20+ geriausių „WordPress“ temų muzikantams

Geriausios „WordPress“ temos muzikantams

Tai sparčiai populiarėjantis internetas, veikiantis pasaulyje, ir žinant, kaip efektyviai prekiauti savimi, labai svarbu, kad tau pasisektų. „WordPress“ temos ir papildiniai vaidina svarbiausią vaidmenį bendraujant su gerbėjais, o šiame įraše apžvelgsime tai, ką „WordPress“ gali pasiūlyti muzikantams, kai kalbama apie temas..

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate kaip muzikantas, ar jau esate grupėje, kuriai jau sekasi tinkamai, tai, kaip jūs pristatote save internete, gali reikšti skirtumą tarp akistatos ir užmaršties. Tikriausiai turite įvaizdį, kurį laikote šalia ir kuris yra brangus, tačiau koks yra įvaizdis, kurį norite, kad visi jūsų artimieji, žavintys gerbėjus, įsimylėtų? Kokiai muzikai ir gyvenimo būdui tu atstovauji?

Peržiūrėkime keletą populiariausių „WordPress“ muzikos temų, kad jus pakiltų ir suplanuotų.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Vešlus

sodrus „WordPress“ muzikos tema

Muzika yra maistas sielai – universali kalba, kuria mėgaujasi daugelis žmonių. Jei savo muzika norite pasiekti daugiau sielų, jums reikia gražios ir galingos „WordPress“ muzikos temos, tokios kaip „Lush by power“ elito autorių „Iron Templates“ tema..

„Lush“ yra pilnas sprendimas visiems muzikos pramonei – nuo didžėjų iki džiazo meistrų, punk rokerių ir visų kitų muzikos profesionalų, apie kuriuos galite pagalvoti. Šis grožis yra supakuotas iki galo su visomis funkcijomis, kurių jums reikia norint atkreipti dėmesį į jūsų muzikinį kūrinį.

Turėdamas daugiau nei 8 demo versijas, kurias galite importuoti vienu paspaudimu, „Lush“ siūlo daugybę stiliaus parinkčių, kad sukurtų savo svajonių muzikos svetainę. Be to, ši „WordPress“ muzikos tema yra kartu su galingu „WPBakery“ puslapio kūrimo įrankiu, siūlančiu jums absoliučią valdymą, kaip jūsų svetainė atrodo ir veikia.

Tuo dar nesibaigiame, „Lush“ laivai su įspūdingais nuotraukų albumais, neribotu išdėstymu, spalvomis ir šriftais, pilnai veikiančiu garso grotuvu (pagalvok apie dainų tekstus, apžvalgas, „Youtube“ vaizdo įrašus ir kt.), Diskografiją, „Slider Revolution“, vaiko temą kaip tinklainė ir reaktyvus dizainas reiškia, kad jūsų muzika puikiai atrodys keliuose įrenginiuose.

Be to, „Lush“ yra parengta naudoti „WooCommerce“, tai reiškia, kad galite pradėti pardavinėti savo muziką ir renginių bilietus, kai tik įdiegsite temą. Be to, jūs gaunate tris meniu stilius, todėl galite pateikti savo muzikos turinį savo gerbėjams kaip roko žvaigždę. Be to, jūs gaunate koncertų vadybininką ir renginių skaičiavimo funkcijas, kurios padeda jums išlikti muzikos karjeros viršūnėje.

2. Garso plokštė

soundboard wordpress tema muzikantams

Svajodami sukurti internetinę svetainę, kurioje paaiškės jūsų muzika, „Soundboard WordPress“ muzikos tema rinksis savo darbą kitaip. Ši tema gerbėjus iškelia pirmiausia į pagrindinį puslapį pateikdama visą jiems reikalingą informaciją.

Dėl 5 pasirinktinių valdiklių galite lengvai parodyti naujienas, kelionių datas, naujausią albumą, naujausius vaizdo įrašus, naujausias nuotraukas ir net elementus iš savo parduotuvės. Be to, jūs visada galite prijungti savo valdiklius prie pagrindinio puslapio, kad sukurtumėte gerbėjų patirtį.

Estetikos skyriuje „Soundboard“ taip pat nenuvilia. Pradedantiesiems, ji pristatoma su dviem iš anksto paruoštais apvalkalais, t. Y., Šviesia ir tamsia, ir tai suteikia jums pagrindinį įspūdį, kiek sukuriate gražią svetainę. Be to, galite lengvai pritaikyti foną, kad pridėtumėte tam tikrą stilių. Be to, temoje yra 5 skirtingi puslapių šablonai ir 5 pasirinktiniai įrašų tipai.

Jei manote, kad viskas, klystate. „Soundboard“ muzikos tema yra su daugiau nei 800 „Google“ šriftų ir „Font Awesome“ piktogramų. Pridėti diskografiją, vaizdo įrašus ar vaizdų galerijas viskas, ką reikia, ir spustelėkite. Be to, jūs gaunate vaizdų dėžutę, taigi jūsų gerbėjai gali mėgautis jūsų koncerto nuotraukomis netrukdydami.

Geriausia „Soundboard“ yra gana lengva naudoti. Pradėjusiesiems ir kūrėjams patiks ši „WordPress“ muzikos tema dėl lanksčių parinkčių, leidžiančių šią temą dirbti lengvai. Tema suderinama su „WooCommerce“, „Kontaktų forma 7“ ir visomis pagrindinėmis naršyklėmis.

3. Singlas (nemokamas)

Nemokama „WordPress“ tema

Iš „Automattic“ dizainerių ateina „Singl“, minimalistinė tema, leidžianti sukurti galingą buvimą internete. Jis turi ryškų juodą foną ir pilkos spalvos spalvų schemą, kuri turi paneigti nuomonę, todėl įsitikinkite, kad ji atspindi jūsų prekės ženklą! Kitos funkcijos yra lipnūs įrašai, pasirinktiniai meniu, antraštės ir fono vaizdai, integruota prenumeratos forma ir socialinio tinklo integracija.

4. „MusicPress“

muzikos spauda WordPress muzikos tema

Jei norite pateikti savo muziką auditorijai, jums reikia galingos „WordPress“ temos. Integruotos funkcijos, tokios kaip garso grotuvas, diskografija ir gražios galerijos, yra būtinos. Parengtis SEO ir reaguojantis dizainas yra du kiti gyvybiškai svarbūs veiksniai, kuriuos reikia atsiminti, taip pat ir naudojimo paprastumas.

Jei ieškote „WordPress“ muzikos temos, kuri įkūnija visas šias funkcijas, o paskui ir kai kurias, norite ne ko kito, o tik „MusicPress“ „WordPress“ temos.

„MusicPress“ yra tobula „WordPress“ muzikos tema solo atlikėjams, didžėjams, grupėms, gerbėjų svetainėms, pramogų žurnalams, įrašų etiketėms ir visiems kitiems muzikos tikslams. Kitos svarbios funkcijos yra 3 iš anksto paruošti apvalkalai, paruošta parduotuvė, 3 pagrindinio puslapio slankikliai, apžvalgos, dalijimasis socialiniais tinklais, pasirinktiniai trumpieji kodai, neribotos valdiklių sritys, išskleidžiamasis meniu ir daug daugiau..

5. „Byblos“ (nemokamas)

„Byblos“ nemokama „WordPress“ tema

Jei norite sukurti nepaprastai švarų ir modernų dizainą, ši nemokama „WordPress“ tema leis jums greitai ir greitai įsibėgėti! Puikiai tinka muzikantams, „Byblos by Smartcat“ yra viso pločio slankiojanti tema, kuri atrodo puikiai ir yra lengvai pritaikoma. Mūrinės tinklelio plytelės yra puikios, jei turite daug galerijų ar panašiai; jie neleidžia tinklalapiui tapti per daug apkrauti, o tai gali atgrasyti žmones tyrinėti jūsų svetainę. Be to, jis apima tokias funkcijas kaip vertikalus meniu išdėstymas, integruotas paieškos variklio optimizavimas (SEO), nuostabus šriftas ir paleidimo įtaisas, šoninės juostos ir poraštės valdikliai, CSS3 animacijos ir pritaikomi raginimai veikti.

6. Muzikos klubas

muzikos klubo „WordPress“ muzikos tema

Ketvirtoje vietoje turime „Music Club“, savotišką „WordPress“ muzikos temą, kuri kažkodėl primena kortų ir keturių lapų dobilų žaidimą. Ar kada teko girdėti apie su pastaruoju siejamus prietarus dėl sėkmės?

Beje, kodėl 52 kortelių denyje vietoj trijų lapų dobilų jie neturi keturių lapų dobilų kaip klubų kostiumo simbolį? Jei norite azarto, tai gali parodyti tam tikrą sėkmės laipsnį, nesutinkate? Bet aš vengiu.

Jei tai jūsų sėkmingoji diena, muzikos klubo „WordPress“ tema nepanaši į nieką anksčiau matytą, o turint funkcijų, kurios sužavės jūsų mintis, sąrašą.

„Music Club“ yra puikus sprendimas klubo muzikos gerbėjams, didžėjams, muzikantams, radijo stotims ir renginių planuotojams. Tai atnešė interneto svetainių kūrėjų (-ų) neeilinis ir elito autorius „GoodLayers“..

Nors Muzikos klubą lengva naudoti, tema pateikiama su galingais įrankiais, skirtais renginiams valdyti ir dalintis savo muzikine aistra su pasauliu.

Funkcijos, kurios jums patiks, yra plūduriuojantis garso grotuvas, kuris lieka klausytoju bet kuriame jūsų svetainės puslapyje, nukreipimo puslapio šablonas, „Page Builder“, slankmačiai, gražios muzikos albumai, artėjančių įvykių funkcija, siūlanti jūsų gerbėjams visą informaciją apie koncertą ir bilietus bei Aš galiu tęsti ir toliau.

Turėdami daug pažangių temos parinkčių ir lankstų dizainą, niekas netrukdys jums kurti savo svajonių „WordPress“ muzikos svetainę.

7. FWRD

fwrd WordPress muzikos įskiepis

Tarkime, kad norite vieno gaviklio (įterpti nuorodą), kuris aprūpintas kelių puslapių funkcijomis. Kas žino? Galbūt ateityje planuojama pridėti daugiau puslapių, net jei viskas, ko jums šiuo metu reikia, yra vieno puslapio svetainė.

Nesvarbu, ar turite tokį specifinį poreikį, ar mėgstate turėti abi galimybes, jums patiks „FWRD WordPress“ tema.

Karštas tiesiai iš durų šis plakatas suteiks gyvybės jūsų muzikos svetainei. Kita vertus, jei jūs pradedate, FWRD sukuria tvirtą pagrindą jūsų svetainei.

Kai netrukus pasirodys 5 paruošti importuoti demonstraciniai rinkiniai ir dar daugiau, jums niekada netrūks profesionaliai atrodančių dizainų, kad būtų galima sužavėti keletą funkcijų (ar net sutrikdyti) pramonę..

Tai dar ne viskas, ši „WordPress“ muzikos tema pateikiama kartu su populiaria „WPBakery Page Builder“, tai reiškia, kad galite sukurti maketus iš šios galaktikos neišpūsdami prakaito. Jei norite lengvai sukurti fantastiškus meniu, pravers daugiau nei 100 antraščių projektavimo parinkčių.

Kitos funkcijos apima „Essential Grid“, vaizdo įrašų ir „parallax“ fonus, karštas nuorodas (puikiai tinka vieno skaitytuvo tinklalapiui), renginių ir koncertų tvarkyklę, muzikos albumus, garso grotuvus, „WooCommerce“, paruoštus vertimui, neribotą išdėstymą, spalvas ir šriftus, „Slider Revolution“ , reaktyvus ir tinklainei paruoštas dizainas, vaiko tema ir pan.

8. „Blackoot“ (nemokama)

„Blackoot Lite Freemium WordPress“ tema

„Blackoot Lite“ yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta atsižvelgiant į muzikantus ir fotografus. Ši elegantiška ir reaguojanti „WordPress“ tema gali per kelias minutes sukurti profesionalią svetainę. Funkcijas sudaro valdikliui pritaikytos sritys, pritaikomas fonas, automatinis vertimas ir visiškai reaguojantis dizainas

Taip pat turite galimybę naujovinti į „premium“ „Blackoot Pro“, kuris turi daugiau funkcijų ir palaikymo, pvz., Galimybę kurti skaidrių demonstraciją, „Google Maps“ integraciją ir daug daugiau.

9. Kroma

„croma wordpress“ muzikos tema

Sukurti sėkmingą karjerą muzikos industrijoje yra sunku. Yra daug judančių dalių, ir vienas neteisingas žingsnis gali baigti jūsų karjerą per anksti. Štai kodėl jums reikia gražiai reaguojančios ir galingos „WordPress“ temos, kuri palengvina skaitmeninę rinkodarą.

„Croma“ yra viena iš tokių „WordPress“ muzikos temų. Tai puiki daugiafunkcinė tema didžėjams, muzikantams, grupėms, įrašų kompanijoms, prodiuseriams ir pan. „Croma WordPress“ muzikos tema yra labai patogi funkcijų atžvilgiu. Tai gali būti paskutinė „WordPress“ muzikos tema, kurios jums kada nors prireiks..

Aš kalbu apie tokias funkcijas kaip 9 paruoštos importuoti demonstracinės versijos, visos AJAX garso grotuvas su nuolatiniu atkūrimu, muzikos albumai, sklandi socialinės žiniasklaidos integracija, kelių puslapių šablonai, gilus „WooCommerce“ integravimas, renginių ir koncertų vadybininkas, 100 proc. reaguojantis dizainas, karštosios nuorodos, lanksčios antraštės ir dar daugiau.

10. Epronas

„epron WordPress“ muzikos tema

Jūs taip sunkiai dirbate su savo muzika ir norite savo gerbėjams pasiūlyti tik geriausią patirtį. Dėl šios priežasties jūs nepadarote pasiteisinimų; kuriate tik geriausią muziką.

Kalbant apie jūsų svetainę, neturėtumėte daryti ir pasiteisinimų. Stenkitės sukurti geriausią įmanomą svetainę. Pirmasis žingsnis kuriant „WordPress“ muzikos svetainę, kuria ypač didžiuojatės, yra tinkamos temos pasirinkimas.

Jei esate pavargę nuo „WordPress“ muzikos temų, kurios žada dangų, bet atneša pragarą, pasakykite „Epron“ sveikinimus elito autoriui Rascals.

Nedažant cukraus dangos, „Epron“ aprūpina visomis funkcijomis, kurių reikia norint sukurti paprastą, tačiau galingą muzikos svetainę, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs profesionalas.

„Epron“ gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip ypač lankstus „Muttley Framework“, puikus renginių tvarkytuvas, revoliucinis trumpųjų kodų tvarkytuvas, gražios antraštės, „Slider Revolution“, „Scamp“ muzikos grotuvas su „Soundcloud“ palaikymu, paruoštas „WooCommerce“, reaguojantis išdėstymas, sklandūs CSS3 perėjimai, neribotos spalvos, 380+ „Google“ šriftų, „Nivo Slider“, 6 pasirinktiniai įrašų tipai, 4 pasirinktiniai valdikliai ir sąrašas tęsiasi.

11. Decibel

decibelų „WordPress“ muzikos tema

Tinkamu „WordPress“ muzikos temos pavadinimu „Decibel“ padės jums išpūsti savo muzikinį turinį pasauliui kaip roko žvaigždę. Taikant šią temą vienintelis dalykas, kuris kliudo, yra jūsų vaizduotė, o ne savybių trūkumas.

Aš žinau, kad išsirinkti tobulą temą yra sudėtinga. Pavyzdžiui, kuo tu tiki? Kokias savybes jums net reikia pradėti? Ar yra spąstų, kurių reikia vengti? Ir turėdami milijoną ir vieną temą, kurią pasirenkate, kai visi turi gražią reklaminę medžiagą?

Na, „Decibel“ neleidžia išsipūsti ir sutelkia dėmesį į jūsų, kaip didžėjo, muzikanto, grupės, įrašų kompanijos ar bet kurio, susijusio su muzikos pramone, poreikius..

Temą sudaro tokios funkcijos kaip 100+ išdėstymai, 12 paruoštų naudojimui pagrindinių tinklalapių demonstracinių versijų, diskografija, kelionių datos, 6 vidinio puslapio šablonai, reaguojantis dizainas, WPBakery Page Builder, Slider Revolution ir gražios galerijos, tik palietus ledkalnio viršūnę..

12. JamSession

„jamsession“ „WordPress“ muzikos tema

Galbūt norėtumėte kažko subtilesnio – tiesiog paprasto ir švaraus svetainės dizaino. Bet jūs žinote apie tam tikrą stilių, gražius fonus, gražias animacijas, šviežią modernų dizainą ir darbus. Jei tai skamba kaip jūs, „JamSession“ yra tik jums reikalinga „WordPress“ muzikos tema.

„JamSession“ lengva konfigūruoti ir pritaikyti, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar ekspertas. Kitos jums patinkančios funkcijos yra viso ekrano skaidrės, nuostabi vaizdo įrašų pagalba, tai greitai reaguojantis kūdikis, tinklaraštis, renginiai, diskografija, gražios nuotraukų galerijos ir…

… Naudodami tris paruoštus naudoti demonstracinius modelius, galite atsitrenkti į žemę ir pritaikyti kelią tol, kol nenukrisite. Taip, „JamSession“ pristatoma kartu su „WPBakery Page“ kūrimo priemone, slankiojančia revoliucija, „SoundCloud“ palaikymu, garso grotuvu, reaguojančiu dizainu, keliais meniu išdėstymais ir „WooCommerce“ palaikymu..

13. Liucija

Lucille WordPress muzikos tema

Tada gausite „Lucille WordPress“ muzikos temą ir iškart suprantate, kad tobuliausios „WordPress“ muzikos temos paieška baigėsi. Kodėl? Kadangi „SmartWPress“ – kūrėjas – reiškia verslą.

Puikus dizainas ir galingas funkcionalumas daro šią „WordPress“ muzikos temą idealiu sprendimu radijo stotims, įrašų kompanijoms, muzikantams, grupėms, prodiuseriams ir kt..

Pristatome „Lucille“ su „WPBakery Page Builder“, 5 ar daugiau paruoštų importuoti demonstracinių versijų, „Slider Revolution“, sklandžią „WooCommerce“ integraciją, reaguojantį dizainą, neribotas spalvas, temos pritaikymą, kelis meniu stilius, 2 paruoštus spalvų apvalkalus, gražius garso grotuvus, lankstų foną, pasirinktiniai įvykių, diskografijos, galerijų ir pan. tipai.

14. Beatos dangus

ritmas muzikos tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Iš „ThemeFuse“ maestros „Beat Heaven“ yra ypač elegantiška ir reaguojanti aukščiausios klasės tema, skirta muzikantams ir grupėms, kurie to nori. Mobiliajame pasaulyje ši tema sužavi gerbėjus keliaujant. Ši linksma, linksma tema turi puikų pagrindinio puslapio muzikos grotuvą, palaikymą renginiuose ir daugybę kitų funkcijų, kurių norėtų bet kuris muzikos mėgėjas..

Kai tik nusileidžiate pagrindiniame puslapyje, esate laukiami paryškinto išdėstymo, pagrindinio puslapio muzikos grotuvo su keliais takeliais, būsimų įvykių tvarkaraščio ir albumo karuselės. Naudodami šią temą galite lengvai sukurti savo muzikos tinklaraštį, savo grupės tinklalapį, svetainę, reklamuojančią jūsų įrašų kompaniją, arba panaudoti ją būsimiems jūsų vietos renginiams valdyti. Tai puiki tema, kuri puikiai tinka bet kuriai su muzika susijusiai svetainei.

Žinoma, į šią temą įeina visi jums patinkantys puslapiai, kuriuose yra dauguma „ThemeFuse“ temų, tokių kaip tinklaraštis, fantastiškas rinkinys, naudinga galerija, apie ir kontaktinis puslapis. Bet konkrečiai šiai temai taip pat rasite atlikėjų, albumų, vietų, įvykių ir kitų puslapių šablonus. Be to, galite naudoti pasirinktinius trumpuosius kodus, kad pridėtumėte papildomų elementų ir padarytumėte šiuos puslapius savo.

„Beat Heaven“ padidina mastelio keitimą ir slinkimą iš įvairių elementų ir suteikia sklandų naršymą planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar nešiojamajame kompiuteryje. Aukščiausios kokybės funkcijos apima lengvai naudojamus puslapio šablonus ir maketus, švarų integruotą HTML 5 garso grotuvą, pilną muzikos vaizdo įrašų palaikymą (plius valdiklį), įvykių modulį (su laiko juosta), naujausių albumų karuselę ir dar daugiau!

15. Muzika

muzika-jų stiprinimas-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Muzika yra paryškinta paralakso muzika, grupės ir renginių stiliaus „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Themify“. Ši miela tema puikiai tinka dainininkams, grupėms, dainų autoriams, renginių vietoms, vadybininkams ir dar daugiau. Ši tema išties išsiskiria dėl visos šalies uogienių, viso pločio paralakso fono, pasirinktinio lipnios poraštės muzikos grotuvo, albumo ir renginių palaikymo bei dar daugiau.

Šioje temoje yra viskas, ko reikia norint pradėti reklamuoti save, savo menininkus ar savo renginio vietą. Pirmiausia – į temą įtrauktas puikus „Themify“ drag and drop puslapio kūrėjas, todėl galite sukurti neribotą maketą viskam, ko jums gali prireikti. Muzika taip pat apima pasirinktinius įrašų tipus, kad būtų lengva pridėti savo albumus, artėjančius renginius, nuotraukų galerijas, vaizdo įrašų sąrašus ir net jūsų naujausius pranešimus spaudai. Tiesiog pridėkite atitinkamą pasirinktinį įrašo tipą, kad pridėtumėte kiekvieno tipo naujienas ar žiniasklaidą taip, lyg pridėtumėte tinklaraščio įrašą – taip paprasta!

Kitos aukščiausios klasės funkcijos yra lengvai naudojamas „Themify“ statybininkas, albumų pasirinktinio įrašo tipas, pasirinktinių įvykių modulis (turistams, koncertams ir kt.), Mūro ir tinklelio galerijų palaikymas bei visiškai reaguojantis dizainas..

16. SONIKAS

SONIK reaguojančios muzikos „WordPress“ tema

„Sonik“ yra labai išsami muzikos „WordPress“ tema su visomis funkcijomis, reikalingomis sukurti unikalias muzikos svetaines. Turėdamas daugiau nei 12 pasirinktinių pašto tipų, jis puikiai tinka tvarkyti muzikos leidinius, podcast’us, atlikėjus, renginius, radijo stočių kanalus, radijo tvarkaraščius ir dar daugiau. Jo unikalus ir reaguojantis dizainas peržengia įprastas „WordPress“ galimybes, nes ne tik turi „Visual Composer“ papildinį, bet ir teikia keletą galingų integracijų, vadinamų „Gridstacks“..

Tinkleliai yra išskirtiniai „Sonik“ temos komponentai, kurie leidžia kurti karuselius, dangų srautus, slankiklius ir dar daugiau iš visų pašto tipų, naudojant taksonomijos filtravimą ir dizaino pritaikymą..

Sonikas nėra tik muzikos tema – tai dar daugiau. Iš tikrųjų tai yra vieninteliai turintys tokį galimą turinį ir išdėstymą, todėl ši tema yra lanksčiausia ir tinkanti kiekvienai su muzika susijusiai svetainei, pradedant didžėjais ir muzikantais, baigiant radijo stotimis ir etiketėmis. Galinga „WooCommerce“ integracija pakelia žaidimą į kitą lygį, iš tikrųjų galite sukurti tobulą muzikos parduotuvę, pridėdami takelius ir albumus į pirkinių krepšelį vienu paspaudimu.

Bendradarbiaujantis ir animuotas muzikinis grotuvas lankytojui siūlo unikalią patirtį, akcentuodamas svarbiausią kiekvieno muzikanto bruožą. Tačiau visos šios funkcijos nėra skirtos specialiems įgūdžiams reikalauti. Tiesą sakant, kiekvienas elementas turi greitą „Visual Composer“ integravimo funkciją, o naudojant daugiau nei 120 tinkinimo parametrų nustatymų galite lengvai sukurti savo prekės ženklo svetainę. 3 šriftų parinkikliai, 12 spalvų parinkėjų, daugybė kitų variantų, su realiojo laiko peržiūra – viskas, ko jums reikia, kad tilptų bet kuri muzikos svetainė.

17. Steve’as Cadey

Steve Cadey - „WordPress“ muzikos tema

Steve’as Cadey yra reaguojanti „WordPress“ tema, specialiai sukurta muzikos ir renginių svetainėms. Ši tema gali sukurti geriausią įspūdį iš pirmo žvilgsnio, nes madingas dizainas ne tik atitinka estetinį standartą, bet ir visiškai tenkina muzikos pramonės poreikius.

Tačiau net puikus vizualinis dizainas yra tik maža jūsų svetainės sėkmės dalis. Tai, ko jums tikrai reikia, yra žinomos privilegijos ir funkcijos, kurios jums padės ilgainiui. Dėl šios priežasties Steve’as Cadey sugalvojo „viskas viename“ sprendimą jūsų internetinėje muzikos platformoje. Tiksliau sakant, tai leidžia lengvai atnaujinti naujienas ir muzikos tendencijas, pristatyti atlikėjus, įterpti vaizdo įrašus ir garso įrašus bei bendrauti su savo gerbėjais tinklaraštyje.

Be to, jei norite meilę muzikai paversti pelningu verslu, Steve’as Cadey gali suteikti jums pagalbos ranką. Integruota su „WooCommerce“, ji leidžia jums parodyti įvykius, parduoti albumus, pristatyti bilietus ir kitus produktus su kuo mažiau pastangų. Suderinamas su visais mobiliaisiais įrenginiais ir interneto naršyklėmis, Steve’as Cadey žada suteikti jums tokią pačią gerą kokybę, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate.

18. „IronBand“

„IronBand“ - muzikos grupė ir DJ WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„IronBand“ yra drąsios muzikos „WordPress“ tema, kurią galite rasti „Themeforest“. Ši arkliška tema puikiai tinka muzikantams, didžėjams, koncertų vietoms ir muzikos tinklaraštininkams. Puikus „IronBand“ bruožas yra dėmesys muzikai. Temoje yra HTML5 garso grotuvas, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų klausytis garso įrašų, albumų laikraščių ar koncertų įrašų (arba įkelti visą savo diskografiją). Taip pat galite lengvai pridėti „YouTube“ vaizdo įrašus, kad būtų galima pamatyti tiesioginius įvykius ar užkulisius.

Temoje taip pat yra keletas puikių puslapių, kuriuose galite parodyti save, savo grupę ar atlikėjus. Filtruojamos galerijos puslapis puikiai tinka norint pridėti vaizdų iš renginių, koncertų ar užkulisių veiksmo. O internetinis dienoraštis yra puikus būdas pasidalyti naujienomis su savo gerbėjais. Kitos temos funkcijos yra spalvų ir šriftų parinktys, sluoksniuotosios psd bylos, tiesioginis „Twitter“ tiekimas ir nuostabus „Revolution Slider“.

19. Muzika ir grupė

Muzika ir grupė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Muzika yra grupės ir muzikanto „WordPress“ tema „Organic Themes“. Ši visiškai reaguojanti tema yra puikus sprendimas visiems muzikos industrijoje. Muzikoje pilna fono, antraštės, išdėstymo, skaidrių demonstravimo ir dar daugiau pritaikymo parinkčių. Lengvai pakeiskite temos spalvą ir išdėstymą, kad ji atitiktų jūsų grupės ar muzikos stilių.

Į temą taip pat įeina daug specifinių grupių ir muzikantų ypatybių. Yra specialus kelionių datų puslapis ir valdiklis. Kita nuostabi funkcija yra grojaraščio valdiklis, kuriame galite įtraukti naujų dainų fragmentus ar turo įrašus. Muzikos tema apima diskografijos puslapį – tai jūsų albumų ar įrašų aplankas. Visos šios yra nuostabios savybės, kurias gerbėjai supyks.

Muzikos tema yra parengta „WooCommerce“. Tai puiku, jei norite parduoti grupės gaminius, muziką ar dar ką nors. „WooCommerce“ integracija palengvina produktų pridėjimą ir pardavimą..

20. Bruklinas

Bruklino „WordPress“ muzikos tema

„Bruklinas“ yra „Gorilla Themes“ sukurta aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, sukurta muzikantams, grupėms, menininkams, tinklaraštininkams ir pramogų pramonei. Temoje yra 3 minučių diegimo programa, leidžianti greitai įdiegti temą ir pradėti skelbti straipsnius. Pagrindinis šios temos bruožas yra pagrindinio puslapio skaidrių demonstravimo modulis, kuris yra kartu su garso ir vaizdo grotuvo įdėjimo moduliu, kuris leis jums paskelbti naujausius takelius ir vaizdo įrašus tiesiai pagrindiniame puslapyje, kad lankytojai jų galėtų klausyti ar žiūrėti (palaikydami „iPhone“, „iPad“ ir „Android“).

21. Sąrašų sąrašas

Setlist Music WordPress Theme

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Setlist“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, sukurta atlikėjams ir muzikos svetainėms. Temoje yra labai švarus ir modernus tamsių spalvų dizainas, kuris yra įvairių spalvų ir buvo sukurtas specialiai muzikos pramonės nišai.

„Setlist“ yra puiki modernios juostos tema. Jame yra nuotraukų karuselės slankiklis, skirtas svarbiausiems straipsniams, renginių kalendorius, skirtas suplanuoti jūsų pasirodymus ir kitus renginius, taip pat integruotas vaizdo įrašų puslapio šablonas, skirtas muzikos vaizdo įrašams parodyti..

Vienas iš mėgstamiausių dalykų, susijusių su „Setlist“, yra kalendorius ir būsimų įvykių valdiklis. Jie ne tik atrodo labai liekni, bet ir puikiai tinka atnaujinti visus jūsų gerbėjus su jūsų renginiais ir įsitikinti, kad jie visi pasirodys sekančiam jūsų pasirodymui..

22. Švytuoklė

Švytuoklė, muzikos tvarkymo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Švytuoklė yra „WordPress“ „Premium“ tema, skirtingai nei bet kuri kita, ką mačiau. Jis ne tik turi ypač švarų, modernų ir profesionalų dizainą, bet ir turi keletą nuostabių savybių, kurių niekur nemačiau.

Vienas nuostabiausių dalykų, susijusių su „Pendulum“, yra pasirinktinės muzikos valdymo funkcijos ir aplankas. Tiesą sakant, ši tema buvo sukurta specialiai žmonėms, kurie mėgsta muziką, tokiems kaip didžėjai, prodiuseriai, klubai, muzikantai ir beveik visiems kitiems, kurie myli muziką..

Naudodami „Pendulum“ galite lengvai įtraukti muziką į savo portfolio, kur skaitytojai gali lengvai naršyti po įvairias dainas ir groti jas tiesiai vietoje. Ir muzika groja stiliumi … Muzikos rinkinys yra ypač modernus ir turi keletą puikių „jQuery“ animacijos efektų.

23. Naktinis klubas

Naktinių klubų „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naktinis klubų rengimas yra „WordPress“ tema, sukurta / sukurta specialiai atsižvelgiant į naktinius klubus ir muzikos svetaines. Šioje temoje yra įmontuoti garso ir vaizdo grotuvai, suderinami su populiariausiais rinkos grotuvais, tokiais kaip mxpod.com, reverbnation.com, soundcloud.com ir vaizdo įrašai iš „YouTube.com“, „Vimeo.com“, „DailyMotion.com“. … ir tt Tiesiog įklijuokite kodą su grojaraščiu ir grotuvas pasirodys jūsų pagrindiniame puslapyje!

„Night Clubbing“ yra su puikia pagrindinio puslapio skaidrių demonstracija ir renginių kalendoriumi, kuris leidžia lengvai parodyti populiariausias nuotraukas ir lengvai pridėti, redaguoti bei suplanuoti įvykius. Integruota taip pat yra reklamos sistema, leidžianti lengvai pridėti reklaminių antraščių į savo svetainę, jei planuojate užsidirbti papildomų pinigų iš savo svetainės.

Taip pat integruoti socialinio tinklo valdikliai, kurie leis įvesti „Facebook“ ir „Twitter“ ID, o jūsų srauto ir gerbėjų puslapio „likebox“ pasirodys šoninėje juostoje. Nereikia jokių išorinių valdiklių! Be to, ši naktinio klubo ir muzikos tema yra 7 skirtingų spalvų stilių, kuriuos galite pasirinkti – mėlynos, raudonos, juodos, žalios ir violetinės. Visi jie aprūpinti profesionaliu dizainu, logotipo įkėlimo programa ir maketo parinkikliu (dešinėje arba kairėje šoninėje juostoje)..

Vyniojimas (ar tai pabaiga?)

Vargu! Aš sakyčiau, kad tai yra tik kelionės pradžia, kurią jūs einate, kad galėtumėte patobulinti savo viziją, kokia bus jūsų svetainė. Aš pateikiau keletą priemonių, kurios padės pradėti ruošti jūsų žinią pasauliui, dabar tai priklauso nuo jūsų. Taip pat galbūt norėsite patikrinti mūsų geriausios „WordPress“ muzikos papildinių sąrašą, kad sužinotumėte, kaip pridėti garsą prie esamos temos ir perduoti garso bangas interneto metu ir erdvėje, kad gerbėjai galėtų mėgautis.

Nepamirškite pasirinkti temos, atspindinčios jūsų muziką ir stilių, nesvarbu, ar tai rezervuota, aptakus, ar kažkas garsiau. Atidžiai įvertinkite savybes – ar socialinės žiniasklaidos integracija jums duos daugiau naudos, ar tinklelio stilius yra daug svarbesnis jūsų išvaizdai? Galutinis derinys yra jūsų rankose.

Tau! Ar sutinkate su mūsų geriausių „WordPress“ temų, skirtų muzikantams, sąrašu? Ar turite kokių nors „WordPress“ muzikos temų, kurias rekomenduotumėte?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me