Kaip pridėti muzikos į savo WordPress svetainę naudojant papildinį

Geriausi muzikos ir garso įrašų „WordPress“ papildiniai

„WordPress“ ir muzika eina koja kojon. Arba jūs nežinote, kad kiekviena pagrindinė „WordPress“ versija yra pavadinta džiazo legendos vardu? Rašymo metu naujausia pagrindinė mūsų mėgstamos CMS versija buvo pavadinta „Jaco“, bet aš žinau, kad nesi čia „WordPress“ istorijos pamokoje.

Jūs esate čia, ieškote tobulo papildinio, kad galėtumėte pridėti muzikos į savo „WordPress“ svetainę. Jei tai esate jūs, šiandien yra jūsų laimingoji diena, kai šviečiame 10 geriausių „WordPress“ muzikos papildinių..

Šiame sąraše esantys papildiniai pravers, jei esate muzikantas, didžėjus, kolektyvas ar kas nors kitas, norintis pridėti muzikos į „WordPress“ svetainę. Jie visi yra lengvai naudojami ir pasižymi moderniu dizainu, kuris puikiai tinka jūsų poreikiams.

Šiandienos patiekimas yra puikus nemokamų ir „WordPress“ muzikos papildinių derinys. Nesvarbu, kurį maršrutą pasirinksite, rinkitės ir paleiskite naudodamiesi jūsų poreikiams tobulu muzikos papildiniu. Šiame sąraše nėra jokios konkrečios tvarkos, nes manome, kad tai vieni iš geriausių „WordPress“ muzikos papildinių rinkoje.

Tai sakydami, atraskime, ką „WordPress“ bendruomenė gali pasiūlyti kalbant apie muzikos papildinius (ir ką, mūsų manymu, nuolankiai manome, yra patys geriausi). Mėgaukitės iki galo ir komentaruose pasidalykite mėgstamu „WordPress“ muzikos papildiniu!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Garso albumas

Garso albumo papildinys

Pradėkime nuo dovanėlės – neįtikėtino garso albumo papildinio, kuris iš pradžių buvo sukurtas Dave’o Draperio svetainei. Tai puikus programinės įrangos gaminys, padedantis pridėti muzikos į savo „WordPress“ svetainę albumo formatu.

Garso albume naudojamas numatytasis „MediaElement.js“ tai „WordPress“ šerdies dalis, todėl ji puikiai tinka bet kuriai jūsų turimai svetainei.

Tai yra vienas iš paprasčiausių „WordPress“ muzikos papildinių, kurį kada nors naudosite, ir turbūt paskutinis, kurio jums kada nors prireiks. Toks drąsus skelbimas Freddy, bet prieš jus, kai jūs manęs pagrojate, skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl „Audio“ albume yra tik 5 žvaigždučių įvertinimai ir daugiau nei 4,00 aktyvių instaliacijų, kaip mes kalbame.

Pradedantiesiems, šis „WordPress“ muzikos įskiepis pateiktas su siaubingomis „WordPress“ tinkinimo parinkčių galimybėmis, kurios leidžia stiliuoti savo muzikos albumus kaip bosui..

Antra, naudodamiesi 2 trumpaisiais kodais, galite mesti savo garso albumus bet kuriame savo svetainės puslapyje. Jei to nepakanka, galite pridėti daugiau nei 20 parametrų prie trumpųjų kodų, kad sukurtumėte savo svajonių muzikos grotuvą.

„Audio Album“ yra paprastas „WordPress“ muzikos papildinys, tačiau jis vertas savo druskos. Vienintelis būdas sužinoti, ką šis grožis siūlo, yra žaisti su demo. O, palaukite, tai yra nemokamas papildinys, reiškiantis, kad nereikia apsiriboti demonstracija; galite išbandyti papildinį visa jo garbe. Grįžkite ir pasidalykite savo atradimais ��

2. Muzikos grotuvas, skirtas „WooCommerce“

„WooCommerce“ nemokamo papildinio muzikos grotuvas

Ar parduodate muziką savo „WooCommerce“ parduotuvėje? Jei taip, jums tikrai patiks „Music Player for WooCommerce“ papildinys.

Šis „WordPress“ muzikos papildinys leis lengvai parduoti muziką jūsų svetainėje su maloniu funkcijų rinkiniu. Tai leidžia jums pridėti HTML5 grotuvus produktų ir parduotuvių puslapiuose, kuriuose yra garso failai. Iš esmės vartotojas gali peržiūrėti garso failą nebūtinai įkeldamas gaminio puslapius. Patogumo pokalbiai mano drauge.

Kitos svarbios funkcijos apima kelių grotuvų apvalkalus, 4 garso failų formatų palaikymą, ty OGA, MP3, WAV ir WMA, pagrindinių interneto naršyklių ir mobiliųjų įrenginių palaikymą, saugų režimą, apsaugantį nuo neteisėto atsisiuntimo, suderinamumą su „Gutenberg“ redaktoriumi, „Elementor“, „Page Builder“. pateikė „SiteOrigin“ ir „Beaver Builder“, išplėstinės administratoriaus parinktys, „Google“ disko integracija ir valdiklis, skirtas įtraukti grojaraštį į jūsų šoninę juostą, be kitų.

Ar esate tas vaikinas, kuris žudosi parduodamas muziką, prenumeruojamas transliacijas ir kitokio tipo garso failus? Jei taip, „Music Player for WooCommerce“ papildinys yra tikras dalykas.

3. MP3-jPlayer

Nemokamas „MP3-jPlayer“ papildinys

Simonas Wardas užima svarbiausią vietą naudodamas MP3-jPlayer, pasakišką ir paprastą „WordPress“ muzikos papildinį, kuris pakeis garso failų teikimo jūsų svetainėje būdą.

MP3-jPlayer yra efektyvus sprendimas visiems, norintiems sukurti gražius garso grotuvus ir grojaraščius „WordPress“ svetainėje.

Iš pradžių papildinys gali atrodyti paprastas, tačiau jame yra keletas nuostabių variantų, tokių kaip garso reguliavimo juosta, sulankstomas grojaraštis, atsisiuntimo mygtukas, gražūs fonai, beveik nenutrūkstamas atkūrimas tarp puslapių ir iššokančiųjų grotuvų..

Bet kuriame puslapyje galite pridėti kelis garso grotuvus ir netgi parodyti grotuvus arba pasiūlyti atsisiuntimus pasirinktinai, atsižvelgiant į vartotojo prisijungimo būseną..

Be to, galite plačiau pritaikyti spalvas, šriftus, pavadinimus ir lengviau. Be to, turite trumpųjų kodų parametrus, kurie suteikia jums visišką žaidėjų valdymą.

MP3-jPlayer palaiko MP3, M4A, MP4, WEBM, OGA, OGG, WAV, Icecast ir Shoutcast. Be to, papildinys yra suderinamas su pagrindinėmis naršyklėmis ir mobiliaisiais įrenginiais bei turi atsarginę parinktį senesnėms naršyklėms.

Šis „WordPress“ muzikos papildinys yra atstatomas ir palaiko pasirinktinę CSS, jei jums reikės pritaikyti grotuvo dizainą. Tai suderinama daugelyje svetainių, joje yra priedų ir daugybė kūrėjams patogių funkcijų.

4. Šiuolaikinis garso grotuvas („Premium“)

modernus garso grotuvas WordPress muzikos įskiepis

Atėjo laikas, kai pasirodė „WordPress“ muzikos papildinys. Sąžiningos ponios ir ponai, pasveikink „Tean“, „CodeCanyon“ elito autorių, „Modern Audio Player“.

Su daugybe reguliuojamų funkcijų „Modern Audio Player“ yra galingas garso grotuvo papildinys, veikiantis kaip reklamuojamas. Papildinys leidžia jums sukurti neribotą skaičių garso grotuvų ir grojaraščių. Pastarieji gali būti įvairių formatų, pradedant MP3, „SoundCloud“ ir „podcast“, derinys ir pan.

Šiuolaikiniame „WordPress“ garso leistuve yra gražių apvalkalų, kuriuos galite lengvai stilizuoti atlikdami pagrindinius CSS triukus. Be to, įskiepis visiškai reaguoja, tai reiškia, kad jūsų grotuvai atrodys nuostabiai keliuose įrenginiuose.

Kitos įdomios funkcijos yra lanksčios grotuvo padėtys, nuostabios šrifto piktogramos, išsami statistika, saugojimas debesyje, nepertraukiamas atkūrimas, kelios atkūrimo parinktys, atsisiuntimai ir spartieji klavišai..

5. Lipnus HTML5 muzikos grotuvas („Premium“)

lipnus html5 muzikos grotuvas

Žinai mane, aš negaliu atsispirti pasiėmęs puikų įskiepį bandymui, o šis kūdikis praleido skraidančiomis spalvomis. Ir kaip jūs iš tikrųjų, gana ilgai galėsite baigti demonstracines demonstracijas – jei ne tikras dalykas.

Lipnus HTML muzikos grotuvas yra toks geras. Tai nuostabus visų audiofilų sprendimas dėl nuostabių funkcijų, kurios visiškai išstums varžybas iš vandens..

Šis „WordPress“ muzikos papildinys yra puikus sprendimas norint pridėti foninę muziką prie „WordPress“ svetainės. Įskiepis aprūpintas nepertraukiamo atkūrimo funkcija, užtikrinančia, kad keičiant puslapius jūsų muzika groja nuo ankstesnės minutės.

Be to, „Sticky HTML5“ muzikos grotuvą yra be galo lengva pritaikyti ir stiliaus prasme, jis puikiai tinka bet kokio tinklalapio dizainui..

Jei reikia, grotuvų grojaraščius galite automatiškai įkelti iš aplanko, kuriame yra jūsų MP3 failai. Ir kadangi šis blogas berniukas yra intuityvus ir protingai sukurtas, jis yra suderinamas tiek su staliniais, tiek su mobiliaisiais įrenginiais.

Dėl daugiau nei 30 parametrų (galite paskambinti į „em“ parinktis) galite paversti garso grotuvą bet kokiu būdu. Papildinys yra reguliariai atnaujinamas ir palaikomas gerai, ty esate geros rankose.

6. „AudioIgniter“

Nemokamas „AudioIgniter“ papildinys

Jei kurį laiką buvote šalia „WordPress“ draugų ratų, jūs turėjote girdėti ką nors ar du apie CSSIgniter komandą. Jei esate tobulas pradedantysis, nesijaudinkite, su prekės ženklu susidursite ne greitai, todėl jauskitės kaip namuose. CSSIgniter yra žinomi dėl savo palankių „WordPress“ temų ir papildinių – ir vienas iš jų geriau žinomų įskiepių yra ne kas kitas, o „AudiIgniter“..

„AudioIgniter“ yra nemokamas „WordPress“ muzikos papildinys, leidžiantis neįtikėtinai lengvai įtraukti muzikos grotuvą į savo „WordPress“ svetainę. Pristatoma su daugybe galimybių, leidžiančių pastatyti savo svajonių garso grotuvą. Šio žvaigždės muzikos papildinio komanda išbandė „AudioIgniter“ pagal 150 populiariausių nemokamų temų, tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl nesuderinamumo problemų.

Be to, „AudiIgniter“ taupo daug laiko, nes papildinys bando nuskaityti takelio ID3 metaduomenis ir automatiškai užpildyti atitinkamus laukus. Atsisveikinkite su šių laukų užpildymu rankiniu būdu, jei MP3 failai pateikiami su metaduomenimis.

Be to, galite sukurti neribotą grojaraštį su neribotais takeliais. Visi jūsų grotuvai ir grojaraščiai keliuose įrenginiuose atrodys nuostabiai gražiai, nes įskiepis visiškai reaguoja ir yra paruoštas tinklainei. Ir jei esate prisijungę prie radijo, netgi galite transliuoti savo stotį! Kaip liūdna?

7. „ZoomSounds“ („Premium“)

priartina „WordPress“ muzikos papildinį

Ir kai tik atsistatydinate ir manote, kad matėte viską, ką „WordPress“ siūlo garso grotuvų srityje, pasirodo kitas bestseleris..

Geriausiai parduodamas „Wave“ garso grotuvas – „ZoomSounds WordPress“ muzikos įskiepis – tai jėga, su kuria reikia atsižvelgti. Tai yra aukščiausios kokybės pasirinkimas, mažmeninės prekybos kaina yra tik 20 USD, o rašymo metu kaina tavęs verta.

Nepaisant to, ką „ZoomSounds“ siūlo, išskyrus išgalvotą skambų pavadinimą? Pradedantiesiems „ZoomSounds“ yra visiškai reaguojantis ir paruoštas tinklainei, o tai reiškia, kad garso grotuvas veikia ir puikiai atrodo keliuose įrenginiuose – nuo darbalaukio iki mobiliojo. Tačiau visi šiame sąraše esantys „WordPress“ muzikos įskiepiai reaguoja, tad kas dar labiau pabrėžia šį grožį?

Duomenų pavyzdžiai

„ZoomSounds“ yra duomenų pavyzdžių, tai reiškia, kad jūs galite atsitrenkti į žemę, redaguodami demonstracinius pavyzdžius. Be to, papildinys palaiko „SoundCloud“, „Icecast“, „Shoutcast“ radijo stotis ir autonominius MP4, M4A bei WAV garso failus..

Kita unikali savybė, kuri jums gali patikti, yra socialinė parama, leidžianti vartotojams bendrauti su jumis ir kitais, patinka ir komentuoja. „Woah“ – tai neabejotinai funkcija, kurios nėra daugelyje kitų „WordPress“ muzikos papildinių.

Be to, „ZoomSounds“ sklandžiai integruojasi su „WooCommerce“ ir siūlo jums būtent tai, ko jums reikia norint parduoti garso įrašo turinį, neprarandant prakaito..

Turėdami aštuonias bangas, turite gana tvirtą išeities tašką norėdami sukurti garso grotuvą, tinkantį jūsų prekės ženklui. Jei to nepakanka, oda yra 100% taisoma; tiesiog atsisakykite CSS stilių ir jums gera šėlti.

Ir dar yra daugiau …

Be to, „ZoomSounds“ yra su paprasta naudoti užduočių programa, kurioje yra visos parinktys, kurių jums reikia norint pritaikyti garso grotuvus pagal jūsų širdies turinį. Jau neminint to, kad šio papildinio CSS3 komponentai yra sukurti ant SASS.

Kitos funkcijos, kurias reikia atsiminti, yra atrankinio atsisiuntimo parinktis, SEO pritaikytas kodas, įdėjimo kodai, „ZoomBox“ šviesdėžė, jutiklinė vartotojo sąsaja, viso gyvenimo atnaujinimai, HTML5 metodai, trumpųjų kodų generatorius, ciklo galimybė, grojaraščiai, „WPBakery Page Builder“ integracija, automatinis paleidimas, nenutrūkstamas atkūrimas (jei jūsų tema palaiko AJAX), laukas, skirtas pridėti pasirinktines nuorodas į „iTunes“ ir „Amazon“, vaizdo įrašų vadovėliai, išsami žinių bazė, viso gyvenimo atnaujinimai ir pasaulinės klasės palaikymas, be kita ko.

Aišku, „ZoomSounds“ yra monstras „WordPress“ muzikos įskiepis, kuris pakeis tai, kaip įtraukiate muziką į savo „WordPress“ svetainę.

8. MP3 lipnus grotuvas („Premium“)

mp3 lipnus grotuvas

Vis dėlto viskas gerėja, ypač naudojant MP3 Sticky Player. Jums atnešė elito autorius „FWDesign“, šis „WordPress“ muzikos papildinys pakeis jūsų mintis apie „WordPress“ garso grotuvus.

Esate įpratę prie pagrindinių garso grotuvų, kurie neatitinka visų jūsų poreikių. Jei taip nėra, esate susipažinęs su pažangiausiais sprendimais, kurie jus supainioja ir pribloškia lipniu dizainu ir funkcijų išsipūtimu, kurie tik jo nesupjauna..

MP3 Sticky Player neturės nė vieno iš abiejų pasaulių; tai puikus pažangios funkcionalumo ir paprastumo derinys. Kitaip tariant, papildinys pateikia ilgą ir neįtikėtiną funkcijų sąrašą, tačiau išlieka švarus ir lengvai naudojamas.

Šis „WordPress“ muzikos papildinys yra galingas, reaguojantis ir labai lengvai pritaikomas, siūlant jums tik įrankį, kurio reikia garso failams ir vaizdo įrašams (įskaitant „YouTube“) pridėti prie savo „WordPress“ svetainės..

Jokių trukdžių

Įskiepis pateikiamas su iššokančiu grotuvu, kuris leidžia naršyti internete klausantis muzikos, todėl atsisveikinkite su pertraukimais. Be to, „MP3 Sticky Player“ yra su atsisiuntimo ir pirkimo mygtukais, kad galėtumėte parduoti savo muziką nenukrypdami nuo nugaros.

„Google Analytics“ dėka galite peržiūrėti, kaip veikia jūsų garso grotuvai. Ir mes visi žinome, kad duomenys yra naujoji skaitmeninio pasaulio, kuriame gyvename, valiuta, tai reiškia, kad turėdami tinkamus duomenis galite sukurti laimėjusią reklamos strategiją..

„MP3 Sticky Player“ palaiko pasirinktinius įrašų tipus ir kelių tipų grojaraščius, t. Y. XML, MP3 / MP4 aplankus, HTML, „SoundCloud PLS“, internetinius transliacijas, „YouTube“ ir „Official.fm“..

Nuolatinis atkūrimas niekada nenuvilia „MP3 Sticky Player“, o trumpųjų kodų generatorius leidžia grotuvą pridėti bet kurioje savo svetainės vietoje..

Be to, dėl gilaus susiejimo galite lengvai bendrinti vieną garso takelį arba visą grojaraštį.

Kad vagims nesiseka, „MP3 Sticky Player“ užšifruoja takelių kelius. Pavyzdžiui, turinys / vaizdo įrašai / some-audio-fle.mp3 tampa 7ode890g83C42a95877Ob738fd3b66f2, todėl neįmanoma pavogti failo, net jei pašalinis vartotojas peržiūri puslapio šaltinį.

MP3 Sticky Player pristatomas su dar daugiau funkcijų, bet mums reiktų viso įrašo, kad būtų visko, todėl raginu išbandyti vandenis naudojant demonstracinę versiją.

9. Muzikos grotuvas „Karma“

„Karma“ muzikos grotuvo nemokamas papildinys

Surasti puikų „WordPress“ muzikos papildinį yra sunkus darbas. Daugelis mano įskiepių – nemokamų ar nemokamų – yra nesuderinami su naujausia „WordPress“ versija. Kai kurie paskutinį kartą buvo atnaujinti 2015 m., O tai tiesiog liūdna, nes jie sukuria puikius „WordPress“ garso papildinius.

Bet aš to neturėsiu; Niekada nerekomenduosiu pasenusio papildinio, net jei „Envato“ prekyvietė rodo, kad jis turi daug pardavimų.

Kodėl?

Kadangi pasenę „WordPress“ papildiniai atskleidžia funkcionalumo ir saugos spragas. Tai yra viena iš priežasčių, dėl kurios labai noriu naudoti „WordPress“ produktus, kuriuos palaikau.

„Karma“ muzikos grotuvas yra puikus „WordPress“ papildinys, leidžiantis pridėti muzikos ir garso failus į „WordPress“ svetainę. Jis reguliariai atnaujinamas, o tai reiškia geresnę apsaugą ir funkcijas bet kuriuo metu.

„Karma“ muzikos grotuvas yra toks paprastas, kokį jis gauna, tačiau siūlo pakankamai galios, kad jūsų svetainės garso failai būtų saugomi kaip profesionalas. Dėl 10 spalvų paletių nepaprastai paprasta sukurti idealų garso grotuvą jūsų svetainei.

Kitos funkcijos apima valdiklius, „Elementor“ ir „WPBakery Page Builder“ suderinamumą, atsisiuntimo mygtuką, RTL palaikymą, reaktyvų dizainą ir dar daugiau.

10. Kompaktiškas WP garso grotuvas

Kompaktiškas „WP Audio Player“ nemokamas papildinys

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad turime kompaktišką WP garso leistuvo „WordPress“ papildinį, pateikiantį galinę dalį. „Rankų darbo“ patarimų ir gudrybių skyriuje pagamintas kompaktiškas WP garso grotuvas yra puikus „WordPress“ muzikos papildinys, kuris „A“ ženklą įdeda į jūsų garso grotuvus..

Kompaktiškas WP garso grotuvas yra paprastas garso grotuvo papildinys, palaikantis tik du formatus; MP3 ir OGG failų formatai. Papildinys suderinamas su visomis pagrindinėmis naršyklėmis. Be to, kompaktiškas WP garso grotuvas yra atsakingas, tai reiškia, kad jis atrodo gerai ir veikia visų tipų įrenginiuose.

Tai turtingas sprendimas, skirtas solo atlikėjams, didžėjams, grupėms, prodiuseriams ir visiems muzikos pramonei. Jei ieškote neįtikėtino „WordPress“ muzikos papildinio, neieškokite daugiau, nes kompaktiškas „WP Audio Player“ turi jūsų nugarą.

Kitos funkcijos apima „podcast“ palaikymą, garso peržiūras, trumpus kodus, automatinį paleidimą ir dar daugiau. Kai būsite pasiruošę, bet kurioje savo svetainės vietoje visada galite pridėti kompaktišką WP garso grotuvą, kad jis galėtų pateikti muziką ir pritraukti daugiau skaitytojų, ypač jei naudojate aukštos kokybės medžiagą..

Turėdami daugybę galimybių, galite pritaikyti garso grotuvus taip, kad jie atspindėtų jūsų prekės ženklą. Kitaip tariant, kompaktiškas „WP Audio Player“ yra nuostabus „WordPress“ muzikos papildinys, kuris nenuvilia. Nesunku sukonfigūruoti ir naudoti, nes nesitikime, kad susidursite su problemomis. Papildinį galima nemokamai atsisiųsti iš WordPress.org.

Viena paskutinė pastaba

Yra nemažai „WordPress“ muzikos papildinių, kiekvienas iš jų turi unikalų funkcijų rinkinį ir kūrinius. Visada turėtumėte ieškoti jūsų poreikius tenkinančio „WordPress“ muzikos papildinio, nesvarbu, ar pasirenkate nemokamą dovaną, ar „premium“ variantą.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ muzikos papildinys? Prašome pranešti mums savo mintis komentaruose.