24 geriausios sodininkystės ir apželdinimo „WordPress“ temos

Vasarą užpildo žali veja, vešlūs vaismedžiai ir sveiki daugiamečiai augalai, rodantys savo spalvas. Tačiau būkime sąžiningi, dauguma namų, kuriuose įrengtas žvaigždžių kraštovaizdis, tikrai nebuvo sukūrę projekto ar patys jo prižiūrėję. Jie samdė specialistus. Kaip? Tikriausiai per svetainę, sukurtą su viena geriausių sodininkystės „WordPress“ temų, kurią jie galėjo rasti.

Tinklalapiai yra pagrindiniai bet kokio verslo dalykai, o augant populiarių žodžiu rekomendacijų svetainių, tokių kaip „Yelp“ ir „Angie“ sąrašui, jums reikia vietos, kur nusiųsti potencialius klientus. Jums pasisekė, kad „WordPress“ paprasta naudoti, ir su ja galite susikurti visą savo svetainę per dieną. Šiandien mes pasidalinsime geriausios sodininkystės ir apželdinimo „WordPress“ temos taip pat greitai 3 žingsnių vadovas kuriant savo svetainę.

Internete galima rasti tūkstančius „WordPress“ temų. Tačiau turint tiek daug galimybių, ji gali šiek tiek priblokšti, kai pirmą kartą nustatote savo svetainę. Štai kodėl mes ieškojome žiniatinklio ir suradome jums absoliučiai geriausias „WordPress“ sodininkystės temas.

Atsižvelgiant į individualius verslo poreikius, jums gali reikėti būdų, kaip pridėti pasirinktinių atsiliepimų, įtraukti baigtų kraštovaizdžio projektų galeriją arba būdą, kaip parodyti jūsų dabartinius paslaugų pasiūlymus ar specialius pasiūlymus. Mes padarėme viską, kad įtrauktume daugybę temų su skirtingomis funkcijomis. Taigi būtinai peržiūrėkite visą sąrašą, kad pamatytumėte, kurie jums atrodo tinkamiausi. Taigi daugiau nelaukdami čia jie yra, jokia ypatinga tvarka.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso

Bendra kraštovaizdžio „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„Total WordPress“ kraštovaizdžio demonstracija yra gražus pavyzdys, ką galite sukurti naudodami „Visual Composer Drag & Drop“ puslapio kūrimo įrankį, kai jis derinamas su galingomis bendros „WordPress“ temos tinkinimo parinktimis. Paryškintas viso pločio išdėstymas, protingas paslaugų puslapis, asmeniškai aprašyta skiltis ir, žinoma, lengva naudoti kontaktinė forma – tai puikus pasirinkimas bet kuriai sodininkystės ar kraštovaizdžio bendrovei..

2. Ekko

„Ekko“ sodininkystės „WordPress“ tema su „Page Builder“

Nesvarbu, ar siūlote savaitinę techninę priežiūrą, ar kraštovaizdžio dizainą, naudodamiesi „Ekko WordPress“ tema tikrai įsitikinsite, kad galėsite sukurti nuostabų tinklalapį. Paprasčiausiai įdiekite, naudodamiesi vieno spustelėjimo demonstracine versija, kurią norite importuoti, kad pradėtumėte, ir naudokite vilkimo puslapio kūrimo įrankį, kad sukurtumėte tobulą svetainę. Visus elementus galima pritaikyti, be to, temoje pateikiamos turtingos tipografijos, aplanko, tinklaraščio, antraštės / poraštės stiliaus, lipnios antraštės, perbraukimo fotoaparatu ir kt. Parinktys. Be to, tema suderinama su populiariais papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“, „Contact Form 7“, „Gravity Forms“, „Ninja Forms“, WPML ir dar daugiau.

3. Sodo priežiūra

Sodo priežiūros „WordPress“ tema

„GardenCar“ yra sodininkystės ir kraštovaizdžio stiliaus tema, turinti puikių funkcijų, tokių kaip reaktyvus dizainas, puikus „Revolution“ slankiklis, puslapių kūrėjas, kontaktinė forma ir „WooCommerce“ palaikymas. Tai tik tema, padedanti pradėti savo sodininkystės verslą internete.

4. Sodininkas

Sodininko „WordPress“ tema

„Gardener WordPress“ tema buvo sukurta atsižvelgiant į vejos priežiūros, aplinkos tvarkymo, kraštovaizdžio tvarkymo, floristikos, malkinės, ekologinės ir net miško kirtimo įmones. Tai puikus pasirinkimas, turintis daugybę išdėstymo galimybių, tinklainės vaizdo palaikymo, vertimo palaikymo ir dar daugiau.

5. „GreensKeeper“

„GreensKeeper“ sodininkystės ir apželdinimo „WordPress“ tema

Ši sodo, kraštovaizdžio ir smulkaus verslo „WordPress“ tema yra nuostabus pasirinkimas bet kokiam verslui. Dėl stiliaus antraščių, puslapių išdėstymo parinkčių, keičiamų spalvų variantų (su 12 iš anksto nustatytų spalvų schemų), puslapio kūrimo priemonės ir nuostabios izotopų galerijos „GreensKeeper“ suteikia išskirtinumo parinktį..

6. Ecomanic

Ecomanic Sodininkystė, Vejos priežiūra ir Kraštovaizdžio „WordPress“ tema

„Economic“ buvo sukurta lengvai naudojant puslapių kūrimo priemonę, reaguojančius slankiklius, tinklainės vaizdo palaikymą, vertimui paruoštus failus ir dar daugiau. Sukūrus šią temą vejos tarnybai, kraštovaizdžio tvarkymas, aplinkos tvarkymas, ekologija ar sodininkystės verslo svetainė turėtų būti bendras pyragas.

7. „Yoland“ dizainas

„Yoland Design“ kraštovaizdžio ir sodo aksesuarai „WordPress“ tema

Norėdami pamatyti elegantišką kraštovaizdžio dizaino temą, pažvelkite į Yoland. Ši graži tema yra optimizuota mobiliesiems, joje yra 2 pagrindinio puslapio maketai, trumpieji kodai, gražūs slankmačiai, puslapio kūrėjas, vertimo parinktys ir dar daugiau.

8. Pagalbos draugas

Pagalbininkas Sodininkystė ir priežiūra „WordPress“ tema

„Helpmate“ yra „6 viename“ priežiūros paslaugų „WordPress“ tema su iš anksto sukurtais šablonais 6 skirtingoms pramonės šakoms, iš kurių viena yra sodininkystė. Naudodami šią temą galite sukurti gražią svetainę naudodami stulbinantį animacinį slankiklį, lengvai naudojamą puslapio kūrimo priemonę, įmontuotą antraštės ir poraštės stilių ir dar daugiau.

9. Kraštovaizdis

Kraštovaizdžio vejos ir apželdinimo „WordPress“ tema

Naudodamiesi „Landscaper WordPress“ tema galite greitai sukurti savo vejos ir kraštovaizdžio verslo svetainę. Jūs tikrai mėgstate pasirinktinių puslapių išdėstymo, pasirinktinių spalvų parinkčių kūrimo per „Customizer“ parinktis, neribotas projekto galerijas, kelis tinklaraščių išdėstymus ir dar daugiau.

10. Vietinis verslas

Vietinis verslas - „Sodininkystės“ „WordPress“ tema

Vietinio verslo „WordPRess“ tema yra paprasta ir švari tema, kuri puikiai tinka bet kokiam verslui – įskaitant sodininkystę ir kraštovaizdžio tvarkymą. Temą sudaro neribotos spalvų parinktys, „Master Posts“ įskiepis, reaktyvus dizainas ir daugybė temos parinkčių per „Redux“ temų skydelį.

11. Šalmai

Šalmai, rankdarbiai ir sodo „WordPress“ tema

Šalmai buvo sukurti kiekvienam meistrui, o jų nuostabios demonstracijos skirtos „Garner a & Farmer“ verslui. Ši parinktis naudoja temos parinktis, kad pasirinktų maketus, funkcijas, pasirinktines antraštes ir netgi įtrauktą susitikimo formą.

12. „Landscape WordPress“ tema

„Landscape WordPress“ tema

Kraštovaizdžio tema yra graži ir profesionali galimybė sukurti kraštovaizdžio ar sodo priežiūros svetainę su „WordPress“. Naudodamiesi „MP Stacks“ puslapio kūrimo priemone, keičiama puslapio dalimi, susisiekimo forma, paslaugomis ir kita, ši tema yra nuostabi vieno puslapio parinktis.

13. Moteris

„Themotion“ „WordPress“ tema

„Themotion“ yra stulbinantis vaizdo įrašų tinklaraščių „WordPress“ tema, puikiai tinkantis sodininkystei ir kraštovaizdžio kūrimui, kaip tinklalapyje. Jei jūsų verslas ieškojo būdų, kaip parodyti produktus ar paslaugas per vaizdo įrašus, ši tema yra jums. Tai taip pat parengta, reaguojanti ir pritaikoma el. Komercijai.

14. Žaliasis slėnis

„Green Valley“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Green Valley“ yra draugiška mobiliesiems ir atsakanti į sodininkystės ir kraštovaizdžio kūrimo „WordPress“ temą. Ši tema yra parengta SEO, paruošta tinklainė ir lengvai naudojama. Be to, joje yra daugybė trumpųjų kodų, įrašų tipai, piktogramos, šoninės juostos parinktys ir dar daugiau.

15. Veja

„Lawnmo WordPress“ tema

„Lawnmo“ yra šauni ir atsakinga sodo priežiūros ir paslaugų „WordPress“ tema. Gražus paralakso vaizdo fonas, unikalūs vaizdų užrašai ir galingas „MotoPress“ nuvilkimo puslapio kūrėjas daro šią temą nuostabia (be to, joje nemokamai yra net 7-15 nuotraukų)..

16. Sodo dizainas

Sodo dizaino reaguojanti „WordPress“ tema

Įdomi „WordPress“ sodo dizaino tema yra su įmontuotomis pasirinktinėmis įrašų rūšimis ir formatais, todėl pridėti savo įvykius, paslaugas, projektų aplanką, vaizdo įrašus ir dar daugiau yra labai lengva. Kitos puikios funkcijos apima šrifto, spalvos ir vertimo parinktis.

17. Sodininkystė

Sodininkystės „WordPress“ tema

Sodo dizainas yra senosios mokyklos stiliaus tema su ryškiu žalių ir oranžinių akcentų deriniu. Temoje pateikiamos jūsų paslaugų, projektų, atsiliepimų ir, žinoma, tinklaraščio pridėjimo parinktys, kad klientai būtų informuojami apie naujausius sodo patarimus ir tendencijas..

18. Exdesimo

Sodo dizaino „WordPress“ tema

„Exdesimo“ yra jautriai sukurta peizažų ir sodų „WordPress“ tema, puikiai tinkanti bet kuriai priežiūros ar projektavimo paslaugų įmonei. Norėdami sukurti savo tobulą svetainę, naudokite įmontuotas funkcijų dėžutes, aplanką, darbuotojų skyrių, renginių palaikymą ir pasirinktinę kontaktinę formą.

19. Išorinis dizainas

Išorinio dizaino meistriškumo „WordPress“ tema

Dizaino meistriškumo „WordPress“ tema leidžia lengvai kurti savo sodininkystės ar kraštovaizdžio svetainę. Dviejų žingsnių diegimas, spalvų parinktys, įmontuoti slankikliai, pasirinktiniai raštai, pasirinktinė tipografija ir dar daugiau – tai puiki galimybė visiems.

20. Išorinis dizaino biuras

Išorinio dizaino biuro „WordPress“ tema

Dizaino biuro tema yra puikus būdas parodyti savo darbą kraštovaizdžio dizaine. Temoje yra parinktys, kuriose vaizduojami jūsų dirbami vaizdai naudojant paralakso vaizdus, ​​gražų pagrindinio puslapio slankiklį ir dar daugiau. Plius piktogramų, šriftų, SEO ir dar daugiau variantų jus tikrai nudžiugins.

21. Išorinis dizainas

Išorinio dizaino „WordPress“ tema

Išorinio dizaino tema puikiai tinka pademonstruoti savo darbą su kraštovaizdžio kūrimu, lauko statyba ir kita. Dėl integruoto stiliaus, vertimo palaikymo ir visiškai reaguojančio bei redaguojamo dizaino ši tema tampa solidžiu pasirinkimu sodo ir kraštovaizdžio kūrimo pramonėje..

22. Statybos menas

„WordPress“ temos kūrimo menas

Tiems, kurie nori atkreipti dėmesį į išorės dizainą, „WordPress“ kūrimo meno tema yra puiki galimybė. Unikalūs slankmačiai, švarios linijos, naudingi trumpieji kodai ir įmontuoti stiliaus variantai daro šią temą puikiu pasirinkimu.

23. Kraštovaizdžio dizainas

Kraštovaizdžio dizaino „WordPress“ tema

Ši tema buvo sukurta sodininkystės įmonėms, norinčioms pasiūlyti ir produktų, ir paslaugų. Naudodami integruotą el. Prekybos palaikymą, lengva parduoti savo atsargas ir teikti paslaugas klientams.

24. Kraštovaizdžio dizainas ir dizainas

Kraštovaizdžio ir dizaino „WordPress“ tema

Šioje švariai stiliaus „WordPress“ temoje yra daug laisvos vietos su paryškintais šriftais ir vaizdais. Tai puiki galimybė modernesnėms kraštovaizdžio svetainėms, norinčioms savo paslaugas pateikti internete.

Papildomi patarimai: Trumpas vadovas, kaip sukurti savo sodininkystės svetainę

Pasirinkę temą, turite atlikti tik 3 paprastus veiksmus, kaip nustatyti savo kraštovaizdžio, sodininkystės ar lauko priežiūros svetainę. Tai taip paprasta, kad netgi galite sukurti savo visiškai naują svetainę ir pasiruošti naudoti jau šiandien!

Gaukite savo domeno vardą ir prieglobą

Pirmasis jūsų žingsnis turėtų būti domeno vardo pasirinkimas. Jūsų URL turėtų būti lengvai įsimenamas ir .com domenas, jei įmanoma. Galite patikrinti savo domeno prieinamumą ir nusipirkti jį „GoDaddy“ ar kitame patikimame domenų registratoriuje.

Jei norite naudoti savo domeno vardą, jums taip pat reikės prieglobos plano. Yra daugybė puikių prieglobos galimybių ir atsižvelgiant į jūsų svetainės (ar biudžeto) reikalavimus. Čia yra keli svarbiausi mūsų pasirinkimai:

  • WP variklio valdoma „WordPress“ priegloba
  • „Cloudways“ valdoma „Cloud Hosting“
  • „BlueHost“ bendras priegloba

Jei norite sužinoti daugiau, patikrinkite mūsų „WP Engine“ valdomo prieglobos apžvalgą, „Cloudways“ prieglobos apžvalgą ir „Bluehost WordPress“ prieglobos apžvalgą..

Kai pasirinksite pagrindinį kompiuterį, turėsite nurodyti savo domeno vardą į savo serverį (turite pridėti prieglobos įmonės vardų serverį prie savo domeno – patikrinkite, ar pateikite internetinę kompiuterio dokumentaciją ar palaikymą, kad gautumėte pagalbos) ir pradėkite sąranką. „WordPress“ jūsų serveryje. Jei pasirinkote valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, pvz., „WP Engine“, tada jūsų serveris turėtų būti nustatytas ir paruoštas naudoti! Jei naudojate debesies arba bendro naudojimo funkciją, nustatydami planą naudokite tik integruotą „WordPress“ diegimo parinktį. „WordPress“ įdiegimas neturėtų užtrukti ilgiau nei keletą minučių.

Įdiekite savo temą

Kai „WordPress“ diegimas yra paruoštas, dabar galite atsisiųsti ir įdiegti „WordPress“ temą. Jei norite naudoti nemokamą temą iš „WordPress.org“ galite naršyti ir įdiegti temą tiesiai iš prietaisų skydelio.

Atsisiųskite „WordPress“ temą

Bet jei įsigijote aukščiausios kokybės „WordPress“ temą arba atsisiuntėte nemokamą „WordPress“ temą iš kito šaltinio, pirmiausia turėsite atsisiųsti temos failą. Įsitikinkite, kad atsisiuntėte įdiegiamą „WordPress“ failą arba jį surasite (atsižvelgiant į tai, iš kur atsisiuntėte savo temą, gali tekti išpakuoti atsisiųstą temos failą ir rasti tik temos „ZIP“ failą)..

Įkelkite savo „WordPress“ temos pašto failą

Norėdami įdiegti „WordPress“ temos žurnalą „WordPress“ administratoriaus skydelyje, eikite į Išvaizda> Temos> Pridėti naują ir įkelkite .zip failą. Ekrane turėtumėte pamatyti raginimą suaktyvinti temą ją įdiegus.

Pridėti turinį ir dar daugiau

Dabar galite pradėti kurti savo svetainę! Jei jūsų temoje buvo duomenų pavyzdžių, galite juos įdiegti naudodami „WordPress“ importuotoją („WordPress“ administratoriaus skydelyje tiesiog eikite į Įrankiai> Importuoti> „WordPress“ ir įkelkite .xml pavyzdžių duomenis)..

Temos pritaikymo parinktys

Jei ne, praleiskite šiek tiek laiko mokytis apie funkcijas ir parinktis, įtrauktas į jūsų temą. Patikrinkite temą „Tinkinimo priemonė“ (apačioje Išvaizda> Tinkinti) ir patikrinkite, ar į jūsų temą nėra integruoto temos administratoriaus skydelio (tai dažnai įtraukiama kaip papildomas meniu punktas jūsų administratoriaus prietaisų skydelio apačioje). Daugelyje „premium“ temų yra išsami internetinė dokumentacija ir palaikymas tuo atveju, jei jums reikia šiek tiek pagalbos.

Taip pat galbūt norėsite įtraukti „WordPress“ papildinius į susitikimus, galerijas, „Instagram“ ar bet ką kitą. Žiniatinklyje galima rasti tūkstančius puikių papildinių, o daugelyje mūsų tinklaraščio įrašų rekomendavome „WordPress“ papildinius, jei net norite pagalbos renkantis.

Baigę kurti savo svetainę, visi likę susieja ją iš visų jūsų socialinės žiniasklaidos profilių, pridėdami ją prie bet kokių apžvalgos svetainių, kuriose buvo rodomas jūsų verslas, ir, žinoma, įtraukdami naują svetainę į visas savo vizitines korteles ir reklaminę medžiagą..


Tikimės, kad mes galėjome padėti jums pradėti ir rasti temą, kuri buvo tinkama jūsų sodininkystės ar kraštovaizdžio tinklalapiui. Stengėmės įtraukti savo mėgstamiausius iš viso žiniatinklio. Jei išbandėte kurią nors iš paminėtų temų arba manote, kad praleidome bet kurią problemą, praneškite mums apie tai toliau pateiktuose komentaruose. Mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me