Geriausi susiję pranešimai

Geriausi susiję pranešimai

Jei norite, kad lojalūs klientai nepatektų iš jūsų skaitytojų, turite ir toliau juos žiūrėti, kad suteiktumėte daugiau savo nuostabaus turinio. Galų gale, kurdami tokį turinį, kaip dievas, nepadarysite jokios naudos jūsų svetainei, jei niekas jo neras ilgai, kai jis dingo iš jūsų pagrindinio puslapio. Štai kodėl vieno iš geriausių susijusių pranešimų papildinių naudojimas „WordPress“ gali būti puikus sprendimas jūsų tinklaraštyje.

Nustokite prarasti lankytojų kairėje, dešinėje ir centre, ir aktyviai įtraukite juos į daugiau turinio – labiau susijusio turinio, kuris išlaikys skaitytojus jūsų svetainėje ir sumažins jūsų atmetimo procentą. Turėdami vieną iš geriausių „WordPress“ susijusių įrašų papildinių, galite nukreipti vartotojus į didesnį turinio kiekį ir ilgiau išlaikyti juos savo svetainėje, o tai, jei jums įdomu, gali padidinti jūsų galimybes parduoti.

Šiame įraše pristatysime geriausius su „WordPress“ susijusių įrašų įskiepių rinkinius, kad galėtumėte paskatinti vartotojus, padidinti savo puslapio parodymus ir, tikėkimės, užmegzti tuos neįveikiamus pardavimus. Mėgaukitės ir bendrinkite mėgstamų susijusių įrašų papildinius pabaigoje! Pradėkime nuo …

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Contents

1. Susijusios „WordPress“ žinutės, kurias pateikė „Bibblio Free Plugin“

Bibblio Geriausi susiję pranešimai

Ar norite pasiūlyti skaitytojams patrauklų ir labai svarbų turinį? Ar taip pat norėtumėte sumažinti atmetimo rodiklį? O gal naršydami jūsų svetainėje padidinkite vartotojų puslapius per sesiją? Tada Bibblio gali būti tiesiog tobulas papildinys jums. Šis galingas papildinys naudoja kompiuterio mokymosi algoritmus, kad sudarytų kuo geresnes su „WordPress“ susijusias žinutes, remiantis jūsų turinio nuorodomis ir skaitytojų elgesiu. Be to, tai atnaujinama automatiškai, kai į savo svetainę pridedate naujų pranešimų, todėl susijusios rekomendacijos visada yra aktualios. Tiesiog naudokite pridedamą valdiklį ar trumpąjį kodą, kad pridėtumėte susijusius pranešimus ten, kur tai yra prasmingiausia jūsų skaitytojams, ir leiskite Bibblio atlikti visus sunkumus.

Geriausias dalykas yra tas, kad jūsų svetainė nebus sulėtinta – „Bibblio“ tvarko susijusių įrašų talpyklą savo serveriuose, nepalikdama įtakos jūsų puslapio greičiui. Taip pat galite pamatyti, ką jūsų skaitytojai spustelėja integruodami „Google Analytics“, arba naudokite įmontuotą analizės prietaisų skydelį, kad galėtumėte sekti populiarius susijusius įrašus ir jūsų mėnesio paslaugų naudojimą. Kitos puikios savybės yra 150 stiliaus derinių, visiškai reaguojanti modulinė konstrukcija, pritaikoma prie bet kokio įrenginio, pasirinktinių įrašų tipų palaikymas, matomų vaizdų miniatiūros ir naudinga parama visais plano lygiais. Šiandien galite pradėti naudoti papildinį nemokamai, o naudodami „Bibblio“ modulį galite įkelti iki 25 000 puslapių per mėnesį. Jei gausite daugiau srauto nei visada, visada galite lengvai atnaujinti savo Bibblio planas.

2. Dar vienas susijęs pranešimų papildinys (YARPP) nemokamas „WordPress“ papildinys

YARPP geriausi susijusios žinutės

Yra kelios stiprios priežastys, kodėl šimtai tūkstančių „WordPress“ vartotojų mėgsta ir naudoja YARPP savo svetainėse. Ar taip yra todėl, kad galite rodyti pasirinktinius įrašų tipus, įrašus ir puslapius, susijusius su jūsų dabartiniu įrašu? Ar taip yra todėl, kad YARPP palaiko ir teksto, ir miniatiūrų rodymą?

Na, tai yra tik keletas priežasčių, kodėl dar vienas susijęs pranešimų papildinys yra daugelyje geriausių susijusių pranešimų papildinių, skirtų „WordPress“ apvaliesiems. Čia pateikiamos puikios funkcijos, įskaitant šabloninę sistemą, padedančią jums valdyti, kaip atrodo jūsų susiję įrašai, universalų algoritmą, rodantį aktualiausią susijusį turinį, ir RSS palaikymą.

3. „WordPress Infinite“ susijęs „Post Manager Premium“ papildinys

Geriausių susijusių pranešimų papildiniai, skirti „WordPress“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pridėję susijusių įrašų prie savo turinio yra puikus būdas pritraukti skaitytojus patikrinti daugiau savo turinio, tačiau rodydami tuos įrašus patraukliame ir lengvai paruošiamame makete jie tampa dar efektyvesni. Naudodamiesi „WordPress Infinite Related Post Manager“, galite lengvai pridėti susijusių įrašų savo turinio šone, lipnūs lango viršuje ar apačioje arba po jūsų įrašu. Kadangi įrašai yra be galo įkeliami, skaitytojams yra labai lengva naršyti visą jūsų siūlomą turinį, susijusį su tuo, kas juos domina.

Papildinyje yra daugybė įmontuotų ir galingų funkcijų, susijusių su įrašo tipu, susijusiu metodu (žymės, kategorijos, autorius, naujausias ir tt), rodomas žinučių skaičius, spalvos, šrifto dydis ir dar daugiau..

4. „Jetpack“ susijusių pranešimų modulis „WordPress“ papildinys

Geriausi „Jetpack“ susiję pranešimų papildiniai, skirti „WordPress“

Iš geriausių su „WordPress“ susijusių susijusių įrašų papildinių, kuriuos šiandien pabrėžiame, „Jetpack“ žinutes turbūt lengviausia įdiegti ir įdiegti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suaktyvinti „Jetpack“, pereiti prie modulių sąrašo ir suaktyvinti funkciją Susiję pranešimai.

Kartu pateikiami gražūs susijusių žinučių valdikliai ir puikus algoritmas, parodantis tinkamiausią turinį. Tai aš žinau iš pirmo žvilgsnio, nes „Jetpack“ susijusių pranešimų modulį radau savo tinklaraštyje.

Viskas priklauso nuo taško ir paspaudimo, ir netgi galite tinkinti susijusių įrašų valdiklį tiesiog spustelėdami mygtuką Konfigūruoti. Neturėtumėte susidurti su jokiomis „Jetpack“ problemomis, bet jei jums reikia pagalbos, visada atsiminkite, kad esame čia.

5. Susiję atskiri pranešimai „Premium WordPress“ papildinys

Susijusios žinomos žinutės apie „Premium WordPress“ papildinį

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite kiekviename puslapyje rodyti skirtingus susijusius įrašus (norėdami išvengti pasikartojančio turinio), išbandykite RPDP (susijusius pranešimus, susijusius su skirtingais pranešimais) papildinį. Šis papildomas papildinys leidžia jums sukurti pasirinktinių susijusių įrašų sąrašus ir priskirti juos atskirai prie jūsų įrašų. O naudodami trumpąjį kodą galite įterpti susijusius straipsnius į savo straipsnius ten, kur, jūsų manymu, jie yra prasmingiausi.

Kitos įskiepio funkcijos apima pasirinktinių dydžių miniatiūras, meta duomenų rodymo parinktis (autorius, pavadinimas, ištrauka ir tt), suderinamus pasirinktinių įrašų tipus ir parengtą vertimui..

6. AddThis Related Posts Nemokamas „WordPress“ papildinys

Geriausi susijusių pranešimų papildiniai, skirti „WordPress“

Naudodami „AddThis“ susijusių įrašų papildinį galite greitai pridėti populiaraus ir tinkamo susijusio turinio rekomendacijas į savo tinklaraščio įrašus. Tiesiog įdiekite papildinį, tinkinkite pavadinimą, pasirinkite ekrano temą (šviesią, tamsią, pilką ar skaidrią) ir padėkite susijusius įrašus apačioje, kairėje arba dešinėje..

Tada, jei susiesite savo svetainę su „AddThis“ paskyra, galėsite pamatyti susijusių puodų analizę. Sužinokite, kurie įrašai konvertuoja geriausius, populiariausius rinkinius ir netgi peržiūrėkite populiariausius socialinius patarimus. Kad pasiektumėte dar didesnę auditoriją, derinkite šį papildinį su originaliu „AddThis“ socialinio bendrinimo papildiniu.

7. Rankiniu būdu susijusios žinutės „Premium WordPress“ papildinys

Susiję rankiniu būdu. „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Mes taip įpratę prie automatizavimo, kad slapčia norime, kad mašinos galėtų viską padaryti už mus. Neautomatinis susijusių pranešimų papildinys mėgsta išlaikyti senąją mokyklą. Tai reiškia, kad naudodami ne algoritmą žinutėms rasti, „Manual Related Posts“ leidžia rankiniu būdu nustatyti susijusius įrašus.

Galite toliau pasirinkti pasirinktinius įrašų tipus, įrašus ir net puslapius. Kitos funkcijos apima trumpųjų kodų palaikymą, kelių kalbų palaikymą ir filtravimą.

8. Kontekstiniai pranešimai Nemokamas „WordPress“ papildinys

Kontekstiniai pranešimai Nemokamas „WordPress“ papildinys

Ar jūs ieškote galutinio susijusio „WordPress“ svetainės papildinio? Jums nereikia žiūrėti toliau – štai kas pakelia jūsų susijusį žaidimą į visiškai naują lygį. Ir jums net nereikia pakelti piršto, kontekstinio susijusio įrašo įskiepis veikia automatiškai.

Turėdamas daugybę funkcijų, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, miniatiūras, susijusius pranešimus sklaidos kanaluose, pasirinktinius įrašų tipus, talpyklos kaupimą, išskyrimą, išplečiamąjį kodą, gražius CSS stilius ir trumpinius kodus, kontekstiniai pranešimai yra jūsų tinklaraščio papildinys, kurio norite.

9. „WordPress“ susijusios žinutės Nemokamas „WordPress“ papildinys

Susiję pranešimai Nemokamas „WordPress“ papildinys

Pridėkite susijusių įrašų prie savo poraštės naudodami nemokamą „WordPress Related Posts“ papildinį, kuris padės lengvai ir greitai padidinti jūsų „WordPress“ svetainės įtraukimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti papildinį.

Su „WordPress“ susiję įrašai yra labai palaikomi, talpykloje kaupiami greitesnėms žiniatinklio naudojimo galimybėms, taip pat skelbiamos rekomendacijos, kurias teikia aukščiausios klasės „Zemanta“ semantikos tarnyba. Gaunate skirtingus rodymo stilius, miniatiūras ir, jei jums reikia koreguoti su „WordPress“ susijusius įrašus, jie yra lengvai pritaikomi. Be to, naršydami į galite įjungti papildomas funkcijas Nustatymai> Susiję įrašai įdiegę papildinį.

10. „Shareaholic Free WordPress“ papildinys

„Shareaholic“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„Shareaholic“ nėra įprastas susijusių žinučių papildinys. Tai greičiau nuostabių įrankių, tokių kaip susiję įrašai, bendrinimo mygtukai, socialinė analizė ir dar daugiau, rinkinys. „Shareaholic“ taip pat aprūpinta pajamų gavimo funkcija, leidžiančia pasinaudoti filialų susiejimo pranašumais, norint užsidirbti pinigų iš savo turinio.

Naudodami lengvai naudojamą prietaisų skydelį, galėsite lengvai susipažinti su susijusiomis turinio rekomendacijomis, bendrinti socialiniu tinklu, sekti jūsų reklamuojamą turinį ir dar daug daugiau! Anot autorių, „Shareaholic“ yra „turinio stiprinimo ir pajamų gavimo platforma“, tačiau nesigilink į tai, eik patikrinti „Shareaholic“ ir ateik pasidalinti tuo, ką atradai.

11. Susijusios žinutės „WordPress“ papildinys

Susijusios žinutės „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Susijusios žinutės „WordPress“ „Pro“ yra geriausias sprendimas susijusio turinio srityje. Šis madingas įskiepis gali valdyti viską, ką į jį nukreipiate, pradedant tinkintu turiniu, mišriu turiniu, kategorijomis, daugialypėmis svetainėmis ir dar daugiau.

Komplekte yra trys vizualiai patrauklūs išdėstymai (pasirinkti iš slidžių ir skaidrių, izotopų ar pereinamojo išdėstymo), 65 iš anksto apibrėžti šablonai, intuityvi vartotojo sąsaja, puiki dokumentacija ir palaikymas. Taip pat pagrindinėje programoje yra daugiau nei 200 tinkinimo parametrų, kad galėtumėte suprojektuoti susijusius įrašus taip, kaip norite, nemokėdami koduoti..

12. Susiję „WordPress“ nemokamo „WordPress“ papildinio įrašai

Susijusios žinutės apie nemokamą „WordPress“ papildinį

Tai lieknas ir lengvas susijusių įrašų papildinys, leidžiantis vienu spustelėjimu nukreipti skaitytojus į susijusius įrašus. Komplekte yra diegimo vedlys, kuris rūpinasi sunkiu darbu už jus, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, tai suaktyvinti papildinį ir atsisėsti. Turėsite susijusį įrašų valdiklį tiesiogiai po savo žinutėmis, netrukdydami prakaituoti.

Susiję „WordPress“ įrašai nereikalauja daug išteklių (tai reiškia, kad jis sukuria savo talpyklą) ir leidžia be kitų funkcijų rankiniu būdu pridėti, taisyti, šalinti, trumpuosius kodus ir valdiklius. Taip pat yra aukščiausios kokybės šio papildinio versija, pateikiama kartu su daugiau sulčių.

13. Geriau susijusių pranešimų valdiklis „Premium WordPress“ papildinys

Geriau susijusių pranešimų valdiklis „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nenorite parodyti susijusių įrašų po savo turiniu? Jokiu problemu. „Geresnių susijusių pranešimų“ valdiklį galima įterpti į šoninę juostą, kad būtų rodomi susiję puodai jūsų turinio šone. Valdiklis veikia su visais pasirinktiniais įrašų tipais, todėl pridėti susijusių personalo ar aplanko elementų yra lengva.

Tiesiog įdiekite papildinį, eikite į Išvaizda> Valdikliai ir įdėkite į savo šoninę juostą valdiklį „Susiję pranešimai“. Tada naudokite valdiklio nustatymus, kad pasirinktumėte rodymo parinktis (pavadinimą, autorių, datą, miniatiūrą ir tt), plūduriuojančias parinktis, skaičių ir taksonomiją, kad galėtumėte pasirinkti susijusius pranešimus. Spustelėkite išsaugoti ir esate pasiruošę eiti!

14. „Content.ad“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„Content.ad“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Pasak „WordPress.org“, „Content.ad yra turinio rekomendacijų platforma, padedanti svetainių savininkams sugeneruoti daugiau laiko svetainėje, taip pat lengvai ir netrukdomai užsidirbti iš savo turinio.“

„Content.ad“ platforma sukuria milijardus puslapių parodymų tūkstančiuose svetainių per mėnesį. „Word.Press“ susijusių „Content.ad“ įrašų papildinys yra būdas gauti šio pyrago dalį. Geriausia yra tai, kad jums tiesiog reikia įdiegti papildinį naudojant 3 žingsnių procesą, ir jūsų darbas bus atliktas. Paprastai kalbant, „Content.ad“ papildinį lengva nustatyti ir naudoti.

Be to, tai lengva pritaikyti pagal savo norus, pvz., Naudojant lankstų stilių ir valdiklių kūrimo vedlį. Be to, šis susijęs įrašo įskiepis yra orientuotas į našumą, be to, jame gausu ataskaitų, galingų parinkčių ir suasmeninto palaikymo. Ko po velnio lauki? Atsisiųskite antrą vietą ir apsilankykite „Content.ad“, norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl tai iš tikrųjų yra vienas iš geriausių „WordPress“ susijusių įrašų papildinių..

15. Skelbkite pasirinktinius šablonus „Pro Premium WordPress“ papildinys

Skelbti pasirinktinius šablonus „Pro Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Post Custom Templates Pro“ papildinys nėra skirtas tik susijusiems pranešimams – jis yra visas puslapio šablonų kūrimo priemonė, kurį galite naudoti kurdami savo atskirų įrašų maketus. Norėdami pradėti, tiesiog naudokite intuityvią sąsają arba pasirinkite vieną iš įtrauktų 18 išankstinių kūrimo schemų.

Tinkindami savo išdėstymą, galite įterpti savo skelbimo elementus, pvz., Pavadinimą, laikmeną, kitas ir ankstesnes nuorodas, pagrindinį turinį, socialinius tinklus, apžvalgas, autoriaus biografiją ir, žinoma, susijusius įrašus (be daugelio kitų nuostabių variantų). Taip pat yra paralakso, nuolydžio, viso pločio ar viso aukščio skyrių, animacijos ir net vaizdo įrašų stiliaus parinkčių. Patobulinę maketą, priskirkite jį visiems savo įrašams, konkrečiai įrašų kategorijai ar tik vienam įrašui vienu metu.

16. Inline Susijusios žinutės Nemokamas „WordPress“ papildinys

Susiję įrašai Nemokamas „WordPress“ papildinys

Šis papildinys visiškai iš naujo nustato, kaip rodote susijusius įrašus. Užuot rodydami susijusius įrašus įrašo pabaigoje, dabar galite juos rodyti savo turinyje, kad padidintumėte vartotojų įsitraukimą dešimteriopai..

Galite automatiškai rodyti kelis langelius savo žinutėse ir pritaikyti juos maždaug 20 unikalių stilių. Šią technologiją naudoja dideli firminiai vardai, tokie kaip „Wall Street Journal“, „Entrepreneur“ ir „Financial Times“.

17. „Yuzo Free WordPress“ papildinys

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

Šiandien mūsų sąraše taip pat yra „Yuzo“ – vienas iš nemokamų pranešimų įskiepių, kurie jūsų svetainėje atrodys nepaprastai puiku, nepaisant jūsų naudojamų stilių.

Šis susijusių įrašų papildinys yra lengvas, jame yra teksto ir miniatiūrų ekranai, taip pat daugiau nei 50 ar daugiau tinkinimo parinkčių. Jame yra minimalistinis dizainas, valdikliai, meta dėžutės, talpykla, skaitiklis, intuityvus prietaisų skydas, tinkinti valdiklių matmenys ir fono variantai, be kitų.

18. „Super Post Premium“ „WordPress“ papildinys

„Super Post Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Super Post“ nėra vien tik su malūnėliais susijusių įrašų papildinys, tai yra viskas viename sprendimas, leidžiantis visiškai valdyti skelbimų užklausas. Galite naudoti „Super Post“ norėdami parodyti konkrečius įrašus pagal kategorijas, žymas ir kitas taksonomijas.

Galite padaryti bet kurį konkretų įrašą lipnų, pademonstruoti naujausius ar daugiausiai komentuojamus įrašus. „Super Post“ yra suderinamas su naujausia „WordPress“ versija, taip pat su pagrindinėmis naršyklėmis.

19. Susijusios žinutės „WordPress“ papildinio miniatiūros

Susijusios žinutės „WordPress“ papildinio miniatiūros

Norite pridėti vaizdinių pranešimų į savo turinį? Susijusios žinutės Miniatiūrų papildinys leidžia lengvai! Šiame papildinyje yra parinktys, kaip nustatyti susijusius įrašus (atsižvelgiant į santykį), miniatiūrų dydį (pasirinkti miniatiūrą ar terpę) ir tinkinti ekrano parametrus (miniatiūros vaizdo šaltinis, fono spalva, kraštas, teksto dydis, ištraukos ilgis ir dar daugiau)..

Į kitas naudingas parinktis įeina 7 paruošti naudoti vertimai, paprastas susijusių žinučių trumpasis kodas, kurį galite naudoti norėdami bet kur pridėti žinutes, miniatiūrų šoninė juosta arba poraštės valdiklis ir palaikymas visoms „WordPress“ taksonomijoms (kategorijos, žymos, tiek atsitiktinės, tiek pasirinktinės). Ir netgi yra įmontuotos php žymės temų kūrėjams, norint integruoti papildinį.

20. Susiję taksonomijos nemokamo „WordPress“ papildinio įrašai

Susiję taksonomijos nemokami „WordPress“ papildiniai

Pridėkite susijusių įrašų prie savo turinio ar šoninės juostos naudodami nemokamus „Taxonomy“ susijusius pranešimus. Šiame nemokamame papildinyje yra lengvai naudojamas valdiklis ir trumpasis kodas, kad susijusius įrašus būtų galima greitai ir paprastai pridėti. Pasirinkite iš susijusio turinio nuorodos, ištraukos, miniatiūros ar viso įrašo išdėstymo. Be to, yra paprastų variantų, kaip išskirti konkrečius įrašus ar terminus ir apriboti susijusius rezultatus pagal datą ar skaičių.

Vartotojams, turintiems šiek tiek daugiau kodavimo žinių, taip pat galite naudoti savo HTML šablonus savo susijusiems pranešimams, prisijungti prie REST API, pridėti talpyklos sluoksnį ar net sukurti savo įmontuotus temų šablonus, susijusius su jūsų susijusiu turiniu..

Premija: „RelaZone“ susiję „Amazon“ produktai „Premium WordPress“ papildinys

Susiję „Amazon“ produktai „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nors tai nėra tradicinis susijęs „įrašų“ įskiepis, „RelaZone“ įskiepis rodo susijusius „Amazon“ produktus, todėl galite gauti naudos iš savo nuostabaus turinio. Taigi, jei jūs rašote puikų išsamų pranešimą apie arbatą, galite lengvai įterpti susijusį langelį, kuriame pateikiamos rekomenduojamos rooibos, chai, žaliosios ir juodosios arbatos, kurias minėjote savo turinyje..

Papildinys veikia, naudodamas raktinius žodžius savo straipsnyje, norėdamas rasti tinkamus produktus „Amazon“. Be to, jis puikiai tinka ir „WooCommerce“ – taigi, jei jau parduodate savo pasirinktinius arbatos mišinius savo svetainėje, galite susieti su susijusiais „Amazon“ virduliais, arbatos puodeliais, cukraus kubeliais ir dar daugiau. „RelaZone“ yra vienas geriausių ir lengviausių būdų surinkti daugiau pajamų srautų iš savo „WordPress“ tinklaraščio ar parduotuvės.

Daugiau geriausių susijusių pranešimų įskiepių, skirtų „WordPress“

Šiandien nustokite prarasti vertingas perspektyvas, pasirinkdami vieną iš geriausių susijusių pranešimų papildinių „WordPress“. Niekada negali žinoti, iš kur gali ateiti tavo kitas paskatinimas, todėl nelaikyk to savaime suprantamu dalyku. Atsižvelgiant į tai, kaip paprasta įdiegti, konfigūruoti ir naudoti visus mūsų pasirinktus geriausius susijusius „WordPress“ įrašų papildinius, jūs neturite jokio pasiteisinimo.

Tikimės, kad mūsų įrašas padės jums pasirinkti geriausią susijusių žinučių papildinį jūsų „WordPress“ svetainei. Jei norite gauti atsiliepimų, klausimų ar rekomenduoti daugiau geriausių su WordPress susijusių įrašų papildinių, nedvejodami pasinaudokite žemiau esančiu komentarų skyriumi. Pasimatysime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me