Geriausi jūsų internetinės parduotuvės „WooCommerce“ pristatymo papildiniai

Geriausi jūsų internetinės parduotuvės „WooCommerce“ pristatymo papildiniai

Pristatymas yra vienas internetinės parduotuvės aspektų, kuriam reikia kruopščios strategijos. Kadangi neteisinga gabenimo strategija gali lengvai nuliūdinti jūsų klientus, turite skirti papildomą dėmesį, kad ją pritaikytumėte visą laiką. Čia gali padėti pristatymo papildinys.

Kiekvienos parduotuvės savininkas turės skirtingą požiūrį, atsižvelgiant į klientų interesus ir gaminių pobūdį. Bet apskritai svarbu iš anksto parodyti tikslius gabenimo mokesčius (nes dėl bet kokių netikėtų mokesčių gali tekti atsisakyti prekių) ir numatytą pristatymo datą (kad galėtumėte valdyti lūkesčius).

Jei naudojate „WooCommerce“ platformą, yra keli įdomūs papildiniai, kurie padės sklandžiai vykdyti siuntimo strategiją. Kaip ir daugybė „WooCommerce“ mokėjimo šliuzų įskiepių, taip pat yra daugybė įvairių, sukurtų norint padėti pristatyti. Šiame straipsnyje išvardinsime geriausius jūsų internetinės parduotuvės „WooCommerce“ siuntimo papildinius.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „ELEX USPS“ pristatymo papildinys su etikečių spausdinimu

„ELEX USPS“ pristatymo papildinys su etikečių spausdinimu

Šis nemokamas papildinys leidžia rodyti realiojo laiko įkainius iš USPS API jūsų krepšelio ir patikros puslapiuose. Savo parduotuvėje galėsite naudoti įprastas, taip pat nuolaidų normas. Jame yra galimybė nustatyti atsarginę normą tuo atveju, jei API negrąžina normos. Be to, taip pat rasite parinktį rodyti visus galimus tarifus arba tik mažiausius įkainius. premium versija „ELEX USPS Shipping plugin“ siūlo eV etikečių spausdinimo ir siuntos stebėjimo parinktis. Jei jūsų parduotuvėje pristatymo apimtis maža, galite naudoti „ELEX Stamps.com“ papildinys visiškai integruoti USPS siuntimą.

2. Pažangus vienodo tarifo pristatymo būdas „WooCommerce“

Pažangus vienodo tarifo pristatymo būdas „WooCommerce“

Numatytoji „WooCommerce“ vienodo tarifo siuntimo parinktis suteikia galimybę nustatyti užsakymo, kiekvienos prekės siuntimo tarifus, taip pat remiantis pristatymo klasėmis. Tačiau, jei norite išplėstinių parinkčių, skirtų apskaičiuoti siuntimo įkainius, šis papildinys jums padės. Naudodami šį, galėsite sukurti siuntimo tarifų, pagrįstų produktu, kategorija, viso krepšelio kiekiu, gabenimo vieta ir kt., Taisykles. Be to, papildinys taip pat siūlo nustatyti siuntimo normos skaičiavimus pagal krepšelio kiekį, taip pat konkretiems vartotojams . Jei norite išplėstinių parinkčių, peržvelkite premium versija išplėstinio vienodo tarifo pristatymo papildinį „WooCommerce“ plėtinių parduotuvėje.

3. „WooCommerce“ sąlyginis pristatymas ir mokėjimai

„WooCommerce“ sąlyginis pristatymas ir mokėjimai

Daugybė geriausių pristatymo papildinių leidžia jums pridėti naudingų pristatymo variantų, tačiau nenorite, kad klientai naudotųsi operatoriais, kurių jų šalyje nėra. Naudodamiesi sąlyginiu siuntimu ir mokėjimais, galite nustatyti sąlygines taisykles, kad galėtumėte nurodyti galimus gabenimo vežėjus pagal vietą, pridėti pasirinktines siuntimo parinktis kaip perkėlimą konkretiems klientams (pavyzdžiui, nariams), pridėti nemokamą gabenimą atsižvelgiant į išlaidas, apriboti siuntimo galimybes atsižvelgiant į svorį ir dar daugiau. Be to, papildinys veikia su daugeliu kitų „WooCOmmerce“ plėtinių, kad būtų galima papildomai naudotis.

4. „ELEX WooCommerce DHL Express Shipping“

„ELEX WooCommerce DHL Express Shipping“

Naudodami šį įskiepį galėsite integruoti populiaraus gabenimo vežėjo DHL paslaugas. Kai klientas įtraukia produktą į krepšelį, papildinys iš DHL gauna realaus laiko siuntimo tarifus, atsižvelgdamas į produkto svorį ir pristatymo vietas. Be to, papildinys suteikia galimybę parodyti numatytą pristatymo laiką ir įvairių taikomų mokesčių paskirstymą pristatymo įkainiuose. Norėdami atspausdinti DHL gabenimo etiketes ir pateikti stebėjimo informaciją klientams, galite pasižiūrėti premium versija iš ELEX WooCommece DHL įskiepio. Kartu su „DHL Express“, papildoma papildinio versija siūlo „DHL Paket“ ir elektroninės komercijos integraciją.

5. „WooCommerce“ lentelės kainos pristatymas

„WooCommerce“ lentelės kainos pristatymas

Kai reikia nustatyti kelias siuntimo taisykles, pagrįstas skirtingomis sąlygomis, galite naudoti lentelės normos siuntimo papildinį. Tai yra viena iš geresnių nemokamų parinkčių, kurias rasite „WordPress“ saugykloje. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galėsite sudaryti keletą įkainių lentelių, atsižvelgiant į bendrą užsakymo kainą ir produkto svorį. Papildinys siūlo intuityvią vartotojo sąsają ir sklandžią integraciją su „WooCommerce“ siuntimo zonomis.

6. „WooCommerce“ lentelės įkainis naudojant lankstų pristatymą

Lentelės įkainis „WooCommerce“ naudojant lankstų pristatymą

Šis įskiepis gali labai padėti nustatant lentelės kainos siuntimą jūsų internetinėje parduotuvėje. Siuntimo išlaidas galite nustatyti pagal bendrą krepšelio ir krepšelio svorį. Taip pat galite nustatyti minimalias ir maksimalias krepšelio sumos ir svorio vertes. Be to, šis papildinys padeda pridėti tvarkymo mokesčius prie savo siuntimo būdų ar net sukurti papildomą mokestį už pristatymą. Norėdami gauti daugiau pažangių funkcijų, apsilankykite premium versija papildinio.

7. „FedEx“, UPS ir USPS siuntimas naudojant „EasyPost“

„FedEx“, UPS ir USPS siuntimas per „EasyPost“

Kartais kelių vežėjų įkainių rodymas gali padėti padidinti klientų pasitenkinimą, nes jie gali pasirinkti iš skirtingų variantų. Šis papildinys padės rodyti „FedEx“, UPS ir USPS normas jūsų internetinės parduotuvės krepšelio ir patikros puslapiuose. Įkainiai bus apskaičiuojami automatiškai, atsižvelgiant į kliento buvimo vietą ir kitus aspektus, pavyzdžiui, produkto matmenis. Visiems vežėjams galėsite pasirinkti gyvenamosios ir komercinės kainos. Su aukščiausios kokybės papildinio versija, galite atsispausdinti gabenimo etiketes ir klientams pasiūlyti sekimo informaciją.

8. „WooCommerce“ pristatymas

WooCommerce pristatymas

Šis nemokamas papildinys padės spausdinti USPS pristatymo etiketes tiesiai iš „WooCommerce“ parduotuvės administratoriaus. Jei turite USPS sąskaitoje galimas nuolaidas, šias etiketes galite spausdinti. Papildinys išgelbės jus nuo rūpesčių perkėlus išsamią užsakymo informaciją iš internetinės parduotuvės į kitą programinę įrangą įvykdymui. Taip pat galite išvengti stovėjimo pašto eilėse spausdindami etiketes, nes galite spausdinti etiketes tiesiai iš savo namų, pritvirtinti ją prie siuntinio ir numesti. Tačiau, jei norite savo krepšelio puslapiuose rodyti USPS siuntimo tarifus realiuoju laiku, turėsite gauti premium USPS pristatymo metodo plėtinys.

9. „WooCommerce“ nemokamas nemokamas pristatymas

„WooCommerce“ nemokamas nemokamas pristatymas

Siūlydami nemokamą pristatymą klientams, galite labai padėti pagerinti konversijos koeficientą ir vidutinę užsakymo vertę. Siūlydami šią parinktį, taip pat turite būti atidūs, nes tai gali turėti įtakos jūsų pelningumui. Šis papildinys padės nustatyti daugybę taisyklių, kurios pasiūlys nemokamą pristatymą į jūsų parduotuvę. Kai kurios sąlygos, kurias galite naudoti naudodami šį papildinį, yra užsakymo tarpinė suma, kiekis, vieta, vartotojo vaidmenys, pristatymo klasės ir kt. Be to, įskiepis yra gana lankstus, nes jį galima lengvai pritaikyti naudojant kodo fragmentus. Galite rasti pro versiją Išplėstinis nemokamo pristatymo papildinys su daugiau funkcijų.

10. Adreso patvirtinimas ir adreso automatinis užpildymas

Adreso patvirtinimas ir adreso automatinis užbaigimas

Siuntimas klaidingu adresu gali būti košmariškas tiek kliento, tiek parduotuvės savininko potyris. Šis papildinys padės patvirtinti adresą, kurį klientai įveda išsiregistruodami. Tai taip pat siūlo adreso automatinio užpildymo parinktį, kuri klientams padės geriau naudotis kasos paslaugomis jūsų internetinėje parduotuvėje. Nemokama papildinio versija naudoja „EasyPost“ ir „Google“ API adresams patvirtinti ir automatiškai užbaigti. Ir premium versija adreso patvirtinimo papildinio naudoja UPS arba USPS API.

11. „WooCommerce“ pristatymas pagal svorį

„WooCommerce“ pristatymas pagal svorį

Jei norite apibrėžti gabenimo įkainius „WooCommerce“ parduotuvėje pagal užsakymo svorį, šis įskiepis gali būti jums tikrai naudingas. Be užsakymo svorio, galite sukurti siuntimo tarifų taisykles, pagrįstas tarpinėmis sumomis ir siuntimo vietomis. Galite nustatyti fiksuotą normą, pagrįstą konkrečiomis sąlygomis, arba galite pereiti prie progresinio tarifo, atsižvelgiant į didėjančius svorio vienetus. premium versija Įskiepio versija suteikia daugiau galimybių, nes palaiko ir pristatymo klases.

12. Slėpti „WooCommerce“ gabenimo būdus

Slėpti „WooCommerce“ pristatymo metodus

Jei norite, kad pristatymo būdai būtų sąlyginai rodomi krepšelio ir patikros puslapiuose iš įvairių galimų variantų, šis papildinys jums padės. Galite paslėpti pasirinktus siuntimo būdus, kai yra nemokamas pristatymas arba priklauso nuo tam tikrų kitų sąlygų. Sąlygos apima tam tikrų gabenimo būdų buvimą, prekės svorį, gabenimo klases ir tt. Jei norite įtraukti kitas sąlygas, tokias kaip konkretūs produktai, kategorijos, gabenimo vežėjų paslaugos, vieta ir panašiai, yra mokama versija „Slėpti pristatymo metodus“ papildinys.

13. Užsakymo „WooCommerce“ pristatymo data

„WooCommerce“ užsakymo pristatymo data

Svarbus klientams pristatymo patirties aspektas yra tiksliai žinoti, kada siunta juos pasieks. Šis papildinys padeda jums pateikti šią informaciją savo klientams ir padeda pagerinti jūsų konversijos koeficientą. Galėsite klientams suteikti galimybę pasirinkti pristatymo datą, kol jie bus kasos puslapyje. Tai leidžia jums sukonfigūruoti minimalų pristatymui reikalingą laiką ir taip pat padeda parodyti dienas, kurių nepristatysite. Be to, kad išvengtumėte vargo, galite nustatyti tam tikrai datai priskirtų pristatymų skaičių. Pro šio papildinio versiją galima rasti daugybę tinkinimo parinkčių.

14. Australijos pašto etikečių spausdinimas ir stebėjimas

Australijos pašto etikečių spausdinimas ir stebėjimas

Jei norite integruoti „Australia Post“ siuntimo paslaugas į savo internetinę parduotuvę, turėtumėte išbandyti tai naudodami šį papildinį. Tai padeda parodyti „Australia Post“ paslaugas krepšelio ir kasų puslapiuose. Tai leidžia pasiekti „eParcel“ sutartines ir nesutartines įkainius iš „Australia Post“ API. Taip pat galite išjungti specifines alternatyvias paslaugas, tokias kaip „Satchel“, „Letter“ ir kt., Taip pat galite naudoti daug daugiau funkcijų, tokių kaip etikečių spausdinimas, siuntos sekimas ir dėžutės pakavimas. išplėstinė šio papildinio versija.

15. Išplėstinis „WooCommerce“ siuntų stebėjimas

Pažangus siuntų stebėjimas „WooCommerce“

Šis papildinys padeda jums pateikti siuntos sekimo informaciją klientams, kai jie pateikia užsakymą jūsų internetinėje parduotuvėje. Rasite daugiau nei 100 skirtingų gabenimo vežėjų stebėjimo nuorodas ir vaizdus, ​​įkeltus į šį papildinį. Be to, galite pridėti savo gabenimo paslaugų teikėjus ir tinkinti rodymo ir el. Pašto parinktis. Galite sukurti sklandesnes darbo eigos eigas Sekimas API.

16. „WooCommerce“ adresų knyga

„WooCommerce“ adresų knyga

Tai yra nemokamas papildinys, kuris leis klientams išsaugoti kelis pristatymo adresus jūsų parduotuvėje kaip savo paskyros dalį. Dažnai klientai bus siunčiami skirtingais adresais ir šis papildinys galėtų efektyviai pagerinti klientų patirtį. Tačiau, jei jūs ieškote parinkties siųsti siuntas keliais adresais iš to paties užsakymo, šis papildinys gali būti netinkamas. Galite išbandyti Kelių adresų pristatymo papildinys galima įsigyti „WooCommerce“ plėtinių parduotuvėje.

17. „WooCommerce“ pristatymas iš OPMC

„WooCommerce“ pristatymas iš OPMC

Mes aprėpėme įprastus siuntimo papildinius, tačiau taip pat galite nustatyti „WooCommerce“ parduotuvę, kad ji naudotųsi laivų gabenimu. Naudodami „WooCommerce Dropshipping“ priedą, galite automatizuoti atsargų importo procesą, priskirti gaminius tiekėjams ir pranešti apie atsargas, kai pardavėte vieną iš jų produktų. Be to, tiekėjai turi lengvą prieigą prie gabenimo informacijos ir pakuotės lapelių – todėl viskas, ką galite padaryti, yra sėdėti ir žiūrėti, kaip patys užsakymai išsiunčiami.!


Tikimės, kad aukščiau aptarti „WooCommerce“ siuntimo papildiniai padės jums įgyvendinti puikią pristatymo strategiją jūsų internetinėje parduotuvėje. Jei norite pasidalinti įžvalga ar turite užklausą, palikite mums komentarą.