Daugiau nemokamų „WordPress“ papildinių (ko galbūt dar negirdėjote)

Kovo mėnesį čia paskelbiau įrašą „WPExplorer“, kuriame buvo mano septyni mėgstamiausi nemokami „WordPress“ papildiniai. Tai nebuvo kasdienis papildinių sąrašas; Aš stengiausi paminėti mažiau žinomus papildinius, o ne ėjau įprastu šio pasaulio „Akismets“ ir „W3“ talpyklų įvardijimo keliu..

Įrašas pasirodė gana sėkmingas (juk koks save gerbiantis „WordPress“ vartotojas) nėra Norite patikrinti puikius papildinius?), todėl supratau, kad tai gali būti padaryta tęsinyje. Ir kaip Krikštatėvis II dalis ir kitus jo bruožus, kuriuos siekiama patobulinti originalo atžvilgiu.

Žemiau išvardijau dar septynis nemokamus nuostabius „WordPress“ papildinius, kuriuos visus naudoju (arba naudoju) savo tinklaraštyje. Tai ne visi superžvaigždžių įskiepiai – kai kurie iš jų buvo atsisiųsti tik keletą kartų – tačiau tai, be abejo, daro juos įdomesnius nei tie patys seni įskiepiai, kuriuos jūs skaitėte ne kartą. Mėgautis!

N.B. Papildiniai nėra išvardyti jokia konkrečia tvarka.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

„TablePress“

Šis papildinys buvo atsisiųstas daugiau nei 80 000 kartų ir jo rašymo metu jis gavo 396 įvertinimus. Iš tų įvertinimų visi, išskyrus aštuonis, yra penkių žvaigždučių, o kiti – visi keturi. Vargu ar reikia pasakyti daugiau nieko. Bet aš padarysiu.

„TablePress“ neturi bendraamžių; tai yra geriausias „WordPress“ lentelių papildinys per atstumą. Aš jį išnaudojau palikdamas darbą be darbo (žr. Mano pajamų ataskaitų puslapį) ir žymiau P90X žurnale (žiūrėkite mano pratimų žurnalus):

Lentelė, sukurta naudojant „TablePress“.

Lentelė, sukurta naudojant „TablePress“.

Jį nepriekaištingai užkoduoja ir palaiko vienas gražiausių ten esančių įskiepių kūrėjų.

Gaukite „TablePress“

Dar vienas susijęs pranešimų papildinys

Rodydami susijusius įrašus savo tinklaraščio įrašų apačioje, galite lengvai padidinti savo tinklaraščio įtraukimą. Tačiau daugelis žmonių klaidingai supranta – jie neklasifikuoja ir klasifikuoja savo įrašus, tada naudoja nekokybišką papildinį, kad būtų rodomi „susiję“ (apie kuriuos skaitykite „ne taip susiję“) įskiepiai..

Štai kodėl aš kada nors rekomenduoju dar vieną susijusių įrašų papildinį (YARPP) – mano manymu, jis turi geriausią atitikimo algoritmą ir yra lengvai pritaikomas:

YARPP mano tinklaraštyje.

YARPP mano tinklaraštyje atrodo seksualiai.

YARPP iš tikrųjų yra labai populiarus įskiepis, tačiau maniau, kad čia būtina įtraukti visus tuos žmones, kurie naudoja alternatyvų susijusių įrašų papildinį. Aš tikrai laikau tai geriausiu.

Gaukite YARPP

Evergreen Post tviteris

Kiek manau, tai yra  papildinys, naudojamas naudoti „Twitter“ srautui į jūsų svetainę nukreipti. Siekdamas visapusiškos ekspozicijos, esu neabejotinai šališkas sakydamas, kad bendradarbiaudamas su papildiniu, tačiau vis dėlto tai yra mano sąžininga nuomonė!

Koncepcija paprasta: „Evergreen Post Tweeter“ periodiškai (pvz., Kartą per šešias valandas) automatiškai tweet senuosius tinklaraščio įrašus. Tai leidžia filtruoti tuos įrašus, kurie bus tweet, pasirinkdami žymą arba žymas. Tokiu būdu galite pasirinkti papildinį, kad tik tweet jūsų „amžinai žaliuojantis“ turinys (t. Y. Tas, kurį vis dar verta skaityti), o ne viskas jūsų tinklaraštyje.

Naudojant šį papildinį galima pritraukti daug srauto į jūsų svetainę:

Padidėjęs „Twitter“ srautas.

Jei esate „Twitter“ vartotojas, tada jis nesąmoningas!

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Trumpai tariant, nesudėtingi skaitmeniniai atsisiuntimai (EDD) suteikia galimybę parduoti skaitmeninius atsisiuntimus per savo svetainę. Aš naudoju jį norėdamas parduoti savo laisvai samdomą rašymo vadovą ir nežiūriu atgal nuo tada, kai perėjau iš elektroninio narko.

Tai yra vienas iš tų įskiepių, kur negali patikėti, kad jis nemokamas. Tiesą sakant, jos kūrėjas (Pippin Williamson) sukūrė EDD kaip freemium modelio dalį, leidžiančią įsigyti tik tuos papildomus modulius, kurių jums reikia (už labai pagrįstą kainą). Čia yra greitas vaizdo įrašas, kuriame parodoma, kas yra kas:

Iš tiesų yra taip paprasta, kaip atrodo, kad EDD būtų parengtas ir paleistas. Jei savo svetainėje parduodate skaitmeninius produktus, aš labai rekomenduoju jums tai patikrinti.

Gaukite lengvus skaitmeninius atsisiuntimus

Begalinis slinktis

Begalinis slinktis yra tobulas nuostabumo ir patogumo derinys.

Trumpai tariant, ji keičia jūsų temą taip, kad lankytojams pasiekus puslapių ekrano apačią, papildomi įrašai būtų įkeliami realiu laiku. Tai reiškia, kad daugiau nereikia spustelėti kito puslapio (jau nekalbant apie labai madingą efektą, nuo kurio niekada nenuobodžiauju).

Vienintelis „Begalinio slinkties“ naudojimo neigiamas dalykas yra tai, kad tai gali neigiamai paveikti atmetimo rodiklį ir peržiūrėtų puslapių skaičių (nes lankytojai dabar slinkite tuo pačiu puslapiu žemyn, o ne spustelės naują). Bet tai nereiškia, kad sumažėjo įsitraukimas – atvirkščiai. Mažiau vargo ir mažiau laiko laukiant, kol puslapis bus įkeltas, lankytojai gali ilgiau laikytis.

Įskiepio veikimo apibūdinimas

Nors aš myliu papildinius, jie gali sunaikinti senus išteklius. Per daug išsipūtusių papildinių gali lėtai įkelti svetainę ir nepatenkinti lankytojai.

Čia „Plugin Performance Profiler“ (P3) gali pakeisti. Jis nuskaito jūsų svetainę ir pateikia ataskaitą, kurioje nurodoma, kurie papildiniai įkelia didžiausią apkrovą jūsų svetainėje:

Įskiepio veikimo apibūdinimas

Kaip matote iš aukščiau pateikto ekrano kopijos, P3 pateikia santykinio vykdymo laiko paskirstymą kiekvienam iš jūsų svetainėje daugiausiai išteklių naudojančių papildinių. Taip pat galite pamatyti, kokį poveikį bendrai daro papildiniai svetainės įkėlimo laikui, taip pat kitiems duomenų taškams.

P3 yra puikus įrankis patikrinti, ar jūsų svetainė tinkamai optimizuota greičiui. Nors įskiepių veikimo laiko nuskaitymo metodas nėra nepriekaištingas, jis yra pakankamai tikslus, kad suteiktų jums informacijos, kuria remdamiesi galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus..

Komentarai neatsakyta

Tinklaraščių komentarai atspindi plakančią daugumos tinklaraščių širdį. Iš dalies jie apibūdina tinklaraštį kaip tinklaraštį – lankytojo galimybė įtraukti į pokalbį svetainėje, kuris priešingu atveju būtų vienpusis sprendimas..

Ir dėl to (mano nuomone) jūs turėtumėte visada įsitikinkite, kad atsakote į savo dienoraščio komentarus (jei atsakymas yra pagrįstas). Pakviesti žmones užduoti klausimus ir nebeatlikti atsakymo, mano manymu, yra gana nusikalstama.

Bet kai jūsų tinklaraštis tampa tam tikro dydžio, gali būti gana sunku sekti gautus komentarus. Čia ateina komentarai, į kuriuos neatsakyta: prie komentarų moderavimo ekrano pridedamas papildomas stulpelis, rodantis, ar jūs atsakėte į komentarą, ar ne.

Į ekrano kopiją neatsakyta.

Tai paprastas, bet efektyvus būdas užtikrinti, kad žmonės, kurie verti jūsų atsakymo, gautų tokį.

Kas yra Tavo Mėgstamiausi nežinomi įskiepiai?

Aš noriu lažintis, kad šiame sąraše yra bent vienas papildinys, apie kurį negirdėjote. Daugelyje jų yra mažiau nei 100 000 atsisiuntimų (palyginti su populiariausiais su ~ 15 milijonas) ir kai kurie turi tik keletą.

Tai pasakęs, esu tikras, kad yra daugybė neapdorotų deimantų, kurių daugelis iš mūsų dar neatrado. Jei jums patinka palyginti nežinomas papildinys, kuris nebuvo paminėtas šiame įraše ar ankstesniame mano sąraše, papasakokite mums apie tai komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me