3 „WordPress“ įskiepiai – visiškas žiniasklaidos įsisavinimas

Bandymas sėkmingai įgyvendinti socialinės žiniasklaidos rinkodarą yra sudėtingas verslas. Subtilūs niuansai, susiję su žmonių pritraukimu masiškai dalintis jūsų turiniu, yra labai sunkiai įsisavinami, ir vienas asmuo turi būti labai įsivaizduojantis, kad galėtų pasidaryti virusą mėgstamiausiuose „Twitter“ ar „Facebook“ puslapiuose..

Atsižvelgiant į tai, faktiniai vykdomi veiksmai, kurių reikia norint palengvinti sėkmingą socialinės žiniasklaidos sąveiką su jūsų „WordPress“ svetaine, gali būti visiškai automatizuoti ir nesukelti neigiamo šalutinio poveikio. Kiekvienas naujas įrašas turėtų būti automatiškai dalijamasis jūsų socialinės žiniasklaidos tinklo profiliais, lankytojai turėtų galėti lengvai dalintis jūsų turiniu ir jūs turėtumėte sugebėti analizuoti savo sėkmingiausią turinį nesiimdami rankinio duomenų rinkimo..

Šiame įraše noriu rekomenduoti tris socialinės žiniasklaidos „WordPress“ įskiepius, kurie jums reikalingi, kad aukščiau paversti realybe. Įdiegus šiuos papildinius, socialinės žiniasklaidos sąveika taps visiškai automatizuota, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į svarbius socialinės žiniasklaidos populiarumo didinimo aspektus..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „NextScripts“ socialinių tinklų automatinis plakatas (SNAP)

Jūs beveik neabejotinai turite „Facebook“ ir „Twitter“ profilį, o galbūt ir daug kitų. „Pinterest“, „Google+“, „LinkedIn“, „Tumblr“ … sąrašas tęsiasi. Iš naujo paskelbti šviežią turinį visuose savo socialinės žiniasklaidos profiliuose gali būti daugiau nei šiek tiek nuobodu.

Laimei, yra automatizuotas sprendimas. Protingas santrumpa nuošalyje, SNAP yra atsakymas į varginančią užduotį skelbti šviežią turinį savo tinklaraštyje savo socialinės žiniasklaidos tinkluose. Tai leidžia jums susieti savo tinklaraštį su daugybe socialinės žiniasklaidos svetainių ir automatiškai paskelbti naują profilį savo profiliuose, kai tik jis pasirodys jūsų svetainėje..

SNAP sąrankos ekranas.

SNAP sąrankos ekranas.

Kaip matote, galite tinkinti pranešimą, kuris pateikiamas kartu su jūsų atnaujinimais – galite įtraukti dinamines žymas, kurios bus pakeistos įrašo pavadinimu, aprašymu, nuolatiniu saitu ir pan..

Kai kuriuose socialiniuose tinkluose turite parinkčių, kaip turėtų būti rodomi atnaujinimai. Štai „Facebook“ mandagumo pavyzdys:

„Facebook“ rodymo parinkčių ekrano kopija.

Galite paprašyti SNAP paskelbti atnaujinimus „Facebook“ bet kuriuo iš trijų aukščiau išvardytų formatų.

Vienkartinės investicijos, reikalingos SNAP nustatymui, vėl ir vėl atsiperka, kai skelbiate įrašus savo „WordPress“ svetainėje. Jums niekada nereikės nerimauti, kad dar kartą reklamuojate savo turinį per savo socialinės žiniasklaidos tinklus, nes tai bus padaryta jums.

Nors SNAP tikrai nepakeičia jūsų asmeninio įsitraukimo į jūsų socialinės žiniasklaidos profilius (jūs, žinoma, visada turite būti aktyvus ir atsakingas) daro įgalinsite visiškai automatizuotą naujo turinio reklamavimo procesą. Tai turbūt turėtų suteikti daugiau laikas bendrauti su kitais ir toliau reklamuoti savo socialinės žiniasklaidos profilius bei tinklaraštį kitomis priemonėmis, kurios nėra taip lengvai automatizuojamos.

2. Digg Digg

Kai išspręsite įrašų reklamą per savo socialinės žiniasklaidos profilius, laikas pereiti prie galimybės lankytojams lengvai dalytis jūsų turiniu per savo socialinės žiniasklaidos profiliai. Nors yra daugybė papildinių, kurie gali tai padaryti, aš visada vadinu „Digg Digg“ kaip savo pasirinkimą numeris vienas.

Šis įskiepis buvo kuriamas ilgus metus ir jį įsigijo puikūs žmonės Buferis praeitais metais. Jų įsitraukimas davė didžiulę naudą nuolatiniam įskiepio tobulinimui, o vartotojai dabar gali mėgautis patikimu ir labai funkcionaliu socialinės žiniasklaidos bendrinimo papildiniu..

Mano nuomone, geriausia „Digg Digg“ savybė yra kintama akcijų juosta. Štai pavyzdys, kaip tai veikia mano tinklaraštyje:

„Digg Digg“ slankiosios akcijų juostos ekrano kopija.

Ši juosta bus sekama stebint lankytojo slinkimą, kad dalijimosi parinktis niekada neišnyktų. „Digg“ „Digg“ leidžia visiškai kontroliuoti juostos išdėstymą ir tas, kurias socialinio žiniasklaidos bendrinimo parinktis galite rasti (galimų socialinių tinklų sąrašas yra visiškai neprotingas)..

Bet tai dar ne viskas – „Digg“ „Digg“ taip pat leidžia įdėkite bendrinimo mygtukus įrašų pradžioje ir pabaigoje, jei tai yra jūsų pasirinkta vieta:

„Digg“ „Digg“ bendrinimo mygtukai.

Papildinys naudoja tingų įkėlimą, o tai reiškia, kad jis nepablogins jokių kitų elementų įkėlimo jūsų svetainėje. Kalbant apie daug išteklių reikalaujančius socialinės žiniasklaidos elementus, tai yra puikus pasirinkimas. Paprasčiau tariant, „Digg Digg“ veikia puikiai ir atrodo taip pat fantastiškai.

3. WP socialinė statistika

Šiame etape turėtumėte būti gana gerai nusiteikę. Turinys automatiškai skelbiamas visuose jūsų socialinės žiniasklaidos profiliuose, todėl lankytojams pasidarė lengva pasidalyti jūsų turiniu su savo pasekėjais. Šiame etape kitas logiškas žingsnis yra aprūpinti save tokiais duomenimis, kurie gali padėti analizuoti atskirų pranešimų populiarumą socialinių akcijų atžvilgiu. Turėdami tokią informaciją galite formuoti savo būsimą turinio strategiją, kad galėtumėte paskelbti turinį, kuris pritrauktų daugiau akcijų.

Geriausias tam tikslui rastas papildinys yra WP socialinė statistika. Tai gali pateikti visų jūsų tinklaraščio įrašų viešo bendrinimo statistikos apžvalgą. To pranašumai turėtų būti akivaizdūs – tai leidžia tiksliai pamatyti, kaip kiekviena jūsų žinutė sekėsi individualiuose socialiniuose tinkluose (ir iš viso). Tokia informacija gali padėti suprasti turinio tipą, kuris yra populiarus (ar ne) jūsų svetainėje.

WP socialinės statistikos nustatymas yra labai paprastas – įdiegę papildinį turėsite atnaujinti kiekvieno jūsų tinklaraščio įrašo socialinę statistiką. Kai tai bus padaryta, galėsite pamatyti bendro skelbimo apie kiekvieną paskelbtą įrašą statistiką.

WP socialinė statistika

WP socialinės statistikos parinktys yra paprastos, tačiau labai veiksmingos. Pradedantiesiems galite filtruoti įrašus pagal kategorijas, kad galėtumėte pamatyti, kurie pranešimai yra populiariausi kiekvienoje svetainės skiltyje. Taip pat galite perjungti įrašus iš puslapių, jei puslapiuose įtrauktumėte bendro naudojimo mygtukus. Kiekviena rezultatų lentelė gali būti rūšiuojama pagal socialinį tinklą, kad galėtumėte pamatyti, kurie įrašai buvo bendrinami dažniausiai viename tinkle. Taip pat galite rūšiuoti pagal bendrą visų tinklų akcijų skaičių:

WP socialinės statistikos ekrano kopija.

Esu tikras, kad galite aiškiai pamatyti šio papildinio pranašumus. Tai suteikia jums tokios įžvalgos, kuri priešingu atveju reikalautų varginančio rankų darbo. Be to, tvirtinčiau, kad tinkamiausiose nišose socialinio pasidalinimo statistika yra patikimiausias populiarumo ženklas. Žmogus, nusprendęs bendrinti turinį, yra kur kas galingesnis veiksmas nei, pavyzdžiui, tiesiog spustelėjęs nuorodą paieškos variklio rezultatų puslapyje, pvz..

Kruopšti WP Socialinės statistikos statistikos analizė ir būsimi veiksmai, paremti šia analize, gali turėti didelę įtaką jūsų tinklaraščio augimui.

Socialinės žiniasklaidos meistriškumas yra jūsų rankose …

Kaip sakiau šio įrašo viršuje, įsisavinti socialinę mediją yra sunku.

Tai iš esmės reiškia supratimą, kaip mąsto jūsų tikslinė auditorija ir kaip ji reaguos į jūsų paskelbtą turinį. Bet jūs galite padaryti procesą daug lengvesnį, automatizuodami tai, ką galima lengvai automatizuoti, ir aprūpindami save informacija, leidžiančia priimti pagrįstus sprendimus dėl savo būsimos turinio strategijos..

Turėdami aukščiau išvardintus tris socialinės žiniasklaidos „WordPress“ papildinius, galėsite sėkmingai pasiekti daug didesnę socialinės žiniasklaidos sėkmę. Jei turite klausimų, komentarų ar alternatyvių papildinių pasiūlymų, prašome atsisakyti komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me