9 geriausi „WordPress“ versijos redagavimo papildiniai

Geriausi „WordPress“ sąsajos redagavimo papildiniai

Didelė „WordPress“ populiarumo priežastis yra lengvai naudojama administravimo sąsaja. Tačiau kai kuriems vartotojams (ypač netechniniams žmonėms) kurti įrašus ir puslapius naudojant „WordPress“ prietaisų skydelį gali būti nepaprastai sunku..

Laimei, yra daugybė „WordPress“ priekinių programų papildinių, siūlančių mažiau techninių žinių turinčius asmeninius būdus kurti turinį ir tinkinti išdėstymus niekada neliesdami „WordPress“ užpakalinės dalies..

Šiame įraše apžvelgsime keletą naudingų papildinių, skirtų maketavimui ir turinio redagavimui, ir pateiksime kiekvieno privalumus ir trūkumus. Pabaigoje turėsite tvirtą idėją, kurie papildiniai jums tinka. Pradėkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Priekinio puslapio išdėstymo papildiniai

Priekinio puslapio išdėstymo papildiniai suteikia jums visišką savo svetainės dizaino valdymą. Kol tu gali naudokite juos norėdami pridėti ir redaguoti turinį, jie taip pat suteikia galimybę pridėti išdėstymo elementus, tokius kaip eilutės ir stulpeliai, taip pat kitus turinio elementus, pvz., slankiklius. Pažvelkime į tris priekinius bėgikus.

1. „WPBakery“ (anksčiau žinomas kaip „Visual Composer“ – įtraukta į bendrą „WP“ temą)

„Visual Composer“ papildinys

„WPBakery Page Builder“ (buvęs „Visual Composer“) yra turbūt vienas žinomiausių „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinių. Vos už 45 USD galite pridėti šį galingą papildinį į savo svetainę. Arba galite apsvarstyti „premium“ temą, apimančią „Visual Composer“. Kai kurios temos, pavyzdžiui, „Total WordPress“ tema, apima papildomus puslapio elementų modulius ir tinkinimus kaip jų rinkinio dalį, suteikiantį dar daugiau pastato parinkčių.

Perjungti „Visual Composer“ užpakalinį ir į priekinį redaktorius yra lengva – tiesiog spustelėkite, jei norite pakeisti tinklelio išdėstymą, pridėti eilučių ir stulpelių, tada vilkite turinio elementus į puslapį, pertvarkydami juos pagal poreikį. Visi elementai taip pat turi keletą parinkčių ir variantų, kad tinkintų jūsų puslapio išvaizdą ir funkcionalumą.

Reikia pagalbos pradedant dirbti su „Visual Composer“? Peržiūrėkite mūsų galutinį „Visual Composer“ vadovą, kuriame pateikiamas visas diegimo, sąrankos ir puslapio kūrimo procesas.

Pagrindiniai bruožai

 • Daugiau nei 45 turinio elementų, kuriuos galima vilkti
 • Galima įsigyti daugiau nei 150 trečiųjų šalių priedų
 • Daugiau nei 60 iš anksto pastatytų maketų
 • Argumentai už: Paprasta naudoti, tiesioginė peržiūra, suderinama su daugeliu „WordPress“ temų
 • Minusai: Gali turėti šiek tiek mokymosi kreivės, dažnai reikia temos ar papildinių priedų, kad būtų galima naudoti papildomas funkcijas

Gaukite „WPBakery Page Builder“

2. „Elementor“ (nemokamas)

„Elementor Page Builder“ papildinys

Kalbant apie nemokamą puslapį ir turinio kūrimo variantą, „Elementor“ tikrai ateina į galvą. Šis galingas papildinys yra apkrautas naudingais turinio kūrimo elementais, tokiais kaip stulpeliai, antraštės, vaizdai, tarpai, sąrašai ir kitos pagrindinės funkcijos, kurias galbūt norėsite įtraukti į savo įrašus. Į papildinį taip pat įeina iš anksto sukurti šablonai, kuriuos galite naudoti dar greitesniam paleidimui, taip pat pasirinktinio CSS parinktis (stiliaus pataisoms).

Tiems, kurie taupo kodą, „Elementor“ yra gerai pastatytas ir atviras šaltinis. Taigi, jei norite atlikti keletą pakeitimų ir bendrinti, nedvejodami (nors tai gana tvirta – tai dar daugiau, jei jums reikia tinkinto sprendimo).

Pagrindiniai bruožai

 • 23 nemokami statybininkų blokai
 • +24 daugiau pro statybininkų blokų
 • Paprasta naudoti iš anksto suformatuotus šablonus
 • Parengta vertimui
 • Pro: Paprastas naudoti, greitos pradžios šablonai, suderinamas su daugeliu temų
 • Minusai: Geriausios „Pro“ funkcijos yra prieinamos (todėl norėsite atnaujinti)

Atsisiųskite „Elementor Builder“

3. „MotoPress“ turinio redaktorius (nemokamas)

„MotoPress“ turinio redaktorius

Nemokamas „MotoPress“ turinio redaktorius leidžia vizualiai kurti svetaines, vilkant ir nuleidžiant turinio elementus. Šis papildinys, naudojamas daugiau nei 10 000 svetainių, turi 4,8 žvaigždučių pasitenkinimo balą, todėl verta į tai atsižvelgti. Taip pat yra papildomos versijos papildinys, kuris prideda papildomų turinio elementų ir aukščiausios kokybės palaikymą.

Nors „MotoPress“ turinio rengyklę naudoti labai lengva, įskiepis veiks tik su naujai sukurtais puslapiais, o ne su jūsų esamu turiniu. Dar daugiau apie šį papildinį galite sužinoti mūsų „MotoPress“ kūrėjo apžvalgoje.

Pagrindiniai bruožai

 • Daugiau nei 30 turinio elementų, kuriuos galite vilkti
 • Išplečiama naudojant priedus
 • Iš anksto sukurti maketai
 • Argumentai už: Labai paprasta naudoti, tiesioginė peržiūra prieinama, nemokama
 • Minusai: Neveikia su esamu turiniu

Gaukite „MotoPress“ turinio rengyklę

4. Tiesioginis kompozitorius (nemokamas)

Tiesioginių kompozitorių puslapių kūrėjas

„Live Composer“ yra pagrindinio puslapio kūrėjas, turintis redaguoti vilkimą. Jis naudojamas daugiau nei 10 000 svetainių ir turi 4,8 žvaigždučių pasitenkinimo reitingą, todėl verta jį patikrinti.

Redaktorių įjungiate spustelėdami žalią Suaktyvinti redaktorių mygtuką, kurį naudodami galite vilkti elementus į puslapį. Apskritai, juo paprasta naudotis, o visus elementus galima visiškai pritaikyti tiek stiliaus, tiek funkcionalumo atžvilgiu.

Pagrindiniai bruožai

 • Daugiau nei 30 turinio elementų, kuriuos galite vilkti
 • Importuoti ir eksportuoti skyrius ar maketus
 • Argumentai už: Paprasta naudoti, tiesioginė peržiūra, nemokama, elementams kurti nenaudojami trumpi kodai
 • Minusai: Negalima naudoti su esamu turiniu. Įdiegdamas prideda pasirinktinius įrašų tipus

Atsisiųskite tiesioginį kompozitorių

Priekinio turinio redagavimo papildiniai

Ankstesnis papildinių pasirinkimas leido redaguoti turinį ir jūsų išdėstymai, turinio redagavimo priedų priekiniai elementai yra šiek tiek riboti. Paprasčiau tariant, šie įskiepiai įgalinti vartotojus atnaujinti tekstą, vaizdus ir kitą turinį savo įrašų ir puslapių nenaudodami „WordPress“ prietaisų skydelio. Pažvelkime į tris geriausius dalykus.

1. Editas (buvęs Lasso)

„Editus“ papildinys

Iš pradžių Editas buvo žinomas kaip Lasso, jis ateina pas mus iš žmonių, esančių už „Ezopo istorijos variklis“ (ASE). Tai sąsajos redaktorius, leidžiantis realiuoju laiku peržiūrėti pakeitimus. Nuo 99 USD už naudojimąsi ne daugiau kaip trijose svetainėse, „Editus“ yra galingas įrankis.

Naudoti „Editus“ yra paprasta ir prie jo galima vienu spustelėjimu iš mažos įrankių juostos, rodomos virš jūsų įrašų ir puslapių. Paskui pasirinkus atitinkamą turinį bus parodyta formavimo įrankių juosta tolimesniam redagavimui.

Pagrindiniai bruožai

 • Realaus laiko teksto, nuorodų, vaizdų ir kito turinio redagavimas
 • Teminio vaizdo palaikymas
 • Veikia tiek žinutėse, tiek puslapiuose
 • Suderinama su daugeliu svetainių
 • Argumentai už: Paprasta naudoti sąsaja, gali būti išplėsta naudojant ASE priedus, suderinama su daugeliu temų
 • Minusai: Santykinai brangu

Gaukite „Editus WP“

2. Priekinis redaktorius (nemokamas)

Priekinis redaktorius

Su „Front-End Editor“ papildiniu nesunku suformatuoti tekstą.

Iš pradžių „Front-end Editor“ buvo sukurtas kaip funkcijų įskiepis, kurį galima įtraukti į „WordPress“ branduolį. Nors atrodo, kad tai nebeplanavo, papildinį vis dar galima naudoti – pagaliau suskaičiuota, kad buvo daugiau nei 2000 instaliacijų, kurių pasitenkinimo įvertinimas 4,2 žvaigždutėmis yra.

Naudoti „front-end“ redaktorių paprasta, o įdiegus nereikia konfigūracijos. Suaktyvinęs vartotojas, turintis redagavimo leidimus, apsilankęs bet kuriame jūsų svetainės įraše ar puslapyje, gali naudoti abi Redaguoti puslapį nuorodą įrankių juostoje ekrano viršuje ir Redaguoti po turiniu esančią nuorodą, kad galėtumėte redaguoti.

Pagrindiniai bruožai

 • Redaguoti teksto ir nuorodų redagavimą
 • Teminio vaizdo palaikymas
 • Veikia tiek žinutėse, tiek puslapiuose
 • Argumentai už: Paprasta naudoti sąsaja, nemokama
 • Minusai: Ribotos funkcijos (pvz., Jūs negalite redaguoti vaizdų), neveikia su visomis temomis

Atsisiųskite „Front-end Editor“

3. „WordPress“ turinio tvarkyklė

„WordPress“ turinio tvarkyklė

Naudodami „WordPress“ OTW turinio tvarkyklę galite greitai sukurti reaguojančius savo pranešimų ir puslapių išdėstymus. Naudokite pasirinktinio stiliaus parinktis, 50 ir daugiau trumpųjų kodų, kad lengvai sukurtumėte puslapį, redaguotumėte naudodami sąsają (žinoma) ir netgi sukurkite savo pasirinktinius norimus naudoti kodus. Tiesiog įdėkite trumpųjų kodų kūrimo puslapį, vilkite ir upuść juos į savo vietą, greitai atlikite stiliaus pakeitimus, tada paskelbkite. Tai taip paprasta!

Norėdami gauti daugiau parinkčių, „Content Manager“ galima sukrauti su kitais OTW papildiniais, tokiais kaip jų šoninė juosta ir valdiklių tvarkyklė arba „Portfolio Manager Pro“..

Pagrindiniai bruožai

 • 50 ir daugiau trumpųjų kodų
 • Redagavimas priekyje ir gale
 • Komplektuojamos šoninės juostos
 • Argumentai už: Lengvai išplėsta su kitais OTW papildiniais
 • Minusai: Datinės vartotojo sąsajos dizainas

Gaukite „WordPress“ turinio tvarkyklę

4. Pasienio paštas (nemokamas)

„Frontier Post“ papildinys

„Frontier Post“ yra nemokamas papildinys, skirtas įgalinti visišką pašto valdymą iš jūsų svetainės pradžios. Tai ne tik skelbimo turinio redagavimas, bet ir suteikiant teisę vartotojams, turintiems tinkamus leidimus, kurti ir ištrinti įrašus. Šiuo metu papildinys naudojamas daugiau nei 2 000 aktyvių svetainių ir turi 4,9 žvaigždučių pasitenkinimo reitingą.

Naudodamiesi papildiniu, administratoriai gali valdyti, kaip ir kada taisomi įrašai, taip pat, kokias parinktis vartotojams gali rasti priekinėje dalyje. Be to, jūs galite visiškai valdyti „Frontier Post“ vartotojo leidimus. Standartas Redaguoti nuorodos pateikia „Frontier“ sąsają, kuri yra teksto rengyklė, panaši į „WordPress TinyMCE“ redaktorių. Prieš paskelbdami, taip pat galite peržiūrėti savo įrašą.

Pagrindiniai bruožai

 • Galimybė redaguoti tekstą, nuorodas, vaizdus ir dar daugiau
 • Teminio vaizdo palaikymas
 • Veikia žinutėse, puslapiuose ir pasirinktiniuose įrašų tipuose
 • Galimybė pridėti kategorijas ir žymas
 • Argumentai už: Pažįstama „WordPress“ redaktoriaus sąsaja, konfigūruojama, nemokama
 • Minusai: Nėra tiesioginės peržiūros

Atsisiųsti „Frontier Post“

5. Gutenbergas (nemokamas)

Gutenbergo turinio blokai

Galiausiai turėjome paminėti Gutenbergą. Šis nemokamas turinio valdymo papildinys netrukus bus integruotas į „WordPress“ branduolį, todėl dabar yra puikus laikas jį išbandyti. Iš esmės Gutenbergas yra panašus į daugelį kitų turinio ir puslapių kūrėjų. Yra įtrauktų blokų, kuriuos galite įterpti norimam maketui sukurti.

Pagrindiniai bruožai

 • Paprasti turinio blokai
 • Atgalinis suderinamumas
 • Argumentai už: Nemokama ir netrukus taps pagrindine
 • Minusai: Ne tokia intuityvi kaip kitų statybininkų

Atsisiųskite „Gutenberg“

Išvada

Nors „WordPress“ administravimo sąsaja yra sukurta taip, kad ja būtų paprasta naudotis, daugeliui netechninių vartotojų vis tiek atrodo sudėtinga. Naudojant papildinius, leidžiančius vartotojams kurti ir redaguoti svetainės turinį iš priekio, o ne „WordPress“ prietaisų skydelyje, supaprastinamas procesas ir sumažinama našta tiems, kurie naršo nepažįstamoje aplinkoje..

Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį, kaip redaguoti „WordPress“ papildinius iš priekio, todėl pasidalinkite savo patarimais ir patarimais žemiau esančiame komentarų skyriuje.!