20 ir daugiau geriausių „Gutenberg WordPress“ temų

20 ir daugiau geriausių „Gutenberg WordPress“ temų

Kaip aš tikiu, jūs jau žinote, „Gutenberg“ yra įmontuota „WordPress“, blokuojama, vaizdinio turinio redaktorė. Tai leidžia nukreipti, spustelėti ir redaguoti turinį jūsų žinutėse ir puslapiuose naudojant keletą labai naudingų blokų. Tačiau to, ko galbūt nežinote, vis daugiau ir daugiau temų kūrėjų kuria „WordPress“ temą visame Gutenbergo rajone.

Žinoma, yra daugybė „WordPress“ temų su puslapių kūrėjais. Puslapių kūrėjai palengvina temos pritaikymą bet kuriai jūsų konkrečiai svetainei. Pavyzdžiui, mes turime savo „Total“ temą, kuriai naudojamas „WPBakery“ puslapio kūrimo būdas, kuris (mūsų nuomone) yra viena geriausių ir lanksčiausių daugiafunkcinių temų. Tačiau ne visi nori 101 parinkčių ar puslapių kūrimo elementų. Kartais jūs tiesiog norite švarios ir paprastos temos su atitinkamomis funkcijomis, kad galėtumėte pažymėti savo „WordPress“ svetainę ir pakeisti keletą maketų. Čia šviečia „Gutenberg WordPress“ temos. Taigi, ką tai reiškia jums? Greitesnė svetainės sąranka, lengvesni tinkinimai ir lengvesnė svetainės sąranka (tai gali padėti padidinti bendrą svetainės greitį).

Taigi, norėdami paminėti Gutenberg ir parodyti savo lankstumą, mes sudarėme geriausių Gutenberg WordPress temų sąrašą. Tai nėra vien tik temos, kurios teigia „suderinamos“. Kiekviena tema šiame sąraše buvo specialiai sukurta ir dizainerė, skirta dirbti su Gutenbergu. Nei viena iš išvardytų temų nepridėjo „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinių. Vietoj to jie visapusiškai naudojasi integruotu „Gutenberg“ redaktoriumi ir „Live Customizer“, kurie yra „WordPress“ dalis. Taigi, pradėkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Gutentimas

„Gutentim“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Gutentim“ tema naudoja „Gutenberg“, kad pasiūlytų jums daugybę dizaino variantų. Pradėkite nuo iš anksto paruoštų demonstracijų ir integruotų pasirinktinių antraščių stilių. Norėdami sukurti aplanką, tinklaraštį, agentūros svetainę, nukreipimo puslapį ir dar daugiau, naudokite skelbimo išdėstymo valdiklį, blokus ir parinktis. Plius tiesioginio tinkinimo priemonės parinktys leidžia lengvai pakeisti spalvas ir šriftus. „Gutentim“ tema taip pat apima „MailCHimp“ informacinio biuletenio integraciją, skaidrių rinkinius, pranešimų maketus ir yra parengta GDPR.

2. Carrino

„Carrino“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Kurkite puikų tinklaraštį su „Carrino“. Ši „Gutenberg“ tinklaraščių tema apima daugybę pranešimų maketų, šoninių juostų, temos stiliaus parinkčių ir, žinoma, „Gutenberg“ blokų, kad sukurtumėte tai, ko jums gali prireikti. Pridėkite žinomų įrašų, kategorijų, herojų sričių, perjungimų, pasirinktinių spalvų ir dar daugiau. Be to, tema yra „WooCommerce“ paruošta, jei norite į savo svetainę įtraukti parduotuvę.

3. „Getwid“ bazė (nemokama)

„Getwid“ bazė - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Pažadėjome, kad šioje tema nebus reikalingi kiti statytojai, tačiau šis projektas tikrai veikia su „Gutenberg“ papildiniu „Getwid“. Suprojektuota taip, kad tilptų kartu kaip dėlionės elementai, „Getwid Base“ tema puikiai veikia kartu su „Gutenberg“ ir „Getwid“ priedu. Ši pradedančiojo tema tampa paprasta, todėl galite kurti pasirinktinius maketus ir skyrius naudodami daugiau nei 30 ar daugiau Gutenbergo pridėtų žemėlapių, socialinės medijos, mygtukų, vaizdų slankiklį, kainų langelį, progreso juostą ir dar daugiau..

4. Gutenote

„Gutenote“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Kuriant tinklaraštį, jums reikia temos su gražiais įrašais, reaktyvaus dizaino ir stiliaus parinkčių, kad atitiktų jūsų prekės ženklą. „Gutenote“ siūlo visa tai viename lengvai įdiegiamame ir naudojančiame pakete. Jei norite greitai pradėti, naudokite vieno spustelėjimo demonstracinį importuotoją, pasirinkite iš 650 ir daugiau „Google“ šriftų, pridėkite „WooCommerce“ parduotuvę, sukurkite kontaktų puslapį su „7 ir daugiau kontaktų forma“. Be to, tema yra parengta vertimui!

5. Varnalė

„Gutenberry“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Gutenberry“ tema iš „TemplateMonster“ siūlo puikias, iš anksto parengtas parinktis jūsų tinklaraščiui. Naudokite vieną iš 6 pagrindinio puslapio maketų, 6 skirtingus tinklaraščių dizainus ir atskirus įrašų stilius, kad jūsų tinklaraštis taptų greitas. Be to, į temą įtrauktas „ZeGuten“ priedas, skirtas dar daugiau blokų, tokių kaip kainų lentelė, reklamjuostė, atgalinės atskaitos laikai, SVG piktogramos ir vaizdas, progreso juostos ir dar daugiau.

6. Cezas

„Cesa“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Gutenberg“ nėra skirtas tik tinklaraščiams – jis puikus ir parduotuvėms! Su „Cesa“ galite bet kada sukurti minimalistinę elektroninės prekybos parduotuvę. 5 pagrindiniai puslapiai, netrukus pasirodysiantis puslapis, 4 parduotuvių maketai, daugiau nei 20 tinkintų blokų (produktai, prekystalis, „Instagram“, piktogramų dėžutė, slankiklis ir dar daugiau) galėsite suprojektuoti savo parduotuvę. „Cesa“ tema taip pat apima produkto greitą vaizdą, tiesioginę paiešką, tipografijos parinktis, RTL palaikymą, mega meniu ir paralakso efektus..

7. Bimba

„Bimba“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Bimba“ yra nišinė „Etsy“ tema, pavyzdžiui, amatai, rankų darbo gaminiai, dizainas pagal užsakymą ir panašiai. Ir kas geriausia – visa tai paremta „Gutenberg“ ir „Getwid“ priedu. Kurkite stulbinančius puslapius su piktogramų dėžutėmis, vaizdų galerijomis, medijos skaidrėmis, skirtukais, figūrinėmis išnašomis ir dar daugiau. „Plus Bimba“ yra visiškai suderinamas su „WooCommerce“, todėl galite valdyti pardavimus, atsargas ir gabenimą tiesiai iš savo svetainės.

8. „GutenWP“ (nemokamas)

„GutenWP“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Naudodami „GutenWP“ galite turėti puikų žurnalo stiliaus tinklaraštį su lengvai naudojamais „Gutenberg“ blokais. Temą sudaro 4 pagrindinio puslapio dizainai, kuriuose yra tokių funkcijų kaip viso pločio šablonai, stulpeliai, pasirinktiniai meniu, pagrindinio puslapio įrašų slankiklis ir temos stiliaus parinktys. „GutenWP“ taip pat yra parengtas vertimui ir suderinamas su dauguma trečiųjų šalių „Gutenberg“ bloko papildinių, kad būtų dar daugiau turinio redagavimo parinkčių.

9. Gutentype

„GutenType“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Sukurkite labai populiarų tinklaraštį (užpildytą šifravimo mokėjimais per „Elegro“) su „Gutentype“. Šis „Gutenberg“ sukurtas tinklaraštis naudoja įmontuotus redaktoriaus nustatymus, 20 ir daugiau pridėtų „CoBlocks“ elementų bei „Yellow Pencil“ CSS redaktorių, kad būtų galima sukurti daugelį svetainių. „Gutentype“ taip pat yra paruoštas GDPR, suderinamas su „WooCommerce“, optimizuotas mobiliesiems ir pateikiamas su 12 ar daugiau paruoštų demonstracinių versijų demonstracine versija.

10. Petotelis

„Petotel“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Jei vykdote naminių gyvūnėlių viešbutį ar dienos centrą, unikali „Petotel“ tema yra puikus pasirinkimas. Jis buvo sukurtas ne tik specifinei nišai – buvo sukurtas veikti tik su Gutenbergu. Norėdami sukurti savo svetainę, tiesiog naudokite jau paruoštus blokus ir įmontuotas parinktis. Be to, jis pateikiamas kartu su „Getwid“ priedu (daugiau nei 30 blokų) ir „MotoPress Booking“ papildiniu, kad galėtumėte rezervuoti savo svetainę.

11. Openlane

„Openlane“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Openlane“ tema apima daugybę funkcijų ir iš anksto paruoštų maketų verslui. Taigi, ar esate laisvai samdomas vertėjas, ar sukūrėte programą, ar vadovaujate agentūrai, į kurią galbūt norėsite atkreipti dėmesį „Openlane“. Į šią temą įeina 9 stulbinantys įvairių tipų interneto puslapiai, 1 paspaudimo demonstracinis diegimas, visiška „Gutenberg“ integracija ir pristatomi su papildiniu „Openlane Block“, kuris prideda 12 ir daugiau pasirinktinių blokų jūsų turiniui kurti..

12. „CoBlocks“ (nemokama)

„Coblocks“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Mes kalbėjome apie populiarų „CoBlocks Gutenberg“ plėtinį, bet ar žinojote, kad yra tema, kurią verta įgyvendinti? Ši nemokama tema yra paprasta, tačiau siūlo daugybę funkcijų, kaip sukurti savo tinklaraštį, paprastą nukreipimo puslapį ar net internetinį CV. Įkelkite savo logotipą, pridėkite pasirinktinį meniu, pasirinkite stulpelius, pridėkite gif, įterpkite socialines nuorodas ir dar daugiau – visa tai galite padaryti naudodamiesi nepaprasta „Gutenberg“ redagavimo priemone..

13. Dinova

„Dinova“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Gutenberg“ puikiai tinka ir žurnalų svetainėms, kurias galite aiškiai pamatyti Dinovos tema. Ši madinga tema apima patobulintas temos parinktis, maketus ir pašto stilius, naudojant Gutenbergo galią. Galite sukurti savo puslapius naudodamiesi 6 pranešimų blokais, 4 įrašų stiliais, 5 įrašų formatais (vaizdo, garso, vaizdo įrašų, galerijos ir standartiniais), 3 antraščių išdėstymais, 12 šoninių juostų, begaliniu slinkties ir madingais perjungimais..

14. Tipografija

Tipografija - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Typograph“ yra unikali tinklaraščių tema, nes ji buvo sukurta taip, kad atrodytų puikiai su vaizdais ar be jų. Taigi, jei norite sukurti tik turinį, nereikia nuobodžių nuotraukų. Kadangi jis naudoja „Gutenberg“, galite sukurti pasirinktinius skelbimų ar puslapių turinio išdėstymus sklandžiai. Tema taip pat yra vertimas ir RTL parengta bet kuria kalba, kurią galite naudoti!

15. Atominiai blokai (nemokami)

Atominiai blokai - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Kaip ir kelios kitos nemokamos temos šiame sąraše, „Atominių blokų“ tema buvo sukurta suporuoti su jos panašiu pavadinimu „Gutenberg“ plėtiniu. Tema yra švari ir paprasta, ji puikiai atrodo su visais numatytaisiais „Atomic Blocks“ papildinio pridėtais blokais. Naudodamiesi dviem, galite kurti puslapius su tinkleliais, registracija į biuletenius, raginimai veikti, atsiliepimai, dalijimasis socialiniu tinklu, viršutinės ribos ir dar daugiau.

16. Mae

„Mae“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

„Mae“ tema skirta renginių, konferencijų, parodų ir seminarų svetainėms. Kadangi jis pastatytas aplink Gutenbergą, turėsite vientisą redagavimo patirtį, nesvarbu, ar sukuriate įvykio nukreipimo puslapį, ar pagrindinį tinklaraštį. Naudokite įmontuotas spalvų, šriftų, mūro ar tinklelio maketų ir šriftų piktogramų temų ypatybes, kad galėtumėte toliau kurti savo puslapius, kad jie atspindėtų jūsų įmonę ar prekės ženklą.

17. Especio

„Especio“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Kurkite savo maisto tinklaraštį naudodami „WordPress“ ir „Gutenberg“ blokus naudodami „Especio“ temą. Tema puikiai tinka su visais „Gutenberg“ blokais, bet taip pat apima pasirinktinius formų, mygtukų, valdiklių, piktogramų, lentelių, įgūdžių, žemėlapių ir dar daugiau blokus. „Espacio“ tema taip pat yra suderinama su GDPR, „WooCommerce“ palaikymu ir „MailCHimp“ integracija.

18. Hamiltonas (nemokamas)

„Hamiltonas“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Jei norite tik portfelio, kažko gražaus ir minimalaus, tuomet puikus pasirinkimas yra Hamiltonas. Ši nemokama „Gutenberg“ tema yra puikus būdas parodyti savo darbą – paprastas ir paprastas (pažodžiui). Sukurkite savo aplanką naudodamiesi „Gutenberg“, tada naudokite temos parinktis, kad pridėtumėte fono spalvų, atnaujinimo puslapį, pasirinktumėte šviesų / tamsų režimą, įkeltumėte savo logotipą arba pridėtumėte begalinį slinkties tašką..

19. Katelyn

Katelyn - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Katelyn yra išplėstinė tinklaraščio stiliaus tema, pasiūlanti puikų dizainą su „Gutenberg“ redaktoriumi, kuriame galima pritaikyti išdėstymus. Paruošti naudoti puslapiai, lankstūs spalvų nustatymai, 3 antraščių stiliai, papildomos valdiklių sritys, pasirinktinių įrašų tipų skelbimas, žinoma, „Gutenberg“ blokai reiškia, kad galite sukurti savo tinklaraštį ar svetainę per kelias minutes. Tema taip pat yra reaguojanti, patikrinta kryžminė naršyklė, parengta GDPR ir optimizuota našumui.

20. „GutenTag“

„GutenTag“ - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Atsisveikinkite su „GutenTag“ – stilingų trenerių ir gyvenimo būdo tinklaraščių tema. Ši tema naudoja pagrindines „WordPress“ ir „Gutenberg“ galimybes, todėl gali tinkinti savo svetainę be papildomo kodo. Yra net tinklaraščių ir aplanko maketai, kontaktinis puslapis, paruoštos išnašos ir dar daugiau – visa tai įmontuota. Ši tema taip pat puikiai tinka naudojant „Ghost“ ir „Kadence Blocks Gutenberg“ plėtinius, kad galėtumėte geriau valdyti stulpelius, foną, piktogramas ir turinį..

21. Dvidešimt devyniolika (nemokama)

Dvidešimt devyniolika - geriausios „Gutenberg WordPress“ temos

Kaip galėtume sudaryti sąrašą be „WordPress“ pavyzdinės „Gutenberg“ temos – „Dvidešimt devyniolika“. Šią tiesią, pagrindinę temą sudaro paprastos naudoti funkcijos, paprasti dizaino variantai ir, žinoma, galimybė panaudoti „Gutenberg“ visiems jūsų pranešimų ir puslapių išdėstymo poreikiams..


Ir tai viskas dabar žmonėms! Aukščiau pateiktos temos yra puikios parinktys, jei norite šiek tiek pritaikyti savo „WordPress“ svetainę be didelių pastangų. „Gutenberg“ jau yra integruotas į „WordPress“ ir yra lengvai naudojamas, todėl galite sutaupyti daug laiko, kai kuriate naują svetainę (arba atnaujindami dabartinį tinklaraštį). Be to, daugelis kūrėjų prideda pasirinktinius blokus, todėl naudojant „Gutenberg“ įmanoma beveik bet kokio tipo svetainė. Nesvarbu, ar tai paprastas tinklaraštis, ar pilna el. Prekybos parduotuvė, tikimės, kad viena iš išvardytų temų jums tinka.

Tai tik mūsų asmeninės mėgstamiausios „Gutenberg“ paruoštos „WordPress“ temos ir mes žinome, kad tikriausiai praleidome keletą gerų. Taigi, jei jūs naudojote „WordPress“ temą, kuri naudoja „Gutenberg“ redaktorių, ir jums tai patinka, praneškite mums. Mes norėtume, kad daugiau Gutenberg temų būtų įtraukta į mūsų sąrašą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me