Geriausios „WordPress“ temos ir šablonai 2020 m

Geriausios „WordPress“ temos ir šablonai

Gali būti nepaprastai sunku ieškoti naujos „WordPress“ temos, tačiau tai nebūtinai turi būti. Štai kodėl mes jums palengvėjome ir surinkome geriausias „WordPress“ temas 2019 m. (Mūsų nuolankiomis nuomonėmis), kad padėtume jums patobulinti savo interneto dizainą.

Mes atrodėme aukšti ir žemi, lyginome funkcijas ir perskaitėme tikrų klientų atsiliepimus, kad būtume tikri, jog rekomenduojame tik geriausias „WordPress“ temas. Tiesiog nepamirškite, kad nė viena tema nėra panaši – mes stengėmės įtraukti įvairius dizaino stilius, ypatybes ir nišas. Taigi, ar ieškote naujos internetinių dienoraščių temos, ar visiškai tinkamos el. Prekybos šablono, mes radome visas geriausias jūsų poreikiams „WordPress“ temas. Tiesiog būtinai perskaitykite temos aprašymą, kad pamatytumėte, ar tema tinka.

Taigi, neužimdami daugiau laiko, įsigykite į mūsų asmeninį sąrašą, kurie, mūsų manymu, yra geriausios „WordPress“ temos 2019 m.!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso

Bendra reaguojanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Total Drag & Drop WordPress“ tema yra lanksti daugiafunkcinė tema, skirta bet kokio tipo tinklalapiams. Sukurtas nuo nulio ir užtikrinantis nepriekaištingą skysčių reagavimą, kiekvienas temos elementas lengvai pritaikomas ir atrodo puikiai bet kuriame įrenginyje. Be to, jei norite pasirinkti iš daugiau nei 40 ir daugiau demonstracinių versijų, galėsite greitai sukurti savo svetainę.

Iš viso yra visas paketas. Temoje yra įmontuoti portfelių, personalo, atsiliepimų ir dar daugiau variantų. Be to, yra daugybė variantų, kaip tinkinti bendrą svetainės stilių ir išdėstymą naudojant „Live WordPress Customizer“. Pasirinkite iš šimtų „Google“ šriftų, pasirinktinio svetainės pločio, temos paryškinimo spalvos, įrašų tipų stiliaus ir tt. Tema taip pat komplektuojama su „Slider Revolution“ ir „Layer Slider“ – dviem geriausiais turimais „premium“ skaidrių papildiniais..

Kadangi tema taip pat buvo sukurta visapusiškai palaikant „WPBakery Visual Page Builder“, galite suprojektuoti bet kokį norimą įrašą ar puslapio išdėstymą. Pasirinkite iš daugiau nei 100 puslapių kūrimo elementų, įskaitant piktogramas, mygtukus, aplanko tinklelius, diagramas, įgūdžių juostas, socialines nuorodas, kontaktų formas, naujausius pelkių įrašus, animuotus slankiklius, paralakso skyrius, vaizdų galerijas ir daugybę kitų. Jūs netgi galite sukurti pasirinktinę antraštę ir poraštę! Plius tema yra visiškai suderinama su funkcijomis turtingais papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“ elektroninė komercija, „bbPress“ forumai, WPML vertimas, „Events Calendar Pro“, „Flow Flow“ socialiniai srautai ir dauguma kitų populiarių papildinių..

Norite iš tikrųjų pritaikyti savo temą? „Total“ yra labai patogi programuotojams, siūlanti daugybę naudingų kabliukų, filtrų ir pasirinktinių fragmentų, kad dar lengviau būtų kurti tinkintas klientų svetaines.

2. Divi

Geriausios „WordPress“ temos: „Divi WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Divi“ yra „ElegantTheme“ pavyzdinė universalioji tema, ir jūs tikriausiai ją matėte anksčiau (ji yra beveik kiekviename geriausių „WordPress“ temų sąraše internete). Ši išties elegantiška tema yra pritaikoma daugeliui pramonės sričių, nes joje yra daug integruotų funkcijų, taip pat palaikymas populiariems papildiniams, kad būtų patogu kurti svetaines su „Divi“.

Sukurtas naudojant „Divi Page Builder“, galite suprojektuoti bet kokį norimą puslapio išdėstymą naudodamiesi įtrauktais puslapio elementais, tokiais kaip akordeonai, mygtukai, galerijos, el. Pašto formos, el. Pašto skaidrės, socialinės nuorodos, atsiliepimai, vaizdo įrašai ir dar daugiau (yra 46 elementai, kuriuos reikia pasirinkti) iš). Arba pasirinkite iš 20 ar daugiau paruoštų puslapių išdėstymo, kad pradėtumėte dar greičiau. Tiesiog nukreipkite ir spustelėkite norėdami redaguoti pavyzdžio turinį. Geriausia, kad visa tai galite padaryti realiuoju laiku naudodami tiesioginį sąsajos redaktorių.

Tema yra vertimas ir parengta RTL, apima pasirinktinį klientų padalijimo testavimo įrankį. Be to, įsigiję licenciją, turėsite prieigą prie likusių „ElegantThemes“ „WordPress“ temų ir papildinių..

3. Villagio (atostogų nuoma ir svetingumas)

„Villagio“ atostogų nuoma ir svetingumas „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MotoPress“ „Villagio“ tema yra viena geriausių viešbučių ir svetingumo „WordPress“ temų, kurias galite rasti jūsų verslui. Ši tema yra neprotinga, nes jūs tik pradedate verslą ar esate išmintingas nekilnojamojo turto valdytojas, ilgus metus dirbantis su savimi. Tai ypatinga jūsų turto nuomos, vietovių žemėlapio, kintančios kainos ir kita tema..

Kurdami viešbučio ar nekilnojamojo turto nuomos svetainę yra keletas pagrindinių funkcijų, kurių turėtumėte ieškoti „WordPress“ tema. Tai apima lengvai naudojamą rezervavimo sistemą arba viešbučio rezervavimo papildinį, paiešką realiame laike esančiame kambaryje ar nuosavybėje, mokėjimų apdorojimą (ir ne), kintamų kainų nustatymą atsižvelgiant į užimtumą, pasirenkamus paslaugų priedus ar kambarių paketus (renginiams, pavyzdžiui, „savaitgalis“ pabėgimas “arba„ medaus mėnuo “) ir, žinoma, el. pašto pranešimų integracija, kad jūs (ir jūsų klientai) gautumėte užsakymo patvirtinimus ir atnaujinimus. Jei neatspėjote, tai yra visos pagrindinės „Villagio“ savybės!

Pramogos tuo nesibaigia, „Villagio“ tema taip pat apima išdėstymo parinktis, stulbinantį antraštės slankiklį, administratoriaus kalendoriaus tvarkyklę, stilingą tinklaraštį ir visišką „WooCommerce“ palaikymą (kad galėtumėte lengvai parduoti atostogų priedus ar firminius žymenis tiesiai iš savo svetainės). . Temą taip pat teikia atnaujinimai visą gyvenimą ir visi „MotoPress“ „WordPress“ ekspertų komandos palaikymo metai, todėl tai yra puiki investicija į jūsų augantį verslą.

4. Tiltas

Tilto „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Turbūt viena iš labiausiai žinomų mūsų sąrašo temų, „Bridge“ yra tikrai puikus pasirinkimas jūsų svetainei. Turite daugiau nei 350 ir daugiau demonstracinių versijų, kad galėtumėte pradėti, tikrai yra keletas pavyzdžių svetainių, iš kurių galite pasirinkti. Tai kartu su intuityviu puslapių kūrimo įrankiu, el. Prekybos palaikymu ir pasirinktinėmis papildomomis funkcijomis, susijusiomis su įrašais, naujienomis, restoranais ir prisijungimu prie interneto, yra daugybė dalykų, kuriuos galite sukurti naudodami „Bridge“.

Žinoma, nesunku pradėti nuo vieno iš daugelio įtrauktų demonstracinių variantų, tačiau naudodamiesi tema taip pat galite sukurti savo pasirinktinę svetainę iš pat pradžių. Tinkinkite antraštę, sukurkite didžiulį meniu (arba pasirinkite kairįjį, viso ekrano arba lipnųjį) ir tinkinkite savo išdėstymo dizainą kiekviename puslapyje naudodami „WP Bakery Page Builder“. Galima pasirinkti daugybę elementų, tokių kaip stilingi aplankai, paralakso puslapiai, interaktyvios diagramos ir juostos, viso ekrano skyriai, vertikalus puslapio padalijimas, kelios šoninės juostos ir dar daugiau. Plius visada galite pridėti savo pasirinktinius stilius naudodami CSS lauką parinkčių skydelyje.

Kitos svarbios temos ypatybės: RTL palaikymas, parengtas vertimas, suderinamas su WPML, 3 piktogramų paketai, daugiau nei 600 „Google“ šriftų, neribotos spalvų parinktys, tinklainės ekranas, sklandus slinktis ir, žinoma, profesionalus palaikymas..

5. Themify

Geriausios „WordPress“ temos: „Themify Ultra WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ultra“ yra pati galingiausia „Themify“ tema, todėl manome, kad ji nusipelno aukščiausios vietos kaip viena geriausių „WordPress“ temų internete. Turėdamas daug galimybių pakeisti temos dizainą ir išdėstymą, tai yra greitas būdas suteikti „WordPress“ svetainei gražią naują išvaizdą.

„Ultra“ leidžia lengvai sukurti jūsų svetainę, naudojant odą ir demonstracines versijas. Naudokite demonstracines versijas, kad pradėtumėte naudoti iš anksto paruoštus išdėstymus ir apvalkalus, kad akimirksniu sukurtumėte savo svetainės stilių. Arba sukurkite savo visiškai tinkintus išdėstymus, naudodami pridedamą kūriklį ir priedus, skirtus atgaliniams skaičiavimams, progreso juostas, „WooCommerce“ modulius, rašomąja mašinėle animuotą tekstą, kainų lenteles ir dar daugiau.

„Ultra“ taip pat palaiko mega meniu, archyvinių puslapių išdėstymą, animuotus besikeičiančius fono dažus, pasirinktinius vaizdų filtrus, puikų rinkinį, pasirinktinius „Google“ šriftus, „WooCommerce“ ir WPML suderinamumą..

6. „Zelle Pro“

Geriausios „WordPress“ temos: „Zerif Pro WordPress Theme“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Zerif Lite“ yra viena iš labiausiai atsisiųstų nemokamų temų iš „WordPress.org“, todėl prasminga tik tai, kad jos „Zelle Pro“ atitikmuo yra vienas iš mūsų geriausių „WordPress“ temų pasirinkimų. Ši modulinė vieno puslapio tema yra kupina galingų premium funkcijų, puikiai tinkančių kurti savo asmeninę svetainę.

„Zelle Pro“ siūlo tiesioginį tinkinimo įtaisą, kuriame galima lengvai pakeisti spalvas ir dizaino ypatybes visoje temoje realiuoju laiku. Be to, tema suderinama su populiariausiais puslapių kūrėjais, įskaitant „Svetainės kilmė“ ir „Elementor“, todėl galite pasirinkti jums tinkamiausią puslapio kūrimo priemonę. Į šią temą taip pat įeina išplėstinio naršymo mega meniu palaikymas ir daugybė pasirinktinių valdiklių, naudojamų šoninėse juostose, poraštėse ir kitose valdiklių vietose..

Daugiau temos funkcijų yra demonstracinis turinys, kad būtų galima greitai nustatyti temą, vertimas ir RTL palaikymas, kad galėtumėte sukurti savo svetainę savo kalba, švarus ir SEO paruoštas kodas bei atnaujinimai vienu spustelėjimu. „Zelle Pro“ taip pat turi daugybę lengvai suprantamų vaizdo įrašų vadovėlių, kad galėtumėte greitai išmokti temos trūkumų..

7. Katalogas

Geriausios „WordPress“ temos: „Directory WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kalbant apie geriausias „WordPress“ temas katalogų ir sąrašų stiliaus svetainėms, jūs negalite suklysti pasirinkdami „Templatic“ katalogo temą. Ši „mega“ tema veikia kaip sistema, tai reiškia, kad galite naudoti katalogo temą ir jos nuostabios funkcijos yra visos arba galite įdiegti vaiko temą, kad galėtumėte pridėti tinkinimus. Šiuo metu yra daugiau nei 19 unikalių „Templatic“ katalogų temų (kurias jūs jau turėsite prieigą, jei pasirinksite klubo narystę)..

Sukurkite savo vietinio verslo katalogą, pridėkite viešbučių, demonstruokite parduodamų automobilių, peržiūrėkite restoranus ir dar daugiau naudodami katalogo temą. Sukurtas su galingomis įrašų, reklamos, vartotojų ir verslo profilių bei pasirinktinių žemėlapių funkcijomis, nesunku sukurti savo internetinį katalogą. Į temą taip pat įeina lengvai naudojamos tinkinimo parinktys, naudojant priekinį redaktorių ir odos generatorių spalvoms ir stiliams.

Katalogo tema taip pat visiškai suderinama su populiariais papildiniais, kuriuos galite naudoti išplėsdami savo svetainės funkcionalumą. Norite pridėti kontaktų formas, kad vartotojai galėtų susisiekti su klausimais? Pabandykite susisiekti su 7 forma, „Gravity“ ar „Ninja“ formomis. Reikia įtraukti „premium“ sąrašų kasą? Naudokite „WooCommerce“. Jaučiate interneto svetainės greičio poreikį? Tema puikiai tinka naudojant „W3 Total Cache“ ir daugybę kitų papildinių.

8. Parduotuvės savininkas

Parduotuvės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškojote greito ir lengvo būdo, kaip sukurti parduotuvių verslo svetainę, būtinai pasižiūrėkite į parduotuvių savininko el. Prekybos „WordPress“ temą. Šią elegantišką ir profesionalią temą sudaro paprasti puslapių šablonai ir stiliaus nustatymai, kad galėtumėte greitai nustatyti „WordPress“ maitinimo įstaigos parduotuvę.

Kas daro parduotuvių savininką tokiu puikiu, yra paprastas naudojimas. Įdiegti tinkinimo priemonės nustatymai, skirti sukurti antraštę (spalvas, foną, antraštės tekstą ir t. T.), Sukurti „WooCommerce“ parduotuvę (produktų maketai, „YouTube“ vaizdo įrašų palaikymas produktų galerijose, galerijos mastelio keitimas ir „lightbox“) bei sukurti savo tinklaraštį – tai reiškia, kad galite daugiau laiko praleisti vykdomas verslas ir mažiau – interneto dizainas. Parduotuvės savininkas didžiąją dalį darbo atliko už jus. Yra parinkčių, kaip tinkinti spalvas, vilkti ir mesti puslapio kūrimo parinktis, puslapius (arba begalinį slinktį arba įkelkite daugiau). Be to, jie visi yra labai paprasti ir lengvai naudojami.

Norite pridėti produktų peržiūras, kol jas nebus galima nusipirkti? Jokiu problemu. Tiesiog įgalinkite unikalų „ShopKeeper“ katalogo režimą, kad jūsų produktai būtų rodomi be mygtukų „pridėti“. Bet tai dar ne viskas – parduotuvių savininkas taip pat suderinamas su populiariausiais papildiniais, todėl lengva pridėti trumpus kodus, vertėjus, kontaktų formas ar dar ką nors kita.

9. „FreelanceEngine“

Geriausios „WordPress“ temos: „FreelanceEngine WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„FreelanceEngine“ yra prekyvietės ir darbo lentos stiliaus tema, be to, ji nėra pritaikyta jūsų darbo skelbimų lentai ir yra geriausia iš geriausių „WordPress“ temų, kurias galite naudoti šiam tikslui. Ši tema yra išskirtinai sukurta jūsų verslui kurti, padedant kitiems augti. Suprojektuokite pasirinktinę darbo lentą, parduokite priemokų sąrašus, prijunkite laisvai samdomus darbuotojus su agentūromis ir dar daugiau.

„FreelanceEngine“ apima pasirinktinius įrankius, kurių nerasite daugelyje kitų temų, kad būtų lengva valdyti darbo lentą. Leiskite laisvai samdomiems darbuotojams ir įmonėms susikurti profilius (vardą, pavardę, biografiją, aplanką ir tt), kad galėtumėte paskelbti laisvas darbo vietas ir kreiptis dėl jų. Be to, galite įgalinti projekto kainodarą ir pasiūlymų teikimą, kad darbdaviai gautų įvairias citatas. Tada naudokite įmontuotus pajamų įrankius, kad apmokestintumėte priemokų ar objektų sąrašus, skelbimų puslapiuose ir net imkitės komisinių už atliktus darbus.

Be nišinių funkcijų, „FreelanceEngine“ taip pat apima daugybę funkcijų, kad bet kuris žiniatinklio valdytojas būtų patenkintas. Tema yra reaguojanti ir patogi mobiliesiems, suderinama su „Yoast SEO“, kad būtų galima pilnai optimizuoti svetainę, joje yra naudingų ataskaitų (pajamos, projektai ir kt.), Yra valdikliui paruoštos šoninės juostos ir siūlomas suderinamumas su daugybe kitų nemokamų ir „premium“ priedų..

10. Buvimas

Geriausios „WordPress“ temos: „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Buvimas yra visa apimanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema, skirta puikiai veikti jūsų svetainėje. Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra tinklaraštis, ar internetinė parduotuvė. Temoje yra viskas, ko reikia norint sukurti savo svetainę.

Kalbant apie stilių, yra daugybė galimybių sukurti savo tobulą svetainę. Yra nustatymai dėžutėse ar visuose maketuose, 6 spalvų apvalkalai ir pritaikomos spalvų parinktys, „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė, slankiojantys stiliai, „Google“ šriftai, antraštės dizainas, svetainės identitetas / prekės ženklas, „Jetpack“ aplankai ir kiti parametrai gyvos temos tinkinimo priemonėje..

Į temą įtraukta net 10 iš anksto parengtų demonstracinių versijų (parduotuvė, žurnalas, tinklaraštis, muzika, nekilnojamasis turtas, agentūra ir kt.) Su duomenų pavyzdžiais ir pasirinktinėmis funkcijomis skirtingoms nišoms. Savo nekilnojamojo turto svetainėje naudokite sąrašus, agentų puslapius ir IDX palaikymą. Arba pridėkite savo portfelį ir klientų atsiliepimus į savo fotografijos svetainę. Kadangi buvimas yra suderinamas su „WooCommerce“, galite net susikurti savo svetainę, kad galėtumėte parduoti produktus ir paslaugas.

11. Sukurkite 2.0

Geriausios „WordPress“ temos: sukurkite „WordPress“ temą „ThemeTrust“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ThemeTrust“ sukurta 2.0 tema yra lanksti daugiafunkcinė tema, kuri gali būti naudojama bet kokiam interneto dizaino projektui. Ši nuostabi tema yra sukurta „SiteOrigin“ puslapio kūrimo priemonėje, todėl galite kurti tinkintus išdėstymus, taip pat joje yra aukščiausios kokybės „Slider Revolution“, kad bet kuriame puslapyje būtų lengvai naudojama animacija..

Kaip minėta, „Create 2.0“ yra daugialypė. Su įmontuotu aplanku, vaizdo įrašų fonu, tinkinamais „Google“ šriftais, paralaksais, kainų lentelėmis, keliais tinklaraščių išdėstymais, neribotomis valdiklių sritimis, pasirinktinėmis spalvomis, kontaktų formomis, mega meniu ir dar daugiau. Norite pakeisti savo antraštę? Yra keturi antraščių išdėstymai. Reikia žemėlapio? „Google maps“ yra integruota. O papildyti parduotuvę visai nėra problemų. Sukurti 2.0 yra suderinama su „WooCommerce“, kad būtų lengva sukurti savo el. Prekybos parduotuvę.

Kita naudinga funkcija yra įtrauktas demonstracinis turinys. Tiesiog spustelėkite importuoti, jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų kaip temos demonstracija. Iš čia galite redaguoti puslapio išdėstymą, pataisyti spalvas ir, svarbiausia, pridėti savo turinį ir laikmenas. Atlikus dizainą, liko tik reklamuoti savo svetainę.

12. „Genesis Framework“

Geriausios „WordPress“ temos: „Genesis WordPress Theme Framework“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Genesis“ yra „WordPress“ tema, tačiau ji šiek tiek skiriasi nuo kitų, kurias minėjome apžvelgdami geriausias „WordPress“ temas. „Genesis“ yra „WordPress“ temos sistema. Žinoma, jei norite, kad svetainės dizainas būtų švarus ir minimalus, „Genesis“ galite naudoti patys. Tačiau pridėti naują stilių ir net naujas funkcijas yra taip paprasta, kaip įdiegti vaiko temą. Pastaba: jūs negalite naudoti „Genesis“ vaiko temos savarankiškai – turėsite įdiegti ir „Genesis“..

Pats „Genesis“ siūlo įmontuotas tinkinimo parinktis, 1–3 stulpelius, kairę arba dešinę šonines juostas, pasirinktinius fonus, tinkinamą antraštę, meniu, viso pločio dizainą, puslapio šablonus (numatytasis, archyvas, tinklaraštis) ir, žinoma, mobilųjį / reaguojamąjį palaikymą. . Tai visos puikios savybės, kurias galite rasti daugybėje temų. Tačiau ten, kur „Genesis“ iš tikrųjų šviečia, yra daugybė vaikų temų, kurios yra prieinamos šiam rėmui. Jei jums reikia sukurti internetinį aplanką, pažvelkite į „Ambiance Pro“ vaiko temą. Norite pasidalinti ar parduoti savo internetinius kursus? Yra „Academy Pro“ vaiko tema. O „Outfitter Pro“ vaikų tema yra visiškai išmesta „WooCommerce“. Tai palengvina darbą ir stilių.

Žinoma, tai tik keletas iš daugiau nei 60 metų oficialios „Genesis“ vaiko temos, esančios „StudioPress“. „Genesis“ yra puikus įrankis kūrėjams, nes sistema leidžia klientams lengvai sukurti savo vaiko temas. Tokiu būdu klientai gali nuolat atnaujinti savo pagrindinę „Genesis“ temą neatlikdami jokių jūsų vaiko temos tinkinimų. Tai gana nuostabus įrankis!

Kurios, jūsų manymu, yra geriausios „WordPress“ temos?

Tai yra mūsų dabartinis geriausių „WordPress“ temų sąrašas 2019 m., Tačiau norime žinoti, ką galvojate. Ar bandėte bet kurią iš šių temų? O gal ieškote kažko konkretaus, ko neįtraukėme? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Ir jei jūs naudojate temą, kurios dar nėra mūsų sąraše, bet manote, kad tai viena geriausių „WordPress“ temų 2019 m., Mes norėtume žinoti, kas tai yra. Gal galime įtraukti jį į savo sąrašą ir pasidalinti su kitais skaitytojais!

Taip pat būtinai apsilankykite mūsų tinklaraštyje ir sužinokite daugiau apie „WordPress“ SEO, kad padidintumėte srautą į jūsų svetainę, kaip paspartinti „WordPress“, kad lankytojai nuolat grįžtų, paprastus „WordPress“ saugos patarimus, kad jūsų svetainė būtų saugi, ir daugiau „WordPress“ patarimų mūsų tinklaraštyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me