35 geriausios „WordPress“ portfelio temos 2020 m

Geriausios „WordPress“ aplanko temos

Atsižvelgiant į šį nuolat besikeičiantį skaitmeninį amžių, ypač svarbu, kad mūsų buvimas internete būtų žinomas. Nesvarbu, ar tai būtų „Facebook“, „MySpace“, „Google+“, „Flickr“ ir kt., Turime pranešti apie savo buvimą šiame skaitmeniniame amžiuje. Kartais vien socialinės žiniasklaidos nepakanka. Norint parodyti savo talentą, reikia kažko asmeniškesnio ir įprastesnio. Nesvarbu, ar tai būtų vaizdo įrašai, fotografija, menas, tatuiruotės, interjero ar grafinis dizainas ar bet kas, ką norėtumėte parodyti, jūsų darbas priklausytų savo klasei su bet kuria iš geriausių mūsų surinktų „WordPress“ temų. iš viso interneto.

Visada laikykite savo portfelį ir riziką savo individualiame patogiame miego taške … -Mario Gabelli

Jei ieškote kažko funkcionalaus, nes jis yra gerai suprojektuotas, tai, ką lengva įkelti, ir paprasto, kad jis neužtemdytų paties jūsų darbo (nes nenorite, kad būsimi klientai būtų labiau sužavėti jūsų portfelio svetainės dizainu) nei tikri kūrybiniai darbai, kuriuos sukompiliavote), manome, kad čia rasite tai, kas jums tikrai patinka. Mes sukūrėme perspektyviausias ir (mūsų nuomone) geriausias „WordPress“ temų, kurias gali pasiūlyti geriausios prekyvietės, rinkinius. Taigi, pereikime prie temų!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso

Iš viso - kūrybinė daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Total“ yra tikra daugiafunkcinė „WordPress“ ir ji puikiai tinka kuriant aplankus. Puikus to pavyzdys yra „Total theme Lefty“ demonstracinė versija, pasižyminti patogia navigacija kairėje šoninėje juostoje. Ši unikali aplanko tema yra puikus būdas pademonstruoti savo darbus … ir net juos parduoti. Šioje demonstracinėje versijoje naudojamos puikios „WordPress“ temos bendrosios savybės, įskaitant perkrautą aplanką, palaikantį įvairius formatus (vaizdus, ​​galerijas, slankiklius, vaizdo įrašus ir dar daugiau), daugybę maketų (1-4 stulpeliai), begalines vaizdo užvedimo parinktis (plius piktograma, nuorodos piktograma, „lightbox“, iššokantis pavadinimo pavadinimas, pavadinimas ir data, neskaidrumas ir t. t.) ir naudodamiesi puslapių kūrimo priemone galite pridėti savo portfelius bet kurioje vietoje (tiesiog įdėkite tinklelį ar karuselę su „Visual Composer“). Nesvarbu, kokio tipo portfelio norite, galite jį sukurti.

Kaip badaujantis menininkas, turite išsiaiškinti savo vardą ir užsidirbti pinigų. „Lefty“ demonstracinėje versijoje yra apie ir kontaktų puslapis, kad potencialūs klientai galėtų susisiekti. Bet taip pat galite įgalinti „WooCommerce“ parduoti savo skaitmeninius kūrinius ar fizinį meną tiesiai iš savo svetainės. „Goodbye“ meno namų komisijos iškylančiosios parduotuvės ir internetinės prekybos yra ten, kur yra!

Jei jūsų internetiniam portfeliui yra dar kažkas, ko jums reikia, „Total“ gali tai padaryti. Norite pasidalinti savo būsimais įvykiais? Iš viso suderinama su nemokamu įvykių kalendoriaus papildiniu. Norite parodyti, kas patenka į kiekvieną jūsų kuriamą kūrinį? Pridėkite keletą įgūdžių juostų, lentelių lentelių ar net animacinių etapų skaitiklius, kad gautumėte savo mintį. Reikia išversti savo svetainę? Tema yra kartu su .po ir .mo failais ir yra suderinama su WPML. Taigi iš esmės kurkite savo svetainę lengvai naudodami „Total“ ir daugiau laiko skirkite kūrybai. Iš viso yra daugiau nei 40 unikalių demonstracinių versijų ir skaičiavimo

„Boxed Folio Total Demo“

Iš viso „Boxed Porfolio“ „WordPress“ temos demonstracinė versija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ieškai dėžutės dizaino? Bendros temos „Boxed Folio“ demonstracinė versija rodo, kaip galite naudoti įmontuotas „Total“ temos parinktis norėdami sukurti pasirinktinį aplanko išdėstymą. Be to, greitas demonstracinės versijos montuotojas leidžia dar lengviau pradėti naudotis bet kuria „Total“ parengta demonstracine versija.

„TinyFolio“ bendras demonstravimas

Iš viso „Tinyfolio“ aplanko „WordPress“ tema demonstracija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naudodami „Total“ temą galite sukurti daug ką, peržiūrėkite „TinyFolio“ bendrosios temos demonstracinės versijos ekrano kopiją ir galite pamatyti dar vieną puikų pavyzdį, kodėl „Total“ tema yra viena geriausių „WordPress“ aplanko temų, kurias galėjote pasirinkti savo svetainei..

„James“ asmeninio portfelio bendras demonstravimas

„James“ asmeninio portfelio bendras demonstravimas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Džeimsas yra demonstracija su viso ekrano fonu ir labai minimalistiniu metodu, parodančiu, kaip galima sukurti svetainę, naudojant „Total“ asmeniniam portfeliui ir (arba) tinklaraščiui. Jame yra tamsi antraštė (kuri gali būti bet kokios spalvos) ir paprastas pagrindinis puslapis, kurį sudaro vienas vaizdas, keletas piktogramų dėžučių ir aplanko tinklelis, kuriame rodomas „naujausias darbas“. Sukurtą su „Visual Composer“ puslapių kūrėju, pagrindinį puslapį labai lengva pakeisti ar visiškai pakeisti bet kuo. Kadangi šiomis dienomis labai svarbu turėti internetinį portfelį, koks yra geresnis būdas jį nustatyti, naudojant „WordPress“, kuri yra viena iš plačiausiai naudojamų CMS sistemų, kuri yra ne tik lengvai naudojama, bet ir labai galinga bei saugi.

Pritaikyti verslo portfelio bendrą demonstracinę versiją

Pritaikyti verslo portfelio bendrą demonstracinę versiją

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar jums patinka nemokama „WordPress“ tema „Adapt“, bet norite daugiau? Daugiau pasirinkimų. Daugiau funkcijų. Daugiau įskiepių suderinamumo. Tik daugiau? Tuomet ši „Total WordPress“ teminių elementų svetainė jums tobulai tinka! „Total Adapt“ verslo ir portfelio demonstracinė versija yra papildoma mūsų populiarios nemokamos temos versija. „Adapt“ demonstracinėje versijoje naudojamos „Total“ parinktys, skirtos tinklalapio išdėstymui dėžutėje, tinkinamai antraštėms, nuostabioms socialinėms parinktims ir lengvai naudojamiems puslapių kūrimo elementams (įskaitant slankiklį, piktogramų dėžutes, naujausius portfelio įrašų tinklelį ir naujausius tinklaraščių įrašų tinklelį), kad būtų sukurtas stulbinantis nukreipimo puslapis. Be galingų „Total“ portfelio ir tinklaraščių parinkčių, nesunku iš ten susikurti savo svetainę.

2. Neve (nemokamas)

„Neve WordPress“ tema

Sukurti internetinį portfelį gali būti nesudėtinga ir prieinama kaina, ypač „Neve“. Šią nemokamą temą lengva pradėti dėl stilingų demonstracinių svetainių ir intuityvių temos tinkinimo priemonės parinkčių. Tema taip pat parengta vertimui, palaiko RTL, SEO ir prieinamumą, joje yra patogi 1 paspaudimo atgalinės funkcijos funkcija. Taigi, jei paskelbėte atnaujinimą su klaida, mygtuko paspaudimu galite lengvai anuliuoti pakeitimus! Norite parduoti savo darbą? „Neve“ netgi suderinamas su „WooCommerce“, todėl nesunku sukurti savo parduotuvę.

Ir jei norite daugiau, taip pat yra galimybė atnaujinti į Neve premijų planas daugiau svetainių demonstracinių variantų, maketų, pasirinktinių „Elementor“ ir „WooCommerce“ plėtinių ir dar daugiau.

3. „Gutenix“ (nemokamas)

„Gutenix WordPress“ tema

Norite sukurti savo portfelį, savo kelią? Tuomet jums patiks „Gutenix“. Ši nemokama tema buvo sukurta darbui su „Gutenberg“, „Elementor“ ir „Brizy“, suteikdama daugybę galimybių susikurti savo portfolio. Pridėkite vaizdų galerijas, failus, viršelių vaizdus, ​​turinio blokus ir dar daugiau, kad parodytumėte savo darbą. Tema taip pat reaguoja, parengta tinklainei, siūlo 4 puslapių išdėstymą (dėžutėje, pilną, dešinę ar kairę šoninę juostą), 8 stulbinančius antraščių stilius ir visiškai palaiko „WooCommerce“, jei norite parduoti savo produktus ar paslaugas.

Norite daugiau „Gutenberg“ blokų naudoti savo portfelio žinutėms? „Gutenix“ kūrėjai jus įtraukė. Jų „ZeGuten“ papildinys prideda dar daugiau nei 15 blokų vaizdų palyginimui, karuselėms, kainų lentelėms, animuotoms dėžutėms, reklamjuostėms, piktogramų sąrašams ir dar daugiau, kuriuos reikia naudoti jūsų portfelyje..

4. Sahelis

Sahelis - Elegantiška daugiaprasmė tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kūrybiniai žmonės tikrai mėgsta „Sahel WordPress“ aplanko temą. Ši visa daugialypė koncepcija apima visas funkcijas, kurių jums reikia norint suprojektuoti svetainę, kad parodytumėte savo aplanką. Norėdami pradėti, vienas projektas ir aplanko sąrašų šablonai yra puiki galimybė pridėti savo darbą. Tiesiog pasirinkite galeriją, skaidrę, paveikslėlį ar mūro išdėstymą savo projektui. Tada rinkitės iš galerijos, mūro ar unikalaus pagrindinio aplanko puslapio išsklaidymo išdėstymo. Taip pat yra variantų, kaip įkelti daugiau ar begalinį slinktį.

Bet tai dar ne viskas, „Sahel“ taip pat apima galingas jūsų tinklaraščio parinktis. Savo naujienoms, naujausiems atnaujinimams ir parduotuvėms naudokite įmontuotus šablonus. Galite sukurti ir internetinę parduotuvę. Kadangi į temą įtrauktos pasirinktinės „WooCommerce“ parinktys ir išdėstymai, galite lengvai parduoti piešinių, prekių ar net dukterinių produktų. Kadangi „Sahel“ yra „WPBakery Page Builder“, visada galite sukurti savo puslapių išdėstymus naudodami intuityvų „drag and drop“ kūrimo įrankį..

Sahel taip pat reaguoja ir yra pasirengusi tinklainei. ir laivai su įspūdingu skaičiumi trumpųjų kodų, skirtų beveik viskam. Lengvai pridėkite savo produktus, aplanką, vaizdo įrašus, skyrių pavadinimus, kainų lenteles ir dar daugiau. Be to, yra jūsų antraštės stiliaus, lipnios antraštės, „Font Awesome“ piktogramų, pasirinktinių valdiklių sričių, „Google“ šriftų ir dar daugiau parinkčių. Turėdami viską, be abejo, galėsite sukurti įspūdingą aplanką!

5. Vong

„Vong Portfolio“ - reaguojanti aplanko „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote visų funkcijų ir realaus portfelio temos, negalite padaryti geriau nei „Vong Portfolio WordPress“ tema. Šią temą naudoti labai lengva – norint pradėti, tiesiog įdiekite ir naudokite 1 spustelėjimo demonstracinį importuotoją. Tada greitai sukurkite elegantišką, profesionaliai ir šiuolaikiškai atrodantį internetinį aplanką, naudodamiesi įtrauktu aplanko skelbimo stiliumi (su projekto informacija), plytelių ar mūro galerijomis, unikaliu naršymo perdanga meniu, spalvų paletės kūrėju, „Layout Helper“ drag and drop tinklelio kūrėju ir įmontuotu socialinis dalijimasis.

„Vong Portfolio“ tema taip pat visiškai suderinama su „WooCommerce“. Tai reiškia, kad galite parduoti daiktus iš savo portfelio arba pasiūlyti paslaugas išsinuomoti tiesiai iš savo svetainės. Tiesiog įdiekite „WooCommerce“ ir pridėkite savo prekes – „Vong“ sukonstravo visus parduotuvės elementus taip, kad sklandžiai derėtų su minimalia, šiuolaikiška temos estetika..

Kitos svarbios temos funkcijos yra naudingi turinio trumpieji kodai (žemėlapis, skaidrių demonstracija, karuselė, skirtukai ir tt), tinklainės palaikymas, lokalizacijos failai ir WPML suderinamumas, naudingas komandos šablonas, skirtas pridėti dalyvius, išplėstiniai portfelio parametrai (užsakymo tvarka, 3 aplanko dydžiai, 21 animuotas filtro efektas). , „lightbox“ ir dar daugiau).

6. „ePix“

„ePix“ - viso ekrano fotografijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Fotografas? Grafikos dizaineris? Iliustratorius? Tada nežiūrėk toliau! „ePix“ yra minimalistinė, graži ir kūrybinga „WordPress“ fotografijos aplanko tema. Ši tema pasižymi reaguojančiu HTML5 kodu ir aukštos skiriamosios gebos grafika su tinklainės ekrano palaikymu. Kai kurios išskirtinės funkcijos apima: viso ekrano slankiklį, stulbinančias galerijas, prisijungimą prie kliento, patobulintą gyvos odos redaktorių, „Visual Page Builder“, slinkties paralaksą, dėžutės ar viso pločio svetainės išdėstymą ir dar daug daugiau..

„ePix“ yra visiškai suderinamas su populiariu „WooCommerce“ el. prekybos įskiepiu, todėl jis puikiai tinka savarankiškai dirbantiems menininkams ar fotografams. Tiesiog įdiekite temą ir papildinį, kad savo svetainėje pradėtumėte pardavinėti spaudinius ir atsargas. Nemanau, kad kas nors paneigtų, jog „ePix“ yra viena geriausių „WordPress“ aplanko temų ir kad ji tapo standartu, pagal kurį vertinamos kitos fotografijos aplanko temos.

7. ROUA

ROUA - Hipsterių aplankas ir tinklaraščių WP tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ROUA“ yra graži minimalistinė ir stilinga „WordPress“ aplanko tema, puikiai tinkanti laisvai samdomiems darbuotojams ir kūrybinėms agentūroms. Tai labai lengva, tačiau visapusiškai patenkins bet kurio grafinio dizainerio, iliustratoriaus, fotografo poreikius ir tikrai sukurs madingą buvimą internete. Tai paprasta, bet gaivi ir lengvai naudojama tema, tinkanti bet kokiam kūrybiniam darbui.

Tema sukurta naudojant „Bootstrap 3“ sąsają, kurios dėka ji pirmiausia reaguoja ir yra mobili. Tema yra labai lengvai pritaikoma ir yra pagrįsta „Redux Framework“, todėl labai lengva ir patogu tai padaryti. Jei ieškote kažko kito ir tai leis jums išsiskirti iš minios, tai turėtų būti tema!

8. Notio

„Notio“ - prabangaus portfelio tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Notio“ yra švari, sudėtinga ir paprasta, tačiau graži „WordPress“ aplanko tema. Ši tema gali pasiekti aukštų lūkesčių standartų dėl savo meistriško ir estetiško dizaino, tuo pačiu metu yra ypač lengva naudoti. Kai kurios funkcijos apima importavimo temos parinktis, atvaizdus, ​​skaidrių rinkinius, įrašus, puslapius ir valdiklius. Jis paruoštas „WordPress 4+“ ir turi daugialypį WPML palaikymą tiek jūsų puslapio tekstui, tiek „WooCommerce“ parduotuvės skyriams.

Yra daugybė vilkimo elementų, leidžiančių lengvai pritaikyti jūsų puslapį lengvai. „Notio“ yra paruoštas tinklainei ir gali pasigirti ypač aukštos raiškos grafika. Tikrai sunku apibūdinti, kaip ši tema atrodo gerai, todėl ji pateko į mūsų geriausių „WordPress“ temų sąrašą. Šios temos dokumentacija yra labai išsami ir informatyvi, jos pakanka, kad bet kuris naujokas taptų patyrusiu vartotoju. Tas pats pritaikymo principas galioja ir įrenginiams. „Notio“ visiškai reaguoja ir gerai veikia planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir staliniuose kompiuteriuose.

9. Pofo

„Pofo“ - „WordPress“ temos „Kūrybinis portfelis ir tinklaraštis“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Pofo“ yra moderni, lengvai pritaikoma, lengvai naudojama ir visiškai reaguojanti „WordPress“ tema, skirta agentūroms, kūrybinėms komandoms, fotografams, laisvai samdomiems darbuotojams, tinklaraštininkams, menininkams, korporatyviniam verslui ir bet kuriai kitai verslo nišai, norint lengvai sukurti portfelį, tinklaraščius ir el. Prekybos svetaines..

Ši graži ir stilinga tema siūlo daugybę savo internetinio portfelio ir tinklaraščio maketų. Didelė daugiau nei 150 iš anksto sukonstruotų elementų, daugiau nei 25 paruoštų tinklalapių ir daugiau nei 200 demonstracinių puslapių pavyzdžių kolekcija pagreitina interneto kūrimą. Pateikta tema taip pat yra siejama su populiariaisiais „WPBakery Page Builder“ ir „Slider Revolution“, naudojant „Pofo“ pasirinktinius trumpuosius kodus su papildomomis parinktimis. Taip pat galite naudoti „WordPress“ tinkinimo įrankį, kad galėtumėte toliau kurti savo tobulą svetainę. „Pofo“ yra užkoduotas pagal geriausius standartus ir yra gerai dokumentuotas, todėl jūsų svetainė greitai įkeliama ir galite lengvai rasti atsakymus į visus savo klausimus.

10. „GridStack“

„GridStack“ - reaguojanti agentūros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„GridStack“ yra minimali ir moderni „WordPress“ aplanko tema, skirta fotografijoms, iliustracijoms, vaizdo įrašams ir kitoms laikmenoms demonstruoti. Tai visiškai reaguoja ir palaiko AJAX dinaminį krovimą. Temos kairėje pusėje yra ir fiksuotas skydelis, kuris padeda sklandžiai naršyti.

Kai kurios kitos jo funkcijos apima viso ekrano peržiūros galimybes ir paralakso slinkties efektus, viso pločio galerijos tinklelius. Tokiu būdu jūsų „WordPress“ svetainė atrodo puikiai ir naudoja visą turimą ekraną, nesvarbu, koks ekrano dydis iš tikrųjų yra. Vaizdo tinklelis taip pat reaguoja, pertvarkydamas, nes žiūrėjimo skiriamoji geba susitraukia arba padidėja, gaunant sklandžius animacinius efektus.

11. Milo

„Milo“ - mobiliesiems reaguojanti „WooCommerce“ parengta „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Milo“ yra visiškai minimalistinė ir ypač moderni „WordPress“ portfelio tema. Ši elegantiška tema puikiai tinka fotografams, menininkams ir iliustratoriams, vertinantiems už minimalizmą ir norą savo internetinę aplanką parodyti taip, kad jų turinys taptų kiekvieno puslapio židinio objektu. „Milo“ pasižymi intelektualiu reaguojančiu dizainu, kuris leidžia nuosekliai parodyti puslapio išdėstymą, nepriklausomai nuo ekrano dydžio ar įrenginio tipo. Šoninio skydo turėjimas nepaprastai padeda naršant nepakenkiant jo lengvumui ir rafinuotumui. Jei tikrai mylite minimalizmą, tai jums yra tema!

12. Atskleisk.

Atskleiskite „Porfolio Premium WordPress“ temą

Informacija ir atsisiųsti

„Reveal“ yra „WordPress“ „premium Trust“ tema, sukurta „Theme Trust“ tiems, kurie ieško verslo / aplanko / tinklaraščio stiliaus svetainės su reaguojančiu dizainu, kuris gaus nepriklausomai nuo to, kokį ekrano dydį naudojate. Skirta gerai atrodyti įprastame monitoriuje, nešiojamajame kompiuteryje, „iPad“, mobiliajame įrenginyje („iPhone“) ir tt., „Reveal“ puikiai tinka tiems, kurie turi klientų ir (arba) lankytojų, kurie naršys jų svetainėje naudodamiesi įvairiomis programėlėmis..

„Reveal“ naudojasi papildomu „Isotope js“ įskiepiu, kad galėtumėte nustatyti filtruojamą aplanką su keletu labai slidžių animacijų, užuot turėję iš naujo įkelti puslapį kiekvieną kartą, kai norite peržiūrėti tam tikros kategorijos elementus. Portfelio elementai atidaromi naudojant AJAX, taigi kai spustelėsite portfelio elementą, portfelio turinys atsidarys tame pačiame puslapyje virš portfelio skyriaus ir jį galima spustelėti uždarius. Tai ne tik prideda elegancijos, bet ir daro jūsų svetainę labai lengvą ir greitą naršymą.

Bendras „Reveal“ dizainas yra labai minimalistinis, daugiausia dėmesio skiriant jūsų turiniui. Kalbant apie savybes, jis nėra supakuotas su daugybe daiktų, o jame yra tik būtinos švaraus ir paprasto aplanko ir tinklaraščių svetainės parinktys – įskaitant keletą unikalių maketų ir didžiulę įvairovę tinkinimo variantų. Išskirtinė šios temos ypatybė yra tai, kad dabar galite pamiršti apie nuotraukų priartinimą ar tolinimą, kad atitiktumėte ekrano reikalavimus. Tema automatiškai koreguoja vaizdus, ​​atsižvelgiant į ekraną. Žodžiu, bet koks ekrano dydis! Reikia kažko naujo? Jūs tikrai galite pasiklysti dėl šio unikalumo.

13. Inspiro

„Inspiro“ viso ekrano galerija „Premium WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Inspiro“ yra švari ir elegantiška „WordPress“ aplanko tema, kurioje daugiau dėmesio skiriama su fotografija susijusioms kūrybinėms laikmenoms. Komplekte yra puikios funkcijos, tokios kaip vaizdo įrašų palaikymas, viso ekrano skaidrių demonstracija, pagrindinio puslapio turinys, galerijos modulis, dinaminio pagrindinio puslapio kūrėjas „Visual Customizer“ ir yra pagrįstas neįtikėtina „ZOOM Framework“..

Ir nereikia koduoti. Tai daro „Inspiro“ lengvą (ir pradedantiesiems draugišką) pasirinkimą visų įgūdžių žiniatinklio valdytojams. Nereikalaudami kodavimo ir galimybės lengvai vilkti, galėsite bet kada sukurti savo svetainę ir pagaliau parodyti pasauliui talentą, kurį per ilgai išlaikėte sau! Laimingas demonstravimas!

14. Fotografas

Fotografo internetinio portfelio „WordPress“ tema

Fotografo „WordPress“ tema yra „premium“ tema, sukurta bendradarbiaujant su profesionaliu fotografu. Taigi galite būti tikri, kad temoje yra visi jūsų fotografijos poreikiai. Nieko netrūksta!

Fotografo paslaugas gali parduoti tik gražios nuotraukos. Naudodamiesi šia tema galite elegantiškai pristatyti savo darbus pagrindiniame puslapyje. Pateikite savo nuotraukas kaip viso dydžio foną arba kaip skaidrę. Plius tema taip pat puikiai tinka jūsų portfolio – naudokite įmontuotas funkcijas, kad pridėtumėte savo galeriją. Fotografams, norintiems padidinti savo klientų ratą, puikiai tinka pritaikoma kontaktinė forma ir „WooCommerce“ įskiepių integracija. Tokiu būdu galite tiesiogiai parduoti bet kokias paslaugas ir produktus, pavyzdžiui, fotosesijas, fotoknygas ar aksesuarus fotografams.

15. Mane

„Mane“ modernus „WordPress“ aplanko tema kūrybai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mane WordPress“ tema yra pilna naudingų funkcijų, skirtų kūrybiniam portfeliui internete. Tema susieta su galingu „Visual Composer“ puslapio kūrimo įrankiu. Taigi, naudodamiesi intuityvia sąsajos kūrimo priemone, galite sukurti savo pasirinktinius puslapių išdėstymus, pateikdami daugybę integruoto portfelio variantų. Pridėkite portfelio sąrašą, tinklelį, įkelkite daugiau ar begalinį slinktį, karuseles, slankiklius ir dar daugiau. Be to, prie šios temos pridedama vaizdų ir vaizdo įrašų švieslentė, socialinių tinklų ir piktogramų integracija, paralakso palaikymas, interaktyvios nuorodos ir dar daugiau.

16. Kalis

„Kalium Professional Professional WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Kalium“ yra populiariausia kūrybinė tema ir nesunku suprasti, kodėl. Temoje yra daugybė integruotų variantų, kuriuos bet kuris kūrybingas profesionalas norėtų. Paprastos puslapio kūrimo parinktys, maketuotojai ir iš anksto paruošti demonstraciniai pavyzdžiai leidžia lengvai pradėti. Po to naudokite papildomas tipografijos, skaidrių, vertimų į kalbą, spalvų, aplanko laikiklius, „Dribbble“ aplanko integraciją ir spalvų, skirtų stiliui be kodo, parinktis. „Kalium“ tema taip pat yra paruošta tinklainei ir joje yra adaptyvių vaizdų, kurie ištempiami ar apkarpomi, kad būtų rodomi nepriekaištingo dydžio bet kuriame įrenginyje. Dėl lankstumo tai turbūt viena geriausių „WordPress“ temų verslui ir agentūroms.

17. Werkstatt

„Werkstatt“ kūrybinio aplanko „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Norėdami sukurti gražų aplanką, tai tikrai padeda pradėti nuo gražaus šablono. Tiesiog taip nutinka, kad „Werkstatt“ tema jų pilna. Turėdami daugiau nei 25 unikalių rinkinių ir galerijos stiliaus demonstracinių variantų, įmontuotą nuvilkimo puslapio kūrimo sąsają, automatinio aptikimo aplanko filtrą, tinkinamus tinklaraščių stilius ir dar daugiau, tai puikus pasirinkimas kiekvienam kūrybingam asmeniui sukurti savo svetainę. Kitos puikios funkcijos yra šimtai „Google“ šriftų, 6 animuoti užvedimo efektai, „WooCommerce“ suderinamumas, keli meniu išdėstymai ir net garso perdangos..

18. Sklandžiai

Sklandžiai „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sklandžiai yra puikus pasirinkimas kurti kūrybingas svetaines klientams ar sau. Šią „WordPress“ aplanko temą pasirinko daugybė kūrybingų profesionalų, įskaitant interneto ir grafikos dizainerius, iliustratorius, fotografus, agentūras, laisvai samdomus darbuotojus ir daugelį kitų, kad sukurtų nuostabius aplankus ir įmonių svetaines. Tai tikrai kūrybinga „WordPress“ tema. Tai apima keletą protą demonstruojančių demonstracijų, kurios padės jums ir jūsų klientams išsiskirti iš minios. Naudokite vieną iš jų kaip išeities tašką kurdami savo įspūdingą svetainę.

Jis komplektuojamas su keliais „WordPress“ papildiniais ir „Visual Composer“ elementais, kurių vertė didesnė nei 200 USD. Be to, joje yra keletas išskirtinių „WordPress“ papildinių, prieinamų tik pagal temą. Tai palaiko ir keli trečiųjų šalių papildiniai. Sklandi animacija ir efektai, vaizdų tinkleliai ir galerijos, kūrybinės karuselės, spalvingi „Google“ žemėlapiai, įrenginių maketai, socialiniai saitai, galimybė kurti aplankus, atvejų analizė, komandos nariai ir daugybė kitų funkcijų ir parinkčių padės sukurti tikrai išskirtinį..

19. AVOIR

AVOIR „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„AVOIR WP“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, pagrįsta minimaliu dizainu, puikia tipografija ir didelėmis fotografijomis, specialiai sukurta kūrybinių profesionalų, tokių kaip grafikos ir internetinių dizainerių, kūrybinių agentūrų, tatuiruočių menininkų, laisvai samdomų vertėjų, fotografų, architektų, graffiti menininkų ir vizualiųjų poreikių, poreikiams. menininkai apskritai.

Pateikta su tokiomis puikiomis funkcijomis kaip galingas „Visual Composer Drag & Drop“ puslapių kūrėjas, „Redux“ parinkčių sistema, „Revolution Slider“, „Parallax“ fonai ir „Google“ interneto šriftai, „AVOIR WP“ tampa idealiu pasirinkimu kūrybinėms svetainėms ir projektams. Turėdami po vieną paspaudimą demonstracinio įrenginio įdiegimą ir „WooCommerce“ parengtą demonstracinę versiją, per kelias minutes galite susikurti savo svetainę ir pradėti kurti turinį. Beveik kiekvieną šios temos elementą galima lengvai pritaikyti be jokių kodavimo žinių.

Jautrus ir ypač lankstus „AVOIR WP“ leidžia sukurti labai estetiškus ir unikalius puslapių išdėstymus. Tinkinti spalvų rinkiniai, „Google“ žiniatinklio šriftai, „Parallax“ fonas, vaizdo įrašų skaidrės, animaciniai elementai ir dar daug kitų funkcijų pasiekiamos per lengvai naudojamą ir intuityvią sąsają..

20. Monstras

„Monsterrat WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Monsterrat“ yra švari ir minimali „WordPress“ tema. Ši miela tema puikiai tiks pademonstruoti savo meną, gaminio dizainą, drabužius, daugialypės terpės pristatymus ar dar ką nors kita.

Jei jūsų dizaineris bet kokiu būdu ar forma jums tikrai reikalinga svetainė, kad žmonės galėtų jus rasti. Lengviausias būdas pradėti naudotis naudojant „WordPress“ temą, tad kodėl gi ne „Monsterrat“? Vienas unikaliausių šios temos bruožų yra liesas vertikalios piktogramos naršymas, kuris leidžia jūsų medijai stovėti priekyje ir centre. Norėdami atidaryti paslėptą meniu, socialinius ryšius, aplanką ir paieškos juostą, skaitytojams tereikia užveskite pelės žymeklį ant piktogramų.

Tačiau „Monsterrat“ gali padaryti ne tik jūsų aplanką, bet ir daugybę tonų, kartu su daugybe pasirinktinių įrašų tipų ir galingu „Visual Composer“ puslapio kūrėju. Tokiu būdu galite pridėti savo siūlomas paslaugas, laimingų klientų ir net komandos narių atsiliepimus (jei esate tik jūs, tada naudokite kompozitorių, kad sukurtumėte apie puslapį). Kitos temos funkcijos yra „Google“ žemėlapių integracija, „FontAwesome“ piktogramos, vertimo failai, skaitikliai ir eigos juostos ir dar daugiau.

21. Labirintas

„Labze WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Labirintas yra labai unikali ir kūrybinga „WordPress“ tema, puikiai tinkanti bet kuriai agentūrai ar studijai kurti savo svetainę. Ši tema yra puikus būdas pranešti klientams, koks nuostabus tu esi.

Ši tema išties savita. Jei norite sudaryti didelį, drąsų įspūdį, labirintas yra kaip tik jums. Ši unikali vieno puslapio aplanko tema pasižymi puikiomis galimybėmis sukurti savo internetinį aplanką, kuris tikrai apibūdina jus ir jūsų kūrybinį procesą. Naudokite nesudėtingą maketų kūrimo priemonę, norėdami tvarkyti skyrius, pasirinkti iš šviesių ir tamsių spalvų apvalkalų ir pradėti naudoti įmontuotą gradiento foną.

Labirinte yra daugybė funkcijų, tokių kaip pritaikytas patobulintas slinktis, drobė su aukšto FPS fono grafika ir viso ekrano slankikliai, kurie tikrai patraukia skaitytojų dėmesį. Ir be prekės ženklo parinkčių skydas, dinamiškos įrašų ir puslapių meta dėžutės, „Google“ šriftų palaikymas ir kitos foninės programos funkcijos jus džiugins kaip klastą. Kitos puikios temos funkcijos yra vaikų temos palaikymas, vertimo failai, puikus trumpųjų kodų generatorius, „Ajax“ kontaktinė forma ir dar daugiau.

22. Beketas

„Beckett WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Beckett“ yra moderni ir paprasta tinklaraščių ir aplanko „WordPress“ tema. Ši tema yra švari ir erdvi, todėl tema daugiausia dėmesio skiria vaizdams ir turiniui.

Pereinant nuo mėgėjiško fotografo prie profesionalo fotografo, pirmiausia reikia sukurti stilingą svetainę, kurioje būtų parodytas jūsų darbas. Beckettas palengvina jūsų gyvenimą. Ši tema apima pagrindines funkcijas, kurių reikia norint greitai sukurti fotografijos svetainę. Filtruojamas aplankas puikiai tinka jūsų nuotraukų galerijoms įkelti, o aplanko ir archyvo puslapių šablonai leidžia greitai ir lengvai pridėti savo puslapius..

Kitas puikus „Beckett“ bruožas yra įmontuotas „WordPress Theme Customizer“ palaikymas. Čia galite nustatyti pasirinktines spalvas, pasirinkti iš daugybės pasirinktinių valdiklių ir dar daugiau. Tai galite pamatyti visus savo pakeitimus tiesiogiai, prieš juos įvesdami į savo tiesioginę svetainę. Kitos funkcijos yra nuostabi pagrindinio puslapio skaidrių demonstracija, pasirinktiniai trumpieji kodai, atsiliepimų puslapis, reaktyvus dizainas ir suderinamumas su naršyklėmis.

23. Stack

Stack WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Stack yra spalvingo ir modernaus metro stiliaus mūro portfelio „WordPress“ tema „Themify“. Ši tema pasižymi visiškai sklandžiai reaguojančia konstrukcija, kuri leidžia jūsų turinį lengvai skaityti bet kuriame įrenginyje. Tema yra stilingas mūrinis tinklaraštis ir aplanko tema, kurioje buvo naudojamas priedas „Themify“ „Plytelės“, kad būtų sukurtas vientisas paskutinių įrašų tinklelis. Ši tema yra puikus būdas pasidalyti savo mintimis, patirtimi ar net savo meno kūriniais su likusiu pasauliu.

Temoje naudojamas „Themify“ nuvilkimo įrankis, todėl nesunku sukurti tinkintus išdėstymus. Integruotos spalvų parinktys reiškia, kad galite sukurti „Stack“ versiją, kuri tinka jūsų (jei norite naudoti tik rausvos spalvos atspalvius, galite – tiesiog mums stiliaus skydelį). Be to, tema yra suderinama su „WooCommerce“, todėl galite pradėti uždirbti pinigų iš savo svetainės pardavę savo produktus arba susiedami su dukterinėmis svetainėmis.

Kitos neabejotinai mėgstamos funkcijos yra begalinis slinktis, tinklainės vaizdo palaikymas, daugybė įrašų formatų, tinkinti trumpieji kodai ir valdikliai, tinkintos „Google“ šrifto parinktys ir daug daugiau.

24. Patinimas

„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Patinimas yra minimali „WordPress“ aplanko ir tinklaraščių rašymo tema, puikiai tinkanti pradėti asmeninę svetainę, kad būtų galima pasidalyti savo mintimis ar reklamuoti savo darbą. Plius nuostabių vaizdo įrašų fonų palaikymas išskiria jūsų įrašus ir turinį.

Visi prisijungę, todėl prasminga tik, kad ir jūs turite būti. Patinimas yra puikus pasirinkimas norint sukurti savo tinklaraštį ar internetinį aplanką. Ši lengvai naudojama tema yra visiškai atsakinga, todėl jūsų stebėtojai gali patikrinti jūsų naujausius įrašus bet kuriame įrenginyje. O įmontuoti pagrindinio puslapio ir aplanko puslapių šablonai leidžia lengvai nustatyti savo svetainės sąranką.

Viena ryškiausių „Swell“ savybių yra viso pločio vaizdo fonas. Ši tema palaiko „Vimeo“, „Youtube“ ir savarankiškus vaizdo įrašus, kad galėtumėte kurti patrauklius puslapius. Tinkinti pavadinimų paveikslėlių fonai suteikia unikalų įspūdį jūsų aplankui, tinklaraščiui ir tt. Kitos temos funkcijos yra tinkinti valdikliai, pasirinktinio logotipo įkėlimas, naudingi trumpieji kodai ir „WordPress“ temos tinkinimo priemonės palaikymas (lengvam dizaino pritaikymui)..

25. Elegantiškas Themify

Themify Elegantiška „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Elegantiška yra švari ir minimali „WordPress“ tema, sukurta „Themify“. Ši tema puikiai tinka fotografams, menininkams ir tinklaraštininkams, turintiems daugybę puikių vaizdų, kuriais galima pasidalyti su savo skaitytojais.

Nuotrauka verta tūkstančio žodžių, tiesa? Taigi kodėl gi nepapildžius savo svetainės milijonais žodžių, naudojant nuostabius portfelius, įtrauktus į Elegantiškos aplanko „WordPress“ temą. Ši tema yra puikiai užkoduota, kad jūs (ir jūsų komanda) galėtumėte bendrinti tinklaraštį, kuriame būtų pilna patarimų ir minčių, savo darbų aplankus ir net elektroninės prekybos parduotuvę, jei yra prekių, kuriomis norite pasidalinti su savo skaitytojais..

Elegantiškas pasirinkimas yra iš anksto suprojektuotas su 6 skirtingomis spalvomis, tačiau taip pat yra įmontuotų spalvų parinktuvų, jei norėtumėte sukurti savo spalvų schemą. Kadangi į temą įtrauktas „Themify“ vilkimo ir rinkimo puslapių kūrimo priemonė, vos keliais paspaudimais lengva sukurti tinkintos išvaizdos puslapius. Dėl visų šių lengvai naudojamų parinkčių „Elegant“ aplankas yra puikus pasirinkimas bet kokiam kūrybingam produktui. Kitos temos funkcijos yra tinkinti valdikliai, daugybė trumpųjų kodų, trys vaizdų filtrai (sepija, suliejimas ir pilkos spalvos), pasirinktinės antraštės parinktys, socialinė integracija ir, žinoma, puikus reaguojantis dizainas..

26. Raudona: Folio

Raudona: „Folio WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Raudona: folija yra reaguojanti „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši miela tema puikiai tinka norint parodyti mūsų darbus, kuriais galima pasidalyti su draugais, klientais ir pasekėjais.

Turėti portfolio, kuriuo galite didžiuotis, svarbu kiekvienam dizaineriui, kūrėjui ar menininkui. Įdėję savo portfelį internete, jums bus lengviau pasidalyti savo darbais su draugais, šeima ir darbdaviais, nesvarbu, kur esate. Raudona: folija yra puikus būdas sukurti internetinę aplanką, kurį demonstruojate bet kuriame įrenginyje, nes jo jautrus išdėstymas, tinkinami „Google“ šriftai, „Pretty Photo“ šviesdėžės ir dar daugiau.

Pagrindinis „Red“ bruožas: „Folio“ yra lanksčios, į temą įtrauktos rinkinio parinktys. Naudodami pasirinktinį „Portfolio“ pašto tipą, galite greitai ir lengvai sukurti neribotus aplanko puslapius, skyrius ir kategorijas. Stilizuokite kiekvieną savo portfelį naudodami filtravimo parinktis, vaizdo dydžius (mažas arba didelis kvadratas, kraštovaizdis, mažas ar didelis portretas ar vaizdo įrašas), „lightbox“ dėžutes ir pasirinktinį plokščią naršyklės rėmelį kiekvienam elementui. Be to, naudodamiesi temos parinkčių skydeliu, galite tinkinti savo portfelių tarpus, perdengimus ir neskaidrumą.

Kitos temos funkcijos apėmė neribotas įvairių temų elementų spalvas, lengvai naudojamą temos parinkčių skydą, vieno ir kelių puslapių išdėstymo parinktis, komandos narių pasirinktinį įrašo tipą, 9 puslapių šablonus, kurie padės pradėti, sluoksnio slankiklis ir daug daugiau..

27. Takas

„Trail WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Trail“ yra minimalaus „WordPress“ portfelio stiliaus tema iš „Theme Trust“. Ši stilinga tema yra švari ir paprasta, todėl galite parodyti savo vaizdus ir vaizdo įrašus.

Aplankai yra puikus būdas parodyti savo darbus ar esamus projektus. Naudodami „Trail“ galite sukurti elegantišką ir minimalų savo darbų aplanką internete. Tai labai naudinga teikiant paraiškas dėl darbo, parodant savo sugebėjimus potencialiems klientams ar tiesiog norint pasidalyti su draugais ir šeima.

„Trail“ komplektuojamas su puikiu filtruojamu portfeliu. Norėdami parodyti savo darbą, galite pridėti paveikslėlių, galerijos skaidrių ir vaizdo įrašų. Be to, galite naudoti „parallax“ pagrindinį puslapį norėdami parodyti savo naujienas. Kita puiki galimybė yra įmontuota „WordPress“ temos pritaikymo priemonė, kurią galite naudoti norėdami pakeisti spalvas, šriftus ir kitas funkcijas.

28. „OnePager“

„OnePager WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„OnePager“ yra elegantiška „Templatic“ sukurta „WordPress“ tema. Ši tema yra puikus būdas parodyti asmeninį ar profesinį portfelį.

„OnePager“ siūlo turtingą pagrindinį puslapį, kuriame pateikiama visa jūsų svarbiausia informacija ir centras. Galite pasirinkti įtraukti pagrindinio puslapio skaidrę, savo darbuotojus, savo portfelio elementus, paslaugas, atsiliepimų ar apžvalgų karuselę, skelbimus, savo tinklaraščio įrašus, informacinį biuletenį ir net kontaktinę formą. Be to, lengva tinkinti pagrindinį puslapį naudojant valdiklius ir „WordPress“ integruotą meniu sistemą. Tokiu būdu galite sukurti pagrindinį puslapį, kurį norite pamatyti klientai ar skaitytojai.

Tema taip pat palaiko daugybę kitų variantų, įtrauktų į daugumą „Templic“ temų. Tarp funkcijų yra visos „WooCommerce“ palaikymas, išplėstinė paieška, išplėstinė paieška, archyvai, svetainės žemėlapis ir pasirinktiniai trumpieji kodai.

29. Bold

Paryškinta „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Paryškinti yra graži tinklaraščio ir „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Themify“. Ši įelektrinanti tema yra gausybė spalvų, faktūrų ir švaraus išdėstymo, todėl ji puikiai tinka bet kurio tinklaraštininko, dizainerio, karikatūristo, fotografo ir kt. Tinklalapiui..

Aišku ši tema daro įtaką. Kai tik pateksite į viso pločio pagrindinio puslapio žinutes, išsiskiriančias bet kokia vaivorykštės spalva. Tinklaraštyje ir aplanke galite pridėti beveik bet ką. Abi jos palaiko standartinius vaizdus, ​​galerijas, slankiklius, vaizdo įrašus ir net žemėlapius. Be to, galite individualiai pritaikyti kiekvieną jūsų pridedamą įrašą. Pasirinkite bet kurią spalvą, bet kokį piešinį, bet kokį vaizdą, bet kokį šriftą ir bet kokį lygiavimą. Tai suteikia galios sukurti svetainę, kuri atitiktų jūsų asmenybę.

Kita puiki savybė yra begalinis pagrindinio puslapio įkėlimas. Svečiai gali toliau slinkti, kol suras tai, ko ieško. Taip pat yra naudingas grįžimo į viršų mygtukas. Tokiu būdu jiems nebereikia grįžti į viršų, kai jie bus atlikti. Vienu mygtuko „atgal į viršų“ paspaudimu jie bus nukreipti į jūsų antraštę, kad būtų galima lengvai naršyti.

30. Rašalas

Rašalo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Rašalas yra realaus tinklo tinklo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Theme Trust“. Šioje stulbinančioje temoje yra vientisa tinklapio tinklelis, kuriame ekspertiškai rodomi aplanko elementai, todėl jis puikiai tinka menininkams, grafikos dizaineriams ir kitiems, turintiems asmeninių aplankų..

Ši tema yra paprasta, naudojant elegantišką pagrindinio puslapio aplanką. Besiūlis tinklelis stulpus išskiria. Be to, tai, kad aplankas yra filtruojamas, lankytojams suteikia galimybę lengvai naršyti po jūsų darbus ir rasti tai, ko jie ieško.

Rašalas taip pat visiškai reaguoja. Tokiu būdu jūs galite parodyti savo svetainę ir savo portfelį, nesvarbu, kur esate. Turėdami tokį gražų aplanką, galite lengvai juo naudotis, norėdami parodyti draugams ir stebėtojams savo dabartinius projektus ar net darbo pokalbio metu parodyti visą savo darbą..

31. Patti

„Patti WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Patti“ yra vieno puslapio paralakso stiliaus tema, puikiai tinkanti kurti paprastą internetinį aplanką. Tema yra atsakinga ir lengvai naudojama, todėl beveik kiekvienas gali su ja susikurti savo „WordPress“ svetainę. Temoje yra „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė, todėl jums nereikia suprasti kodavimo kalbų, norint tinkinti savo svetainę. Tiesiog įdėkite modulius, kuriuos norite įtraukti. Tokie kaip projektai, paralakso fonai, galerijos, skaidrės, piktogramos, skaidrių demonstracija ir dar daugiau.

Bet tai dar ne viskas. „Patti“ taip pat suderinamas su keliais naudingais ir populiariais papildiniais, kad jūsų portfelyje būtų dar daugiau funkcijų. Išverskite savo svetainę naudodamiesi WPML, pridėkite parduotuvę naudodamiesi „WooCommerce“, tvarkykite šonines juostas naudodami „SMK Sidebar Generator“, optimizuokite savo SEO naudodami „Yoast“ arba „All in One“ SEO paketą ir kt..

32. Kapė

„Kappe“ - viso ekrano aplankas ir tinklaraščio WP tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Kappe“ yra modernaus išvaizdos, reaguojantis į tinklelio išdėstymą ir švarų, beveik minimalų „WordPress“ aplanko dizainą. Ši tema yra sukurta tik fotografijai, nors ji gali pakerėti kitas vitrinas. Jis yra visiškai tinkinamas ir jame yra tinklainės piktogramos, neribotas slankiklių skaičius, spalvos, šoninės juostos ir daugiau nei 5 pritaikyti valdikliai. Parengta vertimui ir kartu su visiškai pataisyta išsamia dokumentacija. Taigi, jei jūs ieškote kažko, kas pabrėžtų jūsų darbą, o ne patį save, tuomet tikrai verta išbandyti.

33. Filtruota

Filtruota „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

Filtruota yra tikrai švari ir stilinga „WordPress“ tema, kuri suteiks jūsų darbui to vertą pristatymą. Tavo darbas yra nuostabus, tad kodėl jį parodant vidutinišką temą? Filtruotas turi gerai subalansuotą ir minimalų dizainą su keliais skoningais „jQuery“ efektais, kurie padės jūsų darbui atrodyti nuostabiai ir padės sužavėti lankytojus..

34. Rizika

Rizikos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Venture“ yra reaguojanti verslo ir aplanko „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPZoom“. Tai puiki tema įmonėms ir asmenims, norintiems švarios ir minimalios temos su aplanku, kad būtų galima parodyti savo darbus.

Ši tema apima daug naudingų funkcijų, pavyzdžiui, pasirinktinį viso pločio šoninį rodinį. Temos parinkčių puslapyje galite lengvai pakeisti spalvas, šriftus ir kitas skaidrių demonstravimo funkcijas. Tai puikus būdas pabrėžti, apie ką kalba jūsų verslas, naujausi projektai ar kitos aktualios naujienos.

„Venture“ taip pat yra 12 nuostabių valdiklių, tinkinančių jūsų pagrindinį puslapį. Parodykite besisukantį klientų sąrašą, pridėkite raginimo veikti pranešimą arba akimirksniu pridėkite pastarųjų įrašų sąrašą. Kiti raštai yra „Flickr“ tiekimas, „Twitter“ sklaidos kanalas, naujausi komentarai, aplankas su skirtukais, atsiliepimai, socialinės nuorodos ir dar daugiau.

35. Apeksas

„Apexa WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Apex“ yra madinga portfelio „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Templatic“. Ši moderni tema buvo sukurta specialiai galvojant apie architektus ir statybų agentūras.

Kad galėtumėte tęsti savo verslą, kaip architektas ar statybų įmonė, jums reikia investuotojų ir (arba) klientų. Parodykite savo darbą profesionaliai naudodami „Apex“, ir jūs tikrai padarysite įspūdį tiek klientams, tiek investuotojams. Temoje yra viskas, ko jums reikia – puikus pagrindinis puslapis, paralakso atvaizdo fono palaikymas, puiki kontaktinė forma, naudingas tinklaraštis ir, svarbiausia, būdas dokumentuoti ir pasidalyti savo darbais..

Šauniausias šios temos bruožas yra stulbinantis rinkinys, skirtas parodyti savo savybes. Kiekviename įraše yra stulbinantis viso projekto vaizdų slankiklis, kuriame demonstruojamas jūsų projektas, po kurio pateikiamas išsamus aprašymas (funkcijos, patogumai, objekto specifikacijos, mokėjimo grafikas ir kt.). Be to, yra speciali skiltis, kurioje galite pridėti savo vietos žemėlapį, vaizdo įrašą apie nuosavybę ir net brošiūrą. Tai puikus būdas apibūdinti kiekvieną savo projektą ir parodyti visą informaciją, kurią pirkėjai ir investuojantys nori matyti švariu, lengvai skaitomu formatu..

Į temą taip pat įtraukta daugybė tinkinimo parinkčių per „WordPress Theme Customizer“. Čia galite pridėti savo logotipą, pritaikyti temų spalvas ir dar daugiau bei tiesiogiai peržiūrėti pakeitimus. „Apex“ taip pat apima pasirinktinius valdiklius, atsiliepimų palaikymą, socialinės žiniasklaidos integraciją, puslapių šablonus, WPML palaikymą lengvam vertimui ir dar daugiau.

Supakuokite mūsų rinkinius dėl geriausių „WordPress“ aplanko rinkinių

Tai tik kelios iš mūsų mėgstamiausių temų, kurios, mūsų manymu, taip pat yra vienos geriausių „WordPress“ aplanko temų internete, tačiau žinome, kad yra ir daug daugiau variantų. Jei radote tai, ko troško jūsų širdis, praneškite mums. Mes norėtume išgirsti, kurios, jūsų manymu, yra geriausios „WordPress“ temos ir jei manote, kad jos turėjo būti įtrauktos į mūsų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me