8+ geriausi „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai, skirti valdyti palaikymą

Geriausi „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai, skirti valdyti palaikymą

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai leidžia siūlyti centralizuotą ir savalaikį palaikymą, todėl padidėja vartotojo sąveika ir galiausiai konversijos. Jei norite sulaukti daugiau konversijų, jūs vaikščiosite nerūpestingai žiūrėdami į veidą, kaip Simonas Cowellas, o tai visada yra geras dalykas..

Šiandienos įraše nurodome jums geriausius rinkoje esančius „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinius, kad galėtumėte pridėti visiškai veikiančią palaikymo sistemą, kad pritrauktumėte daugiau klientų. Tačiau net ir turint geriausius „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinius, puikus palaikymas iš esmės baigiasi vienu dalyku: prieinamumu.

Galite turėti pagalbos tarnybos papildinį suklastotas Doom kalno gaisruose, bet jei negalite suteikti palaikymo, visa tai nenaudinga. Tai lygiai taip pat, kaip užstrigti Sacharos dykumoje su „Humvee“, kuriam tiesiog baigėsi dujos. Taip, jūs turite transporto priemonę su dideliu judrumu, bet kokia jos paskirtis? Jį sunaikins stulbinantis dykumos karštis, kuris šiuo atveju reiškia klientų įniršį.

Nesiimdami jokių reikalų, pereikime prie verslo. Visi pagalbos tarnybos papildiniai yra gana prieinami ir lengvai nustatomi bei naudojami. Tiesą sakant, turėtumėte sugebėti nustatyti savo palaikymo sistemą per mažiau nei 5 minutes su bet kuriuo iš šių papildinių.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Catchers“ pagalbos tarnybos „WordPress“ papildinys

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: „Catchers“ pagalbos tarnyba

Ačiū Marti, vienam iš vaikinų, turinčių šį naudingą pagalbos tarnybos įskiepį, aš turėjau galimybę išbandyti gaudytojus vienoje iš savo svetainių. Ir aš buvau toks sužavėtas, kad dabar naudoju jį vienai iš mano kontaktinių formų.

Tai yra nepaprastai lengva nustatyti ir naudoti, o tai reiškia, kad galite suteikti nuostabų palaikymą, kol kitas vaikinas perskaitys likusį šį įrašą. Galite lengvai pritaikyti palaikymo formas, kad atrodytų tiksliai taip, kaip norite, ir naudokite trumpus kodus, kur norite. Jūs netgi galite pasirodyti kontaktų formas, kad skaitytojai neišeitų iš jūsų puslapių.

Reikia daugiau energijos? Atminkite, kad „Catchers“ pagalbos tarnybos papildinys yra su pasirinktiniais laukais, leidžiančiais išplėsti formas, atsižvelgiant į tai, kas jums patinka, o „Google reCaptcha“ saugo šlamšto platintojus.

„WooCommerce“ plėtinys = „Yay“!

Rašydami „Marti“ ir įmonė dirba prie „WooCommerce“ plėtinio, tai reiškia, kad galite tikėtis visokių gerų dalykų..

Be to, jūs galite priskirti bilietus įvairiems palaikymo organams, pakeisti bilieto prioritetą ir suskirstyti bilietus į kategorijas. Be to, skaitytojai gali susisiekti su jumis naudodamiesi kontaktine forma arba el. Paštu, o „Catchers“ pagalbos tarnyba visus palaikymo el. Laiškus konvertuos į bilietus, kuriuos lengvai galima gauti naudojant „WordPress“ administratorių.

Jei lankytojai pakartotinai užduoda tą patį klausimą, galite pasinaudoti išsaugotais atsakymais ir taip sutaupyti laiko visuose konversijos kanalo etapuose. Tai ir jūs turite automatinį atsakymą, kad lankytojai domėtųsi, ir visiškai tinkinamą el. Pašto poraštę, kuri skatina daugiau įsitraukti. Norėdami išsaugoti skirtukus komandoje, galite naudoti asmeninius užrašus, kurie matomi tik jums ir jūsų palaikymo agentams.

Jei reikia, galite lengvai eksportuoti bilietus į CSV failą, kad galėtumėte juos naudoti ateityje, ir peržiūrėti informaciją apie lankytojus naudodamiesi kliento kortelės funkcija.

Gaukite „Catchers“ pagalbos tarnybą

2. WSDesk – „ELEX WordPress“ pagalbos tarnyba

„WSDesk“ - „ELEX WordPress“ pagalbos tarnyba

Naudodami WSDesk galite lengvai pridėti visą pasirinktinę palaikymo sistemą prie „WordPress“. Norėdami pradėti, tiesiog įdiekite ir naudokite sąrankos vedlį. Pridėkite visus savo agentus – nereikia mokėti jokio papildomo mokesčio, nes tvarkote savo palaikymo platformą. Tas pats pasakytina apie bilietus. Naudodamiesi „WSDesk“, jūsų klientų skaičius gali būti neribojamas. Ir jūs netgi galite priskirti agentus, būsenas (neišspręstos, laukiančios, išspręstos) ir žymas, kad jūsų bilietai būtų tvarkomi. Be to, skirtingai nei kai kurios parinktys, „WSDesk“ saugo visus jūsų duomenis jūsų svetainėje – taigi jūs esate atsakingi už savo klientus ir palaikymo duomenis.

„WSDesk“ taip pat siūlo įmontuotas parinktis, kad palengvintų jūsų palaikymą. Įgalinkite pranešimų el. Paštu nustatymą, automatinį bilietų uždarymą po neveiklumo, priskyrimą pagal skyrius ir dar daugiau. Pridėkite savo agentų atsakymus. Patikrinkite savo komandą naudodamiesi agento įvertinimais ir bilietų ataskaitomis. Taip pat galite naudoti IMAP arba „Google OAuth“, kad automatiškai sukurtumėte bilietus iš neskaitytų el. Laiškų. Kaip puiku?

Kitos įskiepių funkcijos apima „WooCommerce“, EDD, „Contact Form 7“, „Gravity Forms“ ir WPML integracijas. Taip pat paprastos xml atsarginės kopijos, aukščiausios kokybės SMS pranešimų priedas ir daugybė tinkinimų.

Gaukite „WSDesk“

3. „Richpanel“ pagalbos tarnyba ir tiesioginiai „WooCommerce“ pokalbiai

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: „Richpanel WooCommerce“ bilietų platinimas, pagalbos tarnyba ir CRM

„WooCommerce“ pagalbos tarnyba, tiesioginiai pokalbiai ir CRM įskiepis yra „viskas viename“ palaikymo klientams sprendimas. Papildinys leidžia suderinti pažangiausius „Richpanel“ klientų valdymo įrankius ir analizę su populiariu „WooCommerce“ plėtiniu.

Vienintelis reikalavimas yra tas, kad turite naudoti „Richpanel“ sąskaitą, kad galėtumėte naudoti papildinį, kuris prasideda nuo 50 USD per mėnesį. Atsižvelgiant į tai, kad tai lygu „HelpScout“ narystės derinimui su keliais premium „WooCommerce“ atnaujinimais, tai yra sąžininga kaina už visas jūsų įgytas galingas funkcijas. Užsiregistravę galite sinchronizuoti „WooCommerce“ su „Richpanel“ ir pradėti naudoti papildinį.

„Richpanel“ leidžia be vargo valdyti klientų poreikius, palaikymo užklausas ir pardavimo analizę. Programinė įranga sukuria klientų profilius, kad galėtumėte pamatyti jų pirkimo elgseną, kad būtų galima numatyti jų poreikius ir padidinti konversijų rodiklius.

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: „Richpanel WooCommerce Live Chat“

Be to, „Richpanel“ taip pat turi įmontuotų tiesioginių pokalbių palaikymo parinkčių. Tokiu būdu galite suteikti klientams greitą pagalbą, kai jiems jos reikia. Tiesioginis pokalbis yra draugiškas mobiliesiems ir lengvai įtraukiamas į jūsų svetainę.

Ši paslauga taip pat apima visas pagalbos tarnybos sąrankas, kad klientai galėtų atidaryti bilietus, kuriuos lengvai valdo jūsų palaikymo personalas naudodamas agento ekraną. Čia galite priskirti bilietus, nustatyti prioritetus ir tęsti pradėtus atvejus. Jūs netgi galite nustatyti filtrus, kad taikytumėte raktinius žodžius, ir priskirtumėte bilietus konkrečioms palaikymo komandoms (pavyzdžiui, viskas, kas susiję su „pardavimo mokesčiu“, gali tekti jūsų finansų komandai). Darbuotojai taip pat gali peržiūrėti klientų pirkimo istoriją ir veiklos tvarkaraštį, kad suteiktų tikslingą palaikymą.

Jei naudojate „WooCommerce“, „Richpanel“ „WooCommerce“ pagalbos tarnyba tikriausiai geriausiai tinka jūsų pagalbos tarnybos sąrankai. Tiesioginių pokalbių, bilietų pardavimo ir išsamių duomenų bei ataskaitų derinys suteikia galimybę klientams geriau palaikyti, tuo pačiu maksimaliai padidinant konversijų rodiklius..

Gaukite „RichPanel“ papildinį

4. Žinių bazė ir pagalbos tarnybos papildinys

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: žinių bazė

Galbūt norėtumėte sumažinti visas tas valandas, kurias praleidžiate teikdami klientų aptarnavimo paslaugas. Galbūt norėtumėte pasyvesnės priemonės padėti savo lankytojams. Norėtumėte mažiau klientų aptarnavimo el. Pašto adresų ir telefono skambučių „vienas su vienu“.

Iš visų „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinių, kuriuos šiandien apžvelgiame, šis blogas berniukas laimi daug, nes tai padeda sukurti ne tik žinių bazę, bet ir savitarnos klientų aptarnavimo centrus, produktų dokumentaciją, wiki ir išsamius DUK tarp kitų.

Žinių bazę jums pristato elito autorius „PressApps“ ir pristato su tokiomis nuostabiomis funkcijomis kaip perkėlimas perkeliant „drag and drop“, tiesioginė paieška, bandelės, kelių puslapių išdėstymas, balsavimo sistema, trumpieji kodai, reaguojantis dizainas, pasirinktinės nuorodos spalvos, daugialypė -kalbos palaikymas ir dar daugiau.

Žinių bazės papildinyje yra visos jums reikalingos funkcijos ir nė viena iš jų, kurių neturite. Tai lengva konfigūruoti ir tiesiog veikia. Labai lengva išmokyti mano klientus tuo naudotis, tiek, kad jie jaudinasi, kiek laiko sutaupys turėdami KB savo svetainėje. Nuostabūs dalykai! – „RenegadeEmpire“.

Gaukite žinių bazės papildinį

5. AH Tickets pagalbos tarnyba ir „WordPress“ papildinys

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: AH bilietai

Jei dėl šio „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinio mane pardavė vienas dalykas, kaip lengva jį nustatyti. Tikrai ne, aš nejuokauju ir prašau, nesigilink į tai. Tiesiog peržiūrėkite AH bilietų diegimo vaizdo įrašą žemiau. Tai yra tik minutės trukmė:

Antroji, trečioji ir ketvirtoji jūsų pergalės tikrai turi būti gražus dizainas, įspūdingas funkcijų sąrašas ir išskirtinis pirkėjo įvertinimas. Kokios savybės? Jūs klausiate. „AH Tickets“ pagrįsta architektūra įgauna stiprybės „Bootstrap“ sistemoje, tai reiškia, kad ji yra atspari ateičiai ir reaguoja į žodį „go“..

Vis dar funkcijų traukinyje „AH Tickets“ gali pasigirti naršyklės ir sistemos pranešimais, visiškai pritaikomu nukreipimo puslapiu, daugiakalbiu ir RTL palaikymu, žinių baze, failų priedais, intuityviu prietaisų skydeliu, „Font Awesome“ piktogramomis, „Google“ šriftais, įvertinimais, skyriais, keliais palaikymo agentų, 12 dolerių vertės papildinių ir dar daugiau.

Galite prijungti AH bilietus prie „Mailchimp“, kad galėtumėte išplėsti savo adresų sąrašą ir leisti lankytojams prisijungti naudodami savo mėgstamą socialinės žiniasklaidos abonementą. Tai iš tikrųjų yra vienas didžiausių „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinių, kuriuos galite panaudoti.

Gaukite AH bilietus

6. „WordPress Live Chat Complete“ papildinys

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: tiesioginiai pokalbiai baigti

Geriausias klientų aptarnavimo srities pardavėjas „WordPress Chat X“ yra pagrindinis „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys. Jei neturėjote šansų, perskaitykite, kaip pridėti tiesioginį pokalbį į savo „WordPress“ svetainę, kad suprastumėte, kodėl tiesioginiai pokalbiai yra gyvybiškai svarbūs tiek, kiek reikia momentinio palaikymo..

Grįžti į „WordPress Chat X“, tai yra vienas iš tų „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinių, kuriuos turite išbandyti. Prieš pradėdamas sportuoti, aš šiam kūdikiui daviau bandomąją kelionę. Štai keletas detalių, pagrindžiančių mano svetimą skelbimą..

Pirmiausia šis įskiepis dizaino skyriuje atrodo mielas. Be to, galite tinkinti savo pokalbių valdiklį pagal savo širdies turinį, tai, kas su neribotomis spalvomis, o kas ne.

100 aktyvių pokalbių, neprisijungęs režimas ir jaustukai

Bet kuriuo metu jūsų svetainėje gali kalbėtis 100 vartotojų, o jei esate neprisijungę, pokalbio valdiklyje pateikiami kontaktų formos lankytojai gali naudoti jums pranešimus. Jei norite, netgi galite pradėti pokalbį su bet kuriuo savo svetainės lankytoju. O jei esate geros nuotaikos, paįvairinkite savo pokalbių sesijas su jaustukais.

„WordPress Chat X“ yra greitas ir lengvas bei palaiko WPML, SSL šifravimą saugumo užtikrinimui, „WordPress 4.6+“ ir PHP 7. Be to, galite pridėti savo socialinius ryšius pokalbio pabaigoje arba kai jūsų operatoriai neprisijungę. Vienintelė būtina įdiegimo sąlyga yra nemokama „Firebase“ sąskaita. Pokalbių seansas veikia „Firebase“, tačiau pokalbių istorija saugoma jūsų serveriuose, kad būtų galima juos tvarkyti.

Gaukite „WordPress“ tiesioginį pokalbį

7. „WooCommerce“ palaikymo bilietų sistema

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: „WooCommerce“ palaikymo bilietų sistema

Jei naudojate el. Prekybos svetainę naudodamiesi „WooCommerce“, čia yra „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinys, sukurtas kaip tik jums. Sukurtas su meile Vanquish, elito autoriui, turinčiam daugiau nei 20 WooCommerce plėtinių po diržu, ši palaikymo bilietų sistema veikia taip, kaip reklamuojama.

„WooCommerce“ palaikymo bilietų sistema gerai veikia su „WordPress“ ir „WooCommerce“ ir siūlo jums solidų sprendimą palaikyti užsakymus ir vartotojų bilietus. Aš turiu galvoje, kad vartotojas gali pateikti bilietą apie bet kokią problemą, su kuria jie susiduria jūsų svetainėje, arba palaikymo bilietą, susijusį su konkrečiu užsakymu.

Supaprastinkite savo darbo eigą

Pirkdami lankytojai pateikia bilietus naudodamiesi priekine kortele, o visas užklausas galite valdyti naudodamiesi specialia pagrindine informacijos suvestine. Nieko per daug techninio, jis jaučiasi taip pat kaip „WooCommerce“. Galų gale įskiepis tiesiog praplečia „WooCommerce“.

Galite tinkinti „WooCommerce“ palaikymo bilietų sistemą, kad ji atitiktų bet kokius dizaino poreikius, ir naudodamiesi trumpųjų kodų pagalba galite perkelti papildinį bet kurioje savo svetainės vietoje. Tai, be papildinio, prideda skirtukus prie vartotojo ir administratoriaus puslapių, kad jis būtų lengvai pasiekiamas.

Palaikymo bilietus galite priskirti skirtingiems agentams, gauti daug informacijos apie kiekvieną bilietą, redaguoti / ištrinti bilietus, rinkti informaciją apie klientus ir dar daugiau..

Gaukite „WooCommerce“ palaikymo bilietų sistemą

8. Nuostabus „WordPress“ papildinio palaikymas

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: nepaprastas „WordPress“ papildinys

Paleiskime šią antrąją skiltį naudodamiesi „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniu, kuris lieka tikras savo vardu. Awesome palaikymas yra stiprus varžovas tarp daugelio kitų „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinių – tiek nemokamų, tiek ir „premium“. Jis skirtas sušvelninti jūsų darbą tiek, kiek reikia klientų palaikymui.

Aš tai išbandžiau jūsų vardu ir ar likau sužavėtas, ar ne? Aš žinau, tai tik „WordPress“ papildinys, tačiau lažinuosi dėl didelių pinigų, kuriuos galėtumėte pakeisti, jei žinotumėte, ką šis papildinys gali padaryti. Julien Liabeuf, „SiamKreative“ ir „Awesome“ palaikymo komandos rankomis sukurtas tobulumas – šis įskiepis apima visas jūsų pagrindus.

Įdiegti daiktą lengva, nes jį galima nemokamai rasti WordPress.org. Tai tiesiog reiškia, kad galite įdiegti tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Įdiegę negalite jos praleisti, nes papildinys lengvai nustato meniu elementus, kurie priartina jus prie jūsų palaikymo tikslų. Nustatymų nėra daug, todėl galite susipainioti. Ne. Nieko tokio. Viskas tvarkinga.

Parengti puslapio šablonai ir trumpieji kodai

Pagal numatytuosius nustatymus prie papildinio pridedami puslapiai „Pateikti bilietą“ ir „Mano bilietai“, tačiau palaikymo sistemą galite pridėti prie bet kurio norimo puslapio naudodami trumpąjį kodą. Nustatymai suteikia jums absoliučią kontrolę, kaip jūsų palaikymo sistema atrodo ir veikia.

Jūsų lankytojai gali lengvai susikurti palaikymo paskyras (pateikti bilietus) ir sekti savo bilietų istoriją. Pateikti bilieto formą paprasta ir joje yra žinomas vaizdinis redaktorius bei failų priedai. Kita vertus, jūs galite sekti visus bilietus, priskirti bilietus, nustatyti bet kurio bilieto prioritetą ir rinkti informaciją apie savo lankytojus, be kita ko.

Kitos svarbios funkcijos apima pranešimus el. Paštu, reaktyvų dizainą, ribotą prieigą, daugelio produktų ir skyrių palaikymą, daugybę nemokamų ir „premium“ plėtinių, agentų bendradarbiavimą ir pasirinktinius laukus, paminint tik keletą.

Nuostabus palaikymas yra tikras atspindys to, ko turėtų siekti „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai.

Gaukite nemokamą nuostabų palaikymą

9. „WP Support Plus“

„WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai: „WP Support Plus“

Rašymo metu naudojant daugiau nei 8 000 aktyvių įdiegimų ir gausybę funkcijų, kurios privers jus suktis, šis įskiepis sukelia dideles bangas „WordPress“ pagalbos tarnybos įskiepių arenoje. Autorius Pradeepas Makone, aktyvus WordPress.org bendradarbis, „WP Support Plus“ siūlo jums bilietų pardavimo sistemą su pasukimu.

Dėka „Ajax“ technologijos ir reaguojančio tinklo, lankytojai gali lengvai ir greitai pateikti bilietus iš bet kurio įrenginio. Šis papildinys leidžia pateikti neribotą skaičių palaikymo bilietų per „admin“ arba „frontend“. Be to, vartotojams nereikia registruotis jūsų svetainėje, kad pateiktumėte bilietą, o tai sutrumpina visą procesą. O šlamšto robotai, dirbantys jūsų formose beprasmiškai? Nesijaudinkite, šis papildinys turi patikimą anti-spam funkciją.

Tinkinti laukai ir CSS

Savo žinioje turite pasirinktinius laukus ir CSS, kad galėtumėte sudaryti bilietų formas, kaip norite. Sukūrę, įdėkite formas į bet kurį puslapį arba paskelbkite naudodami trumpąjį kodą. Šis papildinys pristatomas su el. Pašto šablonais ir konservuotais atsakymais į dažnai užduodamus klausimus. Be to, administratoriaus prietaisų skydelyje galite lengvai suskirstyti prioritetus, suskirstyti į kategorijas ir nustatyti bet kurio bilieto būseną.

Nustatymų skydelyje yra geriausios savybės, tai reiškia, kad niekas netrukdo sukurti palaikymo, kuris yra šiame pasaulyje, patirties. Šiam įskiepiui galite suteikti užduotį su visomis palaikymo funkcijomis ir jis nebus sugadintas.

Gaukite „WP Support Plus“ nemokamai

Premija: „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinių garbingi paminėjimai

Ar galite patikėti, kad sąrašas čia baigiasi? Na, aukščiau išvardyti „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai siūlo jums visus reikalingus įrankius, kad galėtumėte teikti tokio tipo palaikymą, kuris iš tikrųjų veikia jums ir jūsų svetainės lankytojams. Aukščiausios kokybės įskiepiai suteikia pakankamai didelę įtaką, tačiau neleiskite nemokamoms galimybėms jus apgauti; jie taip pat yra nuostabūs. Žemiau yra keletas kitų „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinių ir sprendimų, kuriuos verta patikrinti:

  • Zendeskas, kuri leidžia jums, be kitų dalykų, konvertuoti komentarų skyrių į palaikymo sistemą
  • Pagalba skautei, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas palaikymo patirties personalizavimui
  • Palaikymo bilietų sistema kuris pateikiamas su puikiu paieškos funkcionalumu
  • „bbPress“ nes forumai taip pat sukuria puikias palaikymo sistemas

Paskutiniai žodžiai apie geriausius „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinius

Šie ir kiti „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai suteikia jūsų klientams galimybę užmegzti ryšį ir gauti pagalbą bet kur ir kur jie įstrigtų jūsų svetainėje. Tie patys papildiniai suteikia jums galimybę efektyviau padėti savo svetainės lankytojams, nes paprasčiau kurti, valdyti ir sekti palaikymo bilietus tiesiai iš savo administratoriaus prietaisų skydelio..

Apatinė eilutė: „WordPress“ pagalbos tarnybos papildiniai padeda pagerinti vartotojo patirtį ir padidinti konversijas, taupant laiką. Nesvarbu, ar pasirenkate priemoką, ar naudojatės nemokamu pagalbos tarnybos papildiniu, tiesiog įsitikinkite, kad laiku atsakėte į palaikymo bilietus, kitaip uždirbsite sau blogą repą.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ pagalbos tarnybos papildinys? Praneškite mums komentaruose. Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me