Vai man ir nepieciešams SiteGround SG vietņu skeneris (pārskats 2020): vai tas ir tā vērts? Cik tas maksā?

Vietnes zemes SG vietnes skeneru e-pasta paziņojumu pārskats (2020)

SiteGround ir ļoti droša pārvaldīta tīmekļa mitināšanas kompānija, kas pastāvīgi tiek vērtēta un ieteikta kā labākā tīmekļa mitinātāja daudziem cilvēkiem.

Tomēr ir dažas lietas, kas jums jāzina pirms reģistrēšanās jebkurā no vietnes SiteGround tīmekļa mitināšanas plāniem un paketēm. Jums jājautā sev – Vai jums tiešām ir nepieciešams SiteGround SG vietņu skeneris? Vai tas ir pat tā vērts?? (Es domāju izmaksu vērts) vai arī jūs galu galā vienkārši nevajadzīgi tērēsit naudu kaut kam, kas patiesībā nebija vajadzīgs!

Īsas piezīmes par SiteGround drošības līdzekļiem

Tagad parunāsim nedaudz par vietņu drošību, ko saviem klientiem piedāvā SiteGround ar saviem tīmekļa mitināšanas kontiem. Atšķirībā no daudziem zemas kvalitātes nenodrošinātiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas darbojas vietnē SiteGround, ir augstākā servera kvalitāte, kas ir ļoti droša, jo uzņēmums pastāvīgi izlaiž programmatūras atjauninājumus, kā arī smagi strādā, lai izveidotu drošības ielāpus jaunākai atrastajai ļaunprogrammatūrai vai ievainojamībai..

Jūsu vietne, kas mitināta vietnē SiteGround, jau ir ļoti droša, un tāpēc jums patiesībā nav nepieciešams drošības jauninājums (SG SiteScanner formā).

Tātad, kas ir SiteGround SG vietņu skeneru ļaunprātīgas programmatūras uzraudzības pakalpojums?

SG vietnes skeneris attiecas uz SiteGround ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas un uzraudzības pakalpojumu vai agrīnās brīdināšanas sistēmu, kuru darbina viņu drošības partneris Sucuri (viens no lielākajiem Malware uzraudzības un melnā saraksta skenēšanas pakalpojumu sniedzējiem). SG Site Scanner katru dienu skenē visas saites, kurām var piekļūt no jūsu vietnes mājas lapas (vienreiz aktivizēts).

Vietnes zemes SG vietnes skenera hakeru uzraudzības pakalpojuma pārskata pārskats

Turklāt tas pārbaudīs jūsu vietni visās populārajās autoritatīvajās vietnēs, kas balstītas uz drošību, lai pārliecinātos, vai jūsu domēnu kāds no tiem ir iekļāvis melnajā sarakstā. Ja SG Site Scanner konstatē šādu problēmu, tas jums nekavējoties nosūtīs paziņojumu pa e-pastu. Tādējādi tas palīdz gandrīz nekavējoties rīkoties un ātri atrisināt problēmu, lai aizsargātu jūsu uzņēmuma reputāciju, klientus un ieņēmumus.

�� Kas ir par SG Site Scanner??

1. Efektīva ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas un ziņošanas sistēma
2. Labs ļaunprātīgas programmatūras uzraudzības partneris, piemēram, Sucuri
3. Vienkāršāka un draudzīgāka saskarne draudu skenēšanai
4. Tūlītēji e-pasta paziņojumi un atjauninājumi
5. Viegli pārvaldāmi pārskati nedēļā

�� Kas slikti par SG vietnes skeneri??

Tāpat kā visi citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, SiteGround sadarbojas ar citiem trešo pušu pakalpojumiem, lai pārdotu savus plānus un vienlaikus palīdzētu klientiem aizsargāt viņu vietnes. Manuprāt, SG vietnes skenerim vajadzētu būt bez maksas, un jums par to nevajadzētu maksāt! Bet tad tas ir maksas pakalpojums, kad runa ir par SiteGround vai jebkuru citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš šādu drošības un vietnes uzraudzības pakalpojumu piedāvā kā papildus apmaksātu papildinājumu.

Tātad, vai man vajadzētu saņemt SG vietnes skeneri? Vai tas ir pat nepieciešams to iegādāties?

ĪSĀ ATBILDE: NĒ, NEVAJADZĪGS!

Tā vietā dodieties uz bezmaksas spraudni Wordfence, kas var skenēt jūsu serverus visu diennakti un arī tīrīt visus iespējamos vietnes draudus, nevis pasūtīt SiteGround dārgo SG Site Scanner ļaunprogrammatūru uzraudzības pakalpojumu. Vietnes SGG vietņu skeneris piedāvā līdzīgu ļaunprātīgas programmatūras uzraudzības pakalpojumu, piemēram, Bluehost’s SiteLock Security vai iPage’s Security Suite, kas vairāk vai mazāk darbojas tāpat. Iesācējiem šie papildu papildpakalpojumi ir noderīgi un to iegādājas reģistrēšanās laikā. Tā kā lielākā daļa citu cilvēku tos pārdomāti ignorē un izvēlas bezmaksas WordPress spraudnis, piemēram, Wordfence.

Cik maksā vietnes SiteGround SG vietņu skeneris? [Informācija par cenām]

Vietnes zemes SG vietnes skeneru cenu informācija
Sākotnējā cena19,80 USD gadā (1,65 USD mēnesī)
Atjaunošanas cena19,80 USD gadā (1,65 USD mēnesī)
(Tās pašas atjaunošanas izmaksas)

Vietnes Ground SG vietņu skeneru izmaksas 19,80 USD gadā vai Mēnesī 1,65 USD ar tādu pašu atjaunošanas cenu, kā arī. Šis neobligāts papildu drošības uzraudzības papildinājumu pakalpojums, ko nodrošina vietne SiteGround (darbina Sucuri) to var jebkurā laikā pievienot vai noņemt no vietnes SiteGround tīmekļa mitināšanas paketes.

Tādējādi jūs varat vai nu katru gadu maksāt par SiteGround SG vietņu skeneru pakalpojumu tieši avansa laikā, kad viņi reģistrējas.

Vietnes Ground SG vietņu skenera papildinājums, izmantojot lietotāja zonu

Vai arī jūs jebkurā laikā vēlāk varat pasūtīt šo draudu skenēšanas un ļaunprātīgas programmatūras uzraudzības rīku no vietnes SiteGround (pilnībā atkarīgs no jums).

Wordfence vs SG vietnes skeneris (nodrošina Sucuri): pārskats un salīdzinājums (2020)

SiteGround SG vietņu skeneris vs Wordfence (pārskats un salīdzinājums 2020)

Wordfence ir augstākās klases drošības pakalpojumu sniedzējs (gan ar bezmaksas, gan apmaksātu plānu) paredzēts WordPress lietotājiem, un to īpaši darbina viņu draudu aizsardzības barotne, kas tiek pastāvīgi atjaunināta. Wordfence WordPress spraudņa pamata versija ir bezmaksas, piedāvājot lietotājiem plašu drošības funkciju klāstu (ja iespējots). Izmantojot vietnes skenēšanas rīku, piemēram, Wordfence, jūs varat atlaist dažādus drošības mehānismus, kas pilnībā aizsargā jūsu vietni no hakeriem un ļaunprātīgiem kodiem..

Arī Wordfence ugunsmūris ir pietiekami spēcīgs, lai aizsargātu jūsu vietni un novērstu jebkāda veida uzbrukumus. Tas izmanto jaunākos ugunsmūra noteikumus, novērš ļaunprātīgus IP un piedāvā uzticamu un pietiekamu aizsardzību jūsu WordPress vietnei. Turklāt Wordfence uzņemas būtisku ar drošību saistīto atbildību par pilnīgu rūpību pirms jebkādas trafika atļaušanas jūsu emuārā vai vietnē.

PIEZĪME: Atšķirībā no Wordfence, SiteGround SG vietnes skeneris nav neviena lietojumprogramma, kas jūsu vietnei nodrošinās pilnīgu aizsardzību pret jebkādiem uzbrukumiem. Tā ir tikai izvēles apmaksāta hakeru uzraudzība / ļaunprātīga koda pārbaude, kas papildina vietnes SiteGround drošības papildinājumu.

Secinājums: vai ir nepieciešams SG vietnes skeneris? Vai jums ir nepieciešams šis apmaksāts drošības papildinājums no vietnes SiteGround jūsu vietnei?

Pārbaudot vietni SiteGround tīmekļa mitināšanas plāna iegādes laikā, viņi jums sniegs iespēju pievienot SG Site Scanner par papildu samaksu (kas ir izvēles papildināšanas funkcija). Ja vaicājat man vai kādam citam WordPress techie, visbiežāk izmantotā atbilde ir – NĒ, JŪS NEVAJADZĒTU SITEGROUND SG SITE SKANNERU, PIRKOT PIRMS TĪMEKĻA MOSTĒŠANAS PAKALPOJUMU! Ir pieejamas arī citas bezmaksas drošības lietojumprogrammas, kas jūsu vietnē skenēs ļaunprātīgu programmatūru (Wordfence ir bezmaksas alternatīva, kuru arī izmantoju).

Tātad jūs varat doties uz vietni SiteGround.com, atlasīt vietnes mitināšanas plānu un pēc tam atlasīt to Domēna privātuma aizsardzība iezīme (vēlreiz pēc izvēles), un beidzot noņemiet atzīmi no SG vietnes skeneris apkalpošana.


Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, vai jums ir nepieciešama SiteGround domēna privātuma aizsardzība (domēna ID aizsardzība) vai nē?

Vai jūs iesakāt vietni Hostings?? Jā, absolūti! Viņu uzlabotās servera līmeņa drošības paketes, premium klientu atbalsts un labākās klases uzņēmuma līmeņa aparatūra un programmatūra, bez šaubām, padara SiteGround par drošāko vidi jūsu emuāra vai vietnes mitināšanai. Es ceru, ka mūsu pārskats par Vai jums ir nepieciešams SiteGround SG vietņu skeneris? Vai ir vērts maksāt?? bija jums noderīga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me