Migracijos papildiniai – jūsų „WordPress“ svetainės „Uber“

Geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai

Ar jūsų svetainė perkeliama iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą? O gal esate pasirengę tiesiogiai parodyti savo „localhost“ svetainę? Skamba kaip didelis žingsnis. Bet tai tikrai neturėtų būti užduotis įkalnėn, jei galite atlikti kelis gerai dokumentuotus veiksmus. Tai galite padaryti naudodamiesi daugybe populiarių įskiepių, kai kuriais nemokamais ir kai kuriais papildomais papildiniais – visa tai jums reikės atlikti tik kai kurias instrukcijas ekrane, kol visas veiksmas vyks užkulisiuose. Jei svetainė veiks tinkamai, ji turėtų veikti iš naujojo serverio ir per kelias valandas priimti normalų srautą be jokių pastebimų prastovų..

Migracijos gali prireikti dėl daugelio priežasčių – perkeliant pagrindinį kompiuterį, svetainės klonavimą į vietinį kompiuterį, kad būtų galima atlikti bandymus ar modifikacijas, arba perkeliant vietoje sukurtą svetainę į tiesioginį serverį..

Žinoma, galite pasirinkti perduoti perkėlimo procesą profesionalui, arba jūsų naujasis prieglobos paslaugų teikėjas gali pasiūlyti perkėlimą kaip priedą. Nors tai yra jums prieinamos parinktys, taip pat galite pasirinkti atlikti užduotį patys naudodami papildinius, kurie palengvina darbą..

Pagrindiniai migracijos žingsniai

Nors bazės perkėlimo procedūra gali skirtis, atsižvelgiant į papildinius, bet dauguma „WordPress“ perkėlimų atliks 8 čia aprašytus veiksmus:

  1. Kurkite atsarginę visų savo svetainės failų kopiją nuo pat pradžių. Taip pat yra daugybė įskiepių. Padarykite visų failų, esančių jūsų svetainės kataloge, kopiją į vietinį kompiuterį.
  2. Eksportuokite savo duomenų bazę, naudodamiesi duomenų baze, kurioje yra jūsų „WordPress“ diegimas per „cPanel“ ir „phpMyAdmin“, ir spustelėdami „Eksportuoti“. Tada duomenų bazė bus nukopijuota į jūsų vietinį kompiuterį.
  3. Sukurkite duomenų bazę savo naujojo kompiuterio serveryje.
  4. Tarp failų, kuriuos sukūrėte atlikdami atsarginės kopijos kūrimo procesą, suraskite wp.config.php, atidarykite jį, pakeiskite duomenų bazės pavadinimą, duomenų bazės vartotojo vardą ir duomenų bazės slaptažodį. Išsaugokite ir uždarykite failą.
  5. Importuokite savo duomenų bazę į naują serverį, pasiekdami ją per naujo serverio administratoriaus skydą ir spustelėdami „Import“ skiltyje „phpMyAdmin“. Jums bus pranešta, kai importas bus baigtas.
  6. Dabar visus failus galite importuoti į naują duomenų bazę.
  7. Pakeiskite svetainės URL, kad vėl nebūtų nukreipta į seną svetainę.
  8. Iš naujo sukonfigūruokite domeno DNS parametrus, kad būtų nukreipta į naują pagrindinį serverį.

Pažvelkime į kai kuriuos papildinius, kurie padės mums pereiti į naujus serverius!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Kopijavimo aparatas

2 kopijavimo įrenginys - nustatymai
Kopijavimo aparatas yra nemokamas papildinys, kurį galima atsisiųsti iš „WordPress“ papildinių saugyklos. Tai vienas geriausių vartotojų, kūrėjų ir svetainės administratorių. Šis įskiepis padės nukreipti svetainę į vietinį kompiuterį, išbandyti, modifikuoti ir vėl įstumti į serverį. Galite perkelti svetainę į visiškai naują vietą.

Tai pranašumas – tai jūsų svetainės klonavimas ir paprastas atsarginės kopijos kūrimas.

Sąrankos vedlys padės atlikti perkėlimo procesą. Sukurtas ZIP archyvo failas ir diegimo programa, o serveris patikrintas, ar nėra nesuderinamumo. Tada papildinys sukuria paketą, kurio metu galite išskirti failus, duomenų bazes ir katalogus, kurių nebenorite laikyti.

Kitas vedlys padeda įdiegti svetainę išpakuojant pakuotę. Galite įgalioti nustatymus ir suaktyvinti papildinius. Diegimo ataskaita sukuriama užbaigus.

Nors įskiepis „WordPress.org“ įvertina neįtikėtinai dideles 4,9 žvaigždutės, autoriai pripažįsta, kad vartotojui reikalingas tam tikras techninių žinių lygis, todėl gali būti gera mintis turėti profesionalią pagalbą po ranka..

„Duplicator Pro“ yra aukščiausios kokybės versija. Tai ateina su pridėtomis funkcijomis, tokiomis kaip atsarginių kopijų planavimas, el. Pašto įspėjimai, kelių svetainių funkcijos, debesies saugykla „Dropbox“, „Google“ diskui ir „Amazon S3“. Asmeninio paketo, kurį galima naudoti su 3 svetainėmis, pirkimo kaina prasideda nuo 39 USD, o neribotų svetainių verslo paketams – iki 119 USD..

2. „Viskas viename“ WP migracija

„Viskas viename“ migracijos importas
„Viskas viename“ WP migracijos papildinys taip pat yra nemokamas ir labai vertinamas migracijos papildinys. Ji yra savarankiška, nepriklausoma nuo jokių plėtinių, todėl suderinama su visais PHP prieglobos paslaugų teikėjais.

Šis papildinys padės perkelti duomenų bazę ir daugialypės terpės failus, papildinius ir temas. Tai palaiko „MySQL“ tvarkyklę ir buvo įdiegti nauji plėtiniai, skirti perkelti į populiarias debesies paslaugas, tokias kaip „Dropbox“, „Google Drive“ ir „Amazon S3“..

Duomenų eksportas vykdomas dalimis, siekiant panaikinti bet kokius įkėlimo dydžio apribojimus. Jei norite įkelti didesnį nei 5 GB dydį, turėsite pridėti papildomų plėtinių. Dviejų krypčių duomenų perdavimas atliekamas per 3 sekundes, kad būtų išvengta papildinio laiko pabaigos.

Šis papildinys gali išspręsti nuoseklumo problemas ir gali būti pritaikytas mobiliesiems įrenginiams. Naudodami „premium“ plėtinius, galite pridėti tokių funkcijų, kaip kelių svetainių galimybės, papildomos saugojimo parinktys ir atsarginių kopijų planavimas. Visus plėtinius galima naudoti daugelyje svetainių ir jie gali būti atnaujinami visą gyvenimą.

3. Atsarginis bičiulis

Atsarginis bičiulis 1
„Backup Buddy“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, kuris dažniausiai perkamas ir įdiegiamas, kad sukurtų atsarginę kopiją ir atkurtą naudą. Tačiau tai labai patogu ir migracijai. „ImportBuddy“ scenarijus padės perkelti URL ir failų kelius į visus įrašus ir konfigūracijos failus.

Sukūrę naują duomenų bazę ir patvirtinę ją naudodami duomenų bazės kredencialus importuodami, galite perkelti „WordPress“ svetainę tiesiai iš prietaisų skydelio. „Backup Buddy“ taip pat gali tvarkyti padalijamo dydžio / namų URL ir yra labai efektyvus perduodant nuosekliuosius duomenis. Tai nepalaiko kelių svetainių sąrankų.

Įprastas tinklaraštininkas turės surinkti 80 USD per metus 2 svetainėms, laisvai samdomam darbuotojui, kuris gali naudoti iki 10 svetainių, bus grąžinta 100 USD per metus, kūrėjo paketui kainuoja 150 USD per metus neribotoms svetainėms, o „Auksinis paketas“ gaunamas vienu metu nuo 297 USD už neribotas svetaines. Tik pirmus metus naujiniai ir palaikymas yra nemokami. Norėdami tęsti atnaujinimus ir palaikymą, narystės prenumerata turi būti atnaujinta.

4. WP perkelti DB

„WP Migrate DB 2“ perkelti
WP perkelti DB yra dar vienas nemokamas ir populiarus papildinys, kuris perkelia jūsų „WordPress“ svetainę. Jis veikia šiek tiek kitaip nei kiti įskiepiai tuo, kad suranda ir pakeičia URL ir failų kelius, kad galėtų atlikti perkėlimą. Papildinys paleidžia nuosekliųjų duomenų radimą ir pakeitimą, kad rastų eilutes. Tada jis susistemins duomenis ir perkels juos atgal į duomenų bazę. Ši funkcija leidžia pasirinkti kūrėjus, kuriems reikia dažnai perkelti duomenis iš vietinio diegimo į tiesioginį tinklalapį.

Tai veiksmingai tvarko nuosekliuosius duomenis ir išsaugo juos vietiniame kompiuteryje kaip SQL failą. Sukūrę SQL failą, turėsite naudoti „phpMyAdmin“, kad failą importuotumėte į savo duomenų bazę vietoje esamos duomenų bazės.

Perkėlimo proceso metu galite praleisti nereikalingus failus ir taip pat galite išsaugoti perkėlimo parametrus, kad ateityje galėtumėte pakartoti perkėlimą vienu spustelėjimu.

Taip pat galima įsigyti „Pro“ versiją, kuri, be palaikymo el. Paštu, gali atlikti ir papildomas užduotis, pvz., „Push and pull“ duomenų bazę, kurdama atsarginių kopijų versijas, į kurias ateityje grįšite, pristabdykite ir atnaujinkite vykdomą perkėlimą bei dar keletą funkcijų. Pakuotės prasideda nuo 90 USD už 12 instaliacijų (asmeninis paketas) iki 1000 USD už neribotą įdiegimą (agentūra). Aukštesnės kokybės paketai pateikiami su daugybe priedų, galinčių valdyti daugialypės terpės failus ir perkelti daugialypės svetainės pobūdį į vieną svetainės diegimą.

5. „Updraft Plus“

„Migrator UpdraftPlus“
„Updraft Plus“ yra nemokamas ir išsamus atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo papildinys, o papildomas priedas pridės klonavimo ir perkėlimo galimybes. Tai labai įvertintas ir daug atsiųstas papildinys.

Šis papildinys gali kopijuoti visas svetaines. Šis įskiepis palengvina rankinį ir automatinį atsarginį planavimą. Galite turėti skirtingus failų ir duomenų bazių atsarginių kopijų sudarymo grafikus.

Svetainę galima išsaugoti „Dropbox“, „Google“ diske, „Rackspace Cloud“, „Google Cloud Storage“, FTP ir el. Jei nenorite perkelti visos svetainės, galite padalinti dideles svetaines į daugybę mažesnių archyvų ir galite pasirinktinai kurti atsargines kopijas bei atkurti bet kurį savo svetainės komponentą, pvz., Failus, duomenų bazę ar temas..

Aukščiausios kokybės versija leis sukurti atsarginę kopiją „Microsoft OneDrive“, „Microsoft Azure“, „Copy.com“ ir daugelyje kitų vietų. Tai taip pat gali perkelti atsargines kopijas iš kai kurių kitų papildinių, tokių kaip „BackWPup“. Saugumo sumetimais duomenų bazės atsarginė kopija yra užšifruota. Nutrauktas perkėlimo procesas bus atnaujintas automatiškai.

Aukščiausios kokybės versija taip pat leidžia svetainių klonavimą ir prideda garantuotą palaikymą, 1 GB atminties „Updraft Plus Vault“ ir suderinamumą keliose svetainėse. Už naudojimąsi viena ar dviem svetainėmis mokėtumėte 70 USD, o už kelias svetaines – 95 USD, o kūrėjui būtų imamas 145 USD mokestis už neribotas svetaines.

6. „WP Clone by WP Academy“

WP klono finalas
WP klonas yra puikus papildinys, skirtas jūsų svetainei perkelti į kitą vietą arba pakeisti domeno vardą. Tai taip pat veiksminga kuriant „WordPress“ svetainės atsargines kopijas ir kopijuojant. Ir jei norite kurti kopijas ir dažnai perkelti savo svetainę iš vietinio kompiuterio į pagrindinį kompiuterį (bandymui ar svetainės plėtrai), tai yra pasirinkimo papildinys.

Jis turi pranašumą prieš kitus įskiepius, nes nenaudoja FTP, norėdamas patekti į naujas ar senas vietas. Jums tiesiog reikia įdiegti naują „WordPress“ naujoje vietoje, įkelti „WP Clone“ papildinį į tą vietą ir suaktyvinti. Po to jums tereikia vykdyti instrukcijas ekrane.

Perkėlimo metu sukuriamos tik duomenų bazės ir turinio failų atsarginės kopijos, o ne „WordPress“ sistemos failai. Tai reiškia greitesnį įkėlimo laiką ir geresnį saugumą. Ne tik tai, kad ji pasiekia jūsų svetainės atsarginę kopiją naudodama tiesioginį jūsų kompiuterio http ryšį, o tai reiškia, kad jūs negaunate laiko įkeldami didelius failus internetu.

Autoriai rekomenduoja prieš sukurdami atsargines kopijas iš svetainės ištrinti visus nereikalingus papildinius ir duomenis. Papildinys taip pat gali susidurti su prieglobos sistema, kuri veikia su patentuota operacine sistema.

Tai yra nemokamas papildinys, kurį gana kruopščiai apgalvo autoriai. Jie deda visas pastangas, kad pagerintų patogumą ir spręstų didesnių svetainių perkėlimo problemą, ypač problemas, susijusias su atsarginių kopijų atkūrimu. 2015 m. Gruodžio mėn. Buvo atliktas atnaujinimas, kuris žada pagerinti rezultatus. Papildinį palaiko „WordPress“ vartotojų bendruomenė.

7. Klonas

„wpmudev“ klonerio migracijos „WordPress“ papildinys

„Cloner by wpmudev“ yra nišos perkėlimo papildinys, puikiai tinkantis jūsų svetainės kopijavimui ar perkėlimui į „WordPress“ kelių svetainių tinklą. KODĖL galėtum norėti tai padaryti? „Multiste“ puikiai tinka laikyti daugybę panašių svetainių (tokių kaip nukreipimo puslapių grupė ar tinklaraščių tinklas), taip pat inscenizacijos tikslais. Naudojant kloną paprasta tiesiog priversti „klonuoti“ vieną iš jūsų svetainių.

Įskiepis leidžia lengvai perkelti, išdėstyti ir sukurti „WordPress“ svetainių atsarginę kopiją keliose svetainėse ir netgi apima paprastas parinktis, kuriomis galite nuspręsti, kurį turinį norite perkelti. Jei ir kada norite perkelti pakeitimus į pradinę svetainę, kurią klonavote, naudokite svetainės perrašymo funkciją, norėdami įdiegti pakeitimus spustelėdami mygtuką

8. „WPBackItUp“

„Wp Backitup“ prietaisų skydelis
Kaip rodo pavadinimas, „WPBackItUp“ pirmiausia yra atsarginis papildinys. Norėdami perkelti savo svetainę naudodami šį papildinį, turėsite nusipirkti profesionalią versiją.

Su papildiniu gana lengva naudotis, jis sukuria visos jūsų svetainės ZIP archyvą ir leidžia jį atsisiųsti.

Su premium versija, galite atkurti ir perkelti savo svetainę į naują vietą. Tai galima padaryti vienu spustelėjimu tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Prioritetinis palaikymas taip pat galimas naudojant mokamą papildinio versiją. Aukščiausios klasės versija yra 3 pakuotėse – jų kaina yra 79 USD, 99 USD ir 199 USD su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

9. „WordPress Move“

WP Perkelti nustatymus
„WordPress Move“ yra nemokamas papildinys, kuris padeda perkelti jūsų svetainę į kitą serverį. Tai dvigubai kaip atsarginis ir atkuriamas papildinys. Naudodami „WordPress Move“ galite pakeisti domeno pavadinimą, nejudindami jokio failo.

10. „VaultPress“

„VaultPress“
Griežtai tariant, tai daugiau atsarginis papildinys, kruopščiai sukuriantis visos jūsų svetainės turinio atsarginę kopiją ir nuolat atnaujinantis. Bet tai labai efektyvu ir migruojant į svetainę.

Šį papildinį teikia „Automattic“, kurio komanda taip pat yra atsakinga už „WordPress“ kaip CMS platformos kūrimą. Papildinys sujungia jūsų „WordPress“ svetainę su „VaultPress“ serveriuose ir naudojant „WordPress“ kabliukus, svetainė tikrinama, ar nėra saugumo problemų, ir automatiškai sukuriama atsarginių kopijų kopija. Pateikus FTP arba SSH informaciją, svetainė taip pat atkuriama automatiškai.

Galite naršyti atsargines versijas ir pasirinkti, kurią atkurti ar perkelti. Tai yra mokama prenumeratos paslauga, kurios planai nuo 5 USD per mėnesį kainuoja paprastą apsaugą ir atsargines kopijas. Tačiau jie yra vienas iš geriausių variantų!

11. „BlogVault“

„BlaogVault“
„BlogVault“ taip pat yra mokamas papildinys, skirtas daugiausia svetainių atsarginėms kopijoms kurti. Atsarginė kopija daroma realiu laiku ir ją suaktyvina bet kokia nauja veikla „WordPress“ svetainėje. Atsarginė kopija taip pat didėja, tai sumažina serverio naštą.

„BlogVault“ yra su perkėlimo funkcija, su kuria vos keliais paspaudimais galite perkelti savo svetainę. Kadangi atsarginės kopijos saugomos „BlogVault“ serveriuose, perkėlimas vyksta iš šių serverių. Labai didelės svetainės gali būti perkeltos, nes duomenys perkraunami perkėlimo proceso metu. Papildinys taip pat gali valdyti daugialypius tinklalapius, paversdamas jį aukščiausios klasės papildiniu.

Tikrasis šio įskiepio perforatorius slypi jo atsarginėje funkcijoje, o grynos migracijos funkcijos kaina gali būti gana staigi.

12. „DesktopServer“

Kodėl verta naudoti „DesktopServer“

Jei ieškote papildinio, kuris palengvina darbą vietoje ir dar lengviau nukreipti savo dizainą į gyvą svetainę, tada „DesktopServer“ buvo sukurtas jums. Galite pamatyti mūsų „DesktopServer“ apžvalgą mūsų tinklaraštyje, tačiau tiesiog apibendrinant, „DesktopServer“ yra programa, kuri sukonfigūruoja jūsų vietinį „WordPress“ diegimą (kad galėtumėte praleisti visus sudėtingus veiksmus, susijusius su MAMP, XAMPP ir kt.) Ir netgi gali klonuoti tiesiogines svetaines. aktyviai naudojate.

Bet vienas iš tikrų šios programos brangakmenių yra tiesioginio diegimo funkcija (įtraukta į „premium“ programos versiją). Tai naudodami galite lengvai perkelti savo „localhost“ svetainę į savo tiesioginį URL. Bet kokie jie netgi siūlo „Live Assisted Deploy Live Service“, taigi, jei užstrigote, „ServerPress“ yra nuostabių techninių patarimų.

13. WP „GoLive“ migracija

WP „GoLive“ migracija

„WP GoLive“ yra „WordPress“ papildinys, kuris palengvina demonstracinės svetainės, esančios jūsų „localhost“, perkėlimą į tiesioginę gamybos vietą. Tokiu būdu galite patobulinti savo svetainę uždaroje bandymų svetainėje ir tada, kai būsite pasiruošę, tiesiog vienu spustelėjimu pateiksite ją gyvai.

Nesvarbu, ar kuriate naują temą nuo nulio, pritaikote temą klientui, ar nusprendėte savo turinį pridėti vietoje dėl vienos ar kitos priežasties, „GoLive“ gali padėti greitai perkelti jūsų svetainę. Papildinys padeda perkelti visus failus į gyvą svetainę – viskas, ką jums reikia padaryti, tai įveskite savo FTP ir duomenų bazės informaciją ir spustelėkite Pradėti. Tada galite tiesiog sėdėti ir žiūrėti eigos juostą, kai jūsų tiesioginė svetainė yra importuota. Tai taip paprasta.

„WP Go Live“ veikia eksportuodamas dabartinę duomenų bazę, sukurdamas naują duomenų bazę naujame serveryje ir tada importuodamas failus už jus. Papildinys taip pat atnaujina visus duomenų bazės URL, kad atitiktų jūsų naująjį, ir atnaujina ir jūsų „wp-config“ failą. „WP Go Live“ tikrai sutaupys šiek tiek laiko, atlaisvindamas jus daugiau dizaino projektų!

14. „MigrateGuru“

„Guru WordPress“ svetainės perkėlimo papildinys

„Guru“ perkėlimas į specializuotą „WordPress“ migracijos papildinį, kuris yra lengviausias (tiesiog vienas žingsnis), greičiausias ir patikimiausias būdas perkelti „WordPress“ svetaines iš bet kurio pagrindinio kompiuterio į bet kurį pasaulio kompiuterį..

Tai visiškai laisvas naudoti įskiepis (amžinai nemokamas). Nesvarbu, ar norite perkelti „WordPress“ svetainę, ar perkelti „WordPress“ svetainių tinklą į naują serverį, „Migrate Guru“ yra paprasčiausias ir greičiausias būdas atlikti „WordPress“ perkėlimą.

„Migrate Guru“ buvo sukurtas atlikus daugiau nei 500 000 sėkmingų perkėlimų. Jį palaiko „BlogVault“ sukurta technologija (patikimas kai kurių geriausių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, tokių kaip „WP Engine“, „Flywheel“ ir „Pantheon“, partneris). „Migruoti guru“ yra švarus, lengvas, greitas ir patikimas būdas perkelti „WordPress“ svetainę.

„Migrate Guru“ išsprendžia kiekvieną jūsų turimą „WordPress“ migracijos užklausą ar problemą. Jis gerai tvarko dideles svetaines ir automatiškai perrašo URL (t. Y. Atsisveikina išmokęs perkelti „WordPress“ ir ištaisyti duomenų bazių nuorodas!). Jis yra čempionas tvarkant serijinius duomenis. Taip pat galite tiksliai perkelti kelių svetainių tinklus naudodamiesi NE priedais, papildomais įrankiais ar pirkimais, kad galėtumėte perkelti „WordPress“ svetainę.

Baigdamas

Šiuo metu jums gali kilti teisinga mintis apie svetainės perkėlimą ir tai, kiek perkėlimo papildiniai gali jums padėti perkėlimo procese. Daugelis įskiepių beveik pažymėti visus langelius. Galiausiai, ko turėtumėte ieškoti perkėlimo papildinyje, yra tai, kad perkėlimas turėtų būti baigtas be didelių prastovų, visos nuorodos turi veikti tik gerai ir neturi trūkti jokių duomenų. Pasirinktas papildinys gali skirtis priklausomai nuo jūsų svetainės dydžio, nesvarbu, ar tai viena svetainė, ar keli puslapiai, perkėlimo dažnis ir vartotojo techninės galimybės.

Norint visiškai atsikratyti nerūpestingos migracijos, geriausi pasirinkimai yra „BlogVault“ arba „VaultPress“ papildiniai. „WP BackItUp“ čia gali būti geras atsarginis pasirinkimas. Jei turite tam tikrą techninių įgūdžių lygį, galite išbandyti kopijavimo įrankį ar net „WP Clone“. Jei norite perkelti duomenis tik vienas, „WP Migrate DB“ būtų geras pasirinkimas.

Turint tiek daug papildinių, nėra jokios priežasties, kodėl turėtumėte leisti laiką ir jėgas bandydami rankiniu būdu perkelti svetainę. Norėčiau išgirsti apie jūsų svetainių perkėlimo patirtį toliau pateiktuose komentaruose ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me