Vietnes zemes e-komercijas pārskats (2020): vai tas ir labs tiešsaistes iepirkšanās vietņu mitināšanai? [Saņemiet 70% atlaižu kuponu]

Tātad, vai jūs meklējat detalizētu pārskatu par SiteGround e-komercijas mitināšanas plānu un vēlaties uzzināt, cik tas patiesībā noder jūsu tiešsaistes veikala mitināšanai?
Vietnes zemes e-komercijas / WooCommerce mitināšanas pārskats (2020)

Vai SiteGround piedāvā e-komercijas mitināšanu? Jā, ja vēlaties atvērt tiešsaistes iepirkšanās vietni vai vienkārši vienkāršu e-komercijas veikalu, vietnē SiteGround ir daži īpaši pielāgoti e-komercijas mitināšanas piedāvājumi jums! Jūs varat vienkārši izvēlēties vienu no viņu kopīgotajiem hostinga plāniem, un viņi būs aprīkoti ar papildu e-komercijai draudzīgām funkcijām.

Ja jūs man jautājat, vai šī vietne ir vai nav e-komercijas vietne? Mana atbilde būtu nē! Šī nav e-komercijas vietne, bet vienkārši emuārs. e-komercijas mitināšana ir nepieciešama tikai tad, ja jūsu vietne nodarbojas ar preču pirkšanu un pārdošanu vai vietni, kas īpaši nodarbojas ar darījumiem, kas saistīti ar internetu..

Jūs saņemat vairākas e-komercijai draudzīgas uzlabotas funkcijas, piemēram, bezmaksas tiešsaistes iepirkumu groza instalēšanu, bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikātus un PCI saderīgus serverus. Izmantojot GrowBig un GoGeek, jūs varat mitināt neierobežotas vietnes / emuārus, un arī šie plāni pēc noklusējuma ir ielādēti ar vismodernākajiem servera resursiem un funkcijām. Tā kā StartUp neļauj mitināt vairākas vietnes, bet tikai vienu.

�� Vietnes pamatne Startup un GrowBig salīdzinājumā ar GoGeek: e-komercijas mitināšanas plāni, cenas, funkcijas un salīdzināšanas diagramma (2020)

Ja skatāt vietnes SiteGround Startup vs GrowBig vs GoGeek: e-komercijas mitināšanas plāna salīdzināšanas tabulu, jūs varēsit skaidri iepazīt visas uzskaitītās e-komercijas funkcijas, kā arī plāna atšķirības..

Site Vai SiteGround ir piemērots e-komercijas mitināšanai un kāpēc??

Ir dažas citas svarīgas ar e-komerciju bagātinātas funkcijas un atšķirības, kuras tiks apskatītas zemāk šajā SiteGround e-komercijas mitināšanas pārskatā. Es pieņemu, ka jūs visi esat gatavs reģistrēties vietnes SiteGround e-komercijas mitināšanai (kas jums vajadzētu būt tādam, kāds viņš ir # 1 Nominālais mitināšanas uzņēmums pat e-komercijai un tiešsaistes iepirkšanās vietņu mitināšanai). Tagad iepazīsimies, cik labi vietne SiteGround var izmantot jūsu e-komercijas vietņu mitināšanai …

1. Visaugstāk novērtētais e-komercijas / WooCommerce resursdators

Neskaitot to, ka ir 1. vietas ieguvējs WordPress saimnieks, Vietne ir arī Visaugstāk novērtētais e-komercijas / WooCommerce mitināšanas uzņēmums. Šīs zemāk esošās aptaujas ļaus jums uzzināt, cik labi viņi patiesībā ir …

2. Labākais e-komercijas vietņu darbības laiks

Vietnes darbības laiks ir ļoti svarīgs un svarīgs, it īpaši, ja jums ir tiešsaistes veikals vai e-komercijas veikals. Ja šis jūsu tiešsaistes veikals samazināsies pārāk bieži, jūs, iespējams, zaudēsit daudz pārdošanas. Tādējādi jums vajadzētu izvēlēties e-komercijas mitināšanas uzņēmumu, kas ir ne tikai populārs, bet arī ar lielu pierādītu darbības laiku.

99,99% Uptime garantija ar SiteGround e-komercijas / WooCommerce mitināšanas plāniem

Ja nevēlaties zaudēt klientus nevajadzīgas dīkstāves dēļ, jums jāizvēlas SiteGround kā e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs savām e-komercijas vietnēm (kā tas bieži sniedz 100% uptime).

3. Īpaši ātrs vietnes ielādes laiks

Vietnes zemes e-komercijas mitināšanas ātrums un ielādes laiks

Izmantojot vietnes SiteGround e-komercijas mitināšanas plānu, sagaidiet, ka jūsu vietne to veiks slodze zem 1 sekundes (kurš ir degošs ātrs ātrums). Tā kā vietne sāk ielādēt lēnāk, lielība palielinās (īpaši tiešsaistes iepirkšanās vietņu gadījumā). Tādējādi mazāks ir atlēcienu līmenis (iespējams, ja tas tiek mitināts vietnē SiteGround WooCommerce mitināšanas plānā), ātrāk būs jūsu e-komercijas vietne (kas rada augstāku pārdošanas reklāmguvumu līmeni).

4. e-komercijas hostinga konta izolēšana

Jūs iegādājaties koplietojamu, e-komercijas vai mākoņa serveri no vietnes SiteGround, viņi visu diennakti nodrošinās, ka jūsu konts tiks izolēts no citiem mitināšanas kontiem, kas palīdz jūsu e-komercijas vietnei, kas mitināta ar tām, vienmēr būs droša. (pat jebkurā citā kontā tiek uzlauzti vietnes SiteGround kopīgotajā serverī).

5. Vienkāršas e-komercijas konsultācijas

VietneiGround ir vairākas konsultācijas, kas attiecas uz e-komercijas vietņu izveidošanas tēmu, kā arī palīdzēs jums uzzināt, kā viegli instalēt savu iepirkumu grozu.

Vietnes zemes e-komercijas mitināšanas konsultācijas un ceļveži
PIEZĪME: Jums palīdzēs arī SiteGround draudzīgā atbalsta komanda (ja nevēlaties apmeklēt viņu e-komercijas apmācības).

6. Bezmaksas iepirkumu ratiņu uzstādīšana

SiteGround atbalsta vairākus iepirkumu grozus un piedāvā arī e-komercijai paredzētus tīmekļa mitināšanas plānus, kas ir unikāli katram atbalstītajam iepirkumu grozam. (bet tie joprojām ir vairāk vai mazāk līdzīgi).

Bezmaksas vietņu e-komercijas automātiskās instalēšanas lietotnes

Turklāt viņi piedāvā šādu iepirkšanās ratiņu bezmaksas uzstādīšanu vai dažos gadījumos SiteGround tos automātiski instalē, kamēr jūs iegādājaties kādu no viņu e-komercijas mitināšanas plāniem. Zemāk varat atrast vietnes Ground atbalstīto iepirkumu grozu sarakstu un noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Bieži uzdotiem jautājumiem par vietnes Ground iepirkumu grozu..

Bezmaksas vietnes e-komercijas iepirkumu groza uzstādīšanas pārskats

• WooCommerce mitināšana • VirtueMart mitināšana • PrestaShop mitināšana • Zen Cart mitināšana • Magento mitināšana • OsCommerce mitināšana • WP e-komercijas mitināšana • Automaģistrāles mitināšana • CubeCart mitināšana • CS-Cart mitināšana

7. Bezmaksas SSL sertifikāti e-komercijas vietnēm

Šeit ir saraksts ar vietnes Ground piedāvātajiem SSL sertifikātiem, kas var palīdzēt jūsu e-komercijas vietnei būt pietiekami drošai, taču detalizēti apskatīsim katru no tām:

Bezmaksas SSL sertifikāti vietnes Ground e-komercijas mitināšanas pārskatam (2020)
Vietnes Earth bezmaksas šifrēšanas SSL e-komercijas mitināšanai: Bezmaksas visos SiteGround mitināšanas plānos, un tos var iespējot, izmantojot cPanel. Viņi arī nodrošina apakšdomēniem Let’s Encrypt Wildcard SSL.
Vietnes vietnes Wildcard SSL e-komercijas mitināšanai: Izmaksas Gadā USD 82 un nodrošina apakšdomēnus, kā arī (gadu bez maksas kopā ar GrowBig & GoGeek).
SiteGround EV SSL e-komercijas mitināšanai: Izmaksas Gadā 499 USD un nodrošina jūs ar zaļās krāsas piekaramo atslēgu https un arī sargā informāciju (izmantojot šifrēšanu).

NEOBLIGĀTI: Jūs varat arī instalēt Trešās puses SSL sertifikāti (ja jūs joprojām vēlaties) caur vietni SiteGround cPanel.

8. Aizraujošs ātrs un draudzīgs klientu atbalsts

Vēl viens būtisks ideālas e-komercijas mitināšanas uzņēmuma aspekts būtu noderīga un profesionāla klientu apkalpošanas atbalsta komanda. Vietnes vietņu atbalsta personāls ir ļoti zinošs un labi apmācīts par e-komercijas aspektiem, kā arī ir tikpat draudzīgs (pieejams 24/7/365 dienās).

9. Ar PCI saderīgi serveri e-komercijai

Ja jums ir liela augoša e-komercijas vietne, jums jāpārliecinās, vai jūsu serveri ir saderīgi ar PCI. Šis ir īpašs drošības pasākums, kas tiek veikts, lai nodrošinātu iepirkšanos tiešsaistē / ar maksājumiem saistītus darījumus (parasti maksas pakalpojums). Par laimi SiteGround piedāvā bezmaksas ar PCI saderīgus serverus jūsu e-komercijas vietnei ar GoGeek plānu.

10. Bezmaksas e-komercijas vietnes pārsūtīšana

Ja jums jau ir e-komercijas vietne vai neliels tiešsaistes veikals, jums vajadzētu justies laimīgam, jo ​​jums nav jāsāk no jauna. Vietne SiteGround uzņemsies būtisku atbildību, lai migrētu iepriekšējo e-komercijas vietni, ieskaitot visu tās saturu (tā kā tas ir).

Bezmaksas vietnes e-komercijas vietņu migrācijas pārskats (2020)

PIEZĪME: Ja vēlaties bezmaksas e-komercijas vietņu pārsūtīšanu, jums būs jādodas uz vietnes SiteGround GrowBig vai GoGeek mitināšanas plānu..

11. Ieteicamie tirgotāji e-komercijas vietņu maksājumu iekasēšanai

Vietnes vietnei Hostings ir saraksts ar ieteicamajiem tirgotājiem, lai iekasētu maksājumus par jūsu e-komercijas vietni. Parasti, PayPal un 2Meklēšana ir pietiekami labi mazākiem apjomiem, un, augot, jūs vēlāk varat sarunāties ar viņiem par mazāku samaksu.

Bezmaksas vietnes e-komercijas / WooCommerce norēķinu tirgotāju pārskats un salīdzinājums (2020. gads)

Secinājums: vai SiteGround ir labākais e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu tiešsaistes iepirkšanās vietnei?

Ikreiz, kad mēs meklējām Perfekts e-komercijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, visu laiku esam atgriezušies vietnē SiteGround, un tāpēc mēs iesakām to pašu saviem lasītājiem rīkot viņu e-komercijas vietni. Varat doties, izmantojot vietnes SiteGround e-komercijas mitināšanas risinājumu (bez jebkādām problēmām) jo tas padara jūsu e-komercijas vietni bez aizķeršanās, straujāk ielādējot jūsu tiešsaistes veikala produktu lapas un tādējādi nodrošinot jums SiteGround e-komercijas bagātīgo funkciju galveno pamatu, stabilu drošību, nozares vadošo darbības laiku un premium atbalstu.

Es ceru, ka jums patika mūsu Vietnes zemes e-komercijas pārskats (2020) un mitināšanas salīdzinājumu. Ja jums ir vēl kādi jautājumi par SiteGround e-komercijas mitināšanas funkcijām, sazinieties ar SiteGround atbalstu 24 stundas diennaktī.