Geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti patobulinti jūsų tinklaraščio puslapius

Geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti patobulinti jūsų tinklaraščio puslapius

Yra daugybė būdų pagerinti savo tinklaraščio puslapius. Įdomus turinys, akį patraukiančios antraštės ir stulbinantys vaizdai yra puiki pradžia. Bet jei jūs tikrai norite patobulinti savo tinklaraštį, turėtumėte apsvarstyti galimybę įdiegti kelis susijusius „WordPress“ papildinius.

Šiame straipsnyje aptarsime įvairius galimus papildinius, kurie padės pagerinti jūsų tinklaraščio puslapius ir įrašus. Galbūt norėsite patobulinti savo tinklaraščio dizainą, paskatinti lankytojus įsitraukti ar pasidalyti savo turiniu socialinėje žiniasklaidoje. O gal norite, kad jūsų tinklaraštis surinktų daugiau el. Laiškų, padidintų srautą arba padidintų jo pajamas.

Jei tai esate jūs, turime puikią „WordPress“ papildinių kolekciją, kuri paspaudimais perkels jūsų svetainę į kitą lygį..

Mes apibūdiname savo mėgstamiausius įrankius, skirtus tobulinti įvairiausias sritis, įskaitant SEO, el. Prekybą, puslapio greitį, saugą ir dar daugiau. Norėdami pasaldinti sandorį, kiekvienam taip pat pridėjome keletą alternatyvų. Tai reiškia, kad jūs gaunate daugiau nei 10 „WordPress“ papildinių, kad patobulintumėte „WordPress“ svetainę!

Argi tai nėra nuostabu? Žinoma, kad taip yra. Mes stengėmės padengti daugiausia nemokamus „WordPress“ papildinius, kad pagerintume jūsų tinklaraštį. Nors mes paminime keletą „premium“ variantų, žinote, jei jums reikia daugiau energijos ir „premium“ palaikymo. Nepamirškime pradėti naudotis geriausiais papildiniais, kurie gali padėti pagerinti jūsų tinklaraštį.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Mielių SEO

Yoast SEO papildinys

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) gali būti sudėtingas daugeliui pradedančiųjų. Ką daryti? Kur pradėti??

Atsižvelgiant į daugybę įvertinimo faktorių, SEO gali priblokšti bet ką, įskaitant patyrusius „WordPress“ vartotojus. Bet tai tiesa, tik jei niekada nebuvote girdėję apie „Yoast SEO WordPress“ papildinį.

Po to, kai prieš porą metų perėjau ant „WordPress“ internetinio tinklalapio, „Yoast SEO“ buvo mano pagrindinis paieškos sistemų optimizavimo sprendimas..

Papildinys padeda kurti turinį, kuris yra SEO paruoštas tiesiai iš pranešimų redaktoriaus, tai reiškia, kad galite greitai surinkti geriausius paieškos reitingus. „Yoast SEO“ siūlo jums visą SEO židinį, kurio reikia norint palankiai konkuruoti kintančių paieškos algoritmų, trumpų dėmesio diapazonų ir socialinės žiniasklaidos pasaulyje..

Šis monstras pristatomas su gausybe SEO funkcijų, kurios padeda jums ieškoti tos nemandagios vietos paieškos rezultatuose. Aš kalbu apie tokius dalykus, kaip patobulintos XML svetainių schemos, svetainės duonos bruknės, kanoniniai URL adresai, raktinių žodžių optimizavimas, metažymos, skaitomumo balai, socialinė integracija ir galiu tęsti savo veiklą.

Taip, kad nepamirščiau, „Yoast SEO“ yra aukščiausios kokybės versija, kurią turi dar daugiau funkcijų ir fantastiškas palaikymas.

SEO alternatyvos

Ir nors aš labai myliu „Yoast SEO“, kiti „WordPress“ vartotojai prisiekia:

2. „WooCommerce“

„WooCommerce“ e-komercijos papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Aš nežinau apie jus, bet daugumai „WordPress“ vartotojų e-komercija yra svarbiausias svetainės nustatymo tikslas. Teisingai? Arba jūs nenorite ką nors padaryti mulla su savo „WordPress“ svetaine?

Daugelis žmonių pradeda nuo paprasto tinklaraščio, o tada pereina prie internetinės parduotuvės įsteigimo. Kiti prasideda internetine parduotuve nuo žodžio go.

Kad ir kaip būtų, „WooCommerce“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ el. Prekybos papildinių planetoje. Aš tai naudoju pati, kaip ir daugiau nei 5 milijonai kitų. A-n-n-n-d, tai yra puikus mi amigos.

Vaikinai, bitės keliai yra tiek, kiek eina „WordPress“ el. Prekyba. Šis įskiepio žvėris padeda internetinę parduotuvę įsteigti per kelias minutes, o ne tokius mėnesius, kaip tavo dienos. Paspaudę galėtumėte parduoti skaitmeninius ir fizinius produktus, pavyzdžiui, profesionalų!

„WooCommerce“ tiekiamos su fantastiškomis funkcijomis, tokiomis kaip iš anksto sukonstruotas krepšelis, parduotuvė, mano sąskaitos ir kasų puslapiai, palaikymas keliems mokėjimo šliuzams, įskaitant „PayPal“ ir „Stripe“, lanksčios siuntimo galimybės, moduliniai blokai, automatiniai mokesčių skaičiuotuvai ir saldus centralizuotas prietaisų skydelis, norint paminėti keletą..

Ar „WooCommerce“ yra su aukščiausios kokybės versija? Ne, tačiau yra šimtai „WooCommerce“ plėtinių ir priedų, kurie palengvina jūsų internetinės parduotuvės pritaikymą.

el. prekybos alternatyvos

Bet jei „WooCommerce“ nėra jūsų arbatos puodelis, štai keli populiarūs pasirinkimai:

3. Socialinis momentas

„Social Snap“ bendro naudojimo mygtukai ir įrankių rinkinys „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Šiais laikais socialinės žiniasklaidos rinkodara yra visas netikėtumas. Atsiradus įvairių socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“, plėtrai ir plėtrai, jūs galite suprasti, kodėl socialinė žiniasklaida yra puiki rinkodaros priemonė.

Šie socialiniai tinklai turi milijonus (jei ne milijardus) mėnesinių vartotojų ir siūlo visas priemones, kurių reikia jūsų svetainės lankomumui didinti. Tačiau viskas veltui, jei jūs nežinote, ar trūksta papildinio, kad panaudotumėte didžiulį srautą, kurį sukelia socialinės žiniasklaidos platformos.

Įleidžiamas „Social Snap WordPress“ papildinys ir galite sutaupyti dienos.

  • Ar sukūrėte turinį, kuris gali būti virusinis?
  • Reikia daugiau žmonių, kad rastų jūsų turinį socialinės žiniasklaidos tinkluose?
  • Ar norite parodyti socialinę informaciją „WordPress“ svetainėje, kad lankytojai galėtų priversti imtis veiksmų?

Jei atsakytum taip į bet kurį iš aukščiau pateiktų klausimų turite „Social Snap WordPress“ papildinį. Šis rankdarbis, sukurtas talentingos „Social Snap LLC“ komandos, šis įskiepis padės pridėti socialinio tinklo bendrinimo ir stebėjimo mygtukus į savo svetainę kaip profesionalus.

Papildinys palaiko daugybę populiarių socialinių tinklų ir yra aprūpintas vektorinėmis piktogramomis, kurios įkeliamos ypač greitai. Be to, „Social Snap“ yra visiškai reaguojantis ir paruoštas tinklainei, tai reiškia, kad jūsų dalijimosi ir paspaudimo mygtukai gražiai atrodo keliuose įrenginiuose.

Be to, įskiepį galima lengvai pritaikyti, nes tai leidžia integruoti socialinį bendrinimą į savo svetainę nepatiriant prakaito. Ir galvoti, kad papildinys yra nemokamas. Na, yra profesionali versija, kuri visiškai nėra šiame pasaulyje.

Socialinio pasidalinimo alternatyvos

„Social Snap“ yra puikus ir visa tai, tačiau čia yra dar keletas variantų, jei jums reikia šiek tiek palyginti apsipirkimą, patikrinkite mūsų 30 geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių sąrašą (haha, kalbėkitės apie alternatyvas; jūs neišnaudosite to sąrašo) ).

4. „WordCress“ skirtas „MailChimp“

„WordCress“ skirtas „MailChimp“

Jie sako, kad 70% žmonių, kurie ateina į jūsų „WordPress“ tinklaraštį, niekada negrįžta. Kokia liūdna statistika, ypač kai darote viską, kad pasiūlytumėte geriausią turinį ir produktus.

Geros naujienos yra tai, kad galite tinkamai panaudoti el. Pašto rinkodarą ir gausite didžiulį 70 procentų grąžinimą.

Kaip? El. Pašto rinkodara yra galinga priemonė nukreipti srautą atgal. Galite siųsti tikslines žinutes žmonėms, užsiprenumeravusiems jūsų el. Pašto informacinius biuletenius, kad galėtumėte užfiksuoti verslą, kurį kitaip praradote.

Kaip? Jūs dar kartą klausiate. „MailChimp for WordPress“ papildinys siūlo visus įrankius, reikalingus norint integruoti „WordPress“ svetainę su populiaria „MailChimp“ el. Pašto rinkodaros platforma..

Po to galėsite greitai išplėsti savo „MailChimp“ sąrašus. Be to, „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje galite sukurti gražias registracijos formas.

Jei to nepakanka, papildinys suteikia galimybę integruoti „MailChimp“ su esamomis formomis jūsų svetainėje. Taigi prie registracijos, komentarų ir kontaktinių formų galite pridėti registracijos parinktis (paprastai žymimąjį langelį), pavyzdžiui, viršininkas..

Nuo testavimo „WordCress“ „MailChimp“ yra gana lengva naudoti; turėtum būti pasiruošęs ir bėgti ne iš karto. Vienu paspaudimu galite sukurti pasirinktinius stilius arba pritaikyti prisiregistravimo formas prie temos stilių.

„MailChimp“ pristatomi su papildomais priedais, siūlančiais jums daugiau funkcijų, nei jums kada nors reikės automatizuoti el. Pašto rinkodarą savo „WordPress“ svetainėje.

„MailChimp“ alternatyvos

Jei norite naudoti kitą informacinio biuletenio paslaugą, atminkite, kad „WordPress“ papildinių rinka siūlo jums daugiau parinkčių, tokių kaip:

  • aWeber
  • „SendinBlue“
  • „MailOptin“

Arba, jei jūs mieliau tvarkytumėte ir siųstumėte savo naujienlaiškius naudodami savo serverius, tai yra vieni iš geriausių „WordPress“ el. Pašto ir naujienlaiškių priedų. Tiesiog įdiekite ir galėsite kurti el. Laiškus, tvarkyti prenumeratorius ir visa kita naudodamiesi prietaisų skydeliu (atkreipkite dėmesį – norint, kad tai veiktų, jums reikės gero prieglobos plano).

5. „WPvivid“ atsarginės kopijos papildinys

„WPvivid“

Negalite ginčyti geros atsarginės strategijos vietos ir vertės, kai paleidžiate „WordPress“ svetainę. Bet kuriuo metu galite prarasti savo svetainę įsilaužėliams, ypač augant kibernetinio saugumo grėsmės.

Piratai, jūs galite sugadinti savo svetainę dėl žmogiškų klaidų ir pan. Esmė ta, kad negalite sau leisti interneto svetainės be geros atsarginės kopijos strategijos.

Turėdami atsarginę atsarginę kopiją, galite greitai atkurti savo svetainę ir taip sutaupyti nuo nuostolių dėl pajamų, sugadinto prekės ženklo ir nepagrįsto streso..

„WPvivid“ atsarginės kopijos papildinys yra vienas iš geriausių „WordPress“ atsarginių kopijų papildinių. Labai gerai, kad mes parašėme visą „WPvivid“ apžvalgą, kad paaiškintume funkcijas, kurios daro papildinį puikiu atsarginės kopijos įrankiu.

Per kelias sekundes galėsite perkelti, kurti atsargines atsarginių kopijų kopijas ir klonuoti savo svetainę niekada nereikalaudami kūrėjo.

Be to, galite suplanuoti automatines atsargines kopijas ir įkelti atsargines kopijas į saugyklų debesyje paslaugas, tokias kaip „Dropbox“, „Google“ diskas ir „Amazon S3“, be kitų vietų..

„WPvivid“ įdiegti, konfigūruoti ir naudoti lengva; nesitikime, kad susidursite su problemomis.

Atsarginio papildinio alternatyvos

„WordPress“ atsarginę kopiją taip pat galite kurti rankiniu būdu arba naudodami vieną iš šių papildinių:

6. W3 bendras talpykla

W3 viso talpyklos papildinys

Puslapio greitis yra vienas iš pagrindinių „Google“ reitingo veiksnių. Greičiui turite optimizuoti savo „WordPress“ svetainę, nes kitaip „Google“ nubaus jus. Yra keli būdai, kaip pagreitinti „WordPress“, kad būtų galima geriau įkelti puslapį, todėl neturite jokio pasiteisinimo. Vienas patikimas būdas pagerinti jūsų puslapio greitį yra talpyklos kaupimas.

Ir vienas puikus „WordPress“ talpyklos papildinys yra „W3 Total Cache“, kurį pateikė patyręs „WordPress“ kūrėjas Frederickas Townesas.

Tačiau Towneso biografija nėra priežastis, kodėl mes čia esame; mes esame čia dėl „W3 Total Cache“. Trumpai tariant, įskiepis padės akimirksniu padidinti „WordPress“ puslapio įkėlimo greitį.

Kaip papildinys pasiekia šį iš pažiūros neįmanomą žygdarbį? Štai šis susitarimas: „W3 Total Cache“ pagerina svetainės našumą naudodama tokias funkcijas kaip turinio pateikimo tinklo (CDN) integracija, pagreitintų mobiliųjų puslapių (AMP), suvienodinimas, naršyklės talpyklos kaupimas, glaudinimas ir kt..

„WordPress“ talpyklos alternatyvos

„W3 Total Cache“ nėra vieninteliai „WordPress“ talpyklos papildiniai. Kitos galimybės apima šiuos nuostabius (ir mūsų manymu) geriausius „WordPress“ talpyklos papildinius (Nr. 6 yra mano asmeninis mėgstamiausias!).

O jei jus domina išmokti šiek tiek daugiau, čia yra išsamus skaitymas apie „WordPress“ talpyklos kaupimą ir kodėl tai taip svarbu?.

7. Susisiekite su 7 forma

Susisiekite su 7 formos papildiniu

Nemeluosiu tau, bet niekada nenaudojau jokio kito kontaktinės formos papildinio, nes pradėjau dirbti su „WordPress“. Nuo pirmųjų dienų „Kontaktinė forma 7“ buvo neįkainojama visų mano sukurtų svetainių dalis. Greitai nepakeisiu jo jokiu kitu kontaktinės formos papildiniu.

Ji buvo puiki kompanionė, todėl kontaktų formas buvo sukurti be galo lengva. Prieš baigdama skaityti šią pastraipą, galiu išrauti kontaktinę formą. Tada aš tinkinu ​​savo formas, kol numetu su paprastu žymėjimu. AJAX pateiktų dokumentų dėka man net nereikia nukreipti lankytojų į kitą puslapį pateikus formą.

Tai paprastas, bet galingas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Galiu lažintis už visus pinigus, kad jums nebereikės kito „WordPress“ kontaktinės formos papildinio, kai tik bandysite susisiekti su 7 forma.

Kontaktinės formos alternatyvos

Bet tai tik aš; galbūt jūsų poreikiai skiriasi ir galbūt rasite sprendimą viename iš šių papildinių:

8. „Google Analytics“ informacijos suvestinė

„MonsterInsights Analytics“, skirtą „WordPress“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Jei dar nestebite savo srauto, praleidžiate puikią galimybę geriau suprasti savo auditoriją. Jei nesuteiksite aiškaus savo auditorijos ir dalykų, kurie jiems patinka, vaizdo, kaip jūs tikitės pasiūlyti jiems atitinkamą turinį ir pasiūlymus?

Suprasti savo auditoriją yra pirmas (ir pats svarbiausias) žingsnis siūlant lankytojams tiksliai tai, ko jiems reikia, o tai reiškia, kad geresnės konversijos (perskaitykite pinigus). „Google Analytics“ yra vienas geriausių įrankių reklamos IG (investicijų grąžai) įvertinti ir svetainės lankomumui stebėti.

„MonsterInsights“ „Google Analytics“ informacijos suvestinės papildinys yra neįtikėtinas įrankis jūsų svetainės duomenims sekti tiesiai „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje. Papildinys leidžia keliais paspaudimais įgalinti „Google Analytics“ stebėjimo funkcijas, leisdamas išlikti auditorijos viršuje, pavyzdžiui, profesionaliems rinkodaros specialistams..

Dabar galite gauti realiojo laiko statistiką apie savo auditoriją, niekada neišeidami iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Kaip miela? Papildinį lengva nustatyti, kad jums nereikia samdyti kūrėjo ar išmokti koduoti. Per 10 minučių jūs būsite paruošti ir bėgti.

Alternatyvos

Ir kadangi jūsų srauto stebėjimas yra nepaprastai svarbus, pateikiame dar keletą analizės papildinių, kurie jums patiks:

9. „SupportCandy“

„SupportCandy“ papildinys

Kai siūlote produktą ar paslaugą, puikių klientų aptarnavimo teikimas tampa jūsų verslo gyvybės elementu. Taigi jūs negalite sau leisti sugadinti savo paramos sistemos. Jums reikalinga tvirta platforma nuo žodžio go, todėl tikriausiai todėl dauguma verslininkų naudojasi priglobtais sprendimais, tokiais kaip „Ticksy“ ir „Zoho Desk“..

Tačiau šios bilietų pardavimo paslaugos imasi mėnesinius mokesčius, kurie gali greitai sukaupti, ypač jei jūs pradedate savo verslą. Ką turi daryti verslininkas?

Kaip įprasta, „WordPress“ papildinių rinka nenuvilia ir siūlo daugybę nemokamų ir „WordPress“ palaikymo papildinių..

Vienas iš labiau žinomų nemokamų „WordPress“ palaikymo papildinių yra „SupportCandy“. Remiantis tyrimais, akivaizdu, kad „SupportCandy“ yra patobulinta „WP Support Plus Responsive Ticket System“ šakutė..

Šiuos patobulinimus pateikė puikus naujų funkcijų, tokių kaip neribotas bilietų ir agentų, el. Pašto vamzdynų, AJAX funkcionalumo, fantastiškų vartotojo sąsajų, GDPR suderinamumo, svečių bilietų, failų priedų, privačių pastabų, el. Pašto pranešimų, sąrašas ir sąrašas tęsiasi.

Įdiekite papildinį savo „WordPress“ svetainėje ir pradėkite remti savo vartotojus, niekada nemokėdami nė cento už trečiųjų šalių bilietų pardavimo paslaugas.

Pagalbos tarnybos alternatyvos

Kiti „WordPress“ palaikymo įskiepiai apima:

10. „iThemes“ sauga

„iThemes“ saugumas „BuddyPress Freemium WordPress“ įskiepiui

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Svetainės saugumas turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų, ypač jei jūsų svetainė yra jūsų pragyvenimo šaltinis. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra prarasti savo svetainę įsilaužėliams ir kitoms interneto paniekams.

Jei neužtikrinsite „WordPress“ saugumo, rizikuojate prarasti pajamas ar net visą savo svetainę. Jei savo svetainėje kaupiate neskelbtiną informaciją, tai gali sukelti bjaurius ieškinius ir blogą prekės ženklo įvaizdį, jei minėti duomenys patenka į netinkamas rankas.

„iThemes Security“ yra būtinas „WordPress“ papildinys, skirtas jūsų profesionaliam įrankių rinkiniui. Man tai labai patinka, kad įsidiegiu papildinį kiekvienoje mano valdomoje „WordPress“ svetainėje.

Ar galite atspėti kodėl? Tu teisus; Tai yra vienas geriausių „WordPress“ saugos papildinių rinkoje. Įskiepis siūlo daugiau nei 30 „WordPress“ svetainės apsaugos būdų, tai yra neįtikėtina.

Naktį miegosite geriau, žinodami, kad „iThemes Security“ dirba viršvalandžius, kad blogi vaikinai būtų pašalinti be jūsų dalyvavimo.

Svarbios funkcijos apima apsaugą nuo žiaurios jėgos, apsaugą 404, neveikimo režimą, pažangų vartotojo draudimą, failų pakeitimų aptikimą, duomenų bazių atsargines kopijas ir dar daug daugiau.

Saugumo papildinio alternatyvos

Ieškai alternatyvaus būdo, kaip apsaugoti savo „WordPress“ svetainę? Čia yra keletas kitų geriausių variantų:

11. Galutinis narys

Pagrindinis narys - vartotojo profilio ir narystės papildinys

Galiausiai turime „Ultimate Member“, siaubingą papildinį, puikiai tinkantį narystės svetainėms kurti. Tai idealiai tinka bendruomenėms, socialiniams tinklams ir bet kuriai narystės svetainei.

Papildinys leidžia vartotojams prisiregistruoti ir tapti jūsų svetainės nariais. Galite lengvai nustatyti išplėstinius vartotojų profilius, narių katalogus, apriboti turinį pagal narystės lygį ir padaryti tai dar daugiau, naudodamiesi tinkintais laukais ir vartotojo vaidmenimis.

Kitos funkcijos apima vilkimo formos kūrimą, sąlyginį naršymo meniu, vartotojo el. Paštą, sąlyginį formos laukų logiką ir daugybę mokamų plėtinių, kad jūsų narystės svetainė būtų perkelta į kitą lygį..

Narystės alternatyvos

Narystės svetainės yra puikus verslo modelis, todėl čia yra daugiau galimybių jums:

12. „WPBakery Page Builder“ („Premium“)

„Visual Composer“ puslapių kūrėjas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei nerimaujate, kad jūsų internetinis dienoraštis netraukia jūsų žiūrovų dėmesio arba neišsiskiria iš minios, tuomet galbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę pakeisti dizainą.

„WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinio naudojimas yra puikus būdas pridėti tą papildomą „wow“ faktorių į savo tinklaraštį. Puslapių kūrimo priemonė leis jums sukurti pasirinktinius tinklaraščių puslapių išdėstymus. Galite gaminti dizainus, kurie atitiktų jūsų prekės ženklą ir būtų patrauklūs lankytojams, suteikdami jiems puikų vartotojo įspūdį. Kuriant pasirinktinius maketus, tai nėra daug geriau nei „WPBakery Page Builder“ (kuris anksčiau buvo vadinamas „Visual Composer“ – mes žinome, kad šiek tiek paini).

Naudodami „WPBakery“ gausite daugiau nei 50 puslapių elementų, kuriuos galite naudoti, norėdami pridėti tinklelius, išnašas, mygtukus, piktogramas, antraštes, skyriklius ir dar daugiau prie savo puslapių. Kurdami savo puslapius, galite naudoti eterį (tradicinis „WordPress“ redaktorius) arba „frontontend“ (tiesioginis vaizdinis redaktorius). Naudodamiesi „WPBakery“, galite lengvai įterpti modulius, tinkinti jų parametrus ir vilkti ir mesti juos į vietą. Plius naudingos reagavimo peržiūros ir atšaukimo mygtukas leidžia išbandyti ir pataisyti jūsų dizainą.

Bet dar geriau – „WPBakery Page Builder“ jau yra įtrauktas į daugelį populiarių „WordPress“ temų, tokių kaip mūsų pačių „Total“ tema. Tai reiškia, kad jums nereikia mokėti papildomai už nuostabias puslapio kūrimo funkcijas!

Kai perkate „premium“ temą, į kurią įtrauktas „WPBakery“ kūrėjas, dažnai būna ir pasirinktinių modulių. Pvz., „Viso“ temoje yra daugiau nei 30 pritaikytų modulių, įskaitant tinklaraščių karuselę, piktogramų dėžutes, prieš ir po atvaizdų, sąrašus, skelbimų tipų slankiklį, įgūdžių juostas, personalo tinklelį, socialinės žiniasklaidos nuorodas ir dar daugiau.

„Page Builder“ alternatyvos

Yra daugybė lengvai naudojamų „WordPress“ puslapių kūrėjų, todėl apsižvalgykite, norėdami išsiaiškinti, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tačiau keletas mūsų mėgstamiausių yra:

Visiškai nesu gerbėjas puslapių kūrėjų?

Kita paprasta puslapio kūrimo alternatyva yra tiesiog naudoti tai, kas jau integruota „WordPress“, dar vadinama „Gutenberg“. Kai kurie žmonės gali vadinti „Gutenberg“ statybininku, tačiau aš tvirtinčiau, kad jis geriausiai naudojamas turiniui (pvz., Tinklaraščio įrašams) formuoti, o ne kurti visiškai pritaikytoms svetainėms (kaip tai gali padaryti tikras puslapių kūrėjas). Pridėkite stulpelių, mygtukų ar paprasto raginimo veikti. Net tokie maži priedai, kaip šis, padės pagerinti jūsų puslapį, padaryti įspūdį lankytojams ir priartinti jūsų svetainę prie jos tikslų.


Tobulindami savo turinį naudodami šiuos papildinius, turėtumėte sugebėti sukurti nepaprastai patrauklų ir patogų tinklaraštį. Kiekvienas papildinys suteikia pridėtinę vertę skirtingai, todėl gerai pagalvokite apie savo tinklaraščio tikslus ir tai, kas jam būtų naudinga. Tada atlikite atitinkamus pakeitimus.

Tikimės, kad šiandien radote porą brangakmenių, kurie padės patobulinti „WordPress“ tinklaraštį. Kurie yra jūsų mėgstamiausi „WordPress“ įskiepiai, norint pagerinti jūsų tinklaraštį? Prašome pranešti mums savo mintis komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me