Geriausios „WordPress“ darbo skelbimų lentos

Geriausi „WordPress“ darbo skelbimų priedai ir temos

Idealiame pasaulyje ieškantys darbo ir samdančios įmonės stebuklingai rastų vienas kitą internete. Darbo lentos (nišos ar konkrečios įmonės) gali būti lengvesnės, tačiau jas nustatyti savo svetainėje gali būti sudėtinga.

Yra daug darbo skelbimų grupės „WordPress“ papildinių, jei norite naudoti papildinį, kad sukurtumėte darbo lentą kartu su esama tema, tačiau yra ir daugybė temų, sukurtų specialiai atsižvelgiant į šią nišą. Jei neturite daug įgūdžių ar laiko tinkinti papildinį, kad jis atitiktų jūsų esamą temą, gali būti geriau idėją sukurti šiam tikslui sukurtą temą su jau nuostabiu dizainu, skirtu kurti ir tvarkyti darbo lentas. Be to, visos darbo funkcijos bus visiškai integruotos, tai reiškia, kad jums nereikės diegti papildomų papildinių ar modifikuoti vaikų temų. Tai reiškia, kad jums reikės mažiau bandymų ir sąrankos. Dabar pažvelkime į kai kurias mūsų mėgstamiausias „WordPress“ darbo skelbimų lentas!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „JobRoller“

„JobRoller WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

„JobRoller“ tema yra „WordPress“ tema, leidžianti greitai paversti „WordPress“ diegimą išsamiu darbo skelbimų sąrašu – darbo lentos svetainėje. Ši daug funkcijų turinti tema buvo sukurta taip, kad būtų patogi vartotojui ir taip gerai integruota su „WordPress“, kad jūs galite būti prisijungę ir parduoti darbo vietų vietą per kelias minutes po įdiegimo.

„Job Roller“ nėra įprasta „WordPress“ tema. Šis šablonas buvo sukurtas iš apačios į viršų, kad suteiktų jums viską, ko jums reikės norint sukurti sėkmingą darbo skelbimų svetainę. Tema naudoja pasirinktinius įrašų tipus ir taksonomijas, kad visi jūsų darbo skelbimų įrašai būtų atskirti nuo jūsų tinklaraščio, kad būtų specialus darbo skelbimų tvarkymo skyrius – tai palengvina visų jūsų svetainės įrašų stebėjimą..

Ši darbo skelbimų lentos tema yra 3 etapų darbo pateikimo vedlys, kuris lankytojams / klientams leis lengvai pridėti ir sumokėti už naujus darbo skelbimus jūsų svetainėje. Jūsų klientai gaus savo suasmenintą prietaisų skydelį, kuriame pasibaigus jų galiojimo laikui jie galės lengvai peržiūrėti ir perrašyti savo darbus. Suteikite klientams galimybę skelbti savo darbo sąrašus kaip „rodomus“, kad jis būtų gerai matomas pagrindinio puslapio viršuje su paryškintu fonu. Galite nustatyti konkrečią šios parinkties kainą, kuri yra puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų.

Naudodamiesi darbo ritinėliais jums nereikės jokių išorinių papildinių, nes viskas veikia iš karto su visomis įmontuotomis funkcijomis. Įtraukta yra įmontuota mokėjimo šliuzai, todėl beveik iš karto galite pradėti rinkti mokėjimus už naujus darbo sąrašus!

2. „JobEngine“

„JobEngine WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

„JobEngine“ yra „Premium WordPress“ darbo skelbimų lentos ir katalogų tema, kurią sukūrė „EngineThemes“. Ši galinga tema puikiai tinka kurti savo darbo skelbimų lentos svetainę arba sukurti puslapį, skirtą įdarbinti jūsų verslą. Temoje gausu funkcijų, kurios jums (ar jūsų personalo skyriui) tikrai patinka.

Ši tema leidžia jums sukurti ir priglobti savo darbo tarybos svetainę. „JobEngine“ yra naudingų funkcijų, leidžiančių lengvai pradėti darbą. Tiesiog pridėkite kartu su sąrankos vedliu ir naudokite tiesioginius redagavimo įrankius, skirtus priekiniam vartotojui, kad pridėtumėte savo turinį. Be to, yra daugybė puikių pritaikytų valdiklių ir darbo skelbimo variantų (pvz., Vietovės, kategorija, visą darbo dieną ar ne visą darbo dieną ir pan.), Kad galėtumėte pridėti kokybišką turinį, kuris bus naudingas jūsų skaitytojams.

Jei norite, taip pat galite užsidirbti pinigų iš savo svetainės siūlydami aukcionų kainas ar paketus įmonėms. Tokiu būdu jie moka jums, kad pateiktumėte savo darbo pasiūlymų sąrašą, ir prideda sąrašų turinį, kad galėtumėte tuo pačiu padidinti savo svetainę ir savo taupomąją sąskaitą. „JobEngine“ palaiko kelis saugius mokėjimo šliuzus, todėl įmonės jausis patogiai tvarkydamos mokėjimus.

3. Įdarbinkite

„Jobify WordPress“ tema

„Jobify“ suteikia galimybę sukurti ne tik darbo svetainę, bet ir darbdavių bei ieškančių darbo bendruomenę. Visiškai pritaikomas išdėstymas kartu su galinga paieškos ir filtravimo funkcija daro šią temą puikia galimybe. Su ja jūs galite greitai sukurti modernią ir drąsią darbo skelbimų lentą bei sąrašų svetainę.

Laikino darbo agentūros ir įdarbinimo paslaugų įmonės klesti, todėl prasminga sukurti šiai nišai būdingą „WordPress“ šabloną. „Jobify“ daro būtent tai. Naudodami šią temą ir saują papildinių galite ekspertiškai valdyti darbo lentą ir svetaines, pagrįstas sąrašais. Naudodamiesi „Paprastais mokamais aukcionais“, galite pradėti gauti pajamų iškart, imdami mokesčius įmonėms už skelbimus apie savo atidarymus, kuriuos jūs valdote ir patvirtinate / paneigiate..

Vartotojams lengva rasti geriausią darbą. Jie gali naudoti tiesioginę paiešką, jei jau turi ką nors galvoje. Arba jūsų svetainės lankytojai gali naršyti sąrašų kategorijas apsilankę pačiuose kategorijų puslapiuose arba naudodami filtro parinktis pagrindiniame darbo lentos puslapyje.

4. „WorkScout“

„WorkScout“ - „WordPress“ darbo skelbimų lenta

„WorkScout“ yra graži „premium“ tema, skirta „WP Job Manager“ papildinys apimtas anksčiau. Čia pateikiami išplėstiniai filtrai ieškant darbo, įskaitant atlyginimo ar tarifų filtrą. Galite dar labiau išplėsti „WorkScout“ funkcijas naudodami mokamus „WP Job Manager“ priedus, skirtus programų valdymui, tvarkymo atnaujinimui ir įspėjimams apie darbą, be kita ko.

5. „JobSeek“

„Jobseek“ - „WordPress“ darbo skelbimų lenta

„JobSeek“ yra dar viena „premium“ tema, sukurta nemokamam „WP Job Manager“ papildiniui. Darbdaviai ir įmonės gali skelbti, redaguoti ir tvarkyti darbo sąrašus naudodamiesi sąsaja, o ieškantys darbo asmenys gali tvarkyti savo gyvenimo aprašymą ir profilį. Darbų svetainėje galima ieškoti ir filtruoti pagal kategoriją, darbo tipą, raktinius žodžius ir vietą, o darbai rodomi žemėlapyje.

6. Jobmonsteris

„Jobmonster WordPress“ tema

„Jobmonster“ yra aukščiausios kokybės darbo skelbimų lenta, sukurta būti visu darbo portalu. Jokių papildinių nereikia norint užtikrinti darbo funkcijos, nes tai apima darbdavių, kandidatų ir administratorių priekinius prietaisų skydus. Darbdaviai gali užsiregistruoti dėl darbo skelbimų paketų ir tvarkyti darbus bei paraiškas, įskaitant kandidatų priėmimą ir atmetimą. Kandidatai gali kreiptis dėl darbo naudodamiesi savo internetiniu gyvenimo aprašymu, įkeldami gyvenimo aprašymą arba prisijungę prie savo „LinkedIn“ paskyros.

7. „FreelanceEngine“

laisvai samdomas variklis-wp tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„FreelanceEngine“ yra „WordPress“ „freelancer“ prekyvietės premijos tema. Ši tema leidžia jums ir jūsų kolegoms lengvai kurti profilius, skelbti projektus, siūlyti jiems pasiūlymus ir dar daugiau.

Šiandien vis daugiau žmonių dirba sau. Tiesą sakant, jūs tikriausiai esate vienas iš tų žmonių. Taigi kodėl gi nesukūrus vietos, kur panašūs žmonės galėtų prisijungti, o kiti galėtų paskelbti projektus, kuriems reikia pagalbos. „FreelanceEngine“ yra tobula tema – sukurti rinką, kurioje būtų galima susieti darbo vietas su laisvai samdomais darbuotojais.

Didelė šios temos dalis yra lankstumas. Sukurtas naudojant „Visual Composer“, galite vilkti ir mesti puslapio elementus, kad sukurtumėte bet kokį reikiamą puslapio išdėstymą. Be to, tema apima vartotojo profilių, projekto mokėjimų ir net vartotojų apžvalgų parinktis.

Kitos temos ypatybės yra neribotos spalvų parinktys per nuostabų temos pritaikymą, daugybė valdiklių, naudingas adminų skydelis, „Revolution Slider“ papildinys ir dar daugiau. „FreelanceEngine“ yra puiki tema jūsų rinkoje, turinti 12 mėnesių puikų palaikymą!

8. Atsakinga darbo taryba

Atsakinga darbo tarybos tema

Informacija ir atsisiųsti

„Job Board“ yra priemokai reaguojantis darbo skelbimų katalogas, „WordPress“ tema, kurią sukūrė „PremiumPress“. Ši išsami tema buvo sukurta darbo skelbimų svetainėms, tokioms kaip „Monster“, „CareerBuilder“ ar „Freelancer“, kurti.

Rinka grįžta atgal, o tai reiškia, kad darbdaviai nori įdarbinti naujus darbuotojus. Kuriant naujas pareigas, jie turi skleisti informaciją apie savo darbo vietas ir rasti kokybiškus darbuotojus. Taigi kodėl gi nesukūrus tinklalapio, kuriame darbdaviai galėtų skelbti darbo sąrašus? Naudodamiesi Darbo taryba galite sukurti savo pačių darbo svetainę, kurioje įmonės ir smulkusis verslas gali išvardyti savo laisvas pozicijas, o vartotojai gali pateikti savo gyvenimo aprašymus.

Ši tema apima narystės paketų palaikymą, todėl jūs galite reikalauti, kad darbdaviai pridėtų jų sąrašus. Taip pat galite sukurti periodinius mokėjimus už prenumeratų aukcionus, kad darbdaviai kiekvieną mėnesį galėtų išlaikyti dabartinius sąrašus ir pridėti naujų. Darbo skelbimų lentoje taip pat yra pilni vartotojų profiliai. Tokiu būdu pareiškėjai gali susikurti paskyras su savo kontaktine informacija, profilio nuotrauka ir visa susijusia paraiškos informacija (gyvenimo aprašymas, CV ir kt.). Užpildę savo profilį, vartotojai gali naršyti jūsų darbo svetainėje naudodami išplėstinę paiešką, norėdami rasti darbus pagal kategoriją, vietą ar raktinį žodį. Tada kreiptis yra taip paprasta, kaip spustelėti mygtuką.

Kitos puikios „Job Board“ savybės yra socialinė integracija, asmeniniai pranešimai, narių sąrašai, paketų priedų palaikymas, visas dienoraštis ir dar daugiau. Žemiau pateiktame sąraše yra daugiau šios išsamios darbo sąrašo temos funkcijų.

9. „HireBee Crowdsource“ darbo taryba

„HireBee Crowdsource Job Board“ tema

Informacija ir atsisiųsti

„HireBee“ yra unikali minios paieška darbo rinkoje „Premium WordPress“ tema iš „AppThemes“. Ši jauki nišos tema yra puikus būdas sukurti savo darbo pasiūlymų stiliaus svetainę, kurioje vartotojai gali skelbti projektus, kad įmonės ir laisvai samdomi vertėjai pasiūlytų jiems pasiūlymą..

Vis daugiau ir daugiau žmonių palieka tradicinį korporacijų pasaulį, kad dirbtų sau ar mažoms agentūroms. Tai nuostabu, nes jie gali specializuotis įvairiose srityse (internetinis dizainas, grafinis dizainas, „Ruby On Rails“, „WordPress“ ir kt.) Ir atlikti darbą geriau nei kai kurie jų konkurentai. Taigi kodėl gi nepadėjus mažoms įmonėms ir įkūrus savo svetainę, susieti laisvai samdomus darbuotojus su įmonėmis, kurios turi projektus perduoti išorės paslaugoms (kaip ir „Elance“ ir „Freelacer“), kartu įvertindamos kiekvieno projekto nominalią sumą.

„HireBee“ grožis yra tas, kad kuriant savo minią darbo skelbimų lentą užtrunka sunkiai. Visos jums reikalingos funkcijos jau yra įmontuotos. Į šią temą jau įtrauktos galimybės, kuriomis galite apmokestinti darbdavius ​​už jų sąrašų paskelbimą arba jų įtraukimą. Be to, galingas formų kūrėjas leidžia lengvai kurti pasirinktines projekto formas su visais jums reikalingais pritaikomais laukais, kad laisvai samdomi darbuotojai suprastų projekto įpėdinio siūlomą kainą. Kai projektas bus paskirtas laisvai samdomajam darbuotojui, „HireBee“ apima pasirinktinę darbo vietą, prie kurios gali prieiti tiek laisvai samdomas vertėjas, tiek darbdaviai, kad jie galėtų tęsti projekto eigą..

Kitos puikios temos funkcijos yra vartotojo profiliai, pasirinktiniai informacijos suvestinės darbdaviams ir laisvai samdomiems darbuotojams, projektų filtrai, projekto derinimas, derybos dėl terminų, lengvas failų įkėlimas, kainų planai ir dar daugiau. „HireBee“ yra pasirengusi naudoti „rokenroll“, viskas, ko jums reikia, yra domenas ir „WordPress“ prieglobos planas, ir jūs galite bet kada sukurti ir paleisti savo darbo lentą. Galite pamatyti daugiau toliau išvardytų temų funkcijų.

10. Cariera

„Cariera Job Board“ tema

„Cariera“ yra profesionaliai orientuota „WordPress“ tema, kruopščiai sukurta darbdaviams ir ieškantiems darbo. Tai darbo skelbimų lentos, statistikos ir sąrašų ekspertas. Išbandykite tai naudodamiesi skirtingais tinklalapiais ir nepaprastai lengvu demonstracinio importuotojo vienu spustelėjimu, kuris nustato jūsų svetainę ir veikia per kelias minutes.

„Cariera“ yra pastatyta su daugybe aukščiausios kokybės įskiepių. Tema yra „Visual Composer“ – vienas populiariausių puslapių kūrėjų, turintis daugybę pasirinktinių elementų. Ir tai dar ne viskas … Galimybė pritaikyti kiekvieną išdėstymo aspektą yra unikali „Cariera“ stiprybė. Neribotos spalvos, „Google“ šriftai, kilnojamosios šoninės juostos, kelios antraštės ir poraštė ir derinant ją su vienu iš populiariausių „Slider Revolution“ įskiepių, kad padarytumėte nuostabias galerijas ir slankiklius bei suteiktumėte jūsų svetainei stulbinantį efektą..

Lengva ir greita našumo didinimo tema, pritaikoma visiems ekranams ir naršyklėms, turinčioms tinklelio paruošimo kokybę, tikrai bus puiki vieta susisiekti įmonėms ir ieškantiems darbo. Visiems lankytojams patiks, kokia lengva yra mūsų tema su šiuolaikiškais darbo paieškos filtrais, CV pateikimo procesais ir susisiekimu su kandidatais / darbdaviais per 7 kontaktinę formą ir visuomet pirmiesiems, žinantiems naujausias naujienas, prenumeratoriams naudojantis „Mailchimp“ prenumeratos papildiniu..

Parduoti savo prekes tikrai bus pliusas ir kartu su „Cariera“, o tai yra vos už kelių paspaudimų, naudojant unikalų integruotą „WooCommerce“ dizainą. Geriausia tai, kad tema palaiko WPML, todėl ji yra daugiakalbė ir parengta bet kuria kalba, kurią galbūt norėsite išversti.

11. Devyni iki penkių

Devyni iki penki „WordPress“ tema

Devyni iki penki yra švarių ir galingų aukščiausios kokybės darbų, turinčių visas funkcijas, tema. Prie darbų, pavyzdžiui, atlyginimo ir išmokų, galite pridėti pasirinktinę informaciją arba susikurti savo darbo filtrus (pvz., Visą darbo dieną, stažuotę), kad darbo ieškantys asmenys galėtų rasti geriausią postą.

12. Jobera

„Jobera WordPress“ tema

„Jobera“ yra puiki „premium“ darbo vietų lentos tema, kurią maitina įmontuotas nuvilkimo puslapio kūrėjas. Darbdaviams, įdarbinantiems asmenims ir ieškantiems darbo gali būti teikiami portalai, kad jie galėtų bendrauti su darbo vietomis ir atnaujinti savo veiklą. Tai suderinama su „WP Job Manager“ įskiepiu, taip pat su daugeliu jo priedų, todėl galite sukurti pritaikytą darbo portalą su konkrečiomis jūsų norimomis funkcijomis.

Išvada

Nors jūsų svetainėje paskelbti darbai ir pritraukti darbo ieškančių asmenų srautą gali būti iššūkis, sudaryti darbo skelbimų lentą ir paleisti „WordPress“ nebūtinai turi būti iššūkis.

Iš mūsų sąrašo turėtumėte sugebėti rasti geriausią papildinį ar temą, kad galėtumėte sukurti jūsų poreikius atitinkančią darbo skelbimų lentą. Jei galvojote sukurti darbo skelbimų lentą, jums niekas netrukdo – tiesiog pasirinkite ją ir pradėkite!

Ar anksčiau nesu sudaręs darbo skelbimų tarybos? Ar naudojote kurį nors iš šių papildinių ar temų? Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me