17 geriausių „WordPress“ viktorinos papildinių, siekiant pagerinti vartotojų įsitraukimą

Geriausi „WordPress“ viktorinos papildiniai, siekiant patobulinti vartotojų įsitraukimą

Tam tikru metu per internetinę verslininkystės kelionę mes galime paklausti kas toliau? Ką galime padaryti, kad mūsų skaitytojai susižavėtų? Aišku, vaizdo įrašas yra puikus būdas pagerinti vartotojo lipnumą. Taip pat ir podcastingas. Bet kartais mes neturime pralaidumo šiai veiklai vykdyti. Gerų vaizdo įrašų ir internetinių transliacijų kūrimas reikalauja daug laiko ir pastangų – ne tik planuoti, bet ir paruošti bei parduoti.

Štai idėja – viktorinos! Viktorinos yra puikus būdas pritraukti vartotojus. Žmonės praleidžia laiką bendraudami su viktorina, todėl daug laiko praleidžia jūsų svetainėje. Štai kodėl viktorinos yra puikios jūsų turinio rinkodaros pastangoms:

 • Žmonės pradeda daugiau laiko praleisti jūsų svetainėje. Tai reiškia mažesni atmetimo rodikliai.
 • Mažesni atmetimo rodikliai reiškia geresni SEO balai.
 • Viktorinos pagerinti vartotojų įsitraukimą ir lipnumas – jie išskiria jus iš išbandymo
 • Žmonės linkę jus sekti kaip prekės ženklą, kuris kuria lojalumas prekės ženklui.
 • Patikimiausi vartotojai yra lojalūs vartotojai įsigyti savo produktą ar aptarnavimo, ir laikykis per jį.
 • Jei produktas yra geras, ištikimais vartotojais tampa ilgalaikiai vartotojai, kuri padidina kliento gyvenimo vertę.
 • Lojalūs vartotojai taip pat linkę rekomenduoti savo produktą ar paslauga jų draugams, šeimos nariams ir kolegoms – klasika žodžiu rinkodara.
 • Visi minėti veiksniai tiesiogiai padidinti konversijas ir pajamas.
 • Be to, viktorinos yra a labai smagu kurti!
Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Kodėl viktorinos yra tikrasis pasiūlymas

Jei norite susidaryti idėją, kad mes nesuklydome, apsilankykite šį „BuzzSumo“ pranešimą kuris pabrėžia labiausiai pasidalijamą turinį socialinėje žiniasklaidoje 2015 m. # 8 tame sąraše viktorina žmones. Pavyzdžiui, viktorina „Koks jūsų dominuojantis bruožas? iš „PlayBuzz“ socialinėje žiniasklaidoje gavo beveik 4 milijonus akcijų.

Čia yra keletas svetainių, kuriose viktorinos nužudo jų socialines akcijas:

„Disney“

„Disney“ viktorinos ekrano kopija

Populiariausia „Disney“ viktorina „Kas yra tavo Disnėjaus dvasinis gyvūnas“ gavo daugiau nei 800 000 akcijų.

Barselonos futbolo klubas

Barselonos „Big League“ viktorina sulaukė daugiau nei 100 000 akcijų.

Liverpulio futbolo klubas

Jų „The Beatles“ dainų žodžių viktorina buvo labiausiai bendro turinio elementas visoje jų svetainėje praėjusiais metais, gavus daugiau nei 600 000 akcijų.

„Country Outfitter“ (mados prekės ženklas)

Šio mados prekės ženklo „Garth Brooks“ dainų tekstų viktorina sulaukė daugiau nei 60 000 akcijų, todėl tai buvo dešimtas pagal populiarumą turinio dalis per pastaruosius 12 mėnesių.

„BuzzFeed“

Na, tai „Buzzfeed“.

Geriausi „WordPress“ viktorinos papildiniai

Dabar, kai esate (tikiuosi) įsitikinę, kad viktorinos jums tinka, pradėkime. Šios dienos įraše bus keletas geriausių nemokamų ir aukščiausios kokybės viktorinos priedų, skirtų „WordPress“.

„OnionBuzz“ virusinės viktorinos kūrėjo „WordPress“ papildinys

„OnionBuzz“ viktorinos kūrimo priemonė

Jei norite sukurti savo „BuzzFeed“ tipo viktorinas, tada „OnionBuzz“ viktorinos kūrėjas yra jūsų įskiepis. Šis galingas papildinys apima paprastas viktorinos išdėstymo, informacijos santraukų / kategorijų, „MailChimp“ integracijos (užrakinti viktorinos rezultatus) ir net pasirinktinių formatų parinktis, įskaitant:

 • Asmenybė
 • Smulkmenos
 • Sąrašai
 • Rankiniai sąrašai
 • Apverskite korteles
 • Ir dar ateis!

Tiesiog naudokite įmontuotas parinktis, kad sukurtumėte pasirinktinę viktoriną, tada naudokite automatiškai sugeneruotą kodą, kad įdėtumėte jį į bet kurį savo svetainės įrašą, puslapį ar valdiklį. Be to, visos su „OnionBuzz“ sukurtos viktorinos yra visiškai reaguojančios ir patogios mobiliesiems telefonams – taigi, tai puikus priedas prie jūsų virusinės svetainės!

„OnionBuzz Quiz Maker“ leidžia viktorinoms naudoti 3 skirtingų tipų atsakymus: sąrašus, tinklelius ar rungtynes. Šie atsakymų tipai suteiks įdomių pasirinkimų bet kuriai iš jūsų viktorinų, kurias vartotojams netgi bus galima paversti jaudinančia istorija ar interaktyviu nuotykiu. Pasirinkus atsakymą, atsakymo parinktys gali parodyti tinkamą variantą iškart po vartotojo pasirinkimo arba po viso testo pabaigos.

Socialinio bendrinimo mygtukus galima lengvai pridėti prie bet kurios jūsų viktorinos, o tai suteikia daug galimybių jūsų turiniui tapti tikrai virusiniam. Taip pat galite pridėti prenumeratos formą prie savo el. Pašto informacinio biuletenio. Tai padės žymiai padidinti jūsų abonentų skaičių, ypač kartu su turinio saugykla (pateikiant vartotojo el. Laišką, kad būtų galima tęsti viktoriną ar pamatyti rezultatus). „Mailchimp“ integracija leidžia pridėti naujų abonentų tiesiai į jūsų bazę naudojantis šia paslauga.

„OnionBuzz“ virusinių viktorinų kūrėjas užtikrina plačias stilių, maketų ir klausimų užsakymo galimybes. Viktorinas galite pateikti kaip išsamų sąrašą arba kaip skaidrę su vienu klausimu. Vartotojo apibrėžti arba atsitiktiniai klausimų užsakymai gali padidinti kiekvienos viktorinos pakartotinę vertę.

„OnionBuzz“ yra tinkamas ne tik pramogoms, bet ir rimtiems kai kurių mokyklinių ar universitetinių dalykų išbandymams, taip pat įrankis savo žinioms paruošti ir patikrinti..

„OnionBuzz“ virusinė viktorina yra visiškai mobili ir pritaikyta naudoti su „WordPress“ valdikliais. Specialių kanalų parinktis gali padėti filtruoti jūsų viktorinas pagal kategorijas.

„WP-Quiz Freemium WordPress“ papildinys

WP-viktorina yra „viskas viename“ viktorinos papildinys, leidžiantis sukurti neribotas viktorinas, kurios yra optimizuotos mobiliesiems vaizdams ir veikia su bet kuria „WordPress“ tema. Dėl papildinio labai paprasta sukurti trijų rūšių viktorinas:

 • Smulkmenos
 • Asmenybė
 • Apverskite

Tai suteikia intuityvią sąsają su kiekvienu iš šių viktorinų tipų. Sukūrę viktoriną galite ją įtraukti į bet kurį įrašą ar puslapį naudodami trumpąjį kodą. Taip pat galite padalyti viktoriną į kelis puslapius, o tai padidina puslapio peržiūrą. Tačiau kai kurie vartotojai (taip pat ir aš) gali pasitraukti, jei jiems nepavyks pamatyti vieno puslapio viktorinos peržiūros.

Be šių funkcijų, papildinio versija versijoje suteikia patobulintas funkcijas, tokias kaip „Google Analytics“ ir „Facebook“ „Open Graph“ integracija, atsitiktinių imčių klausimus ir kt..

Funkcijos, kurios man ypač įdomios, buvo „į konversiją orientuotos“. Žmonės iš prigimties yra smalsūs žmonės (štai kaip mes atsidūrėme ten, kur esame šiandien), ir ši savybė pabrėžia tą patį žmogaus psichologijos aspektą. Tokios savybės kaip Prenumeruoti arba bendrinti įrašą norėdami pamatyti rezultatus rodo vartotojo smalsumą ir verčia juos imtis veiksmų (t. y. bendrinti ar prenumeruoti), kad būtų galima pamatyti jų rezultatus.

„WordPress“ virusinės viktorinos kūrimo priemonės „WordPress“ papildinys

Virusinė viktorinos kūrimo priemonė leidžia jums tai padaryti greitai kurti „BuzzFeed“ stiliaus viktorinas, kurios taip pat gali užfiksuoti potencialius klientus. Papildinys palaiko „MailChimp“ ir „Aweber“ bei „ActiveCampaign“ el. Pašto rinkodaros programinę įrangą.

Yra dviejų rūšių viktorinos – asmenybės testas ir smulkmenos su galimybe atsitiktine tvarka suskirstyti klausimus į klausimus. Taip pat galite sukurti kelių puslapių viktorinas naudodami „naršyklės atnaujinimo“ funkciją, kuri padidina jūsų svetainės peržiūrų skaičių.

Papildinys palaiko viktorinos rezultatų paslėpimą už turinio saugyklų, tokių kaip el. Pašto dėžutės dėžutė ar socialinė dalis, ir vartotojas įpareigojamas užsiprenumeruoti arba pasidalyti jūsų žinute, kad matytų rezultatus..

Viktorina ir apklausa „Master WordPress“ papildinys

Viktorinos ir apklausos meistras padeda kurti tinkinamas viktorinas ir apklausas „WordPress“ svetainėje. Klausimo tipą sudaro daug pasirinkimo variantų su radijo laukeliais, išskleidžiamieji meniu, keli įrašai naudojant žymimuosius langelius, dvejetainiai atsakymai (tokie kaip tiesa / klaidinga, taip / ne ir tt) ir atviri klausimai..

Papildinys turi ir kitų naudingų funkcijų, tokių kaip rezultatų el. Paštas, rezultatų nustatymas, užuominų rodymas, atsakymų paaiškinimų pateikimas, kiekvieno klausimo komentarų laukai, reikalavimas prisijungti prie vartotojo ir kt..

„Watu Freemium“ „WordPress“ papildinys

Watu suteikia galimybę atlikti viktorinas su atvirojo tipo, atsakymų su atsakymų variantais ir vieno pasirinkimo klausimais. Klausimai taip pat gali būti privalomi, kai vartotojas turi atsakyti į tai, kad galėtų dalyvauti viktorinoje.

Kaip ir daugumai papildinių, kiekvienam klausimui gali būti priskiriamas unikalus balas, kuris viktorinos pabaigoje apskaičiuojamas kaip rezultatas. „Watu“ taip pat gali sukurti pagrindinę juostinę diagramą, kurioje pateikiami vartotojo taškai ir vidutiniai taškai tam tikroje viktorinoje, taip pat visų dalyvių sąrašas.

Watu į „MailChimp Bridge“ yra įdomus papildinys, kuris automatiškai įtraukia jūsų viktorinos dalyvius į jūsų „MailChimp“ sąrašą. Visada yra geriausia praktika pranešti viktorinos dalyviui (arba net naudoti atsisakymo žymės langelį), kad jis (ji) užsiprenumeruos sąrašą, atlikdamas viktoriną. Tokiu būdu išvengsite neigiamo požiūrio į savo prekės ženklą.

Aukščiausios klasės papildinio versija prasideda nuo 49 USD (įskaitant vienerių metų palaikymą ir atnaujinimus) ir suteikia tokias funkcijas kaip viktorinos rezultatų eksportas, viktorinos, skirtos tik prisijungti, funkcijos ir dar daugiau. Didesni planai už 87 USD + suteikia jums galimybę apmokestinti vartotojus prieiga prie viktorinos. Be to, joje yra papildomų viktorinų tipų, tokių kaip „Užpildykite blankus“ ir „Rūšiuoti vertybes“, ir kitų naudingų funkcijų, tokių kaip žvalgybos ir ataskaitų teikimo moduliai..

„Viktorinos katės“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Viktorinos katė leidžia kurti svaiginančius viktorinos nukreipimo puslapius. Ši savybė gali sąlygoti galimą socialinių akcijų padidėjimą, palyginti su viktorinomis paštu. Papildinys palaiko klausimus su keliais pasirinkimais ir galimybę atsitiktine tvarka parinkti parinktis, kad būtų užtikrinta, jog skaitytojas iš tikrųjų skaito klausimus. Viktorinos pabaigoje galite sukurti neribotą pasirinktinį pranešimą pagal vartotojo balą.

Grandininė viktorina „WordPress“ papildinys

Gana naujas įskiepis šeimoje, Grandininė viktorina šio pranešimo rašymo metu yra tik daugiau nei 1000 instaliacijų. Papildinys leidžia kurti dinamines viktorinas, kur kitas klausimas priklauso nuo atsakymo į ankstesnį klausimą. Jis gali būti naudojamas kuriant gana šaunias viktorinas, kurios atskleidžia jūsų asmenybę ar emocinį koeficientą.

Savo viktorinoje sukuriate vieno pasirinkimo, daugelio pasirinkimų ar esė tipo klausimus ir kiekvienam atsakymui priskiriate taškus. Rezultatai apskaičiuojami pagal galutinius balus.

„OpinionStage Freemium WordPress“ papildinys

„OpinionStage“ yra priglobtas turinio tobulinimo sprendimas, kuriuo pasitiki tokie prekių ženklai kaip BBC, MTV ir ReadersDigest. Platforma gali būti naudojama kuriant gražias apklausas, išsamias apklausas ir įtraukiančias viktorinas. (Mes laikysimės viktorinų dalies.)

Pirmiausia, sprendimas yra priglobtas, tai reiškia, kad jūsų serverio ištekliai yra išsaugoti – skaičiavimus tvarko „OpinionStage“. Galite kurti asmenybės ir smulkmenų viktorinas ir tinkinti viktorinos elementus, įskaitant šrifto dydį, spalvas ir kt.

Sukūrę viktoriną, jūs arba priegloba svetainėje „OpinionStage“, arba įterpiate ją į savo svetainę. Mes labai rekomenduojame pastarąjį, nes mūsų tikslas yra padidinti vartotojų įsitraukimą mūsų svetainė.

Aukščiausios klasės papildinio versija prasideda nuo 19 USD / mėn. Ir suteikia prieigą prie gilesnės socialinio tinklo integracijos, geresnės analizės ir galimybės generuoti laidus iš jūsų viktorinų..

„Riddle Free“ „WordPress“ papildinys

Mįslė yra apklausos, apklausos ir viktorinos prieglobos paslauga su galimybe užfiksuoti klientus, kai lankytojas dalyvauja viktorinoje. Kaip ir „OpinionStage“, šia paslauga naudojasi dideli prekių ženklai, tokie kaip „AdWords“, „The Huffington Post“ ir kt.

Papildinys palaiko švino gaudymą į kelis kanalus, tokius kaip „Aweber“, „MailChimp“ ar kitus CRM per „Zaiper“. Integracijos funkcija leidžia ieškoti ir įterpti vaizdų iš „Facebook“, „Instagram“ ir „Google“ vaizdų tiesiai į savo viktoriną.

„mTouch Quiz Free WordPress“ papildinys

„mTouch“ viktorina yra paprastas viktorinos papildinys, palaikantis klausimus su atsakymų variantais. Papildinys leidžia jums nurodyti užuominas, remiantis atsakymų pasirinkimu, pateikti išsamų sprendimo paaiškinimą, nurodyti, kada rodomi teisingi atsakymai, ir atsitiktine tvarka atrinkti klausimus ir atsakymo variantus..

„WP-Pro-Quiz Free WordPress“ papildinys

„WP-Pro-Viktorina“ yra funkcijų turtingas papildinys, palaikantis penkis klausimų tipus, įskaitant:

 • Vienas pasirinkimas
 • Keli pasirinkimai
 • „Rūšiavimo“ pasirinkimas
 • „Nemokamas“ pasirinkimas
 • „Matricos rūšiavimo“ pasirinkimas

Galite atsitiktiniu būdu suskirstyti klausimus ir atsakymus, kiekvienam atsakymui skirti skirtingus taškus ir klausimuose turėti daugialypės terpės, pvz., Atvaizdus ir vaizdo įrašus. Papildinys taip pat turi puikių funkcijų, tokių kaip lyderių lentelė, importo / eksporto viktorina, viktorinos santraukos el. Pranešimai ir dar daugiau.

„SlickQuiz“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Nors šio įrašo rašymo metu papildinys nebuvo atnaujintas daugiau nei dvejus metus, „SlickQuiz“ vis dar naudojasi 4000 aktyvių instaliacijų. Tai apima visas pagrindines viktorinos papildinio savybes, įskaitant klausimus su atsakymų variantais ir atsitiktinumą pagal klausimus ir atsakymus. Viktorinos pabaigoje rodomi rezultatai kartu su pritaikomu reitingu.

„WordPress“ paprastų apklausų „Freemium“ papildinys

Panašus į „SlickQuiz“, „WordPress“ paprastos apklausos nebuvo atnaujinta daugiau nei dvejus metus, o šio įrašo rašymo metu turėjo 5000 aktyvių diegimų. Papildinys palaiko klausimus su atsakymų variantais, svertinius rezultatus ir viktorinos rezultatų CSV eksportą.

Išplėstinė papildinio versija (35 USD) suteikia galimybę į savo įrašą pridėti teksto ar paveikslėlių ir suteikti vartotojui URL, kuriame yra jo / jos atsakymai.

„WordPress Quiz Premium“ papildinys

„WordPress“ viktorina leidžia jums sukurti lengvai pritaikomas viktorinas su galimybe apriboti viktorinų pateikimą pagal slapuką ir vartotojo IP adresą.

Klausimuose galite naudoti vaizdus ir vaizdo įrašus, apriboti asmenų atsakymų skaičių ir atsitiktine tvarka išdėstyti klausimų eiliškumą viktorinoje. Įskiepis rodo statistinę informaciją apie baigtas viktorinas – suteikdami idėją, kaip lankytojai reaguoja į jūsų viktorinas.

„ViralPress“ – naujienos, sąrašai, viktorina, vaizdo įrašai ir apklausos „Premium WordPress“ papildinys

„ViralPress“ yra jūsų „vieno langelio“ tikslas kuriant labai patrauklų turinį su išskirtinėmis funkcijomis, tokiomis kaip „meme“ generatoriai, mygtukai „patinka“ / „balsavimas“, GIF reakcija, vaizdų komentarai ir kt., su pažangia socialinės medijos integracija.

Kalbant apie viktorinas, „ViralPress“ palaiko keturių tipų klausimus – smulkmenas, dvi asmenybės tipo viktorinas ir numatytuosius klausimus su atsakymų variantais. Stebimos socialinės akcijos. Kiekvieno įrašo numeris išsaugomas jūsų duomenų bazėje.

Šiame įskiepyje yra daug daugiau nei viktorinos. Jei norite sukurti „BuzzFeed“ ar 9GAG teminę svetainę, „ViralPress“ gali būti geras pasirinkimas!

„GuessOn“ – viskas viename virusinė viktorina ir apklausos „Premium WordPress“ papildinys

„GuessOn“, skirtas „WordPress“ palaiko kelis viktorinos klausimų tipus, tokius kaip:

 • Klausimai su atsakymų variantais
 • Flip tipo klausimai
 • Prieš ir po klausimų
 • Asmenybės testas
 • „Trivia“ konkursas

Papildinys palaiko viktorinų rezultatų užrakinimą už socialinių spintelių ir įprastų dalykų, laikmačio skaičiavimą asmenybės ir smulkmenomis grįstose viktorinose, automatinius „Twitter“ žymas ir skelbimų palaikymą. „GuessOn“ taip pat palaiko rango sąrašus ir neterminuotus pateikimus, kurie gali būti puikūs kuriant bendruomenę ir ištikimą vartotojų bazę.

„WordPress“ viktorinos variklio papildinys „WordPress“ papildinys

„WordPress“ viktorinos variklio papildinys yra visų „jack“ versijų viktorinos papildinys, skirtas „WordPress“ su penkiais klausimų tipais:

 1. Vienas ir keli pasirinkimai
 2. „Rūšiavimo“ pasirinkimas
 3. „Nemokamas“ pasirinkimas
 4. „Matricos rūšiavimo“ pasirinkimas

Kiekviename klausime galite įterpti daugialypės terpės failus, priskirti skirtingus taškus, įterpti pasirinktinius laukus ir pateikti užuominas kartu su teisingu ar neteisingu atsakymo pranešimu..

Viktorinoje galite apibrėžti laiko limitą, atsitiktiniu būdu suskirstyti klausimus, prieš pateikdami peržiūrėti viktoriną ir rodyti viktorinos statistiką suvestinėje. Papildinys, kaip ir kitos įdomios funkcijos, tokios kaip viktorinos importavimas / eksportas ir reikalavimas įvykdyti priklausomą viktoriną prieš pradedant konkrečią..

„WordPress Quiz Engine“ yra visiškai suderinamas su talpyklos papildiniais, tokiais kaip „WP Super Cache“ ir „W3 Total Cache“, kurie užtikrina greitą svetainę ir vientisą vartotojo patirtį.

Išvada

Tai daugybė tinklaraščių pasaulio, ar ne? Mes visi norime išsiskirti. Tam mums reikia šių – lojalių vartotojų bazės. Tačiau sukurti ištikimą vartotojų bazę nėra lengva.

Kai tik pradėsite sklandų srautą savo svetainėje, turėtumėte tuo pačiu pradėti maitinimas procesas. Norint užauginti lankytojus ir paversti juos skaitytojais, o galiausiai – ištikimais gerbėjais, reikia laiko.

Ruošdami lankytojų viktoriną, esate linkę atsiriboti nuo kitų. Daugiau Aktualus viktorina priklauso nuo jūsų turinio – tuo didesnė tikimybė sukurti lojalius lankytojus.

Premijos skaitymas: Patikrinkite tai infografika iš „PlayBuzz“ kad kalbama apie tai, kokie viktorinos geriausiai tinka jūsų auditorijai.

Tiesiog atsimink – eismas yra bendrinis terminas. Visos svetainės gauna srautą. Niša svetainių gauna nukreiptas srautas. Sulaukę srauto lankytojai sulaukia daugiau.

Lankytojai nekonvertuoja lengvai. Skaitytojai į. Lojalūs vartotojai geriau konvertuoja.

Taigi, kitą kartą paleidę paslaugą ar produktą, kas, jūsų manymu, ketina jį įsigyti?

Kokie yra jūsų mėgstamiausi „WordPress“ viktorinos papildiniai? Ar mes praleidome jūsų papildinį? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me