Geriausios „WordPress“ fotografijos temos 2020 m

Geriausios fotografijos „WordPress“ temos fotografams ir dizaineriams

Yra daugybė gerai suplanuotų „WordPress“ temų. Tarnauja daugybė skirtingų tikslų. Yra net tokių, kurie patys gali patys suprojektuoti svetainės dizainą. Bet jums, kaip fotografui, dizaineriui ar dailininkui, nereikia, kad tema išsiskirtų iš jūsų, jums reikia tokios temos, kuri leistų jūsų darbui kalbėti, netrukdant.

Šiame įraše išvardytos temos pasidalins šia pagrindine kokybe. Tai reiškia, kad daugelis čia rekomenduojamų temų atrodys panašiai, tačiau skirsis pagal funkcionalumą ir pojūtį, taip pat tipografiją ir kitus būdus. Šiaip ar taip, čia yra 35 ir daugiau geriausių „WordPress“ temų, skirtų fotografui 2019 m.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Vega

vegafotografija

Naudodami „Vega“ galite dar kartą pasirinkti, kaip jūsų pagrindinis puslapis turi atrodyti iš kelių skirtingų gerai suplanuotų šablonų. Jame yra 11 skirtingų galerijos išdėstymo šablonų, taip pat filtravimo portfelio funkcijos. Taip pat yra turinio kūrimo priemonė, leidžianti kūrybiškai valdyti savo galerijos ar aplanko sudarymo būdus.

2. Iš viso

Bendras „WordPress“ aplankas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nors „Total“ iš esmės yra daugiafunkcinė tema, joje yra integruotas patobulintas ir pritaikomas rinkinys. Ši tema palaiko dažniausiai naudojamus laikmenos formatus (vaizdas, galerija, garso, vaizdo įrašai), o puslapių išdėstymą galima visiškai pritaikyti dėka pridedamo priekinio puslapio kūrimo priemonės. Sukurkite savo dizainą naudodami slankiklius, figūrines išnašas, mygtukus, grafikus, galerijas, žemėlapius ir dar daugiau.

Į bendrą temą įeina net 40 ar daugiau greitos pradžios demonstracinių versijų, antraštės ir poraštės kūrėjas, aukščiausios kokybės skaidrės, šimtai tinkinimo parametrų parinkčių, SEO draugiškas kodas ir populiarių įskiepių palaikymas … įskaitant „WooCommerce“, taigi, jei norite parduoti savo fotografiją, galite!

3. Pronto (nemokamas)

Pronto nemokama mūro galerijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Pronto“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta fotografams, dizaineriams ir kitiems žmonėms, norint greitai sukurti paprastą rinkinį (pronto!). Į temą įtrauktos paprastos žinučių pridėjimo, pasirinktinio logotipo įkėlimo, galerijų įdėjimo ir temos spalvų pataisymo parinktys (tereikia pakeisti akcento spalvą tiesioginės temos tinkinimo priemonėje)..

4. INA nuotraukų istorijos

INA nuotraukų istorijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Savo asmeninės svetainės kūrimas yra tarsi vėjas su Ina. Puikiai pritaikyta nuotraukų tinklaraštininkų poreikiams, „Ina“ gali būti lengvai įdiegiama ir pritaikoma atsižvelgiant į vartotojo reikalavimus. Šiuolaikiškas ir aptakus šios „WordPress“ temos vaizdas pateikiamas naudojant 10 ir daugiau skirtingų tinklaraščių maketų, 3 antraščių stilius ir 5 valdiklius turinčias sritis, reikia paminėti tik keletą funkcijų. Temos parinkčių skydelis yra galingas ir paprastas naudoti, turėdamas nuostabų dizainą, spalvas, logotipą ir pritaikytas išdėstymo parinktis.

Su Ina galite parašyti nuostabų turinį įvairiomis temomis, tokiomis kaip maistas, drabužiai, mada, gyvenimo būdas ir asmeninė patirtis. Naudotojai gali importuoti demonstracinę svetainę vos vienu paspaudimu ir pasinaudoję „WordPress Live“ tinkinimo priemone, norėdami pakeisti išdėstymą, spalvą, dizainą ar šriftus, kai svetainė taps funkcionali. Vartotojai taip pat gali labai lengvai importuoti „WordPress“ temos pavyzdinį turinį per „Wp Admin“ skydelį.

Ina turi vieną žinutės išdėstymą su visu pločiu ir šoninėmis juostomis. Tai ne tik greitai įkeliama, bet ši „WordPress“ tema yra tinkama SEO ir turi prieigą prie daugiau nei 600 „Google“ šriftų. Yra 10 skirtingų tipų tinklaraščių maketų, iš kurių galite pasirinkti ir rašyti informaciją apie savo tinklaraštininko kelionę autoriaus puslapyje. Taip pat yra vaiko tema, o socialinės žiniasklaidos piktogramos suteikia vartotojams galimybę susisiekti su norimomis socialinės žiniasklaidos platformomis. „Ina“ yra gerai dokumentuota ir vertimui parengta svetainė su nuolatiniu palaikymu, kuris vartotojams padeda įdiegimo ir naudojimo procesuose. Galite pasiekti svetainę iš skirtingų įrenginių, įkelti nuotraukų ar vaizdo įrašų ir rašyti istorijas net važiuodami.

5. Artefaktas (nemokamas)

Artefaktas „WordPress“ tema

„Artifact“ yra nuostabi plokščio stiliaus fotografija ir „WordPress“ aukščiausios kokybės portfelio tema. Ši moderni tema yra švari, paprasta ir puikiai tinka dalintis savo darbais su savo pasekėjais ir klientais. Artefaktas apima būtiniausias naudingos fotografijos svetainės kūrimo galimybes. Nulipęs nuo temos, jis greičiau įkeliamas, kad būtų visos jūsų nuostabios nuotraukos. Be to, švarus, tinklelio rinkinys yra pikselis, puikiai tinkantis demonstruoti savo darbus.

Ši tema apima daugybę puikių pritaikymo funkcijų. Tai svarbu, nes norite, kad tema atitiktų jūsų asmeninį skonį ir stilių. Dėl temos tinkinimo priemonės keičiant spalvas ar įkeliant logotipą lengva, o tinkinti valdikliai prideda daugybę puikių funkcijų jūsų poraštėje ir šoninėje juostoje („Flickr“ kanalas, socialinės nuorodos ir kt.). „Plus Artifact“ taip pat suderinamas su WPML, kad būtų galima lengvai versti, ir visiškai integruotas su „Kontaktų forma 7“, kad būtų naudingos kontaktinės formos.

6. Tamsus kambarys

tamsios spalvos fotografavimo tema

Tai viso ekrano tema, skirta fotografams. Tai siūlo aptakų pagrindinį puslapį, dėl kurio jūsų pasirinktos nuotraukos yra visos jūsų svetainės esmė. Galite pasirinkti iš kelių skirtingų pagrindinio puslapio šablonų; vieną vaizdą, slankiklį, karuseles ir netgi galite nustatyti vaizdo įrašą kaip foną. Pasirinkite „YouTube“ arba „Vimeo“ vaizdo įrašą arba savarankišką vaizdo įrašo failą, kuris bus rodomas kaip viso ekrano jūsų svetainės fonas. Temos aplanko dizainas yra aptakus ir labai orientuotas į turinį. Nieko čia netrukdysi.

7. „Luminis“ vestuvių fotografija

„Luminis“ vestuvių fotografijos „WordPress“ tema

„Luminis“, profesionalios fotografijos „WordPress“ tema, yra puikus pasirinkimas menininkams, vykdantiems fotostudijas, foto agentūras ir kitas kūrybines įmones. Jei užsiimate fotografijos verslu ir ieškote temos, kaip parodyti savo vestuvių, kelionių ir kitų renginių aplanką, „Luminis“ yra tobula platforma. Tai minimalistinė tema, suteikianti dailų maketą ir elegantišką dizainą, kad galėtumėte pakelti geriausią kūrybinę koją į priekį.

Norėdami pasirinkti tinklapio aplanką, galite pasirinkti iš kelių šablonų dizainų, spalvų, šriftų ir tinklaraščių išdėstymo. Tema visiškai reaguoja ir ją galima valdyti iš daugybės prietaisų, užtikrinančių ne mažiau malonų vartotojo įspūdį. Naudotojai gali pasirinkti bet kurią parinktį iš 5 portfelio dizainų ir 3 tinklaraščių maketų, kad sukurtų SEO palaikančią svetainę, kuri jūsų paieškos rezultatuose užima aukštą vietą. Be to, „Luminis“ turi puikų palaikymo diegimą ir reguliarų atnaujinimą.

Vartotojai taip pat turi prieigą prie daugiau nei 700 „Google“ šriftų, o temų tiesioginis pritaikymas leidžia pakeisti svetainės išvaizdą net ir pradėjus veikti. Taip pat galite pasiekti savo tikslinę auditoriją susisiekdami su jais per visus socialinės žiniasklaidos tinklus naudodami piktogramas, pateiktas tinklaraščio maketuose. Parodykite savo naujausią profesionalių nuotraukų portfelį naudodami „Instagram“ poraštę. „Luminis“ yra vertimui parengta svetainė, kurioje galite išversti svetainę į jūsų pasirinktą kalbą.

8. Kameronas

„Kameron“ fotografijos aplankas

Norėdami gauti unikalų portfelio išdėstymą, pabandykite „Kameron“. Horizontaliai slenkančio pagrindinio puslapio galerija daro įspūdingą įspūdį. Norėdami greitai pradėti, naudokite 1 spustelėjimo demonstracinį importuotoją. Tada sukurkite neribotą skaičių portfelių ir galerijos puslapių naudodami įtaisytas temos parinktis.

9. „Thumbs Portfolio“ (nemokamas)

„Thumbs Portfolio Free“ tema

Tai dar viena tinklelio stiliaus tema, veikianti vienodai. Skirtumas tas, kad „Thumbs“ aplankas yra šiek tiek minimalistiškesnis, galbūt dėl ​​švaraus galerijos tinklelio daugiau dėmesio skiriama vaizdiniam turiniui..

10. Objektyvas

lenstheme

Numatytasis objektyvo pagrindinis puslapis yra viso puslapio mozaikos stiliaus galerija, kurios meniu yra kairėje. Bet jūs galite pasirinkti, kad tai būtų slankiojantis, viso ekrano slankiklis, aplankas, viso pločio vienas vaizdas ir dar daugiau. Taip pat galite pakeisti spalvų temas ir pritaikyti kitas dizaino detales temos parinktyse.

Objektyvas, kuris „Lens“ išsiskiria iš varžybų, yra tas, kad jame yra įmontuoti animuoti perėjimai. Taigi, kai naršote svetainėje, o ne tik pamatysite baltą ekraną, kai spustelėjote nuorodą prieš įkeliant ką nors, įvyksta patrauklus vaizdinis perėjimas.

Tai taip pat suderinama su „WooCommerce“, leidžiančia integruoti paveikslėlių, atspaudų ar kitų daiktų parduotuvę pačioje savo svetainėje, tvarkomoje „WordPress“ informacijos suvestinėje..

11. Zyra

zyratheme

„Zyra“ yra fotografavimo visame ekrane tema, numatytasis pagrindinis puslapis yra slankiklis su meniu kairėje pusėje. Skirtingai nuo daugelio kitų temų, „Zyra“ nesiūlo daugybės skirtingų tinklalapių šablonų, tačiau kai standartinis yra toks gražus, koks jis yra, kodėl gi jūs jį turėtumėte pakeisti?

Spalvų schemą galima visiškai pritaikyti pagal temos parinktis, o visuose puslapiuose yra vaizdo įrašų palaikymas. Reiškia, kad galėtumėte padaryti vaizdo įrašą pirmuoju savo pagrindinio puslapio skaidrėje ar galerijoje. „Zyra“ taip pat palaiko „WooCommerce“, todėl ir vėl galima sukurti internetinę parduotuvę šia tema.

12. Tinklelis (nemokamas)

„Twinkle WordPress“ tema

Gana minimalistinė tema su viso pločio naujausių pranešimų skyreliu pagrindiniame puslapyje ir paprastu, bet elegantišku centruotų pranešimų išdėstymu. Ji taip pat paima vaizdus iš rodomų vaizdų ir automatiškai susieja su įrašais, todėl tai yra dar vienas geras pasirinkimas nuotraukų tinklaraštininkams, turintiems ką pasakyti..

13. „ePix“

epixtheme

„ePix“ yra viena iš geriausiai parduodamų viso ekrano fotografijų temų. Numatytasis pagrindinis puslapis yra viso ekrano slankiklis, kurio kairėje pusėje yra paslėpta meniu juosta. Įdėta tingi apkrova, todėl matoma svetainės dalis įkeliama greičiau, nes neįkeliamos nuotraukos ir kita laikmena tose svetainės dalyse, kurios dar nematomos naršyklės lange..

Komplekte yra daugybė skirtingų spalvų schemų, 6 galerijos šablonai ir puslapių kūrėjas (vaizdų kompozitorius). Tai reiškia, kad jūs galite kūrybiškai valdyti, kaip atrodys jūsų svetainė, net jei nežinote vienos kodo eilutės. Tai taip pat palaiko „Woo Commerce“, taigi, vėlgi, internetinės parduotuvės kūrimas yra šios temos pasirinkimas.

14. dk

dktheme

dk yra dar viena labai populiari alternatyva. Numatytasis pagrindinis puslapis turi viso ekrano slankiklį su nedideliu paveikslėlių pikseliavimo efektu. Taip pat kaip foninės muzikos pasirinkimą, pridedant dar vieną lankytojų patirties lygmenį, kad galėtumėte eksperimentuoti tiems, kurie domisi. Jis siūlo 10 skirtingų puslapių šablonų, keletą galerijos šablonų ir vaizdo įrašų palaikymą.

15. Ananasai (nemokami)

Ananasų nemokama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite minimalistinio tinklalapio dizaino, ananasai yra tobula nemokama tema jums. „Ananasai“ yra paprastas tinklaraštis, kurį galima naudoti kaip galeriją, nes pagrindinis temos dizaino bruožas yra jūsų įrašų rodomi vaizdai. „Ananasai“ taip pat palaiko vaizdo, garso ir citatų įrašų formatus, kad galėtumėte pridėti visus savo kūrybinius darbus.

16. Trikojis

trikojis

Kitas populiarus pasirinkimas – „Tripod“ siūlo „drag and drop“ maketo sudarytoją, kuris leidžia lengvai pasidaryti tinkintą tinklelio stiliaus pagrindinį puslapį, gerai žaidžiantį su jūsų pasirinktais vaizdais. Vienas iš dalykų, išsiskiriančių šia tema, yra integruoti animacijos efektai, kurie suteikia aiškumo mažo mygtuko meniu. Tai taip pat palaiko „WooCommerce“, taigi, kuriant internetinę parduotuvę, šią temą taip pat galima pasirinkti.

17. Išraiška

išraiška

Kitas bestseleris „Expression“ vartotojams siūlo daugybę pritaikymo variantų. Galite ne tik pasirinkti iš skirtingų paruoštų šablonų, bet ir patys sukurti savo pagrindinius elementus, pakeisdami viską – nuo spalvų schemų iki išdėstymo iki tipografijos. Temoje taip pat yra dalinė vaizdo įkėlimo funkcija, integruota į puslapio įkėlimo greitį.

18. Dainos (nemokama)

trackstheme

Takeliai yra graži nemokama tema, kuri idealiai tinka tinklaraščių tinklaraščiams. Jei mėgstate pasakoti istorijas ar pridėti poezijos prie bendrų nuotraukų, tai puikus pasirinkimas. Tiesiog naudokite įmontuotas stulpelių, tinkinimo priemonės nustatymų, autoriaus valdiklio ir dar daugiau parinkčių.

19. Armada

armada

Galinga tema su daugybe pritaikymų, nepakenkiant puslapio greičiui. Numatytame pagrindiniame puslapyje yra gražus animacinis viso ekrano slankiklis. Be kitų įtrauktų šablonų, „Armada“ taip pat siūlo „drag and drop“ kūriklį, kuris padės jums sukurti savo dizainą. „Armada“ taip pat palaiko „WooCommerce“, todėl ir vėl galima sukurti internetinę parduotuvę šia tema.

20. „Nikko“ aplankas (nemokamas)

„Nikko“ aplanko tema

„Nikko“ yra nemokama portfelio tema, puikiai tinkanti kurti savo nuotraukų tinklaraštį ar kurti portfelį internete. Norėdami greitai pradėti (ir nemokamai) naudokite pasirinktinio fono, savo logotipo ir paprastų galerijų parinktis..

21. Šerdis

pagrindinė minimalistinė fotografija

Geriausiai parduodama fotografijos tema „Themeforest“. Yra trys skirtingi pagrindinio puslapio šablonai, ir jūs turite galimybę pridėti foninę muziką, jei norite. Jame yra 4 skirtingi aplanko stiliai, iš kurių galima pasirinkti, ir keli pagrindiniai animuoti efektai, kurie suteikia tam tikro srauto ir jausmo svetainėje. Pagrindinis „Core“ pardavimo taškas yra minimalistinis požiūris, kaip tema išeina iš kelio ir leidžia turiniui atlikti sunkų kėlimą..

22. „Fluxus“

fluxustheme

Kita minimalistinė tema, numatytasis pagrindinis puslapis čia yra slankiklis su diskrečiu viršuje esančiu meniu. Jame yra lankstus tinklelio aplanko išdėstymas, kuris prisitaiko prie pasirinktų paveikslėlių matmenų. Vaizdo įrašų palaikymas portfelyje ir kitur. Be to, daugybė tinkinimo galimybių.

23. „Photocrati“ programa

fotokrati

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Užuot pardavęs vieną fotografų temą, „Photocrati“ yra labiau rėminis požiūris, panašus į Elegantiškas temas, skirtas tik fotografams. Už vieną kainą gausite pagrindinę sistemą, taip pat prieigą prie daugybės skirtingų šablonų, iš kurių galėsite rinktis. Jis buvo specialiai sukurtas fotografams, norintiems internete parodyti savo asmeninius ir profesinius portfelius.

„Photocrati“ nėra tik „WordPress“ tema – tai sistema. Tai 15 „WordPress“ fotografijos temų ir daugybė funkcijų, sujungtų į vieną. Šiuo metu yra 15 unikalių fotografijos temų. Be to, iš viso yra 60 pagrindinio puslapio išdėstymo variantų, 4 pagrindinio puslapio galerijos stiliai ir 5 galerijų išdėstymo variantai. Be to, galite sukurti neribotą skaičių įrašų ir puslapių, kad užtikrintumėte, jog įtraukiate kiekvieną savo svetainės nuotrauką.

Tai yra viskas viename tema, todėl „Photocrati“ netgi turi integruotas el. Prekybos galimybes jums. Tai teisinga – galite parduoti savo originalius kūrinius ir atspausdintus paveikslėlius tiesiai iš savo svetainės, negaudami jokio pelno su trečiąja šalimi. „PayPal“, mokesčių, gabenimo ir tvarkymo parinktys yra integruotos į sistemą.

Visos „Photocrati“ temos yra pritaikomos, jose yra puikus galerijos valdymas, puikūs tinklaraščiai ir daugybė kitų fantastiškų funkcijų! Pavyzdžiui, integruota elektroninė prekyba. Jei užsiimate spaudinių ar kitų daiktų pardavimu ir norite juos perkelti internete, „Photocrati“ tai palengvina.

24. Pasienis

bordertheme

Dėl unikalaus ir labai aptakaus dizaino „Border“ išsiskiria iš krūvos. Užuot turėję meniu vienoje pusėje, viršuje arba apačioje, kraštas aplink paveikslėlį turi ploną baltą kraštą, kuriame antraštė ir meniu parinktys yra tolygiai paskirstomos.

Turiu gražius animuotus meniu perėjimus ir pasirinkę eiti į naują puslapį. Be to, galite pasirinkti animacinį tekstą perdengti ten, kur reikia. Jame taip pat yra projektų puslapių, kurie būtų puikūs norint parodyti atskirus išskirtinius projektus, palaikymą vaizdo įrašais ir daugybę tinkinimo parinkčių.

25. Andra

Andra - „WordPress Ajax“ fotografijos aplankas

Andra yra minimali aplanko tema su tinklainės palaikymu, taip pat naktinis režimas, kad geriau parodytų savo darbą tamsoje. Tiesiog įkelkite savo vaizdus, ​​norėdami sukurti galerijas, kurti puslapius kartu su kūrėju, nustatyti spalvų parinktis, pridėti „Ajax“ puslapio perėjimus ir dar daugiau, kad sukurtumėte savo svetainę..

26. Austrė

austrių temos

Numatytasis pagrindinis puslapis yra viso ekrano slankiklis su meniu viršuje. Taip pat yra ir kitų šablonų variantų, kartu su šviesia ir tamsia oda. Galite pasirinkti kelis aplankus ir galerijas apipavidalinančius dizainus. Čia yra automatinio įkėlimo funkcija lankytojams, kurie slenka per jūsų galerijas. Jame yra tempimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonė ir net netrukus pasirodysianti puslapio funkcija

27. Iššauk

Iššaukite nuotraukų istorijas „WordPress“ tinklaraščio tema

„Evoke“ yra dinamiškai reaguojanti „WordPress“ tema, turinti daugybę funkcijų, tokių kaip pagrindinio puslapio turinys, 7 straipsnių išdėstymo išdėstymo schemos, pritaikymas gyvai, neribotos spalvų parinktys ir tt. Be to, jis suderinamas su visomis pagrindinėmis naršyklėmis ir įrenginiais. Taigi galite daugiau dėmesio skirti gražios kokybės turinio kūrimui. Tai nuostabi „WordPress“ tema, specialiai sukurta žmonėms, turintiems meninę nuojautą, norintiems pasidalinti savo patirtimi žodžiais.

Visiškai reaguojantis išdėstymas ir kitos papildomos funkcijos leidžia vartotojui įkelti užrašus ir vaizdus net iš savo lauko sričių. Galite tinkinti temą naudodamiesi „WordPress“ temos tinkinimo priemone vos keliais paspaudimais ir žiūrėti peržiūrą realiu laiku. Išskirtinio autoriaus puslapyje bus įrašyta visa jūsų informacija, kad žiūrovai galėtų perskaityti ir su jumis susisiekti.

„Evoke“ yra paruoštas vaikui su visa vertimo lokalizacijos pagalba. „Live Customizer“ yra turtingas funkcijų ir jūs galite redaguoti išdėstymus, stilių, spalvas ir dizainą net ir pradėjus naudoti. Išreikškite save rašydami žavius ​​straipsnius su gražia tipografija kartu su įkeltomis nuotraukomis, kurias galima perskaityti viso ekrano atvaizde.

28. „Gridsby“ (nemokamas)

„Gridsby Free WordPress“ tema

„Gridsby“ yra paprasta tinklelio stiliaus tema, skirta parodyti savo fotografijas. Pagrindiniame puslapyje rodomi įrašų vaizdai, todėl tai yra ideali tema tiems, kurie nori parodyti savo darbą (ir tik savo darbą) priekyje ir centre. Tema taip pat yra tinklainė ir parengta jautriai, todėl jūsų vaizdai visada atrodo puikūs.

29. Plyta + masonas

Plyta + masono tema

„Brick + Mason“ yra fotografijos ir aplanko tema, skirta fotografams ir dizaino studijoms. Temą sudaro švarus (ir reaguojantis) mūro išdėstymas, išstumiama šoninė juosta, begalinė slinkties parinktis, lengvos temos parinktys naudojant tiesioginį tinkinimo elementą, tinkinti „Google“ šriftai ir dar daugiau.

30. „CleanPortfolio“ (nemokamas)

„CleanPortfolio Free“ tema

„CleanPortfolio“ nemokama tema yra švariai sukurta aplanko tema. Yra paprastos parinktys, kaip sukurti aplanką, pridėti savo socialinės žiniasklaidos nuorodas, įskaitant antraštės medijos tekstą ir dar daugiau. Tai greitas ir paprastas būdas greitai parodyti savo fotografiją.

31. Mira

„Mira“ nuotraukų istorijų dienoraščio „WordPress“ tema

„Mira“ yra įtaigus nuotraukų serijos „WordPress“ tema, skirta tinklaraštininkams, rašytojams, dizaineriams, fotografams ir keliautojams. Ši švari ir visiškai atsakinga tema turi daugiau nei 15 straipsnių išdėstymo variantų. Jei norite puikiai tinkintos svetainės, tokios kaip kelionių žurnalų tinklaraštis, žurnalas, fotografijos tinklaraštis, aplankas ar maisto tinklaraštis, galite pasirinkti iš nuostabių funkcijų kolekcijos, o jūsų svetainė sukurta vos keliais paspaudimais.

Tiesioginė klientų peržiūra suteikia vartotojams galimybę visiškai prisiimti atsakomybę už savo svetainę, kai ji pradės veikti. Galite pakeisti spalvas, tipografiją, logotipą ar bet kokius trūkumus, kurie išryškėja po to, kai svetainė tampa funkcionali. Ši nuostabi „WordPress“ tema suteikia galingas ryšio funkcijas, kad galėtumėte lengvai bendrinti savo įrašus visuose socialinės žiniasklaidos tinkluose. Temos parinkčių skydelyje vartotojai gali pasirinkti maketus, antraštes ir pasirinktinius stilius, kad jų svetainė būtų patraukli, produktyvi ir patogi vartotojui..

Reaguojantis išdėstymas ir sklandi vartotojo patirtis pritraukia auditoriją į jūsų svetainę. Jie gali pasiekti tinklaraštį iš skirtingų įrenginių ir juo lengvai naršyti. Demonstracinio turinio montuotojas teikia visas „pagalbos“ funkcijas, kad vartotojui būtų galima sklandžiai įdiegti svetainę per kelias minutes. Be to, norint atsakyti į visas vartotojų užklausas, yra patikimas klientų aptarnavimo skyrius. Administratoriaus skydelyje yra dinaminės funkcijos, leidžiančios visiškai valdyti ir palengvinti visos svetainės valdymą vienoje prietaisų skydelyje. Turėdama prieigą prie daugiau nei 700 „Google“ šriftų, SEO tinkanti „Mira“ išties džiaugiasi tinklaraštininkais.

32. Ichibanas

„Ichiban Elegant“ „WordPress“ fotografijos tema

„Ichiban“ yra elegantiška ir rafinuota fotografijos „WordPress“ tema. Dėl unikalaus išskaidyto ekrano išdėstymo jis yra tikras būdas sužavėti potencialias klientūras. Parodykite savo portfolio taip kūrybiškai, kaip ir jūs su „Ichiban“. Ši jauki maža tema turi unikalų padalyto ekrano išdėstymą, kuris leidžia iš tikrųjų parodyti, kas svarbu – jūsų fotografija.

Ši tema pasižymi puikiomis funkcijomis, tokiomis kaip tinkinamos galerijos (galite pasirinkti savo atvaizdų dydžius), kelis antraščių dizainus (netgi fone galite pridėti atvaizdų, vaizdo įrašų ir skaidrių) ir daugybę įrašų formatų. Tai suteikia jums galimybę nustatyti savo svetainę taip, kaip norite.

„Ichiban“ taip pat yra išties puikus naujiems „WordPress“ vartotojams, nes pateikiama su didele dokumentacija – čia netgi lengva žiūrėti vaizdo įrašus, kurie padės jums pradėti. Ir jei turite kitų klausimų, taip pat galite pasinaudoti teikiama parama.

33. Rokophoto

„Rokophoto“ fotografijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Rokophoto“ yra švari ir moderni fotografijos „WordPress“ tema iš „Themeisle“. Ši tema yra puikus būdas pademonstruoti nuotraukas su savo pasekėjais internete.

Po kiekvienos nuotraukos turbūt turite daugybę nuostabių vaizdų, kuriuos norite bendrinti. Tačiau „Instagram“ ar net „Flickr“ naudojimas nėra pats geriausias maršrutas. Kodėl gi nepradėjus kurti savo svetainės, kad galėtumėte pasiskolinti už savo darbą? „Rokophoto“ yra puiki tema, padedanti pradėti.

Viena geriausių šios temos savybių yra švarus ir minimalus dizainas. Paprastas vieno puslapio išdėstymas ir vietinis slinktis leidžia jūsų skaitytojams lengvai pamatyti, ko esate, o potencialūs klientai gali naršyti jūsų aplanke ir susisiekti su jumis dėl darbo. O, pritaikyta viso ekrano vaizdo švieslentė su baltu fonu leidžia skaitytojams lengvai įsitraukti į jūsų darbą.

Kitos puikios „Rokophoto“ savybės yra visiškai reaguojantis dizainas, neribotos spalvų parinktys, pritaikyti fonai (net vaizdai), stilingi vaizdų užkabai jūsų portfeliui ir dar daugiau.

34. Inspiro

„Inspiro WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Inspiro“ yra jautrioji viso ekrano fotografavimo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPZoom“. Ši miela ir minimali tema puikiai tinka bet kokiam internetiniam aplankui ar galerijai. Tema yra greitas ir lengvas būdas sukurti asmeninę svetainę, kurioje būtų galima dalytis nuotraukomis ir netgi parduoti temą internete. Tiesiog įdiekite temą ir naudokite įmontuotas funkcijas bei puslapių šablonus, kad galėtumėte greitai baigti savo svetainę.

Kadangi tai yra fotografijos tema, tai, be abejo, turi nuostabias vaizdo parinktis. Temoje yra stulbinantis viso ekrano pagrindinio puslapio slankiklis, kad būtų galima parodyti mėgstamus vaizdus. Be to, yra nuostabi pilna galerija, kurioje galite pridėti visus savo nuotraukų, darytų iš nuotraukų, tiesioginių įvykių ar savo telefono, nuotraukas.

Kitos puikios „Inspiro“ funkcijos apima socialinį valdiklį, kad jūsų skaitytojai galėtų tweet ir sektų tave, tinkintas logotipas ir fono paveikslėlio palaikymas, kad tema būtų labiau suasmeninta, visas dienoraštis, kuriame galima pasidalyti naujausiomis naujienomis ir naudingais patarimais, ir dar daug daugiau.

35. Fotoreaktyvus

Fotoreaktyvi fotografija „WordPress“ tema

„Photoreactive“ yra „WordPress“ ekrano fotografavimo per visą ekraną tema, pasiekiama „ThemeForest“. Ši stulbinanti tema sukuria nuostabų internetinį fotografijų, dizainerių ir kitų kūrėjų portfolio ar galeriją.

Ši tema buvo sukurta norint parodyti daugybę vaizdų, todėl nesunku įtraukti visą savo kūrinį arba tiesiog pavyzdį – atsižvelgiant į tai, kas jums tinka. Prie bet kurio puslapio pridėkite didžiulį viso ekrano pagrindinio puslapio slankiklį, viso ekrano fono paveikslėlius ir sukurkite nuostabius aplankus, kuriuose galėsite pamatyti savo darbus. Be to, yra daugybė kolonėlių, filtrų, tinklelio išdėstymo, AJAX ir dar daugiau portfelio variantų.

Tema taip pat parengta el. Komercijai. Fotoreaktyvusis palaikymas ir stilius yra populiarus „WooCommerce“ įskiepis. Elegantiški ir minimalūs parduotuvių ir produktų puslapiai atrodo puikiai, naudojant pasirinktą foną, palaikomą pagal temą. Fotoreaktyvusis taip pat suderinamas su WPML daugiakalbiu įskiepiu, todėl akimirksniu galite pridėti vertimo parinktis į visą savo svetainę (aplanką, tinklaraštį, parduotuvę ir visus kitus puslapius)..

36. Fotografas

Fotografo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Fotografo „WordPress“ tema yra „Organic Themes“ sukurta aukščiausios kokybės tema, pasižyminti visiškai reaguojančiu išdėstymu, puikiai tinkančiu ne tik dalintis jūsų skaitmenine fotografija, bet ir parduoti jūsų fotografijas. Jį teikia „WooCommerce“ palaikymas, todėl jūs galite parduoti savo nuotraukas internete naudodami tą įskiepį, pasirinktines antraščių parinktis, pasirinktines fono parinktis, rodomus vaizdus / vaizdo įrašus, kelis pagrindinio puslapio išdėstymus, gravitacijos formos stilių ir dar daugiau!

Ši tema, sukurta turint omenyje fotografą, leis sudaryti sąranką naudojant įvairias šablonų parinktis (1,2 arba 3 stulpelių parinktis). Yra keletas spalvų pakeitimo parinkčių, todėl galite tinkinti temą, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklą. jis atrodys gerai, nesvarbu, koks jūsų vartotojo ekrano dydis, ir, žinoma, dėl minimalaus dizaino jis idealiai tinka dalintis nuotraukomis.

Išvada

Yra trys pagrindiniai požiūriai į vaizdinės aplanko temas; parodyti keletą pasirinktų nuotraukų su atskiromis nuorodomis į tolimesnius vaizdus / informaciją arba pavaizduoti vieną nuotrauką (arba vaizdo įrašą ar kitą vaizdinio meno kūrinį) pagrindiniame puslapyje arba turėti slankiklį pagrindiniame puslapyje, kad būtų galima parodyti vieną kūrinį vienu metu. Kuris iš šių variantų jums gali lemti temos pasirinkimą … vis dėlto daugelyje šio sąrašo temų yra visos trys pasirinktys, neatsižvelgiant į numatytąją.

Taigi, jei pastebėjote jums patinkantį dizainą, bet norėtumėte, kad jame būtų tinklelis arba viso ekrano stiliaus pagrindinis puslapis, šiek tiek laiko patikrinkite funkcijas. Tai gali būti tema, kurios ieškojote.

Ar mes praleidome keletą? Kokia iki šiol jūsų mėgstamiausia 2019 m. Tema? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me