Apimkite ateitį naudodamiesi šiais internetinių „Front-end“ redaktorių „WordPress“ papildiniais

„WordPress“ įrašų ir puslapių redaktoriai dažnai gali jaustis kaip programinės įrangos dalis, atsilikusi nuo likusios platformos. Nuolatinis perjungimas iš redaktoriaus į priekinį įrašo vaizdą yra mažiau nei idealus būdas dirbti, ypač bandant tinkamai pateikti savo turinį..

Turint tai omenyje, įdomu žinoti, kad „WordPress“ kūrimo komanda stengiasi programinę įrangą papildyti tiesioginiu redagavimu – kur jūs dirbate su savo įrašais, kai jie atrodo skaitytojams, per jūsų svetainės priekį..

Neseniai paskelbtame pranešime Tomas aptarė artėjančio tiesioginio redagavimo į „WordPress“ atvykimo padarinius; bet jei negalite laukti, kol ji taps pagrindinės funkcijos dalimi, pateikiame keletą internetinių turinio redagavimo parinkčių, kurias galite išbandyti šiandien..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

„WordPress Front-end Editor“

„WordPress Front-end Editor“

Šis papildinys yra dirbama kai kurie iš „WordPress“ pagrindinės plėtros komandos narių ir tikimasi, kad ateityje bus įtraukti į pagrindinę „WordPress“ funkciją. Tai reiškia, kad „WordPress“ pagaliau pasiekia tiesioginį turinio redagavimą!

Iki šiol turėtos funkcijos leidžia jums redaguoti tinklaraščio įrašo pavadinimą ir turinį tiesiai iš svetainės, jei esate prisijungę. Jei norite pridėti ir redaguoti turinį, tiesiog spustelėkite tekstą ir įveskite – tai stebėtinai lengva naudoti.

Kad galėtumėte redaguoti turinį taip, kaip tai darytumėte naudodamiesi įprastu pranešimų redaktoriumi, šis papildinys ekrano viršuje prideda fiksuotą horizontalią meniu juostą, kurioje yra visi įrašų redagavimo įrankiai. Tai apima formatavimo parinktis, saitų ir vaizdų įterpimo mygtukus ir galimybę valdyti kategorijas bei žymas ir dar daugiau. Taip pat galite išsaugoti arba paskelbti savo įrašą naudodami sąsają. Jei bet kuriuo metu norite pereiti prie tradicinio „WordPress“ įrašų rengyklės, yra ir patogus mygtukas..

Jei negalite laukti ir norite pradėti redaguoti turinį savo svetainėje dabar, galite laisvai įdiegti „WordPress Front-end Editor“ papildinį. Įspėjame, kad tai dar nebaigtas darbas ir dar nėra baigtas produktas.

Argumentai už: nemokama, paprasta naudoti, puiki sąsaja ir, atrodo, gerai veikia.

Minusai: vis dar atliekamas, neapima puslapio išdėstymo parinkčių, tik turinio redagavimas ir formatavimas.

Vartotojai, norintys kažkokio šlifuoto, gali pasirodyti, kad kiti šio sąrašo papildiniai yra patrauklesni, tačiau, jei norite peržiūros ateityje, galite įdiegti šį papildinį tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio..

Gaukite „WordPress Front-end Editor“

Vaizdinis kompozitorius

Visual Composer Front-end Builder

„WP Bakery“ „Visual Composer“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, apie kurį galbūt girdėjote; daugiausia dėl to, kad jis yra vienas iš 3 populiariausių priedų, parduodamų „CodeCanyon“ prekyvietėje. Nors šis įskiepis kurį laiką buvo labai populiarus „WordPress“ užpakalinių puslapių kūrėjas, neseniai atliktas atnaujinimas pridėjo „Visual Composer“ turinio redagavimą priekyje ir pavertė jį daugiau nei vertu šio sąrašo papildymu..

Be 40 ar daugiau turinio elementų, kuriuos galite lengvai pridėti prie savo puslapių, o paskui perkelti į savo vietą naudodamiesi nuvilkimo redaktoriumi, dabar galite redaguoti turinį taip, kaip matytų jūsų skaitytojai, dėka tikrojo „Ką matote yra Ką tu gauni “, naudodamiesi visa savo svetainės versija. Dabar „WPExplorer“ į populiariausias „Visual Composer“ redaktoriaus programas yra integruotas turinys, o tai turėtų parodyti, koks geras yra šis papildinys..

Argumentai už: išbandyta ir išbandyta 1 000 vartotojų, daugybė turinio elementų, redagavimas naudojant „front-end“ ir „nuleidžiant“, daugybė papildinių funkcijoms išplėsti..

Minusai: nėra nemokama, daug galimybių susipažinti.

Gaukite vizualinį kompozitorių

Miežiai – internetinio redagavimo papildinys, skirtas „WordPress“

Miežių internetinis redaktorius

Miežiai yra internetinis turinio redaktorius, kurį dabar galima naudoti „WordPress“. Ši parinktis veikia panašiai kaip „WordPress Front-end Editor“ papildinys, o įdiegę ją prisijungę vartotojai gali spustelėti savo įrašo turinį, norėdami pradėti jį redaguoti per savo svetainės priekį..

Bet kurią įrašo dalį, įskaitant pavadinimą, galite redaguoti, tiesiog spustelėdami ir įvesdami tekstą. Užuot rodę fiksuotą įrankių juostą, kurioje yra formatavimo parinktys, miežiai rodo kontekstinio meniu, atsižvelgiant į tai, ką darote. Kaip ir kuriamame „Front-end Editor“, galite redaguoti įrašo kategorijas ir žymas naudodamiesi priekiniu rodiniu. Pridėkite paveikslėlius ir nustatykite matomą vaizdą taip pat lengva padaryti naudodamiesi jo priekine dalimi.

Nors „Barely“ veikia tikrai gerai, nėra daug jo atskirti nuo vykdomo „WP Front-end Editor“ ir, jei tas įskiepis bus įtrauktas į „WordPress“ branduolį, sunku suprasti, kur „Barely for WordPress“ ras savo auditoriją..

Argumentai už: veikia tikrai gerai, puiki sąsaja, palaikymo forumai, pagalbos vaizdo įrašai ir bilietai.

Minusai: nėra laisvas, nesugeba sukurti išplėstinių maketų.

Gaukite miežių tiesioginį redaktorių

Gyvas kompozitorius

Tiesioginių kompozitorių puslapių kūrėjas

„Live Composer“ yra prieinamas „premium“ papildinys, leidžiantis kurti tinkintus savo puslapių išdėstymus per „WordPress“ svetainės priekinę dalį. Neseniai paskelbėme visą „Live Composer“ apžvalgą, kurioje galite sužinoti apie visas jo savybes, todėl šiandien apžvelgsime tik jos „front-end“ redagavimo galimybės.

Nors šis įskiepis apima daug daugiau funkcijų nei dvi iki šiol aptartos parinktys, tai kainuoja paprastumas naudoti ir paprastumas. Tiesioginis kompozitorius iš tikrųjų negali būti laikomas tiesioginiu redaktoriumi, nes nors jūs galite redaguoti šriftus ir kitus pateikimo aspektus naudodami savo svetainės priekį, negalite redaguoti teksto tiesiogiai puslapyje. Norėdami tai padaryti, turite suaktyvinti modų perdangos langą ir tada pradėti rašyti.

Jei norite priekinio puslapio kūrimo įrankio, kuris leistų jums tiesiogiai peržiūrėti savo maketus ir dizainus, kai jie formuojasi, naudojant nuvilkimo sąsają, tada „Live Composer“ galėtų būti geras pasirinkimas. Tiems, kurie nori paprasto būdo tiesiogiai redaguoti savo turinį tiesiogiai, tai nėra geriausias pasirinkimas.

Argumentai už: kurkite puslapio išdėstymą, keiskite šriftus ir teksto stilių, pridėkite kelis modulius prie puslapio, palyginti prieinamą už papildomą priedą.

Minusai: nėra realaus teksto redagavimo, užimta sąsaja, trūksta paprastumo, nėra nemokama.

Gaukite tiesioginį kompozitorių

„VelocityPage“

„VelocityPage“

„VelocityPage“ turi daugiau bendro su „Live Composer“ nei „WordPress Front-end Editor“ papildinys, daugiausia dėl savo puslapio kūrimo įrankių. Tačiau kadangi šiuo papildiniu siekiama atsisakyti „WordPress“ administratoriaus sąsajos, tiesioginis redagavimas yra neabejotinai viena sričių, kurią kūrėjai yra matę.

Įdiegę svetainę prisijungę vartotojai, žiūrintys puslapį, gali spustelėti mygtuką „Redaguoti“, kad galėtumėte iš eilės daryti turinio pakeitimus. Puslapio turinio redagavimo sąsaja yra panaši į miežių, nes sąveikaujant su turiniu, rodomas kontekstinis meniu. Tačiau šis papildinys ne tik leidžia jums redaguoti turinį tinkle.

„VelocityPage“ gali būti naudojamas kuriant maketus, įterpiant daugybę skirtingų elementų į puslapius ir pridedant aukštos kokybės puslapių šablonus. Tačiau nepaisant kitų funkcijų, kaip tiesiog tiesioginį redaktorių, šis įskiepis daro puikų darbą. Tačiau vienas didelis praleidimas yra tas, kad jis veikia tik puslapiuose, o ne žinutėse. Jei jūs tiesiog ieškote būdo, kaip turinį redaguoti tiesiogiai iš priekio, tada „VelocityPage“ gali būti per didelis jūsų poreikiams ir biudžetui. Tačiau, jei norite sukurti maketus ir į savo puslapius įtraukti ir daugybę puslapio elementų, tai yra kokybiškas produktas.

Argumentai už: gerai daro tiesioginį turinio redagavimą, yra lengvai naudojamas, jaučiasi kaip „WordPress“ dalis, daug puslapių kūrimo priemonių.

Minusai: neveikia įrašų, palyginti brangiai kainuoja, galbūt yra per daug sudėtingas tiems, kurie ieško tiesiog tinkle esančio redaktoriaus.

Gaukite „VelocityPage“

Išvada

Kaip matote, keletas kūrėjų dirba įtraukdami tiesioginį turinio redagavimą į „WordPress“. Nesvarbu, ar jums patinka šis „WordPress“ naudojimo būdas, ar ne, tikimasi, kad programinė įranga netrukus apims redagavimą iš priekio, atrodo, kad ši funkcija yra čia.

Ką manote apie „WordPress“ galutinius redaktorius? Ar galėtumėte naudoti šią funkciją savo svetainėje??