Geriausi nekilnojamojo turto „WordPress“ papildiniai, skirti kurti nekilnojamojo turto svetainę

Geriausi nekilnojamojo turto „WordPress“ papildiniai

Kuriant nekilnojamojo turto svetainę naudojant „WordPress“, yra daugybė „WordPress Real Estate“ papildinių. Kai kurie iš šių papildinių yra puikios galimybės, kurios ne tik palengvins jūsų gyvenimą, bet ir padarys pastebimą poveikį jūsų verslui.

Šiame straipsnyje rasite įspūdingiausių ir turtingiausių papildinių, kurie padės atnaujinti jūsų nekilnojamojo turto svetainę, pasirinkimą. Žemiau esantys papildiniai – nuo gražių nuosavybės rodymų iki išplėstinės paieškos parinkčių – siūlo ką nors visiems.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

„WordPress Property Real Estate“ papildinys

Geriausi „WordPress“ nekilnojamojo turto papildiniai

Jei norite sukurti elegantišką svetainę su prabangiomis savybėmis, tada „WordPress Property Real Estate“ papildinys gali būti jums. Siūlydamas plačias funkcijas, šis papildinys užtikrins visus jūsų nekilnojamojo turto svetainės poreikius, kad padėtų jums sukurti vizualiai įspūdingą svetainę.

„WordPress Property Real Estate“ papildinys leidžia išsamiai aprašyti savo nuosavybes ir pateikti jas jūsų svetainei tinkamu stiliumi. Papildinys integruojamas su „Google Maps“, lankytojams suteikiant galimybę ieškoti nuosavybės pasirinktoje srityje. Šis „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinys taip pat siūlo daugybę įrankių, kad vartotojams būtų lengva ieškoti išsamios nuosavybės ir tiesiogiai su jumis susisiekti. Funkcijos apima:

 • Išplėstiniai nuosavybės tipai, todėl galite pridėti konkrečią ir svarbią informaciją prie kiekvieno sąrašo nuosavybės tipo.
 • Keli ekspozicijų kūrimo būdai padės sukurti savo unikalią svetainę.
 • Integracija su „Google Maps“, kad būtų lengva naršyti sąrašus.
 • Išplėstinė paieška padeda lankytojams rasti būtent tai, ko jie ieško
 • Susisiekite su 7 formos integracija, kad jūsų potencialūs pirkėjai lengvai susisiektų.
 • Keli vartotojai yra agentai, todėl visa jūsų komanda gali kurti ir tvarkyti savo sąrašus ir ypatybes.

Šis papildinys kainuoja 26 USD (su papildomu 7,80 USD, jei norite vienerių metų klientų palaikymo).

„Optima Express“ ir „Market Boost IDX“ papildinys

„OptimaExpress“ nekilnojamojo turto papildinys

„Optima Express“ ir „Market Boost IDX“ papildinys , kurį jums pateikė „iHomefinder“, ir tai yra įspūdingas sprendimas rimtoms nekilnojamojo turto svetainėms, esančioms ten. Jis siūlo nuosavybės sąrašus, rinkos ataskaitas ir MLS duomenis – visa tai jūsų „WordPress“ svetainėje. Ji taip pat didžiuojasi savo reputacija SEO ir švino surinkimo srityje. Kitos įskiepio savybės:

 • Visiškai atsakingas dizainas.
 • Akį traukiančios galerijos – sąrašų galerijas galima pridėti prie puslapių, įrašų ir šoninių juostų. Jei norite sukurti įspūdingą savybių demonstraciją, galite pridėti animacinių galerijų skaidrių.
 • Interaktyvus žemėlapis.
 • Patogi naudoti turto paieška.
 • Daugialypės švino fiksavimo funkcijos – nuo įspėjimų el. Paštu iki kontaktinių ir registracijos formų.
 • Ataskaitų teikimas ir valdymas.

Žinoma, toks papildinys kainuoja. Nors pagrindinį papildinį galima nemokamai atsisiųsti, po 30 dienų nemokamas bandymas jūs turite mokėti kas mėnesį už „iHomefinder“ abonementą, kad juo galėtumėte naudotis.

Vidutinis planas siūlo geriausią funkcijų balansą, palyginti su kaina, kainuojantis 49,95 USD per mėnesį. Tačiau, jei norite naudoti „iHomefinders“ el. Pašto rinkodaros variantą, verta atnaujinti savo priemokų planą, kurį jie siūlo po 74,95 USD per mėnesį..

Šis „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinys gali būti per daug neįprastas pagrindinėms nekilnojamojo turto svetainėms, tačiau rimtiems projektams tai gali būti tik tai, ko jums reikia.

„AgentPress“ aukcionai

Agentų spaudos sąrašų papildinys

„AgentPress“ aukcionai yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį sukūrė „StudioPress“. Tai yra patikimas įskiepis tiems, kurie tik pradeda veiklą nekilnojamojo turto versle arba dar neturi biudžeto išsamesniam sprendimui..

„AgentPress Auction“ papildinys integruojamas su „AgentPress Pro“ nekilnojamojo turto tema kuriant sąrašų tvarkymo sistemą. Jis taip pat veikia su kitomis „Genesis“ naudojamomis „WordPress“ svetainėmis, pridedant sąrašų pasirinktinį įrašo tipą, kad galėtumėte paskelbti išsamius nuosavybės sąrašus savo svetainėje. Šis papildinys taip pat turi:

 • Greitai ir lengvai įdiegiama.
 • Greitas ir efektyvus naudojimas.
 • Įspūdingi vaizdai tiek pavieniui, tiek paieškai ar visiems įrašams.
 • Naudoja pasirinktinius įrašų tipus, taksonomijas ir valdiklius.
 • Taksonomijos kūrimo įrankis gali būti naudojamas norint sukurti savo unikalų būdą klasifikuoti išvardytas savybes.
 • Tos taksonomijos gali būti naudojamos norint leisti lankytojams ieškoti sąrašų.

Šis papildinys yra ypač puikus pasirinkimas, jei nenaudojate IDX paslaugos.

Lengvi turto sąrašai

„EasyPropertyListings“

„Easy Property Auction“ yra turbūt pats kompetentingiausias nemokami sąrašai „WordPress“ papildinys prieinama. Tai leidžia rodyti nuosavybės sąrašus savo „WordPress“ svetainėje ir turėtų dirbti su bet kokia tema. Svarbios funkcijos yra:

 • Keli sąrašų tipai, kad galėtumėte lengvai sudaryti gyvenamųjų patalpų, nuomos, komercinių, verslo, žemės ir kitų sąrašą.
 • Integruota su „Google Maps“.
 • Susisiekite su CRM sistema, jei norite efektyviai valdyti potencialius klientus ir kontaktus.
 • Įrašų stebėjimo ataskaitos.
 • Valiutų palaikymas ne dolerių valiutoms, kad galėtumėte išvardyti nuosavybės iš viso pasaulio.

Paprastų nuosavybės vertybinių popierių sąrašą taip pat galima išplėsti savo bibliotekoje priedai. Tačiau jie nėra pigūs, taigi, jei norite išsamesnio sprendimo, gali būti verta ieškoti „premium“ produkto iš „get-go“.

„Contempo“ nekilnojamojo turto pasirinktinių skelbimų tipai

šiuolaikinio nekilnojamojo turto papildinys

Jei esate kūrėjas, norintis sukurti savo pirmąją nekilnojamojo turto temą, tada „Contempo Real Estate“ pasirinktinių skelbimų tipų papildinys yra puikus pasirinkimas. Šis įskiepis yra puikus pagrindas kurti jūsų nekilnojamojo turto temą naudojant paprastas sąrašų ir atsiliepimų pasirinktinių įrašų tipų parinktis, taip pat susijusius pasirinktinius laukus ir taksonomijas (kategorijas ir žymas). Mes rekomenduojame šį papildinį temų kūrėjams, nes nėra įtrauktų puslapių / įrašų šablonų, todėl turėsite patys sukurti temą (arba patikrinti „Contempo“ nekilnojamojo turto „WordPress“ temų biblioteką).

Kiti esminiai nekilnojamojo turto svetainės papildiniai

Be „WordPress“ papildinių, sukurtų specialiai nekilnojamojo turto svetainėms, yra ir keletas kitų esminių papildinių, kuriuos turėtumėte apsvarstyti.

Sukurkite el. Pašto sąrašą naudodamiesi pasirenkamu iššokančiu papildiniu

Norėdami padėti sukurti adresų sąrašą ir jį stebėti, jums tikrai reikia įdiegti gerą pasirinkimo papildinį. Tai leis jums ne tik rinkti el. Pašto adresus, bet ir pradėti kurti ryšius su potencialiais klientais. Norėdami sužinoti, kaip lengvai pridėti pasirinkimo formą prie savo nekilnojamojo turto svetainės, perskaitykite mūsų „Bloom WordPress“ papildinio apžvalgą.

Gaukite daugiau ekspozicijos naudodamiesi socialinio bendrinimo mygtukais

Kaip nekilnojamojo turto agentas norite, kad jūsų turinys būtų dalijamas, dalijamasi, dalijamasi. Norėdami tai padaryti, jums reikia bendro naudojimo mygtukų kiekviename puslapyje, paskelbti ir įrašyti, kad paskatintumėte auditoriją dalytis šiuo turiniu savo socialinės žiniasklaidos puslapiuose. „Easy Social Share Buttons“ yra funkcijų paketas, turintis atitikti visus jūsų poreikius..

Svertas SEO, kad būtų daugiau srauto

Mielių SEO

Nekilnojamasis turtas yra nepaprastai konkurencingas verslas ir optimizavęs savo svetainės variklį (SEO) tikrai galėtų padėti jums pralenkti konkurenciją. Mielių SEO yra nemokamas „WordPress“ įskiepis, turintis daug funkcijų, galintis rūpintis įvairiomis su SEO susijusiomis užduotimis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Yoast SEO“ siūlomas svarbias funkcijas, skaitykite mūsų SEO papildinių vadovą.

Įdiekite atsarginį papildinį, kad apsaugotumėte savo svetainę

„UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

Būdami šiuolaikišku tarpininku, žinosite savo svetainės svarbą. Dabar įsivaizduokite, kad svetainė dingsta per naktį! Norėdami įsitikinti, kad tai niekada nebūna galimybė, turite įdiegti atsarginį papildinį, kad atsitikus blogiausiam atvejui jūsų svetainė būtų atkurta. „UpdraftPlus“ yra išsamus atsarginių kopijų kūrimo sprendimas, leidžiantis vos keliais paspaudimais atkurti savo svetainę.

Supraskite „Analytics“ ir žinokite savo auditoriją

„GoogleAnalyticsDashboardWP“

Nekilnojamojo turto verslui būtina suskaidyti, kaip veikia jūsų svetainė ir koks srautas atvyksta iš kur. Pirmiausia atsisiųskite „Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP kad galėtumėte analizuoti savo duomenis neišeidami iš savo svetainės. Antra, pradėkite mokytis aiškinti ir naudoti savo duomenis.

Tai padės suprasti jūsų auditoriją ir užtikrins, kad svetainė ir jūsų verslas patenkins jų poreikius. Norėdami geriau suprasti šią pagrindinę sritį, būtinai perskaitykite naujausią auditorijos metrikos vadovą.

Paskutinės mintys apie „WordPress“ nekilnojamojo turto papildinius

Įspėjimai, kuriuos pasirinkote savo nekilnojamojo turto svetainei, labai priklausys nuo jūsų verslo. Ko trūksta jūsų svetainei? Kokias priemones naudoja jūsų lankytojai? Kiek jūsų biudžetas?

Visi paminėti įskiepiai yra geros parinktys, todėl paprasčiausiai reikia suderinti papildinį pagal jūsų poreikius. Ar turite nekilnojamojo turto svetainę? Kokius papildinius naudojate? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me