20 geriausių „WordPress“ kontaktinės formos papildinių 2020

Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

Vienas iš svarbiausių bet kurios svetainės elementų yra būdas klientams ar klientams greitai ir lengvai susisiekti su jumis. Dažniausiai tai galima padaryti naudojant kontaktinę formą, esančią specialiame kontaktų puslapyje arba įdėtą į šoninę juostą arba poraštę, matomą iš visų puslapių. Šiame įraše bus išvardyti keli geriausi kontaktinės formos papildiniai, iš kurių galite rinktis. Kontaktinės formos yra naudingos, nes jos:

  • Priverskite klientus įvesti duomenis: Galite tiksliai pasakyti vartotojui, kokios informacijos ieškote (pvz., Telefono numerį, adresą ir kt.).
  • Gali padėti verslo operacijoms: Jei į savo kontaktinę formą įtraukėte išskleidžiamąjį meniu, užklausą galite lengvai nusiųsti departamentui, kuriame geriausiai įrengta galimybė jį spręsti.
  • Pagerinkite estetiką: Kontaktinė forma tiesiog atrodo profesionalesnė ir patrauklesnė už alternatyvą.

Apskritai kontaktinės formos gali padėti sustiprinti profesionalumą, kurį, tikimės, parodėte likusioje svetainės dalyje. Be to, juos nustatyti beveik taip paprasta, kaip pridėti jūsų el. Pašto adresą!

Tačiau ne visos kontaktinės formos yra panašios, todėl jas reikia lengvai sukurti ir pritaikyti. Laimei, naudojant „WordPress“ papildinius lengva sukurti kontaktų formas, patalpinti juos į savo svetainę ir surinkti informaciją, gautą iš klientų, kurie juos užpildo.

Šiame straipsnyje bus apžvelgti keli geriausi turimi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai. Padarėme trumpą santrauką, ką gali padaryti kiekviena kontaktinė forma ir kuo ji išsiskiria. Mėgautis!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Gator“ formos (nemokamos)

„Gator Forms“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Sukurkite savo kontaktines formas naudodami „Gator Forms“. Papildinyje yra lengvos parinktys, kad galėtumėte paruošti savo formą vos 5 paspaudimais. Norite kažko šiek tiek labiau pritaikyto? Norėdami sukurti tiksliai tai, ko norite, naudokite formų kūrimo priemonę.

„Gator Forms“ yra neribotų laukų (teksto, vardo, el. Pašto, teksto juostų, įtrauktų į nemokamą versiją) parinkčių, vilkimo ir kritimo laukų pertvarkymo, patarimų, patvirtinimo taisyklių, paruoštų temų, įmontuotų animacijų ir vaizdinio stiliaus patarimų. Visos formos yra reaguojančios, integruotos su patobulinta apsauga nuo šlamšto ir apima stebėjimo parinktis (norėdami pamatyti, kurie URL generuoja formas ir konversijas).

Jei norite daugiau galimybių, apsvarstykite „Gator Forms Pro“ kuris suteikia toną daugiau formų pastato ypatybių. Tai apima papildomus formos laukus (telefoną, pasirinkimo sąrašą, žymimąjį langelį, radijo mygtukus, kalendoriaus / datos rinkiklį ir dar daugiau), vidinių laukų etiketes, failo įkėlimo parinktis, kontaktinį meniu nuorodą, bilietų sistemą ir dar daugiau.

2. „HappyForms“ (nemokama)

Nemokamas „WordFress“ papildinys „HappyForms“

„HappyForms“ yra galingas ir NEMOKAMAS formų kūrimo priemonės papildinys, skirtas „WordPress“. Papildinys naudoja pažįstamą tinkinimo priemonės sąsają, todėl kiekvienam nesunku susikurti pasirinktinį kontaktą, paskyrimą, grįžtamąjį ryšį ar kitą formą nereikia išsiaiškinti HTML.

Tiesiog įdiekite papildinį, nurodykite formos pavadinimą, pasirinkite norimus formos elementus (pvz., Nuorodas, trumpą ir ilgą tekstą, el. Pašto adresą, telefono numerį, radijo mygtukus, žymimuosius laukelius, URL ir dar daugiau), pridėkite vietos laikiklio tekstą, nustatykite plotį ir netgi padarykite laukus būtinus. Nepamirškite nepamiršti įtraukti savo el. Pašto (atsakymams) ir naudokite formos stiliaus parinktis, kad pasirinktumėte spalvas ir šriftus. Kai baigsite, tiesiog išsaugokite formą ir įdėkite naudodami įmontuotą formos įdėklą kurdami įrašus, arba tinkintą valdiklį, kad pridėtumėte formas prie šoninių juostų. Tai yra vienas iš greičiausių būdų pridėti formas į bet kurią „WordPress“ svetainę.

3. „FluentForms“

„FluentForm“ - geriausias „WordPress“ „Drag and Drop Form Builder“ papildinys

Jei ieškojote nesudėtingo naudoti, vilkite ir numeskite, su GDPR suderinamų formų kūrimo priemonės, tada „FluentForm“ yra idealus variantas jums! Šis galingas kontaktinės formos papildinys apima sąlyginės logikos funkcijas, daugkartinio naudojimo šablonus, „Google recaptcha“, „Ajax“ formos pateikimus, patvirtinimo pranešimą (arba peradresavimą) ir net laiko apribojimus. „FluentForm“ taip pat siūlo integraciją į daugelį paslaugų, įskaitant „MailChimp“ naujienlaiškių sąrašus ir „Slack“ pranešimus.

Ir visos šios funkcijos yra tik nemokamoje versijoje! Pridėtos „Zapier“, „iContact“, „Campaign Monitor“, „ActiveCampaign“ ir sąlyginės CRM integracijos, taip pat kaip papildomi sąlyginiai suasmeninti el. Laiškai, veiksmų kabliukai, formų žingsniai, lengvai naudojami trumpieji kodai ir dar daugiau pagerinti iki profesionalios versijos.

4. ARFormos

ARForms

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ARForms“ yra dar viena formų kūrimo priemonė, pilna funkcijų. Šis „premium“ papildinys siūlo lengvai naudojamą tiesioginį redaktorių, todėl kurdami jį galite pamatyti savo formą. Turėdami daugiau nei 25 formos elementus, iš kurių galite pasirinkti, yra labai naudinga, kad galėtumėte pamatyti, ką darote! Kitos formos savybės yra jūsų formos stiliai, formos šablonai, patarimai, keičiamo dydžio stulpeliai, laikmenų įterpimai, sąlyginė logika, matematikos logika ir dar daugiau. Be to, yra integruota analizė, skirta pamatyti, kaip veikia jūsų formos. Peržiūrėkite visas galingas papildinių galimybes mūsų „ARForms“ apžvalgoje.

5. Susisiekite su 7 forma (nemokama)

Susisiekite su 7 formos papildiniu

7 formos kontaktų forma yra viena iš populiariausių kontaktinės formos papildinių dėl jos paprastumo.

Numatytosios formos yra daugiau nei pakankamai daugumai žmonių, tačiau taip pat galite kurti ir tvarkyti papildomas formas. Kiekvieną formą ir jos el. Pašto pranešimus galima lengvai pritaikyti naudojant paprastą žymėjimą. Funkcijos, tokios kaip „Ajax“ pateikimas, CAPTCHA ir šlamšto filtravimas, daro šį papildinį labai galingu. Taip pat yra daugybė plėtinių, kad būtų dar daugiau funkcijų.

Be to, jei jums reikia pagalbos, kaip pradėti naudotis „Kontaktų forma 7“, tiesiog peržiūrėkite mūsų vadovą. Mes einame per kiekvieną žingsnį, kad galėtumėte greitai sukurti savo formas.

6. „Jetpack“ formos (nemokamos)

„JetPack“ papildinys

„Jetpack“ nėra atskiras kontaktinės formos papildinys, o vietoje to yra „Automattic“ papildinių, kurie teikia „WordPress.com“ funkcijas savarankiškoms „WordPress“ svetainėms, kolekcija. Jis plačiai naudojamas daugeliui funkcijų, į kurias ji įtraukta, ir kontaktinės formos gerai integruojamos su kitais įskiepiais, tokiais kaip Akismet.

Naudodami „Jetpack“ kontaktinės formos funkciją, galite pridėti formą prie bet kurio įrašo ar puslapio iš įrašų redagavimo priemonės ir pritaikyti jį naudodami įmontuotą formų kūrimo priemonę.

7. „WPForms Form Builder Lite“ (nemokama)

„WPForms WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„WPForms“ yra galingas „WordPress“ „drag and drop“ formų kūrėjas. Šis papildinys leidžia lengvai kurti formas. Tiesiog pasirinkite formos skyrius, kuriuos norite įtraukti, tada vilkite ir upuść juos į vietą. Be to, yra jau paruoštų šablonų, kuriuos galite naudoti norėdami pradėti. Nors yra daugybė parinkčių (teksto laukai, radijo mygtukai, failų įkėlimas ir tt), jūs visada galite pridėti daugiau savo formų funkcijų naudodami HTML arba pasirinktinį CSS. Sužinokite daugiau apie „WPForms“ jų svetainėje.

8. Gravitacijos formos

„Gravity Forms“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Gravity Forms“ yra labai populiarus „premium“ formos kūrėjas, įgalinantis patobulintas formos funkcijas.

Nuo 59 USD jis, be kitų funkcijų, teikia tempimo ir formavimo formas, kelių puslapių formas ir sąlyginę logiką. Aukštesnis licencijų lygis apima priedus el. Pašto rinkodaros integravimui, mokėjimams ir automatizavimui.

„Gravity Forms“ peržengia paprastas formas ir tampa pritaikytomis panašioms funkcijoms. Tai labai miela.

9. „Ninja“ formos („Free & Pro“)

„Ninja“ formų papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ninja Forms“ yra lankstus „drag and drop“ formų kūrimo priemonės įskiepis, skirtas „WordPress“. Laukų, el. Laiškų, veiksmų ar pateikimų skaičius neribojamas. Sukurkite pasirinktines kontaktų formas ir panašiai kaip profesionalai! Taip pat galite išsaugoti laukus ir jų parametrus, kad juos vėl būtų galima naudoti kitose formose, taip pat importuoti ir eksportuoti formas ir laukus. Taip pat yra keturios kovos su šlamštu galimybės, kurios taip pat apsaugo jus nuo nemalonių pateikimų.

Puiki „Ninja Forms“ savybė yra visos puikios savybės. Papildinys buvo sukurtas naudojant švarų ir minimalų dizainą, todėl jūsų formos puikiai atrodo naudojant bet kurią „WordPress“ temą. Arba galite patobulinti stilių naudodami pasirinktinę CSS. „Ninja“ formas taip pat sudaro daugybė pasirinktinių laukų, daugkartinio naudojimo laukų, pasirenkamas AJAX, apsauga nuo šlamšto ir dar daugiau.

Kūrėjai mėgsta „Ninja Forms“. Įskiepis „JavaScript“ įkeliamas tik ten, kur jo reikia, o tai palaiko „Ninja Forms“ greitą ir lengvą, todėl jis nemažina jūsų svetainės. Kūrėjo požiūriu, „Ninja“ formas lengva pritaikyti ir išplėsti. Funkcijos, veiksmo kabliukai ir filtrai gali būti naudojami norint pridėti papildomų parinkčių, jei jų jums reikia.

Taigi kas, jei jums reikia integravimo į informacinius biuletenius? Arba formos saugumas? Arba vartotojų analizė? Gaukite priedą. Yra daugybė „Ninja Forms“ priedų, įskaitant „MailChimp“, „FreshBooks“, „Pushover“, „Stripe“, „Capsule CRM“ ir kt..

10. Formuluojamos formos („Free & Pro“)

Formuojamos formos - „WordPress“ formų kūrimo priemonė

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Kurkite ir tinkinkite „WordPress“ formas greitu ir paprastu būdu naudodamiesi paprasta „Formidable Forms“ sąsaja (ir „Visual Form Styler 2.0 versijoje“). Integruota apsauga nuo šlamšto ir tinkintas HTML bei CSS daro šią formų kūrimo priemonę galinga.

„Pro“ versija (pradedant nuo 49 USD) prideda daugiau lauko tipų ir profesionalių funkcijų, tokių kaip lauko skaičiavimai, sąlyginė logika ir duomenų rodymas diagramose. Senesni skundai dėl funkcionalumo trūkumo buvo išspręsti juos atnaujinus neseniai, todėl galite jaustis patogiai net ir naudodami nemokamą versiją.

11. „Visual Form Builder“ (nemokamas)

Vizualinių formų kūrėjas

Dėl „Visual Form Builder“ labai lengva per kelias minutes sukurti visiškai funkcines kontaktų formas be kodo. Laukus galima pridėti vienu paspaudimu, o vilkimo ir kaupimo priemonė leidžia greitai pertvarkyti. Formos įrašai saugomi automatiškai ir gali būti eksportuojami į CSV failą. Tinkinta CSS ir kelios išdėstymo parinktys reiškia, kad formas galite tinkinti pagal savo svetainę. Galima naudoti „Pro“ versiją, skirtą papildomoms funkcijoms, tokioms kaip kelių failų įkėlimas, ir el. Pašto dizainerį, bet daugumai vartotojų nemokama programa veikia puikiai.

12. „WeForms“ (nemokama)

„weForms“ „WordPress“ kontaktinės formos papildinys

Paprasčiau tariant: „weForms“ yra daugiau nei paprastas kontaktinės formos papildinys. Tai yra nesudėtingas ir greitas formų formuotojas, su kuriuo galite padaryti bet kokio tipo formas – profesionalias ir pritaikytas.

„weForms“ sukurtas turint omenyje paprastą vartotoją, taigi, niekam neužkliūva žinios, neužsiimančios žiniomis ar techninės nuovokos. Minimalistinis dizainas aprūpintas intuityvia sąsaja, dėl kurios „weForms“ yra patogios naudoti. Be to, tiesioginės peržiūros funkcija nepaprastai pagerina įmontuotą nuvilkimo funkciją. Kaip atrodys jūsų forma paskelbus formą, galite patikrinti realiuoju laiku!

Naudodami iš anksto įdiegtus „weForms“ paruoštus šablonus ir kurdami specifines formas, galite pradėti vos keliais paspaudimais. Tačiau nepamirškite jo siūlomo lankstumo. Norėdami sklandžiai pritaikyti formos dizainą, naudokite CSS kodą. Visi laisvė kurti standartines savo svetainių ir verslo formas yra jūsų.

Tai taip pat puikiai atrodo bet kuria „WordPress“ tema. Torto apledėjimas: „weForms“ yra įmontuotas kartu su „WordPress“, „WP User Frontend“ priekinio pranešimo pateikimo papildiniu. Taigi naudodamiesi „weForms“, jūs gausite visą paketą, reikalingą visiems jūsų priekinėms dalims!

Naudodamiesi „reCaptcha“ funkcija, pateikimus palaikykite natūraliai ir be šiukšlių. Protingai ir efektyviai prisitaikykite prie savo vartotojo elgesio naudodamiesi sąlyginės logikos funkcija „WeForms“. Arba naudokite daugiapakopę funkciją, kad sukurtumėte ilgas segmentines formas, kurias vartotojams būtų lengva sekti. Yra daugiau nei 23 laukų tipai!

13. „QuForm“

„QuForm“ papildinio logotipas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Quform“ yra aukščiausios kokybės formato papildinys (29 USD), leidžiantis sukurti paprastas ir sudėtingas formas naudojant vieno spustelėjimo kūrimo ir nuvilkimo funkcijas..

Jis turi unikalią formavimo sistemą, todėl galite naudoti įtrauktas temas, kurti savo ar importuoti kitų temų dizainus. Kartu su daugybe maketavimo parinkčių galite visiškai pritaikyti savo formų išvaizdą ir pobūdį.

14. Formų amatų formų kūrimo priemonė (nemokama)

„FormCraft“ - „WordPress“ formų kūrimo priemonė

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„Form Craft Form Builder“ yra tempimo ir nuleidimo formų kūrimo priemonė, skirta kurti ir įterpti formas ir sekti pateikimus.

„WYSIWYG“ formų gamintojas yra greitas, lengvas ir gamina stilingas, greitai reaguojančias formas. Formų šablonus galima eksportuoti ir importuoti, kad galėtumėte bendrinti savo sukurtas formas. Aukščiausios klasės versija (iki kitos) suteikia dar daugiau funkcijų .

15. Forma „Craft Builder Pro“

Forma „Craft Builder Pro“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„FormCraft“ yra lengvai naudojamas aukščiausios kokybės „WordPress“ priedų formų kūrėjas, kuris leidžia lengvai kurti pasirinktines formas neįvedant nei vieno kodo fragmento. Šis papildinys puikiai tinka kurti kontaktų formas, palaikymo formas, klientų apžvalgos formas, viktorinas, iššokančius langus ir visa kita, apie ką galite pasvajoti..

Formos yra puikus būdas rinkti informaciją ir duomenis iš skaitytojų ar klientų, tačiau sukurti temą nuo nulio gali būti sudėtinga. Nebijokite – „FormCraft“ leidžia lengvai sukurti pasirinktines formas per kelias minutes. Šis nuostabus „WordPress“ papildinys turi paprastą „drag and drop“ formų kūrimo įrankį su daugiau nei 20 laukų, kad būtų galima pridėti įvertinimus, skaidrių rinkiklius, laiko rinkiklius, paslėptus laukus, failų įkėlimus ir dar daugiau.

Kitas puikus „FormCraft“ bruožas yra įmontuotas ataskaitų informacijos suvestinė. Galite pamatyti, kiek peržiūrų surinko jūsų formos, kiek pateikimų buvo gauta ir koks yra jūsų bendras konversijos koeficientas. Be to, galite peržiūrėti savo statistiką pagal formą arba apie visas formas. Tai puikus būdas pamatyti, kurios formos keičiasi!

Kitos nuostabios funkcijos yra sąlyginė logika, prietaisų skydelio pateikimų tvarkyklė, el. Pašto adresų sąrašo priedai („MailChimp“, „Campaign Monitor“, „AWeber“ ir „GetResponse“), 3 formos vieta (iššokantis, „fly-in“ ir „lipnus“) ir daugybė stiliaus parinkčių, kad būtų sukurta puiki forma. kuri atitinka jūsų svetainę. Patikrinkite daugiau žemiau pateiktų „FormCraft“ papildinių funkcijų!

16. Paprasta pagrindinė kontaktinė forma (nemokama)

Paprasta pagrindinė kontaktinė forma

Paprasta pagrindinė kontaktinė forma yra paprastas kontaktinės formos papildinys, kurį lengva nustatyti ir pritaikyti.

Nepaisant minimalaus pateikimo, jis yra labai lankstus. Norėdami naudoti formą bet kurioje vietoje, galite naudoti trumpus kodus arba šablonų žymas. Jis turi įmontuotą apsaugą nuo šlamšto per „CAPTCHA“ ir užkardą, paprasto teksto el. Pašto pranešimus ir yra visiškai tinkinamas iš „Nustatymų“ puslapio arba naudojant pasirinktinę CSS.

17. „CaptainForm“ (nemokamas)

„CaptainForm“ formų kūrimo priemonė

Jei ieškote greitai ir lengvai naudojamų formų kūrėjo, „CaptainForm“ yra su draugiška vilkimo sąsaja, kuri padės per kelias minutes sukurti puikias formas..

„CaptainForm“ gali būti kuriamos bet kokio tipo formos, tokios kaip: užsakymo formos, registracijos formos, užklausų formos, paraiškų formos, paskyrimo formos, kontaktinės formos, mokėjimo formos, citavimo užklausos, palaikymo formos, informacinių biuletenių prenumerata, apklausos, viktorinos, vartotojo pateiktos formos įrašai ir daugelis kitų.

Papildinys integruotas su daugeliu mokėjimo procesorių ir programų: „Mailchimp“, „Active Campaign“, „FreshBooks“, „WordPress“ vartotojai, „WordPress“ įrašai, „Marketo“, „Zoho“, „Webhooks“, „Tikslus taikinys“, „Google“ diskas ir tt. Mokėjimo procesorių srityje rasite „PayPal“, „PayPal“. Pro, PAyPal Payflow, Stripe, Authorize.net, Sisow, SagePay ir dar daugiau.

Kalbant apie funkcijas, „CaptainForm“ siūlo didelę funkcijų įvairovę: kiekvieną kartą pateikdami formą gausite el. Pašto pranešimus, siųskite užpildytos formos arba pasirinktinių automatinių atsakiklių kopijas vartotojams, eksportuokite duomenis į „EXCEL“, CSV ar PDF, leiskite vartotojams išsaugoti savo pažangą. vėlesniam laikui gauti SMS pranešimus, generuoti ataskaitas, skelbti formas kaip iššokančius langus, valdikliuose, puslapiuose, žinutėse arba kaip funkcijų skambučius. Kiekviename paslaugų plane taip pat gausite puikų klientų aptarnavimą.

18. Išplėstinės formos

Išplėstinių formų ACF papildinys

„Advanced Forms“ yra galingas formų kūrėjas, kuris naudojasi patobulintų pasirinktinių laukų lankstumu. Tai suteikia prieigą prie visų ACF teikiamų lauko tipų, tokių kaip kartotuvai, datos rinkikliai ir galerijos, taip pat tų, kuriuos teikia trečiųjų šalių įskiepiai. Ši tvirta bazė daro „Advanced Forms“ tobulais formų kūrėjais, nesvarbu, ar kuriate paprastą kontaktų formą, ar pasirinktinį vartotojo redagavimo patirtį. Pateiktas minimalus stilius leidžia lengvai integruoti savo formas į bet kurią temą.

Papildinyje yra paprasta sąsaja, skirta apibrėžti el. Laiškus, siunčiamus jūsų administratoriams, arba adresus, pateiktus naudojant formą. Jis taip pat turi pasirenkamą galimybę automatiškai išsaugoti formos pateikimus įraše. Vėliau galėsite sugrįžti ir pasiekti juos naudodami „WordPress“. Be šių formų, jas galima lengvai apriboti tam tikru tvarkaraščiu, naudoti tik prisijungusius vartotojus arba leisti pateikti tik tam tikrą kiekį pateikimų..

Išplėstinės formos buvo sukurtos atsižvelgiant į kūrėjus ir teikia daugybę funkcijų bei kabliukų, kad pasirinktų formų kūrimas būtų vėjas. Turėdami tik šiek tiek kodo, galite sukurti formas, kurios generuoja pranešimus, redaguoja vartotojo profilius, registruoja žmones į įvykius ar bet ką, ką gali reikėti daryti naudojant priekinę formą. Išplėstinė dokumentacija yra nuolat atnaujinama, kai papildinys auga, ir joje yra tiek bendro naudojimo atvejų vadovai, tiek funkcijų, veiksmų ir filtrų nuorodos..

19. „BuddyForms“

„BuddyForms WordPress“ ir „BuddyPress“ formų kūrimo priemonė

„BuddyForms“ yra „WordPress“ ir „BuddyPress“ formų kūrimo priemonės papildinys. Tai automatizuoja ir palaiko visą turinio generavimo procesą bendruomenėje, tinkle ar vartotojams. Įdiegus papildinį, sutaupoma daug laiko kliento tobulėjimui ir suteikiama galimybė visiškai valdyti vartotojo pateiktą turinį.

„BuddyForms“ tikslas yra suteikti lengvą sąranką ir patogią sąsają, leidžiančią kiekvienam per kelias minutes užmegzti kontaktus ir sudėtingesnes formas. Viskas, nereikia jokių kodavimo žinių. Tai taip pat suteikia galimybę kiekvienam bendrauti, domėtis ir rašyti svetainės turinį tiesiai iš sąsajos, nereikia mokytis „WordPress“ ar „BuddyPress“..

„BuddyForms“ taip pat yra moderavimo eilės galimybė, kuri palaiko tiesioginį pradinį įrašą, kol pakeitimai laukia administratoriaus peržiūros. Tai leidžia administratoriams sukurti puikią darbo eigą ir visiškai kontroliuoti pateiktą ir paskelbtą turinį savo svetainėje.

Pridėjus priedus, kuriuos teikia „BuddyForms“, jis plečiamas kartu su kitais papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“, „BuddyPress“, ACF, „Ultimate Member“ ir daugeliu kitų.!

20. „eForm Builder“

„eForm“ - „WordPress“ formų kūrimo priemonė

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„EForm Builder“ yra „WordPress“ papildinys, kuris tikrai daug, daug lengviau sukuria formas ir anketas jūsų svetainei..

Statybos formos gali būti varginančios, ypač jei jūs dar nesate prisijungę prie naudojamo papildinio. Naudojant „eForm Builder“ „WordPress“ įskiepio formos formavimas negali būti lengvesnis integruoto „drag and drop“ formos kūrėjo dėka. Tiesiog pasirinkite elementus ir konteinerius, kuriuos norite įtraukti į savo formą, ir įmeskite juos į vietą. Nereikia kodavimo įgūdžių. „eForm Builder“ taip pat apima 25 skirtingas temas. Taigi jums tereikia išsirinkti geriausiai jūsų svetainei tinkančią odos spalvą (bet jūs visada galite ją patobulinti naudodamiesi šiek tiek CSS).

Kita puiki savybė yra įmontuotos ataskaitų teikimo parinktys. Vartotojai užpildo jūsų formas, apklausas ir viktorinas. Galite paleisti išsamias ataskaitas tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus skydelio. Peržiūrėkite savo klausimyno rezultatus naudodamiesi lentelių, lentelių lentelių, stulpelių lentelių ar lentelių duomenų parinktimis. Be to, kartu su „eForm Builder“ taip pat yra galimybė gauti el. Laiškus, kai pateikiamos naujos formos, kad galėtumėte sekti savo rezultatus..

Kitos įskiepių funkcijos apima vartotojo valdymą, raiškiosios medijos palaikymą (taigi prie savo formų galite pridėti vaizdų, skaidrių demonstracijų ir dar daugiau), sulankstomus talpyklas, sąlyginės logikos palaikymą, visiškai tinklainei paruoštą dizainą, pasirinktinius peradresavimus ir visa kita, kas išvardinta toliau. „eForm Builder“ yra puikus laikinai pakeistų formų kūrėjas, kurį būtinai turėtumėte apsvarstyti kitoje „WordPress“ svetainėje ar projekte.

Geriausių „WordPress“ kontaktinės formos papildinių sudarymas

Paprasta naudoti kontaktinę formą gali padėti susisiekti su savo svetainės lankytojais. Bet jūs turite mokėti lengvai valdyti formą ir jos pateikimus.

Aukščiau pateiktame sąraše mes pasidalinome plačiu kontaktinių formų papildinių, tinkančių skirtingiems scenarijams, asortimentu. Turėtumėte sugebėti rasti jūsų poreikius atitinkantį kontaktinės formos papildinį, taigi, jei tokio neturite, šiandien įdėkite formą į savo svetainę, kad pradėtumėte girdėti iš savo lankytojų!

Ar naudojate kurį nors iš šių kontaktinės formos papildinių savo svetainėje? Mes norėtume išgirsti jūsų patirtį, susijusią su aukščiau esančiais kontaktinės formos papildiniais, todėl pasidalinkite komentaruose žemiau! Žinome, kad yra daug daugiau papildinių, kurių taip pat neapimame, todėl būtinai praneškite mums, jei manote, kad galbūt praleidome.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me