Vietnes zemes specializētā hostinga pārskats – 2020 [Iegūstiet 70% atlaidi]

PROJEKTI PAR SITEGORISKU DOTĀCIJU
1. Novērtēts # 1 koplietota servera resursdators vairākās Facebook aptaujās, un tas tiek uzskatīts arī par vislabāko veltīto serveri
2. Daudz uzticamāks, salīdzinot ar dalītu un mākoņa servera mitināšanu
3. Hostējiet jebkura veida vietnes ar īpašu mitināšanas vidi, piekļuvi sakņu serverim un bezmaksas cPanel & WHM
4. Premium 24/7 speciālais VIP atbalsts ar 99,99% darbības laika garantiju
5. Apstrādā vietas ar intensīvu satiksmes intensitāti ar izvēles veiktspējas pastiprinātāja papildinājumu
6. Zibens ātrs vietnes ielādes laiks, izmantojot vietnes SiteGround izcilāko servera ātruma tehnoloģiju
7. Jūsu specializētā servera mitināšanas kontā ir iekļauta bezmaksas īpaša IP adrese un bezmaksas privāts DNS
8. Pielāgots ugunsmūris, kas tiek piedāvāts ar SiteGround veltītajiem serveriem, var jums palīdzēt piekļūt piekļuves kontroles politikai
9. Augstāks elastības un drošības līmenis programmatūras un servera pievienošanā / mainīšanā konfigurācijas
PAMATDARBĪGAS PASTĀVĪGĀS UZGLABĀŠANAS Mīnusi
1. Daudziem lietotājiem SiteGround Dedicated hostinga plāni (cena USD 229 mēnesī) var šķist diezgan dārgi, salīdzinot ar viņu mākoņservera plāniem.
2. Vienreizēja maksa USD 99 ir jāmaksā par vietnes SiteGround specializētā servera iestatīšanu
VIENOTĪBA, KAS PAREDZĒTS SAIMNIECĪBAS NOVĒRTĒŠANAI
Vietnes speciāla servera mitināšana
Laiks un uzticamība
5.0/5,0
Vietnes speciāla servera mitināšana
Ātrums un veiktspēja
5.0/5,0
Vietnes speciāla servera mitināšana
Īpašības un slodzes līdzsvarošana
5.0/5,0
Vietnes speciāla servera mitināšana
Drošība un prethack aizsardzība
5.0/5,0
Vietnes speciāla servera mitināšana
Cenas un vērtība
4.0/5,0
Vietnes speciāla servera mitināšana
Klientu atbalsts
5.0/5,0
KOPĒJAIS REITINGS4.8/5,0
SITEGRODS, KAS PAREDZĒTS PĀRBAUDES KOPSAVILKUMS
Vietnes vietnes sākuma līmeņa speciālais mitināšanas plāns, kas jums izmaksāja Mēnesī USD 229 kas izskatās dārgi, bet ir vērts maksāt, jo īpaši par bagātīgajām funkcijām, veiktspēju, pakalpojumu kvalitāti, zibens ātrumu un VIP tehnisko atbalstu. Ja jūs meklējat savai vietnei kvalitatīvi pārvaldītu specializētā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, varat bez vilcināšanās izmēģināt SiteGround Cloud Cloud mitināšanas pakalpojumu, jo SiteGround kādu laiku atpakaļ ir atcēlis savus specializētās mitināšanas plānus. Turklāt viņu mākoņu plāni ir draudzīgi budžetam, jo ​​tie tikai maksās Mēnesī 80 USD un diezgan ērti var būt piemērots jūsu vajadzībām.

Meklējat speciālu servera mitināšanu, piemēram, risinājumu, kas piedāvā platformu ar servera resursiem, lai izveidotu vietni ar augstu pieejamību un intensīvu satiksmi?

PIEZĪME: SiteGround ir pārtraucis savu dārgo, bet jaudīgo Dedicated Hosting Solution un aizstājis to ar viņu lētāko, taču ļoti pielāgojamo Cloud Hostinga pakalpojumu un ar individuāli pielāgotu Enterprise Server Hosting risinājumu..

JŪS VARAT PĀRBAUDĪT TO PĀRBAUDES PLĀNUS, KAS IR LĒTĀK, DAUDZ Elastīgāki un LABĀKI SEKTORIEM, KAS PAREDZĒTU ALTERNATĪVU UZTURĒŠANU…

VAI VARAT ARĪ PĀRBAUDĪT MŪSU Dziļumu …

Tad man jums jāpasaka, ka esat īstajā vietā, jo mēs pārskatīsim vietnes SiteGround speciālo serveru mitināšanas plānus, lai darītu jums zināmu, vai ir vērts mitināt jūsu vietni viņu speciālajos serveros vai ?

Veltīta servera mitināšanas pakalpojumam galvenokārt jākoncentrējas uz vietnes nodrošināšanu ar dzelzs pārklājuma pamatu, kas var izturēt liels satiksmes intensitāte un tapas, lai jūs varētu pilnībā kontrolēt tā darbības.

SiteGround ir populārs patstāvīgi vadīts veltīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas iesaistīts 24/7 uzraudzība jūsu mašīna un uzreiz reaģē (ja rodas kādas problēmas). Viņu īpašie hostinga plāni ir pilnībā pārvalda un tādējādi tas nozīmē, ka SiteGround vienmēr uzturēs viņu programmatūra ir atjaunināta.

Ir pieejami tik daudz hostinga iespēju veidu, ka tas kļūst diezgan mulsinoši un grūti izvēlēties pareizo risinājumu jūsu biznesam. Iepazīsimies ar detalizētu informāciju par vietņu hostinga pakalpojumiem, ko piedāvā vietne SiteGround.

Kas ir vietnes SiteGround specializētā mitināšana?

Vietnes HostGedicated hostinga pakalpojums (tautā saukta arī par veltīts serveris vai pārvaldīts servera mitināšanas pakalpojums) ir mitināšanas veids, kurā uzņēmums varēs nomāt visu serveri (parasti atrodas datu centrā). Tīmekļa resursdators ne tikai nodrošina servera mitināšanas rīkus, bet arī var piedāvāt administrēšanu un citus uzlabotus pakalpojumus.

Atšķirībā no kopīga servera mitināšanas kārtības, speciālais servera mitināšanas pakalpojums ir ļoti elastīgs servera izvietojuma veids, jo tas klientam / organizācijai nodrošina pilnīgu kontroli pār serveri, programmatūru un drošības sistēmām. Tāpēc speciāla servera mitināšana ir diezgan dārga, jo tā piedāvā komplekso un izcilo mitināšanu tips.

Kāpēc izvēlēties vietņu vietnes speciālu mitināšanu, nevis koplietotu serveru mitināšanu?

Vietnes īpašās mitināšanas priekšrocības salīdzinājumā ar koplietotajiem mitināšanas serveriem

Šobrīd tirgū ir pārāk daudz īpašu hostinga pakalpojumu sniedzēju, taču ne visi no tiem piedāvā tik bagātīgas servera funkcijas par pieņemamu cenu. Ja jūs domājat iegādāties jaunu veltītu mitināšanas plānu vai mainīt hostinga veidu no pamata koplietošanas servera vai lēta mākoņa servera uz speciālu serveri, SiteGround veltītā servera mitināšana ir lieliska izvēle! Jūs varat arī noklikšķināt šeit, lai apskatītu SiteGround Cloud Server mitināšanas plānus.

1. Pilnībā pārvaldīta Premium servera mitināšana

Vietnes vietne palīdzēs jums iestatīt pašu veltīts serveris kur jūs varēsit mitināt savu vietni vismodernākajā speciālajā ierīcē, kuru gan pārvaldīs, gan iestatīs viņu ekspertu komanda. Izmantojot SiteGround specializēto serveru mitināšanu, jums tiks nodrošināta daudz inovatīvu patentētu programmatūru, lai uzlabotu servera veiktspēju un sniegtu jums vairāk servera līmeņa funkcionalitātes nekā jebkurš cits.

2. Dedicētie serveri 3 kontinentos

Vietne Ground ir uzsākusi serveru atrašanās vietas ārpus ASV pievienojot vairākus serverus Eiropa un visbeidzot Āzijas un Klusā okeāna reģionā novads. Tagad ne tikai SiteGround koplietotā servera mitināšanas klienti, bet arī viņu daļēji veltītie mākoņa lietotāji un speciālais mitināšanas pakalpojums tagad var iegādāties serveri jebkurā no šīm vietām.

3. Īpašnieku veiktspējas pastiprinātājs

Vietnes Ground serveri varat uzlabot, vienkārši pievienojot veiktspējas pastiprinātājs ka ir īpaša servera iestatīšana. Tas darbojas kā izvēles jaudīga un rentabla programmatūra, lai sasniegtu augstāku veiktspēju (citādi lielākoties tikai uz dārgas aparatūras).

4. Geeky programmatūra bez papildu izmaksām

Katrā atvēlētā servera kontā bez maksas var iekļaut unikālus SiteGround izstrādātus rīkus, tādus kā mēs esam izstrādājuši Joomla un WordPress automātiskie atjauninājumi, Joomla un WordPress servera inscenēšanas vide, Mākoņa aizdegšanās CDN, SSH un WP-CLI, Git integrēts un daudz vairāk. Vienīgais bezmaksas piedāvājuma nosacījums ir tāds, ka, tiklīdz lietotājs saņem šādu patentētu programmatūru, viņu saknes piekļuve tiek atsaukta.

5. VIP atbalsts 24/7

Vietne vietne saviem klientiem vienmēr piedāvā satraucošu un ātru VIP atbalstu ar labi apmācītu ekspertu veltītajiem hostinga plāniem. Ar nav laika tērzēšanā vai tālrunī viņu īpašiem mitināšanas klientiem un mazāk nekā 10 minūtes reakcijas laika uz biļetēm, neko vairāk nevar prasīt. Vai jūs varat??

Noklikšķiniet šeit, lai sazinātos ar vietnes klientu apkalpošanas vietni

Vietnes īpašas hostinga cenas, plāni un funkcijas

Izmantojot 3 veidu speciālu serveru mitināšanas plānus, SiteGround ļauj jums viegli iegādāties speciālu serveri atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām un budžetam. Šeit ir uzskaitītas visu SiteGround veltīto mitināšanas plānu galvenās funkcijas un specifikācijas:

1. Ieejas servera plāns (cena USD 229,00 mēnesī).

»960 GB SSD diska vietas
»5 TB joslas platums
»4 GB DDR3 operatīvā atmiņa
»Intel Xeon E3-1230 centrālais procesors
»3,20 GHz centrālā procesora pulksteņa ātrums
»4 centrālā procesora serdeņi
»8 CPU pavedieni
»8 MB centrālā procesora kešatmiņa

2. Strāvas servera plāns (cena USD 329,00 mēnesī).

»960 GB SSD diska vietas
»5 TB joslas platums
»16 GB DDR3 operatīvā atmiņa
»Intel Xeon E3-1270 centrālais procesors
»3,50 GHz centrālā procesora pulksteņa ātrums
»4 centrālā procesora serdeņi
»8 CPU pavedieni
»8 MB centrālā procesora kešatmiņa

3. Super jaudas servera plāns (cena USD 429,00 mēnesī).

»2 x 960 GB SSD diska vietas RAID 1
»5 TB joslas platums
»16 GB DDR3 operatīvā atmiņa
»2 x Intel Xeon E5-2620 centrālais procesors
»2,00 GHz centrālā procesora pulksteņa ātrums
»2 x 6 centrālā procesora serdes
»2 x 12 centrālā procesora diegi
»15 MB centrālā procesora kešatmiņa

PIEZĪME: Vietnes zemes cenas var nedaudz atšķirties atkarībā no jūsu izvēlētā servera atrašanās vietas. Arī SiteGround maksas 99 USD kā vienreizēja maksa par vietnes SiteGround īpaša servera mitināšanas konta iestatīšanu. Tomēr privātais DNS ir bez maksas iekļauts visos to īpašajos serveros konti.

Vietnes īpašas hostinga atlaide (kuponi un reklāmas kodi)

Diemžēl SiteGround nepiedāvā nevienu kupona kodu ar saviem Dedicated hostinga plāniem. Bet jūs varat saņemt nelielu atlaidi, ja iegādājaties vairāk nekā mēnesi no viņu īpašā mitināšanas abonementa. Atšķirībā no viņu Dedicated servera (tagad pārtraukta) un Cloud serveru mitināšanas plānos, jūs saņemsit lielu atlaidi no vietnes SiteGround kopīgotajiem serveru mitināšanas plāniem.

SiteGround Cloud vs Dedicated Server: Vai man vajadzētu izvēlēties SiteGround Dedicated hostingu vai Cloud hostinga plānu?

Vietnes zemes mākoņa servera mitināšana vs speciāla servera mitināšana (pārskats un salīdzinājums 2020)

Vietnes mākonis Hostings un Dedicated Server Hostings ir diezgan atšķirīgi mitināšanas risinājumi, kas attiecas uz servera iestatīšanu un pārvaldību. Vietnes SiteGround veltītais servera mitināšana dod jums daudz lielāku brīvību, un jūs to varēsit pasūtīt vietnē saknes pieeja uz jūsu SiteGround mitināšanas kontiem un WHM. cPanel’s WHM kas ir iekļauts vietnes Site speciālajā servera plānā, var jums palīdzēt pats izveidot, noņemt vai pārvaldīt savus mitināšanas kontus, un tas arī servera līmenī.

Viņu speciālais servera mitināšanas plāns ļauj arī veikt jebkādas globālas izmaiņas hostinga servera konfigurācijā. Turklāt SiteGround specializēto serveru mitināšana ir daudz jaudīgāka nekā viņu mākoņa mitināšana un piedāvā arī daudz servera resursus jūsu vietnes mitināšanai..

Ja vietnesGround dalītais serveris nevar apmierināt jūsu vietnes servera resursus un jums pat nav pietiekami daudz līdzekļu, lai iegādātos viņu atvēlēto serveru mitināšanas plānu, viņu mākoņa mitināšanas plāni var būt arī ļoti saprātīgs risinājums. Vietnes SiteGround kopīgotie serveru mitināšanas plāni ir lieliski iesācējiem vai vietnēm ar ierobežotu trafiku. Bet vietnēm ar lielu trafiku ir nepieciešami vairāk servera resursu, un tāpēc, ņemot vērā jūsu budžetu, ir jēga to darīt Vietnes vietnes mākoņa mitināšana vai speciālu serveru mitināšanas plāni. Tātad galu galā jums ir jāpieņem saruna starp abiem (Mākonis vai Serveris) uzskatot savu budžetu par izšķirīgu faktoru.

Tātad tas ir viss Vietnes zemes specializētās mitināšanas pārskats (2020) kas tagad tiek pārtraukts, tāpēc varat doties kopā ar viņu mākoņa mitināšanas pakalpojumu, jo tas ir tikpat jaudīgs un pielāgojams, lai atbilstu jūsu biznesa augošajām vajadzībām. Un, ja jums ir šaubas vai ar īpašiem / mākonis / uzņēmuma serveriem saistīti jautājumi, varat sazināties ar SiteGround 24/7 VIP atbalsta komandu.

VAI VARAT ARĪ PĀRBAUDĪT …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me