20+ geriausių „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės „WordPress“ papildiniai

Geriausi „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės „WordPress“ papildiniai

Kadangi interneto svetainių kūrimo platformos apima ir tuos, kurie nebūtinai gerai išmano kodo pasaulį, vilkite ir upuść puslapių kūrėjai rodo kelią, leisdami žmonėms pamiršti apie būtinybę spoksoti į nuobodaus teksto „WordPress“ redaktorių tam, kad sukurtų svetaines atgyti.

Vilkimo puslapio kūrimo priemonė atlieka dvi užduotis:

 1. tai leidžia iš tikrųjų pamatyti tai, ką kuriate kurdami, ir
 2. tai sutrumpina laiką, reikalingą kuriant svetainę.

Pažvelkime į tai: komponentų vilkimas ir numetimas visada yra greitesnis ir jums nereikia perjungti iš svetainės į galinę dalį į priekinę dalį, kad pamatytumėte rezultatus.

„Drag and drop“ redaktoriai yra nuostabūs pradedantiesiems ir ekspertams, norintiems pagreitinti jų gamybą. Pažvelkime į geriausius „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės „WordPress“ papildinius, kuriuos galite pasirinkti. (Taip pat galite peržiūrėti mūsų vadovą, kaip vilkti ir mesti puslapio kūrimą, jei šiek tiek nervinate dėl visos temos.)

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WPBakery Page Builder“ (46 USD arba Nemokamas iš viso)

„Visual Composer Frontend“ redaktorius

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WPBakery Page Builder“ papildinys yra vienas iš populiariausių „drag and drop“ priedų rinkoje. Ir dėl rimtos priežasties tai yra puikus „premium“ papildinys. Puiku, kad įtraukėme (nemokamai) mūsų populiariausioje temoje „Total“. Naudodami „WPBakery“ vaizdinių puslapių kūrimo priemonę galite pasirinkti, ar norite savo svetainę suprojektuoti priekinėje, ar užpakalinėje pusėje. Jis taip pat veikia su bet kuria tema, kurią pasirenkate įdiegti į savo „WordPress“ svetainę, o daugiau nei 40 turinio elementų, kuriuos įtraukia papildinys, yra paruošti naudoti tiesiai iš dėžutės.

Kitas puikus šio papildinio bruožas yra jo lankstumas. Galite lengvai pridėti daugiau modulių, jei žinote, ką darote. Tiesą sakant, naudodami „WPBakery Page Builder“, prie „Total WordPress“ temos pridėjome daugybę pasirinktinių kūrimo elementų, tokių kaip piktogramų langeliai, gairės, pašto tipų tinkleliai ir dar daugiau. Arba galite naudoti vieną iš šimtų „premium“ plėtinių, kad pridėtumėte bet kurias funkcijas, kurių jums gali prireikti ar kurių jums gali prireikti.

2. „Elementor“ (nemokamas)

„Elementor Live Page Builder“ pagrindinis puslapis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Elementor“ tiesioginių puslapių kūrimo priemonė yra atvirojo kodo redaktorius, perkeliantis puslapio nuvilkimą į kitą lygį. Tiesą sakant, jis buvo pirmasis nemokamų puslapių kūrėjas, turintis visas projektavimo galimybes, unikalią ir ypač draugišką vartotojo sąsają bei greitą ir neatsiliejančią sąsają, kuri vis tiek yra daug greitesnė nei konkurencija. Šis patobulintas tiesioginių puslapių kūrimo ir nurašymo įrankis suteikia greitų rezultatų, todėl nereikia laukti, kol pakeitimai įsigalios. Iš pradžių tai gali atrodyti nereikšminga, tačiau šie pamatiniai pakeitimai susideda ir netrukus „Elementor“ sutaupys jums valandų puslapio kūrimo metu.

„Elementor“ galima naudoti su bet kokia tema ir bet kokio tipo puslapiais, todėl eikite į miestą savo pagrindiniame puslapyje, pardavimo puslapiuose, tinklaraščio žinutėse ir dar daugiau. Intuityvios „Elementor“ išdėstymo parinktys suteikia jums galimybę lengvai pakeisti viską nuo sekcijos pločio ir aukščio iki stulpelio ir turinio padėties, taip pat padėklo ir paraštės parametrus.

Nuo pat pasirodymo buvo išleista daugybė leidimų ir atnaujinimų. Labiausiai įkvėpė vartotojų užklausos. Viena iš pagrindinių leidinių buvo Šablonų biblioteka, turinti galimybę išsaugoti puslapius ir skyrius kaip šablonus ir naudoti vieną iš daugelio iš anksto parengtų ir gražiai pagamintų šablonų, pridėtų prie puslapio vienu paspaudimu. Kita pagrindinė laida buvo „Mobile Editing“ – pirmasis įrankių rinkinys, tinkinantis bet kurį puslapį ir padarantis jį reaguojantį bei gražų bet kuriame įrenginyje. Tai yra pirmas kartas, kai dizaineriai gali paversti puslapį atsakomu be kodavimo. Redagavimas mobiliesiems dar niekada anksčiau neturėjo tokių galimybių, kaip galimybė nustatyti skirtingus įrenginio dydžius, galimybė pertvarkyti stulpelius kiekviename įrenginyje, taigi jūs galite valdyti mobiliųjų įrenginių išdėstymą, galimybė nustatyti skirtingus įtaisų užpildus, paraštes ir lygiavimus kiekviename įrenginyje bei daugybė kitų unikalių funkcijų..

Kitas puikus „Elementor“ bruožas yra tas, kad visi jūsų trečiųjų šalių valdikliai ir papildiniai yra automatiškai prieinami, kad galėtumėte vilkti ir mesti į savo puslapius. Be to, „Elementor“ yra daugybė pritaikomų valdiklių, 400 unikalių piktogramų ir daugiau nei 600 „Google“ šriftai.

Geriausia dalis? Tai nemokama! Tai turbūt geriausias nemokamų puslapių kūrėjas internete.

3. „WP Page Builder“ (nemokama)

„Themeum“ WP Page Builder

WP Page Builder yra paprasta galimybė sukurti savo pasirinktinius puslapius. Vilkite ir upuść statybininkas yra taip paprasta, kaip tiesiog paspausti mygtuką – pažodžiui. Tiesiog pasirinkite norimą pridėti modulį, redaguokite parinktis, spustelėkite ir vilkite, kad pakeistumėte dydį, arba vilkite ir upuść, jei norite pertvarkyti elementus savo puslapyje..

Šiuo metu WP puslapių kūrimo priemonė apima daugiau nei 60 puslapių blokų, iš kurių galite pasirinkti. Turėdami akordeonų, perspėjimų, piktogramų, funkcijų laukų, kainų lentelių, vaizdo įrašų, vaizdų užrašų ir dar daugiau, nieko negalite sukurti! Papildinys taip pat palaiko iki 6 stulpelių, visiškai reaguojančius ir paruoštus mobiliesiems. Kurdami mėgstamą išdėstymą, galite išsaugoti jį savo bibliotekoje, kad galėtumėte naudoti dar kartą, arba naudokite iš anksto sukurtą bloką, kad paspartintumėte savo svetainės kūrimą. Ir jei jums patinka papildinys, galite atnaujinti į „premium“, kad gautumėte palaikymą, atnaujinimus ir nuostabius išdėstymo paketus.

4. Bebras statybininkas (99 USD)

bebras_builderis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Beaver Builder“ papildinys yra ypač populiarus „drag and drop“ puslapių kūrėjas, tačiau taip pat galite patraukti „Lite“ versiją apsilankę Papildiniai skydelyje „WordPress“ prietaisų skydelyje. Papildinys taip pat pateikiamas kartu su tema, jei pasirenkate vieną iš „premium“ planų, o kai kurie planai suteikia net kelių svetainių galimybes.

Bet tai yra vienas iš geriausių „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonės papildinių todėl, kad daugelis temų jau yra su puslapio kūrėjais, tačiau jos užrakina jūsų temos pakeitimus. Kas nutiks, jei kada nors norėsite pakeisti temą? „Beaver Builder“ yra trečiosios šalies papildinys, todėl jis neužrakina tam tikros temos ar dizaino pakeitimų. Visada galite viską pakeisti, nepradėdami iš naujo kurti savo pradinio projekto.

Taigi, ką „BeaverBuilder“ gali padaryti? Daug! Papildinyje yra daugiau nei 20 puslapių elementų (įskaitant tekstą, antraštes, skiriamuosius elementus, vaizdus, ​​galerijas, vaizdo įrašus, piktogramas, turinio slankiklius, kontaktų formas, socialines nuorodas, atsiliepimus, produktus, žemėlapius, naujausius įrašus, raginimą veikti, mygtukus ir dar daugiau). kuriuos galite įterpti, nuvilkti į vietą ir redaguoti viską keliais pelės paspaudimais. Taip pat galite vilkti bet kuriuos įgalintus valdiklius, kad sukurtumėte tinkintas savo puslapių šonines juostas (puiki galimybė, nes galbūt norėsite parodyti skirtingus valdiklius savo parduotuvės puslapyje, palyginti su jūsų tinklaraščiu)..

O, ji taip pat suderinama su „WooCommerce“. Tai reiškia, kad galite sukurti nuostabius parduotuvių puslapius, kurie yra tokie pat nuostabūs kaip jūsų verslas. Galite vilkti naujausius produktus, naujausius atsiliepimus, išpardavimo elementus, visus „WooCommerce“ valdiklius ir dar daugiau.

„Beaver Builder“ taip pat visiškai reaguoja į tai, kad puikiai atrodytų visuose jūsų įrenginiuose, gali būti pratęstas per pasirinktinių modulių API (taigi galite pridėti specifinių nišos puslapių elementų, tokių kaip restoranų meniu, personalo profiliai, turto sąrašai ar dar kas nors), o papildinys yra vertimas paruoštas. Taigi kas jus sustabdo? Eikite į demonstracinę versiją, kad išbandytumėte „BeaverBuilder“ tiesiogiai – tada jau šiandien gaukite savo „WordPress“ svetainės kopiją!

Peržiūrėkite išsamią „Beaver Builder“ papildinio apžvalgą, jei norite sužinoti daugiau, ir atminkite, kad šis papildinys netgi išsaugo jūsų pakeitimus, jei nuspręsite nustoti naudoti „Beaver Builder“. Tai ne visada būna su kai kuriais puslapių kūrimo priemonės papildiniais.

5. Elegantiškos temos „Divi Builder“ (89 USD)

Elegantiškos temos „Divi Builder“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Elegantiškos temos „Divi Builder“ siūlo begales galimybių kurti neįtikėtinus puslapių dizainus. Šiame intuityviame kompiuteryje galite tiesiog sukrauti stulpelių eiles ir pridėti tiek elementų, kiek norite. „Divi Builder“ yra su daugiau nei 40 įmontuotų modulių, įskaitant slankiklius, skaitiklius ir mygtukus. Kiekviename modulyje yra daugybė tinkinimo parinkčių, įskaitant pasirinktinį CSS skirtuką, jei jums reikia pridėti savo kodą.

„Divi Builder“ papildinys yra įtrauktas į „Elegant Themes“ metinę narystę. Už 89 USD galite pasiekti visus jų papildinius ir temas, įskaitant populiariausias „Divi“ temas.

6. „Page Builder“ pateikė „SiteOrigin“ (nemokama)

„Page Builder“ sukūrė „SiteOrigin“

„Page Builder“ papildinys yra visiškai nemokama parinktis, apimanti „WordPress“ valdiklius, kurie padės sukurti ir modifikuoti reaguojančius puslapių dizainus. Kadangi papildinys naudoja valdiklius, pradedantiesiems lengva išmokti. Be to, nereikia daug pakeisti „WordPress“ prietaisų skydelio sąsajos.

Tiesioginis redagavimas yra puikus, kad iškart matote pakeitimus, o istorijos skirtukas veikia gerai, jei norite slinkti atgal, kad pamatytumėte visus pakeitimus. Taigi, jei padarėte klaidą, galite tiesiog grįžti atgal ir padaryti tai dar kartą.

7. „MotoPress“ turinio redaktorius (29 USD)

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MotoPress“ turinio redaktorius yra „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys, kuris palengvins jūsų „WordPress“ įrašų ir puslapių kūrimą, redagavimą ir pritaikymą. Tai yra papildomas įskiepis, tačiau visada galite žaisti su demonstracine versija, jei nesate tikri, kad mokėsite iškart. Šis papildinys visiškai pakeičia numatytąjį „WordPress“ redaktorių, kad numatytasis netrukdytų vilkti ir mesti visus savo komponentus.

Šis protingas įskiepis yra turinio ir puslapio redaktorius, integruotas su dauguma „WordPress“ temų ir pakeičiantis numatytąjį „WordPress“ redaktorių, kai jis įdiegtas. Tai suteikia galimybę geriau kontroliuoti savo įrašų ir puslapių išvaizdą. Tiesiog nepamirškite, kad „MotoPress“ gali tinkinti tik tą turinį, kurį sukūrėte naudodamiesi papildiniu (tai reiškia, kad bet kokio turinio, kurį pridėjote prieš įdiegdami papildinį, negalima redaguoti naudojant „MotoPress“, o vietoj jo turite naudoti numatytąjį „WordPress“ rengyklę)..

„MotoPress“ apima daugybę puikių puslapio elementų (pvz., Mygtukus, lenteles, tarpus, teksto laukelius ir dar daugiau), kuriuos galite naudoti kurdami pasirinktinius maketus. Daugelyje elementų yra papildomų parinkčių, išlyginimo, nuorodų, spalvos, dydžio ir net pasirinktinių klasių pavadinimų parinkčių (kūrėjams, kurie ten dirba). Norėdami pridėti elementą, tiesiog nuvilkite jį iš redaktoriaus juostos į vietą. Tada spustelėkite elementą, kad padarytumėte papildomus patarimus. Šis nuostabus sąsajos redaktorius kaip niekad palengvins puslapių kūrimą ir turinio redagavimą.

Kitos puikios funkcijos yra reaguojantis dizainas, pasirinktiniai įrašų tipai, WPML suderinamumas ir plėtinys trumpaisiais kodais. Be to, papildinyje yra reguliarūs atnaujinimai ir visiškas įskiepio autoriaus palaikymas, todėl galite būti tikri, kad jis visada veikia nepriekaištingai.

8. „Themify Builder“ (nemokamas)

„Themify Builder Lite“

„Themify Builder“ suteikia jums ir galinį, ir išorinį redaktorių, todėl galite lanksčiai pasirinkti, kur norite redaguoti. Šis papildinys veikia su bet kuria tema ir turi daugybę variantų, kaip sukurti tobulus svetainės puslapius. Redaktoriuje galite lengvai kopijuoti modulius ir eilutes ir lengvai importuoti ar eksportuoti „Themify“ išdėstymus.

Aukščiausios klasės papildinio versija yra 39 USD ir siūlo papildomų naudingų funkcijų, tokių kaip daugiau nei 60 iš anksto sukurtų maketų ir dešimtys animacijos efektų..

9. „Nimble Page Builder“ (nemokama)

Atsisiųskite „Nimble Page Builder“

„Nimble Page Builder“ papildinys siūlo nemokamą nuvilkimo funkciją su galingu išdėstymu ir visiškai reaguojančiu dizainu, kad žmonės galėtų peržiūrėti jūsų svetainę skirtinguose įrenginiuose. Taip pat galite patogiai pridėti elementus, tokius kaip stulpeliai, vaizdai, kontaktinės formos, paralakso efektai, tviteriai ir dar daugiau.

Man labai patinka, kad valdiklius galite pridėti prie bet kurio „WordPress“ redaktoriaus puslapio. Tiesiog vilkite ir upuść bet kurį standartinį valdiklį į savo puslapio redaktorių, ir jūs galite pradėti redaguoti iš karto.

10. Tiesioginių kompozitorių svetainių kūrėjas (nemokama)

Tiesioginių kompozitorių svetainių kūrėjas

„Live Composer“ yra aukščiausios klasės „WordPress“ papildinys turinio kūrėjui – kuris dabar yra nemokamas! Naudodami šį papildinį galite greitai sukurti pasirinktinius turinio išdėstymus savo temos priekinėje dalyje – tai reiškia, kad matote turinį kurdami jį!

Yra daugybė puslapių kūrėjų, kurie naudoja tik „WordPress“ redaktorių, kad sukurtų pranešimų ar puslapių išdėstymą. Nors tai vis dar yra labai paprastas būdas sukurti savo svetainę įterpiant turinio blokus, argi nebūtų dar paprasčiau, jei galėtumėte pamatyti savo tikrąjį turinį, kai jį pridedate? Su „Live Composer“ jūs galite. Tiesiog įdiekite papildinį savo „WordPress“ svetainėje ir pradėkite kurti iš priekio!

„Live Composer“ yra daugiau nei 30 modulių, kuriuos galite naudoti kurdami savo puslapio maketus. Turėdami naujausių įrašų, vaizdų, aplanko elementų, „WooCommerce“ produktų, komentarų, miniatiūrų, valdiklių, skaidrių ir daug daugiau, galite sukurti bet kokį norimą ar reikalingą išdėstymą. Be to, kadangi kurdami savo puslapius galite pamatyti, ką kuriate, tai reiškia, kad puslapis bus mažiau atnaujinamas ir sutaupyta daugiau laiko.

Kitos įskiepio funkcijos apima reaguojančias parinktis, daugybę modulio parinkčių (t. Y. Spalvas, šriftus, rėmelius, foną ir tt), šablonų palaikymą, prieigos valdiklius (taigi kompozitorių gali pasiekti tik jūsų pasirinkti vartotojai) ir dar daugiau. Be to, yra net interaktyvių vadovėlių, kad galėtumėte kuo greičiau sustabdyti papildinį ir jau šiandien pradėti kurti savo pasirinktinius įrašus ir puslapių išdėstymus..

11. „FormCraft Drag and Drop Form Builder“ (nemokamas)

„FormCraft“ - „WordPress“ formų kūrimo priemonė

Tai nėra tiksliai viso puslapio kūrimo priemonė, tačiau tai leidžia kurti formas naudojant nuvilkimo redaktorių. „FormCraft“ leidžia greitai surinkti stulbinančią formą ir jūs netgi galite lengvai valdyti pateikimus. Taip pat įtraukiamos pop-up ir inline formos. Taip pat turėčiau paminėti, kad papildinio kūrėjas įtraukė keletą vadovėlių, kurie padės jums pradėti.

Bet jei norite daugiau funkcijų, patikrinkite „premium“ papildinio versiją – ji gali nuveikti daug daugiau nei jos nemokama dalis. Sužinokite daugiau apie „FormCraft Drag & Drop Form Builder“ papildinį čia.

12. „Thrive Architect Content Builder“ (67 USD)

„Thrive Architect Content Builder“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Thrive Content Builder“ yra intuityvus sąsajos redaktorius, leidžiantis greitai ir lengvai redaguoti „WordPress“ svetainę. Šio papildinio kūrėjai vykdo misiją perkelti WYSIWYG (ką matote, ką gaunate) redaguoti į kitą lygį. Tai veikia pagrindiniu, bet patogiu ir intuityviu paspaudimo-taisymo principu. Jei norite redaguoti elementą, tiesiog spustelėkite jį ir pradėkite redaguoti.

Be intuityvaus redagavimo naudojant „front-end“, „Thrive Content Builder“ taip pat turi daugybę kitų puikių funkcijų, tokių kaip raginimo veikti mygtukai, atsiliepimo elementas ir reaguojančios kainų lentelės..

13. „Page Builder Sandwich“ (nemokamas)

„Page Builder Sandwich“ - „Front-End Page Builder“

„Page Builder Sandwich“ yra dar vienas sąsajos redaktorius, kurį naudoti labai paprasta. Autoriai didžiuojasi, kad sukūrė „pop-up-less“ sąsają. Jūs tiesiog spustelėkite norimą redaguoti turinį ir pradėkite rašyti. Puiki šio papildinio savybė yra didžiulė pasaulinė trumpųjų kodų žemėlapių duomenų bazė. Iš šios duomenų bazės galite lengvai pasiekti trumpus kodus iš šimtų populiarių įskiepių, tokių kaip „Jetpack“, „WooCommerce“ ir „bbPress“. Jei norite pridėti vaizdo įrašų kūrimo priemonėje, tiesiog įklijuokite URL arba įterpkite kodą ir viskas.

Kol „Lite“ versija nemokama, galite naujovinti į Aukščiausio lygio versija už 39 USD. Tai siūlo daugybę papildomų funkcijų, pavyzdžiui, patobulintus trumpųjų kodų žemėlapių valdiklius ir karuselės slankiklį.

14. „Frontend Builder“ (57 USD)

„Frontend Builder“ pagrindinis puslapis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Frontend Builder“ yra dar viena puiki galimybė, jei norite redaguoti iš priekio. Naudodami šį kūriklį sukuriate puslapį galiniame gale ir suaktyvinate to puslapio kūrėją. Tada perkelsite į priekinę dalį ir ten sukursite savo puslapio turinį.

Sukurkite savo puslapio išdėstymą, pridėdami eiles ir padaliję jas į kelis stulpelius. Tada galite vilkti, mesti ir redaguoti norimus puslapio elementus, kad užbaigtumėte savo dizainą. Elementus, įskaitant antraštes, mygtukus, formas ir meniu, galima pritaikyti pagrindinėje sąsajoje.

15. „Cornerstone Page Builder“ (39 USD)

„Cornerstone Page Builder“ peržiūros puslapis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Cornerstone Page Builder“ yra sąsajos redaktorius, kurį galima naudoti tiek su puslapiais, tiek su įrašais. Šis be trikdžių ir intuityvus kūrėjas leis greitai ir lengvai pritaikyti turinį nekeičiant ekranų. Vienas tvarkingas šio papildinio bruožas yra Skeleto režimas kuri leidžia vienu mygtuko paspaudimu vizualizuoti puslapio struktūrą (arba skeletą). „Kertinis akmuo“ taip pat yra nuolat atnaujinama elementų, šablonų ir trečiųjų šalių įrankių biblioteka.

16. „King Composer“ (nemokamas)

„KingComposer“ - nemokamas „drag and drop“ puslapių kūrėjas

Nemokama „King Composer“ versija siūlo reaguojantį „drag and drop“ foninį redaktorių. Šioje intuityvioje vartotojo sąsajoje galite kurti ir tvarkyti savo turinį pridėdami eilučių, stulpelių ir elementų. Viena puikių savybių, išskiriančių šį kūrėją iš daugelio konkursų, yra tai, kad su „King Composer“ sukurti puslapiai išliks nepažeisti, net jei išjungsite ar ištrinsite papildinį.

Jei norite dirbti naudodamiesi pirminio redaktoriaus programa, galite naujovinti į „King Composer Pro“ už 29 USD ir įgyti galimybę kurti puslapius iš priekio arba galo..

17. „Brix Builder“ (nemokamas)

„Brix“: „WordPress“ puslapio kūrėjas

„Brix Builder“ yra „drag and drop“ statybininkas, suteikiantis visišką valdymą kiekvienai jūsų puslapio dizaino detalei. Tobulinta tinklelio sistema ir intuityvi sąsaja leidžia jums pasiekti nuostabių rezultatų. „Brix Builder“ buvo suprojektuotas taip, kad būtų modulinis ir keičiamas, kad jį būtų galima ilgesniam laikui išplėsti be išleidimo.

Šis įskiepis aprūpintas 16 modulių arba sudedamųjų dalių, pradedant nuo pagrindinio teksto ir vaizdų ir baigiant sudėtingesnėmis funkcijomis, tokiomis kaip progreso ir kovos moduliai. Tai taip pat apima „Font Awesome“ biblioteką, įmontuotas spalvų paletes ir įėjimo efektus, skirtus valdyti, kaip elementai atrodo slenkant.

18. „Brizy Page Builder“ (nemokama)

„Brizy Page Builder“

„Brizy“ yra pagrindinio puslapio kūrėjas, turintis neįtikėtinų galimybių, ypač turinčių nemokamą papildinį. Brizy savo turinį, užuot privertęs jus dirbti paskelbtuose puslapiuose. Tokiu būdu galite redaguoti savo puslapius iš priekio, tačiau jie nebus paskelbti, kol nebūsite pasirengę juos naudoti tiesiogiai. Kitas puikus „Brizy“ bruožas yra tas, kad yra daugiau nei 150 iš anksto paruoštų blokų – kad galėtumėte greitai susikurti savo puslapius per kelias minutes!

19. Bold Page Builder (nemokamas)

Bold Page Builder

„Bold Page Builder“ yra „drag and drop“ puslapių kūrėjas, sukurtas puikiai dirbti su numatytomis 2016 ir 2017 „WordPress“ temomis. Tai greitas, lengvas ir nemokamas būdas sukurti geresnę nišinę svetainę, pradedant viena iš šių nemokamų pagrindinių temų.

Intuityvioji papildinio sąsaja tinka kurti daugumos tipų puslapius. Tai palaiko daugelio tipų elementus, įskaitant vaizdo įrašus, mūro tinklelius, vaizdus ir raiškųjį tekstą. Tai taip pat palaiko „Font Awesome“ piktogramų biblioteką, todėl galite lengvai tinkinti savo puslapius naudodami bet kurią piktogramą.

20. kertinis akmuo ir svarbiausių elementų rinkinys

Kertinis akmenų puslapių kūrėjas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Iš „X Theme“ kūrėjų, „Cornerstone“ yra puikus puslapių kūrimo priemonės papildinys, pateikiantis pavyzdinės temos pagrindinius elementus „WordPress“ papildinio forma. „Kertinis akmuo“ yra priekinių puslapių kūrėjas, turintis pasirinktinių įrašų ir puslapių parinktis. Pridėti mygtukus, blokuoti citatas, žemėlapius, įgūdžių juostas, slankiklius, skirtukus, kainų lenteles ir dar daugiau.

Bet jis tapo dar geresnis, kai jis derinamas su kertinio akmens plėtiniu, pavyzdžiui, esminiais „Cornerstone“ priedais.

Papildinys pristato daugybę naujų elementų, visų pirma visiškai naują karuselės slankiklio funkciją. Galite užpildyti šias karuseles įvairaus pobūdžio turiniu – vaizdais, logotipais, atsiliepimais, komandos nariais, tinklaraščio įrašais ir net „WooCommerce“ produktais. Kiekvienoje karuselėje taip pat yra daugybė pritaikymo galimybių, taip pat galima pasirinkti įvairius stilius, išdėstymus, dydžius ir slinkties mygtukus. Taip pat galite sukurti pasirinktinę spalvų schemą ir įkelti jiems tinkintą fono paveikslėlį, suteikdami jums platformą pademonstruoti savo kūrybinę nuojautą.

Kituose moduliuose yra „Instagram“ vaizdų tinklelis ir, mano asmeninis mėgstamiausias, interaktyvios reklamos.

21. „WordPress“ puslapio kūrimo priemonė AZEXO

„WordPress“ puslapio kūrimo priemonė AZEXO

AZEXO „WordPress Page Builder“ yra daugybė bandymų ir klaidų, susijusių su „WordPress“ temų kūrimu „AZ Foreso“ komandai „Themeforest“. Jie ištyrė beveik visus rinkoje esančius puslapių kūrėjus, paruoštus integruoti su trečiųjų šalių „WordPress“ temomis.

Jie ieškojo idealaus statytojo vartotojams ir kūrėjams, atsižvelgdami į šias sąlygas:

 1. 100% priekinio puslapio kūrimo priemonė su kiek įmanoma mažesniais iššokančiųjų langų dialogais – taigi kiekvienas puslapio pakeitimas turi būti inicijuojamas kairės arba dešinės pelės mygtuko paspaudimu tiesiai virš objekto.
 2. Turi būti užtikrinta, kad kūrėjo sąsaja su CSS / HTML / JS netrukdytų puslapio darbui – nulis CSS ir JS konfliktų visose įmanomose aplinkose.
 3. Puslapių su paruoštais skyriais kūrimas, kad vartotojas galėtų kurti puslapius maksimaliu greičiu.
 4. Visiškas visų HTML etikečių CSS stilių, jei vartotojui to reikia, priekinis valdymas.
 5. Priekinės dalies „Builder“ našumas – ne daugiau kaip 500 milisekundžių už kiekvieną veiksmą net dideliame puslapyje.
 6. Neįmanoma atsikratyti puslapio neatsargiais veiksmais – pvz., Vilkite ir numeskite.
 7. Kiek įmanoma mažiau specialių atributų ir klasių, kurių reikia „Front-end Builder“ darbui.
 8. Kiekviena sekcija / elementas / blokas – įgyvendinamas naudojant gryną HTML be PHP generavimo (viena vieta šaltinio kodams) – kaip įmanoma lengvesnis skyriaus / elemento / bloko kūrimas ir pritaikymas
 9. Vidiniams puslapiams „Builder“ neturi pridėti naujų žymų, atributų, klasių – tai tik pagalba vartotojui pakeisti HTML, kurį sukūrė kūrėjas.

Kadangi AZEXO negalėjo rasti produkto, kuris vienu metu atitiktų visas šias sąlygas, jie nusprendė sukurti naują „WordPress Page Builder“, kurį naudoti savo temose. Jie nusprendė nekurti CSS stilių redaktoriaus, bet vietoj to padarė puslapio kūrėją suderinamą su labai geru tokios rinkos sprendimu – geltonu pieštuku..

Kūrėjams integravus šio puslapio kūrėją į savo „WordPress“ temų kūrimo procesą, jie sugebėjo padidinti greitį maždaug 20–30%. Jie taip pat niekada neleidžia laiko CSS / JS konfliktams ir dabar gali sujungti naujas temas į atskiras sekcijas / elementus / blokus, kuriuos galima derinti tarpusavyje..

22. Gutenbergas (nemokamas)

„Gutenberg WordPress“ redaktorius

Integruota į „WordPress 5.0“ „Gutenberg“ yra galimybė naujesnėms svetainėms, ieškančioms paprasto turinio redaktoriaus. Tikriausiai to nepavadinčiau puslapio kūrėju, tačiau jame yra daugybė žinučių kūrimo galimybių ar paprastų puslapio išdėstymų. Nors niekur nėra tokia turtinga kaip aukščiau pateiktos parinktys, „Gutenberg“ siūlo vartotojams pastraipų, antraščių, kodo, laikmenų, komentarų, sąrašų ir kt. Blokus..

Geriausių „drag and drop“ puslapių kūrimo programos „WordPress“ papildinių sudarymas

Visi turėtų naudoti „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės „WordPress“ papildinius, nes jie padidina našumą ir taupo pinigus ilgainiui. Jei turite klausimų apie šiuos papildinius, žemiau esančioje komentarų skiltyje palikite eilutę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me