Kā izveidot tiešsaistes veikalu

Kā izveidot tiešsaistes veikaluVai vēlaties sākt tiešsaistes veikalu? Vai vismaz apsver iespēju? Jūs esat pareizajā vietā.

Šajā soli pa solim mēs parādīsim, kā sākt tiešsaistes veikalu no nulles. Šīs rokasgrāmatas beigās jums vajadzētu būt pilnībā strādājošai e-komercijas vietnei ar produktiem un iepirkumu grozam.

Pateicoties mūsdienu rīkiem un risinājumiem, ikviens var uzsākt savu e-komercijas darbību, nezinot dizainu vai kodēšanu.

1. Izlemiet, ko vēlaties pārdot ��

Pirmais solis, kas noteikti jādara, ir: izvēlēties savu nišu. Kā tas bieži tiek definēts, niša ir specifisks elements plašākā tirgū.

Atvainojiet, ja tas izklausās pārāk vārdnīcā. Sadalīsim to vienkāršākā izteiksmē. Būtībā, izvēloties savu nišu, jums ir jāizlemj:

 • Ko jūs vēlaties pārdot?
 • Kam jūs to pārdosit?
 • Kāpēc viņi pirktu??

Šie trīs jautājumi var šķist diezgan acīmredzami, taču patiesībā tie ir tālu no tā.

Nosakot savu ideālo klientu bāzi un izdomājot, kāpēc viņi no jums nopirks, vēlāk jūsu darbs būs daudz vienkāršāks. Galvenā cilvēku pieļautā kļūda ir pārāk plaša cerība, ka, jo lielāks ir potenciālais tirgus, jo lielāka iespēja, ka viņi iegūs labus pārdošanas apjomus. Tas nav pareizi.

Ja jūsu mērķa klientu bāze ir vienkārši “cilvēki, kas elpo”, tad jums būs grūti pozicionēt savu produktu tirgū, reklamēt to un izskaidrot, kas tajā ir tik vērtīgs.

Kopumā, koncentrēties uz vienu nišu ir labāk nekā iet pa visu.

Vislabāk ir sākt apgabalā, par kuru jūs jau esat ieinteresēts, ekspertu zināšanas vai aizraušanās. Ir patiešām grūti darboties laukā, par kuru neko nezināt.

Tātad, sāciet ar savām interesēm, pārejiet no turienes. Nosakiet, kurš ir jūsu ideālais klients un kas liek viņam vēlēties iegādāties produktus, kurus vēlaties piedāvāt.

Labs sākumpunkts ir apskatīt to, ko dara jūsu konkurence nišā. Uzziniet, kā viņi pozicionē savus produktus, kas ir viņu klienti. Mācieties no tā un izmantojiet citu cilvēku pieredzi.

2. Izvēlieties starp preču piegādi un savu produktu pārdošanu ��

Sāksim no sākuma, izskaidrojot divus populārus e-komercijas scenārijus:

1. scenārijs ir tradicionāls tiešsaistes veikala darbības veids. Šajā modelī:

 • (1) jūs saņemat produktus no piegādātāja vai pats tos izveidojat → (2) jūs piedāvājat šos produktus klientiem caur jūsu vietni → (3) klients pērk produktu → (4) jūs sūtāt produktu viņiem

Šis ir kravas piegādes modelis:

 • (1) jūs sākat, uzskaitot produktus savā vietnē → (2) klients pērk produktu → (3) piegādātājs nosūta produktu tieši klientam

Galvenais drošas piegādes modeļa ieguvums ir tas, ka jums pašam nav jāglabā inventārs. Tas nozīmē, ka produktu izgatavošanai vai glabāšanai nav jāmaksā. Faktiski viss, ko jūs pārdodat, ir tīra peļņa, jo jums ir jāmaksā piegādātājam tikai pēc pasūtījuma saņemšanas no klienta.

Tradicionālajā modelī jums ir iepriekš jāizņem nauda, ​​lai vai nu iegūtu produktus no piegādātāja, vai arī lai tie tiktu izveidoti. Tas jādara, pirms jūs kādreiz varat sākt tos pārdot.

No otras puses, droša kravas piegāde nebūs jums, ja produkti, kurus vēlaties pārdot, ir jūsu pašu ražoti vai ir jāpielāgo / personalizēt pirms tos var pārdot.

Kopumā, ja varat, izvēlieties kravas piegādi – un it īpaši, ja tas ir jūsu pirmais mēģinājums sākt tiešsaistes veikalu. Piegāde bez kravas ir lielisks veids, kā pārbaudīt ūdeņus un pārliecināties, ka produkti, kurus vēlaties pārdot, patiešām ir kaut kas tāds, ko klienti vēlēsies iegādāties. Pēc tam vēlāk jūs varat izvērsties un sākt piedāvāt arī savus produktus.

3. Izvēlieties precīzus produktus, ko pārdot ��️

Viena no lieliskajām lietām, kas saistītas ar dropshipping, ir tā, ka gandrīz katrā nišā ir ļoti daudz dažādu produktu, no kuriem izvēlēties.

Šīs ir lieliskas ziņas uzņēmumiem, kas tikai sāk darbu un nevēlas investēt savu produktu attīstībā. Kopējās darbības ir šādas:

 • Izpētiet savu nišu. Pārbaudiet, kādus produktus pārdod jūsu konkurenti, un kādi ir viņu vislabāk pārdotie produkti.
 • Dodieties uz satura vietnēm tīmeklī, lai uzzinātu, kādus izaicinājumus, produktus vai lietas parasti lasa jūsu mērķauditorija.
 • Dodieties uz ar nišu saistītos forumos un skatiet, par ko runā jūsu klienti.
 • Meklējiet Google ar atslēgvārdiem, kas ir vispiemērotākie jūsu nišai.
 • Dodieties uz Amazon un veiciet līdzīgus pētījumus. Skatiet, kādus produktus labi pārdod.

Veicot visu šo pētījumu, tagad varat doties uz dažiem populāriem tirgiem un sākt meklēt konkrētus produktus, kurus varat pārdot.

Lielākais šāda veida tirgus ir AliExpress. Tas ir parasts e-komercijas tirgus, kas atbilst lielākajai daļai standartu, taču tas arī ļauj nodibināt attiecības ar tirgotājiem un piedāvāt viņu produktus kā pilotautnieku. Dodieties tur un meklējiet produktus, kas saskan ar jūsu veiktajiem pētījumiem, kā arī šķiet kaut kas interesants – pietiekami, lai jūsu klientu loks izbaudītu.

Aliexpress

Mēs iesakām sākt ar 10–50 produktiem. Tas jums piešķirs vairāk nekā pietiekami daudz lietu, lai padarītu jūsu veikalu pilnīgu, kā arī nepārslogos to, kas notiek, strādājot ar veikalu katru dienu..

Veidojot produktu sarakstu, ņemiet vērā šādus jautājumus:

 • Pārliecinieties, vai produkts ir pieejams pārvadāšanai vietās, kur ir jūsu mērķauditorija. Turklāt, jo zemākas ir nosūtīšanas izmaksas, jo labāk.
 • Pārbaudiet nosūtīšanas laikus un pārliecinieties, vai tie nepārsniedz to, ko jūs uzskatāt par pieņemamu (es atstāju lēmumu par to, kas ir pieņemams un kas nav jūsu vērtējums).
 • Ja iespējams, izvairieties no zīmolu produktiem (jūs nevēlaties, lai jūs varētu pārdot, piemēram, Adidas čības).
 • Tā ir ierasta prakse, ka veikalos, kas nodarbojas ar preču piegādi, tiek noteikts, ka to starpība ir aptuveni 50%. Nozīme: meklējot produktus pārdošanai, koncentrējieties uz tiem, kas ir par pusi zemāki par cenu, par kuru vēlaties tos pārdot.

Kā jau minējām iepriekš, sākumam ir piemērots 10–50 produktu saraksts. Mēs izmantosim šo sarakstu vēlāk, importējot produktus jūsu faktiskajā tiešsaistes veikalā.

4. Nāciet klajā ar uzņēmuma vārdu un reģistrējiet domēna vārdu ��

Veikala nosaukuma izvēle neapšaubāmi ir visjautrākā daļa no visiem centieniem. Cilvēkiem patīk nosaukt lietas. Īpaši uzņēmumi.

Tomēr. Nosaukumam, ar kuru jūs nolemjat, var būt liela nozīme jūsu nākotnes panākumos un spējā efektīvi pārdot uzņēmējdarbību. Šīs ir lietas, kas jāpatur prātā, veicot prāta vētras uzņēmuma nosaukumā:

Izvēlieties vārdu, kuru ir viegli izrunāt

Iedomājieties sevi sarunājamies ar kādu tālruni un jāpiemin sava veikala nosaukums. Vai tas ir jāizskaidro, lai otra persona to saprastu?

Ja jūs to darāt, nosaukums ir pārāk sarežģīts. Pirmajā piegājienā dodieties uz kaut ko vienkāršu un viegli izrunājamu.

Izvēlieties vārdu, kuru ir viegli iegaumēt

Tas nedaudz attiecas uz iepriekšējo punktu. Papildus tam, ka jūsu vārdu var viegli izrunāt, tam jābūt arī viegli iegaumējamam.

To var sasniegt vairākos veidos. Dodieties ar pilnīgi izveidotu vārdu, jo jūsu vārds ir viens risinājums (domājiet “Google”). Alternatīvi, jūs varat salikt divus vārdus, kuriem ir reālas nozīmes, bet, saliekot tos blakus, radiet kaut ko oriģinālu (domājiet “Face-book”).

Izvēlieties vārdu “Brandable”

Jūsu vārdam ir jābūt pietiekami oriģinālam, lai cilvēki to nemaldinātu nevienā citā līdzīgā biznesā.

Piemēram, ja vēlaties savu picēriju nosaukt par “Pizza Den”, bet pilsētā ir arī cits bizness ar nosaukumu “Pizza Pan”, tas nav labs nosaukums.

Izvēlieties vārdu, kas ir īss (īss)

Ne ilgāk par 2-3 vārdu kombināciju.

Ilgāk, un to būs grūtāk atcerēties un mazāk zīmolu.

Nelietojiet īpašas rakstzīmes vai ciparus

Aizmirstiet arī par punktiem, pasvītrojumiem, domuzīmēm utt.

Izvēlieties vārdu, kas ir pieejams kā .com domēns

.com ir populārākais un vissvarīgākais domēna vārda paplašinājums. Ja jums prāta vētra rada vārdu, neveiciet kaut ko tādu, kam nav .com domēns pieejams.

Varat pārbaudīt, vai jūsu sapņu domēna vārds ir pieejams vietnē, piemēram, Domain.com (bet to vēl nepērciet).

domēns

5. Pats izveidojiet tiešsaistes veikala vietni ��️

Visbeidzot, ir pienācis laiks izveidot reālu tiešsaistes veikalu.

Šī ir labākā daļa: jūs varat darīt visu pats, nav nepieciešama profesionāla palīdzība, un jums nav jāupurē gala rezultāta kvalitāte. Izlasiet: jūsu tiešsaistes veikals būs tikpat funkcionāls un tikpat labsirdīgs, it kā to būtu uzbūvējis profesionālis.

1) Dodieties uz vietni Bluehost un reģistrējieties Web mitināšanai

Bluehost ir mūsu ieteiktais tīmekļa mitinātājs. Viņi darbojas jau vairākus gadus un ir pierādījuši, ka sniedz augstākā līmeņa pakalpojumus. Tajā pašā laikā tās ir vairāk nekā pieņemamas – ikmēneša rēķins par mitināšanu būs tikai USD 2,75.

Lai sāktu, apmeklējiet vietni Bluehost.com un noklikšķiniet uz galvenās pogas:Sāciet tiešsaistes veikalu vietnē Bluehost

Izvēlieties lētāko plānu un noklikšķiniet uz atlasīt: izvēlieties plānu sākt tiešsaistes veikalu

Nākamajā solī ievadiet domēna vārdu, kuru vēlaties reģistrēt savam veikalam:

izvēlēties domēnu

Pirmo gadu šo domēna vārdu iegūsit bez maksas.

2) Instalējiet WordPress

WordPress ir vietņu operētājsistēma. Tas ir atvērtā koda, jaudīgs un ar to viegli strādāt. Mēs to izmantosim kā pamatu jūsu veikalam.

Lai instalētu WordPress, piesakieties savā Bluehost lietotāja panelī, dodieties uz Manas vietnes, un pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot vietni.

izveidojiet vietni un izveidojiet tiešsaistes veikalu

Bluehost prasīs dažas pamatinformācijas, piemēram, vārdu, kuru vēlaties iestatīt savai vietnei, un tagu līniju.

Pēc tam sarakstā atlasiet savu domēna vārdu – Bluehost to prasa jums tikai tāpēc, lai pārliecinātos, kuru adresi vēlaties izmantot vietnē.

piešķirt domēnu

Klikšķiniet uz Nākamais lai būtu instalēta WordPress.

Pēc pāris sekundēm jūs redzēsit apstiprinājuma ekrānu un varēsit pieteikties WordPress administratora panelī.

3) Instalējiet WooCommerce

WooCommerce ir WordPress spraudnis, kas to paplašina ar e-komercijas funkcionalitāti. Tas ir galvenais spraudnis, kas būtībā ļaus jums izveidot tiešsaistes veikalu. Tas ir arī bezmaksas un atvērtā koda, līdzīgi kā pats WordPress.

Lai to instalētu, piesakieties WordPress administratora panelī un dodieties uz Spraudņi → Pievienot jaunu (no sānjoslas izvēlnes).

Meklēšanas laukā ierakstiet “WooCommerce” un instalējiet un aktivizējiet spraudni.

instalēt WooCommerce

Pēc tam WooCommerce sniegs jums roku, veicot sākotnējo iestatīšanu, kas nepieciešama, lai jūsu veikals darbotos.

WooCommerce iestatīšana

4) Pievienojiet savus produktus

Šajā posmā ir pienācis laiks savus pirmos produktus pievienot veikala katalogam.

Ja jūs piedāvājat savus produktus, varat tos pievienot Izstrādājumi → Pievienot produktu. Tiks parādīts šāds ekrāns: 

pievienot produktu

Šeit ir vieta jūsu produkta nosaukumam, aprakstam un arī visai pārējai informācijai, piemēram, cenai un nosūtīšanas informācijai.

Ja dodaties uz kravas kuģi, jums jāinstalē papildu spraudnis, kas ļaus jums importēt produktus no piegādātājiem. Viens no labākiem risinājumiem jauniem veikaliem ir Dropship.me. Varat sākt to izmantot bez maksas un pēc tam izvēlēties jaunināt uz apmaksātu plānu, ja vēlaties importēt vairāk produktu.

dropship.me

Pēc Dropship.me instalēšanas jūs varēsit piekļūt vairāk nekā 50 000 produktu piegādēm no tādiem tirgiem kā AliExpress..

5) Izvēlieties tēmu

Pēdējais solis ir tēmas (dizaina paketes) izvēle jūsu tiešsaistes veikalam.

Lieliska lieta par WordPress ir tā, ka visā tīmeklī tam ir tūkstošiem tēmu.

To sakot, mēs vēlamies izcelt trīs tēmas, kurām ir to īpašās priekšrocības:

 • Skatlogs. Šī ir WooCommerce oficiālā tēma. Tam ir visas pamatīpašības, un to ir viegli sākt. Dizains ir nedaudz pamata, taču tas varētu būt tas, ko vēlaties.
 • Neve. Lieliski izskatīga tēma, kas izkopj kasti un nāk ar dizainu, kas optimizēts darbam e-komercijas veikalā.
 • Astra. Šveices armijas nažu veida tēma, kurai pievienota ļoti daudz sākuma vietu un iestatījumu, lai jūs varētu ienirt. Ja jums patīk ķerties pie lietām, izmantojiet to.

�� Ja vēlaties vairāk padomu par sava tiešsaistes veikala instalēšanu, izmantojot Bluehost un WooCommerce, mums šeit ir padziļināts ceļvedis..

6. Iestatiet norēķinu metodes ��

Pēdējais mīkla, mēģinot izveidot tiešsaistes veikalu, ir maksājumu pieņemšana no klientiem.

Pēc noklusējuma WooCommerce ļauj jums pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal. Jums arī nav jādara daudz, lai iespējotu arī šo maksājumu sistēmu. Jūs, iespējams, jau par to rūpējāties sākotnējās WooCommerce iestatīšanas laikā.

paypal mājas lapa

Tomēr jūs varat izvēlēties citu maksājumu sistēmu vai pat vienlaikus izmantot arī pāris alternatīvas sistēmas. Viens no iemesliem varētu būt tas, ka daži no jūsu klientiem dod priekšroku konkrētām maksāšanas metodēm nekā citi. Tātad, jo vairāk no tiem esat integrējis veikalā, jo vairāk pārdošanas iegūsit.

Divas no populārākajām WooCommerce papildu maksājuma metodēm ir Stripe un Square. Šīs ir īpaši labas izvēles, ja vēlaties pieņemt kredītkartes (ko jūs noteikti darāt).

Stripe un Square var brīvi sākt ar to. Tomēr tāpat kā par katru maksājuma veidu, par katru veikto darījumu tiek iekasēta papildu maksa (tas pats ir ar PayPal), tāpēc vienkārši ņemiet vērā, ka.

Iegūt jaunu maksājuma veidu ir instalēts jūsu e-komercijas veikalā. Visas šīs maksājumu sistēmas tiek piegādātas kā WordPress spraudņi, tāpēc jūs varat instalēt tās tāpat, kā instalējāt WooCommerce.

Pēc tam katrai maksājumu sistēmai ir sava iestatīšanas procedūra. Tomēr lielāko daļu laika jums atliek tikai reģistrēties kontam un pārbaudīt savu informāciju.

7. Sāciet tirgot savu tiešsaistes veikalu ��

Ir daudz dažādu lietu, ko varat darīt, lai uzzinātu vairāk par savu veikalu, bet mēs šeit koncentrēsimies tikai uz četriem – četriem, kas, visticamāk, strādās 2020. gadā un turpinās darbu.

Ietekmētāja mārketings

Ietekmētāju mārketings ir salīdzinoši jauns veids, kā reklamēt savu veikalu. Lielākoties tas tiek darīts Instagram.

Darbības veids ir šāds:

 1. Atrodiet cilvēkus, kas ir iecienīti jūsu nišā, vai ir atpazīstami jebkura iemesla dēļ.
 2. Sazinieties ar viņiem un jautājiet, kādas ir viņu likmes par tādu produktu reklamēšanu kā jūsu. Pievērsiet uzmanību arī viņu sekošanas apjomam un jautājiet par to, cik daudz darbinieku tiek iesaistīti līdzīgos amatos.
 3. Vienojieties par divu vai trīs reklāmas ziņu vadīšanu un nosūtiet viņiem savus produktus.

Maksas reklāmas

Apmaksātās reklāmas vienmēr nekad neizdodas. Ja kaut kam ir tirgus un jūs mērķējat uz šo tirgu ar reklāmām, jūs iegūsit nelielu pārdošanas apjomu.

Vispopulārākā jūsu produktu reklamēšanas platforma ir Google AdWords. Sākt ar viņiem ir samērā viegli, un Google ir savi ceļveži lai veiktu sākotnējās darbības.

Sociālo mediju mārketings

Lai arī Instagram, protams, ir mūsdienīgākais sociālo mediju tīkls, tas nenozīmē, ka tā ir vienīgā vieta, kur jums vajadzētu reklamēt savu veikalu.

Patiesībā jums vajadzētu atrasties visās vietās, kur klienti, iespējams, pavada laiku. Mūsdienās tas nozīmē lielāko daļu populāro sociālo mediju tīklu. Vai vismaz tie top, piemēram, Facebook, Twitter un pēc izvēles Pinterest (ja to izmanto jūsu klienti).

Jūsu pieeja visiem šiem tīkliem būs līdzīga, taču mērķi un veids, kādā veidosit savus ziņojumus, būs atšķirīgi.

Pirmais, kas jums jādara, ir izpētīt, ko dara jūsu konkurence un kā viņi reklamē savus veikalus. Ņem vērā viņu stratēģiju un taktiku un redzi, ko vari pielāgot savai situācijai. Galvenokārt pievērsiet uzmanību:

 • viņu ievietoto ziņojumu veids
 • norīkošanas biežums
 • cik bieži viņi tieši reklamē savus produktus
 • kāda ir viņu vispārīgā balss un kā viņu ziņojumi liek jums justies

Tālāk uzstādiet savus mērķus attiecībā uz to, ko vēlaties sasniegt, izmantojot sociālos medijus.

Parasti šiem mērķiem vajadzētu būt klientu izpratnes veidošanai par zīmolu, un tikai dažreiz reklamēt savus produktus un mēģināt radīt tiešu pārdošanu. Ja jūs pārāk piespiežat savas lietas, jūs ātri atsavinat cilvēkus.

Nākamais solis ir publicēšanas kalendāra iestatīšana un dažu sociālo mediju ziņu iepriekšēja sagatavošana. Pēc tam jūs varat publicēt šīs ziņas, izmantojot tādus rīkus kā Buferis.

Satura mārketings un SEO

Mūsdienās satura mārketings un SEO ir visefektīvākās metodes, lai reklamētu jebkuru vietni (ieskaitot e-komercijas veikalus)..

Satura mārketinga ideja ir vienkārša: jūs sniedzat cilvēkiem ieskatu par tēmām, kas saistītas ar jūsu biznesu, un tādējādi radāt interesi par jūsu piedāvāto..

Piemēram, ja jūsu veikalā tiek pārdotas ziemas zeķes, jūs varat piedāvāt cilvēkiem padomus, piemēram, kā izvēlēties slēpošanas zeķes. Jūs varat sniegt šo padomu vienkāršas emuāra ziņas veidā. Kad cilvēki lasa jūsu saturu, viņi tiek iepazīstināti arī ar jūsu veikalu un zeķēm, kas jums ir jūsu katalogā.

To pašu principu var pielāgot jebkuram tirgum vai nišai. Uzziniet, ko cilvēki vēlas uzzināt, un pēc tam izveidojiet saturu, kas viņiem piegādā šo informāciju.

To darot, optimizējiet savu saturu tā, lai to būtu vieglāk atrast Google. Tā tas ir ziņots ka Google ir atbildīga par 94% no visas dabiskās datplūsmas tīmeklī.

�� Šeit ir vairāk informācijas par to, kā, izmantojot SEO, piesaistīt lielāku datplūsmu uz jūsu tiešsaistes veikalu vai vietni.

Kopsavilkums

Kā redzat, uzsākt tiešsaistes veikalu galu galā nav tik grūti. Viss, kas jums nepieciešams, lai ātri atvērtu veikalu, ir plānot savas darbības un izmantot modernos rīkus, piemēram, WordPress un WooCommerce.

Atgādinot, šeit ir vēlreiz visi soļi:

 1. Izlemiet, ko vēlaties pārdot
 2. Izvēlieties starp piegādi un savu produktu pārdošanu
 3. Izvēlieties precīzus produktus, kurus vēlaties pārdot
 4. Nāciet klajā ar uzņēmuma vārdu un reģistrējiet domēna vārdu
 5. Sāciet tiešsaistes veikala vietni pats
 6. Iestatiet maksājuma veidus
 7. Sāciet reklamēt savu tiešsaistes veikalu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me