimatymai

Į pasimatymus reaguojanti „WordPress“ tema

Ši reaguojanti pasimatymų tema buvo patikrinta įvairiose naršyklėse ir mobiliose programose, todėl žmonės gali prisiregistruoti ir pasiekti savo profilius iš bet kurios vietos. Turėdamas unikalų pagrindinio puslapio slankiklį, paryškintus šriftus ir spalvas bei lengvai naršydamas išdėstymą, ši tema tikrai pavers jūsų pažinčių svetainę nuo kitų.

11. Sveikinimas

Sveikinimai reaguojanti „WordPress“ + „BuddyPress“ tema

Sveikinimas yra reaguojanti „BuddyPress“ tema, kuri puikiai tinka kurti internetinius pažinčių centrus vartotojams. Žmonės gali užsiregistruoti ir kalbėtis vieni su kitais naudodamiesi forumais, pokalbiais, asmeninėmis žinutėmis, grupėmis ir dar daugiau. Be to, švarus dizainas, išdėstymo parinktys ir pasirinktinių kontaktinių formų kūrėjas yra nuostabūs priedai, kurių laukiu.

12. Socialinis bičiulis

Socialinis bičiulis - „WordPress“ ir „BuddyPress“ tema

Socialinis bičiulis yra būtent toks – „WordPress“ tema sukurta vartotojams, kad jie būtų socialūs. Ši tema turi įmontuotą populiarių „BuddyPress“ ir „bbPress“ papildinių palaikymą. Ši tema yra reaguojanti bendruomenės tema, kurią galite naudoti jungdami vienišas pažinčių vietas. Kitos puikios savybės yra stulbinantys slankikliai, lengvos spalvų parinktys ir be prekės ženklo parinktys.

13. Internetinės pažintys

Internetinės pažintys - „WordPress“ pažinčių tema

„PremiumPress“ pažintys su jais „WordPress“ pateikiami su 6 iš anksto paruoštais maketais, kad galėtumėte įdiegti temą ir paleisti savo pažinčių svetainę. Tema yra visiškai pritaikoma, tinkama SEO ir palaiko mokamą narystę, profilius, asmeninius pranešimus ir net tiesioginius vaizdo pokalbius.

14. Pažinčių agentūra

Į pasimatymus reaguojanti „WordPress“ tema

Ši reaguojanti pasimatymų „WordPress“ tema yra puikus būdas reklamuoti savo pažinčių tarnybą. Puikios funkcijos, tokios kaip viso pločio atvaizdai, figūrinės išnašos, naujausi vartotojo profiliai, visas dienoraštis ir puikus šios temos stilius..

15. „Cinematix“

„Cinematix“ - „BuddyPress“ tema

„BbPress“ ir „BuddyPress“ palaikymu „Cinematix“ tema yra socialinis tinklas, susidedantis iš vienos temos. Naudotojai gali registruotis, kurti profilius ir siųsti žinutes naudodami įmontuotas temos palaikomas funkcijas. Taip, naudodamiesi „WooCommerce“ suderinamumu, galite parduoti ir „premium“ narystę!

16. Iš viso

Iš viso „drag and drop“ „WordPress“ tema

Kaip visada, „Total“ yra puikus pasirinkimas bet kokio stiliaus tinklalapiams. Jei kuriate profesionalų susitikimų organizavimo paslaugų tinklalapį, galite naudoti „Total“ ir „WooCommerce“ norėdami parduoti pažinčių paketus. Arba, jei pradedate greitųjų pažinčių tarnybą ar klubą, tiesiog naudokite „Total“ ir įvykių kalendoriaus papildinį, kad pridėtumėte visas būsimas datas ir susitikimus. Plius kartu su visais pridedamais moduliais, piktogramomis, papildomais papildiniais ir dar daugiau „Total“ yra puikus bet kuriai svetainei, kurią galbūt kuriate.

Apvyniokite

Nesvarbu, kokie yra jūsų poreikiai, ten yra „WordPress“ tema! Ir jei nerandate to, kas jums patinka, tada visada rinkitės lanksčią temą, tokią kaip „Total“, nes taip lengva pakeisti maketus ir puslapius pagal jūsų poreikius. Mes, „WPExplorer“, tikimės, kad mes galėjome padėti jums stengiantis surasti jums patinkančią temą! Praneškite mums savo mintis. Laimingas banglenčių sportas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me