4 geriausios „WordPress“ temos, skirtos „Infopreneurs“

„WordPress“ temos

Nauja banga internetinių verslininkų užima virtualią komerciją. Kūrybinio verslo savininkai dokumentuoja ir kaupia savo patirtį bei dalijasi ja internete el. Knygų, el. Kursų / el. Narių, internetinių instruktavimų ir internetinių seminarų forma. Nors tai nėra nauja koncepcija, šiems asmenims naujas žodis yra „infopreneur‘.

„Infopreneurs“ yra verslą taupantys kūrėjai, pradedantys naują internetinį judėjimą. Jie siūlo ne tik unikalų elektroninį turinį, bet ir asmenines asmenybes. Jų tikslas yra vadovauti, motyvuoti ir sutelkti dėmesį į unikalų kitų indėlį.

Jei esate „WordPress“ svetainę kuriantis infopreneuras, esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje mes pradėsime peržiūrėdami keturias geriausias „WordPress“ temas, geriausiai tinkančias infopreneurs’ams. Įsilaužkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso: universalus išdėstymas

Iš viso daugiafunkcinė „WordPress“ tema papildomiems vartotojams

Infopreneurs skelbia epinį turinį savo tinklaraščiuose. Tačiau tai, kas dažniausiai išsiskiria, yra universalumas. Kiekvienas puslapis yra skirtas turiniam turiniui. Rezultatas yra svetainė, sudaryta iš puslapių ir tinklaraščių įrašų, kuriuose kalbama apie konkrečius auditorijos narių poreikius. Kai kurie gali net panaudoti „WooCommerce“ parduoti tiesiogiai skaitytojams.

„Total WordPress“ tema suteikia jums laisvę kurti svetainę, kuri tiesiogiai kalbėtų ir jūsų auditorija. Geriausia, kad jūs neturite būti susipažinęs su kodu, kad pasinaudotumėte „Total“ dizaino galimybėmis.

Naudodamiesi nuvilkimo puslapio kūrimo priemone, galite įdėkite turinį ir produktus į tą patį puslapį arba galite padalyti savo puslapius į trečdalius ar ketvirtadalius ir visus savo „e“ produktus paskelbti viename puslapyje, pavyzdžiui, kataloge. Toliau tinkinkite savo svetainės dizainą naudodami „Total“ įkrautą tiesioginį temą „Customizer“, kurią galite naudoti norėdami, kad jūsų svetainė atrodytų tikrai nepakartojamai. Turėdamas omenyje savo auditorijos poreikius, „Total“ padeda užmegzti ryšį su savo auditorija ir tapti prekės ženklo atstovu.

2. Divi: tobulinkite savo raginimą veikti

Divi lanksti „WordPress“ tema papildomiems dalyviams

Arba galbūt norėsite sukurti turinį, susijusį su prekės ženklo kūrimu ir dizainu. Net jei ieškote aptakumo ir modernumo, savo puslapiuose galite reklamuoti produktus naudodami raginimus veikti (CTA).

Kiekvienas infopreneuras turi savo svetainėje įdėti CTA mygtukus. Priešingu atveju, kaip jie parduos savo produktus? Maja labai stengiasi nukreipti svetainės lankytojus į šiuos mygtukus nenaudodama direktyvos kalbos. Tą patį veiksmą galite atlikti su bet kuria „WordPress“ tema, tačiau čia daugiausia dėmesio skirsime „Elegantiškų temų“ tema „Divi“..

Daugelyje „Divi“ išdėstymo variantų yra CTA mygtukas. Tiesiog pakeiskite tekstą, kad jis sutaptų su jūsų turiniu ir prekės ženklo kalba. Ši tema puikiai tinka ir naujiems „WordPress“ vartotojams, nes jums nereikia žinoti kodo, kad galėtumėte įterpti CTA užklausą. Taip pat galite naudoti šimtus įmontuotų, lengvai naudojamų ir vilkimo parinkčių, kad sukurtumėte savo internetinę parduotuvę, kad ji eitų kartu su savo tinklaraščiu ir bet kokiais kitais puslapiais, kuriuos norite sukurti.

3. Noir: žvilgsnis į pagrindus

„Noir“ paprasta „WordPress“ tema papildomiems dalyviams

Kurdami savo „infopreneur“ svetainę, geriau nepamiršti pagrindų. Nepamirškite pabrėžti pagrindinių dizaino elementų, kuriuos jūsų klientai turėtų lengvai rasti. Informacijos teikėjams būtina pateikti paprastą meniu juostą, svetainės logotipą ir kontaktinę informaciją.

Siūlydami produktus internetu jūs parduodate ne tik daiktus, bet ir save. Kaip infopreneur jūs esate jūsų prekės ženklas. Tai reiškia, kad jūsų klientai pirmiausia susisiekia su jumis, tada jie perka jūsų produktus. Jūsų svetainė turėtų būti sukurta taip, kad klientams nereikėtų medžioti informacijos.

Naudodamiesi „Noir WordPress“ tema, galite sukurti paprastą, tačiau patrauklią svetainę. Lankytojai gali susisiekti su jumis svetainėje ir nors jūsų socialinės žiniasklaidos nuorodos. Taip pat „Noir“ yra įmontuotas pritaikomumas, naudokite spalvų, šriftų, stulpelių ir dar daugiau tinkinimo parametrų parinktis. Taip pat yra galimybė sukurti autorių puslapį naudojant pridedamą šabloną ir pasirinktinį valdiklį, skirtą man, jūsų naujienlaiškiui ir socialinės žiniasklaidos paskyroms. Tai vėlgi padeda klientams geriau susipažinti su asmeniu, esančiu svetainėje.

4. Ypatingas: oficialus ir lankstus požiūris

Itin daugkartinė „WordPress“ tema papildomiems vartotojams

Kai potencialus klientas lankosi jūsų svetainėje, turėtumėte gerai pastebėti pagrindines paslaugas su išsamiais jų aprašymais. Ir būtinai laikykite savo CTA virš matomos ribos (dar žinomas kaip matomas, kai lankytojas nusileis į jūsų svetainę). Nors paklausimas turėtų būti akivaizdus, ​​raginimo veikti mygtukuose naudojamas tekstas turėtų būti kvietimas.

„Ultra by Themify“ yra viena iš „WordPress“ išskirtinių temų, galinčių sukurti panašų interneto dizainą. Šioje temoje yra daug iš anksto suformatuotų puslapių išdėstymo ir turinio blokų, iš kurių daugelis yra suskirstyti į skyrius. Pvz., Į jūsų pagrindinio puslapio išdėstymą gali būti įtraukta meniu juosta, slankiojantis vaizdas su CTA, po kurio pateikiami atsiliepimai, siūlomi produktai ir naujausi tinklaraščio įrašai. Su „Ultra“ galite sukurti viską, ko norite savo infopreneur svetainei.

Apvyniokite

Visos aukščiau paminėtos temos turi daug daugiau funkcijų ir funkcijų, nei mes galėjome aptarti šiame tinklaraščio įraše. Idėja buvo priversti jus domėtis žiniatinklio elementais, kurie jums būtų naudingiausi kuriant „infopreneur“ svetainę. Yra daug „WordPress“ temų, skirtų ne tik naujiems vartotojams, bet ir nurodytosios yra rekomendacija, kai ruošiatės dalytis savo informacijos produktais su pasauliu..

Dabar viskas jums. Ar esate „infPreneur“, naudojantis „WordPress“, ir jei taip, kokia tema jums tinka labiausiai? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me