Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį

Jūsų svetainės perkėlimas į naują pagrindinį kompiuterį gali būti bauginanti ir stresą kelianti patirtis, tačiau tai nebūtinai turi būti. Nepaisant to, kad yra svarbių žingsnių norint perkelti „WordPress“ svetainę, jei sekate mūsų vadovą, jums gali pasisekti.

Daugybė žmonių susiduria su poreikiu persikelti į naują kompiuterį, nes susiduria su dabartinio teikėjo problemomis ir jų jau pakako. Tačiau pernelyg dažnai migracija į patikimesnį kompiuterį vėl ir vėl atidėliojama, bijodama suklysti ir sugadinti savo svetainę (-es)..

Norėdami išspręsti šią problemą, žmonės gali sumokėti nemažą mokestį už tai, kad specialistas perkels savo svetainę už juos. Arba ieškokite naujo pagrindinio kompiuterio, kuris siūlo perkėlimo paslaugą kaip naujo prieglobos paketo dalį. Tada žmonės, skaitantys šį straipsnį, pasirenka trečiąjį variantą – patys pasižvalgyti.

Jei praleidžiate šiek tiek laiko savo svetainės kūrimui, perkėlimui nėra ko rūpėti. Tai gali būti labai paprastas projektas, jei į jį teisingai kreipiamasi, ir nesunkiai jį galima atsisakyti, jei kiltų kokių nors problemų.

Pabandykime atlikti veiksmus, reikalingus jūsų „WordPress“ svetainei perkelti į naują pagrindinį kompiuterį, tačiau prieš pradėdami rodyti, kaip galite perkelti savo svetainę, atminkite, kad daugelis geriausių „WordPress“ prieglobos kompanijų iš tikrųjų perkels jūsų svetainę už jus, taigi, jei ką tik nusipirkote naują prieglobos planą ir pirmiausia norėtumėte perkelti savo svetainę pas savo naują prieglobos paslaugų teikėją, kad sužinotumėte, ar jie siūlo nemokamą perkėlimą.

Turinys

Greitai slinkite žemyn iki bet kurios skilties arba netgi galite pažymėti bet kurią iš žemiau pateiktų nuorodų, kad būtų lengviau grįžti, jei proceso metu turite padaryti pertrauką:

1 veiksmas: sukurkite savo svetainės failų atsarginę kopiją

FTP perdavimas

Pirmasis žingsnis prieš perkėlimą yra visų jūsų svetainės aspektų atsarginių kopijų kūrimas. Tai turėtų būti jūsų bendro „WordPress“ saugumo dalis ir yra gera praktika prieš atliekant bet kokius didelius pakeitimus. Bet tai taip pat yra reikalavimas perkelti „WordPress“ diegimą, nes perkeliama tiek daug duomenų.

Taigi kaip sukurti atsarginę savo svetainės kopiją? Yra daugybė papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti atsarginę „WordPress“ atsarginę kopiją, pvz., „VaultPress“ ar „Duplicator“. Jei naudojate atsarginį papildinį, paprastai įdiegiate ir naudojate integruotus nustatymus, kad galėtumėte valdyti, kurie failai kuriami, kur dažnai ir kur saugomos atsarginės kopijos..

Arba galite pasirinkti labiau rankinį metodą. Kad būtų galima greitai pateikti santrauką, norint gauti prieigą prie jūsų svetainės failų, norint gauti atsargines kopijas rankiniu būdu, reikia failų perdavimo įrankio (FTP). Dvi populiarios FTP programos yra FileZilla (PC) ir Perduoti („Mac“). Įdiegę turėsite naudoti SFTP kredencialus (iš savo žiniatinklio serverio paskyros), kad prisijungtumėte prie savo svetainės serverio. Prisijungę pasirinkite ir atsisiųskite visus failus iš savo svetainės katalogo. Tai apima .htaccess failas, kuris nustatytas paslėpti. Jei nematote šio failo, apsilankykite FTP programos pagalbos faile, kad jame būtų rodomi paslėpti failai.

Atsižvelgiant į tai, kiek medijų įkėlėte į savo svetainę, tai gali užtrukti. Kol vyksta atsisiuntimas, galime pradėti antrą veiksmą ir pasidaryti savo duomenų bazės kopiją.

2 veiksmas: eksportuokite „WordPress“ duomenų bazę

Duomenų bazių eksportas

Duomenų bazės eksportas yra paprastas procesas, kuriam atlikti reikia tik kelių žingsnių. Prisijungimas prie „cPanel“ savo interneto serverio sąskaitą ir atidarykite „phpMyAdmin“ taikymas. Iš kairiojoje šoninėje juostoje esančio sąrašo pasirinkite duomenų bazę, kurioje yra jūsų „WordPress“ diegimas, ir vieną kartą pasirinkę spustelėkite Eksportuoti skirtuką naršymo meniu.

Numatytieji parametrai Greitai eksportas ir SQL eksporto formato pakanka to, ko mums reikia. Spustelėkite Eik mygtuką ir duomenų bazės eksporto procesas prasidės ir failas bus atsisiųstas į jūsų vietinį kompiuterį.

Kai bus baigtos eksportuoti duomenų bazės ir FTP failai, galite pereiti į kitą etapą.

3 veiksmas: sukurkite „WordPress“ duomenų bazę savo naujajame pagrindiniame serveryje

Prieš pradėdami perkėlimą į naują žiniatinklio prieglobą, turime sukurti „WordPress“ diegimo aplinką. Norėdami tai padaryti, turite sukurti duomenų bazę, į kurią galite importuoti savo SQL duomenis.

Prisijunkite prie savo naujojo žiniatinklio prieglobos naudodamiesi vartotojo kredencialais, kuriuos jie jums pateikė, ir prisijunkite prie „cPanel“ programinės įrangos. Savo vadovui naudosime „MySQL duomenų bazių“ programą. Jei jūsų žiniatinklio prieglobos programoje neveikia, turėtumėte susisiekti su jų palaikymo komanda, kad sužinotumėte apie jų metodą kurti naujas duomenų bazes.

Duomenų bazės kūrimo veiksmai yra gana paprasti:

  • Atviras „MySQL“ duomenų bazė ir sukurkite naują duomenų bazę su jūsų svetainės pavadinimu.
  • Sukurkite naują „MySQL“ vartotoją (su saugiu slaptažodžiu).
  • Pridėkite šią vartotojo abonementą į naują duomenų bazę ir suteikite jai visas privilegijas.

Užrašykite duomenų bazės pavadinimą, naują „MySQL“ vartotojo vardą ir jo slaptažodį. Jums jų prireiks netrukus.

4 veiksmas: redaguokite wp-config.php Byla

Naršykite aplanke, esančiame vietiniame kompiuteryje, kur atsisiuntėte savo svetainės failus. Tame aplanke yra failas, vadinamas wp-config.php kuris kontroliuoja prieigą tarp „WordPress“ ir jūsų duomenų bazės.

Padarykite šio failo kopiją ir išsaugokite jį kitame vietinio kompiuterio aplanke. Tai būtina norint atkurti pokyčius, kuriuos ketiname padaryti, jei vėliau kažkas nutiks ne taip.

Atidarykite pradinę failo versiją naudodami mėgstamą teksto rengyklę ir atlikite šiuos tris pakeitimus:

1. Pakeiskite duomenų bazės pavadinimą

Raskite šią eilutę:

apibrėžti ('DB_NAME', 'db_name');

db_name dalis šios eilutės šiuo metu bus nustatyta į jūsų senojo žiniatinklio prieglobos MySQL duomenų bazės pavadinimą. Tai turi būti pakeista į ką tik sukurtos naujos duomenų bazės pavadinimą.

2. Pakeiskite duomenų bazės vartotojo vardą

Žemiau rasite šią eilutę:

define ('DB_USER', 'db_user');

Šioje eilutėje turite pakeisti db_user dalis iš jūsų senojo kompiuterio vartotojo vardo, kad atitiktų jūsų ką tik sukurtą vartotojo vardą.

3. Pakeiskite duomenų bazės vartotojo slaptažodį

Galiausiai suredaguokite trečią eilutę:

define ('DB_PASSWORD', 'db_pass');

Kaip ir kiti db_pass šios eilutės skyrius turi būti pakeistas į naują saugų slaptažodį, kurį sukūrėte savo „MySQL“ vartotojui.

Sutaupyti wp-config.php ir uždarykite bylą.

5 veiksmas: importuokite „WordPress“ duomenų bazę

Duomenų bazės importavimas

Dabar, kai turite naują duomenų bazę, su kuria galime pradėti importuoti.

Paleiskite „phpMyAdmin“ iš „cPanel“ programinės įrangos savo naujame serveryje ir pasirinkite savo naująją duomenų bazę iš sąrašo, esančio kairiosios rankos šoninėje juostoje. Kai jis atsidarys, pasirinkite Importuoti skirtuką iš naršymo meniu.

Viduje konors Importuojamas failas skiltyje spustelėkite Pasirinkti failą mygtuką ir pasirinkite anksčiau eksportuotą SQL failą.

Panaikinkite varnelės žymėjimą Dalinis importas pažymėkite langelį, įsitikinkite, kad formatas nustatytas SQL tada spustelėkite Eik mygtuką. Dabar bus pradėtas duomenų bazės importavimas.

Importavimo laikas priklauso nuo jūsų duomenų bazės dydžio. Gavę pranešimą turėtumėte gauti pranešimą apie sėkmingą importavimą.

6 veiksmas: įkelkite „WordPress“ failus į savo naująjį pagrindinį kompiuterį

Dabar, kai jau esate paruošę naują duomenų bazę ir iš naujo sukonfigūravę „wp-config.php“ failą, laikas pradėti įkelti savo svetainės failus.

Prisijunkite prie savo naujojo žiniatinklio prieglobos naudodamiesi savo FTP programa ir suraskite aplanką, kuriame bus jūsų svetainė. Jei tai yra pagrindinė arba tik šiame interneto serveryje diegiama svetainė, tada įprastas katalogas yra failų įkėlimas į public_html aplanką..

Pasirinkę nuotolinį katalogą galite įkelti savo svetainės failus, kuriuose dabar turėtų būti atnaujinta wp-config.php versija. Kaip ir ankstesnio atsisiuntimo atveju, šis procesas gali užtrukti.

Neištrinkite šių failų iš vietinio kompiuterio, kai tik įkėlimas bus baigtas. Jie vis dar reikalingi, kol nebus atlikti paskutiniai veiksmai.

7 veiksmas: apibrėžkite naują domeną ir ieškokite / pakeiskite seną domeną

Jei judate į naują / kitą domeną, turėtumėte perskaityti šį veiksmą, jei ne, tada galite praleisti, nes nereikia atnaujinti savo svetainės, kad nukreiptumėte į kitą domeną.

Atrodo, kad viena problema, kuria žmonės visada susiduria perkeldami savo svetainę, yra tai, kad jie pridėjo nuorodas į kitus savo svetainės įrašus arba įterpė atvaizdus tiesiogiai nurodydami į serverio URL, todėl jie gali nutrūkti, kai perkeliate į naują domeną. Jei norite greitai ir lengvai ieškoti bet kokio senojo domeno vardo pavyzdžių ir pakeisti jį nauju vardu, siūlome apsižvalgyti Paieška pakeiskite DB scenarijus „github“. Tai leis jums tai padaryti labai lengvai. Tiesiog įsitikinkite, kad ištrynėte, kai baigsite (saugumo sumetimais), ir nedėkite jo į savo šaknies domeną, sukurkite laikiną aplanką laikinamuoju pavadinimu, kad būtų priimamas scenarijus.

Svetainės URL keitimas: atlikdami senojo domeno paiešką ir pakeitimą bei pakeitę nauju domenu, duomenų bazėje taip pat pakeisite „site_url“ ir namų URL reikšmes (Svetainės URL keitimas), kuris užtikrins, kad bandant prisijungti prie savo naujojo domeno svetainės, jis nebandys nukreipti jūsų į seną domeną.

8 žingsnis: Paskutiniai prisilietimai

Šis žingsnis iš tikrųjų apima du atskirus mini žingsnius su (potencialiai) keliomis dienomis tarp jų.

Pirma – prieš naudodamiesi svetaine galėsite naudotis naujuoju kompiuteriu iš naujo sukonfigūruokite domeno DNS parametrus. Jie bus nustatyti taip, kad nukreiptų į jūsų seną pagrindinį kompiuterį, o teisingus įrašus turėsite nukreipti į naujojo serverio IP adresą.

Šis procesas priklausys nuo to, kur užregistravote savo domeną. Informacija apie šio proceso užbaigimą yra per daug skirtinga, kad būtų galima aptarti šiame įraše, tačiau jūsų domeno registratorius turėtų turėti visą informaciją, kurios jums reikia norint atlikti šį pakeitimą..

DNS pakeitimas gali užtrukti iki 48 valandų, kad jis būtų visiškai išplėstas. Geriausia tai padaryti tuo metu, kai tikimasi mažesnio srauto. Per šį 48 valandų langą turėtumėte vengti jokių pakeitimų savo svetainėje, nes galite pakeisti senąją svetainės versiją.

Antra – pasibaigus 48 valandų laikotarpiui, eidami į savo svetainę, dabar turėtumėte prisijungti prie naujojo žiniatinklio prieglobos. Šiuo metu jūs galite prisijungti prie savo senojo žiniatinklio prieglobos, kad ištrintumėte failus ir duomenų bazę. Jūs vis tiek turėtumėte turėti šių failų vietinę atsarginę kopiją ir eksportuoti duomenų bazę kartu su originaliu wp-config.php failu tuo atveju, jei jums reikės atsisakyti perkėlimo. Gali būti gera mintis ilgesnį laiką laikyti šiuos failus tik tam, kad būtų saugus.


Kaip matote, suskaidytas į aukščiau pateiktus paprastus veiksmus, procesas nėra toks sudėtingas. Viskas, ko jums tikrai reikia, yra tai, kad būtumėte atsargūs kiekviename žingsnyje ir suteiktumėte sau galimybę grįžti prie pradinės versijos iki paskutinio įmanomo momento (iškilus problemoms).

Ar neseniai perkėlėte savo „WordPress“ svetainę? Žemiau pateiktame komentarų skyriuje papasakokite apie savo patirtį!