80 ir daugiau geriausių „WooCommerce“ plėtinių ir priedų

Geriausi „WooCommerce“ plėtiniai ir priedai, skirti „WordPress“

„WooCommerce“ yra vienas iš labiausiai žinomų ir naudojamų elektroninės komercijos „WordPress“ papildinių. Tai ne tik visiškai Laisvas elektroninės komercijos sprendimas „WordPress“, bet jis taip pat yra lengva naudoti, apima daugelio produktų formatų palaikymą, turi valiutų ir mokesčių parinkčių, siūlo galimybę integruoti kelis siuntimo būdus ir turi įmontuotą „PayPal“, čekių, banko pavedimų ir grynųjų pinigų pristatymo palaikymą. Tai gana nuostabu, bet kas, jei norite daugiau?

„WooCommerce“ yra tobula. „WooCommerce“ yra puikus pasirinkimas, tačiau tai lemia daugybę kitų elektroninės komercijos papildinių: daugybė nemokamų ir „premium“ plėtinių. Šiandien mes dalijamės absoliučiai geriausiais „WooCommerce“ plėtiniais, skirtais „WordPress“. Šie įskiepiai prideda papildomų funkcijų, tokių kaip WPML vertimai, patobulintas pristatymas, lengvas stiliaus pritaikymas ir dar daugiau, kad galėtumėte sukurti parduotuvę, kuriai reikia jūsų svetainės..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Contents

1. „WooCommerce Premium“ narystės paketas

„WooCommerce Premium“ narystės paketas

„WooCommerce“ narystės paketas yra puikus plėtinys, kad sukurtumėte savo narystę ar prenumeratą pagrįstą internetinį verslą. Parduokite mėnesio prenumeratos dėžę, pasiūlykite papildomą mėnesinį palaikymą savo interneto dizaino klientams, sukurkite aukščiausios kokybės savaitinį informacinį biuletenį ar dar ką nors. Į šį rinkinį įeina 19 pagrindinių „WooCommerce“ priedų (kuriuos sukūrė „WooCommerce“), kad būtų galima pridėti narystės pakopas, pasirinktinę prieigą prie svetainės, produktus, atsiskaitymo tvarkaraščius, kelis mokėjimo procesorius ir dar daugiau.

2. „WooCustomizer“ (nemokamas)

„WooCustomizer“ papildinys

Tinkinkite „WooCommerce“ puslapius naudodamiesi „WooCustomizer“. Šis nemokamas papildinys yra pilnas funkcijų, kad jūsų parduotuvė būtų dar geresnė. Naudokite įmontuotos stiliaus parinktis tiesioginiame tinkintuve, redaguokite / pašalinkite skirtukus produktų puslapiuose, sukurkite pardavimo reklamjuostes, tinkinkite mygtuką „Pridėti į krepšelį“, redaguokite / pašalinkite standartinius „WooCommerce“ produkto parametrus (pvz .: SKU, pavadinimas ir t. T.) Ir daugiau kurti dar geresnius puslapius. „WooCustomizer“ taip pat siūlo parinktis, kaip redaguoti krepšelio puslapį, kasų laukus ir netgi valdyti administratoriaus pardavimo statistiką..

Bet norėdami daugiau funkcijų norėsite naujovinti į „WooCustomizer“ pro licenciją. Tokiu būdu turėsite prieigą prie katalogo režimo, kad galėtumėte lengvai naršyti, beveik neatidėliotiną „Ajax“ produktų paiešką, konversijas, skatinančias greitas produktų peržiūras, „WooCommerce“ meniu krepšelį ir net tinkinamą padėkos puslapį. Be to, visos „Pro“ licencijos apima aukščiausios kokybės palaikymo ir atnaujinimo metus.

3. „WooCommerce“ filialų atskleidimas (nemokamas)

Filialo „WooCommerce“ atskleidimas

Ar naudojate „WooCommerce“ norėdami valdyti savo dukterinę parduotuvę? Tai nuostabu! Kadangi „WooCommerce“ palaiko išorinius produktus, tai puikus būdas pridėti ir reklamuoti produktus iš dukterinių programų, kuriose jūs dalyvaujate. Bet ne nuostabu yra tai, kad „WooCommerce“ nesiūlo jokių būdų atskleisti savo partnerių ryšius pagal numatytuosius nustatymus – štai kur šis nemokamas Įsijungia įskiepis. „WooCommerce“ filialų atskleidimas leidžia lengvai laikytis FPK taisyklių ir pridėti pranešimą apie visas jūsų išorines (dukterines) prekes. Įskiepis netgi prideda naują skyrių prie „WooCommerce“ tiesioginio pritaikymo parametrų nustatymų – kad galėtumėte redaguoti pranešimo tekstą ar vietą ir pamatyti, kaip jis atrodo prieš paskelbdamas pakeitimus savo svetainėje.

4. „OpenPOS“ – „WooCommerce“ pardavimo punktas (POS)

„OpenPOS“ - „WooCommerce“ pardavimo punktas (POS)

Ieškai būdo, kaip išplėsti savo „WooCommerce“ verslą ir padidinti pardavimus? Parduokite savo prekes internetu ir parduotuvėje naudodamiesi „WooCommerce“ ir „OpenPOS“ priedu. Šis nuostabus papildinys leidžia lengvai parduoti produktus tiesiai klientams, nesvarbu, ar tai plytų ir skiedinių parduotuvė, ar iššokanti parduotuvė. Naudodami „OpenPOS“ galite apdoroti pirkimus ir sinchronizuoti atsargas realiuoju laiku. Jūs netgi galite atsispausdinti kvitą savo klientams vietoje. Dėl pinigų grąžinimo ar mainų galimybės jūsų klientai bus patenkinti ir sugrįš.

Tarp kitų nuostabių funkcijų yra palaikymas keliuose išpardavimuose ir registruose (su priskirtomis kasininkėmis), neprisijungus veikiančios galimybės, brūkšninių kodų skaitytuvo palaikymas, nuolaidos ir kuponai, mokėjimo padalijimo galimybės, sesijos informacija (žr. Prisijungimus, kasininko pavadinimą, vietą ir IP) ir dar daugiau. Visa tai ir nėra mėnesiniai mokesčiai! „OpenPOS“ išties yra puiki investicija į daugelį „WooCommerce“ parduotuvių.

5. Produkto priedai – „WooCommerce“ produktų priedai

Produkto priedai - „WooCommerce“ produktų priedų papildinys

Leiskite klientams suasmeninti jūsų produktus naudojant „Produkto priedų“ priedą. Šis aukščiausios klasės papildinys leidžia lengvai klientams pasiūlyti tinkinimus. Nesvarbu, ar tai inicialai ant rankšluosčių, ar susikurkite savo dovanų dėžutes, Produktų priedai leidžia lengvai. Kurdami ar redaguodami „WooCommerce“ produktą, naudokitės tik intuityviomis „Produkto ypatybėmis“.

Pridėkite žymėjimo langelius arba išskleidžiamuosius gaminių parinkčių sąrašus, įtraukite sąlygines gaminio funkcijų taisykles, pridėkite asmeninio pranešimo lauką, pasiūlykite dovanų įvyniojimą, rodykite pasirenkamus rinkinius ir dar daugiau. Jūs netgi galite rodyti papildomus produktus (tik nepamirškite jų pridėti kaip vaikų produktų). Be to, naudojant papildomus gaminius, galutinė produkto kaina automatiškai padidėja, kai pridedami priedai (arba sumažėja, kai jie pašalinami). Papildomas produktas taip pat suderinamas su „WooCommerce“ prenumeratomis, „WooCommerce“ užsakymais, „WooCommerce“ spausdintinėmis sąskaitomis faktūromis, „WooCommerce“ PDF sąskaitomis faktūromis ir daugeliu kitų „WooCommerce“ priedų (net kai kuriais, išskyrus tuos, kurie paminėti šiame sąraše)..

6. „WordPress“ apleistas „Cart Pro“

„WordPress“ apleistas „Cart Pro“

Nustokite prarasti pardavimus naudodami „Abandoned Cart Pro“. Šie galingi papildiniai padeda išlaikyti klientus ir susigrąžinti pamestus vežimėlius. Įgalinkite priminimų apie krepšelius parametrus el. Paštu, tekstu ar net „Facebook Messenger“. Geriausia – sąranka nesudėtinga. Tiesiog įdiekite papildinį, suformuokite savo „krepšelio“ iššokantįjį langą, pasirinkite el. Pašto šabloną, nustatykite priminimo atidėjimą ir esate pasiruošęs. Galite valdyti apleistus ir atgautus užsakymus iš papildinių prietaisų skydelio, taip pat peržiūrėti savo analizę ir statistiką (kartu su grafikais ir konversijos koeficientu)..

7. „WooCommerce“ rinkodaros automatizavimo skatinimas (nemokamas)

„WooCommerce“ rinkodaros automatizavimo nemokamas „WordPress“ papildinys

Ieškai įrankių, leidžiančių automatizuoti savo rinkodaros procesą? Tada šis yra skirtas tau. Sukurtas siekiant sklandžiai integruotis su „WooCommerce“, „Beeketing“ yra „WooCommerce“ rinkodaros plėtinių pakuotė internetinių parduotuvių savininkams. Tai padeda nustatyti pardavimo kanalą ir automatiškai paversti konversijos koeficientą be nuolatinės rankinės intervencijos. Galite naudoti „Beeketing“ rinkinį, kad reklamuotumėte produktus, naudodamiesi tiesioginio pardavimo ir kryžminio pardavimo pasiūlymais, keičiamomis nuolaidomis, grindžiamomis pirkinių krepšeliu, tikslinėmis nuolaidomis, skirtomis išeiti iš rinkos, suasmenintomis produktų rekomendacijomis ir dar daugiau. Tai greitas ir paprastas būdas pagerinti rinkodaros ir konversijų rodiklius.

8. „WooCommerce MultiStep Checkout“ vedlys

„WooCommerce MultiStep Checkout Wizard Premium Addon“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce MultiStep Checkout Wizard“ yra nuostabus papildinys, kuris nukreipia jūsų klientus į patikros procesą. Padaliję ir sutvarkę standartinį „WooCommerce“ kasų puslapį, galite sukurti patrauklų, profesionalų ir lengvai sekamą procesą, kurį gali suprasti bet kuris klientas..

9. „WooCommerce“ biri nuolaida (nemokama)

„WooCommerce“ nemokamas „WordPress“ papildinys su didelėmis nuolaidomis

„WooCommerce“ birių nuolaidų papildinys siūlo daugybę funkcijų, kuriomis galite naudotis norėdami pasiūlyti savo geriausius klientus nuolaidomis produktams ar užsakymams. Naudodami šį papildinį galite lengvai pridėti paskatinimus savo klientams pirkti daugiau. Siūlykite fiksuotas nuolaidas (tokias kaip 5 USD nuolaidos perkant 5 ar daugiau prekių), procentines nuolaidas (pvz., 20% nuolaidą perkant 20 ar daugiau prekių) arba konkrečioms prekėms taikomas nuolaidas (labiau tradicinės didmeninės kainos, tokios kaip 5% nuolaida 10, 10%). nuo 20 arba 15% nuo 30 ar daugiau). Galimybės yra begalinės ir tikrai daro įtaką jūsų klientams pirkti daugiau!

10. „WooCommerce“ pasirinktinių gaminių dėžutės

Asortimento rinkiniai („Custom Product Boxes“), skirti „WooCommerce“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Norite klientams pasiūlyti specialias kainas, kad sukurtumėte savo prekių paketą? Būtent tam buvo sukurtos pasirinktinių gaminių dėžutės! Šis nuostabus papildinys leidžia jums sukurti „WooCommerce“ parduotuvės rinkinius, kuriuose klientai gali rinktis iš daugybės produktų (pvz., 12 asortimento keksiukų už 12 USD, 12 „dovanų krepšelių“, „dovanų krepšelis“ ar net „WordPress“ kūrėjų pasirinktų 3 paslaugų paketas). ).

11. YITH WooCommerce mastelio keitiklis (nemokamas)

„YITH WooCommerce“ priartinimo didintuvas - nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei jūsų gaminio atvaizduose jūsų daiktas rodomas kambaryje eksponuojamoje vietoje (pavyzdžiui, parduodama kėdė, pastatyta pavyzdiniame gyvenamajame kambaryje), jūsų produktai yra labai detalūs (pavyzdžiui, subtiliai papuošti papuošalai) arba norite parodyti naudojamų medžiagų kokybę. sukurkite savo prekes (pavyzdžiui, dailią odinę piniginę), tada nemokamas „YITH WooCommerce Zoom Magnifier“ papildinys yra skirtas jums. Naudodamiesi šiuo įskiepiu klientai gali priartinti produktų vaizdus – būtinai įkelkite aukštos kokybės nuotraukas.

12. „WooCommerce“ juostelė (nemokama)

„WooCommerce“ nemokamo papildinio juostelė

Šis oficialus „WooCommerce“ papildinys išplečia „WooCommerce“, įtraukdamas „Stripe“ mokėjimo šliuzo palaikymą. Jums tikrai nereikia turėti galiojantį SSL sertifikatą, kad galėtumėte pridėti „Stripe“ ir priimti mokėjimus kredito kortele, tačiau verta papildomų pastangų, nes jūsų klientai turės galimybę naudotis „Visa“, „MasterCard“, „Discover“, „American Express“, JCB ir „Diners Club“. kortelę pirkiniams įsigyti.

13. „WooCommerce Amazon“ filialai

„WooZone WooCommerce“ „Amazon“ filialų papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Norite nukreipti savo svetainės klientus į „Amazon“ produktus, kurie jiems patiks? Tada tai yra jums skirtas papildinys! „WooCommerce Amazon Affiliates“ įskiepis leidžia lengvai įtraukti „Amazon“ produktus į „WooCommerce“ parduotuvę kartu su savo partnerių nuorodomis. Yra net integruotas modulis, skirtas automatiškai importuoti naujus elementus iš „Amazon“ pagal raktinius žodžius. Kitos funkcijos apima integruotą ataskaitų teikimą, kad būtų galima sekti nukreipimų pardavimus, pasirinktinio stiliaus parinktis, lengvai naudojamus trumpinius kodus ir dar daugiau!

14. „WooCommerce Stripe Payment Gateway“ (nemokamas)

„WooCommerce Stripe Payment Gateway Free WordPress“ papildinys

Naudodami nemokamą „WordPress“ įskiepį „WooCommerce Stripe Payment Gateway“, galėsite priimti mokėjimus per juostelę. Juostelė suteikia galimybę priimti pagrindines kreditines korteles, įskaitant „Visa“, „MasterCard“, „American Express“ ir dar daugiau, taip pat „Bitcoin“. „Stripe“ nustatymo mokesčių nėra, todėl galite iškart pradėti priimti mokėjimus (tiesiog žinokite, kad esate apmokestinti, kai apdorojami mokėjimai ar grąžinimai)..

15. „WooCommerce“ ryšių su klientais vadybininkas

„WooCommerce“ ryšių su klientais vadybininkas „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce“ ryšių su klientais vadybininko įskiepis suteikia jums naujų galimybių, kad galėtumėte sekti savo klientus. Šis papildinys leidžia lengvai pridėti ir redaguoti klientus, nustatyti klientų būsenas, importuoti ir eksportuoti klientų sąrašus, sekti ir siųsti el. Laiškus, skambinti ir registruoti skambučius, žiūrėti klientų pirkimo veiklą ir dar daugiau.

16. YITH begalinis „WooCommerce“ slinktis (nemokamas)

„YITH“ begalinis slinktis, skirtas „WooCommerce“ nemokamam „WordPress“ papildiniui

„YITH Infinite Scrolling“ papildinys veikia su „WooCommerce“, todėl galite parodyti savo parduotuvę begaliniu slinkties būdu. Tokiu būdu klientai gali naršyti visas jūsų atsargas pagrindiniame parduotuvės puslapyje. Nors tai gali būti nepriimtina parduotuvėms, kuriose yra šimtai produktų, ji turi daug prasmės, jei jūsų parduotuvė nėra tokia didelė.

17. „FacetWP“ išplėstinis filtravimas

Išplėstinis „FacetWP“ filtravimas „WordPress“

„FacetWP“ yra galingas „WooCommerce“ ir „WordPress“ paieškos įrankis. Naudodamiesi „FacetWP“, jūsų klientai gali nurodyti savo produktų paiešką naudodamiesi įvairiais aspektais, tokiais kaip kategorijos, žymos ir kt. Įskiepis pagrįstas ajax, todėl paieškos rezultatai greitai įkeliami į puslapį, kad jūsų klientai nepaliktų laukti.

18. „WooCommerce“ daugiakalbė WPML integracija (nemokama)

„WooCommerce“ daugiakalbis WPML integracijos nemokamas „WordPress“ papildinys

Reikia išversti „WooCommerce“ parduotuvę į kelias kalbas? Naudodami „WooCommerce“ daugiakalbį integracijos papildinį, galite lengvai naudoti WPML versti „WooCommerce“ parduotuvių puslapius ir produktus, kaip ir likusią „WordPress“ svetainę. Pastaba: šis papildinys reikalauja, kad jūs turite savo „premium“ WPML įskiepio kopiją.

19. „WooChimp“ – „WooCommerce MailChimp“ integracija

„WooChimp“ „WooCommerce MailChimp Integration Premium“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooChimp“ yra aukščiausios kokybės „WooCommerce“ „MailChimp“ integracija, leidžianti lengvai įtraukti „MailChimp“ prenumeratorius, kai jie prisiregistruoja prie kasos ir užbaigia „WooCommerce“ pirkinį. Be to, naudodamiesi „WooChimp“, taip pat galite kurti abonentų grupes, įterpti formas į bet kurį puslapį su pridėtu valdikliu ir trumpuoju kodu bei naudoti kampanijos taikymą ir išplėstines ataskaitas, kad optimizuotumėte savo konversijos koeficientą..

20. „WooCommerce“ konversijų stebėjimas (nemokamas)

„WooCommerce“ konversijų stebėjimo nemokamas „WordPress“ papildinys

„WooCommerce“ konversijų stebėjimo papildinys leidžia lengvai sekti ir stebėti jūsų „WooCommerce“ parduotuvės reklamos kampanijas. Papildinys prideda stebėjimo kodus į savo krepšelį, vartotojo registracijos ir patikros sėkmės puslapius, tada sukuria vertingas ataskaitas, kurias galite naudoti norėdami stebėti savo konversijas..

21. YITH WooCommerce Palyginti (nemokama)

YITH WooCommerce Palyginkite nemokamą „WordPress“ papildinį

Ieškai būdo, kaip klientams leisti palyginti kainas tarp panašių jūsų parduotuvėje prekių? Pabandykite išbandyti „YITH WooCommerce Compare“ papildinį. Šis nemokamas papildinys prideda parinkčių Palyginti mygtuką elementų puslapiuose, kad vartotojai galėtų pamatyti iš anksto apibrėžtą jūsų sukurtų produktų palyginimo lentelę, arba galite pridėti palyginimo valdiklį, kad klientai galėtų spustelėti norėdami pasirinkti, kuriuos elementus jie nori pamatyti palyginus..

22. „WooCommerce“ kainos pagal vartotojo vaidmenį

„WooCommerce“ kainos pagal vartotojo vaidmenį „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

Norint pasiūlyti dinamišką kainų nustatymą įvairioms klientų grupėms, jums reikės papildinio, o „WooCommerce“ kainos pagal vartotojo vaidmenį yra tik papildinys, skirtas išplėsti „WooCommerce“ jums. Šis papildinys leidžia jums sukurti vartotojo vaidmeniu pagrįstą kainodarą ir pritaikytas nuolaidas, būdingas kiekvienai grupei. Kitos patogios funkcijos apima galimybę paslėpti kainas ir mygtuką „Pridėti į krepšelį“ nuo neregistruotų vartotojų, rodyti konkrečių vartotojų vaidmenų sutaupytą procentą, sukurti gaminio žymes ir dar daugiau.

23. „WooCommerce“ norų sąrašai

„WooCommerce“ pageidavimų sąrašai „Premium WordPress“ papildinys

Norite pridėti norų sąrašą prie savo internetinės parduotuvės? Jokiu problemu! Aukščiausios klasės „WooCommerce“ pageidavimų sąrašas leidžia klientams lengvai sudaryti neribotą skaičių pageidavimų sąrašų, kuriuos jie gali viešai pasidalyti su draugais (pvz., Vestuvių registras ar Kalėdų senelio sąrašas) arba privatus. Pageidavimų sąrašai palaiko visus produktų variantus, įskaitant grupes, ir jais netgi galima dalytis socialinėje žiniasklaidoje.

24. „WooCommerce“ atgauna apleistą krepšelį

„WooCommerce“ atkuria apleistą krepšelį „WordPress“ papildinys

Klientai atsisako pirkinių krepšelių dėl įvairių priežasčių – pirkinių vitrinose, uždarytos naršyklės, atokiau nuo kompiuterio ir t. Ką, jūsų manymu, reikštų jūsų internetinis verslas, jei kiekvieną klientą galėtumėte paversti mokančiu klientu? Kaip manote, kas nutiktų, jei niekas neatsisakytų vežimėlio? Tai reikštų daugiau pinigų ir laimingesnių klientų jūsų verslui.

Norėdami juos susigrąžinti, pabandykite naudoti „WooCommerce Recover Abandoned Cart“ papildinį. Tai veikia suvokiant, kada krepšelis buvo apleistas, o paskui – su klientu, išsiųsdamas el. Laišką su pirkinių krepšelio nuoroda. Jūs netgi galite privilioti vartotoją, pridėdami kuponą prie tolesnių el. Laiškų. Jei viskas klostysis gerai, klientas spustelės nuorodą ir įvykdys savo pirkinį.

25. Nemokamas „ShipStation Integration“ priedas „WooCommerce“

„ShipStation“ integracija „WooCommerce“

„ShipStation Integration“ yra oficialus „WooCommerce“ papildinys, skirtas supaprastinti jūsų užsakymų vykdymo procesą. „ShipStation“ gali sinchronizuoti su užsakymais iš, taigi galite sekti visą procesą nuo užsakymo iki etiketės kūrimo ir komunikacijos su klientais. Be to, yra daugybė gabenimo paslaugų žemėlapių sudarymo, pasirinktinių užsakymų taisyklių, grąžinimo etikečių, ataskaitų teikimo ir dar daugiau galimybių (pastaba: šiam įskiepiui reikalingas „ShipStation“ mėnesio planas)..

26. Užsisakykite „WooCommerce“ citatos priedą

„WooCommerce“ „QuoteUp Premium“ priedo užklausa

Prašyti kainos pasiūlymo yra „WooCommerce“ aukščiausios kokybės pasiūlymų ir pasiūlymų tvarkytojas. Šis papildinys prideda funkcijų, todėl galite įtraukti „Prašyti kainos pasiūlymo“ į savo „WooCommerce“ parduotuvę. Tai puiku, jei parduodate dideliais kiekiais arba jei jūsų parduotuvėje siūlomos visiškai pritaikomos prekės (pvz., Svetainės, automobilių pritaikymai, namų rekonstravimas – jūs gaunate idėją). Privalumas yra tas, kad papildinys leidžia vartotojams labai lengvai pateikti užklausas, o jūs galite valdyti ir atsakyti į juos tiesiai iš „WordPress“, todėl visas procesas yra efektyvesnis ir efektyvesnis.

27. „WooCommerce Customizer“ (nemokamas)

„WooCommerce Customizer“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Dėl „WooCommerce Customizer“ papildinio pritaikymo krepšelio mygtuko tekstas, etiketės, produktai viename puslapyje, vietos žymeklių vaizdai, patikros tekstas ir dar daugiau yra lengvas dėka tinkinimo skydelio, kurį jis pridėjo prie „WooCommerce“. Tam naudojami PHP filtrai, įmontuoti „WooCommerce“, kad galėtumėte atlikti pakeitimus, nežinodami jokio kodo.

28. „WooCommerce“ išgalvotas gaminių dizaineris

„WooCommerce“ išgalvotas gaminio dizainerio „WordPress“ papildinys

„Fancy Product Designer“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, skirtas pridėti galingas gaminio pritaikymo parinktis į jūsų svetainę. Tokiu būdu galite pasiūlyti visiškai tinkinamus produktus su spalvomis, tekstu, dydžiais, vaizdais ir dar daugiau, naudodamiesi lengva naudoti peržiūra, kad klientai žinotų, ką gauna (pvz., „Zazzle“ ar „TeeSpring“). Be to, galite pridėti kintamą kainą, taigi, jei tam tikro stiliaus sukūrimas kainuoja brangiau, galite pridėti už jį papildomą mokestį.

29. „WooCommerce Checkout Manager“ (nemokama)

„WooCommerce Checkout Manager“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Tinkinkite „WooCommerce“ patikros puslapį naudodamiesi nemokamu „WooCommerce Checkout Manager“ papildiniu. Šis patogus papildinys prideda parinkčių išplėsti (arba paslėpti) laukus jūsų patikrinimo puslapyje, taip pat padaryti laukus būtinus, riboti laukus atsižvelgiant į vartotojo vaidmenį, išsaugoti tam tikrų laukų informaciją, pridėti datos rinkiklį, nustatyti numatytąją būseną, sukurti sąlyginius laukus ir daug daugiau. Tai yra išskirtinis įrankis, jei jums reikia rinkti papildomą informaciją apie klientus už valstybinius ar PVM mokesčius, jei norite, kad klientai užregistruotų savo pirkimą per kasą (pvz., „Premium“ temoms ar papildiniams) arba jei norite pridėti pasirinktinių nuolaidų laukų tam tikriems klientams. (atsižvelgiant į jų vartotojo vaidmenį).

30. „WooCommerce“ pardavimo punktas

„WooCommerce“ prekybos taško „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

Norite parduoti produktus klientams asmeniškai, akis į akį, savo realiojo gyvenimo parduotuvėje? Jokiu problemu. Naudodami „WooCommerce“ pardavimo taško (POS) papildinį galite parduoti savo parduotuvėje naudodamiesi „WooCommerce“. Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys ir mokėjimo priėmimo būdas. Į papildinį taip pat įeina vietinių mokesčių, kintamų produktų, ankstesnių užsakymų, brūkšninių kodų palaikymo, užsakymo užrašų, nuolaidų / kuponų, el. Pašto kvitų palaikymo palaikymas ir dienos pabaigoje net galite pamatyti registro ataskaitą..

31. Patobulinta elektroninė komercija „Google Analytics“ (nemokama)

Patobulintas el. Prekybos „Google Analytics“ nemokamas „WooCommerce“ priedas

Norite pamatyti „WooCommerce“ parduotuvės „Google Analytics“ su pridėta patobulintos el. Prekybos funkcija? Pabandykite šį papildinį. Patobulintas e-komercijos „Google Analytics“ papildinys prideda keturias ataskaitas: apsipirkimo elgsena, patikros elgsena, produkto našumas ir pardavimo našumas. Tai naudodami galite optimizuoti savo produktų puslapius, pardavimo taktiką ir dar daugiau.

32. „Klarna for WooCommerce“ (nemokama)

„Klarna“ skirtas „WooCommerce“ nemokamam „WordPress“ papildiniui

„Klarna for WooCommerce“ prideda naują klientų mokėjimo metodą. Šis oficialus „Klarna WooCommerce“ plėtinys pakeičia numatytąjį „WooCommerce“ kasą „Klarna“, kad klientai apsipirktų naudodami savo el. Pašto adresą ir pašto kodą. „Klarna“ suteikia pirkėjams galimybę apsipirkti įvairiose svetainėse, išsiregistruoti kasoje ir tada sumokėti už visus pirkinius vienoje mėnesinėje sąskaitoje faktūroje..

33. „WooCommerce“ meniu krepšelis (nemokamas)

„WooCommerce“ meniu krepšelis Nemokamas „WordPress“ papildinys

„WooCommerce“ meniu krepšelis daro tik tai, ką sako – prideda „WooCommerce“ pirkinių krepšelį prie pagrindinio jūsų temos naršymo meniu. Yra parinkčių, kaip pridėti piktogramą, prekių skaičių ir krepšelio sumą, taip pat krepšį plūduriuoti kairėje arba dešinėje. Taip pat galite patobulinti stilių naudodamiesi šiek tiek pasirinktinio CSS, nes tai užtruks kaip numatytasis jūsų dabartinio meniu stilius..

34. „WooCommerce“ dinamiškos kainos ir nuolaidos

„WooCommerce“ dinaminė kainodara ir nuolaidos „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

„WooCommerce“ dinaminė kainodara ir nuolaidos suteikia jums galią pridėti pasirinktines kainas ir paskatas, kad įtikintumėte klientus pirkti daugiau. Šis papildinys suteikia visapusišką kainų valdymą jūsų svetainėje, leidžiant įgyvendinti keletą taisykles nepaisyti numatytų kainų. Tai leidžia jums siūlyti nuolaidas atostogoms ar dideliam pirkiniui arba ištikimiems klientams pasiūlyti reklaminę kainą visam gyvenimui. Naudokitės kiekių nuolaidų, specialių pasiūlymų, suderintų elementų, pakartojamų specialių pasiūlymų, procentinių nuolaidų, sąlyginio reklaminio taikymo ir dar daugiau pasirinkčių galimybėmis..

Tai atliekama sukonfigūravus sąlygines kainodaros strategijas, leidžiančias nustatyti tikslias, atrodytų, neriboto scenarijų skaičiaus kainas. Pvz., Galite nustatyti taisykles, pagal kurias nustatoma, kada suaktyvinama kainodaros strategija, atsižvelgiant į datą, bendras išlaidas ir tai, ar konkrečios prekės yra kliento krepšelyje. Taip pat galite sukrauti šias taisykles vis sudėtingesnėms kainų strategijoms. Jei norite apriboti vieną reklaminę kainą už kiekvieną užsakymą, galite savo kainų taisykles suskirstyti pagal hierarchiją. Taigi, jei suaktyvinta viršutinė, sąrašo apačioje esančios taisyklės negali būti. Galiausiai galite pasirinkti, ar nuolaidos bus taikomos prieš apmokestinimą, ar po jo.

Kainodara gali turėti didelę įtaką jūsų parduodamai sumai, ir jei norite įspūdingai rafinuoto sprendimo, kaip valdyti visas savo kainodaros strategijas, žiūrėkite ne toliau kaip „WooCommerce“ dinaminio kainų nustatymo ir nuolaidų papildinys..

35. „WooCommerce“ „Google Analytics“ integracija (nemokama)

„WooCommerce“ „Google Analytics“ integracijos nemokamas „WordPress“ papildinys

„Google Analytics“ yra galingas skaitytojų elgesio, populiaraus turinio ir srauto šaltinių analizės įrankis jūsų svetainėje. Bet naudodamiesi „WooCommerce“ „Google Analytics“ integracijos įskiepiu galite pamatyti visą šią ir dar daugiau informacijos savo „WooCommerce“ parduotuvėje. Papildinys suteikia galimybę pamatyti, kaip klientai randa jūsų gaminius, kurie yra populiaresni, ir netgi galite integruoti, kad pamatytumėte, kurie persiuntimai virsta pardavimais..

36. YITH WooCommerce Greita peržiūra (nemokama)

Greitas peržiūros nemokamas „WordPress“ papildinys

Ar jūs kada nors lankėtės internetinėje parduotuvėje, kurioje galima greitai atidaryti elemento šviesos dėžutę, kad galėtumėte pamatyti detalę apie prekę, papildomas nuotraukas ir net įtraukti ją į savo krepšelį neišeidami iš puslapio? Būtent tai „YITH WooCommerce“ greita peržiūra prideda prie „WooCommerce“. Tai lengva įdiegti ir nustatyti, todėl jūsų klientams bus lengviau apsipirkti.

37. „AfterShip WooCommerce“ stebėjimas (nemokamas)

„AfterShip WooCommerce“ stebėjimo nemokamas „WordPress“ papildinys

„AfterShip WooCommerce Tracking“ papildinys yra paprastas būdas valdyti savo prekių buvimo vietą, kad būtumėte tikri, kad jos pristatomos laiku ir reikiamoje vietoje. Įskiepis prideda stebėjimo numerio ir nešiklio laukus prie jūsų administratoriaus skydelio, kad kai tik išsiunčiate užsakymą, tiesiog įveskite informaciją, kad klientas galėtų jį pamatyti savo užsakymų istorijos puslapyje. Palaikoma daugiau nei 200 vežėjų visame pasaulyje, todėl galite nemokamai stebėti visas jūsų siuntas.

38. Rodyti „WooCommerce“ produkto daugialypį išdėstymą

Rodyti „WooCommerce Premium“ „WordPress“ papildinio daugialypį gaminio išdėstymą

„WooCommerce“ produkto rodymo daugialypis išdėstymas yra greitas ir paprastas būdas pridėti produkto rodymo parinkčių prie „WordPress“ temos, jei ji dar nepalaiko „WooCommerce“. Įskiepis prideda „WooCommerce“ puslapio nustatymo, mygtukų stiliaus, spalvų parinkčių, pasirinktinio mygtuko teksto, tinklelio išdėstymo, lentelės išdėstymo, karuselių, filtrų ir dar daugiau parinkčių..

39. „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros (nemokamos)

„WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros - nemokamas „WordPress“ papildinys

Naudodami nemokamą „WooCommerce PDF Invoices Free WordPress“ papildinį, galite sukurti paprastas PDF sąskaitas faktūras visiems jūsų „WooCommerce“ pardavimams. Papildinys automatiškai sukuria sąskaitą faktūrą, prideda ją prie savo kliento el. Laiško arba siunčia į „Dropbox“, „Google“ disko, „OneDrive“ ar „Egnyte“ paskyrą..

40. „WooCommerce“ viskas viename-SEO paketo integracija (nemokama)

„WooCommerce“ viskas viename-SEO paketo integravimo nemokamas papildinys

„WooCommerce All-in-One-SEO Pack“ integravimo papildinys yra nemokamas ir paprastas būdas pridėti SEO parinktis iš Viskas viename SEO paketas įskiepį į savo „WooCommerce“ parduotuvę (pastaba: kad šis papildinys veiktų, turite būti įdiegę ir įjungę „Viskas viename“ SEO). Tai prideda jūsų produkto puslapių meta pavadinimą, aprašą, raktinius žodžius, meniu pavadinimą, pavadinimo atributus ir parinktį išjungti produktą.

41. „YITH WooCommerce Ajax“ produktų filtras (nemokamas)

„YITH WooCommerce Ajax“ produktų filtrų nemokamas „WordPress“ papildinys

Nemokamas „YITH WooCommerce Ajax“ produktų filtras leidžia klientams greitai ir lengvai filtruoti jūsų parduotuvės produktus neišeinant iš puslapio. Klientai gali filtruoti pagal etiketes, sąrašus, spalvas ir išskleidžiamąjį meniu norėdami pamatyti, kurie iš jūsų produktų atitinka jų tikslius poreikius.

42. „WooCommerce“ valiutos keitiklis

„WooCommerce“ valiutos keitiklis - „WordPress“ papildinys

Jei dirbate parduotuvėje, kurioje dirbama keliose šalyse, greičiausiai norėsite, kad kainos būtų parodytos vietine valiuta. „WooCommerce“ valiutos keitiklis daro tai nepaprastai lengva! Tiesiog įdiekite ir sukonfigūruokite savo valiutas konvertuoti „Google“, ECB arba rankiniu būdu. Taip pat yra įtrauktas valdiklis ir trumpasis kodas, skirti pridėti valiutos konvertavimus ten, kur, jūsų manymu, klientams bus naudingiausia. Premija: taip pat galite išbandyti nemokama versija (kuriame yra mažiau funkcijų ir parinkčių), kad pamatytumėte, ar jis tinka jums.

43. „WooCommerce“ stiprintuvas (nemokamas)

„WooCommerce Free WordPress“ papildinio stiprintuvas

Norite vienu spustelėjimu į „WooCommerce“ įtraukti daugybę funkcijų? Tiesiog įdiekite „Booster“, skirtą „WooCommerce“. Šis nemokamas, bet galingas papildinys apima stebėtiną kiekį „WooCommerce“ priedų, įskaitant valiutas, valiutų kursus, kainų formatus, nurodykite savo kainos parinktį, didmeninę kainą, pasirinktinį mygtuką ir kainų etiketes, rezervavimo palaikymą, bendrąjį finansavimą, automatinius SKU, mini kasų krepšelį, pasirinktinius mokėjimo šliuzai, papildomi admin įrankiai, WPML vertimo stiprintuvas, WooCommerce eksporto įrankiai ir dar daugiau. Tai gana nuostabu.

44. „WooCommerce“ eilės numeriai (nemokami)

„WooCommerce“ eilės užsakymų numeriai - nemokamas „WordPress“ papildinys

Ar norite, kad jūsų užsakymai būtų sukurti skaitine tvarka? Nesijaudinkite – tam yra skirtas nemokamas „WooCommerce“ eilės užsakymų numerių papildinys. Įdiegęs šį „WordPress“ papildinį užtikrins, kad visi jūsų užsakymai bus tvarkingi. Jei jau turite užsakymų, papildinys prasidės nuo jūsų didžiausio užsakymo numerio ir tęsis iš eilės. Jei neturite užsakymų, jis prasidės nuo 1. Lengvas ir efektyvus!

45. WooCommerce paprasti aukcionai

„WooCommerce“ paprastieji aukcionai „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce“ tapo tik geriau aukcionuose – tiesiog įdiekite „WooCommerce Simple Auctions“ papildinį ir išplėskite „WooCommerce“, kad taptų tikru aukcionų sprendimu. Naudodamiesi šiuo „WooCommerce“ plėtiniu, galite lengvai sukurti aukcionų svetainę arba padaryti „Ebay“ kloną naudodami įprastus, atvirkštinius ir uždarus aukcionus kartu su įprastais produktais..

„WooCommerce“ paprastų aukcionų papildinyje yra galingi „wp-admin“ įrankiai, tokie kaip puslapis su visa aukciono veikla, aukcionų istorija, kur galite valdyti pasiūlymus, nustatyti automatinį sąrašų sudarymą ar rankiniu būdu parduoti aukciono elementus. Jūsų aukcionams bus pranešta el. Paštu (su taisomais šablonais) apie aukcionų būseną. Vartotojai taip pat gali stebėti aukcionus, patikrindami aukcionų puslapį arba aukcionų veiklos puslapį..

Daugybė įtrauktų trumpųjų kodų ir valdiklių leidžia gražiai nustatyti „WooCommerce“ aukciono svetainę. Papildinyje taip pat yra išplėstinis rūšiavimas, susijęs su aukcionais – galite rūšiuoti aukcionus pagal pabaigos datą, dabartinį pasiūlymą, veiklą, kuo greičiau pasibaigiantį ir nusipirkti kainą. Be to, jei įgalinsite „Ajax“ tiesioginių kainų patikrinimą, konkurso dalyviai gali stebėti, kaip aukcionai keičiasi tiesiogiai, nereikia iš naujo įkelti aukciono puslapio, įskiepis automatiškai atnaujina esamą kainos pasiūlymą ir aukcionų istorijos lentelę..

Naudodamiesi paprastais „WooCommerce“ aukcionais, gausite paprastą, tačiau galingą aukcionų sprendimą, kurį nesunku sukonfigūruoti ir prižiūrėti – aukciono svetainę galite paruošti per mažiau nei 30 minučių. Paruoškite savo „WordPress“ aukcionų svetainę jau šiandien – ir būtinai patikrinkite daugiau toliau pateiktų papildinių funkcijų!

46. ​​YITH WooCommerce vaizdo įrašas (nemokamas)

„YITH WooCommerce“ siūlomas vaizdo įrašų nemokamas „WordPress“ papildinys

YITH WooCommerce vaizdo įrašų papildinys daro tik tai, kas sakoma – prideda galimybę jums naudoti rodomą vaizdo įrašą WooCommerce produktuose. Tiesiog įklijuokite URL, kad pridėtumėte „YouTube“ arba „Vimeo“ vaizdo įrašų demonstraciją prie savo produktų, kad parodytumėte, kaip veikia jūsų produktas (kuris, tikiuosi, sulauks daugiau konversijų).

47. Subscriptio – „WooCommerce“ prenumeratos

Subscriptio - „WooCommerce“ prenumeratos „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

Subscriptio WooCommerce prenumeratos suteikia galimybę parduoti prenumeratas savo klientams. Šis papildinys prideda periodinius mokėjimus su nustatymo mokesčio galimybėmis, nemokamu bandomuoju periodu ir galiojimo pabaigos data, kad būtų lengviau valdyti prenumeratos pasiūlymus. Prenumerata apima pauzių, kelių prenumeratų, vienkartinių mokesčių ir dar daugiau galimybių.

48. YITH WooCommerce katalogo režimas (nemokamas)

Atsisiųskite „YITH WooCommerce“ katalogo režimo nemokamą „WordPress“ papildinį

„YITH WooCommerce Catalog Mode“ nemokamas „WordPress“ papildinys sudeda visas jūsų „WooCommerce“ parduotuvės atsargas į lengvai skaitomą katalogo formatą. Tai yra labai naudingas įskiepis, ypač tais atvejais, kai gali prireikti šiek tiek parduoti parduotuvę neprisijungus prie įprastos priežiūros ar atnaujinti svetainę. Tokiu atveju jūsų pagrindinė parduotuvė klientams gali būti neprieinama, tačiau jie vis tiek gali peržiūrėti jūsų internetinį katalogą ir susisiekti su jumis klausimais ar užsakymo užklausomis.

49. „WooCommerce“ lentelės kainos pristatymas

Lentelės normos pristatymas „WooCommerce“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Lentelės normos pristatymas „WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys, suteikiantis galimybę pridėti kelias pristatymo normos parinktis „WooCommerce“ parduotuvėje. Tai puikus būdas pasiūlyti vartotojams kelias pristatymo parinktis per kasą.

Kas nemėgsta apsipirkti internete? Tai nesunku ir galite rasti beveik viską, ko tik norite. Palengvinkite savo įprastų pirkėjų gyvenimą, pridėdami „WooCommerce“ lentelės tarifą. Naudodamiesi šiuo nuostabiu įskiepiu galite savo nuolatiniams asmenims pasiūlyti nemokamą pristatymą per tam tikrą sumą, rinktis standartinį ar 2 dienų pristatymą, specialius tarifus, susijusius su svoriu ar matmenimis ir dar daugiau. „WooCommerce“ lentelės tarifų siuntimas leidžia lengvai pridėti naudingų siuntimo variantų klientams.

Be to, kad kasoje galite pridėti daugybę siuntimo parinkčių, taip pat galite nurodyti, kurias parinktis galima naudoti pagal vartotojo užsakymą arba pagal jų krepšelyje esančias prekes. Tai puikus būdas pristatyti specialius pristatytus produktus su nuolaida su nuolaida, nemokamą didelių užsakymų gabenimą ir dar daugiau. Taip pat galite naudoti „WooCommerce“ įskiepio parinktį „Lentelės tarifas“, norėdami nustatyti taisykles pagal svorį, kiekį, matmenis, paskirties vietą ir, žinoma, kainą.

50. „WooCommerce“ papildomų produktų parinktys

„WooCommerce“ papildomos produkto parinktys „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

„WooCommerce Extra Product Options“ papildinys yra universalus „WooCommerce“ produktų kūrėjas. Naudodami šį papildinį galite kurti produktų puslapius, kad būtų įtrauktos sąlyginės produktų variacijos, lanksčios kainų parinktys ir produkto puslapio tinkinimai. Įskiepis prideda daugybę „WooCommerce“ parinkčių, įskaitant žymimuosius laukelius, tingų vaizdų įkėlimą, fiksuotų ir procentinių kainų padidėjimą, formos laukų kūrėją ir dar daugiau.

51. YIKES tinkintų produktų skirtukai „WooCommerce“ (nemokami)

„YIKES“ tinkintų produktų skirtukai, skirti „WooCommerce“ nemokamam papildiniui

„YIKES“ tinkintų produktų skirtukai „WooCommerce“ yra puikus įrankis išplėsti pagrindinį „WooCommerce“ įskiepį, kad produktų puslapiuose būtų papildomi pasirinktiniai skirtukai. Iš produkto redagavimo ekrano administratoriai gali pridėti skirtukus (pagal produktą), pertvarkyti skirtukus ir, žinoma, juos ištrinti. Tai patogu, jei norite pridėti pasirinktinį vietos skirtuką su „Google Map“, specialųjį su papildomos informacijos apie gaminį lentele ar net skirtuką su produkto naudojimo nuorodomis..

52. „WooCommerce“ produktų slankiklis (nemokamas)

„WooCommerce“ produktų slankiklis „WordPress“ papildinys

„WooCommerce Product Slider“ įskiepis yra paprastas būdas pridėti reaguojantį „WooCommerce“ gaminio slankiklį ir karuselę į savo svetainę. Tiesiog įdiekite papildinį ir naudokite pridedamąjį trumpąjį kodą bei valdiklį, norėdami pridėti produktų demonstravimo skaidrių ir karuselių į bet kurį įrašą, puslapį ar valdiklį parengtą sritį..

53. YITH „WooCommerce“ esminis rinkinys Nr. 1: nemokamas priedų paketas

„Yith“ esminis „WooCommerce“ rinkinys Nr. 1: nemokamas priedų paketas

Jums patinka „YITH“ nemokamų „WooCommerce“ plėtinių rinkinys, tačiau nenorite jų įdiegti po vieną? Gaukite nemokamą priedų paketą! „YITH Essential Kit # 1“ šiuo metu yra priedai „ajax“ paieškai, produktų filtrai, spalvų / etikečių variantai, produktų palyginimai, produkto vaizdo mastelio keitimas, „WooCommerce“ greita peržiūra, begalinis slinktis, pageidavimų sąrašai, citatos, laukimo sąrašai, katalogo režimas, išplėstinės apžvalgos ir tonų daugiau.

54. „WooCommerce“ laimingų ratų nuolaidos

„WooCommerce Lucky Wheel“ nuolaidos „Premium WordPress“ papildiniui

Pridėkite naują įdomų klientų sutaupymo būdą jūsų parduotuvėje (pridėkite pirkėjo skubumo jausmą) su nugara, kad laimėtumėte kuponą ar nuolaidą. Aukščiausios klasės „WooCommerce“ „Lucky Wheel“ papildinys apima paprastas galimybes pridėti kupono „ratą“ į savo svetainę – visi klientai turi užsiprenumeruoti savo el. Pašto adresą, o papildinys sugeneruos unikalų kodą, kuris bus išsiųstas jiems. Geriausias iš visų papildinių sinchronizavimas su „MailChimp“, taigi jūs plečiate savo naujienlaiškių sąrašą ir nauji klientai taupo pinigus – tai laimės.

55. „WooCommerce“ aikštė (nemokama)

„WooCommerce“ nemokamo „WordPress“ papildinio aikštė

Priimkite mokėjimus už savo parduotuvės produktus internetu ir parduotuvėje naudodami „Square“ priedą. Su „Square“ galite išplėsti savo verslą greičiau, turėdami galimybę priimti mokėjimus bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Be to, kadangi papildinys integruotas su jūsų atsargomis, aikštėje iškart pamatysite visus produkto pakeitimus, todėl visada žinote dabartinį pavadinimą, kainą, atsargų numerį ir kt..

56. „WordPress WooCommerce“ daugialypis pardavėjas

, kiekvienas turi savo pardavimo profilį ir galimybę valdyti savo pristatymą. Jūs (kaip administratorius) vis tiek turėsite galimybę valdyti visą „WooCOmmerce“ parduotuvę su galimybe patvirtinti pardavėjus, nustatyti komisinius tarifus ir įgalinti automatinį skelbimą patikimiems pardavėjams.

Informacija ir atsisiųsti

Pradėkite savo prekyvietę naudodami „WordPress“ ir „WooCommerce“ priedą „Multi Vendor“. Šis galingas rinkos papildinys suteikia jums galimybę pridėti kelis pardavėjus į savo „WooCommerce“ parduotuvę, kiekvienas iš jų turi savo pardavimo profilį ir galimybę valdyti savo siuntimą. Jūs (kaip administratorius) vis tiek galėsite valdyti visą „WooCommerce“ parduotuvę su galimybe patvirtinti pardavėjus, nustatyti komisinius dydžius ir įgalinti automatinį paskelbimą patikimiems pardavėjams..

57. „WooEvents“ kalendoriaus ir renginių užsakymas

„WooEvents“ kalendoriaus ir renginių užsakymas „Premium WordPress“ papildinys

Susikurkite artėjančių įvykių kalendorių ir pardavinėkite bilietus internetu naudodamiesi „WooEvents“. Įskiepis prideda naudingų kalendoriaus parinkčių, įskaitant įvykio datą, vietą, garsiakalbius, tvarkaraštį, „Google“ žemėlapį, vaizdus, ​​bendrinimą ir integraciją su kalendoriaus programomis (pvz., „Google“ kalendoriumi ar „iCal“). Bet svarbiausia, kad naudodamiesi „WooCommerce“ galite nustatyti kainą ir parduoti bilietus. Tai puikus būdas valdyti bilietus į bendruomenės renginius, karnavalus, lėšų rinkėjus, koncertus ir dar daugiau.

58. „WooCommerce“ mokėjimas naudojant „Amazon“ (nemokamas)

Mokėkite naudodamiesi „Amazon“ už „WooCommerce“

Šis nemokamas papildinys integruoja „Amazon Payments“ su jūsų „WordPress“ diegimu. Naudodami šį papildinį klientai gali naudoti „Amazon“ užsakymui užpildyti. Patikros procesas vis dar vyksta jūsų svetainėje, tačiau dar yra papildomas „Amazon Pay“ apsaugos nuo sukčiavimo skelbimo ir įmontuoto optimizavimo mobiliesiems privalumas..

59. „YITH WooCommerce Ajax Search“ (nemokama)

„YITH WooCommerce Ajax“ paieškos nemokamas „WordPress“ papildinys

Nemokamas „WooCommerce Ajax Search“ papildinys klientams suteikia galimybę lengvai ieškoti jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje ir pamatyti momentinius naujinius. Pridėjus panašią „tiesioginę paiešką“, klientams daug lengviau ieškoti dabartinės jūsų atsargos, ypač jei jūsų parduotuvėje yra šimtai ar tūkstančiai prekių.

60. „WooCommerce“ socialinis prisijungimas

„WooCommerce“ socialinio prisijungimo „Premium WordPress“ papildinys

Kuo greičiau užfiksuosite savo pirkėjo informaciją, tuo geresnė patirtis ir greitesnis apmokėjimas. Kas gali būti geresnis būdas pagreitinti patikrą, nei leisti vartotojams kurti paskyras, prisijungti ir išsiregistruoti per mėgstamus socialinius tinklus?

Palaikant pagrindinius socialinius tinklus, pasirinktinius peradresavimo URL, automatinę integraciją, registraciją spustelėjus vieną kartą, nuvilkite vartotojo sąsają, kelis prisijungimo atvejus ir lentelių diagramas, kad galėtumėte stebėti registracijos veiklą, „WooCommerce Social Login“ įskiepis yra patikimas įrankis, padedantis daug pasiekti mažai pastangų. Įskiepis aprūpintas puikiu palaikymu, visa dokumentacija, vadovėliais ir turi beveik puikų pirkėjo įvertinimą.

61. „WooCommerce Checkout“, skirtas skaitmeninių prekių priedui

„WooCommerce“ kasa skaitmeninėms prekėms

„WooCommerce“ skaitmeninių prekių kasa leidžia praleisti nereikalingus laukus, kad galėtumėte greičiau uždaryti sandorį. Juk paprasčiausia, kai prašote nurodyti fizinį adresą, kad el. Laišką atsiųstumėte el. Paštu. Jei parduodate atsisiunčiamus skaitmeninius produktus, pirkėjai tikisi, kad gaus produktą kuo greičiau. Šiam papildiniui nereikia jokios konfigūracijos, kad būtų patobulintas jūsų patikros puslapis – tiesiog įdiekite ir paleiskite!

62. „WooCommerce“ katalogo režimas

„WooCommerce“ katalogo režimo „WordPress“ papildinys

Internete, kuriame varžybos vyksta vos vienu paspaudimu. Išskyrimas skaičiuoja daugiau, nei nori patikėti. Pridėkite funkcijų ir išsiskirkite naudodamiesi „WooCommerce“ katalogo režimu, kuris pakeičia numatytąją „WooCommerce“ parduotuvę katalogo peržiūros parduotuve.

Katalogo režime mygtukas „Pridėti į krepšelį“ yra pašalintas ir jūs galite pasirinkti, kad vietoje jo būtų rodoma kaina ar viskas, ko norite. Katalogo režimas leis parodyti daugiau produktų ir patraukti tik susidomėjusius klientus. Kadangi pirkėjai negali produktų pridėti į krepšelį, jie susisieks su jumis (arba padarys viską, ko norite).

63. „WooCommerce Online Products Designer“ plėtinys

„WooCommerce“ internetinių produktų dizaineris

Informacija ir atsisiųsti

Suteikite savo klientams galimybę lengvai pritaikyti gaminio dizainą prieš išsiregistruodami. Įdiegę (nesudėtinga ir nesudėtinga), galite naudoti „WooCommerce Products Designer“ norėdami sukurti savo pasirinktinius dizainus, patraukti paveikslėlius iš socialinių tinklų, tokių kaip „Instagram“, arba pasinaudoti neribota iškarpų ir pasirinktinių šriftų pranašumais..

Klientas gali sukurti nuostabius dizainus, pasirinkdamas iš jūsų paruoštų šablonų, įkeldamas savo pačių sukurtus dizainus arba pagamindamas unikalius dizainus iš tuščio šiferio. „WooCommerce Products Designer“ papildinys taip pat palaiko kelias kalbas ir apima aukščiausios kokybės palaikymą.

64. „Galaxy Funder WooCommerce Crowdfunding“ sistema

„Galaxy Funder“ - „WooCommerce“ bendro finansavimo sistema

Kitas nuostabus „FantasticPlugins“ papildinys – „Galaxy Funder“ yra įrankis, kurio jums reikia, kad paleistumėte savo minios finansavimo svetainę. Tai suteikia visas galimybes, kurių jums reikia norint paversti „WooCommerce“ parduotuvę galingu minios finansavimo portalu.

Tai lengva nustatyti ir naudoti. Pavyzdžiui, kampanijos kūrimas yra toks pat kaip produkto kūrimas „WooCommerce“, todėl turėtumėte turėti daug džiaugsmo. „Galaxy“ finansuotojas turi keletą nuostabių funkcijų, tokių kaip trumpųjų kodų generatorius, atlygio / perkėlimo sistema, pritaikomas dizainas (naudojant CSS), visiškai reaguojantis, paruoštas vertimui ir suderinamas WPML.

65. „WooCommerce“ pristatymo laiko rinkiklis

Woocommerce pristatymo laiko rinkiklis

Rinkodara nesibaigia pirkėjui užsukus į jūsų elektroninę parduotuvę. Pirkimas nesibaigia. Klientų aptarnavimas, kurį jūs siūlote savo pirkėjams, yra didžiulė jūsų rinkodaros dalis, ir šis papildinys padeda jums perkelti klientų aptarnavimą po pardavimo į kitą lygį.!

Šis „WooCommerce“ priedas leidžia klientams patikrinimo puslapyje pasirinkti produktų pristatymo datą ir laiką. Tu gali “… Apriboti siuntimo datas ir dienų seką…“, Todėl nesijaudinkite dėl klientų, kurie prašo gabenti švenčių dienomis, savaitgaliais ar bet kuriuo kitu metu, kurio negalite pristatyti.

66. „WPB WooCommerce“ gaminio slankiojantis papildinys

„WPB WooCommerce“ gaminio slankiojantis papildinys

„WPB WooCommerce“ produktų slankiklis yra paprastas būdas greitai reaguoti į jūsų parduotuvę. Pasirinkite iš siūlomų produktų, naujausių papildymų, konkrečios kategorijos, žymų arba sukurkite pasirinktinį produktų ID sąrašą. Jūs netgi galite rodyti įvertinimą, kainą ir pridėti mygtuką į krepšelį. Tiesiog naudokite trumpąjį kodą, kad įdėtumėte skaidrę į bet kurį įrašą ar puslapį. Papildinys taip pat yra vertimo ir paruoštas RTL.

67. „WooCommerce“ gaminio ženklelio valdytojas

„WooCommerce“ produktų ženklelių tvarkyklės „Premium“ papildinys

Pridėkite pasirinktinius ženkliukus prie savo parduotuvės naudodamiesi „WooCommerce“ prekės ženklelio tvarkykle. Naudodami šį papildinį galite susikurti savo ženklelius pagal kategorijas, produktų atributus, populiarumą, išpardavimus ir pan. Sukūrę, rodysite ženkliukus produktų puslapiuose, archyvuose ar net filtruose..

68. „WooCommerce“ produktų galerijos slankiklis – „Twist“

Prekės galerijos slankiklis, skirtas „WooCommerce“ - „Twist Premium“ priedas

„Twist“ produktų galerijos slankiklis yra paprastas būdas atnaujinti produktų puslapius. Tiesiog pritvirtinkite papildinį ir įgalinkite savo daiktų horizontalias arba vertikalias galerijas. Tiesiog būtinai pridėkite daug produktų vaizdų! Papildinys taip pat palaiko vaizdo įrašus, automatinį paleidimą ir „lightbox“ tinkinimo parinktis.

69. „WooCommerce“ produktų filtras

„WooCommerce“ produktų filtro papildinys

Potencialiems klientams turėtų būti suteikta galimybė iškart rasti norimus produktus. Jei negalite, nesitikėkite, kad jie ieškos daugiau nei kelias sekundes. Atsižvelgiant į tai, netvarkinga parduotuvė gali jums kainuoti rimtus pardavimus. Tai yra dažnas galvos skausmas tiems, kurie valdo el. Prekybos parduotuvę su daugybe SKU.

Tačiau geros žinios: „WooCommerce“ produktų filtro papildinys gali padėti išspręsti šią problemą. Įskiepis prideda patogų filtrą jūsų parduotuvėje, leisdamas lankytojus namuose rasti norimus produktus keliais paprastais pelės paspaudimais. Įskiepio filtrai iš tikrųjų yra gana modernūs: lankytojai gali naudoti filtrą norėdami rasti tam tikrų kategorijų produktus, tarp nurodytų kainų taškų, taip pat norėdami rasti dydžio / spalvos variantus..

„WooCommerce“ produktų filtrų komplekte yra įspūdingas stiliaus parinkčių asortimentas, leidžiantis sukonfigūruoti filtrą, kurį norite parduotuvėje. Tai apima stulpelių filtrus, mūro stiliaus filtrus ir valdiklių filtrus. Jūs taip pat galite pasirinkti išplečiamuosius meniu, radijo mygtukus ir žymimuosius laukelius. Jei norite, kad jūsų el. Prekybos parduotuvę būtų lengviau naršyti, „WooCommerce“ produktų filtro papildinys tikrai yra būtinas.

70. „WooCommerce Bulk Edit Plugin“

„WooCommerce“ masinis redagavimas

Informacija ir atsisiųsti

Jei savo elektroninės prekybos parduotuvėje sandėliuojate daug produktų, visus juos valdyti gali būti sunku. Įsivaizduokite, kad jums reikėjo rankomis peržvelgti daugiau nei 1000 gaminių, kad būtų galima šiek tiek pakoreguoti kainas. Be abejo, turi būti geresnis būdas?

Na yra! „WooCommerce Advanced Bulk Edit“ leidžia lengvai valdyti didžiulį produktų kiekį. Įskiepis prideda pagrindinę skaičiuoklę į jūsų svetainės pagrindinę programą. Visi šios skaičiuoklės elementų pakeitimai bus atspindėti tiesioginėje jūsų svetainės versijoje.

Papildinys palaiko 44 laukus, kuriuos visus galima redaguoti. Tarkime, gamintojas šiek tiek atnaujina vieną iš jūsų siūlomų modelių. Vos per kelias sekundes galėtumėte rasti produktą, redaguoti pavadinimą, aprašą ir kainą, niekada nespausdami produkto puslapio. Tai gali sutaupyti daug laiko. Papildinys palaiko galingą filtrų sistemą, leidžiančią lengvai rasti jūsų nurodytus kriterijus atitinkančius produktus.

Jei susidursite su kainų šuoliu visame pasaulyje, didžiąją dienos dalį prireiks atnaujinti visas kainas rankiniu būdu, net ir naudojant patogią skaičiuoklę. Naudodamiesi „WooCommerce Advanced Bulk Edit“, galite nustatyti dideles kainas visame savo produktų asortimente – tai gali būti fiksuotos vertės kainos pokytis arba procentais pagrįstas kainos pokytis. Jūs netgi galite sukonfigūruoti savo pardavimo kainas tokiu būdu.

71. WISDM specifinis kliento kainodara

WISDM kliento kainodara

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kaip „WooCommerce“ parduotuvės savininkas, galbūt norėsite nustatyti skirtingas kainas skirtingiems klientams. Kainos su nuolaidomis gali sukelti stebuklą dirbant specialius vaidmenis, tokius kaip bendraautoris ar parduotuvės vadovas. Taip pat galite turėti VIP ar platinos klientų grupių, kuriems norėtumėte nustatyti pasirinktines kainas. Klientų lojalumas reiškia tik tai, kad daugiau parduodama.

Kaip visa tai padaryti, neišjungus „WooCommerce“ kodo? Konkretaus kliento „WooCommerce“ kainų išplėtimas.

Konkretūs kliento kainodara yra „WooCommerce“ plėtinys, leidžiantis parduotuvės administratoriui nustatyti skirtingas kainas individualiems klientams, vaidmenims (abonentui, klientui ir tt) ir grupėms. Tai padės parodyti klientui, vaidmeniui ar sugrupuoti tik jam nustatytas individualias kainas, o ne „WooCommerce“ išpardavimą ar įprastas kainas..

Be to, tai taip pat leidžia importuoti ir eksportuoti visus klientų duomenis. Galite eksportuoti savo klientų .csv failą, priskirti pasirinktines kainas klientams, vaidmenims ar grupėms ir importuoti juos, kad galėtumėte masiškai nustatyti kiekvieno kliento, vaidmens ar grupės kainas, nereikia to daryti rankiniu būdu, o tai užima daug laiko..

Naujausiame savo plataus spektro funkcijų papildinyje buvo gautas atnaujinimas, kuris pristatė kainų nustatymo tvarkytuvę. Ši ypatybė leidžia parduotuvės administratoriui iš vieno lango vienu metu nustatyti pasirinktines kainas tam tikriems klientams, vaidmenims ar grupėms vienam ar keliems produktams..

72. „WooThumbs“ gaminio vaizdai

„WooThumbs“ nuostabūs produktų vaizdai

„WooThumbs“ yra premium klasės „WooCommerce“ plėtinys, pridedantis jūsų galerijos produktų galerijos parinktis. Naudodamiesi šiuo patogiu papildiniu, galite lengvai pridėti galerijas ir variantus prie savo „WooCommerce“ produktų.

„WooThumbs“ yra puikus sprendimas norint optimizuoti jūsų „WooCommerce“ produktų vaizdus. Jūsų klientai galės išbandyti jūsų gaminius kaip niekad anksčiau. Vaizdo mastelio keitimas, keli vaizdai pagal variantą, viso ekrano vaizdo galerijos ir produktų vaizdo įrašai yra tik keletas nuostabių savybių. Nesunku priversti „WooThumbs“ suderinti jūsų temos stilių ir išdėstymą su daugybe stiliaus parinkčių.

„WooThumbs“ taip pat reaguoja. Galite pritaikyti išdėstymą konkrečiame lūžio taške, kad jis atrodytų nepriekaištingai bet kuriame įrenginyje. Duokite savo klientams tai, ko jie nori. Leisk jiems pamatyti jūsų gaminius visa savo šlove. Pagilinkite savo produkto vaizdus naudodami „WooThumbs“, kad jie norėtų nuosavybės.

73. WISDM planuoklė

„WooCommerce“ planavimo priemonės „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Padidinkite pardavimus „WooStore“ naudodamiesi „WooCommerce“ planuokle! Unikalių produktų pristatymas ribotą laiką yra vienas iš patikimiausių būdų, kaip parduoti prekes „WooCommerce“ parduotuvėje. Nepaisant to, kad „WooCommerce“ yra populiariausia el. Prekybos platforma visame pasaulyje, ji neturi įmontuoto šios funkcijos nustatymo..

Šiam trūkumui pašalinti yra „WooCommerce Scheduler“ papildinys, kuris leidžia ribotą laiką pridėti ir parduoti produktus internetinėje parduotuvėje. Papildinys gali būti naudojamas esamiems, taip pat ir naujiems produktams pridėti pardavimo laiko apribojimus, tiesiog renkantis datas redaguojant produktą..

Nustačius datas ir laiką, greta gaminio rodomas atgalinis laikmatis, kuris jūsų klientams sukelia pastebimą stygiaus jausmą. Tai skatina skubiai pirkti, taigi, kuo anksčiau, produktą, o tai reiškia, kad pirksite 7 kartus iš 10!

Taip pat riboto leidimo produktų kūrimas yra puikus būdas pristatyti naujoviškus produktus, kurie skiriasi nuo įprastų kainų jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje. Tai ne tik daro įtaką vartotojo psichikai, turint unikalų produktą, kurį galima įsigyti trumpam laikui, bet ir paskatina pirkėjus ant tvoros pirkti, nes jie įsitikinę, kad po nurodyto kiekio šių produktų nebebus. laiko.

Kliento manymu, trūkumas prilygsta patrauklumui, kuris yra patikrintas rinkodaros metodas. Viskas, ką daro „WooCommerce Scheduler“ papildinys, yra užtikrinti, kad patekti į šiuos produktus būtų greita, neskausminga ir lengva..

74. „TI WooCommerce“ norų sąrašas

„WooCommerce“ pageidavimų sąrašo papildinys

„TI WooCommerce Wishlist“ yra galingas, bet paprastas „Wishlist“ sprendimas jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje. WooCommerce norų sąrašo naudojimas yra puikus būdas sukurti lojalumą savo parduotuvės svetainei, padidinti auditoriją ir suprasti savo klientų poreikius.

„TI WooCommerce“ norų sąrašas jums nuo pat pirmųjų žingsnių padės, pasveikindamas jus sąrankos vedliu. Keliais paspaudimais būsite visiškai nustatyti. Tačiau, jei jums reikia papildomų pakeitimų, papildinyje yra daugybė galimybių. Galite atskirai koreguoti mygtukų stilius parduotuvių ir prekių puslapiuose, kiekviename norų sąrašo lentelės elemente, prisijungimo ir apdorojimo parinktyse ir pan.

Kai baigsite sąranką, „Wishlist“ pradės stebėti klientų elgseną pageidavimų sąrašuose ir pateiks jums analizę. Galėsite pamatyti pardavimus pagal produktų populiarumą ir kitą svarbią statistiką.

Pirkėjai mėgsta dalintis norų sąrašu su draugais ir šeima. Štai kodėl „TI“ papildinys pateikiamas kartu su socialinio pasidalijimo funkcija. Bet su išskirtine „Follow“ funkcija jie gali sekti vienas kito (ar bet kurios kitos visuomenės) pageidavimų sąrašus ir būti informuoti apie visus norų sąrašų pokyčius. Į papildinį įeina naujausias / populiarių pageidavimų sąrašų trumpasis kodas ir valdiklis, padėsiantys jums atkreipti papildomą dėmesį į viešus pageidavimų sąrašus.

Gavę potencialių klientų ir analizės duomenų, naudodami iš anksto nustatytus el. Pašto šablonus, galite nusiųsti reklaminius el. Laiškus visiems arba konkretiems klientams. Pvz., Galėtumėte nusiųsti nuolaidą visiems klientams, kurie įtraukė konkretų produktą į savo pageidavimų sąrašus. Tik vienu paspaudimu!

„TI WooCommerce“ norų sąrašas yra atsakingas, parengtas vertimui ir gerai veikia su daugeliu populiarių „WordPress“ papildinių. Tai apima „WPML“, „WP Super Cache“, „WP Rocket“, „W3 Total Cache“ ir „WooCommerce“ – „Gravity Forms“ produktų priedus. Bet tai tik kelios šio galingo papildinio savybės, patikrinkite visą sąrašą žemiau.

75. „Woo“ kreditai

Woo kreditai

„Woo Credits“ yra puikus „WooCommerce“ plėtinys, leidžiantis „WooCommerce“ parduotuvių savininkams lengvai kurti, parduoti ir priimti kreditus savo „WooCommerce“ vadovaujamoje parduotuvėje. „Woo Credits Platinum“ dirba su paprastais, kintamais ir prenumeratos tipo produktais.

Parduotuvių administratoriai tiesiog sukuria kredito paketus ir tada turi galimybę kiekvienam produktui priskirti unikalią „kredito“ kainą. Funkcija yra labai panaši į „iStockPhoto“ ar kitas kreditais pagrįstas svetaines. Pirmiausia klientai perka kreditus dideliais kiekiais, o paskui išperka tuos kreditus parduotuvėje esantiems produktams. „Woo Credits“ taip pat puikiai veikia su „Virtualiais“ ir „Atsisiunčiamais“ produktais, suteikiančiais „WooCommerce“ parduotuvių savininkams dar daugiau lankstumo uždirbti pajamas ir pakartoti atitinkamų parduotuvių lankytojus..

Be šių puikių funkcijų, „WooCommerce“ administratoriai gali pasirinkti „Tik kreditų“ parduotuvę. Tiesiog pasirinkite parinktį papildinio nustatymuose. Vykdydami parduotuvę „Tik kreditai“, visos kainos valiutomis bus paslėptos ir klientai galės tik patikrinti savo kredito likutį. Valiutos parinktis vėl pasirodys, kai klientai papildys savo kreditus. „WooCommerce“ administratoriai gali parduoti ir parduoti savo kredito rinkinius naudodami bet kurio puslapio ar įrašo trumpąjį kodą „buy_credits“..

„WooCredits“ taip pat siūlo įsigyti „Visual Composer“ šablonų priedų, kurie yra iš anksto suprojektuoti blokai, kad padėtų parduoti jūsų kredito paketus. Kiti turimi trumpieji kodai apima „vartotojo_kreditus“, kurie rodo prisijungusių vartotojų kredito likutį. Administratoriai taip pat turi galimybę nustatyti, kad pasibaigs kreditai, ir gali parodyti, kiek laiko kreditai yra tinkami, pasirinkdami pasirinktinį parametrą „show_expiry = taip“. trumpasis kodas „buy_credits“.

76. „WooCommerce“ produktų pašarų vadovas

„WooCommerce“ produktų tiekimo vadovas

„WooCommerce“ produktų pašarų tvarkyklė generuoja produktų tiekimą, kad sinchronizuotų jūsų produktus su jūsų prekybos centru – įskaitant „Google Shopping“, „Amazon“ produktų skelbimus, „Pricegrabber.com“, „Tapkite“ ir tt Galite greitai pridėti visą savo produktą (be apribojimų) iš „WooCommerce“ parduotuvės į skirtingus prekiautojų parduotuvės. „WooCommerce“ produktų tiekimo vadybininkas turi sąrankas, kurios atitinka įvairių prekybinių parduotuvių reikalavimus.

Papildinys suderinamas su naujausiomis „WooCommerce“ versijomis. Be to, šis papildinys palaiko bet kokią „WooCommerce“ temą, prieinamą rinkoje. Šis papildinys nesukels jokių problemų, kai norėsite sukurti savo svetainę. Galite padidinti kiekvieno lauko turinį, kad padidintumėte savo pajamas iš savo produktų prekybinėse parduotuvėse. Jūs gausite parinktį sugeneruoti tinkintą sklaidos kanalą, pridėti dinaminius atributus, kiek jums reikia, ir prireikus pridėti statines lauko vertes prie savo produktų sklaidos kanalo..

Be to, jūs galite pasirinkti kategorijų žemėlapių sudarymo galimybę ir laisvę visiškai sulyginti savo parduotuvių kategoriją su prekybininkų parduotuvių kategorija. Pavadinimą galite pakeisti ir atsižvelgdami į savo prekybininkų kategoriją.

77. „WooCommerce“ produktų palyginimas

„WooCommerce“ - palyginkite produktus

Palyginkite savo „WooCommerce“ parduotuvės produktus niekada neišeidami iš puslapio. Sukurkite palyginimo grupes, norėdami sutvarkyti produktus, tada sudarykite subkategorijų ir funkcijų sąrašą, kaip norėtumėte, kad jie būtų rodomi. Funkcijas gali sudaryti iš anksto apibrėžti „WooCommerce“ atributai arba pasirinktinis turinys, įskaitant HTML. Papildomų nustatymų puslapis leidžia valdyti daugelį papildinio funkcijų. Įskaitant miniatiūros dydį, peržiūros krepšelio vietą ir palyginimo nuorodas, kaip žiūrima lentelė ir dar daugiau.

Baigę sąranką, klientai gali pasirinkti palyginimui pasirinktus produktus. Naršydami atsargas, naršyklės apačioje gali būti matomas peržiūros krepšelis. Taip pat galite pasirinkti parodyti peržiūros laukelį kaip valdiklį šoninėje juostoje arba įterptą į turinį parduotuvės archyvo viršuje arba apačioje. Pasiruošęs, klientas gali spustelėti mygtuką „Palyginti“ ir būti nukreiptas į palyginimo puslapį arba parodyti lentelę iššokančiame inde.

Nesvarbu, kaip žiūrėsite lentelę, ji bus koreguojama atsižvelgiant į ekrano dydį ir lentelės plotį. Tai reiškia, kad jis tinkamai slinks, jei turėsite palyginti kelis elementus. Arba jei sąrašą žiūrite mažesniame mobiliajame įrenginyje. Jį sudaro funkcijos ir (pasirinktinai) kategorijos sąrankos metu, tačiau jį galima susiaurinti, kad būtų rodomos tik skirtingos eilutės. Pirkėjai taip pat gali tiesiogiai pridėti savo pasirinktą produktą į krepšelį tiesiai iš palyginimo lentelės.

78. „Dokan Multivendor“

„Dokan WooCommerce Multivendor Marketplace“

„Dokan“ nėra tik „WordPress“ el. Prekybos sprendimas. Tai yra vieno langelio „Multivendor“ sprendimas verslininkams, ieškantiems galutinio pasiūlymo! Pradėkite savo tobulą el. Prekybos svetainę naudodamiesi neribotu pardavėjų skaičiumi ir sukurkite bet kokio tipo produktą, net turėdami ribotą biudžetą. „Dokan“ jus apėmė visais būdais! Pradėti ir sukurti kažką stebuklingo užtrunka tik keletą minučių.

„Dokan“ buvo sukurtas, kad juo būtų lengva naudotis, turint omenyje naujus verslininkus ir mažas įmones. Jūs pastebėsite, kad mokėjimų ir prenumeratų tvarkymas iš tikrųjų yra toks pat paprastas kaip ir ABC! Intuityvus dizainas ir sąsaja leidžia naujokams elektroninės komercijos srityje padaryti nepriekaištingą.

„Dokan“ taip pat turi pažangias rinkos funkcijas, leidžiančias sklandžiai valdyti save. Jūsų pardavėjai turės išsamius individualius priekinių skydelių skydelius, asmeninių parduotuvių puslapius ir galimybę viską valdyti savarankiškai. Ir jums reikės atlikti tik minimaliai, kaip peržiūrint užsakymus. Įsivaizduokite, kiek laiko ir energijos taupote!

Nustatykite lanksčius komisinius tarifus ir automatinį pajamų pasiskirstymą visiems pardavėjams. Jūsų pardavėjai tikrai pamėgs visas nuostabias savybes.

Gal norite sukurti ką nors panašaus į „eBay“? „Dokan Simple Auction“ leidžia kurti aukcionuose parduodamų prekių parduotuves. Naudodamiesi išskirtinėmis „Dokan“ funkcijomis, jūs taip pat galite sukurti aptarnaujamus produktus, tokius kaip viešbučiai, kurortai, taksi kabinos ir dar daugiau, kuriuos klientai gali užsisakyti, kaip jiems patinka..

Nerimaujate, kad negalėsite parduoti ne angliškai kalbančiai auditorijai? „Dokan“ yra daugiakalbė. Nesvarbu, kur jūs gyvenate, sukurkite savo svajonių rinką! Kas daugiau! „Dokan“ yra nemokama tema, kad galėtumėte iškart pradėti.

79. „WooCommerce“ produkto „ExportFeed“

„WooCommerce“ gaminių „ExportFeed“

Pradėti el. Prekybos svetainę naudojant „WordPress“ yra gana lengva, palyginti su faktiškai jūsų verslo valdymu. Tai reiškia, kad reikia pasiekti potencialius jūsų produktų klientus ir priversti juos juos pirkti. Taigi, jei esate pradedantysis elektroninės komercijos verslo srityje

Vienas svarbus aspektas yra tai, kad kuo daugiau pardavimo kanalų pridėsite prie savo pardavimo kanalo, tuo daugiau klientų turėsite. Bet jei pridėsite visus savo produktus prie vieno ar daugiau šių kanalų, jums bus sunku. Jei savo produktus išvardysite rankiniu būdu, tai užtruks daug laiko ir bus sudėtingas procesas, taip pat jūsų padarytų klaidų tikimybė ir jų padariniai. Be to, bus sudėtinga tvarkyti produktų tiekimą ir atnaujinti produkto informaciją.

Vietoje to galite naudoti tokius įrankius, kaip „ExportFeed“, kurie padės sukurti visų produktų produktų santrauką. Arba išsirinkote kai kuriuos produktus pagal raktinius žodžius, kainą, kategoriją ar panašiai. Kadangi „ExportFeed“ iš anksto įkėlė visus pašarų specifikacijos šablonus populiariems paieškos varikliams, sutaupysite laiko kanalų kūrimui ir užtikrinsite produktų priėmimą prekybininkams, tokiems kaip „Google Shopping“, „Amazon“, „Facebook“ parduotuvė, „eBay“, „Pricefalls“ ir daugeliui kitų..

80. „Moodle“ integracija

„WooCommerce Moodle“ integracija

Pasinaudokite „WooCommerce“ galybe naudodami šį „Moodle-WooCommerce“ integracijos papildinį! „Moodle“ yra viena populiariausių mokymosi valdymo sistemų. Tačiau „Moodle“ vartotojai dažnai stengėsi rasti gerą sprendimą dėl savo elektroninės komercijos problemų. Šis papildinys integruoja „Moodle“ su „WooCommerce“, kad „Moodle“ vartotojai galėtų naudotis vienos iš pirmaujančių elektroninės komercijos platformų – „WooCommerce“ – pranašumais..

Tai, ką papildinys iš esmės daro, yra sinchronizuoti „Moodle“ kursus „WooCommerce“ kaip produktus. Kaip „Moodle“ administratorius, galite priversti šiuos produktus sumokėti ir nustatyti kiekvieno kurso kainą. Tada susidomėję studentai gali užsiregistruoti į kursą, jį nusipirkę.

Naudokite „WooCommerce“ funkcijas, tokias kaip pardavimo kainos, nuolaidų kodai ar kuponai, arba galite lengvai susieti šį papildinį su kitais mokėjimo šliuzais, optimizuoti paieškos variklius ar rinkodaros papildinius, kad padidintumėte kursų pardavimus. Galingas papildinio bruožas yra galimybė parduoti, naudojant sujungimo funkciją. Užuot susieję vieną kursą vienam produktui, galite susieti du ar daugiau kursų ir parduoti juos kaip vieną produktą su nuolaida.

Kursų kategorijas „Moodle“ taip pat galima sinchronizuoti kaip produktų kategorijas „WooCommerce“. Arba produktų kategorijas galima sukurti rankiniu būdu ir priskirti gaminiams. Be to, kai studentas perka kursą ir registruojasi „WordPress“, studento sąskaita automatiškai sukuriama „Moodle“. Turint tuos pačius dokumentus – ir studentas yra priimamas į įsigytą kursą. Prenumeruojamus produktus galima sukurti naudojant „WooCommerce“ prenumeratos plėtinį. Naudojant šį plėtinį kursai gali būti parduodami prenumeratos pagrindu.

81. „IcyMobi“ programa

„IcyMobi“ - „viskas viename“ el. Prekybos programos sprendimas

„IcyMobi“, kurį sukūrė pirmaujanti žiniatinklio ir mobiliųjų programų kūrimo agentūra Singapūre, „IcyMobi“ buvo paleista 2016 m. Rugpjūčio mėn. „IcyMobi“, sukurta „Ionic“ platformoje, gali padėti vartotojams greitai paversti savo el. Prekybos svetaines M-komercijos programomis ir „iOS“, ir „Android“. be jokios išankstinės programavimo kalbos. Vizija yra sukurti aplink „IcyMobi“ ekosistemą, kad dizaineriai ir programuotojai galėtų kurti naujus „IcyMobi“ dizainus ir papildinius ir uždirbti už savo darbą.

Nuo pat pasirodymo buvo išleista daug pakeitimų ir atnaujinimų, kuriuos labiausiai įkvėpė vartotojų užklausos. „IcyMobi“ dabar palaiko pagrindinius mokėjimo šliuzus visuose geografiniuose regionuose, tokiuose kaip „PayPal“, „Stripe“, „Mollie“ ir „Omise“. Tiesioginis pranešimas padeda parduotuvių savininkams pranešti vartotojams naujausias naujienas, patrauklias nuolaidas ir dideles reklamos kampanijas.

82. „Genesis Connect“, skirtas „WooCommerce“ (nemokamas)

„Genesis Connect“, skirtas „WooCommerce“ nemokamam „WordPress“ papildiniui

Jums patinka jūsų „Genesis“ tema, tačiau norite, kad jūsų „WooCommerce“ parduotuvė atitiktų? Naudodami „Genesis Connect“, skirtą „WooCommerce“, visi įmontuoti parduotuvių šablonai, įtraukti į „WooCommerce“, yra pakeisti „Genesis“ palaikomomis versijomis. Be to, papildinys taip pat veikia su „Genesis Simple Sidebars“ ir „Genesis Simple“ meniu, kad jie būtų suderinami ir su „WooCommerce“..

83. „WooCommerce“ gražūs el. Laiškai

„WooCommerce“ gražūs el. Pašto adresai - „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

Tinkinkite parduotuvių el. Laiškus naudodamiesi „WooCommerce Pretty Emails“ įskiepiu. Kurkite el. Pašto šablonus, kurie atitiktų likusią jūsų verslo dalį, tinkindami šriftus, spalvas, teksto dydį, antraštes, plotį, antraštes, kraštines, gaminio miniatiūras, socialines nuorodas ir dar daugiau. Tokiu būdu pirkdami pirkėjai žinos jūsų el. Laiškus, kai juos pamatys!

Apibendrinkite geriausius „WooCommerce“ plėtinius ir priedus

Tikimės, kad radote bent vieną ar du priedus, kuriuos galite naudoti, kad jūsų „WooCommerce“ parduotuvė būtų dar galingesnė. Mes išvardinome geriausius nemokamus ir aukščiausios kokybės papildinius, kuriuos galėjome rasti, bet jei manote, kad praleidome, tiesiog palikite komentarą. Ir jei išbandysite vieną iš šių papildinių, pabandykite mums pranešti, kaip jis veikia, ir pasidalykite savo patirtimi su kitais mūsų skaitytojais!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me