Geriausi „Live Chat“ papildiniai ir „WordPress“ bilietų palaikymas

Daugeliui klientų patinka tam tikra pagalba perkant. Jie net gali perskaityti išsamų produkto aprašą, apžvalgas ir DUK. Ar nebūtų malonu, jei kas nors iš parduotuvės jums padėtų įsigyjant prekę? Kažkas, su kuriuo galite grįžti, kol būsite tikri dėl savo pirkinio ?

Tai yra vieta, kur geriausi tiesioginio pokalbio papildiniai gali pakelti koją. Šie įskiepiai yra protingi, kad atliktų pardavimų padėjėjo ar klientų aptarnavimo asmens darbą. Jie gali atsakyti į visas klientų užklausas ir būti prieinami 24 x 7 x 365. Jūsų parduotuvė nebėra beveidis URL, bet iškart virsta pardavėju ar parduotuvės savininku, kuris gali palaikyti pokalbį su lankytojais ir paversti juos vertingais klientais..

Telefono skambučiai ir el. Laiškai taip pat gali būti naudingi, tačiau tiesioginių pokalbių sistema turi keletą privalumų:

 • Tai dvigubai tinka kaip atsiliepimų ir kontaktinė sistema. Atsiliepimai gali padėti jums pritaikyti rinkodaros strategiją.
 • Lankytojai gauna tiesioginį palaikymą realiuoju laiku, jiems nereikia laukti atsakymo.
 • Jei klientas palaikys ryšį ir palaikys ryšį, tai greičiausiai pavers juos lojaliais klientais.
 • Tai gali sumažinti apleistų vežimėlių skaičių.
 • Pokalbių įrašai gali būti naudojami kaip paruoštas pagrindas būsimoms kampanijoms.
 • Tai gali išaugti į forumo ar pokalbių palaikymo sistemą.
 • Jei išduodami bilietai, atsakymas yra lengvesnis, nes jis yra stebimas ir neprarandamas, kol nebus išspręstas.
 • Tai gali pagerinti SEO reitingą, nes lankytojai jūsų svetainėje praleis ilgiau.
 • Kai esate neprisijungę, jis virsta automatine el. Pašto sistema, padedančia sugeneruoti vertingus potencialius klientus.

Yra daugybė tiesioginių pokalbių įskiepių, pradedant nuo pačių paprasčiausių ir nemokamų, baigiant išsamiais papildomais papildiniais. Aš išvardysiu keletą gerų čia.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WSChat“ – „WordPress Live Chat“

„WSChat ELEX WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys

Atnaujinkite savo svetainę naudodamiesi efektyviu, AI palaikomu tiesioginiu pokalbiu naudodamiesi „WSChat“. Šis lengvas papildinys prideda naudingą jūsų svetainės pokalbių dėžutės iššokantįjį langą, kuris yra paruoštas mobiliesiems ir puikiai veikia bet kuriame įrenginyje.

„WSChat WordPress Live Chat“ yra daugybė funkcijų, skirtų svetainių lankytojų klausimams pateikti, ir tai lengva pradėti. Įdiegę suprojektuokite savo išankstinio pokalbio formą su reikalinga informacija ir sukurkite savo „chatbox“ valdiklį naudodami įmontuotas spalvų parinktis. Taip pat galite pridėti neribotą skaičių agentų ir įgalinti agentų įspėjimus, kad jiems būtų pranešta, kai tik lankytojas įsitraukia į pokalbį.

„WSChat Live Chat“ pavyzdys

Taip pat yra parinkčių, kaip parodyti būseną tinkle / neprisijungus, „Google Dialogue“ srauto palaikymą, kad būtų galima apibrėžti ir automatizuoti atsakymus, ir išplėstinius pokalbių įrankius, skirtus priedams, ekrano įrašymui (kad klientai galėtų geriau paaiškinti problemas), siųsti pokalbių istoriją el. Paštu ir pokalbių įvertinimus. Be to, naudojant „WSChat“, visi jūsų duomenys yra saugomi jūsų asmeniniame serveryje, taip padidinant pokalbių (ir duomenų) privatumą.

Naudokite ataskaitų teikimo funkciją norėdami pamatyti klientų aptarnavimo efektyvumą, įvertinimus, kokybės balus ir vieno agento bilietų skaičių. Tokiu būdu iš pirmo žvilgsnio galite pamatyti, ar lankytojai gauna jiems reikalingą pagalbą. Be to, papildinys yra integruotas su populiariaisiais „WSDesk“ papildinys, taigi galite sklandžiai perduoti klientų aptarnavimo klausimus savo pagalbos tarnybai. Tai paverčia nuostabiu palaikymo sprendimu!

2. Paramos valdyba

Palaikymo taryba - „WordPress“ papildinys

Palaikymo taryba yra puikus būdas įtraukti tiesioginį pokalbį į savo „WordPress“ svetainę. Šis pokalbių papildinys, sukurtas su galimybėmis žmonių agentams, integruotiems naudojant „Slack“ ir „AI“ sukurtus pokalbių failus per „Dialogflow“, yra pilnas funkcijų, padedančių valdyti lankytojų klausimus. Su Palaikymo valdybos „WordPress“ pokalbis tikrai galėsite suteikti geresnę patirtį savo svetainės lankytojams – tiesiog įdiekite papildinį ir per kelias minutes jūs ir jūsų palaikymo agentai (arba robotai) gali pradėti dirbti!

Palaikymo taryba - „WordPress“ papildinys

Kaip minėta, palaikymo taryba integruota su „Slack“ ir „Dialogflow“ ir siūlo daugybę įvairių tipų žinučių, kurias jūsų agentai ar robotai gali naudoti atsakymuose. Tai apima mygtukus, išskleidžiamuosius sąrašus, teksto įvesties sąrašą, el. Laiško pateikimo formą, registracijos formą, tvarkaraštį, straipsnius, statinio teksto sąrašą (su pavadinimais ar be jų), lenteles ir formą agentui įvertinti. Arba galite sukurti savo pasirinktinius (statinius) turtingus pranešimus. Jūs netgi galite nustatyti darbo valandas, norėdami paslėpti savo pokalbių dėžę, išjungti pokalbių programą ir (arba) rodyti tvarkaraštį, kai lankytojas įveda pranešimą ne jūsų nustatytomis valandomis. Visus pokalbius galite lengvai pasiekti iš administratoriaus srities. Čia galite valdyti pranešimus, išsaugoti atsakymus, tvarkyti / tvarkyti vartotojus ir peržiūrėti lankytojų įžvalgas naudodamiesi „WordPress“ informacijos suvestine..

Kitos nuostabios funkcijos apima pranešimų (el. Pašto, darbalaukio ir „Flash“) parinktis, žinių bazės straipsnius ir automatinį savo vartotojų sinchronizavimą bei struktūrizuotus duomenis. Palaikymo taryba taip pat palaiko RTL, siūlo 19 skirtingų kalbų ir yra parengta vertimui, jei norite pridėti naują kalbą. Visa tai tik už 59 USD!

3. „Acobot Web Assistant Free AI Chatbot“

„Acobot Web Assistant“ nemokamas AI „Chatbot“ papildinys

„Acobot“ yra „WordPress“ „chatbot“ papildinys, teikiantis tiesioginę pagalbą jūsų svetainės lankytojams, net jei jūsų klientų aptarnavimo komanda nėra šalia. Tiesiog įdiekite papildinį ir sukonfigūruokite nustatymus. Tai taip paprasta. Su daugybe avatarų, iš kurių galima rinktis, stiliaus pokalbių valdikliais (pasirinkite tik tai, kas tinka jūsų svetainei) ir tinkinamomis spalvomis „Acobot“ yra puiki „chatbot“ galimybė.

„Acobot Web Assistant“ nemokamas AI „Chatbot“ papildinys

Tačiau tai, kas „Acobot“ daro ypatingą, yra tai, kad jis varomas AI. Tai reiškia, kad jums nereikia programuoti atsakymų – „Acobot“ tyrinėja jūsų svetainę ir moko viską, ką reikia žinoti, kad padėtų. Plius „Acobot“ yra pakankamai protingas, kad žinotų, kada atliksite pakeitimus savo svetainėje, ir jis atitinkamai atnaujins jo atsakymus.

Tai ne viskas, ką „Acobot“ gali padaryti – šis pokalbių kambarys taip pat naudingas švino generavimui. Kai vartotojas bendrauja su „Acobot“, jis gali paprašyti jūsų kontaktinės informacijos. Galite pasirinkti tiesioginį arba mandagų būdą, tačiau abiem atvejais „Acobot“ pateiks informacijos prašymo priežastį (pavyzdžiui, norėdami „žmogaus kolegą“ sekti sudėtinga užklausa). Atsižvelgiant į jūsų svetainę, „Acobot“ taip pat gali paprašyti svečio, kad patinka ar seka jūsų kompaniją socialinėje žiniasklaidoje, gali pateikti raginimą veikti (pvz., Demonstracinę versiją), surasti ir automatiškai užpildyti svečio formą, nemokamai išbandyti ir dar daugiau. Be to, integruotas ketinimo aptikti „Acobot“ padarys viską, kad neprarastumėte potencialo.

„Acobot“ yra nemokamas, tačiau tik mažoms interneto svetainėms (iki 25 puslapių ar mažiau) ir iki 250 vartotojų. Įmonėms ar didesnėms svetainėms atnaujinta „Acobot Chatbot“ planas privaloma. Nuo 29 USD per mėnesį tai yra puiki investicija į jūsų verslą, nes „Acobot“ tikrai padės padidinti potencialių klientų ir konversijų skaičių..

4. „WP-Chatbot“, sukurta „MobileMonkey“

„WP-Chatbot“ sukūrė „MobileMonkey“

Ar patinka „Facebook Messenger“? Su WP-Chatbot galite lengvai pridėti „Facebook Messenger“ pokalbių valdiklį prie savo svetainės. Mylėkite ar nekenkite – daugiau nei 1,3 milijardo žmonių naudojasi „Facebook Messenger“

Taigi kodėl WP-Chatbot? Paprasčiau tariant, tai puikus (ir paprastas) būdas pridėti 24/7 tiesioginį pokalbį prie savo „WordPress“ svetainės. „WP-Chatbot“ sklandžiai integruojasi į „Facebook“ verslo puslapį, kad galėtumėte sukurti savo sekimą ir iškart pradėti susisiekti su savo auditorija. Ir kas geriausia – kadangi tai pagrįsta „Facebook Messenger“, bet kuriuo metu galite pasiimti pokalbį su klientu. Nereikia pasikliauti telefonų numerių ar el. Pašto adresų, kad susisiektumėte su jais nauja informacija ar pasiūlymais (nors jei norite – tai galite nustatyti naudodami priemokų planą)..

„WP-Chatbot“, sukurtas pagal „MobileMonkey“ valdiklį

„WP-Chatbot“ taip pat yra lengvos pasirinktinės temos spalvos ir pasveikinimo parinktys. Taip pat galite nustatyti pokalbio kalbą ir paslėpti valdiklį pagal pasirinktinį įrašo tipą. Norite daugiau? Galite atnaujinti į „MobileMonkey“ priemokos planas pridėti pasirinktinį prekės ženklą, tiesioginius pokalbius ir pradinius skambučius, naudingą pokalbių planą, lašelių planavimą, išplėstinę pokalbių analizę, įmontuotą reklamą ir dar daugiau.

5. „Zendesk“ tiesioginis pokalbis

„Zendesk Live Chat Free WordPress“ papildinys

„Zendesk Live Chat“ yra populiarus įskiepis, sąveikaujantis su jūsų klientais realiu laiku ir padedantis jiems pirkti. Turite sukurti „Zendesk“ sąskaitą ir susieti šią sąskaitą su papildiniu. Tai padarius, dešiniajame apatiniame ekrano kampe atsidaro pranešimų dėžutė. Lankytojai gali iš karto pradėti su jumis kalbėtis, o jei nesate prisijungę, galite išsiųsti el. Laišką. Tai gerai veikia su visomis pagrindinėmis naršyklėmis ir yra paprastas būdas integruoti tiesioginius pokalbius į savo svetainę.

„Zendesk Live Chat Free WordPress“ papildinys

Valdiklis yra paprastas ir gali būti pritaikytas sinchronizacijai su jūsų prekės ženklu. Jis optimizuotas mobiliesiems telefonams ir galimas 40 kalbų. Nemokama versija leidžia vienu metu vykti tik vienalaikiams pokalbiams ir palaikoma 14 dienų pokalbių istorija.

Aktyvus pokalbis suteikia jums galimybę iš anksto apibrėžti atsakymus. Gali būti nustatomi trigeriai, taigi kiekvienas lankytojas pasiekiamas automatiškai. Prie prietaisų skydelio galite stebėti visą srautą ir pradėti pokalbį, kai manote, kad lankytojui reikalinga pagalba. Prietaisų skydelyje galite atlikti daugybę dalykų – koreguoti nustatymus, efektų atnaujinimus, sąrankos nuorodas arba uždrausti kai kuriuos lankytojus.

6. „WordPress Live Chat“ baigtas

„WordPress Live Chat“ Užbaigti „Premium WordPress“ papildinį

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys yra atvirojo kodo papildinys, kurį galite įdiegti, kad greitai pridėtumėte pokalbių lauką. Galite sukurti savo operatorius, tinkinti pokalbių lauką ir tvarkyti pokalbių žurnalus. Jei norite, vartotojui gali atsakyti daugiau nei vienas agentas.

„WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys

Kai operatoriai neprisijungę, lankytojai gali užpildyti kontaktinę formą. Pranešimai el. Paštu gaunami, kai visi agentai neprisijungę. Norite naudoti papildinį daugelyje svetainių? Jums teks eiti su „Live Chat Unlimited“.

7. „WP Live Chat“ palaikymas

„WP Live Chat“ palaikymas - nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei norite, kad keli pokalbiai vyktų vienu metu su klientais, išbandykite „WP Live Chat“ palaikymą. Tiek vartotojui, tiek lankytojui bus lengva naudotis sąsaja. Visus šio langelio laukus galima redaguoti, o patį langelį galima vilkti per visą ekraną ir dėti ten, kur norite. Kai tiesioginiai pokalbiai yra išjungti, pranešimus neprisijungus galima išsaugoti.

„WP Live Chat“ palaikymas - nemokami „WordPress“ papildinio nustatymai

Galite pasirinkti iš 6 iš anksto nustatytų pokalbių dėžutės temų ir visiškai pritaikyti pokalbių patirtį taip, kad ji atitiktų jūsų svetainės išvaizdą. Pokalbio lauke nėra reklamos ar „Powered By“ nuorodų. Galima įterpti greitojo reagavimo lauką. Lankytojai gali likti anonimiški, jei vardo ir el. Pašto reikalavimas pokalbio inicijavimo metu yra išjungtas. Arba galite apriboti prieigą tik registruotiems vartotojams. Animacijos gali būti pritaikytos pokalbių lange ir gali būti tvarkomos pokalbių įrašai. Jei nustatėte, kad IP adresas kelia nepatogumų, galite jį uždrausti.

Gali būti sukurtas tiesioginio pokalbio langelis, kuris pasirodys ekrane. Garsinį įspėjimą, kai prasideda naujas pokalbis, galima įjungti arba išjungti. Įskiepis suderinamas su visais talpyklos papildiniais ir vertimo papildiniais.

Su šiuo įskiepiu yra daugybė mokamų plėtinių, kuriuos galite pasirinkti, jei norite pridėti funkcijų – inicijuoti pokalbių plėtinį, kelių agentų plėtinius, programą „Mobile and Desktop“, „Cloud Server“ plėtinį, pokalbių šifravimo plėtinį – ir galite juos pridėti, jei reikia.

8. Nuostabus palaikymas

Nuostabus palaikymo nemokamas „WordPress“ papildinys

„Awesome Support“ yra tvirta „WordPress“ pagalba. Jis sukurtas taip, kad būtų visiškai suderinamas su visomis „WordPress“ temomis, tiek nemokamomis, tiek „premium“. Įdiegus ir suaktyvinus papildinį, visos funkcijos įsijungia, todėl bet kada galite atidaryti pagalbos tarnybą ir nustatyti klientų palaikymo tarnybą..

Nuostabūs palaikymo nemokami „WordPress“ papildinio nustatymai

Lankytojai gali atidaryti bilietus, kad gautų skundus, priekinėje skiltyje, o klientų aptarnavimo komanda tai gali stebėti iš pagrindinės programos. Senus bilietus galima atpažinti su žymėmis. Klientų gali būti paprašyta sutikti su taisyklėmis ir nuostatomis prieš atidarant bilietą.

El. Laiškai nedelsiant išsiunčiami reikiamiems asmenims, kad jie galėtų pagal tai reaguoti. Pokalbis tarp kliento ir jūsų komandos asmens liks uždaras. Prie pokalbių laukelio galite pridėti laukų ir palaikyti tiek produktų, kiek norite.

Jei norite pridėti savo pokalbių priemonės plėtinius, „Awesome Support“ siūlo plėtinius, skirtus integruoti „WooCommerce“, išsaugotus atsakymus, el. Pašto kanalus (atsakyti el. Paštu) ir dar daugiau. Šie plėtiniai yra nemokami ir nemokami. Tiek didelės komercinės organizacijos, tiek mažos įmonės gali naudotis šiuo įskiepiu.

9. „WP Support Plus“ reaguojanti bilietų sistema

„WP Support Plus“ reaguojanti bilietų sistema

„WP Support Plus Responsive Ticket System“ gerai veikia įmonėje, nekilnojamojo turto ar aptarnavimo stalo sistemoje, susitikimų įdarbinimo sistemoje, techninio palaikymo sistemoje ir kitose panašiose paramos vietose. Tai gali efektyviai valdyti didelių organizacijų bilietų tvarkymą.

„WP Support Plus“ nustatymai

Bilietą galima atidaryti iš anksto, per administratorių ar net vartotojo vardu. Galite apriboti bilietų pateikimą, naudodamiesi tam tikros rūšies vartotojais, ir tai bus naudinga „WooCommerce“ svetainėse. Bilietus galima suskirstyti į kategorijas, suskirstyti pagal prioritetus, jiems gali būti suteikta būsena ir net ištrinti. Svečiai gali pateikti bilietus net per „Facebook“. „Google No CAPTCHA“, „ReCAPTCHA“ gali būti įgalintos svečių formoms.

Už kiekvieną bilietą išsiunčiamas patvirtinimas el. Paštu tiek administratoriui, tiek lankytojui, kuris kelia bilietą. El. Pašto vamzdynai yra galimybė, atsižvelgiant į pagrindinio kompiuterio suderinamumą. „Skype“ funkcijos yra įtrauktos, taip pat galite skambinti ar kalbėtis per „Skype“. Failai gali būti pridedami prie bilietų, atsakymų ir laiškų.

Bilietus galima priskirti agentams (komandos nariams), o agentų statistika gali būti saugi, taigi jūs žinote, kaip sekasi jūsų komandos nariams. Bet kuriam agentui, valdančiam bilietų pardavimą, gali būti paskirtas priežiūros vaidmuo.

Reaktyvaus palaikymo mygtuką galima pridėti bet kur, taip pat galima pridėti pasirinktinių laukų. Naudojami AJAX pagrįsti filtrai, todėl greitai atsijoti bilietus ir reakcijos laiką. DUK ir konservuotų atsakymų funkcijos gali padėti sumažinti keliamų bilietų skaičių arba bilietų, kuriems reikia pasirinktinių atsakymų, skaičių.

Kelių vartotojų bilietų pateikimas, bilietų būsenos patikrinimas, atsakingas išdėstymas, agento kategorija ir failų priedai suteikia šiam įskiepiui pranašumą. Kol papildinys nemokamas, kai kurios funkcijos pasiekiamos tik „premium“ versijoje. Jūs pastebėsite, kad norėdami iš tikrųjų visapusiškai naudotis visomis funkcijomis, turėsite atnaujinti „premium“ papildinį.

10. „WP Flat Visual Chat“

„WP Flat Visual Chat Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite paprasto pokalbių papildinio su plokščia medžiaga, kurį galite įdiegti ir pradėti naudoti iškart, tada puikus pasirinkimas yra „WP Flat Visual Chat“. Šis puikus papildinys pateikia spalvų pritaikymo parinktis ir lengvai naudojamą sąsają, sklandžiai integraciją į jūsų „WordPress“ diegimą.

„WP Flat Visual Chat“ „WordPress“ papildinys

Šis paprastas papildinys suteikia galimybę svetainės lankytojams teikti tiesioginį tiesioginį „ajax“ pokalbių palaikymą. Operatoriai gali pamatyti, kuriame puslapyje yra skaitytojas, ir jie gali inicijuoti pokalbių siūlymo pagalbą. „WP Flat Visual Chat“ taip pat palaiko konservuotų atsakymų, pranešimų apie garsą pranešimų, pokalbių registravimo, kliento IP identifikavimo parinkčių ir galimybę perduoti pokalbį kitam operatoriui parinktis..

11. „Tidio“ tiesioginis pokalbis

„Tidio Live Chat Free WordPress“ papildinys

„Tidio Live Chat“ yra sukurtas „WordPress“ ir greitai su juo integruojamas. Tai 7 dienas nemokama ir norint naudotis ja nereikia prisijungti ar registruotis. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui, galite pasirinkti pasirinkti nemokamą versiją arba pereiti prie nemokamos versijos. Žvaigždžių reitingas 4,9 yra populiarus įskiepis, kurį galite naudoti norėdami pridėti tiesioginį pokalbį į savo svetainę.

„Tidio“ tiesioginis pokalbis

Visiškai nesunku įdiegti, galite sekti savo lankytojus ir susisiekti su visais, kurie žvalgosi jūsų svetainės. Pokalbių laukas pasirodo iškart diegiant ir matote lankytojų, kurie šiuo metu yra jūsų svetainėje, sąrašą. Galite susisiekti su kiekvienu, kurį pasirinksite.

Jis yra trijų dizainų ir galite pasirinkti spalvas, kurias norite parodyti. Jei esate neprisijungę, lankytojai gali susisiekti su jumis el. Paštu. Pagrindiniai el. Pašto paslaugų teikėjai yra integruoti į šį papildinį.

Integruotas valdiklis taip pat palaiko 140 kalbų, todėl galite kalbėtis su klientais kuo daugiau kalbų.

12. „Uber“ pokalbis – pagrindinis gyvas pokalbis

„Uber“ pokalbis - pagrindinis „WordPress“ papildymas tiesioginiais pokalbiais

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei esate pokalbių papildinio, turinčio daugybę galimybių, rinkoje, žiūrėkite ne į „Uber Chat“. Pažymėtas kaip „didžiausias tiesioginių pokalbių„ WordPress “papildinys“, neabejotinai nenuvilia.

„Uber Chat WordPress“ papildinys

Komplektuojama su tokiomis funkcijomis kaip „WordPress“ ir „Windows“ klientų palaikymas, atsarginės užklausos formos palaikymas, kelių operatorių palaikymas, garso pranešimų nustatymai ir pritaikymai, visa diskusijų ir pateikimo istorija, pokalbių būsenos tęstinumas visoje jūsų svetainėje, iš anksto įkeltos spalvų schemos ir dar daugiau.

„Uber Chat“ taip pat palaiko konservuotus atsakymus, kad pagreitintų jūsų palaikymo reakcijos laiką, daugiakalbę sąsają ir WPML suderinamumą, o „Uber Chat“ galite įdiegti bet kurioje „WordPress“ daugialypėje svetainėje (tiesiog atminkite, kad kiekviena jūsų tinklo svetainė veiks kaip atskira svetainė ir pokalbių sąsaja). . Vienintelis sistemos reikalavimas yra tas, kad įjungtumėte papildinį serveryje, turėdami pakankamai galios pokalbių, kuriuos planuojate pradėti tuo pačiu metu, skaičiui (pavyzdžiui – tikriausiai negalite palaikyti 1000 klientų, jei jūsų svetainė priglobia 1 USD per mėnesį) ).

13. Grynas pokalbis – nemokamas pokalbis

Gryni pokalbiai - nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei esate mažas verslas, „Pure Chat“ turėtų jus sudominti. Ši programinė įranga buvo sukurta atsižvelgiant į mažas įmones. Tai paprasta ir galite kalbėtis su keliais klientais tuo pačiu metu, tvarkydami skirtukus pokalbio lange. Galite kalbėtis su kitais komandos nariais, o keli komandos nariai gali prisijungti prie pokalbio su klientu.

Grynas pokalbis

Pokalbių dėžutė gali būti pritaikyta pakeisti spalvą ar tekstą arba pridėti animacijas ar vaizdus, ​​kad atitiktų jūsų prekės ženklą. Nustatykite, kad jūsų pokalbių laukelis pasirodytų per kelias sekundes po to, kai lankytojas nusileis į jūsų puslapį. Iš detalių skydelio galite sužinoti daugiau apie lankytoją ir prasmingiau kalbėtis su juo. Konservuoti atsakymai gali pavargti nuo įprastų atsakymų.

Paskirtus skyrių valdikliams, lankytojai gali būti nukreipti į reikiamą skyrių. Suskirstyti lankytojus į kategorijas ir leisti jiems skirtingus prieigos lygius. Tai padės jums valdyti savo komandą. Kiekvieno komandos nario pasirodymą ir vertinimą galima stebėti, todėl galite susipažinti su geriausiai pasirodžiusiais komandos nariais.

„iOS“, „Android“ ir „Kindle“ programos yra prieinamos, tai reiškia, kad galite kalbėtis neapsiribodami savo darbais. Prijunkite „Pure Chat“ su daugiau nei 500 programų naudodami „Zapier“ ir nedelsdami naudokitės išplėstinėmis funkcijomis. Net jei neturite svetainės, „Pure Chat“ priglobtuose puslapiuose galite turėti atskirą pokalbių lauką.

„Pure Chat“ yra nemokama ir mokama programinė įranga. Jei norite įsigyti visiškai nemokamą paketą, pokalbių skaičius per mėnesį ribojamas iki 15, o po to turėsite pereiti prie „Starter“, „Business“ arba „Growth Plan“. Jei neturite prekės ženklo pokalbių dėžučių, turėsite pasirinkti augimo planą, kurio dydis yra 99 USD per mėnesį ir mokamas kasmet.

14. „Formilla“ tiesioginis pokalbis realiu laiku

„Formilla“ realaus laiko tiesioginių pokalbių nemokamas „WordPress“ papildinys

„Formilla Live Chat“ leidžia realiu laiku stebėti lankytojus ir atvykti pas jus nemokamai, taip pat ir daugelyje mokamų paketų. Naudodami nemokamą versiją galėsite įdiegti pokalbius vienoje svetainėje, surengti vieną pokalbį vienu metu ir turėsite teisę į 30 pokalbių / el. Laiškų kiekvieną mėnesį. Taip pat galite nustatyti, kad pokalbis būtų pradėtas jums praėjus kelioms sekundėms po to, kai lankytojas ateina į jūsų svetainę. Žinutės, kviečiančios lankytojus į pokalbį, gali būti tinkintos.

„Formilla“

Automatinis atsakiklis gali prisijungti ir rinkti kontaktinę informaciją, kai esate neprisijungęs. Jei bakstelite prie klaviatūros, lankytojas žinos, kad jūsų atsakymas yra pakeliui. Įeinančiam pokalbiui galima nustatyti darbalaukio arba garso signalus. Pagalbos tarnyba arba gautieji padės filtruoti, nustatyti prioritetus pokalbiams ir apriboti ar uždrausti vartotojus. Bilietus galima priskirti pokalbiams ir suskirstyti pagal prioritetus.

Jei agentas yra užimtas, pokalbiai bus eilėje ir vartotojas visada žinos savo vietą eilėje. Pokalbių nuorašai bus palaikomi. El. Laiškus galima tinkinti ir eksportuoti el. Pašto duomenis. Informacijos suvestinė suteiks jums pokalbių veiklos apžvalgą, o iš surinktų duomenų bus galima generuoti ataskaitas. Pokalbių laiką galima suplanuoti ir nustatyti darbo valandas.

Pakuočių kaina svyruoja nuo 11,99 USD per mėnesį iki 16,99 USD per mėnesį. Naudodami šiuos paketus galite padidinti atstovų, svetainių ir pokalbių skaičių. Galite kalbėtis naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais, turėti teisę į naujinius, stebėti lankytojus realiu laiku, tinkinti pokalbių dėžę, naudoti „Dėmesio griebtuvą“, pašalinti prekės ženklą ir turėti teisę į palaikymą telefonu.

15. „Flyzoo“ pokalbis

„Flyzoo Chat Free WordPress“ papildinys

„Flyzoo“ pokalbiai iš tikrųjų nėra skirti verslui, jie yra sukurti specialiai bendruomenės pokalbiams. Būdamas labiau socialinio pobūdžio, jis yra gerai integruotas su dauguma narystės ir socialinių tinklų papildinių. Internetiniai seminarai, pažinčių svetainės, internetiniai prekybininkai ar žaidėjai, renginiai, vietinės asociacijos ir panaši apranga gali tinkamai išnaudoti šį papildinį.

flyzoo

Vartotojai gali rasti ir kalbėtis su draugais, prisijungti prie grupės pokalbių ir. Vartotojo profiliai yra automatiškai sinchronizuojami su pokalbiais, o avatarus galima atsisiųsti iš daugelio kitų įskiepių, tokių kaip „Gravatar“, „WP User Avatar“, „Ultimate Member“ ir „Buddy Press“. Vartotojai gali kalbėtis daugiau nei 20 kalbų, galimi keli privatūs pokalbiai.

Pokalbiai vykdomi debesyje, todėl jūsų serverio resursuose nėra piešinių. Pokalbius taip pat galima valdyti pritaikytais filtrais, kad būtų pašalinta bloga kalba, uždrausti kai kurie lankytojai, blokuoti IP arba apribotas pokalbių trukmė ar pokalbių pranešimų siuntimo greitis. Iššokantys pokalbių langai įgalins pokalbius atskiruose naršyklės languose. Tinklalapiuose, kuriuose yra SSL / HTTPS, pokalbiai gali būti užšifruoti. Palaikoma pokalbių istorija ir prieiga prie ankstesnių pokalbių. Padomeniai leidžiami ir daug svetainių gali būti sujungtos į tą patį pokalbį.

Galite nemokamai išbandyti „Chat by Flyzoo“ 14 dienų, o paprašius, jis bus pratęstas dar 14 dienų. Naudojant „Pro“ versiją, įmanoma realiu laiku stebėti lankytojus, dalytis failais, įterpti grupių pokalbius į puslapius ir apriboti prieigą atsižvelgiant į vaidmenis. Paskutinė prieigos ribojimo ypatybė yra specialiai pritaikyta skirtingiems abonentinių paslaugų lygiams.

16. „Casengo“ tiesioginių pokalbių valdiklis

„Casengo Live Chat“ valdiklis „WordPress“ papildinys

„Casengo“ tiesioginių pokalbių palaikymas yra gerai suplanuotas, paprastas naudoti, turintis daugybę tiesioginių pokalbių palaikymo įskiepių. Turite užsiregistruoti „Casengo“ paskyroje ir per kelias minutes galite nustatyti savo pokalbių langą savo svetainėje. Galite atsakyti lankytojams tiesioginiu pokalbiu ar el. Paštu. Pokalbių dėžutes galima pritaikyti.

Įskiepis supaprastina visus gaunamus pokalbių pranešimus iš „WhatsApp“, tiesioginius pokalbius ar el. Paštą į vieną gautų laiškų aplanką, todėl niekada neprarasite vienos žinutės. Visa komanda turi aiškią pokalbių srauto apžvalgą ir užtikrinamas koordinavimas. Palaikoma visa pokalbių su klientais istorija, todėl jūsų komandos nariai gali geriau reaguoti.

Patogu naudotis žinių baze, kurios komandos nariai gali ieškoti atsakymo į klientus. Komandos nariai taip pat gali perduoti užklausą visiems, nepriklausantiems jų pokalbių grupei, arba gali kreiptis į kitų grupės narių pagalbą..

Kadangi papildinys gali puikiai veikti rankiniuose įrenginiuose, jūs visą laiką galite būti bet kokių klientų užklausų viršuje. Kartu su „Facebook“ ir „Twitter“ integracija įmanoma kalbėtis keliaujant. Ta pati svetainė gali būti valdoma keliomis pašto dėžutėmis ir keliais prekės ženklais.

Turint nemokamą sąskaitą, vartotojų, pokalbių ir pokalbių skaičius yra ribotas. Yra 2 mokami planai – „Premium“ ir „Enterprise“, o visas funkcijų rinkinys yra prieinamas tik verslo plane (ir pasirinktinės funkcijos yra prie individualių poreikių pritaikytų „Elite“ planų).

17. „Collect.chat“ pokalbis „Chatbot“

„Collect.chat Chatbot“

„Collect.chat“ yra paprasčiausias pasaulyje „chatbot“ kūrėjas. Naudodami tempimo ir nuleidimo šablonus galite sukurti „WordPress“ svetainės pokalbių programas per kelias minutes. Dabar galite konvertuoti savo lankytojus į klientus, kurti el. Pašto sąrašus ir planuoti susitikimus naudodami šias automatines pokalbių programas. Jie veikia 24 × 7 ir leidžia sklandžiai rinkti duomenis, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų naudotis puikia patirtimi.

Padidėjęs klientų įsitraukimas į interneto svetainę yra kiekvieno verslo sėkmės raktas. Tradiciškai tinklalapiai šiam tikslui rėmėsi statinėmis formomis. Tačiau jie pasirodė esąs didžiulis nuliūdęs.

Taigi norint sukurti nepertraukiamą klientų patirtį, būtina apsipirkti internetu. Pagrindinė prekės ženklo sėkmės realiame pasaulyje priežastis yra emocinis prisirišimas, kurį jie palieka savo klientams. Geriausias būdas pakartoti tą patį personažą internetiniame pasaulyje yra interaktyvūs pokalbiai. Kalbėkitės su savo klientais taip, lyg tai darytumėte tikroje mažmeninės prekybos parduotuvėje.

„Collect.chat“ pokalbių programos gali būti trijų formų:

 • Paleidimo forma – „chatbot“ pasirodys tinklalapio apačioje
 • Įterptina forma – „Chatbot“ gali būti įdėta bet kurioje svetainės vietoje. Taigi bet kurią svetainės skiltį galima paversti pokalbiu.
 • Bendrinamoji forma – „Chatbot“ galima bendrinti naudojant URL. Tai gali būti naudojama apklausoms atlikti.

„Collect.chat“ leidžia tai padaryti. Geriausia, kad pokalbiai yra visiškai automatizuoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra scenarijaus pokalbis, kurį norite užmegzti su klientu, ir įdiegti juos savo svetainėje. Naudokite juos, kad gautumėte klientų atsiliepimus, apžvalgas, kontaktinę informaciją apie potencialius klientus ir dar daugiau. Svarbiausia, kad jūs suteikiate galimybę užmegzti emocinį ryšį su savo internetiniais klientais.

Baigti …

„Live Chat“ yra patogus įrankis, padedantis padidinti klientų aptarnavimą keliomis dalimis. Čia aptarti papildiniai gana gerai atitiks bet kurios organizacijos poreikius. Visi papildiniai yra populiarūs ir labai vertinami „WordPress“ saugykloje, todėl tikrai turėtumėte pradėti pokalbį ir pamatyti, kaip tai veikia jūsų verslą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me