Automatiškai bendrinkite naujus „WordPress“ įrašus savo socialinėse paskyrose

Socialinė medija yra puikus būdas pritraukti srautą į savo svetainę, tačiau kiekvieno savo svetainės socialinio tinklo valdymas gali užtrukti daug laiko. Prisijungimas prie kiekvienos paskyros ir neautomatiškai dalijimasis naujausiais įrašais gali užtrukti daugiau laiko nei faktiškai parašyti ir paruošti naują turinį. Daugelis šiuolaikinių svetainių yra kuriamos naudojant „WordPress“.

Daugelis iš mūsų žino, kad „WordPress“ yra su daugybe įskiepių, kurie mums padeda automatizuoti bendrinimą socialiniame tinkle, tačiau šių papildinių naudojimas reiškia, kad į savo „WordPress“ reikia įtraukti daugiau scenarijų ir funkcijų, kurios gali padidinti svetainės įkėlimo laiką..

Daugelio internetinių įrankių dėka mes galime automatizuoti savo socialines paskyras ir sutaupyti nuo rankinio jų atnaujinimo. Kodėl turėtumėte automatizuoti savo socialinės žiniasklaidos paskyras naudodamiesi šiais būdais? Na, šių metodų naudojimo pranašumai yra gausūs. Kai kurie iš šių privalumų yra:

  • Kuo mažiau jūsų svetainės papildinių, tuo mažiau naudojama serverio išteklių. Tai reiškia, kad jūsų svetainė turės geresnį puslapio įkėlimo laiką.
  • Mažesni naujinimų pranešimai reiškia mažai laiko investuojant į papildinių priežiūrą.
  • Minimalus laikas praleidžiamas tvarkant socialinės žiniasklaidos paskyras.
  • Daugiau socialinių signalų gali padėti jums organiškai geriau priskirti SERP.
  • Šie įrankiai teikia analizę, todėl jūs žinote, kurie įrašai tampa virusiniai.

Sužavėtas? Na, jūs būsite įdiegę vieną iš šių metodų savo svetainėje. Taigi, čia yra trys būdai, kaip automatizuoti savo „WordPress“ naudojamų svetainių socialinį pasidalinimą. Aš asmeniškai naudoju pirmąjį metodą.

1 metodas: IFTTT, buferio ir „Feedly“ naudojimas

Mano rekomenduojamas būdas bendrinti socialinį dalijimąsi yra naudoti tris nemokamas interneto paslaugas: IFTTT, Buferis, ir Pagarbiai.

IFTTT yra nuostabi paslauga, leidžianti mums sujungti įvairias paskyras ir žiniatinklio programas, kad jas automatizuotume. Aš naudoju IFTTT norėdamas automatizuoti daugybę užduočių ir generuoti ataskaitas bei perspėjimus. Aš labai rekomenduoju ir manau, kad tai yra geriausias NEMOKAMAS dalykas naudoti.

„Buferis“ yra nuostabi žiniatinklio programa, leidžianti suplanuoti pranešimų bendrinimą tam tikru laiku. Pagrindine versija galima nemokamai naudotis visais populiariais socialiniais tinklais, tokiais kaip „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Twitter“.

„Feedly“ yra informacijos santraukų kaupimo programinė įranga, kuri renka RSS šaltinius. Geriausias dalykas „Feedly“ yra tai, kad jo dizainas yra labai paprastas ir veikia labai dideliu greičiu.

Norėdami automatizuoti savo socialinę mediją, pirmiausia turite užsiregistruoti „Feedly“, „Buffer“ ir IFTTT. Tada pridėkite savo „WordPress“ svetainės sklaidos kanalą naudodami paieškos juostą, esančią viršutinėje dešinėje. „WordPress“ palaikomose svetainėse numatytąjį RSS tiekimą galima rasti adresu www.yourdomain.com/feed.

„AddFeedFeedly“

Sukurkite naują kolekciją ir spustelėkite Tęsti.

Stebėkite „AddNewCollection“

Tada eikite į buferį ir prisijunkite, kad galėtumėte prisijungti prie norimų konfigūruoti socialinių platformų ir puslapių. Jei norite pridėti kelias paskyras, gali tekti nusipirkti „Nuostabų planą“.

buferappas

Dabar per IFTTT galite prijungti „Feedly“ ir „Buferį“ naudodami šią mokymo programą: Jei įdėta, tada pridėkite prie buferio. Patikrinkite savo paskyras ir pasirinkite norimą automatizuoti kategoriją „Pateikti informaciją“. Viskas! Jums visiems gera eiti.

Pasirinkti kategoriją - IFTTT

Jei „Pagarbiai“, tada pridėkite prie buferio „ahsanparwez“ - IFTTT

Dabar, kai jūsų svetainės kategorijoje „Feedly“ bus rastas naujas pranešimas, jūsų pranešimas bus pridėtas prie buferio. Paskutinis dalykas, kurį turite apibrėžti, yra tai, kiek kartų per dieną norite automatiškai dalytis žinutėmis per buferį.

2 būdas: „TwitterFeed“ naudojimas

„TwitterFeed“ yra paprasta 3 žingsnių žiniatinklio paslauga, leidžianti pridėti tinklaraščių teikinius ir automatiškai skelbti įrašus „Twitter“, „Facebook“, „LinkedIn“ ir „App.net“.

Pirmiausia pridėkite savo tinklaraščio sklaidos kanalo santrauką ir pavadinimą. Tada eikite į išankstinius nustatymus, kur galite apibrėžti atnaujinimo dažnumą, skelbti turinį, rūšiuoti skelbimą, skelbti prefiksą ir skelbti priesagą..

„TwitterFeed-Add“

Baigę turite pasirinkti norimus socialinės žiniasklaidos tinklus, kad galėtumėte bendrinti įrašus.

„TwitterFeed-step2“

3 metodas: „HootSuite“

„HootSuite“ buvo jau seniai. Tai labai galingas socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, kuriame labai lengva suplanuoti įrašus, kad būtų galima dalytis keliose socialinėse paskyrose. Tai palaiko „Twitter“, „Facebook“, „Google+“, „LinkedIn“, „Foursquare“, „WordPress“ ir „mixi“.

Pirmiausia prisiregistruokite gauti nemokamą sąskaitą svetainėje Hootsuite.com ir pridėkite norimas socialinės žiniasklaidos paskyras.

„HootSuite-AddAccounts“

Tada eikite į „Publisher“ ir pridėkite savo tinklaraščio RSS tiekimą.

„HootSuite-AddRss“

Galiausiai prie savo pranešimų turite pridėti „AutoSchedule“.

„HootSuite“ - automatizuoti

„HootSuite“ nesunku sukonfigūruoti. Vienoje paskyroje vienu metu galite suplanuoti iki 10 pranešimų. Aš siūlyčiau naudoti skirtingas „HootSuite“ paskyras skirtingoms „WordPress“ svetainėms.

Mintys

Tikiuosi, kad jums tai bus naudinga. Jei žinote apie daugiau gudrybių ir metodų, kaip automatizuoti socialinės žiniasklaidos paskelbimą be įskiepių, pasidalykite jais toliau pateiktame komentarų skyriuje.