5 „WordPress“ papildiniai vietiniam verslui

Tvirtas žiniatinklio buvimas gali padaryti stebuklus vietiniam verslui. Net jei dirbate tik neprisijungusiame pasaulyje, gera svetainė gali sukelti daug susidomėjimo – ypač svarbu, jei esate visiškai naujas.

Apsvarstykite, kokias funkcijas jums reikia jūsų svetainei atlikti. Ar lankytojams reikia užsisakyti prieš atvykstant tavęs pamatyti? Ar jūsų svetainė gali tai sutvarkyti? Jei ne, jūs nukreipiate klientus prieš tai, kai net galėjote jiems padaryti įspūdį.

Mano nuomone, „WordPress“ yra tobula platforma savo vietiniam verslui valdyti. Tai iš esmės lemia daugybė galimų papildinių, leidžiančių jums pridėti jūsų svetainės funkcijas. Šiandien noriu pažvelgti į penkis papildinius, specialiai skirtus vietos įmonėms.

Reaktyvus „Google Maps“ papildinys

„Google Maps“

Jei vykdote vietinę parduotuvę iš plytų ir skiedinio, jūsų sėkmę lems tai, kiek žmonių sumažės. Dėl reaktyvaus „Google Maps“ papildinio potencialiems klientams labai lengva jus rasti, nes leidžiate savo svetainėje pridėti visiškai reaguojantį „Google“ žemėlapį. Papildinyje yra daugybė funkcijų, tačiau jį naudoti ir nustatyti yra tikrai lengva.

Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių „Google Map“ papildinių, turintis daug galimybių pritaikyti žemėlapius pagal stiliaus reikalavimus. Funkcijos apima:

  • Individualūs žymeklių stiliai
  • Viename žemėlapyje pažymėkite kelias parduotuvių vietas
  • Pridėkite kelis žemėlapius viename puslapyje
  • Individualizuotos nuorodos
  • Perdenkite savo žemėlapiuose pasirinktinį turinį, įskaitant savo vaizdus
  • Keturių tipų žemėlapiai: kelių, palydovinis, hibridinis ir lygus reljefas
  • Orų naujiniai ir debesų sluoksnis
  • Pridėkite bet kurį puslapį ar valdiklio sritį naudodami paprastus trumpus kodus

Tai yra daugybė funkcijų ir reiškia, kad naudodamiesi šiuo įskiepiu galite padaryti bet ką, ko tik norite. Ar norite pamatyti veikiančio papildinio ekrano kopiją? Štai keletas funkcijų:

„Google Maps“ ekrano kopija

Papildinį galima įsigyti „Code Canyon“ tik už 16 USD.

„WP Quick Booking Manager Pro“

„WP Quick Manager Pro“

Ar bet kuris paskyrimu pagrįstas verslas kada nors skundėsi turįs taip pat daug rezervacijų? Telefonų užsakymų dienos yra sunumeruotos. Dauguma klientų eina internetu, norėdami rezervuoti savo lizdą. Be abejo, kuo daugiau užsakymų gausite klientui, tuo daugiau užsakymų gausite. Tai gali būti skirtumas tarp veikimo esant pusei pajėgumo ir viso pajėgumo.

„WP Quick Booking Manager Pro“ užsakymo procesą padaro neįtikėtinai paprastą. Tai daro puikų restoranų, grožio salonų, klinikų užsakymo sprendimą – jūs tai įvardinsite! Tai taip pat suteikia galimybę teikti internetines viešbučių kambarių, butų ar bet kurios kitos nuomojamos apgyvendinimo vietos užsakymo paslaugas. Truputį pagalvoję už dėžutės, galite net panaudoti nuomodami įrangą ar automobilius.

Užsakymo kalendorius

Įdiegę galite bet kuriame puslapyje pridėti užsakymo kalendorių naudodami paprastą trumpąjį kodą. Kalendoriaus vaizdas atrodo gražiai ir stilingai, visiškai reaguoja, o neprieinami laikai ir datos blokuojami automatiškai. Papildiniai taip pat palaiko neribotą skaičių rezervacijų, kelių valiutų mokėjimo parinktis (įskaitant „PayPal“) ir net daugiakalbes galimybes. Šis labai universalus papildinys tiktų įvairių verslo sričių poreikiams, o jūsų potencialiems klientams patiks intuityvi vartotojo sąsaja – su fonine sąsaja tikrai lengva dirbti. Išties puikus užsakymo papildinys „WP Quick Booking Manager Pro“, kurį galite įsigyti iš „CodeCanyon“ už 24 USD.

Užsakymo kalendorius

Užsakymo kalendorius

Net ir biudžetą turinčios įmonės turi imtis užsakymų. Laimei, yra daugybė puikių Laisvas galimybės ten, įskaitant Užsakymo kalendoriaus papildinys. Kaip ir tikėjotės iš nemokamo papildinio, jis yra labiau ribotas nei dauguma papildomų priedų, tačiau jį lengva integruoti ir vis tiek galima atlikti puikų darbą.

Potencialiems klientams išties lengva naudoti papildinį: pasirinkite kalendoriaus datą, užpildykite trumpą formą ir paspauskite pateikti. Lengva. Norėdami išvengti dvigubų užsakymų, galite apriboti užsakymų skaičių per dieną arba leisti neribotą laiką. Ko gero, didžiausias šios nemokamos versijos apribojimas yra tas, kad negalite imti mokėjimų – tai gali sukelti nerodymą.

Užsakymo kalendoriaus ekrano kopija

Nemokama versija yra gana paprasta, tačiau nedidelės įmonės, siūlančios paprastus užsakymus, galėtų lengvai ja pasinaudoti. Funkcionalumo požiūriu ši nemokama versija nėra tokia šlifuota kaip „WP Quick Booking Manager Pro“. Tačiau galite jį atnaujinti, suteikdami prieigą prie papildomų funkcijų, tokių kaip: valandinis rezervavimas, mokėjimai internetu (įmokos ar visas mokėjimas), sezoninio įkainio koregavimas ir kuponų nuolaidos. Būtent šioje „premium“ versijoje įskiepis tikrai išsiskiria. „Premium“ versija prasideda nuo 79 USD, tačiau didelėms įmonėms (norinčioms visų galimų funkcijų) vienos svetainės licencija kainuos 449 USD.

Mielių vietinis SEO

Vietinis SEO pagal Yoast

Daugelis „WordPress“ vartotojų bus labai gerai susipažinę su „WordPress SEO by Yoast“ įskiepiu – atsisiuntę beveik 17,5 mln. eiti į SEO papildinį. Bet ar žinojai, kad „Yoast“ sukūrė įvairių SEO priedų, įskaitant „Yoast“ vietinis SEO papildinys, galima įsigyti nuo 69 USD.

Verslas bus sunkus, jei jūsų potencialių klientų bazė neras jūsų internete. Bet ar kada bandėte ieškoti „Google“ vietinio verslo, tarkime, kirpyklos? Kai tai darote, SERP yra labai skirtinga vieta.

Jei norite būti įtrauktas į šį vietinio verslo sąrašą – ar dar geriau, apsilankykite svetainėje viršuje iš šių sąrašų – „Google“ turi žinoti, kur esate ir ką darote. Nors bendras įskiepis, toks kaip „WordPress SEO by Yoast“, yra geras jūsų SEO strategijos pradžios taškas, vietinėms įmonėms yra skirtingas SEO reikalavimų rinkinys. Visiems vietiniams SEO poreikiams nėra geresnio papildinio nei „Yoast Local SEO“. Paprasčiau tariant: šis papildinys padės jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą pagal vietines paieškos užklausas „Google“. Kaip? Pateikdami visus meta duomenis, kurių „Google“ reikia vietinei paieškai – jūsų vietą žemėlapio vaizde, taip pat svarbią kontaktinę informaciją, pavyzdžiui, telefono numerį.

Taip pat galite naudoti vietinį SEO papildinį, kad sukurtumėte stilingus kontaktinės formos puslapius. Papildinys leidžia prie žemėlapio pridėti žemėlapį, darbo valandas ir kontaktinę informaciją Apie puslapyje, taip pat lankytojui leidžia surasti artimiausią parduotuvę.

„Sabai“ katalogo papildinys „WordPress“

„Sabai Directory“

Ar nebūtų puiku, jei visi susiję vietiniai verslai būtų vienoje vietoje? Dabar galite naudotis „Sabai Directory“ papildiniu, kurį už „CodeCanyon“ galite įsigyti už 28 USD. „Sabai Directory“ yra idealus papildinys, kuriantis išsamų vietinio verslo katalogą. Į atskirą katalogą galite įtraukti neribotą skaičių įmonių. Tai gali būti suskirstyta į įvairias kategorijas – lankytojai gali filtruoti katalogą, kad surastų tai, ko ieško, ir visos įmonės yra kartu rodomos interaktyviame „Google“ žemėlapyje. Galite pridėti kiekvienos įmonės pavadinimą, vietą ir įvaizdį, taip pat galite pateikti įvertinimą iš penkių pagal vartotojų apžvalgas. Interaktyviame žemėlapyje yra didelis stiliaus parinkčių pasirinkimas, o lankytojai gali palikti savo apžvalgas ir komentarus tam tikram įrašui.

Verslo katalogo įkūrimas yra puikus būdas vietinių įmonių grupei bendradarbiauti reklamuojant savo verslą. Kol nebijote šiek tiek konkurencijos, tai puikus būdas padidinti jūsų aptinkamumą – potencialūs klientai labiau linkę įvertinti savo galimybes naudodamiesi katalogu, o ne atskirai sverdami daugybę svetainių..

Vykdyti savo katalogą taip pat gali būti gana pelninga: jei gerai vertinate „Google“ pagal svarbiausias jūsų srities sąvokas, galite gauti gerų periodinių pajamų. „Sabai Directory“ gali tai palengvinti, nes tai leidžia jums imti pasikartojančius mokėjimus iš įmonių, kurios nori būti įtrauktos į jūsų katalogą – „Sabai“ palaiko keturis mokėjimo šliuzus. Jūs netgi galite imti mokestį už objektų sąrašus.

Baigiamosios mintys

Net jei esate maža parduotuvė neprisijungus, gera svetainė gali nuveikti jūsų verslo plėtrą. Šiandien apžvelgiau daugybę papildinių, kurie padės jūsų klientams rasti jus internete, atlikti rezervacijas ir gauti nuorodas į jūsų buvimo vietą. Jei norite daugiau klientų – o kas gi ne? – tai yra mažiausia, ką turėtų padaryti jūsų svetainė!

Ar naudojate kurį nors iš papildinių, nurodytų šiandienos įraše? Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me