Vietnes Magento hostinga pārskats (2020): vai tas ir tik labi?

SITEGRĀLĀ MAGENTO UZGLABĀŠANAS PRIEKŠROCĪBAS
1. Bezmaksas Magento 2 instalēšana
2. Domēna vārda reģistrācijas pakalpojumi
3. E-komercijai draudzīgas iespējas Magento mitināšanai
4. Magento optimizēts serveris savietojamībai
5. Bezmaksas vietņu nodošanas palīdzība uzņēmumam Magento
6. Bezmaksas ikdienas dublējumi (visu diennakti)
7. SSD diskdziņi visiem Magento mitināšanas plāniem
8. Bezmaksas CDN ar Railgun ātrumam
9. Ar Magento saistītais atbalsts un palīdzība (izmantojot tērzēšanu / tālruni /Biļete)
SEKTORĀLĀ MAGENTO UZGLABĀŠANA
1. Nedaudz augstāka Magento plānu atjaunošanas cena (joprojām ir ļoti augsta pieejamu)
SEKTORA MAGENTO SAIMNIECĪBAS NOVĒRTĒJUMS
Vietnes zemes Magento mitināšana
Laiks un uzticamība
5.0/5,0
Vietnes zemes Magento mitināšana
Ātrums un veiktspēja
5.0/5,0
Vietnes zemes Magento mitināšana
Cenas un vērtība
4.5/5,0
Vietnes zemes Magento mitināšana
Klientu atbalsts
5.0/5,0
KOPĒJAIS REITINGS4.9/5,0
SEKTORA MAGENTO PĀRSKATU KOPSAVILKUMS
Vietne SiteGround viegli pārspēj vairākus citus Magento tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. Ja jūs jau esat meklējis labāko Magento mitināšanas uzņēmumu, tad visu iespējamo iemeslu dēļ esat saskāries ar pareizo. SiteGround Magento mitināšanas plānos ir iekļautas ļoti daudzas Magento bagātīgās funkcijas, jauninājumi un papildinājumi. Turklāt to viegli orientējamais interfeiss ir ļoti lietotājam draudzīgs, un ar viņu saistītais Magento klientu atbalsts jebkuros tehniskos jautājumos ir daudz labāks par visiem citiem Magento tīmekļa mitinātājiem, padarot SiteGround jūsu izvēles iespēju jūsu Magento vietnes mitināšanai ar izcilu darbības laiku un pārsteidzošu. ātrums.

Ar vairāk 2 miljoni domēnu mitināti, SiteGround ir arī labākais Magento tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas lepojas ar datu centriem trīs kontinentos (saderīgs ar Magento 2 platformu). Tā kā viņu plāniem ir pieņemama cena, jūs sākat ar SiteGround Magento mitināšanas pakalpojumu, pat ar viņu pamata piedāvājumu.

SiteGround lepojas ar augstas veiktspējas premium Magento mitināšanas risinājumiem, kas pēc pasūtījuma var padarīt klientu mājas lapas ielādētas daudz ātrāk. Tāpēc SiteGround ir uzticama un spēcīga Magento draudzīga tīmekļa mitināšanas kompānija, kas nepieciešama jūsu tiešsaistes veikala mitināšanai un nodrošināšanai..

Mūsu pārskats par vietnes SiteGround Magento mitināšanu palīdzēs jums izvēlēties labāko SiteGround mitināšanas plānu jūsu Magento vietnei. Mēs esam detalizēti salīdzinājuši dažas vietnes SiteGround Magento mitināšanas plānu galvenās iezīmes zemāk.

Vietnes Magento hostinga plāni un cenu salīdzinājums (2020)
Vietnes zemes Magento cenu noteikšanaVietne
StartUp (Magento)
Vietne
GrowBig (Magento)
Vietne
GoGeek (Magento)
Magento plāna cena11,95 USD/ mēn.5,95 USD/ mēn.3,95 USD/ mēn.
Atmaksas politika30 dienu SiteGround Magento hostinga plāni – naudas atdošanas garantija
VIENKĀRŠO MAGENTO PASTĀVĪGO PLĀNU ATLAIDE
SiteGround Magento mitināšanas plāni (funkciju salīdzinājums 2020)
Vietnes zemes Magento funkcijasVietne
StartUp (Magento)
Vietne
GrowBig (Magento)
Vietne
GoGeek (Magento)
Magento vietnesVienuNeierobežotsNeierobežots
Mēneša apmeklējumi~ 10 000
(Aptuvens aprēķins)
~ 25 000
(Aptuvens aprēķins)
~ 100 000
(Aptuvens aprēķins)
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
SSD atmiņas telpa10 GB20 GB30 GB
SG SuperCacher Magento1. līmenisVisi līmeņiVisi līmeņi
Bezmaksas SSL 
 
 
Bezmaksas e-pasta konti


Bezmaksas Magento CMS instalēšana


Pielāgota servera iestatīšana (optimizēta Magento)


Bezmaksas iepirkumu groza uzstādīšana Magento


PCI saderīgi Magento optimizēti serveri


Bezmaksas Magento vietnes pārsūtīšana


Uzlabota Magento drošība


Git Installed ērtai Magento krātuves izveidošanai


Nosūtiet klientam Magento vietni


Pievienojiet sadarbības partnerus Magento vietnēm


Klientu vadība un baltā etiķetes mitināšana


24/7 Vietnes zemes Magento Live Chat atbalsts


Magento tālruņa atbalsts 24 stundas diennaktī


24/7 SiteGround Magento e-pasta / biļešu atbalsts


Vietnes zemes Magento konsultācijas


Vietnes zemes prioritātes atbalsts 24 stundas diennaktī Magento


# 1 novērtēts resursdators + labākais e-komercijas vietnēm

Vietne Magento hostinga plāni un paketes

Papildus SiteGround kopīgajiem Magento mitināšanas pakalpojumiem, tas piedāvā arī Cloud Magento mitināšanas un pielāgotos Enterprise Magento serveru mitināšanas risinājumus, lai apmierinātu augošās klientu vajadzības. (īpaši, ja viņu vietne Magento katru mēnesi saskaras ar daudziem apmeklētājiem, lai risinātu pēkšņu trafiku tapas).

Vietnes Magento mitināšanas iespējas

Ja esat nolēmis izmantot Magento kopienas izdevumu, veidojot tiešsaistes e-komercijas veikalu, varat pilnībā paļauties uz SiteGround unikālo, īpaši pielāgoto Magento mitināšanas risinājumu ar ekspertu atbalstu un palīdzību. SiteGround iegulda ievērojamu laiku un resursus nākamā paaudzes tehnoloģiju lietošanā, lai palielinātu jūsu Magento balstīto veikalu ātrumu un veiktspēju pat tad, ja atrodaties uz kopīgotajiem hostinga serveriem par pieejamu cenu, izmantojot Magento platformu..

Vietne Ground piedāvā Cloudflare CDN bez maksas, kā arī īpašo vietnes veiktspēju uzlabojošo Railgun tehnoloģiju, lai nodrošinātu, ka tiešsaistes klienta pieredze ar Magento platformu ir nenoliedzami ātra un pamatīga. Turklāt SiteGround pieliek pietiekami daudz pūļu, lai aizsargātu jūsu Magento vietni, lai jūs būtu pārklāts (visu diennakti) un saņemtu labāku atbalstu savam tiešsaistes veikalam nekā jebkur citur!

1. Pielāgoti iekšējie hakeru rīki un aizsardzība: Magento veikali, kas izvietoti vietņu SiteGround tīmekļa mitināšanas serveros, ir izolēti viens no otra, izmantojot īpašo pielāgoto serveru iestatījumus, lai nodrošinātu, ka viens uzlauztais konts neietekmē pārējās Magento vietnes.

2. Bezmaksas Magento 2 uzstādīšana: Jūs varat viegli un ātri instalēt Magento 2, izmantojot SiteGround Softaculous automātisko instalēšanas programmu, vai arī varat vienkārši iesniegt pieprasījumu viņu ekspertiem, kuri 24 stundas diennaktī ar prieku jums palīdzēs Magento uzstādīšanā..

3. Uzlaboti servera līmeņa drošības atjauninājumi un ielāpi: SiteGround eksperti nepārtraukti uzrauga visas ar Magento saistītās programmatūras ievainojamības un nekavējoties novērš visas servera līmeņa drošības problēmas (bieži vien pirms oficiālo attīstības atjauninājumu un labojumu izlaišanas).

4. Vienkārša Git integrācija efektīvai Magento versiju kontrolei: Vietnes GoGeek Magento mitināšanas plānā ir iepriekš instalēts Git, kas ir viņu pielāgotais interfeiss, ko izmanto, lai izveidotu Magento balstītu Git repozitoriju.

Vietnes Magento atbalsta pakalpojumi

Kas padara SiteGround un viņu Magento hostinga plānus atšķirīgus no pārējiem tīmekļa mitināšanas spēlētājiem? Viegli atbildēt var uz vietnes fenomenālo fenomenālo klientu apkalpošanu, kas attiecas arī uz Magento saistītajiem jautājumiem. Vietnes vietņu tērzēšanas un biļešu pārdošanas / e-pasta sistēma, iespējams, ir labākā nozarē, un klienti vienmēr ir apmierināti ar nepieciešamo atbalstu, kad viņi nāk klajā ar jebkādiem jautājumiem vai sūdzībām. Viņu lielākais pievilkšanās faktors ir vietnes SiteGround īpaši ātrā klientu atbalsta sistēma.

Šeit ir daži ar vietni RealGal saistīti atbalsta pārskati lietotājiem.

Citas uzlabotas SiteGround Magento hostinga perks

SiteGround Magento mitināšanas iespējas un plāna salīdzinājums (2020)

Par laimi, iegādājoties SiteGround Magento mitināšanas kontu, jūs saņemat daudz priekšrocību. Viņu pamata Magento mitināšanas tehniskās vajadzības sastāv no augstākas Magento kešatmiņas sistēmas (1. un 3. līmenis) un jūsu Magento vietņu ikdienas automatizētās dublējumkopijas. Turklāt SiteGround Magento klienti saņem bezmaksas SSL sertifikātus, e-pasta kontus, SSD krātuvi, iepirkumu groza instalēšanu un CDN, lai padarītu jūsu vietnes e-komerciju draudzīgu un tādējādi arī palīdzētu jums ātri izveidot un izveidot ieskatu Magento balstītā vietnē, izmantojot iespaidīgu ātrumu un atbildi. reizes.

Vienkārša SiteGround viena klikšķa Magento instalēšana

Vietnes Magento instalēšana, izmantojot Softaculous Auto-Installer

Vietnes vietne ļauj saviem klientiem iestatīt Magento tikai ar vienu klikšķi no cPanel un arī piesaistīt viņu ekspertus, lai palīdzētu jums Magento instalēšanas procesā. (ja rodas šaubas).

Magento kategorija SiteGround Softaculous Installer kreisajā pusē

Pēc tam, kad esat noklikšķinājis uz SiteGround Softakulīgs autoinstalētājs, pēc tam jūs varat paplašināt E-komercijas kategorija kas atrodas kreisajā izvēlnē un pēc tam noklikšķiniet uz Magento saite, kas jūs aizvedīs uz Magento instalācijas lapa.

Vietnes Magento instalēšana ir pabeigta

Ja mitināt savu vietni kopā ar citu Magento resursdatoru, jūs varat arī iegūt SiteGround Magento profesionāli, kurš palīdzēs jums nodot jūsu vietni bez maksas.

Secinājums: vai SiteGround Magento hostings ir vislabākais jūsu e-komercijas vietnei?

Vietne SiteGround pārspēj vairākus citus Magento tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas tur ir lieliska izvēle jūsu tiešsaistes veikala mitināšanai. Ja jūs jau esat izvēlējies labāko Magento mitināšanas uzņēmumu, tad SiteGround kalpos mērķim visu labu iemeslu dēļ, kas minēti šajā pārskatā..

SiteGround Magento mitināšanas plānos ir iekļautas ļoti daudzas Magento bagātīgās funkcijas, jauninājumi un papildinājumi. Turklāt to viegli orientējamais interfeiss ir ļoti lietotājam draudzīgs, un viņu Magento klientu atbalsts jebkuros tehniskos jautājumos ir daudz labāks par visiem citiem Magento tīmekļa mitinātājiem, kas padara SiteGround jūsu izvēles iespēju jūsu Magento vietnes mitināšanai ar draudzīgu e-komerciju. funkcijas, izcils darbspējas laiks un pārsteidzošs ātrums.

Es ceru, ka jūs to atradāt Pārskats ieslēgts SiteGround Magento mitināšanas plāni (2020. gads) noderīgi un, ja jums ir šaubas par Magento mitināšanu, varat visu diennakti sazināties ar SiteGround specializēto Magento atbalsta komandu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me