6 geriausi nemokami papildiniai, skirti įtraukti forumą į savo „WordPress“ tinklaraštį

Geriausi nemokami papildiniai, skirti įtraukti forumą į savo „WordPress“ tinklaraštį

Jei bandote sukurti vartotojų bendruomenę, reguliarus bendravimas yra būtina šių santykių dalis. Ne tik bendravimas su jumis, o, protingas lyderis, bet ir bendravimas tarp bendruomenės narių. Forumai yra įrodytas būdas priversti žmones kalbėtis dominančiomis temomis, pvz., Naujausio filmo anonsas klasikinėje kosmoso sagoje, pvz..

Yra daugybė skirtingų forumų platformų, kuriomis galėtumėte naudotis, tačiau mes žinome, kad jums patinka „WordPress“ ir norite, kad visi dalykai su ja būtų integruoti. Jūsų laimei yra ir „WordPress“ papildiniai, kurie leidžia lengvai kurti ir valdyti diskusijų forumus.

Šiame straipsnyje apžvelgiami geriausi nemokami papildiniai, kuriuos galite kurti forumuose savo „WordPress“ svetainėje, kad galėtumėte pradėti kurti savo nuostabią „bocce“ mėgėjų bendruomenę ar bet ką, ką domitės.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Geriausi nemokami forumo papildiniai

Žemiau atrinkome šešis geriausius forumo papildinių rinkinius. Jie yra mišri grupė, nedaugelis jų yra vertinami šiek tiek žemiau, nei norėtume (taip, mes išrankūs). Norėdami tai kompensuoti, mes padarėme viską, kad pabrėžtume problemas, susijusias su žemesnio reitingo papildiniais ir kodėl mes vis dar manome, kad turėtumėte jas apsvarstyti. Įsilaužkime!

1. DW klausimas ir atsakymas

DW klausimų ir atsakymų papildinys
Forumo erdvėje matėme, kad daugėja klausimų ir atsakymų platformų „StackOverflow“ ir Quora. Su daugiau nei 10 000 aktyvių diegimų, DW klausimas ir atsakymas yra labai populiarus papildinys, leidžiantis įtraukti šią funkciją į „WordPress“ svetaines. Tai yra 4,3 žvaigždučių pasitenkinimo reitingas mūsų sąrašo viršuje.

DW Klausimai ir atsakymai, kaip išsami klausimų ir atsakymų sistema, suteikia galimybę klausimus pateikti, filtruoti, užsisakyti, taisyti ir ištrinti. Vartotojai gali atsakyti į klausimus ar pakomentuoti kitus atsakymus, taip pat balsuoti ir pasirinkti geriausią atsakymą iš jau pateiktų. Klausimai ir atsakymai gali būti nustatyti kaip privatūs ar vieši, o vartotojai gali sekti klausimą ar atsakymą, kad jiems būtų pranešta apie atsakymus.

Recenzentai iškėlė kai kurias šio įskiepio suderinamumo problemas su kitais įskiepiais ir temomis, tačiau kūrėjai yra gana jautrūs ir atviri atsiliepimams. Jei jums patinka klausimo ir atsakymo formatas ir norite dirbti su numatytaisiais papildinio sukurtais puslapiais, DW klausimas ir atsakymas gali būti jums tinkami.

2. „BuddyPress“

„BuddyPress“ papildinys

Šis papildinys nėra forumo papildinys per se – „BuddyPress“ yra socialinių tinklų milžinė „WordPress“ pasaulyje, tačiau ją galima naudoti kaip bendruomenės forumą. Tai naudinga pasaulinei tūkstančių bendruomenei, kuri naudojasi ir dirba su „BuddyPress“, todėl nusprendėme ją įtraukti.

„BuddyPress“ yra ypač galingas ir lankstus „WordPress“ bendruomenės papildinys. Tai apima tokias funkcijas kaip vartotojo profiliai, grupės, veiklos srautai ir pranešimai. Taigi jo numatytasis funkcionalumas iš tikrųjų galėtų būti naudojamas bendruomenės forumui diskusijoms teikti. Jis integruotas su kitais papildiniais (pvz., „BbPress“ žemiau), jei norite sukurti visa apimančią forumo bendruomenę..

3. Muut

Kiti komentarai ir forumai iš naujo įsivaizduoti
Diskusija yra žaidimo pavadinimas, tačiau įskiepiai, tokie kaip Muut, įsivaizduoja, kokia forma turėtų būti. Tik kai apie 1000 aktyvių diegimų „Muut“ yra akivaizdžiai dar nauja diskusijų forumo erdvėje, tačiau 4,3 žvaigždučių pasitenkinimo įvertinimas privertė mus susimąstyti, ar verta patikrinti.

Muut apibūdina save kaip geresnę bendruomenės platformą, ir jie naujai pažvelgė į tai, kaip vyksta pokalbiai „WordPress“ svetainėse. Derindamas diskusijų forumų galią ir betarpiškumą komentuodamas, „Muut“ teikia išsamius realaus laiko forumus su plokščiais ar sriegiais komentuojančiais, šlamšto filtravimo ir el. Pašto pranešimais. Tai taip pat yra visiškai tinkinama naudojant CSS, kad ji atitiktų jūsų svetainę.

„Muut“ naudojimas yra visiškai nemokamas, tačiau jei norite daugiau funkcijų, galite naujovinti į „premium“ sąskaitą. Anksčiau tai sukėlė tam tikrą painiavą, tačiau kūrėjai atnaujino savo dokumentus ir pranešimus, kad jie būtų aiškesni. Papildinys vis dar naudojamas, tačiau rodo įdomią kryptį, jei jums nepatinka standartinė diskusijų forumo koncepcija.

4. „AnsPress“

„AnsPress“ įskiepis „Klausimai ir atsakymai“
Kitas mūsų sąrašo papildinys taip pat naudoja klausimų ir atsakymų formatą, panašų į DW klausimų ir atsakymų. Su daugiau nei 3000 aktyvių įdiegimų ir 4,2 žvaigždučių pasitenkinimo įvertinimu, „AnsPress“ yra akivaizdžiai geras pasirinkimas daugeliui „WordPress“ svetainių.

Kaip ir „DW Question & Answer“, „AnsPress“ teikia visą „WordPress“ klausimų ir atsakymų sistemą. Pagrindines funkcijas, tokias kaip klausimų įtraukimas, redagavimas, rūšiavimas, atsakymai į klausimus ir balsavimas už juos, papildo malonios funkcijos, tokios kaip etiketės (pvz., Atviros, uždarytos, kopijos), palankūs klausimai ir vartotojo taškų sistema..

Ankstesniuose „AnsPress“ leidimuose atrodė, kad kovojama su klaidomis ir menku palaikymu, tačiau kūrėjai įsiklausė į atsiliepimus ir patobulino savo kūrimo procesus, todėl dirbant su šiuo papildiniu neturėtų kilti didelių problemų. Jei ieškote lanksčios ir pritaikomos klausimų ir atsakymų sistemos, gali reikėti apsvarstyti „AnsPress“.

5. „bbPress“

„bbPress“ papildinys

Nėra taip, kad galėtume kalbėti apie diskusijų forumus „WordPress“ ir nežiūrėti „bbPress“. Turėdamas daugiau nei 300 000 aktyvių diegimų, jis yra aiškus šios erdvės lyderis ir palaikomas populiariausių „WordPress“ temų (įskaitant iš viso). Turėdamas 3,9 žvaigždučių pasitenkinimo reitingą, jis laikosi prieš naujesnius dalyvius, tačiau turi tam tikrų susirūpinimo sričių.

„bbPress“ kūrėjai apibūdina kaip orientavimąsi į paprastą integravimą, naudojimo paprastumą, interneto standartus ir greitį. Siekdami šio tikslo, jie išsaugojo mažą ir lengvą pagrindinį įskiepį, padarydami jį visiškai išplečiamą per papildinius. Akivaizdu, kad šis požiūris turi kompromisų, ir jei norite atkartoti pilną kitos forumo sistemos funkcionalumą, jums gali prireikti įdiegti daugybę skirtingų papildinių su „bbPress“..

Daugelį skundų dėl „bbPress“ gauna vartotojai, kurie galbūt nevisiškai suprato, kad „bbPress“ nebuvo sukurta siekiant aprūpinti visa forumo sistema. Pagrindinės funkcijos yra pačios galingos, tačiau beveik tikrai norėsite pridėti kitų funkcijų.

6. CM atsakymai

CM Atsakymai įskiepis

Kitas mūsų sąraše yra dar vienas klausimų ir atsakymų stiliaus papildinys. CM atsakymai turi daugiau nei 2000 aktyvių diegimų ir 3,8 žvaigždučių pasitenkinimo reitingą.

Mes jau anksčiau aptarėme pagrindinius klausimų ir atsakymų funkcionalumus, tačiau „CM Answers“ prideda keletą įdomių funkcijų, padedančių įsitraukti į vartotoją, pavyzdžiui, kiekvieno klausimo peržiūrų skaičiaus rodymas, vartotojo pranešimai ir socialinės žiniasklaidos registracija naudojant „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Google“.+.

Buvo keletas palaikymo problemų, ir daugelis vartotojų turėjo susirūpinimą dėl funkcionalumo, kurį galima įsigyti tik įsigijus „Pro“ versiją ar papildomus papildinius, gilumo. Kadangi yra nemokama versija, pirmiausia siūlome ją įdiegti bandymo svetainėje, kad įsitikintumėte, ar ji atitinka jūsų poreikius.


Nekyla abejonių, kad gerai suplanuotas ir valdomas forumas gali padėti sukurti patrauklią vartotojų bendruomenę. Naudojant papildinį, jo nustatymas taps paprastu dalyku, kad galėtumėte tiesiog bendrauti su savo vartotojais.

Iš aukščiau pateikto sąrašo turėtumėte galėti pasirinkti savo reikmėms tinkamą forumo papildinį. Taigi, jei galvojote sukurti forumą, pasirinkite jį ir pradėkite!

Ar turite forumą dabar, ir jei taip, kokį papildinį jūs jį naudojate? Jei jūsų tokio nėra, kas jus sustabdo? Prašome komentaruose pasidalyti savo patirtimi su forumo papildiniais ir visais, jūsų manymu, praleistais dalykais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me