3 dalykai, kurių galbūt nežinote apie „Gravity Forms“ papildinį

„Gravity Forms“ yra daugelio energijos vartotojų ir kūrėjų pasirinktas „WordPress“ papildinys. Šiame įraše apžvelgsime mažiau žinomų, bet galingų šio nuostabaus pavidalo pastato papildinio savybes.

„Funkcijų aklumas“ yra terminas, kurį vartoju apibūdinti, kaip kai kurie vartotojai (įskaitant mane!) Dirba su programine įranga. Tai reiškia, kad naudodami programinę įrangą ar papildinį dažnai naudositės žinomomis funkcijomis, palikdami šalčio funkcijų pasaulį už durų. Kiekvienas, kuris naudojosi „Photoshop“, žinos, ką aš turiu galvoje, jūs naudojate žinomus įrankius, o visa kita – gerai, kad mes tai išmokime vieną dieną, tiesa?

Nors daugelis vartotojų supranta pagrindinį „Gravity Forms“ papildinio naudojimą, jo pakanka formai sukurti ir įterpti į „WordPress“ puslapį, yra daugybė kitų įdomių dalykų, kuriuos šis papildinys gali padaryti.

Taigi leidžiame įsigilinti į vieną iš populiariausių „WordPress“ papildinių, skirtų formoms kurti ir tvarkyti, ir parodyti jums keletą įdomių dalykų.

Rodyti ir slėpti laukus pagal vartotojo įvestus duomenis

Tai matote formose visame žiniatinklyje, parodykite vartotojui naują lauką, pagrįstą jo įvestu esamu lauku, naudingu daugelyje situacijų. Pavyzdžiui, kai vartotojas pasirenka pasirinktį iš žymimojo laukelio ir norėtumėte užduoti kitą klausimą, remiantis tuo atsakymu.

Pažvelkite į šį pavyzdį: jei vartotojas pasirenka dvi pirmąsias galimybes, mes norime, kad nieko neatsitiktų, jei jis pasirenka trečią, mes norime užduoti jiems antrą klausimą.

Gravitacija formuoja sąlyginę logiką

„Gravity Forms“ vadina šią funkciją Sąlyginė logika. Formos rengyklėje (žr. Kitą ekrano vaizdą žemiau), esančiame išplėstiniame skyriuje, yra galimybė tai įjungti. Tada pamatysite, kur galima nustatyti logiką. Mano pavyzdyje antrasis laukas bus rodomas tik tada, kai vartotojas patikrins Dartas Veideris.

Įgalinti sąlyginę logiką sunkio formose

Gana šauniai? Ir lengva padaryti. Tai tik ledkalnio viršūnė, skirkite šiek tiek laiko pasižvalgyti po šias parinktis ir pamatysite, koks tai gali būti.

Iš anksto užpildyti laukai per užklausos eilutę

Įsivaizduokite tokią situaciją: turite „WordPress“ svetainę, kurioje yra daugybė produktų, kai vartotojas pateikia užklausą, kurią norite išsaugoti, norėdami išsaugoti jam rūpesčius pažymėti langelį, kuriame nurodoma, kuris produktas domina, užuot aptikęs puslapį kad jie yra kilę ir pažymėkite juos.

Štai pavyzdys, kaip gali atrodyti šis laukas.

Gravitacijos formos iš anksto užpildo lauką

Taigi kiekviename jūsų produkto puslapyje, kuriame pateikiate nuorodą į užklausos formą, sukursime specialų užklausos eilutės URL, kad perduotume produktą į užklausos formą..

Pradėkime nustatyti lauką. „Gravity Forms“ redaktoriuje pasirinkite lauką, tada pasirinkite Pažengęs skirtukas. Apačioje pažymėkite langelį, kad įgalintumėte šio lauko dinaminę populiaciją, ir įveskite parametro pavadinimą; Aš panaudojau enquiryType, pamatyti ekrano kopiją žemiau.

Įgalinti priešpopuliarumą

Dabar mes įdėsime nuorodą iš produkto puslapio į užklausos formą ir turėsime išsiųsti per tą puslapį atitinkantį produktą. Tai paprasta, jei pridedate parametrą prie URL kaip užklausos eilutę.

Pavyzdys: Žemiau pateiktame pavyzdyje jūs tai naudojate kaip nuorodą į užklausos formą Geltoni raštai bus automatiškai pasirinktas.

http://yourDomain.com/enquiry/?enquiryType=Yellow+ valdikliai

Prieš palikdami šį, dar du greiti patarimai

  1. URL yra didžiųjų ir mažųjų raidžių, taigi, jei parametro pavadinime buvote didžiosiomis raidėmis, naudokite jį ir URL
  2. URL turi būti užkoduotas; trumpai tariant pliuso ženklą (+), kur paprastai būtų tarpai

Parodykite, kur buvo užpildyta forma

Šis paskutinis patarimas yra puikus, norint pamatyti, kurie puslapiai labiau konvertuoja užklausas nei kiti. Padarykite situaciją, kai turite formą keliuose savo svetainės puslapiuose arba galbūt ją turite savo svetainės šoninėje juostoje, taigi ji yra visuose puslapiuose.

Ką ketiname padaryti, tai pridėti paslėptą lauką, kurio vartotojas nematys, kuris tiesiog siunčia „WordPress“ puslapį per formą. Pamatę jį „Gravity Forms“ įrašų skiltyje, duomenys yra ten, kuriuos galite pamatyti.

Gravity Forms paslėptas laukasAtlikite šiuos kelis veiksmus:

  1. Įdėkite paslėptą lauką į formą (paslėptus laukus rasite apačioje Standartiniai laukai)
  2. Pažymėkite lauką, aš jį pavadinau Informacija apie puslapį
  3. Spustelėkite Pažengęs Skirtukas, jei norite peržiūrėti numatytąją naujojo lauko vertę

Dabar jūs nustatote vertę, kuri bus perduota per formą. Galite pasirinkti iš dviejų: Puslapio / įrašo pavadinimas arba visas puslapio ar įrašo URL – tai priklauso nuo jūsų, kuris jums labiau patiktų.

„Gravity Forms“ nustato numatytąją vertę

Taigi jūs turite tris puikias savybes. Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie bet kurį iš jų, palikite komentarą!

Gaukite gravitacijos formas

Spustelėkite žemiau esančią reklamjuostę, kad pasiektumėte „Gravity Forms“ ir sužinotumėte daugiau apie papildinį bei patikrintumėte jų kainų parinktis.

Apsilankykite „Gravity Forms“