30 ir daugiau geriausių „WordPress“ katalogų temų, skirtų 2020 m

Geriausios „WordPress“ katalogo temos ir sąrašai

Kuriant svetainę, „WordPress“ teikia daugybę pranašumų: tai lengva, patogu naudoti vartotojui, be to, yra daugybė kokybiškų temų ir papildinių, kurie prideda bet kokią įsivaizduojamą funkciją. Taigi, jei norite sukurti internetinių sąrašų rinkinį, toliau pateiktame geriausių „WordPress“ katalogų temų sąraše yra daugybė puikių pasirinkimo variantų..

Yra daugybė galimų katalogų temų, susijusių su įvairiomis temomis, tokiomis kaip renginiai, festivaliai, reklama, verslas, turizmas, leidyba, nekilnojamasis turtas, rinka ir kt. Šios temos leidžia lengvai sukurti internetinį katalogą dėl įmontuotų parinkčių, tokių kaip atsiliepimai, klasifikacijos , komentarus, apžvalgas, „Google“ žemėlapius ir daug daugiau.

Kyla klausimas, kaip rasti tinkamas „WordPress“ temas kuriant tinkintą katalogą? Internete galima rasti daugybę prekyviečių ir šaltinių, kurie gali suteikti naudingų „WordPress“ temų jūsų projektui. Bet mes manėme, kad sutaupysime jums rūpesčių ir rasime jums geriausią.

Mes ieškojome populiariausių „WordPress“ prekyviečių, norėdami rasti mūsų mėgstamiausias temas. Čia yra mūsų populiariausių 30 ir daugiau „WordPress“ katalogų ir sąrašų temų, prieinamų 2019 m., Kolekcija.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Katalogas

„Directory WordPress“ tema: geriausios „WordPress“ katalogo temos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši lanksti „WordPress“ katalogų sistema leidžia lengvai sukurti katalogo ar sąrašų stiliaus svetainę. Pasirinkę kategorijų rodinių, žemėlapių segtukų, vartotojo profilių, tinkinimų, palaikymo mobiliesiems ir daugiau nei 15 ar daugiau nišinio stiliaus vaikų temų parinkčių, Katalogas turi kažką kiekvienam. Katalogas yra visas katalogų sprendimas, supakuotas į „WordPress“ temą, kurią sukūrė „Templatic“. Šioje temoje buvo įskiepių ir vaikų temų, kad būtų lengva naudotis ja įvairiais įrašų ir vietos nustatymo tikslais.

Kataloge yra „Tevolution“ programos papildinys, palaikantis priedus, katalogų sąrašų įskiepis ir daugialypės vietos palaikymo papildinys „Location-Manager“ (visi „Templatic“). Naudodamiesi šiais papildiniais, „Directory WordPress“ tema suteikia skelbėjui galimybę valdyti pasaulio įvykius, sąrašus, susitikimus ir dar daugiau.

Šią temą būtų galima lengvai panaudoti daugybei skirtingų svetainių, pavyzdžiui, renginių kompanijai, kuriai siūlomos akcijos keliuose miestuose ar šalyse. Arba kelionių tinklaraščiui, kuriame nurodomos geriausios vietos, kur galima valgyti, gerti ir miegoti įvairiuose miestuose. Arba turizmo įmonė, siūlanti įvairius turus ar kruizus egzotiškose vietose. Ši tema taip pat sudarytų puikią nekilnojamojo turto sąrašų svetainę – renginių skiltyje būtų galima parodyti atvirus namus. Arba labdaros organizacija galėtų šia tema pasidalinti naujais apie būsimus lėšų rinkėjus, bendruomenės pasivaikščiojimus ar eitynes ​​ir dar daugiau. Galimybės apsiriboja tik jūsų fantazija.

2. „FindMe“

„FindMe“ - katalogų sąrašo tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naudodami „FindMe“ galite sukurti nuostabius sąrašus, kad sukurtumėte savo internetinį katalogą. Turėdama galingas sąrašų sudarymo galimybes, lengvai naudojamus trumpus kodus, visą tinklaraštį, palaikymą el. Prekybos srityje, galerijas, aplanką, fiksuotą ar lipnią antraštę, vertimo palaikymą, „Google“ žemėlapius ir šriftus, dar daugiau „FindMe“ yra visur esanti puiki katalogo tema..

Tai, kas išskiria šią temą, yra neįtikėtinos savybės. Yra išplėstinė paieška, kurioje yra raktinių žodžių, vietų, adreso (su spindulio parinktimi), kategorijų ir žymų palaikymas, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Tada yra gražūs išdėstymai su karuselės, mūro ar dėžutės galimybėmis, kad būtų galima pabrėžti jūsų įrašus. Patogus socialinis prisijungimas ir vartotojo registracija suteikia skaitytojui lengvas galimybes patekti į jūsų svetainę.

Bet palaukite – yra dar daugiau. „FindMe“ sukurtas visiškai suderinant „WP Manager“ papildinį, palaikant „OpenTable“ (tiesiog įklijuokite savo ID rezervacijos formoje) ir yra paruoštas naudoti su „WooCommerce“ mokamų aukcionų priedu. Naudodamiesi „FindMe“, jūs galite greitai paversti savo pagrindinį rūpestį dėl daugelio puikių būdų užsidirbti iš savo katalogo..

3. Wyzi

„Wyzi Business Finder“ ir „Social Look Directory Directory“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Wyzi“ yra aukščiausios kokybės katalogų tema, skirta tiems, kurie nori sukurti savo verslo ieškiklį, paslaugų katalogą ar kitą įrašų stiliaus svetainę. Šioje temoje gausu galingų funkcijų, leidžiančių įmonėms pridėti savo sąrašus, naujus, atnaujinimus, renginius ir net laisvas darbo vietas. Tuo pat metu „Wyzi“ lengva naudoti. Norėdami pradėti, tiesiog naudokite diegimą vienu spustelėjimu. Tada tiesiog rinkitės iš 2 stulbinamų maketų, tinkinkite savo sąrašo pateikimo laukus, suprojektuokite prisiregistravimo formą, pridėkite savo prenumeratos ar paslaugų paketus („Wyzi“ netgi suderinamas su „WooCommerce“), įgalinkite rezervavimo kalendorių (ir administratoriaus komisinius) ir esate iš esmės pasirengęs eiti.

Kitos temos funkcijos apima vaizdų ar žemėlapių antraštes, patikrintus sąrašus, pasirinktinę paiešką, geografinę vietą, „YouTube“ integraciją, vertimo palaikymą ir „WP ​​Bakery Page Builder“ – maksimalų lankstumą.

4. Išlaisvinkite

Išlaisvinkite „WordPress“ katalogo temą

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Listify“ yra viena populiariausių ir geriausių „WordPress“ katalogų temų. Kodėl? Jame yra viskas, ko reikia norint sukurti pasirinktinius sąrašus ir katalogų svetainę, su etiketėmis, apžvalgomis, parankiniais, regionais, kontaktų sąrašais, geografine padėtimi ir net statistika. Pridedamas stiliaus rinkinys ir „drag drop“ maketų kūrimo priemonė palengvina pritaikymą. Be to, galingos funkcijos, skirtos pateikti / reikalauti įrašo, prenumeratos, skelbimai, rezervacijos ir mokama prieiga leidžia paversti katalogą verslu..

Ši tema priklauso nuo nemokamo „WP Job Manager“ papildinio ir „WooCommerce“, kad sąrašai ir produktai būtų pridedami kaip pyragas. Be to, „Listify“ palaiko daugybę fantastiškų nemokamų ir „premium“ priedų, kad būtų dar daugiau funkcijų. Naudokite „Gravity“ formas, kad sukurtumėte gražias pasirinktines kontaktines formas, arba „OpenTable“, jei norite įtraukti rezervavimo valdiklį į savo restoranų sąrašus, ar net pridėti apžvalgas naudodamiesi „WooCommerce“ arba „WP Job Manager“ apžvalgų plėtiniu. Dangus apriboja tai, ką jūs galite padaryti naudodamiesi „Listify“, kai tik pradėsite dėti papildinius.

Kitos puikios temos ypatybės yra vaizdo fonai, sąrašų žemėlapiai, daugybė valdiklių, socialinė integracija, dvigubi meniu, spalvotos odos ir dar daugiau. Pažvelkite į demonstracinę versiją, kad gautumėte idėjų kitai katalogo stiliaus svetainei naudodami „Listify“.

5. Procedūrų sąrašas

„WordPress“ katalogo temos sąrašas: geriausios „WordPress“ katalogo temos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ListingPro“ yra moderni „WordPress“ katalogo tema, apimanti lengvai naudojamas funkcijas, todėl tai puiki galimybė bet kuriai nišinei katalogo svetainei. Lankytojams patinka paieška „šalia manęs“ spinduliu, siūloma vieta šalia jų, išplėstinis rūšiavimas ir galinga programa panaši mobiliųjų įrenginių patirtis. Tema apima naudingų funkcijų palaikymą, įskaitant vartotojų pateiktus pristatymus iš anksto, informacinių biuletenių integraciją ir įmontuotą mokėjimų tvarkymą.

Geriausia, kai naudojate „ListingPro“, jums nereikia pirkti pridėtų papildinių. Viskas, ko jums reikia, yra įtraukta. „ListingPro“ kūrėjai norėjo sukurti tai, ką vartotojai gali įsigyti, nesijaudindami apie papildomus papildinius, reikalingus kuriant katalogų sąrašų svetainę. Ir jie tiksliai tai padarė. Jie sukūrė nepaprastai galingą „viskas viename“ plėtinį, kad vartotojai galėtų pridėti sąrašus iš „front-end“ ir „back-end“, vartotojai gali reikalauti įrašų iš „front-end“, o administratorius gali priimti arba atmesti iš programos, administratorius gali gauti pajamų apmokestindami vartotojus atnaujindami mokamą sąrašą arba net tada, kai jie nori reklamuoti savo sąrašą naudodami įmontuotą standartinę pramonės skelbimų sistemą.

6. Katalogas+

Katalogas + aukcionai ir „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Directory +“ yra „WordPress“ tema, naudojama bet kokiems geltoniems tinklalapiams paleisti, nes palaiko daugybę įrašų išdėstymo maketų. BKurkite savo internetinį parduotuvių, restoranų, pėsčiųjų takų, parkų ar dar ko nors katalogą.

Ši tema siūlo įvairiapusišką naudojimą kitokio tipo katalogų portalui. Naudodamiesi šia tema, kiekvienas gali lengvai sukurti internetinį katalogų portalą su bet kokio tipo kategorijomis – įmonėmis, parduotuvėmis, svetainėmis ir pan. Pritaikymas lengvas ir dėl naujoviško „AIT Page Builder“. Tai padeda ne tik kuriant kitą katalogo svetainę, bet ir svarbius nustatymus, kuriuos turėtumėte nustatyti.

Naudodami šią temą turite galimybę sukurti savo antraštę arba pasirinkti žemėlapį (su keliais rodymo tipais), arba galite naudoti slankiklį – lengvą slankiklį, kurį sukūrė „Ait Themes“, arba trečiosios šalies „Revolution“ slankiklį. Viskas priklauso nuo tavęs! Naudodami „Directory + Theme“ galite sukurti puikų internetinį verslą savo mieste ar valstijoje. Tiesiog pagalvokite apie savo aistringą idėją, tada ją įgyvendinkite naudodami „Directory +“!

7. Luiziana

Louisiana reagavimo į katalogą „WordPress“ tema

Ši tema leidžia lengvai sukurti ir valdyti katalogą. Temoje naudojamas švarus, minimaliai reaguojantis dizainas, kad jūsų įrašai būtų lengvai skaitomi. Plius pridėtos papildomos funkcijos, tokios kaip „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė, 100 ir daugiau puslapių kūrimo elementų, 20 ir daugiau iš anksto nustatytų puslapių, 3 išdėstymo stiliai, 3 antraštės stiliai, poraštės kūrėjas, lengvas demonstracinis importuotojas ir dar daugiau – daugybė puikių katalogų kūrimo galimybių..

8. EVE (Renginiai)

EVE renginių katalogas „WordPress“ tema

Tai yra aukščiausios kokybės „WordPress“ katalogo tema, specialiai sukurta įvykių įrašymui, kad vartotojai galėtų lengvai sužinoti, kas, kada ir kur vyksta. Temoje naudojamas „WooCommerce“ ir „Listing Manager“, kad jūsų įrašai galėtų palaikyti išplėstines žvaigždžių įvertinimų, apžvalgų, pateikimo iš anksto, paketų, kainų nustatymo ir dar daugiau galimybių..

9. Sąrašai

Sąraše esanti draugiška „WordPress“ katalogo tema: geriausios „WordPress“ katalogo temos

Tai kokybiškas „WordPress“ katalogas ir įtraukimo tema siūlo greitas duomenų filtravimo parinktis dizaine ir leidžia vartotojui surasti ieškomą kategoriją sąraše arba kataloge. Turėdami unikalias parinktis, tokias kaip kategorijų piktogramos, įvertinimai, išnašos, žymėjimas ir dar daugiau, ši tema yra puikus pasirinkimas bet kuriame kataloge.

10. „Directory Builder Pro“

„Directory Builder Pro WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Directory Builder“ yra veiksminga „WordPress“ tema, sukurta klasifikuotiems skelbimams, įvykiams ir bet kokiam kitam įrašui įtraukti į katalogą. Jis siūlo daugybę funkcijų, kurios paverčia galutinį sąrašų katalogą rinkoje, įskaitant naudingus sąrašų elementus, skelbimų vietas, komentarus, įvertinimus, rezervavimo palaikymą, vartotojui registraciją / prisijungimą, tinklo ar žemėlapio rodinį ir net „Visual Composer“ puslapio kūrėją..

11. „ListGo“

„ListGo“ „WordPress“ katalogo tema: geriausios „WordPress“ katalogo temos

„List & Go“ yra visiškai reaguojanti „WordPress“ katalogų tema, pagrįsta tinklelio stiliaus išdėstymu, kuri gali būti naudojama norint parodyti visų tipų sąrašus jūsų svetainėje. Ši tema leidžia kūrybiškai ir moderniai parodyti turinį, nes 500 ar daugiau „Google“ šriftų, pasirinktinių CSS3 animacijų, naudingų trumpųjų kodų, žemėlapių, daugiafunkcinių arklių, priemokų / periodinių mokėjimų, „Facebook Messenger“ integracija ir dar daugiau.

12. „DirectoryEngine“

„DirectoryEngine“ lankstus katalogo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„DirectoryEngine“ yra puiki ir gerai organizuota „WordPress“ tema, sukurta „EngineThemes“. Sukurkite puikią internetinę katalogų svetainę restoranams, parduotuvėms, kelionių vietoms ar bet kur kitam, kad skaitytojams pateiktumėte naudingų patarimų, kur jie turėtų apsilankyti..

Ar žinote geriausias vietas mieste, kad gautumėte puikų mėsainį? O gal turite nuostabų sąrašą, kuriame galite nepraleisti turistų lankomų vietų Romoje. Na, jūs turėtumėte pasidalinti savo išmintimi su kitais! Šiandien dauguma žmonių tyrinėja savo kelionių maršrutus prieš jiems išvykstant, o tai reiškia, kad yra didžiulis internetinių katalogų, kuriuose pilna rekomendacijų, potencialas. Pradėkite patys šiandien naudodamiesi tema „DIrectoryEngine“, kuri leidžia lengvai susikurti savo internetinį katalogą bet kuriuo metu..

Visų pirma, prie šios temos yra daugybė įmontuotų šablonų ir turinio blokų, kad turinį būtų lengva pridėti. Be to, kai pridedate vietoves prie savo svetainės, be tradicinio aprašymo galite pridėti vaizdo įrašų, galerijų, socialinių nuorodų ir net žemėlapį. Ant kiekvieno įrašo taip pat yra galimybė įkelti daugiau įrašų, kad skaitytojai galėtų pamatyti daugiau susijusių vietų, net nekeldami į naują puslapį. Tai puikus būdas ilgiau išlaikyti jūsų svetainės lankytojus.

Kitos tvarkingos temos funkcijos yra pritaikytas valdiklis pavaizduotoms vietoms, greitosios nuorodos, kad vieta patiktų ar dalijamasi, išsami išplėstinė paieška ir dar daugiau.

13. Javo

„Javo Directory WordPress“ tema

„Javo Directory“ yra veiksminga „WordPress“ sąrašo tema, pagrįsta „Visual Composer“ ir jos nuvilkimo funkcijomis. Temoje pateikiami įvairūs pritaikyti laukai, sąrašų puslapiai ir įvertinimo sistema, kurią reikia naudoti pagal paskirtį. „Plus Javo“ yra su papildomais papildiniais puslapiams kurti, skaidrėms ir tinkleliams kurti.

14. „Wisem Directory“

„Wisem“ vietinio katalogo „WordPress“ tema

Ši tema yra naudinga kuriant ilgą sąrašą svetainių, kuriose prekiaujama kasdieninėse prekyvietėse, fizinių prekių internetinėse parduotuvėse, dovanų parduotuvėse ir kt. Tai suteikia lankstumo ir pridedant tinkintus laukus, pateikimo formas ir viešus profilius. Naudodamiesi projektavimo įrankiais, galite lengvai pritaikyti spalvas, šriftus, foną ir animaciją.

15. Taškiklis

„Spotter“ universalioji katalogų sąrašo „WordPress“ tema

Ši „WordPress“ katalogo tema tinkama naudoti keliems verslams išvardyti. Tai leidžia sudaryti įmonių, tokių kaip nekilnojamasis turtas, restoranai, viešbučiai, darbo vietos, automobilių platinimo įmonės ir kt., Sąrašą. Tai puikiai tinka vietų sąrašams, kad vartotojai galėtų lengvai rasti naujų vietų pavalgyti, apsipirkti, atsipalaiduoti ir dar daugiau..

16. Pardavėjas

Pardavėjų katalogo „WordPress“ tema

Naudodamiesi šia „WordPress“ katalogo tema naudosite vestuvių tiekėjų ir porų sąrašą. Tai leidžia pardavėjams internete sukurti savo verslo sąrašą, kad poros galėtų planuoti savo vestuves vienoje svetainėje. Tai puikus būdas vestuvių planuotojams rekomenduoti savo mėgstamiausius, o mažoms įmonėms – papildomą įspūdį vestuvių klientams.

17. „MyListing“

„MyListing“ katalogas ir „WordPress“ sąrašas

„MyListing“ tema puikiai tinka įvairioms katalogų ir sąrašų svetainėms. Į šią temą įeina naudingos jūsų verslo savybės, įskaitant priemokų ir pretenzijų dėl įtraukimo į sąrašą variantus, lengvus paieškos rezultatų tinkinimus, sąrašų sklaidos kanalų užsakymo parinktis, globalius sąrašų tipus, socialinius tinklus ir dar daugiau. Tema taip pat suderinama su „Google maps“, „Yoast SEO“, „Elementor“ ir „Contact“. 7 forma.

18. Miesto gidas

„City Guide“ sąrašų katalogo „WordPress“ tema

Ši nuostabi „WordPress“ tema leidžia jums sukurti savo miesto vadovą, todėl ji patenka į geriausių „WordPress“ katalogų temų sąrašą. Ši tema taip pat reaguoja į dizainą, kokybišką administratoriaus aplinką ir kelias paieškos parinktis. Tai tobula tema, skirta parodyti svarbiausius miesto vaizdus naudojant 3D žemėlapius, animuotus slankiklius, gatvės vaizdą, įvertinimus žvaigždutėmis ir dar daugiau.

19. „SpotGuide“

„SpotGuide“ didelio našumo katalogo „WordPress“ tema

„SpotGuide“ yra vertinga „WordPress“ katalogo tema, kurios tikslas – išvardyti svetainės funkcionalumą. Ši tema turi įvairius laukus, kurie leidžia lengvai sukurti naujas meta dėžutes ir tiksliai jas išvardyti. Be to, naudinga nekeisti šaltinio kodo pridedant naują lauką. Kitos puikios temos funkcijos yra išplėstiniai „Google“ žemėlapiai, sąrašų palyginimas, parankiniai, paketai ir pranešimai.

20. Superlistas

Superlist Directory WordPress tema

„SuperList“ katalogo tema apima pagrindines savybes, kurių turėtumėte ieškoti geriausiose „WordPress“ katalogų temose. Tokie kaip sąrašo tipo tvarkyklė, galutinio vartotojo pateikimai, priemokų sąrašų paketai, lengvai naudojamos metaboksai, „Google“ vietų kolekcionierius, galimybė reikalauti sąrašų, keli mokėjimų apdorojimo ir valiutų variantai, išplėstinė statistika, apžvalgos, geografinė vieta ir dar daugiau. Tiesiog įdiekite temą, naudokite 1 paspaudimo demonstracinį importuotoją, kad pradėtumėte, tada pridėkite turinio, kad jūsų katalogas būtų greitai paleistas.

21. MaitinimasEngine

„DiningEngine“ restoranų katalogo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„DiningEngine“ yra viena geriausių „WordPress“ katalogų temų, nes ji yra sutelkta ir sukurta specialiai restoranams, kavinėms ir restoranėliams. Jis siūlo labai pritaikytas šių tipų svetainių funkcijas, nes apima išplėstinę paiešką, paprastą restoranų ir renginių valdymą, pateikimus, valgomojo informaciją ir dar daugiau. Taigi kodėl gi neišbandžius?

22. „DocDirect“

„DocDirect“ sveikatos priežiūros katalogo „WordPress“ tema

„DocDirect“ yra naudinga „WordPress“ katalogo tema, skirta sveikatos priežiūros specialistams. Jis buvo parengtas taip, kad reaguotų visiškai, ir naudinga pacientams surasti būsimų medicinos centrų, sveikatos priežiūros specialistų sąrašą ir rezervuoti susitikimus pas gydytojus..

23. „FoodGuide“

„FoodGuide“ - restoranų ir barų katalogo „WordPress“ tema

Restoranai, kavinės, kavinės, barai, užkandinės ar restoranai – visa tai įrašykite į savo naująjį katalogų portalą ir palengvinkite visų alkanų turistų (ne tik) jūsų mieste gyvenimą! „FoodGuide“ temos dėka jūsų svetainės lankytojai pasirinks vietą papietauti pagal savo skonio pumpurus.

Pasirinkite, kaip modeliuosite savo svetainės antraštę. Galite naudoti Didelį žemėlapį, norėdami sukurti švarų, paprastą pagrindinį puslapį (su gražiai parodytais kaiščiais, kurie spustelėjus jį rodys konkretų sąrašą), arba 3D žemėlapio rodinį, arba pridėkite šiek tiek dinamikos slankikliu. Yra galimybė pasirinkti ir pritaikyti mūsų pačių „Easy Slider“ ir „Trečiosios šalies„ Slider Revolution “.

„FoodGuide“ tema atspindi nepaprastą katalogo temą ir sąrašus, daugiausia dėmesio skiriant restoranų verslui ir susijusioms paslaugoms. Tam tikslui yra daugybė specialiai pritaikytų funkcijų ir katalogų papildinių. Kiekvienas papildinys buvo sukurtas siekiant padėti jums atlikti greitesnę ir patogesnę paiešką bei svetainių administratoriams ar prekių savininkams lengviau tvarkyti sąrašus.

Vienas iš įtrauktų katalogų papildinių yra pasirinktinis „Food Menu“ papildinys. „Maisto meniu“ suteikia jūsų temai galimybę sukurti ir valdyti esamus maisto meniu, tokius kaip dienos meniu, a-la-carte arba specialus datos / laiko meniu. Nebėra problemų nustatyti ribotą pasiūlymų, kaip ir pasikartojančių, prieinamumą. Pagrindinis „Maisto meniu“ papildinio pranašumas yra tas, kad niekada nepamiršite nutraukti riboto pasiūlymo ar specialaus meniu. „Maisto meniu“ pavers jį jums!

24. Verslo ieškiklis

Verslo ieškiklis: „WordPress“ katalogų sąrašas

Verslo ieškiklis yra labai lengvai pritaikoma katalogo tema su puslapių kūrimo priemone, leidžiančia formuoti jūsų temą taip, kaip jums patinka, nes kiekvienas klientas turi savo poreikius ir kriterijus, kuriuos turi atitikti jo naujoji svetainė. „Business Finder“ galite koreguoti kainų nustatymą ir rinkodaros strategiją naudodami paketus. Pakuotės buvo sukurtos daiktų / aukcionų savininkams (jūsų klientams), todėl jūs galite atskirti daiktų skaičių, galimybę reklamuoti turimus daiktus ir tt tuose paketuose ir nustatyti jiems skirtingas kainas..

Ši tema yra unikali dėl reaktyvaus dizaino ir pritaikytų funkcijų. Kai kurie iš jų yra tiesiogiai įtraukti; kiti pasiekiami per išplėstinius papildinius. Papildiniai atveria jums naujas parinktis – pvz. Prekių apžvalgos suteikia galimybę peržiūrėti išvardytus elementus (galutinių vartotojų). Pateikdami pretenzijų sąrašą elementų savininkai gali patys reikalauti ir tvarkyti savo daiktus ir daug daugiau.!

Taip pat yra galimybė įdiegti „Payment Gateways“ arba „PayPal“ / „Stipe Payment“, kad jūsų klientai mokėtų už jūsų paslaugas patogiau..

Verslo paieškos priemonė nėra įprasta katalogo tema, kaip ir kitos. Tema siūlo įvairius tinklalapius ir antraščių modifikacijas. Galite naudoti integruotą antraštę, vaizdą arba vieną iš daugelio žemėlapio tipų. Yra klasikinis žemėlapis su visų išvardytų elementų kaiščiais, gatvės ar verslo vaizdu, taip pat 3D vaizdu. Tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo, kuris variantas jums labiausiai tinka.

25. „Classiera“

„Classiera“ - klasifikuotų skelbimų „WordPress“ tema

„Classiera“ yra nauja premium klasės „WordPress“ tema, kurią galima rasti „Themeforest“. Ši tema sukurta su galingu administratoriaus skydeliu, naudojant „Redux Framework“, taip pat su unikaliu priekinio vartotojo prietaisų skydeliu. Čia vartotojai gali tvarkyti skelbimų įrašus, redaguoti ir kurti naujus. „Classiera“ taip pat siūlo kainų planų palaikymą ir išsamią užsakymo informaciją galutinio vartotojo prietaisų skydelyje.

Tema taip pat visiškai suderinama su WPML ir daugeliu kitų kalbos papildinių. Tai reiškia, kad naudodamiesi „Classiera“ galite sukurti savo kelių kalbų skelbimų svetainę. O naudodami „Calassiera“, galite naudoti „Drag & Drop“ išdėstymo tvarkyklę, kad pažymėtumėte, spustelėkite, tada vilkite ir numeskite bet kurią skiltį iš pagrindinio puslapio išdėstymo. Tokiu būdu galite sukurti pusiau pasirinktinį savo svetainės dizainą.

„Classiera“ kainodaros planus galite nustatyti savo valiuta ir išsiregistruoti naudodami bet kurį „Woo Commerce“ palaikomą metodą. Ir naudodami temą antraštėms galite naudoti „LayerSlider“ arba „Image Slider“. Taip pat pridėkite išplėstinės paieškos skelbimus su raktiniais žodžiais, kategorijomis, vietomis, mažiausia ir maksimalia kaina, elemento būkle ir pasirinktiniais kategorijomis. Į šią temą taip pat įeina 650+ „Google“ šriftų, kurie pritraukia jūsų svetainę labiau, o taip pat yra galimybė parodyti savo kategorijas su nuostabių šrifto piktogramų, plokščių piktogramų ar bet kokių PNG vaizdų piktogramomis..

26. Geografinės vietos

„Geo Vietos“ miesto katalogo tema

Informacija ir atsisiųsti

„Geo Vietos“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, sukurta siekiant palengvinti miesto portalo ar katalogo svetainės sukūrimą, panaudojant „WordPress“ ir „Google maps“ CMS galią. Geografinėse vietose yra įdiegta 1 paspaudimo funkcija, kuri į jūsų svetainę automatiškai įtraukia sąrašus, aprašymus, vaizdus, ​​valdiklius, tinklaraščio įrašus, atsiliepimus ir puslapius. Dėl šio fiktyvaus turinio jums bus daug lengviau išsiaiškinti, kaip ši tema veikia, ir padėsite teisingai eiti į kelią. Taip pat viską galite ištrinti vienu paspaudimu ir pradėti nuo nulio, jei norite tai padaryti.

„Geo Vietų“ pagrindinis puslapis buvo strategiškai sukurtas taip, kad padėtų skatinti maksimalią sąveiką ir esminių elementų poveikį. Tai apima valdikliai, žemėlapiai, vaizdų slankiklis, vaizdo įrašų pridėjimas ir dar daugiau.

„Geo Vietos“ taip pat aprūpinta patobulinta paieškos funkcija, kad vartotojai galėtų lengvai rasti lankytinus objektus, restoranus, viešbučius ar bet kurią jūsų svetainę, esančią šalia bet kurio pašto kodo..

27. Deimantas

Deimantų katalogo tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Deimantas yra švarus ir elegantiškas „WordPress“ temos, sukurtos naudojant „WPZoom“, katalogas. Ši miela tema yra puiki kuriant miesto vadovus, rekomenduojamų parduotuvių ar vietų sąrašus ar kitus katalogus.

Naudodami šią temą galite lengvai sukurti daugybę svetainių. Galite sukurti kelionių tinklaraštį su geriausių viešbučių, restoranų ir lankytinų objektų katalogu konkrečiame mieste. Arba galite sukurti svetainę, kurioje dalijasi geriausi namų tvarkytojai, sodininkai ir baseinų priežiūros paslaugos jūsų kaimynystėje. Kad ir ką norėtumėte parašyti, naudodamiesi „Diamond“, jį nustatyti bus labai lengva. Temą sudaro paruošti pagrindinio puslapio šablonai, tinkintas katalogo modulis ir daugybė valdiklių, kad galėtumėte sukurti norimą svetainę.

Temoje taip pat yra puikių funkcijų, kurios palengvina jūsų temos pritaikymą. Galinga „ZOOM Framework“ suteikia galimybę pasirinkti daugelį su tema susijusių detalių, pavyzdžiui, spalvų, pasirinktinio logotipo, fonų ir dar daugiau. Tema taip pat yra parengta „WooCommerce“, kad galėtumėte įtraukti savo parduotuvę gėrybių, kad pasiūlytumėte skaitytojams. Tai puikiai tiktų norint parduoti žemėlapius, ekskursijas po miestą, traukos bilietus su nuolaida ar net vietinių amatininkų gaminius. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, „Diamond“ yra puiki galimybė sukurti tinklaraščių ir katalogų stiliaus svetaines.

28. Vantage

„Vantage“ verslo katalogo tema

Informacija ir atsisiųsti

„Vantage“ yra priemoka, verslo katalogo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „AppThemes“. Paprasta įdiegti, nesunku pradėti laikyti verslo sąrašus. Pilni katalogų puslapiai su vartotojo sukurtais įvertinimais ir apžvalgomis, socialinės piktogramos, tinkinta paieška, tinkintos formos ir „Google Maps“ integracija suteikia viską, ko vartotojui gali prireikti norint lengvai naršyti svetainėje. Be išplėstinių katalogų funkcijų, „Vantage“ taip pat apima tinkintus valdiklius ir „AppThemes“ API (tinkinti nereikia įsigilinant į kodą)..

29. Kelionių pasiūlymai (katalogo vaiko tema)

Kelionių pasiūlymų katalogas „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kelionių pasiūlymai yra „Templatic“ suprojektuotos „Directory WordPress“ temos (tema mūsų sąraše pirmaujanti tema) tema. Ši „WordPress“ tema yra išsamus ir profesionalus sprendimas norint sukurti pažangias kelionių pasiūlymų ir apžvalgomis pagrįstas svetaines. Galite sukurti savo svetainę, pavyzdžiui, „Travelocity“, „Expedia“, „Orbitz“, „Hotwire“, „Bookingbuddy“ ar „Kayak“..

Ši „Directory Directory“ tema prideda daugybę kelionių pasiūlymų pagrįstų funkcijų ir pasinaudoja visomis galingomis parinktimis, kurias katalogas jau apima. Pridėdami viešbutį, skrydį, keliones ir veiklos pasiūlymus naudokite pridėtus pasirinktinius laukus, susijusius su kelionėmis, kelionėmis, agentūromis, išvykimo datomis ir viešnagės trukme (be nuotraukų galerijų, aprašymų, kainų nustatymo ir bendrų nuorodų). Arba dar geriau – pasiūlykite planus ar mokamą prenumeratą, leidžiančią viešbučiams ir kelionių agentūroms į savo svetainę įtraukti savo pasiūlymus.

Kai jūsų svetainė bus pridėta pasiūlymų naudojant nuostabias kelionių pasiūlymų parinktis, vartotojai gali naudoti išplėstinę paiešką norėdami rasti tik tai, ko ieško. Vaikų tema taip pat palaiko vertinimus, todėl klientai gali peržiūrėti kiekvieną savo pirkinį ir pasidalyti savo patirtimi su kitais skaitytojais.

30. „Spot Finder“ (kataloginė vaiko tema)

„Spot Finder Directory“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Spot Finder“ yra puiki vaiko tema, skirta populiariajai „Templatic“ katalogo „WordPress“ temai. Naudodami „Directory & Spot Finder“ galite sukurti nuostabų internetinį katalogą, kuriame rasite svarbiausias vietas, atostogų nuomą, užkandines ir dar daugiau.

Šiandien žmonės ieško tikros kelionių patirties. Turistai nori apsigyventi nišinėse atostogų nuomos vietose ar užeigose, valgyti ten, kur valgo vietiniai gyventojai, ir pamatyti konkrečiai vietai būdingus lankytinus objektus. Tai puikiai tinka mažoms įmonėms, nes būtent jie padeda sukurti vieną vietą, tačiau mažoms įmonėms gali būti sunku ją rasti. Čia atvykstate. Sukūrę internetinį apsistojimo, valgymo ir apsilankymo vietų katalogą galite padėti lankytojams išnaudoti visas jūsų miesto galimybes..

Sukurkite savo internetinius išteklius keliautojams iš viso pasaulio. Naudodami „Spot Finder“ vaiko temą (atminkite, kad norint naudoti šią vaiko temą jums reikės pagrindinės „Templatic Directory WordPress“ temos), galėsite greitai sukurti savo katalogą. Tiesiog įdiekite temą ir naudokite galingus puslapių šablonus, kad pridėtumėte savo turinį – taip paprasta! Vos keliais paspaudimais pridėkite savo pagrindinį puslapį, sąrašus, kategorijas, darbuotojus, savo internetinį dienoraštį ir, be abejo, turėsite pridėti tekstą ir nuotraukas, tačiau šablonas pasirūpins jūsų išdėstymu. Yra net viso ekrano žemėlapio, kuriame rodomi visi jūsų įrašai, šablonas.

Yra daugybė tonų, todėl „Spot Finder“ yra puikus. Viena didžiulė savybė yra tai, kad ji veikia su katalogo tema. Katalogas prideda daugybę geografinio stebėjimo funkcijų, narių profilių, „Tevolution“ įskiepio ir dar daugiau.

31. Geltonieji puslapiai (kataloginė vaiko tema)

Geltonųjų puslapių katalogas vaiko tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Geltonieji puslapiai yra išskirtinė „WordPress“ temos „Tempelic Directory“ tema (vėlgi, būtent todėl mes pasirinkome pirmą vietą). Tai reiškia, kad jūs turite turėti tėvų temą, kad vaiko tema veiktų. Naudodamiesi „Geltonaisiais puslapiais“ ir „Katalogu“, galite sukurti savo gimtojo miesto ar viso pasaulio sąrašų rinkinį.

Graži šios temos baltos ir geltonos spalvų schema yra nepaprastai pažįstama vartotojams, todėl jie jaučiasi kaip namie, skaitydami jūsų įrašus. Pridėkite vietų restoranuose, biuruose ir net renginiuose. Tada pridėkite juos prie pagrindinio puslapio žemėlapio. Arba nepridėkite žemėlapio, o vietoj jo pridėkite pagrindinio puslapio slankiklį. Nesvarbu, ką pasirinksite, nesunku pakeisti „Yellow Pages sinus“ vaizdo išvaizdą, visas pagrindinis puslapis yra valdiklyje, kad galėtumėte sukurti savo pasirinktinį išdėstymą.

Nesijauskite įsitraukę į geltonų spalvų schemą vien todėl, kad tema pavadinta geltonaisiais puslapiais. Galite sukurti daugybę spalvų pasirinkimo variantų, kad galėtumėte sukurti jums tinkančią svetainę. Be to, tema yra visiškai atsakinga, todėl žmonės gali naudoti jūsų svetainę norėdami rasti ten, kur ieško namuose ar keliaudami.

Į šią temą taip pat įtrauktos visos pagrindinės tėvystės, katalogo, savybės. Tai tiesa – didelis geltonųjų puslapių vaiko tema yra didžiulis pasaulinis katalogas, „Google“ žemėlapių papildomi mokesčiai, nuostabūs vartotojų puslapiai, el. Prekybos palaikymas, pinigų gavimo galimybės ir dar daugiau..

32. Katalogas

Katalogo daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Katalogo daugiafunkcė tema yra naudinga „WordPress“ katalogo ir sąrašų stiliaus tema bet kuriame žurnale, naujienose, wiki, miesto gide ir kt. Tai yra visiškai reaguojanti tema ir suteikia jums lankstumo, kuriant neribotą pagrindinio puslapio išdėstymą, naudojant „drag and drop“ kūrėją, pasirinktinius. katalogų elementai (sąrašai, pranešimų sistema, „WooCommerce“ suderinamumas, žymėjimas ir tt), įmontuoti skelbimų taškai ir daug daugiau.

33. Vietos (katalogo vaiko tema)

Vietų katalogo vaiko tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vietos yra spalvinga „WordPress“ vaiko tema, skirta „Templatic“ katalogo tema. Šis paryškintas numeris prideda gyvybingų žemėlapių ir informacijos jūsų katalogo svetainėje.

Yra milijonas svetainių, tokių kaip „Yelp“, kuriose rekomenduojamas geriausias restoranas, kur galima rasti sušių, geriausi ten važiuojantys kalneliai ar net geriausios lankytinos vietos, kai vykstate į tam tikrą šalį. Nepriklausomai nuo jūsų patirties, vietovės yra puikus būdas pasidalyti savo rekomendacijomis su pasauliu. Tai yra vaikų tema, todėl jums taip pat reikės „Directory WordPress“ temos, kad ja galėtumėte naudotis. Bet berniukas yra to vertas – niekada nesidalysi savo mėgstamiausiomis vietomis!

Katalogo temoje yra daugybė pačių savarankiškų funkcijų ir funkcijų – įskaitant sąrašus, darbuotojų puslapius, geografinį stebėjimą, „WooCommerce“ palaikymą, narystės integraciją ir dar daugiau. Kai įtraukiate į „Vietos“ vaiko temą, ji tiesiog pagerėja. Temoje pridedami spalvoti suderinti žemėlapio kaiščiai, puikus tinklelio stiliaus naršymo meniu ir ryškūs bei paryškinti spalvų akcentai visame pasaulyje (patikrinkite tuos super įkrautus žvaigždžių įvertinimus, antraštes, mygtukus, užrašus ir dar daugiau)..

Geriausių „WordPress“ katalogų temų sukūrimas

Norėdami suprojektuoti tinkintą internetinį temų katalogą, turite pasirinkti tinkamas įvairių sričių „WordPress“ temas ir sistemingai jas sudaryti. Tačiau tai padės kelioms įmonėms pasirinkti vieną iš geriausių „WordPress“ katalogų temų jų verslo svetainėms ir pavers jas draugiškomis interneto vartotojams..

Ar praleidome mėgstamą temą? O gal išbandėte bet kurią iš mūsų geriausių katalogų „WordPress“ temų? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me