8 geriausi „WordPress“ iššokančiųjų papildiniai

Konversijų rodiklių optimizavimas yra svarbiausias prioritetas daugeliui skaitmeninių pardavėjų. Būsimas ištikimas sekėjas gali pritraukti ir „pasikabinti“ meną, kuris labiausiai jaudina mus. Laimei, yra daugybė priemonių, padedančių pasiekti tikslus; ypač „WordPress“ bendruomenėje. Šiame straipsnyje apžvelgsime derliaus grietinėlę.

Tiksliau, mes pasineriame į iššokančiųjų papildinių pasaulį. Kai tai padarysime, pereisime prie to, kaip galite maksimaliai išnaudoti savo naują iššokantįjį papildinį ir maksimaliai padidinti konversijų rodiklius savo „WordPress“ svetainėje. Įsilaužkime!

Kas yra optin popup?

„Optin“ iššokantys langai yra įrodytas būdas lankytojus paversti ištikimais pasekėjais. „Optins“ suteikia lankytojams galimybę įvesti kontaktinę informaciją, norint užsiprenumeruoti informacinį biuletenį arba paprašyti daugiau informacijos apie tam tikrą temą.

Iššokantys langai? Bet jie erzina kaip pragaras, tiesa? Marketingo priemonės gali būk varginantis – dėl to nekyla jokių abejonių – tačiau puikaus žvejo rankose teisingas masalas gali būti jo ar jos sėkmės raktas. Tik tu gali nuspręsti, ar rezultatai yra verti metodo. Tai pasakę, pažvelkime į populiariausius „WordPress“ iššokančius papildinius.

Yra daugybė „WordPress“ iškylančių įskiepių, ir rūšiuoti kviečius iš pelai gali būti šiek tiek bauginanti. Laimei, mes jau padarėme jums sunkų darbą su mūsų kruopščiai išnagrinėtu pasirinkimu žemiau.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Ninja“ iškylantieji langai

„Ninja“ iškylantieji langai, skirti „WordPress“

„Ninja Popups“ yra pritaikomas „WordPress“ iššokančiųjų langų kūrėjas. Naudodami šį papildinį galite be vargo savo svetainėje kurti iššokančius langus, norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškius, socialinius tinklus, rekomenduojamus ar susijusius elementus ir dar daugiau.

Iššokantieji langai yra puikus būdas patraukti skaitytojų dėmesį, o „Ninja“ iškylantieji langai leidžia lengvai pridėti pasirinktinius iškylančiuosius langus į savo svetainę. Papildinys suteikia jums daugybę puikių iššokančių parinkčių, kurios yra parengtos mobiliesiems, visiškai išverčiamos ir pilnos. Pridėkite iškylančiuosius langus, kurie užrakina turinį, kol skaitytojas užsiprenumeruos arba pasidalys. Arba pridėkite specialiųjų pasiūlymų, nuolaidų ar kuponų kodų iššokančius langus. Galimybės yra begalinės. Viena iš neigiamų funkcijų yra statistika, kurią teikia „Ninja“ iškylantieji langai, kad parodytų, kurie iškylantieji langai padeda ir kurie gali eiti.

Jums reikia daugiau iššokančiųjų dizaino variantų? Gaukite išplėtimo paketą! Papildinių autorius sukūrė papildomą temų paketą tiems, kuriems reikia šiek tiek daugiau įvairovės. Jei vykdote daug akcijų ar norite naudoti skirtingus kiekvieno iššokančiojo tipo dizainus, išplėtimo paketas tikrai būtų naudingas. Bet tai yra tik keli doleriai papildomų, todėl darbą reikia tik pridėti prie įrankių rinkinio vėlesnei datai.

2. „Popup Maker“

„Popup Maker“

„Popup Maker“ yra įskiepis, leidžiantis į savo iššokančius langus įdėti tik bet kokį turinį, kurį galite įsivaizduoti. Be to, jame yra daugybė funkcijų, tokių kaip:

 • Iššokančių langų animacijos
 • Visiškas padėties nustatymas ir dydžio valdymas
 • Temų kūrėjas
 • Slenkamas turinys ir dar daugiau

3. Žydi

Žydi

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Bloom“ yra labai lėtas įskiepis iš „rockstars“, esančio „Elegant Themes“. Tai taip pat yra priemoka, todėl jūs gaunate tai, už ką mokate – kokybišką produktą. Nesvarbu, kaip planuojate pridėti optines formas į savo svetainę, „Bloom“ turi daugybę puikių funkcijų, kurios palengvina kūrimo procesą:

 • Šeši lengvi optino stiliai; pvz., iššokantis, skristi ir valdiklis
 • Virš 100 pradinių šablonų
 • Lengvas importavimas ir eksportas, kad būtų galima bendrinti su kitomis jūsų svetainėmis
 • Statistikos stebėjimas, kad būtų rodomi jūsų konversijų skirtukai
 • Ir dar daugiau – patikrinkite mūsų „Bloom“ apžvalgą ir sužinokite daugiau

4. Iššokantieji langai – „WordPress“ iškylantieji langai

Iššokantys langai „WordPress“

Iššokantieji langai – „WordPress Popup“ yra galingas iššokantis papildinys, kuris buvo atsisiųstas daugiau nei 60 000 kartų ir gali pasigirti 40% padidinęs jūsų pasekėjus. Funkcijos apima:

 • Keli ekrano filtrai išskiria vartotojo įpročius
 • Parinktys, kada rodyti arba nerodyti iššokančius langus
 • Vietos, laiko ir slėpimo nustatymai
 • Trumpieji socialinio tinklo kodai

5. „PopupAlly“

Iššokantis sąjungininkas

„PopupAlly“ puikiai tinka išplėsti savo abonentų skaičių. Šis „WordPress“ papildinys leidžia greitai pritaikyti pažangias profesionalių registravimo formas, net jei nežinote kodo.

 • Suderinamas su dauguma el. Pašto rinkodaros sistemų
 • Turi „Pro“ variantą su aukščiausios kokybės palaikymu
 • Siūlo žingsnis po žingsnio vadovus, kaip pakilti ir bėgti
 • Nemokamas 30 dienų kursas, padėsiantis sudaryti jūsų sąrašą

6. „PopUp By Supsystic“

Atsisiųskite „Popup“, kurį pateikė „Supsystic“

„PopUp By Supsystic“ įgalina lengvą, neribotą kūrybinį dizainą, kad sulauktumėte daugiau abonentų ir socialinių pasekėjų.

 • Reaguojantys iššokantys langai su draugiškomis galimybėmis
 • Pritaikomos temos
 • Išeikite iš iššokančiųjų langų, kad gautumėte prarastus lankytojus

7. Pasirinkimas samuraju

Pasirinkimas „Samurai“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite gražias pasirenkamųjų iššokančiųjų programų formas „WordPress“ naudodami „Samurai“ pasirinkimus. „Opt-in Samurai“ yra dar vienas „Intense WP“ sukurtas aukščiausios kokybės įskiepis, leidžiantis sukurti gražias pasirenkamų „WordPress“ svetainės pasirenkamųjų formų formas..

Jis tiekiamas su daugiau nei 100 iš anksto sukurtų pasirenkamųjų formų su pritaikomais vaizdais ir išsamia teksto informacija. Visos pasirinktos formos yra visiškai patikrintos, kad reaguotų ir būtų nepriekaištingai rodomos visuose įrenginiuose. Kartu su visomis „Opt-in Samurai“ siūlomomis funkcijomis, joje taip pat yra 20 šoninės juostos specifinių pasirinkimo formų.

Sukurkite neribotas formas ir siųskite pagrindinius duomenis skrydžio metu į 19 populiariausių el. Pašto paslaugų, įskaitant „MailChimp“, „Aweber“, „Gaukite atsakymą“, „Nuolatinis kontaktas“, „iContact“, „Vertikalus atsakymas“, „FreshMail“, „Vision6“, „Client.io“, „SendinBlue“, „SendGrid“, „DotMailer“, „Kampanijos stebėjimo priemonė“, „Aktyvus“. Kampanija, „Infusion Soft“, „Sugar CRM“, „HubSpot“ ir „Mad Mimi“. Abonentų duomenys taip pat saugomi jūsų vietinėje „WordPress“ duomenų bazėje. Taigi galite eksportuoti į CSV tiesiai iš savo pasirinkimo „Samurai“ informacijos suvestinės. Išsamesnėje statistikoje parodomos labiausiai konvertuojančios formos ir parodymai / peržiūros.

Pasirinkę samurajai taip pat gali nusiųsti savo klientus tiesiogiai į savarankišką „Sugar CRM“. Be iššokančios formos, formas taip pat galima dėti tiesiai į puslapį (be iššokančiųjų) tuo atveju, jei norite parodyti pasirenkamąją formą turinio viduryje naudodami trumpąjį kodą. Papildinio informacijos suvestinėje pateikiama išsami analizė formų, kurios gauna peržiūras ir kurios daugiausia konvertuoja. Pasirinkimas „Samurajus“ yra vienas iš patogesnių įskiepių, kad būtų galima nustatyti jūsų pasirenkamas iššokančias formas. Ne tik šie, papildinys palaiko ir laukiančius, ir išeinančius iškylančiuosius langus. Taip pat galite apibrėžti slapuko galiojimo laiką kiekvienam iššokančiajam popieriui.

8. „Optin Ninja“

„Optin Ninja“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Optin Ninja“ yra „WordPress“ papildinys, sukurtas tokiu būdu, kuris padės pritraukti naujų el. Pašto abonentų. Surinkite el. Pašto adresus ir saugokite juos vietinėje duomenų bazėje, naudokite automatinius atsakiklius per API raktą arba naudokite bet kurią pasirinktinę formą. Papildinys leidžia naudoti vieno ar dviejų žingsnių procesą, norint konvertuoti lankytojus į prenumeratorius.

Kiekviena turinio dėžutė gali būti skirtinga. Išspausti puslapiai gali būti pritaikyti detalėse; naudokite atskirus puslapius arba atidarykite juos iššokančiuosiuose languose, tinkinkite foną, spalvas, šriftus ir kt. Jei norite išbandyti skirtingas parinktis, „Optin Ninja“ leidžia sukurti paprastus A / B testus, kurie gali padėti nuspręsti, kurį metodą naudoti..

Įskiepį lengva įdiegti ir jis gerai veikia su dauguma „WordPress“ temų ir papildinių. Patikrinkite įskiepio demonstracinę versiją, kad peržiūrėtumėte visas nuostabių „Optin“ puslapio demonstracines versijas ir pamatytumėte tikrus analitikos grafiko, automatinio atsakiklio, projektavimo parinkčių ir 300+ pridėtos grafikos ekrano vaizdus..

Hipotezė?

Po visų papildinių pasirinkimo, iššokančiųjų langų pritaikymo ir naujienlaiškių rašymo, kaip jūs žinote, kad visa ši medžiaga veikia? Nors stebuklinga formulė bus ginčijama daugelį tūkstantmečių, yra keletas eksperimentų, kurie, dauguma ekspertų sutinka, iš tikrųjų duos norimų rezultatų. Tai yra tokia forma: statistinis hipotezės patikrinimas.

Statistiniai hipotezės bandymai neturi nieko bendra su tam tikru dideliu, daugiausiai žolėdžiu žinduoliu, kuris dažniausiai aptinkamas į pietus nuo Sacharos esančiose Afrikos vietose. Vis dėlto daro turi daug bendro su moksliniais tyrimais statistikos srityje.

A / B testavimas reiškia atsitiktinių imčių eksperimentą, susidedantį iš dviejų variantų – A ir B, tuo tarpu pirmasis apibūdina „kontrolinį“ subjektą, o „gydymas“ reiškia antrąjį.

Sumišęs? Laimei, jūs turite būti raketų mokslininkas, jei norite turėti sėkmingą svetainę. Štai kam skirti papildiniai! Nors daugelyje iššokančiųjų papildinių yra įdiegtos stebėjimo funkcijos, yra įskiepis, specialiai sukurtas padėti apibrėžti, valdyti ir sekti A / B testavimo eksperimentus:

AB „Nelio“ „WordPress“ padalijimo testavimo įrankis

„Nelio A / B Testing“ yra galinga ir universali „WordPress“ konvertavimo optimizavimo paslauga. Pats papildinys yra nemokamas, tačiau jo reikalaujamos paslaugos yra aukščiausios kokybės. Štai ką „Nelio A / B“ testavimas gali padaryti jums:

 • Patobulinkite nukreipimo puslapius
 • Rašykite geresnius pranešimus
 • Išbandykite naujas temas ir skirtingus meniu
 • Testo pavadinimai ir antraštės

Geriausia yra tai, kad visa tai galima padaryti iš dešinės, jūsų „WordPress“ informacijos suvestinėje! Kita puiki savybė, kuri jus sušildys, yra šilumos žemėlapiai.

Ši funkcija pažodžiui leidžia analizuoti karščiausias bet kurio puslapio sritis, kad galėtumėte geriau suprasti savo klientus. Ir todėl, kad „Nelio A / B“ testavimas yra sukurtas kaip tarnyba (nors ir priemoką), visas apdorojimas pašalinamas iš jūsų svetainės ir leidžia jų debesiui valdyti apkrovą. Tai leidžia daug greičiau įkelti svetainę.

Apledėjimo įdėjimas į konversijos pyragą

Taigi šiame įraše mes kalbame apie iššokančius langus, tačiau noriu suteikti jums ir papildomą premiją. Vienas iš labiausiai patikrintų būdų, kaip padidinti jūsų abonentų sąrašą ir išlaikyti juos sugrįžtančius daugiau, yra vienas paprasčiausių: pasakykite ačiū.

Testai rodo, kad padėkos puslapio įtraukimas į operacijos pabaigą (finansinę ar kitokią) daro didelį poveikį kiekvienam klientui. Tai taip pat sukuria puikią galimybę įtraukti nuorodas į jūsų kitą turinį.

Kitas puikus būdas pasakyti ačiū už laiką, kurį praleidome kartu, yra, jūs atspėjote – „WordPress“ papildinys. Ačiū man, vėliau iš tikrųjų siunčia padėkos laiškus visiems, kurie palieka komentarą.

Nuostabių funkcijų:

 • Pakvieskite skaitytojus atgal į savo tinklaraštį
 • Nuoroda į savo „Twitter“ ar „Facebook“ daugiau sekėjų
 • Tinkinkite kategorijų el. Laiškus
 • Nuoroda į jūsų RSS kanalą
 • Apima vertimą keliomis kalbomis

Ačiū, kaip ir realiame pasaulyje, ačiū, kad skaitytojas, abonentas ar klientas jaustųsi laukiamas ir jie jus mylėtų.

Lankytojų kablio, linijos ir gręžtuvo konvertavimas

Taigi alkstantys svetainės lankytojai paėmė masalą, o jūs juos perrinkote. Jūs padidinote savo abonentų sąrašą iššokančiais optiniais, sukūrėte daugiau susidomėjimo savo svetaine, supratote savo klientus ir jų poreikius ir netgi sugaišote laiko iš savo įtemptos dienos pasakyti ačiū.

Dabar galite pradėti užkariauti pasaulį. Arba, jei vis dar esate alkani daugiau, peržiūrėkite mūsų el. Pašto papildinių papildinius. Turite klausimų, pasiūlymų ar kritikos? Gaisras pašalinamas komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me