50+ geriausi „WordPress“ papildiniai ir „Premium“

Geriausi „WordPress“ papildiniai, nemokami ir „Premium“

„WordPress“ yra fantastiška interneto svetainių kūrimo ir tvarkymo platforma. Tai patogus naudoti vartotojui ir, atrodo, begalinis funkcionalumas. Viską galima ne tik integruoti į „WordPress“ temą. Nesijaudinkite – daugeliu atvejų yra reikalingų galimybių papildinys. Mes sudarėme geriausių jūsų svetainės „WordPress“ papildinių sąrašą.

Integruota „WordPress“ temos funkcija ne visada yra blogas dalykas, tačiau kiekviena funkcija ir įmontuota virtuvės kriauklė gali sukelti tam tikrą galvos skausmą. Tai daro kodą juokingai ilgą ir sudėtingą, o tai gali sulėtinti jūsų svetainę, o jūs dažnai naudojate daugybę nenaudojamų funkcijų, kurių jums niekada nereikėjo. Be to, nusprendę pereiti prie naujos temos, galite susidurti su problemomis, tokiomis kaip funkcijų, kurių jūsų naujoji tema nepalaiko, turinio praradimas. Čia įsijungia geriausi „WordPress“ papildiniai.

Nebijokite, įskiepiai yra čia.

Papildiniai leidžia lengvai išsirinkti jums reikalingas funkcijas. Be to, galite pasiimti papildinį (ir bet kokį susijusį turinį) su savimi, jei kada nors nuspręsite atnaujinti į naują „WordPress“ temą.

Remdamiesi klausimais, kuriuos užduodame „WPExplorer“, mes sudarėme geriausių „WordPress“ papildinių, pritaikytų įvairiems poreikiams, sąrašą. Mes gauname daug prašymų pridėti įmontuotas funkcijas prie savo temų, tačiau daugeliu atvejų tam yra įskiepis. Taigi, pateikiame geriausių „WordPress“ papildinių sąrašą, sugrupuotą pagal ypatybes (bet ne tam tikra tvarka). Mėgautis!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Contents

„WordPress“ SEO papildiniai

Kalbant apie geriausius svetainės „WordPress“ papildinius, beveik visada reikia pridėti vieną SEO. Pirmiausia, SEO parinktys niekada neturėtų būti įtrauktos į jūsų temą (jei kada nors perjungsite temas, prarasite visus nustatymus – taip!). Antra, nebent esate SEO ekspertas, įdiegę SEO papildinį, kurdami svetainių schemas, tvarkydami puslapių pavadinimus ir kitus išmintingus optimizuojate savo svetainę, jūs daug lengviau. Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.

Yoast SEO – nemokamas

Yoast SEO papildinys

Vienas iš populiariausių nemokamų papildinių, Mielių SEO yra puiki nemokama alternatyva norint nustatyti „WordPress SEO“ vietoje. Šis papildinys prideda SEO skirtuką prie jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio, kad galėtumėte greitai pakeisti savo svetainės schemą, pavadinimus ir meta, duonos riekę, RSS ir dar daugiau. Nors nemokama papildinio versija yra galingas daugelio tinklaraščių įrankis, naujovinimas į „Pro“ prideda dar daugiau svetainės optimizavimo nustatymų ir prioritetų palaikymo..

Viskas viename SEO paketas – nemokamas

Viskas viename SEO papildinys

Kitas „freemium“ stiliaus papildinys, į kurį reikia atsižvelgti Viskas viename SEO. Nors yra galimybė atnaujinti papildomas funkcijas ir palaikymą, nemokama papildinio versija yra nuostabus būdas pradėti tobulinti savo SEO. Į papildinį įtrauktos AMP, „Google Analytics“, svetainių schemų, WooCommerce SEO nustatymų ir dar daugiau parinkčių.

„SmartCrawl SEO“, sukurtas WPMU – „Freemium“

WPMU „SmartCrawl SEO“

„SmartCrawl“ SEO palengvina SEO naudojimą ir netgi apima sąrankos vedlį, kuris padės jums pradėti. Tiesiog įdiekite, nustatykite parinktis ir tinkinkite. „SmartCrawl SEO“ taip pat turi „Moz SEO Tools“ skydą, pastatytą tiesiai, kad galėtumėte sekti, kaip sekasi jūsų reitingams. Norėdami gauti daugiau funkcijų (ir prieigą prie daugiau nei 100 kitų papildinių) atnaujinkite į „Pro“ per WPMU narystę.

„WordPress“ el. Prekybos papildiniai

Jei norite sukurti internetinę parduotuvę, „WordPress“ yra fantastiškas pasirinkimas, be to, galite rinktis iš daugybės nuostabių el. Prekybos papildinių. Priklausomai nuo to, kiek produktų turite, ką parduodate ir kokia tema (-os) jums patinka, šie geriausi el. Prekybos „WordPress“ papildiniai turėtų atitikti sąskaitą.

Paprastas skaitmeninis parsisiuntimas – nemokamai

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Gauk nuostabų Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas įskiepis nemokamai. Yra net keletas naudingų plėtinių, pasiekiamų „WordPress.org“. Tai yra greitas ir profesionalus būdas pridėti mokėjimo šliuzą (su krepšeliu, nuolaidų galimybėmis ir vartotojo duomenimis) už skaitmenines prekes jūsų svetainėje.

Lengvi skaitmeninių atsisiuntimų plėtiniai – „Premium“

Lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai „Premium“ plėtiniai

Pats „Easy Digital Downloads“ papildinys yra nemokamas, tačiau galite pridėti bet kokį plėtinių skaičių, kad tikrai padidintumėte funkciją. Galite pridėti „PayPal“, filialų sistemą, nuolaidų apimtį, siuntimą, „MailChimp“ integraciją, socialines nuorodas, „Pushover“ pardavimo pranešimus ir dar daugiau!

„WooCommerce“ – nemokama

„WooCommerce WordPress“ elektroninė prekyba

Turėdami daugiau nei milijoną atsisiuntimų, „WooCommerce“ yra patikima ir nemokama galimybė sukurti savo internetinę parduotuvę. Daugybę palaikančių „WordPress“ temų šį papildinį lengva įdiegti, naudoti ir valdyti. Be to, yra įsigyjamų plėtinių, kurie prideda funkcijų.

„WooCommerce“ plėtiniai – „Premium“

„WooCommerce“ plėtiniai

„WooCommerce“ siūlo aukščiausios kokybės, pažangias elektroninės komercijos plėtinius savo pagrindiniam įskiepiui, kad pridėtų naudingų funkcijų ir įskiepių integracijas.

„Cart66“ – „Premium“

„Cart66 WordPress“ krepšelis

Kitas aukščiausios kokybės elektroninės komercijos papildinys, kurį verta patikrinti Cart66. Į šį papildinį įtraukta „Google Analytics“, „MailChimp“ ir „Gravity Forms“ integracija, taip pat parinktys pridėti nuorodų „nusipirkite dabar“ į savo socialinę paskyrą, parduoti / priglobti savo skaitmenines prekes ir dar daugiau.

Dovanokite – nemokamai

Duok dovanojimo papildinį

Duok yra nemokamas būdas surinkti aukas savo labdarai ar renginiui. Tiesiog įdiekite, suprojektuokite dovanojimo formas, pridėkite tikslus ir paramos teikėjų lygius bei dar daugiau. Papildinys taip pat palaiko kelis mokėjimo šliuzus ir sklandžiai integruojamas į daugumą temų. Norite grąžinti kūrėjams už dovaną? Apsvarstykite galimybę įsigyti „premium“ plėtinį, kuris padeda palaikyti visiškai nemokamą pagrindinį papildinį.

„WordPress“ socialinio bendrinimo papildiniai

Nors daugelis žmonių daug dėmesio skiria srauto paieškos varikliams, viena auditorija, kurios nenorėsite pamiršti, yra socialinė žiniasklaida. Šie vartotojai dažnai būna nepaprastai patrauklūs ir puikus būdas susisiekti su jais yra pridėjus socialines nuorodas į jūsų svetainę su vienu iš šių geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų socialinei medijai..

 „JetPack“ socialinis bendrinimas – nemokamas

„Jetpack WordPress“ papildinys

Reaktyvinė skraidyklė yra įskiepio žvėris, turintis daug naudingų funkcijų – viena iš jų yra socialinis pasidalinimas. Prie savo įrašų pridėkite piktogramą arba teksto socialinio bendrinimo nuorodas, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų lengvai pasidalyti savo darbais su draugais ir stebėtojais.

„AddThis“ – nemokamas

„AddThis“ socialinio tinklo papildinys

Reklamuokite savo socialinius ryšius su „AddThis“. Nemokamoje papildinio versijoje integruota 200 populiariausių socialinių tinklų, taip pat keli bendro naudojimo mygtuko stiliai (šoninė juosta, įdėtasis ir tinkintas HTML) ir puslapio rodymo parametrai..

„WordPress CSS“ redagavimo papildiniai

Reikia pakeisti mygtuko spalvą? Patikslinti savo puslapio paraštes? Redaguoti šrifto dydį? Tai yra viskas, ką galite koduoti naudodamiesi CSS, arba galite naudoti vieną iš šių CSS redaktoriaus papildinių. Tiesiog pažymėkite, spustelėkite ir naudokite įmontuotas parinktis, kad lengvai pritaikytumėte savo svetainės stilių.

Geltonas pieštukas – „Freemium“

Geltonas pieštukas CSS redaktoriaus papildinys

Kol galite pabandyti „Visual CSS Lite“ kad galėtumėte nemokamai naudotis CSS parinkikliais, daugiau nei 50 ypatybių, paraštėmis, paminkštinimais, tiesioginėmis peržiūrėmis ir anuliavimo / perdarymo funkcija, turėsite atnaujinti „Yellow Pencil Pro“, kad galėtumėte naudoti maksimalias redagavimo parinktis. Pro papildinio versiją pridedamos dar daugiau savybių, tokių kaip 800 ir daugiau šriftų, 300 ir daugiau fono šablonų, daugiau nei 50 animacijų ir mados spalvų paletės..

CSS herojus – „Premium“

„CSSHero“ papildinys

„CSS Hero“ suteikia jums visišką „WordPress“ svetainės dizaino aspektų kontrolę. Naudokite CSS Hero, norėdami redaguoti šriftus, spalvas, koreguoti išdėstymus (polsterį, paraštę ir kt.) Ir net įterpti vaizdus, ​​naudodami integruotą „Unsplash“ integraciją. Be to, papildinyje yra konkretaus įrenginio redagavimas ir peržiūra, kad galėtumėte pritaikyti savo svetainę kiekvienam įrenginiui.

„WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildiniai

Jei norite visiškai pakeisti savo svetainės išvaizdą ir sukurti tinkintus puslapių išdėstymus, apsvarstykite galimybę sukurti puslapio kūrėją. Yra daug puslapių kūrėjų, ir dažniausiai jie dirba panašiai. Jūs turite „blokus“, kuriuos galite įterpti, išdėstyti ir pritaikyti įraše ar puslapyje, kad sukurtumėte naujus išdėstymus. Tačiau ne visi statybininkai yra sukurti vienodi – štai du mėgstamiausi.

„Elementor“ puslapių kūrimo priemonė – nemokama

„Elementor Page Builder“ papildinys

Jei ieškote įperkamo, bet galingo puslapio kūrėjo, mes rekomenduojame „Elementor“. Naudodami šį papildinį galite lengvai kurti pasirinktinius puslapius, kurių nereikia koduoti. Suderinamas su daugeliu temų, „Elementor“ apima daugybę skyrių, stulpelių, antraščių, teksto, mygtukų, vaizdo įrašų ir dar daugiau puslapių kūrimo blokų, taip pat iš anksto paruoštų šablonų, kad puslapis būtų kuriamas greičiau..

„WPBakery Page Builder“ (buvęs „Visual Composer“) – „Premium“

„WPBakery Page Builder“

Norėdami visiškai valdyti savo įrašus ir puslapius, turite pasirinkti „WPBakery Page Builder“. Šis puslapių kūrėjas, įeinantis į populiariausių „Premium Word“ temų populiariausias temas, apima lengvai naudojamą „drag and drop“ kūrėją (priekinę ir galinę dalis), pasirinktines spalvų parinktis, apmušalus, paraštes, fonus, piktogramas, paveikslėlius, ir dar. Be to, yra daugybė plėtinių ir priedų, kad būtų lengva sukurti svetaines skrendant.

„WordPress“ talpyklos papildiniai

Talpinimas yra svarbi svetainės greičio dalis. Jei dar nenaudojate CDN, įsidiegti papildinį yra puiki idėja. Čia yra mūsų mėgstamiausi.

„WP Super Cache“ – nemokama

„WP Super Cache“ papildinys

Šį papildinį galima atsisiųsti daugiau nei Kosta Rikoje yra žmonių. Kodėl? Nes „WP Super Cache“ gali padaryti jūsų „WordPress“ svetainę labai greita, rodydami statinius HTML puslapius daugumai vartotojų (naudodami „Mod_Rewrite“, PHP ir senąją talpyklą, kad būtų galima išspręsti visas problemas).

„W3 Total Cache“ – nemokama

W3 viso talpyklos papildinys

W3 bendra talpykla gali pagerinti jūsų puslapio greitį padidindamas serverio našumą ir sutrumpindamas atsisiuntimo laiką. Tai daro tokį gerą darbą, kad jį netgi rekomenduoja tokios žinomos kompanijos kaip „DreamHost“, „MediaTemple“, „Go Daddy“ ir „Host Gator“.

„WP Engine“ – „Premium“

WP įmontuotas variklio kaupimas

Taip – aš žinau, kad „WP Engine“ nėra papildinys, tačiau manau, kad juos čia verta paminėti. Mes naudojame juos „WPExplorer“ priglobti ir kadangi „WP Engine“ naudoja valdomą talpyklą, nereikia papildinio, kad jūsų svetainė būtų greita.

„WordPress“ pranešimas ir pasirinktiniai papildiniai

Nors tai nėra absoliuti būtinybė, pranešimo arba pasirinkimo formos pridėjimas yra puikus būdas pritraukti skaitytojus susitelkti į naują turinį, reklamuoti specialias akcijas ar įsigyti naujienlaiškių prenumeratorius. Visiems, ko jums reikia, šie įskiepiai tikrai padės.

Sumo – nemokamas

„Sumo Optin“ papildinys

Su nemokama Sumo įskiepis galite sukurti skelbimų juostas, iššokančius langus, slinkties dėžutes, pasveikinimo kilimėlį ir dar daugiau. Papildinys yra suderinamas su daugiau nei 25 el. Pašto paslaugomis, be to, „Sumo“ taip pat yra šilumos žemėlapiai, kad būtų galima pamatyti, kuriuos žmones spustelėja, ir pažymėti „Twitter“ funkciją. Jums reikia „SumoMe“ paskyros, tačiau ji nemokama mažoms svetainėms, kurios tik pradeda veiklą.

„OptinMonster“ – „Premium“

„OptinMonster WordPress Optin“ formos

„OptinMonster“ yra viena iš pirmaujančių pasirinkimo formos ir švino kartos programinės įrangos parinkčių internete. Sukurkite visiškai pasirinktinį pasirinkimą, įskaitant pasveikinimo kilimėlius, išeiti ketinančius iškylančiuosius langus, laiko reguliavimą ir dar daugiau. Be to, jūs netgi galite sukurti tikslinius „tolesnių“ pranešimus arba pritaikyti juos svetainėje, kad dar labiau padidintumėte konversijų ir naujienlaiškių registraciją..

Žydi – „Premium“

„Bloom WordPress Optin“ formos

„Bloom“ yra puikus „pop-up“ ir statybininkų pasirinktas pasirinkimas iš Elegantiškų temų. Šis patogus įskiepis, įtrauktas į jūsų narystę „Elegantiška tema“, yra didžiulis pranašumas bet kuriame tinklaraštyje ar el. Prekybos svetainėje. Sukurkite nuostabias pasirenkamų formų formas, kad padidintumėte savo abonentų sąrašą, serverio skaitytojų pasirinktinį turinį (atsižvelgiant į vietą ar net vartotojo sąveiką jūsų svetainėje) ir stebėtumėte, kaip auga jūsų verslas..

„HelloBar“ – „Premium“

„HelloBar“

Sveiki, baras yra populiari priemoka, skirta kurti ir pridėti skelbimų juostas „WordPress“. Planai prasideda nuo 4,95 USD per mėnesį, tačiau „HelloBar“ leidžia taip lengvai sukurti jūsų barus. Tiesiog užsiregistruokite paskyroje, pridėkite savo svetainę ir sukurkite sveikinimo juostą. Norėdami naudoti savo juostą, galite ją rankiniu būdu įtraukti į savo svetainę arba tiesiog atsisiųsti pasirinktinį „WordPress“ papildinį „Hello“ juostai.

„FooBar“ – „Premium“

„FooBar“ pranešimų juosta „WordPress“ tema

„Foobar“ yra puikus papildinys, leidžiantis į savo svetainę (-es) įtraukti tinkintas pranešimų juostas. Galite pasirinkti parinktis, įskaitant, bet neapsiribojant, viršuje, apačioje, įterpime, socialinius mygtukus, RSS tiekimą, tviterius, slenkančius pranešimus, tinkintą HTML, neribotas juostas ir daug daugiau..

„WordPress“ pranešimų juosta – nemokama

„WordPress“ pranešimų juosta

Jei viskas, ko norite, yra pagrindinė pranešimų juosta, galbūt norėsite jos pateikti „WordPress“ pranešimų juosta pabandyti. Šis papildinys leidžia pridėti paprastą pranešimų juostą savo svetainės viršuje su teksto, figūrinės išnašos mygtuko ir spalvų pritaikymo parinktimis..

„WordPress“ skaidrių papildiniai

Skaidrės yra paprastas būdas pritraukti vaizdinį susidomėjimą ar supakuoti daugiau turinio (naudojant pašto slankiklį) savo svetainėje. Yra daugybė puikių nemokamų ir aukščiausios kokybės slankiojančių variantų, tačiau, mūsų nuoširdžia nuomone, tai yra absoliučiai geriausi.

„Slider Revolution“ – „Premium“

„Slider Revolution Premium Slider“ papildinys

„Slider Revolution“ „WordPress“ papildinys yra pilnas parinkčių. Padarykite savo slankiklį visu pločiu, visu ekranu, reaguojantį, užrašytą, greitą, lėtą arba rinkitės iš daugybės tipografijos, nuorodų, mygtukų, animacijos, perėjimų ir tt tinkinimų..

Sluoksnio slankiklis – „Premium“

„Layer Slider Premium Slider“ papildinys

Norėdami atlikti maksimalų skaidrių pritaikymą, turite pažvelgti į „Layer Slider WordPress“ papildinį. Galite sukurti ir patobulinti slankiklius iki taško, milisekundės ir net laipsnio sukimosi procentais. Neabejojama, kodėl šis papildinys yra toks populiarus.

„NivoSlider“ – „Premium“

„Nivo“ slankiklis

Nuostabus įskiepis, „NivoSlider“ yra išbandytas ir tikras „WordPress“ slankiojantis papildinys, kurį norite įtraukti į „yoru“ svetainę. Yra keli perėjimai, keletas skaidrių tipų (rankinis, kategorijos, lipnus ir tt), iš anksto nustatyti CSS stiliai, o greitam sąrankai integruoti su 500 pikselių, „Flickr“ ir „Instagram“..

Vienatvė – Freemium

„Soliloquy WordPress“ slankiklis

„Soliloquy“ yra nuostabus reaguojantis slankusis įskiepis. Galite gauti gražų „Soliloquy“ „WordPress“ slankiojantis papildinys nemokamai išbandydami Lite versiją. Slankiklis yra reaktyvus, jį galima įkelti nukeliant vaizdą, o jei norite daugiau, galite įsigyti visą „premium“ versiją arba palaikymo licenciją, kad gautumėte papildomos pagalbos. Tiems, kuriems reikia ar norite daugiau funkcijų, yra priedų, skirtų skaidrių temoms, miniatiūrų naršymui, „Instagram“ integracijai, turinio turinio skaidrėms, dinaminiam apkarpymui, karuselėms, „lightbox“, redaguoti ekrano peržiūrą ir vaizdų filtrus..

„SlideDeck“ – nemokama

„SlideDeck“ nemokamas papildinys

Sukurkite tvarkingus ir tvarkingus slankiklius naudodami „SlideDeck“. Papildinys palaiko vaizdą, tekstą, vaizdo įrašus ir HTML bei turi šalutinį redaktorių, kad atlikdami pakeitimus galėtumėte pamatyti jų pakeitimus. Be to, „Soliloquy“ yra skaidrių nuvilkimo tvarka ir palaiko 14 skirtingų turinio šaltinių.

„WordPress“ išplėstinių meniu papildiniai

Daugelyje „WordPress“ temų yra pagrindinės meniu funkcijos. Tai reiškia paprastą meniu su išskleidžiamuoju meniu ir keliomis nustatytomis meniu vietomis. Jei norite pridėti ištraukų, įtraukti paveikslėlių, pridėti pasirinktinių maketų ir pan., Tada įskiepis yra neabejotinai puikus sprendimas.

„UberMenu“ – „Premium“

„UberMenu WordPress“ papildinys

Jei norite daugiau savo naršymo, „Ubermenu“ yra „mega“ meniu įskiepis, kurį turite nusipirkti. Pridėkite vaizdų, trumpųjų kodų, aprašymų, naudokite vilkimo valdiklius, pasirinkite pomeniu efektus, sukurkite vertikalius arba horizontalius meniu ir tinkinkite beveik viską.

Pagrindinis „Mega“ meniu – „Premium“

„Mega“ pagrindinio meniu papildinys

Kitas puikus meniu variantas yra „Mega Main Menu“ papildinys. Pasirinkite iš 10 ar daugiau išskleidžiamųjų stilių, pasirinkite bet kokią spalvą (net nuolydžius), pasirinkite tinkintą „Google“ šriftą, rinkitės iš 1600 ir daugiau įmontuotų piktogramų ir dar daugiau. Pagrindinis „Mega“ meniu yra daug funkcijų – jis netgi suderinamas su WPML, kad būtų galima lengvai versti kalbą.

„WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

Gali būti naudinga nesvarbu, ar sukūrėte tinklaraštį, ar verslo svetainę, siūlančią vartotojams paprastą būdą susisiekti su jumis. Daugelyje temų nebus įdiegta ši funkcija, nes jau yra daug galingų formos papildinių, todėl tiesiog turėjome įtraukti kontaktų formas į geriausių „WordPress“ papildinių sąrašą.

Gravitacijos formos – „Premium“

„Gravity Forms“ „WordPress“ papildinys

Magiškos gravitacijos formos, kurias gali sukurti, nesibaigia. Galite sudaryti formas su keliais puslapiais, įrašų patvirtinimus, adresus, žymimuosius laukelius, išskleidžiamuosius failus, radijo mygtukus, kainų nustatymo laukus ir tt. Taip pat galite suplanuoti formas ir įgalinti formų įteikimo funkcijas..

„WPForms“ – „Freemium“

„WPForms WordPress“ papildinys

„WP Forms“ yra galingas formų kūrimo priemonės papildinys, turintis daugybę galimybių kurti kontaktines formas, rezervavimo formas, citavimo užklausas, prenumeratos formas ir dar daugiau. Jūs galite gauti „WPForms Lite“ nemokamai iš „WordPress.org“ ir pradėkite kurti savo reaguojančias formas su galimybe vėliau atnaujinti, jei norite daugiau funkcijų.

7 susisiekimo forma – nemokama

Susisiekite su 7 formos papildiniu

Šis papildinys daro tik tai, ką sako. Susisiekite su 7 forma sukuria gražias ir aiškias kontaktų formas su tokiais laukais, kaip vardas, tema ir žinutė. Galite įjungti el. Pašto patvirtinimus ir įdiegti Tikrai paprastas „captcha“ užkirsti kelią šlamštui.

„WordPress“ atsarginiai papildiniai

Kaip įprastos „WordPress“ saugos proceso dalį turėtumėte reguliariai kurti atsargines savo svetainės kopijas. Tai padaryti rankiniu būdu gali būti daug laiko (ir lengvai pamiršti), todėl papildinio naudojimas yra tokia puiki galimybė.

„VaultPress“ – „Premium“

„VaultPress“

Mes mylime „VaultPress“ – tai yra puikus apsaugos lygis, jei reikia tik įvykus nelaimei. Tai užtrunka kasdien (arba realiu laiku, jei atnaujinate) atsargines kopijas, saugo jų archyvą, o „VaultPress“ jums netgi padės, jei jums reikės atkurti savo svetainę..

„BackupBuddy“ – „Premium“

Atsarginis bičiulis

„BackupBuddy“ yra puikus sprendimas norint sukurti atsarginę kopiją visam „WordPress“ diegimui, papildiniams, valdikliams, turiniui ir dar daugiau. Reikia atlikti visišką atkūrimą? Jokių problemų – įkelkite atsarginį failą ir importbuddy.php, ir jūs jau einate į savo kelią!

„BackUpWordPress“ – nemokama

„BackUpWordPress“ papildinys

Lengvai sukurkite atsargines „WordPress“ svetainės atsargines kopijas kasdien, naudodami „BackUpWordPress“ Prijunkite. Įskiepis naudoja „mysqldump“ ir „zip“ funkcijas, kad sukurtų atsarginę kopiją diegimui, ir jūs netgi turite galimybę nusiųsti atsarginius failus el. Paštu..

„WordPress“ saugos papildiniai

Jei norite apsaugoti „WordPress“ svetainę, tai gali sukelti sunkumų. Yra įvairių rūšių kenkėjiškų programų, dėl kurių reikia nerimauti, žiaurių jėgų išpuolių, kad būtų išvengta, ir atsarginių kopijų, kurių reikia imtis. Dėl šios priežasties kur kas paprasčiau (ir saugiau) patikėti vienu iš šių geriausių „WordPress“ papildinių, kad būtų saugiau, užuot bandžius pasidaryti „pasidaryk pats“..

Saugumo ninja – nemokama

Saugumo „Ninja Lite“

Apsaugos Ninja naudoja daugiau nei 50 saugumo testų, kad įsitikintų, jog jūsų svetainė saugi. Papildinys peržiūri jūsų svetainę, ar joje nėra trūkumų, padeda imtis prevencinių priemonių, turi derinimo režimą ir netgi turi savo kodo fragmentus, kad būtų lengva taisyti veiksmus. Ir jei norite tik dar didesnės apsaugos, kūrėjai siūlo „pro“ versiją, kad pasiūlytų dar daugiau pagalbos jūsų „WordPress“ svetainėje.

„iThemes Security Pro“ – „Premium“

„iThemes Security Pro“

Dabar „iThemes“ jums pateiktas „Security Pro“ padės užtikrinti jūsų svetainės saugumą tokiomis priemonėmis kaip svetainės nuskaitymas, nesklandumų ar vartotojų draudimai, neaiškūs duomenys, failų pakeitimų aptikimas, dviejų veiksnių autentifikavimas ir dar daugiau. Geriausia, kad galite išbandyti nemokama Lite versija papildinio.

„WordPress Link“ maskavimo papildiniai

Filialams, naudojantiems nuorodų maskavimo papildinį, gali būti labai naudinga. Tokiu būdu galite ne tik sukurti patrauklesnes nuorodas skaitytojams, kad jos galėtų spustelėti, bet ir galite stebėti, kurios pasirinktinės nuorodos konvertuojamos naudojant papildinį..

„PrettyLink Lite“ – nemokama

„PrettyLinks Lite“ papildinys

Jei norite paprasto nuorodų maskavimo su pagrindiniu įvykių stebėjimu, „PrettyLink Lite“ yra puikus pasirinkimas. Šis papildinys leidžia kurti pasirinktines nuorodas, „nofollow“ nuorodas, nuorodų grupes, persiųsti parametrus ir nukreipimo nuorodas. Papildinys taip pat stebi kiekvienos nuorodos įvykius. Be to, jie siūlo profesionalią versiją, jei norite daugiau funkcijų, tokių kaip „Google Analytics“, galimybės generuoti QR kodus, automatiniai elementai, tokie kaip URL pakeitimas ir kt..

„WordPress“ šrifto parinkties papildiniai

Daugelyje temų yra pasirinktinių stiliaus parinkčių per tiesioginę temą „Customizer“. Tačiau yra tiek pat temų, kurių nėra. Taigi, jei norite pakeisti šriftus, turėsite tai padaryti rankiniu būdu (sunkus būdas) arba naudodami papildinį (paprasčiausias būdas)..

Naudokite bet kokį šriftą – nemokamai

Naudokite bet kurį šrifto „WordPress“ papildinį

Naudokite bet kokį šriftą yra greitas ir paprastas būdas pridėti pasirinktinius šriftus „WordPress“ svetainėje. Tiesiog įkelkite pasirinktinio šrifto failą („ttf“, „otf“, „woff“) tiesiai į „WordPress“ rengyklę arba įdėkite juos naudodami @ font-face css. Papildinys puikiai tinka daugumai puslapių kūrėjų ir yra greitas būdas pridėti bet kokį tinkintą šriftą (ne tik „Google“)..

Paprastas „Google“ šriftas – nemokamas

Paprastas „Google“ šriftų papildinys

Nemokamas Paprastas „Google“ šriftas papildinys daro tiksliai tai, ką sako – palengvina „Google“ šriftų pridėjimą ir naudojimą. Papildinys suteikia galimybę pasirinkti iš daugiau nei 600 tinkintų „Google“ šriftų, peržiūrėti šriftų pakeitimus tiesiogiai tinkinimo priemonėje, sukurti savo šrifto taisykles (administratorius) ir dar daugiau. Geriausia – nereikia koduoti. Visi valdikliai yra lengvi ir intuityvūs.

Susiję „WordPress“ įrašai

Vienas iš paprasčiausių būdų padidinti skaitytojo laiką jūsų svetainėje yra įtraukti nuorodas į straipsnius, panašius į tai, ką jie skaito jūsų svetainėje. Kaip jūs tai darote? Vienas paprastas būdas yra su susijusių žinučių papildiniu.

Dar vienas susijęs pranešimų papildinys – nemokamas

YARPP

YARPP yra turbūt populiariausias susijusių pranešimų papildinys „WordPress.org“. Šis papildinys, kurį galima atsisiųsti daugiau nei 2 mln., Yra puikus būdas pridėti susijusių įrašų, puslapių ir pasirinktinių įrašų tipų miniatiūras, kad skaitytojai išliktų jūsų svetainėje..

„WordPress“ autorių dėžutės papildiniai

Skirkite savo autoriams šiek tiek pagyrų straipsniams, kuriuos jie rašo jūsų tinklaraštyje su autorių dėžute. Tokiu būdu įrašų pabaigoje galite parodyti jų biografines, socialines nuorodas ir net įvaizdį, kad skaitytojai sužinotų daugiau apie juos (premija: tai taip pat suteikia kviestiniams tinklaraštininkams / autoriams paskatinimą rašyti jums iš anksto, nes jie galės susieti su savimi).

Paprasta autoriaus dėžutė – nemokama

https://wordpress.org/plugins/simple-author-box/

Apsvarstykite galimybę suteikti šiek tiek daugiau naudos autoriams Paprastas autoriaus langelis Prijunkite. Prie kiekvieno jūsų įrašo pridedama skiltis su autoriaus biografija, socialinėmis nuorodomis ir „Gravatar“ atvaizdu. Tai taip pat paruošta RTL ir gana lengva tinkinti naudojant nedidelę CSS kodavimo patirtį.

„WordPress“ įvykių valdymo papildiniai

Bet kuriai ne pelno siekiančiai įstaigai, restoranui, teatrui ar net korporacijai, turinčiai renginių kalendorių, gali būti naudinga parodyti, kas vyksta ir kas jau nutiko. Nesvarbu, ar norite paskelbti darbuotojų tvarkaraščius, laimingų valandų laikus ar artėjančius linksmuosius rengėjus, šie įvykių valdymo papildiniai yra geriausi darbui.

Renginių kalendorius – „Freemium“

Įvykių kalendorius „WordPress“ papildinys

Jei ieškote puikios internetinės kalendoriaus ir įvykių valdymo sistemos patikros renginių kalendorius sukūrė „Modern Tribe“. Papildinys palaiko renginių kūrimo parinktis, tokias kaip vietos, organizatoriai, mėnesio / sąrašo / dienos rodiniai, įvykių paieška, „Google“ žemėlapių įterpimas, tinkintas valdiklis, įvykių taksonomijos ir dar daugiau (ypač profesionalioje papildinio versijoje). Be to, jis suderinamas su populiariausiomis temomis ir rėmais.

Renginio „Espresso“ – „Premium“

„EventEspresso“

Pateikite keletą karštų įvykių savo skaitytojams naudodami „Event Espresso WordPress“ papildinį. Tvarkykite įvykius nuo pradžios iki pabaigos, įskaitant kalendorių, kvietimus, registraciją, laukimo sąrašus, sąskaitų išrašymą, kuponus, patvirtinimo el. Laiškus, socialinį bendrinimą, kelias kalbas ir dar daugiau.

Renginių vedėjas – nemokamas

Renginių tvarkyklės papildinys

Renginių vadybininkas yra populiarios (ir nemokamos) įvykių tvarkymo per „WordPress“ svetainę galimybės. Papildinyje yra daug funkcijų, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) įvykių registraciją, pasikartojančius įvykius, „BuddyPress“ palaikymą, „Google“ žemėlapius, įvykių pateikimus ir dar daugiau.

„WordPress“ „Lightbox“ papildiniai

Prie savo svetainės pridėkite įspūdingų vaizdų dėžutes su bet kuriuo iš šių papildinių. Juos lengva įdiegti ir naudoti, todėl jie gali parodyti visą šlovę jūsų nuotraukoms.

„Foobox“ – „Premium“

„Foobox“ „Lightbox“ „WordPress“ papildinys

Šis visiškai reaguojantis ir mobiliai paruoštas „lightbox“ papildinys yra puikus priedas prie portfelių ir galerijų. „Foobox“ turi įmontuotą socialinio bendrinimo funkciją, skaidrių demonstravimo funkciją ir įdiegdama automatiškai dirba su „WordPress“ galerijomis.

„Lightbox“ galerija – nemokama

„Lightbox“ galerijos papildinys

„Lightbox“ galerija yra nemokamas papildinys, kuris yra puikus būdas pridėti „lightbox“ funkciją savo galerijose. Be to, papildinys buvo lokalizuotas daugeliui kalbų, jame yra subtitrų parinktis „Patarimas patarimui“, įtraukiama puslapių formacija ir galite pasirinkti „Highslide JS“ rodymo parinktį..

Netrukus pasirodys „WordPress“ ir nukreipimo puslapio papildiniai

Vis dar dirbate savo svetainėje? Paprasta – išbandykite vieną iš šių netrukus pasirodysiančių papildinių mūsų geriausių „WordPress“ papildinių sąraše. Įdiegę vieną iš šių programų, vis tiek galite erzinti, kad jūsų svetainė pasirodo socialinėje žiniasklaidoje, rinkti informacinių biuletenių prenumeratorius ar net prisidėti prie atskaitos, kol vis dar turite galimybę lanksčiai dirbti savo svetainėje (pagrindinėje programoje)..

„WordPress“ nukreipimo puslapiai – nemokami

„WordPress“ nukreipimo puslapių papildinys

„WordPress“ nukreipimo puslapiai yra greitas ir lengvas būdas sujungti nukreipimo puslapius, kai dirbate savo svetainėje. Be to, papildinys visiškai integruojamas su „Gravity Forms“, „Contact Form 7“ ir „Ninja Forms“, kad galėtumėte rinkti informaciją iš tų, kurie patenka į jūsų puslapį.

Klestėti nukreipimo puslapiai – „Premium“

Klestėkite nukreipimo puslapiuose

Naudodami „Thrive Landing Pages“ galite lengvai bet kurią „WordPress“ svetainę paversti gerai sutepta rinkodaros mašina. Tiesiog įdiekite papildinį ir naudokite pridedamus tinkinamus šablonus (iš jų 225 ir daugiau), kad greitai sukurtumėte tikslinius savo produktų, paslaugų, internetinių kursų ir tt puslapius. Įskiepis taip pat yra paruoštas vertimui, lengvai naudojančiam / intuityviam naudojimui naudojamas „drag and drop“ kūrėjas. sąsaja ir visiškai reaguoja, todėl jūsų puslapiai visada atrodo puikiai.

„WordPress“ atsiliepimų papildiniai

Pridėkite realių klientų atsiliepimus į savo svetainę naudodamiesi vienu iš šių lengvai naudojamų papildinių. Tokiu būdu jums nereikės tinkinti savo atsiliepimų, kai pridedate juos prie puslapio ar valdiklio, nes šie įskiepiai apima visus stiliaus variantus (ir lengvas įdėjimo parinktis), kurių jums gali prireikti..

WP produkto apžvalga – „Freemium“

„WP Product Review Lite“

Pridėkite atsiliepimų ir apžvalgų naudodami WP produkto apžvalga. Kol yra Lite versija prieinamas, kuris veikia puikiai, papildoma papildinio versija prideda pasirinktinius trumpinius, spalvas, apžvalgos lentelės dizainą, piktogramas ir net palyginimo lentelę.

„Simmple Shortcodes“ – nemokami

Simmple SHortcodes Atsiliepimai

Norėdami gauti greitą ir minimalų sprendimą, „Symple Shortcodes“ turi pagrindinį atsiliepimų trumpąjį kodą. Galite pridėti asmens ar įmonės vardą, atsiliepimą ir atvaizdą. Tiesiog įdėkite trumpąjį kodą beveik bet kurioje vietoje, naudodami raiškiojo teksto rengyklės piktogramą „Symple“.

„WordPress Post“ įvertinimo papildiniai

Viena ypatybė, dažnai neįtraukta į temas, yra skelbimo įvertinimas arba peržiūros galimybė. Tai puikus būdas gauti atsiliepimų iš savo skaitytojų arba leisti „balsuoti“ dėl vartotojo pateiktų įrašų (tarsi „Buzzfeed“). Bet kokiu atveju tai lengva pridėti naudojant papildinį.

„LoveIt Pro“ – „Premium“

„LoveIt Pro“ papildinys

Šis mielas „LoveIt“ papildinys, leidžiantis vartotojams „sujaudinti“ jūsų įrašus, puslapius, aplanko elementus ir kt. Kiekvienas vartotojas gali pamėgti ką nors vieną kartą, o jei bandys dar kartą pamėginti, pasirodys pranešimas. Papildinys taip pat suteikia galimybę sekti populiarų turinį ir turi „mylimiausią“ valdiklį.

„WP Post“ reitingai – nemokami

„WP Post Ratings“ papildinys

Jei tik norite tradicinės 5 žvaigždučių įvertinimo sistemos, „WP Post“ reitingai yra populiarus ir gerai patikrintas papildinys, kuris padės atlikti darbą. Skaitytojai gali pateikti savo balsą už turinį, įskiepis užima vidurkį ir tada rodo reitingą (tačiau visada galite įkelti pasirinktinį vaizdą).

„WordPress“ riboto turinio papildiniai

Laikykite savo svetainės dalis privačias prenumeruojamiems vartotojams arba sukurkite premium narystę naudodamiesi šiais galingais riboto turinio papildiniais. Naudodamiesi vienu iš šių papildinių, galite lengvai pradėti naudoti „premium“ tinklaraštį, kuriame pilna išskirtinių patarimų, sukurti „tik klientams“ palaikymo skyrių savo el. Prekybos svetainėje ar bet kurį kitą.

Apriboti turinį – nemokama ir nemokama

Apriboti „Pro WordPress“ papildinį

Lengvai apribokite puslapių, žinučių ar turinio blokų turinį tik registruotiems nariams Apriboti turinį nemokamas „WordPress“ papildinys. Tiesiog suaktyvinkite papildinį ir apribokite turinį, tiesiog pasirinkdami vartotojo lygį, kurį norite apriboti, arba naudodami turinio bloko trumpąjį kodą. Atnaujinkite į „Apriboti turinį“, jei norite pridėti neribotą skaičių narystės lygių, tvarkyti prenumeratas, registruoti mokėjimus, suteikti nuolaidas ir, žinoma, apriboti turinį..

„WordPress Share“, jei norite atsisiųsti papildinius

Greitas būdas pritraukti jus į socialinės žiniasklaidos stebėtojus yra pasiūlyti nemokamą prekę savo svetainėje ir reikalauti, kad matytumėte panašų dalytįsi, dalintis ar tviterį. Tiesiog įdiekite vieną iš populiariausių įskiepių, pridėkite dovanėlę ir stebėkite, kaip pagerėja jūsų socialinė statistika.

Socialinis užraktas – „Premium“

„OnePress“ socialinis užraktas

Naudokite „Social Locker“, kad užrakintumėte aukščiausios kokybės turinį (pvz., Pranešimus, nuolaidų kodus, vaizdus, ​​vaizdo įrašus, specialius pasiūlymus, atsisiuntimus ir t. T.), Kol vartotojai dalinsis jūsų turiniu naudodami socialinę terpę. Papildinys įterpia užrakinto turinio ekraną, kuriame yra daugybė populiarių socialinės medijos parinkčių. Arba duok „Social Locker Free Edition“ pabandyti. Tai yra ta pati mintis kaip ir papildinio papildinio versija – vartotojai, norėdami prieiti prie jo, turi socialiai bendrinti jūsų turinį. Šis papildinys apima nemokamą „premium“ funkcijų bandymą, tačiau, jei norite išlaikyti, turėsite atnaujinti.

Spintelė kačių socialinė spintelė – nemokama

Spintelė kačių socialinė spintelė

Tegu vartotojams patinka, tweet ar dalintis savo turiniu paprasta ir suprantama „Locker Cat“ papildinys. Į papildinį įeina lengvas trumpasis kodas, kurį galite naudoti, norėdami iš dalies paslėpti turinį žinutėse ir puslapiuose. Tada skaitytojai bus paraginti „pasidalyti“ ir peržiūrėti visą jūsų turinį, todėl šis įskiepis taps puikia virusinės socialinės rinkodaros priemone (ypač jei į tviterį įtraukiate keletą hashtag’ų)..

Apvyniokite

Taigi jūs jį turite – sąrašą pačių geriausių „WordPress“ papildinių, kurie turėtų patenkinti daugumą jūsų „WordPress“ norų ir poreikių. Jei praleidome funkciją, kurios dažnai reikalauja jūsų klientai, arba yra papildinys, kurį nuolat rekomenduojate, palikite komentarą žemiau ir praneškite mums apie tai!

Taigi, kai kitą kartą norėsite paprašyti temos kūrėjo, kad ji pridėtų tam tikrų papildomų funkcijų, ar norėtumėte žinoti, kodėl jos ten nėra? … paklauskite savęs … ar yra tam papildinys? Beveik visada atsakymas yra TAIP!

Pastaba: Nors tai, mūsų nuomone, yra geriausi „WordPress“ papildiniai, mes nerekomenduojame jų įdiegti. Turėtumėte diegti tik tuos papildinius, kuriuos nustatėte kaip būtinus jūsų svetainei. Įdiegę per daug papildinių, gali kilti konfliktų ar net sulėtinti jūsų svetainę, jei jiems reikia daug išteklių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me