Geriausi „WordPress“ komandos demonstracijos papildiniai 2020 m

Geriausi „WordPress“ komandos parodomieji papildiniai 2018 m

Nei vienam klientui nepatinka dirbti su automatizuota sistema. Pokalbių dėžutės, automatiniai atsakymai, neatsakykite laiškai – jie visiškai panaikina asmeninį ryšį. Nors to išvengti automatinėje aplinkoje nėra lengva, galime stengtis, kad viskas būtų beasmenė. Vienas iš būdų tai padaryti yra profiliuoti savo komandos narius savo svetainėje, naudojant „WordPress“ komandos demonstravimo papildinius. Tokiu būdu vartotojai gali pažvelgti į kitą telefono ar el. Pašto adresą.

Jūsų darbuotojai yra pagrindinė jūsų organizacijos stiprybė. Jei vartotojams pranešite apie savo darbuotojus, jie suteiks pasitikėjimo savimi ir susitvarkys su jumis bei padidins pasitikėjimo lygį.

Žinoma, jūsų puslapis apie yra puiki vieta paaiškinti klientams, ką gali padaryti jūsų verslas. Bet jūs galite paženklinti tai dar labiau ir pridėti profilio puslapius, kuriuose demonstruojami jūsų komandos nariai. Tai leidžia klientams žinoti, kad turite žmonių, kad gautumėte darbą. Šie skirti narių puslapiai taip pat padeda nukreipti ryšius su reikiamu asmeniu, kad vartotojui būtų geriau.

Nors sukurti biografiją gali būti gana lengva, norint jį sudėti ir patraukliai parodyti, reikia daugiau pastangų. Tai ypač pasakytina apie dideles ir įvairias komandas. Papildiniai gali daug nuveikti, kai kalbama apie profilio puslapius – sukurkite ir atnaujinkite bios, sukurkite komandos puslapius ir pridėkite narius prie komandos puslapių. Jie yra tinkami tiek mažoms grupėms, tiek didelėms organizacijoms, turinčioms keletą komandų. Be to, šie papildiniai reaguoja, todėl vartotojai gali juos žiūrėti iš bet kurio įrenginio.

Peržiūrėkime keletą mėgstamiausių „WordPress“ komandos demonstracijų priedų, skirtų jūsų darbuotojams.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WordPress Premium“ papildinio kūrybinės komandos demonstracija

Kūrybinės komandos vitrina yra puiki galimybė suprojektuoti profesionalų ir (jūs spėjote) kūrybinį savo komandos narių ekraną. Papildinyje yra 6 tinkinami ir reaguojantys išdėstymai, įskaitant mozaikos, kvadratinių ir apskritimų tinklelius, slankiklį, bangos animaciją, šešiakampį ir įdėtą peržiūrą (juos galite patikrinti naudodami demonstracinė svetainė).

„WordPress Premium“ papildinio kūrybinės komandos demonstracija

Geriausia tai, kad pritaikymai yra lengvi dėl pridedamo valdymo skydelio. Pasirinkite eiles, antraštes, pavadinimus, pavadinimus ir dar daugiau spalvų naudodami intuityvius spalvų parinkiklius. Vilkite ir upuść komandos narius, norėdami juos pertvarkyti. Pridėkite neribotą skaičių įgūdžių kiekvienam komandos nariui, įskaitant jų socialinius ryšius.

„Creative Team vitrina“ taip pat visiškai suderinama su populiariu „WP Bakery Page Builder“, todėl kurdami savo svetainę galite lengvai įterpti komandos demonstraciją į bet kurį puslapį. Kitos funkcijos, tokios kaip nuostabi šrifto integracija, RTL palaikymas ir aukščiausios kokybės palaikymas, daro šį vitrinos papildinį puikiu pasirinkimu bet kuriai profesionaliai svetainei..

2. „AWSM Team Showcase Free“ ir „Premium WordPress“ papildinys

AWSM komanda leidžia lengvai sukurti ir valdyti komandą bei parodyti ją savo „WordPress“. Įdiegę papildinį, „AWSM Team“ elementas pasirodys jūsų „Admin“ šoninėje juostoje.

AWSM komanda demonstruoja nemokamą „WordPress“ papildinį

Iš pradžių norėsite sukurti atskirus narių profilio puslapius, kuriuose būtų išsami informacija, pavyzdžiui, vardas, aprašymas ir kontaktinė informacija. Šie puslapiai taip pat tarnauja kaip pagrindinis šablonas, kurį kiekvienas narys gali naudoti kurdamas bioįvairias versijas. Kai narių puslapiai bus paruošti, galite pradėti kurti komandą ar komandas pridėdami narių profilius. Taip pat galite konfigūruoti kiekvieno komandos puslapio išvaizdą.

Galimi trys išankstiniai nustatymai (kortelė, stalas, sąrašas) ir galite pasirinkti bet kurį iš jų, norėdami parodyti komandos narius. Kiekviename išankstiniame rinkinyje yra keletas stiliaus parinkčių, taip pat galimybė tinkinti naudojant CSS. Įskiepis reaguoja ir yra įjungtas liečiant.

Pagerinti iki profesionalios versijos

„AWSM Team Showcase Pro WordPress“ papildinys

Su „WordPress“ komanda demonstruoja papildinius (kaip ir daugumą papildinių), naujovinimas į aukščiausios klasės papildinio versiją reiškia daugiau funkcijų ir prioritetinį kūrėjo palaikymą. „Pro“ papildinio versijoje yra daugiau funkcijų, padedančių geriau parodyti savo nuostabią komandą. 5 papildomi išankstiniai nustatymai ir kelios stiliaus parinktys palengvina vitrinos dizainą. Tai taip pat palaiko „WPBakery Visual Page Builder“, todėl galite lengvai pridėti ar įterpti komandas bet kuria tema.

3. „Team Builder“ – susipažinkite su „Team Premium WordPress“ papildiniu

„Team Builder“ komplektuojamas su galingu administratoriaus kūrimo įrankiu, „WPBakery Visual Page Builder“ palaikymu ir daugybe trumpųjų kodų, kurie leidžia per labai trumpą laiką sukurti patrauklų ekraną jūsų komandai. Papildinys gali rodyti jūsų komandą tinklelyje, lentelėje, skaidrėje ar valdiklyje.

„Team Builder“ - susipažinkite su „Team Premium WordPress“ papildiniu

Stumdomos 5 temų plokštės suteikia malonų jūsų komandos ekrano foną. Vaizdų kūrėjas, nuvilkimo funkcija ir daugybė pritaikymo parinkčių padaro jūsų komandos puslapius linksmais pratimais. Įtraukti paruošti maketai su skirtingais stiliaus nustatymais, taip pat socialinių tinklų piktogramų juosta su stiliaus parinktimis. Galėsite tinkinti šriftus, spalvas, tarpus ir skirtingų elementų išdėstymą. Taip pat galite pridėti išgalvotus užvedimo efektus ir tinkintą kiekvieno nario URL.

Nariai gali būti pažymėti, todėl žiūrovai gali filtruoti darbuotojus pagal skyrius ar komandas. Įgūdžių juostos ar žvaigždės padeda įvertinti darbuotojus ir kurti korteles su tokia informacija kaip el. Paštas, telefonas, „Skype“, svetainė, biografija, žyma ar vieta. Informacija apie darbuotoją taip pat gali būti saugoma kaip kontaktai, o tai yra nuostabi savybė, kurią galite rasti „WordPress“ komandos vitrinų papildiniuose.

4. Komandos narių nemokamas ir „WordPress“ papildinys

Kitas populiariausių komandos demonstracijų papildinys, vadinamas „Team Members“, yra dviejų nemokamų ir „premium“ versijų.

Komandos nariams nemokamas „WordPress“ papildinys

Pradėję nuo „WordPress“ informacijos suvestinės elemento „Komandos“, galite pridėti narių į savo komandą naudodami jų nuotrauką, padėtį, biografiją ir socialinius profilius. Kiekvienas narys gali turėti tris socialinius ryšius, o vienoje eilutėje galite pateikti iki keturių narių. Gali būti parodytas bet koks komandos narių skaičius.

Įskiepis taip pat visiškai reaguoja. Dėka pridedamų lengvai naudojamų trumpųjų kodų, kuriuos galite tiesiog nukopijuoti ir nusiųsti, yra paprasta, jei komandos narius galite rodyti bet kurioje savo svetainės vietoje..

Pagerinti iki profesionalios versijos

„Darko“ komandos narių „WordPress“ papildinys

Komandos narių PRO versija prideda daugiau funkcijų ir parinkčių. Kiekvienas narys gali turėti atskirą spalvą ir ne daugiau kaip penki nariai gali rasti vietą vienoje eilėje. Laikant pelės žymeklį, gali būti rodoma antra nuotrauka arba atsirasti daugiau informacijos nuoroda. Prie savo nuotraukų galite pridėti filtrų ir pasirinkti dizaino parinktis, tokias kaip kvadratinės ar apvalios nuotraukos, pridėti arba praleisti kraštus. Taip pat galite pasirinkti spalvas, kad galėtumėte naudoti savo prekės ženklą.

5. „Team Showcase Premium WordPress“ papildinys

„Team Showcase“ „WordPress“ papildinys yra aukščiausios kokybės įskiepis, kuris gali būti naudojamas bet kokio tipo turiniui, turinčiam atvaizdą ir tekstą, rodyti. Atsižvelgiant į siūlomų funkcijų spektrą, tai taip pat tinkama pademonstruoti ir jūsų komandą.

Komandos demonstracijos „Premium WordPress“ papildinys

Galimos iš anksto sukurtos išdėstymo parinktys, kurias galite tinkinti pasirinkdami parinktis. Naudojant tinklelio ar lentelės formatus, galima dešimtys išplanavimo ir išdėstymo derinių. Tinkleliai yra jautrūs ir juose gali būti informacijos apie kiekvieną narį arba informacija gali būti rodoma užvedus pelės žymeklį.

Lentelės taip pat reaguoja, tačiau tai yra miniatiūrų pagerintuvo išdėstymas, kuris išsiskiria. Šiame formate nuotraukos yra gana mažos, tačiau paspaudus, jos pasirodys padidintos tam skirtoje vietoje. Šis išdėstymas puikiai tinka norint parodyti daug komandos narių mažesnėje ekrano vietoje. Tuo pačiu metu vartotojai gali spustelėti bet kurį narį, norėdami pamatyti daugiau informacijos.

Papildinys leidžia suskirstyti narius į kategorijas ir pritaikyti filtrus, kad vartotojai galėtų peržiūrėti narius bet kurioje konkrečioje komandoje ar pozicijoje. Tai suderinama su „WPBakery Visual Page Builder“ ir padeda vizualiai kurti komandos puslapius, naudojant vilkimą ir nuleidimą, kad nariai būtų išdėstomi bet kokia rodymo tvarka. Kiekvienas narys gali turėti savo puslapį, o numatytąjį vaizdo dydį galima pakeisti. Tai taip pat yra valdikliui paruoštas, lengvai naudojamas ir pritaikomas.

6. Šiuolaikiškas komandos pavyzdys „Premium WordPress“ papildinys

Šiuolaikiška komandos vitrina suteikia jums galimybę pasirinkti iš dešimties reaguojančių išankstinių nustatymų, kuriuos galite naudoti pateikdami savo narių profilius. Be to, šiuos iš anksto nustatytus parametrus galite patogiai redaguoti naudodami vaizdinio šablono redaktorių. Redaguoti palengvinimas padeda jums sukurti ir iš naujo susikurti narių ir komandų profilius ir per labai trumpą laiką pateikti juos savo svetainėje..

Šiuolaikiškas „Team Showcase“ „WordPress“ papildinys

Papildinys pateikiamas kartu su pagrindine forma informacijai apie komandos narius rinkti. Tai taip pat padeda sukurti savo formą informacijai rinkti. Taip pat rasite tam tikrų duomenų apie manekenus, kad galėtumėte pradėti naudotis profiliavimo pratimais.

Išskirtinė šio įskiepio savybė yra meta raktais pagrįsta logikos sistema, kurią ji naudoja, kad leistų ląstelėms diferencijuotis pagal pasirinktus laukus, susijusius su kiekvienu nariu. Pvz., Spustelėję mygtuką, galite paryškinti narius, kurie yra kažkokios programos dalyviai arba kvalifikuoti mokyti.

7. „uSquare“ universalus tinklelis

„uSquare“ yra tinkleliu paremtas „WordPress“ papildinys. Šis įskiepis verčia kurti unikalias tinklo stiliaus galerijas ir aplankus. Viena geriausių šio papildinio savybių yra lankstumas. „uSquare“ puikiai tinka kurti personalo tinklelius, produktų galerijas, tinklaraščių įrašų tinklelius, vaizdų portfelius ir dar daugiau. Jus riboja tik vaizduotė. Be to, „uSquare“ netgi gali sukurti tinklelius naudodamas esamą turinį – viskas, ką turite padaryti, tai nustatyti jį traukti iš konkretaus įrašo ar kategorijos..

„uSquare“ universalus tinklelis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tinkinimas yra dar viena reikšminga šio nuostabaus papildinio savybė. Yra integruotos parinktys daugiau nei 600 „Google“ šriftų, pasirinktinių elementų dydžiai (taigi galite sukurti tinklelį, atitinkantį jūsų svetainės proporcijas ir vaizdų apkarpymą), pasirinktinės spalvų parinktys ir dar daugiau. Ir kadangi į kiekvieną tinklelį galite pridėti tiek daug ar tiek elementų, kiek norėtumėte, galite sukurti begalinį unikalių tinklelio stiliaus galerijų derinį, kurį norite pridėti prie savo svetainės..

„uSquare“ taip pat yra efektų palengvinimo, slenkamo turinio, vilkimo ir numetimo pertvarkymo, pasirinktinių socialinių piktogramų ir dar daugiau galimybių..

Jūsų mintys apie geriausius „WordPress“ komandos demonstracijos papildinius

Šiame sąraše esantys „WordPress“ komandos papildiniai yra puikios galimybės pristatyti savo komandos narius savo svetainėje. Jie gali suteikti jūsų organizmui žmogaus veidą ir paskatinti lankytojus bendrauti su jumis internete. Be to, kartu su projekto valdymo papildiniais tai puikus būdas organizuoti savo verslą ir komandą.

O kaip tu? Ar turite mėgstamą „WordPress“ papildinį, kuris padeda profiliuoti jūsų komandą? O galbūt anksčiau bandėte vieną iš šių „WordPress“ komandos demonstruojamų papildinių? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me