18 geriausių SEO WordPress temų, skirtų skaitmeniniams rinkodaros specialistams ir agentūroms

Geriausios SEO WordPress temos

Išaugus internetinių verslų skaičiui, išaugo ir skaitmeninė rinkodara kartu su SEO bei socialinės žiniasklaidos agentūromis. Šios agentūros reklamuoja savo klientų produktus ir paslaugas bei padeda didinti srautą į kliento svetainę, o SEO WordPress temos buvo pritaikytos šioms svetainėms..

Dabar, norėdami pritraukti potencialius klientus, skaitmeninės ir SEO agentūros turėtų turėti savo paslaugų, pavyzdžių ir atsiliepimų demonstravimo svetainę. „WordPress“ dėka galima pasirinkti daugybę SEO „WordPress“ temų, kurios buvo sukurtos nepamirštant šių nišų..

Tačiau yra problema – turint tiek daug temų, labai sunku pasirinkti vieną savo svetainei. Taigi mes atrinkome keletą geriausių SEO WordPress temų bet kuriai skaitmeninės rinkodaros agentūrai ir išvardinome svarbias jų savybes.

Taigi be jokio papildymo pradėkime nuo 15 geriausių SEO „WordPress“ temų, skirtų bet kuriam SEO laisvai samdomam vartotojui, skaitmeninės rinkodaros specialistui ar agentūrai, sąrašo..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Bendra „WordPress“ tema

SEO bendra „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Visa „WordPress“ tema yra pagrindinė „drag and drop“ tema. Jis pateikiamas su 40 ir daugiau elegantiškai sukurtų demonstracinių variantų, nepamirštant skirtingų profesijų. Tame sąraše yra SEO agentūros demonstracinė versija, kurią galima pritaikyti be vargo.

„Visa tema“ yra kartu su „Visual Composer“ įskiepiu. Šis puslapių kūrėjas leidžia jums sukurti tinkintus puslapius savo SEO agentūros tinklalapiui, naudojant daugiau nei 100 elementų. Taip pat galite tinkinti savo svetainės išvaizdą naudodami „Live Customizer“.

Patikrinkite dar keletą „Total“ temos SEO ir agentūrų rinkodaros demonstracinių versijų.

Skatinti rinkodarą (bendras demonstracinis)

Bendra „WordPress“ tema: Paskatinti rinkodaros demonstracinę versiją

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Boost“ yra agentūros ir rinkodaros stiliaus „WordPress“ temos demonstracija, skirta populiariausiai parduodamai „Total WordPress“ temai. „Boost“ naudoja drąsias spalvas ir aiškų išdėstymą, kad klientams būtų lengviau naudotis jūsų teikiamomis paslaugomis, įrodyti socialinius rodiklius ir dar daugiau. „Boost“ visiškai išnaudoja „Total“ tinkinimo parinktis. Temoje yra tinkintas logotipas ir puikus meniu su pasirinktinio mygtuko nuoroda naršymo srityje. Tai ne tik atkreipia skaitytojų dėmesį, bet ir gali padidinti jūsų konversijas (nes jūsų svetainės lankytojai labiau linkę spustelėti mygtuką, o ne įprastą meniu nuorodą).

„Boost“ buvo sukurtas norint parodyti ir parduoti jūsų produktus ar paslaugas, taigi, be abejo, jame yra socialinis įrodymas ir centras. Demonstracijoje rodomos internetinės apžvalgos ir paspauskite naudojant temos piktogramų lauką su tinkintu atvaizdu ir elemento nuoroda. Parodyti klientų įvertinimus taip pat lengva dėl pasirinktos temos atsiliepimų tipo.

„Samus“ agentūra (bendras demonstracinis)

Bendra „WordPress“ tema: „Samus Agency“ demonstracinė versija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Samus“ yra profesionalus ir modernus „WordPress“ temos demonstravimas. Ši nokautų svetainė buvo sukurta naudojant „Total“ temą ir galingą „Visual Composer“. Importuokite mūsų pavyzdžių duomenis, kad galėtumėte pradėti pažinti savo dizainą (viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik pridėti savo turinį!).

Puikiai tinka bet kuriai agentūrai ar pradedančiajam, „Samus“ demonstruoja kai kurias „Total“ portfelio pasirinktinio pašto tipo stiliaus parinktis (mes parodome tinklelį, tačiau taip pat yra mūro variantų, be paraščių ir tonų pritaikymų), personalo pasirinktinio pašto tipo (mes išjungėme tikrieji komandos nario puslapiai, skirti šiai demonstracinei versijai, tačiau nesunku įjungti temą įdedant personalo statybininkų bloką), kainų lenteles ir dar daugiau.

„Vanilla Agency“ (bendras demonstracinis)

Bendra „WordPress“ tema: „Vanilla Agency“ demonstracinė versija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite geresnę savo verslo svetainę naudodami „Vanilla“ – stulbinančią smulkaus verslo agentūros demonstracinę versiją, sukurtą naudojant „Total WordPress“ temą. Ši stulbinanti demonstracija pasižymi moderniu ir profesionaliu dizainu, puikiai tinkančiu rinkodaros firmoms, dizaino agentūroms, SEO tarnyboms, galvų medžioklės firmoms ir visoms kitoms profesinėms organizacijoms. Pagrindinis dalykas, įtikinantis naujus klientus pasirinkti jūsų firmą konkurencijos sąlygomis, yra puikus aptarnavimas (arba produktas), puikių darbuotojų išlaikymas ir įspūdingos svetainės sukūrimas. Viso yra nuostabios svetainės kūrimo paslaptis, nesvarbu, kurioje pramonės srityje jūsų verslas yra.

2. Ekko

Ekko SEO WordPress tema su puslapių kūrimo priemone

Sukurkite bet kokį dizainą, reikalingą jūsų SEO agentūrai (arba klientams) su „Ekko“. Ši turtinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema apima puikias bet kokio verslo funkcijas. Pirmiausia sukurkite savo svetainę per kelias sekundes naudodamiesi bet kuriuo iš jų daugiau nei 50 suformatuotų namų, nukreipimo ir pardavimo puslapių. Arba pradėkite nuo nulio, naudodami įtraukiamąjį turinio kūrimo įrankį. Naudodami išplėstinių parinkčių skydą, niekada neturėsite koduoti jokių savo tinkinimų. Paprasčiausiai naudokite pateiktas logotipo, antraštės, poraštės, aplanko, tinklaraščio, tipografijos ir kt. Parinktis. „Ekko“ taip pat suderinama su „WooCommerce“, patikrinta kryžiaus naršyklė, reaguojama, parengta vertimui ir, žinoma, optimizuota našumui (kad, žinoma, padidintumėte SEO)..

3. SEO variklis

„SEOEngine“ - skaitmeninės agentūros „WordPress“ tema

SEO variklis yra tinklainei paruošta ir reaguojanti tema ir tinka skaitmeninės rinkodaros, SEO ir el. Pašto rinkodaros agentūroms. Komplekte yra 12 pagrindinio puslapio demonstracinių variantų, kuriuose yra gražiai suprojektuoti kelių puslapių ir vieno puslapio išdėstymai.

„SEO Engine“ yra su vienu paspaudimu demonstracinės versijos diegimo programa. Naudodamiesi šia funkcija galite susikurti savo svetainę kaip ir demonstracinę versiją. Šioje temoje yra 5 skirtingos antraštės ir 3 viršutinės juostos variantai. Tai taip pat apima vaiko temos palaikymą, neribotas spalvas ir galingas temos parinktis.

4. SEO WP

SEO WP - skaitmeninės agentūros „WordPress“ tema

Turėdama daugiau nei 11 000 pardavimų, SEO WP yra viena geriausiai parduodamų „WordPress“ temų internetinės rinkodaros kategorijoje. Tai mobiliesiems pritaikyta ir greito įkėlimo tema. Tai yra rinkinys su tokiais papildomais papildiniais kaip „Rankie“, „Live Composer“ ir „Mega“ pagrindinis meniu.

„SEO WP“ yra aukščiausios klasės piktogramos ir vaizdai, kurie puikiai tinka SEO ir skaitmeninėms agentūroms. Tai apima pasirinktinius puslapius ir turinio modulius, kuriais galite reklamuoti savo paslaugas. Taip pat galite tinkinti visus skyrius, modulius, šriftus ir spalvas pagal savo reikalavimus.

5. SEO

SEO - skaitmeninės rinkodaros agentūros „WordPress“ tema

SEO yra visiškai pritaikoma ir SEO optimizuota „WordPress“ tema. Komplekte yra 5 demonstraciniai projektai, kurie gali būti naudojami kuriant svetaines skaitmeniniams rinkodaros specialistams, SEO agentūroms, įmonėms, PPC ekspertams ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros kompanijoms..

Ši tema palaiko daugiau nei 750 žiniatinklio šriftų ir neribotą spalvų skaičių. Čia taip pat siūlomi 4 tipų antraštės, „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė, daugiau nei 125 turinio blokai, „mega“ meniu, kainų lentelės ir poraštės reklamos laukelis. Naudodami temos parinkčių skydą, galite lengvai tinkinti antraštę, poraštę ir šoninę juostą.

6. Optimizuokite

Optimizuoti - skaitmeninės rinkodaros „WordPress“ tema

Optimizavimas yra greito įkrovimo SEO ir skaitmeninės rinkodaros „WordPress“ tema. Jį sudaro 12 iš anksto pastatytų demonstracinių versijų, kuriuos galima naudoti norint greitai paleisti savo svetainę. Ši tinklainei paruošta ir visiškai reaguojanti tema yra suderinama su tokiais SEO įskiepiais kaip „Yoast SEO“, „Viskas viename“ SEO ir „Rankie“.

Optimizuokite „WordPress“ temą su tokiais papildomais papildiniais kaip „Revolution Slider“ ir „Visual Composer“. Šie papildiniai gali būti naudingi kuriant stulbinančius jūsų svetainės puslapius. Šioje temoje taip pat yra daug naudingų trumpųjų kodų, tokių kaip progreso juosta, kainų lentelė, infografikos elementai, diagramos ir dar daugiau.

7. Skaitmeninė agentūra

Skaitmeninė agentūra - „WordPress“ rinkodaros tema

Skaitmeninė agentūra yra galinga, lengvai pritaikoma ir daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Jis buvo sukurtas naudojant populiarųjį „Bootstrap 3“ pagrindą. Taigi, galite tikėtis, kad jūsų svetainė reaguos visiškai ir ji puikiai veiks visuose pagrindiniuose įrenginiuose ir interneto naršyklėse.

Skaitmeninės agentūros tema leidžia jums sukurti savo aplanką naudojant skirtingus išdėstymus. Tai puikus būdas parodyti savo paslaugas potencialiems klientams. Ši tema taip pat pateikiama kai kuriuose iš anksto apibrėžtuose puslapiuose, pavyzdžiui, apie, paslaugas ir DUK. Taigi, galite importuoti šiuos puslapius, redaguoti turinį ir lengvai juos publikuoti.

8. Marketingo pro

„Marketing Pro“ - skaitmeninės rinkodaros „WordPress“ tema

„Marketing Pro“ yra daugialypė „WordPress“ tema ir joje yra 9 elegantiškai sukurti šablonai. Šiuose šablonuose yra pasirenkamų formų, kainų lentelių, raginimo veikti mygtukų, DUK, atsiliepimų ir kitų naudingų elementų. Šie elementai yra naudingi atkreipiant jūsų tikslinės auditorijos dėmesį.

Kaip ir dauguma mūsų sąraše esančių temų, „Marketing Pro“ tema taip pat pateikiama su „Visual Composer“ įskiepiu. Galite naudoti šį nuvilkimo įrankį norėdami redaguoti esamus šablonus arba sukurti naują savo svetainės pagrindinio puslapio dizainą. Ši tema taip pat pateikia 6 antraščių ir navigacijos stilius.

9. Seosight

„Seosight“ - skaitmeninės rinkodaros agentūros „WordPress“ tema

Ar ketinate parduoti SEO ar skaitmeninės rinkodaros produktus? Tokiu atveju „Seosight WordPress“ tema yra tobula. Tai suderinama su „WooCommerce“ tema ir leidžia lengvai sukurti internetinę parduotuvę. Taip pat galite tinkinti savo svetainės turinį naudodami tiesioginį frontend redaktorių.

„Seosight“ yra RTL parengta tema – tai reiškia, kad galite paleisti savo svetainę bet kuria pasirinkta kalba. Šią temą teikia kontaktinių formų kūrėjas, kuris padeda kurti stilingas kontaktų formas be jokių kodavimo žinių. Naudodamiesi „King Composer Builder“, taip pat galite sukurti nuostabius aplanko puslapius.

10. SEO įmonė

SEO kompanija - skaitmeninės rinkodaros „WordPress“ tema

SEO kompanija yra reaguojanti, tinklainei parengta ir į nišas orientuota tema – todėl turinys ir grafika buvo sukurti atsižvelgiant į SEO, socialinės žiniasklaidos ir skaitmeninės rinkodaros agentūras. Ši tema apima daugiau nei 100 piktogramų ir 200 šriftų, kuriuos galima naudoti kuriant savo svetainės turinį.

SEO kompanijos tema siūlo informatyvius iššokančius langus, kurie gali būti naudingi norint atkreipti vartotojo dėmesį. Tai taip pat apima mega meniu ir patrauklias kainų lenteles. „Revolution Slider“ papildinys yra sujungtas su šia tema. Šis papildinys gali būti naudojamas kuriant nuostabias skaidres, kad auditorijai būtų parodyta svarbi informacija.

11. SEO metrika

SEO metrika - skaitmeninės rinkodaros agentūros „WordPress“ tema

SEO metrikoje yra daugiau nei 27 gražiai suprojektuotų demonstracinių variantų ir jie gali būti naudojami kuriant jūsų svetainę be jokių problemų. Šiuos šablonus taip pat galite redaguoti naudodami „Visual Composer“ papildinį. Jei iškiltų kokių nors nesklandumų, galite susipažinti su dokumentacija arba paprašyti palaikymo komandos pagalbos.

SEO metrikos tema leidžia turėti skirtingus tinklaraščių stilius, tokius kaip klasikinis, minimalus ir tinklelis. Taip pat pridedama daugiau nei 20 antraščių išdėstymo variantų. Šioje temoje yra naudingų puslapių šablonų, tokių kaip apie, DUK, atvejų analizė, klientai, atsiliepimai, produktai, galerija ir dar daugiau.

12. „TopSEO“

„TopSEO“ - „WordPress“ skaitmeninės rinkodaros tema

„TopSEO“ yra švari, užkoduota ir suderinama su įvairiomis naršyklėmis „WordPress“ tema, tinkanti skaitmeninėms, SEO ir socialinės žiniasklaidos agentūroms. Kartu pateikiamos 7 iš anksto pastatytos demonstracinės versijos, kurias galite įdiegti naudodami vieno mygtuko paspaudimo demonstravimo įrenginio funkciją. Ši tema taip pat yra optimizuota greičio ir įkeliama greičiau nei dauguma temų.

Norite tinkinti savo svetainę? Tai galite padaryti naudodamiesi „Live Customizer“ ir peržiūrėti pakeitimus realiuoju laiku. Savo svetainėje taip pat galite naudoti mega meniu. Tai padės sukurti kelis stulpelius ir naršymo meniu parodyti daug turinio. Argi ne taip puiku?

13. Ponas SEO

Ponas SEO - skaitmeninės rinkodaros agentūros „WordPress“ tema

Ponas SEO yra skaitmeninės rinkodaros ir SEO agentūros „WordPress“ tema. Komplektuojama su galingu administratoriaus skydeliu, todėl galite formuoti savo svetainę be jokių programavimo žinių. Naudodami „Visual Composer“ ir „Slider Revolution“ papildinius galite kurti ne tik gražius puslapius.

Ši tema pateikiama kartu su keletu naudingų valdiklių, tokių kaip „Image Slider“, tinklaraščių sąrašas, „Twitter“ kanalas, „Instagram“ kanalas ir socialinė piktograma. Tai taip pat apima tokias funkcijas kaip vieno paspaudimo demonstracinis importuotojas, parengta tinklainė, 6 tipų antraštės, mygtukas „atgal į viršų“, keli trumpieji kodai, vaizdo įrašų fonai, vaiko temos palaikymas ir dar daugiau.

14. Prekyba

Marketingas - SEO ir skaitmeninės rinkodaros „WordPress“ tema

„Markety“ yra švari ir moderni „WordPress“ tema SEO ir skaitmeninės rinkodaros agentūroms. Tai su WPML suderinama ir „WooCommerce“ paruošta tema. Kartu pateikiami nuostabūs iš anksto paruošti slankmačiai, kurie padeda lankytojams parodyti svarbią informaciją.

„Markety“ tema apima daugiau nei 6 skirtingus puslapių antraščių stilius. Taip pat pateikiami 6 aplanko stiliai, 2 skirtingi antraščių variantai, 4 poraštės stiliai ir daugiau nei 100 iš anksto sukurtų puslapių. Bet kuriame savo svetainės puslapyje taip pat galite tinkinti antraštę, poraštę, pavadinimo stilių ir šoninę juostą.

15. SEO skaitytuvas

SEO tikrintuvas - SEO rinkodaros „WordPress“ tema

SEO tikrintuvą sukūrė „GoodLayers“, vienas populiariausių temos pardavėjų „Themeforest“. Jis pateikiamas su aukštos kokybės demonstraciniais šablonais ir gali būti pritaikytas naudojant „GoodLayer Page Builder“. Šis nuvilkimo įrankis apima daugybę elementų, todėl tinklalapius galima lengvai pritaikyti.

Ši „WordPress“ tema yra 14 tinklaraščių išdėstymų ir suteikia jums galimybę įjungti / išjungti meta informaciją ir ekspertus. Jis taip pat siūlo 19 antraščių variantų, 9 aplanko stilių ir 6 galerijos maketus. Administratoriaus skydelyje pateikiamos skirtingos tinkinimo parinktys, įskaitant techninę priežiūrą arba būsimojo režimą.

16. „SeoPlan“

„SEOPlan“ - „SEO WordPress“ tema

„SeoPlan“ yra greitis ir SEO optimizuota skaitmeninės rinkodaros agentūros „WordPress“ tema. Jis siūlo demonstracinio įrenginio įdiegimo vienu spustelėjimu funkciją ir galingas temos parinktis. Tai yra 23 neįtikėtinai paruošti puslapiai, tokie kaip paslaugos, DUK, komanda, vienas komandos narys, atvejų analizė ir dar daugiau jūsų svetainei.

„SeoPlan“ tema siūlo dėžutės ir viso pločio išdėstymo parinktis. Ši tema apima tokias funkcijas kaip 700+ „Google“ šriftų, neribotos spalvų schemos ir nuostabūs išdėstymai. Jis taip pat pateikiamas kartu su „Visual Composer“, „Slider Revolution“ ir „SeoPlan“ PSD šablonais.

17. SEOHub

SEO stebulės rinkodaros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„SEO Hub“ rinkodaros priemokos „WordPress“ tema yra puikus būdas reklamuoti savo internetinį SEO, rinkodarą, reklamą ar kitą paslaugomis pagrįstą verslą. Kas gali būti geresnis būdas pademonstruoti savo įgūdžius (ir sulaukti daugiau klientų), nei reklamuoti savo verslą internete?

„SEO Hub“ yra puiki tema kurti savo svetainę, ypač todėl, kad ji pateikiama kartu su galingu „Visual Composer“ puslapio kūrimo įrankiu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pažymėti, spustelėti ir išsaugoti, kad sukurtumėte nuostabius vienkartinius maketus, būdingus jūsų verslui. Yra ir papildomų temų parinkčių, antraščių stilių, puslapių išdėstymo variantų ir dar daugiau. Kadangi taip lengva naudotis, galite praleisti daugiau laiko kurdami SEO orientuotą turinį.

Tema taip pat parengta „WooCommerce“, suderinama su pagrindiniais tinkleliais, visiškai reaguoja, parengta vertimui ir patikrinta kryžminė naršyklė, todėl galite būti tikri, kad jūsų svetainė daugumoje naršyklių atrodo puikiai..

18. Haydeno agentūra

Hayden Premium agentūros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Hayden yra linksma agentūros „WordPress“ tema, kurią sukūrė „ThemeTrust“. Ši tema yra puikus pasirinkimas laisvai samdomiems darbuotojams, mažoms įmonėms, firmoms ir, žinoma, agentūroms.

Ši tema yra gerai organizuota ir apgalvota. Pagrindiniame puslapyje gausu visko, ko tik galite. Kai tik potencialūs ar dabartiniai klientai nusileis į jūsų svetainę, jie bus laukiami pagrindinio puslapio slankikliu, kuriame yra svarbus turinys ir nuorodos. Be to, galite pridėti peržiūrų, ką neseniai įtraukėte į savo aplanką, švarų paslaugų rodymą (su nuorodomis), naujausius tinklaraščio įrašus ir atsiliepimų karuselę..

Kitos puikios „Hayden“ funkcijos yra „Google Map“ poraštės parinktis, puikus portfelis ir sauja puslapių šablonų. Ši tema yra paprasta, vartotojams lengva naršyti ir sukuria profesionalų pirmąjį įspūdį.

Pabaiga

Kaip matote, į šį straipsnį įtraukėme keletą geriausių socialinės žiniasklaidos, skaitmeninės rinkodaros agentūros ir SEO „WordPress“ temų. Šios į nišą orientuotos temos buvo sukurtos nepamirštant šių agentūrų. Taigi, jie puikiai tinka norint sukurti jūsų verslo svetainę. Taigi, ko jūs laukiate? Tiesiog pasirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka, ir pradėkite savo svetainę jau šiandien!

Kurios SEO „WordPress“ temos jums labiausiai patinka? Ar turite rekomendaciją temai, kurią turėtume įtraukti į savo sąrašą? Palikite komentarą žemiau – mes norėtume išgirsti jus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me